Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lis 2021, 7:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01 sie 2015, 15:29 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
"Matka Ciemności - Chateau des Amerois"
Pedofilia Elit - sprawa DutroxaObrazekObrazek
Zamek "Chateau des Amerois" -1, Les Amerois at B-6830 Bouillon


Chateau des AmeroisObrazek
Brama wjazdowa na teren zamku widoczna w powyższym filmie:


Fritz Springmeier wspominał o zamku w swej książce "Rodowody Iluminatów" na stronie 205.
Od lutego 2003 r Fritz Springmeier przebywa w więzieniu federalnym, gdzie odbywa karę za rzekomy współudział w napadzie na bank. Po raz kolejny, typowe posunięcie Iluminatów w celu uciszenia ludzi.
Wraz z Cisco Wheelerem, Fritz Springmeier napisał książkę o tym, jak Iluminaci potrafią stworzyć niewykrywalnego, znajdującego się pod całkowita kontrolą mentalną niewolnika oraz jak są oni wprowadzania do społeczeństwa dla różnorodnych celów. Niewolnicy ci są używani do dokonywania zamachów, szpiegowania, sexu, pornografi, etc.

Obrazek

W mojej książce: “9/11 – 2012: Operacja Ludobójstwo” Wspominam sposób w jaki Iluminaci, CIA oraz inne agencje wybierają ze społeczeństwa młodych ludzi (szczególnie dzieci) którzy są potem całkowicie programowani w Projekcie Monarch opracowanym w Instytucie Tavistock.

Jednym z ich głównych programistów do programowania ludzi (Program Monarch) we wstępnej fazie, był Józef Mengele – specjalista, którego Iluminaci przemycili z obozu Auschwitz do U.S.…
Przy użyciu paralizatorów elektrycznych sprawiają tym ludziom tak ogromny ból, że ich umysł zostaje odłączony od ciała i będzie przyjmował wytyczne misji dane przez iluminatów.

Na następnym obrazku widzimy taką dziewczynę, jako modelkę w magazynie mody, lecz jest ona następnie wykorzystywana jako sexualna niewolnica. Na jej gardle widać odciski elektrod paralizatora. Tak więc, ofiarom zostają zapisywane informacje a potem są wymazywane z ich umysłów.

ObrazekTylko nieliczni z tych niewolników dożywają 30 – zabici albo całkowicie wypaleni przez raka, wynikającego z częstego stosowania tych metod. Czytelnik musi zrozumieć, że napięcie prądu stałego o wartości 120,000 V jest używane w celu wprowadzania informacji do umysłu a 200,000 V jest używane blisko czaszki, by potem te informacje/dyrektywy wymazać. Jest oczywiste, iż mózgi tych osób zostają bezpowrotnie uszkodzone w krótkim okresie czasu. Nie ograniczają się oni jednak tylko do takich rzeczy.

Na dodatek, iluminaci lubią rytuały satanistyczne. Latem (21 czerwca) oraz podczas przesilenia zimowego (22 grudnia) składane są ofiary z dzieci. By móc złożyć ofiary z dzieci, odwiedzają oni szpitale (chore dzieci) lub zabierają dzieci z ulic.

Niektóre z nich, są na krótka metę ofiarowane dla Baphometa albo Molocha, boga który wymaga ludzkich ofiar (Poczytaj o Abrachamie, który miał ofiarować swojego syna Issaca , mając jednak status faraona nie było to konieczne). Inne dzieci są zamykane w podziemnych piwnicach lub lochach (zbadaj Aferę Dutroux w Belgii) w oczekiwaniu na swoją kolej, by zostać zgwałconym lub złożonym w ofierze.
Bohemian Grove

Jest to zbiorowisko, gdzie wielcy tego świata: królowie, książęta, politycy, bankierzy… mają wielką ceremonię bałwochwalącą Molocha – Semickiego, Kananejskiego, Fenicjańskiego i Kartagińskiego bóstwa. Wiadomym jest, że dzieci są składane przez swoich rodziców w ofierze (pod przymusem) temu bóstwu.

Wiadomo, że król Judy, Manasseh, stał się winnym poprzez takie praktyki. Król Solomon także zawinił i nawet wybudował w tym celu świątynie – gdzie odbywały się ciągłe rytuały ofiarne.
Były to głownie dzieci robotników i niewolników, które składano w ofierze. Imiona takie jak: Malik, Malach Bel and Baal odnoszą się do Molocha. Królowie, przywódcy światowi , przywódcy religijni i inni „ludzie elit” utrzymują te tradycje i tym samym udowadniają że nie mają żadnego szacunku dla ludzkiego życia.


Znajdziesz tutaj tekst, który został częściowo zaczerpnięty z publicznej skargi adresowanej do satanistów (Federalna Wielka Ława Przysięgłych w Las Vegas, Nevada U.S. wydział sądowy Wrzesień 2001. Numer sprawy CV-S-01-0714-PMP-PAL.): Tzw. „Spotkania Tiffany Lamp” [eng. Tiffany Lamp meetings- przyp.tłum.], gdzie składa się ludzkie ofiary w Sedalia Colorado w Zamku Kimball, z udziałem następujących znanych osób:

George Herbert Walker Bush (Były dyrektor CIA, Były Prezydent USA);

George W. Bush (Prezydent of USA) ;

Jeb Bush (Gubernator Florydy)

Leonard Yale Millman ("Powiązania ze sprawą z Denver")

George Shultz (Były Sekretarz Stanu USA)

Henry Kissinger (Były Sekretarz Stanu USA i NSA) ;

Lawrence Rockefeller (Bankier New York)

Carl Lindar ("Powiązania ze sprawą Ohio")

David Rockefeller (Bankier NY)

–Oraz wielu innych Templariuszy, którzy wielbią Baphometa i są częścią ”Grupy Spotkań Tiffany Lamp”. Grupa ta jest znana jako amerykański "Rząd Cieni w Rządzie". Przywódcy, którzy dyktują amerykańską politykę zagraniczną, są znanymi satanistami.

–Podczas tych spotkań porwane zostaje niemowlę – z reguły z pobliskiego szpitala.

–Raport z tych wydarzeń został przekazany do biura FBI w Denver 20.11.2001, stwierdzający powyższe, oraz że dokonano morderstwa na niemowlęciu, oraz to ze w tym satanistycznym morderstwie brały udział wymienione osoby.

–FBI NIE ZROBIŁO NIC BY APOBIEC MORDERSTWU TEGO DZIECKA PRZEZ TYCH LUDZI.

–Proszę filmowac te miejsca:

Zamek Kimball w Sedalii w Stanie Colorado, (Sedalia leży na południe od Denver przy wyjeżdzie z Castell Rock i na zachód od Wadsworth potem w kierunku północnym ½ mili na wschód).

–Wiadomo, że po tym jak sataniści dokonają morderstw, można ich z reguły znaleźć w "Cherry Creek Country " grających w Golfa.

–Wiadomo także, że przebywają w „Brown Palace Hotel” w śródmieściu Denver.

–Wiadomo, że imprezują w domu oraz biurze Leonarda Yale’a Millmana przy 2400 Cherry Creek DR, Trasa północna (Trasy University i Cherry Creek).

–Jest to jedno z aktów oskarżenia o morderstwa, (składanie ofiar z ludzi) które zamierzam przedstawić Federalej Wielkiej Ławie Przysięgłych US.

Stew Webb
Federalny InformatorPełne oskarżenie możesz znaleźć w mojej książce ”9/11 – 2010: Operacja Ludobójstwo”, włączając w to poniższe kwestie, które zostaną następnie rozwinięte.

W rodzinach Iluminatów kontrola umysłu rozpoczyna się przed narodzinami ofiary. W wielu przypadkach wywołuje się przedwczesny poród, gdyż jest to traumatyczne dla dziecka.

Springmeier i Wheeler opisują co następuje w Tomie II:

„Przedwczesne narodziny są ważne ponieważ naturalnie występujące czynniki temu towarzyszące zapewniają naturalną traumatyzację dziecka. Przedwczesne narodziny wytworzą wojowniczego ducha w dziecku. Jeśli dziecko nie ma silnego instynktu przetrwania, i nie walczy o przetrwanie przedwczesnych narodzin, to wtedy nie będzie walczyło podczas tortur programowania.

[i]”Poprzez przedwczesny poród, właśnie rozpoczął się proces selekcji. Kojący głos programisty jest mówiony i słyszalny w hipnotycznych tonach.
Hipnotyzujący głos programisty wykorzystuje zdysocjowane, znajdujące się w transie cierpiące dziecko. Hipnotyzujący głos przyzywa dziecko z łona. Hipnotyzujące sygnały są umieszczane w umyśle dziecka nawet w tak młodym wieku. Hipnotyzujące sygnały angażują wszystkie zmysły.

W rzeczywistości programiści nawet hipnotyzują młode dzieci.... Brane są dzieci poprzez wymuszony poród lub cesarkę w przedwczesnym wieku by zapewnić że dziecko będzie straumatyzowane. Gdy taki wcześniak opuści komfortowe otoczenie łona doznaje traumy. Poprzez przedwczesne zabranie dziecka, programista uzyskuje wcześniejszy start do programowania”


(Fritz Springmeier i Cisco Wheeler, ”The Illuminati Formula”, Oregon City, OR; 1996, s.21-24)


”Wieloosobowy Iluminata będzie wykonywał wiele funkcji na różnych okultystycznych poziomach. Będzie miał wiele różnych alter-osobowości* przynależnych różnym poziomom i różnym rytualnym datom. The back part of a hierarchy system will not be worked dopóki nie odbędzie się ceremonia używająca Egipskiej magii w wieku 19 lat – późny kwiecień- maj.

Pomiędzy 16 a 19 r.ż. głębsze satanistyczne alter-osobowości pracują nad tzw. “Wyrabianiem Ścieżki”*
To wybieranie ścieżki będzie skończone przed 19 r.ż.

Ceremonia w wieku 19 lat będzie zawierać w sobie „1,000 punktów ceremonii światła” w super tajnym zamku – „Matce Ciemności - Chateau des Amerois „(Zamku Króli), blisko Belgijsko-Francuskiej granicy w Europie i około 20 km lotem kruka od Luxemburgu.

To będzie wieńcząca ceremonia, gdzie matki są ubrane na czarno.
Strażnicy i gęsty las ochraniają zamek przed widokiem.Ludzie mieszkający w pobliskiej upiornej wiosce Muno(Belgia) praktycznie przynależą do zamku. Zamek ma wewnątrz katedrę z kopułą z tysiącami świateł.
Słowo ‘1,000 świateł’ jest iluminackim słowem hasłem. Gdy prezydent użył go, by opisać drzewko bożonarodzeniowe w Białym Domu, ludzie z hierarchii wiedzieli co sygnalizują.‘Katedra ma wielką halę z kolumn ami po każdej ze stron, a tron Królowej Matki zostanie tam umieszczony....’

Zgodnie z lucyferiańską tradycją, Jenna i Barbara Bush powinne zostać wysłane samolotem do Belgii by zgodnie z harmonogramem wziąć udział w swym rytuale „Matka ciemności”."


(Springmeier i Wheeler, tom II, str. 204,213)

Dalsze poszukiwania doprowadzają nas do następnej ciężkiej sprawy :

SPRAWA DUTROUX

Obrazek
Od lewej: Marc Dutroux, Michelle Martin(była żona Dutrouxa'a), Michel Lelièvre i Michel Nihoul (wspólnicy Dutrouxa'a)Co dziwne, Fritz Springmeier nie jest jedynym który wspominał o tym zamku. W ich książce z 2001, dedykowanej Sprawie Dutroux, która opisuję ją jako zapis o pedofilii:

“Le scandale de l’affaire Dutroux” s. 259. Jean Nicolas i Frédéric Lavachery także wspomina o Zamku
Amerois jako miejscu, gdzie odbywają się satanistyczne obrzędy wraz ze składaniem ofiar z dzieci.
Ten zamek i jego teren, las Muno, należał do księcia Philippa z rodu Saxe- Cobourg-Gotha, Hrabiego Flandrii i ojca króla Alberta I [Warto być świadomym pokrewieństwa wszystkich tych rodów –przykładowo w 1917 r. „brytyjska” rodzina królewska, zmieniła nazwisko z Saxe- Cobourg-Gotha na obecne, Windsor…, nie trudno domyślić się więc jak rozległa i wpływowa jest ta sieć– przyp. tłum. ]

W 1877 wybudowano zamek w stylu romantycznym, dla Philipa z rodu Saxe-Cobourg -Gotha przez architekta Gustava Saintenoya. Ma on 365 okien. W 1869 sprzedał posiadłość Markizowi van der Noot d'Assche. Ten zamek został później kupiony przez Alice Solvay, siostrzenicę belgijskiego naukowca i przemysłowca Ernesta Solvay’a.


Raport Sprawy Dutroux, odnosi się do listu emerytowanego żandarma, mówiącego o jego zamku. Na początku 1996, gościł on Amerykańskiego księdza. Holenderski przyjaciel księdza przyszedł by go odebrać. Holender wspominał o Château des Amerois jako miejscu, gdzie odbywały się satanistyczne ceremonie, na których składano ofiary z dzieci. Pewien Amerykanin z NATO, który rzekomo brał udział w jednym z tych obrzędów i czuł obrzydzenie, przekazał tą informację Holendrowi. Teren zamku znajduje się nadal w posiadaniu rodziny Solvay.W 2005 poniższy dokument został przedłożony Denisowi Solvay by polować na jelenie na terenie posiadłości Amerois (23 października, 13 listopada i 4 grudnia).

Denis Solvay (urodzony 1 lipca 1957) jest wiceprezydentem „Grupy Solvay”, Naczelnym kierownikiem „Linii Lotniczych Abelag” oraz dyrektorem „Eurogentec” (koncern biotechnologiczny)

Jest jeszcze więcej intrygujących informacji. Według oficjalnego biuletynu Wielkiego Księstwa Luxemburgu (z 28 grudnia 2001), Patrick Solvay, akcjonariusz „Grupy Solvay”, który żyje w zamku Amerois (1, Les Amerois, B-6830 Bouillon (Belgium)) założył przedsiębiorstwo z Alexandrem de Wit, 3 lipca 2001.

Przedsiębiorstwo to nazywa się „Itaca International”. Poprzez tą spółkę holdingową, Patrick Solvay jest głównym akcjonariuszem „The Little Gym”, która organizuje zajęcia dla dzieci na letnich i wakacyjnych koloniach.

1 Maja 2004, zarejestrowane biuro firmy Itaca International zostało przeniesione do Bertrange (5 rue Pletzer, L-8080 Bertrange). Adres ten odnosi się do „The Little Gym”, mieszczący się w tym samym miejscu. Wygląda na to, że poprzednią nazwą „Itaca International” było „The LifeSkills Company”, która także należała do Patricka Solvaya.

Podczas Sprawy Dutroux, zostało nagranych wiele zeznań wskazujących na to, ze organizowano w zamkach orgie. Michel Nihoul – wspólnik Marca Dutrouxa organizował orgie w swoim zamku Faulx-les-Tombes.
Obrazek

Dziecięce zwłoki zostały ekshumowane w parku przynależącym do pałacu Châteaudu Satou, blisko Belgijskiej granicy, który był własnością seryjnego zabójcy Michela Fournireta
Zagłębiając się w te badania, zauważyłem że Iluminaci nie ograniczają się do polowań na łosie, polują także na innego rodzaju „zwierzynę”.


Coś, co sięga granic nieprawdopodobnego i absurdalnego...…Kimkolwiek jesteś, jeśli jesteś człowiekiem, przeniknie cię to do szpiku kości.

I jeśli wtedy zdasz sobie sprawę kto gra w tą grę…to wtedy myślę , że na pewno zrozumiesz esencję całego mojego przekazu, za wyjątkiem tych ludzi, którzy się odwrócą i uznają ten przekaz za całkowicie niemożliwy. Jednak zeznania i obrazki mówią same za siebie.


A teraz pozwolę przemówić niektórym z ofiar.
Ci, którzy są w stanie ciągle zeznawać mogą nigdy nie zostać wysłuchani przez sprawiedliwość.
A usta innych ofiar zostały zamknięte na zawsze.

Świadek X1 (Regina Louf)

Obrazek

Urodzona w 1969. Molestowana i odrzucana przez rodziców. Gdy miała 2 latka, została wysłana do swojej bogatej babci, Cecile Beernaert do Knokke [Miasto przynależące do magistratu Knokke-Heist znajdujące się w prowincji Flandrii Zachodniej w Belgii – przyp. tłum.], która to, była właścicielką hotelu-willi, używanej jako burdel dla wysokiego szczebla pedofilów i sadystów – kręcono tam także pedofilskie filmy.


Mówi się że za czasów wojny była kolaborantką i prowadziła burdel dla nazistów a po wojnie przeniosła go do innego miejsca. Regina często musiała zaspokajać sexualnie babcię… Babcia zwalała wszystko, co złe na wnuczkę, mówiła że, jest zła, że jest nikim, że jest kurwą, i dlatego jej rodzice nie chcą jej widzieć. Siłą wkładała jej twarz do własnego moczu, wkładała palce do wrzątku ( mówiąc ze to przedsmak bólu, jaki czeka ją w piekle, do którego trafi). Była biczowana, cięta, robiono jej lodowate prysznice.

Babcia nauczyła ją jak ssać penisa w wieku 3 lat- i w tym wieku przyjmowała już klientów, którzy w pierwszych latach nie mogli penetrować jej pochwy – ale odbyt nie był już problemem. Gdy Regina nie chciała się obnażyć przed klientem w wieku 3 lat, to wtedy pocięto na jej oczach inną dziewczynkę, zwalając to na Reginę. Gdy wciskano jej twarz w zakrwawioną skórę tej drugiej, to musiała prosić ją o wybaczenie. W wieku 4 lat została przedstawiona swojemu alfonsowi, Tonyemu Vandenbogaertowi (który ją rozdziewiczył). Stał się on jej alfonsem i w ciągu następnych lat brał udział w gwałtach ( w tym przy użyciu psów) i torturach wraz z Paulem Vandenem Boeynantem i innymi.

Zrobiono zdjęcia i nakręcono filmy tych wydarzeń. Jej pierwsza córka urodziła się w 1979 ( gdy miała 10 lat).

1998, Regina Louf, 'Zwijgen is voor daders - De getuigenis van X1', p. 133-134:
"Babcia była w kuchni... Powiedziałam jej że odpływają mi wody. Nic nie powiedziała, ale popatrzyła na moje nogi i otarła ręce w spódnicę. Sprawdziła lodowata ręką pod moimi majtkami i wysłała mnie do łazienki...wczołgałam się na łóżko, położyłam w pozycji embrionalnej i cicho śpiewałam, by kontrolować strach. Godzinę później zaczęły się skurcze... Nie wiedziałam nawet jak dziecko wyjdzie z mojego ciała, lub którędy. Czułam się niesamowicie osamotniona i pragnęłam towarzystwa dorosłego. Wtedy przyszli mężczyźni. Baron, pépère, dwóch braci, policjant. Obserwowali, zmusili do rozłożenia się na łóżku a gdy zaczęły się skurcze pépère wszedł brutalnie we mnie. Byłam w całkowitej panice... mocno zacisnęłam ramiona barona. Uderzył mnie w twarz, raz, drugi, trzeci."

W zeznaniu PV 118.869 Regina regina podaje imiona:

"Gdy zaczęły się skurcze, moja babcia wykonała telefon. Przybyli Bracia Lippens, Vanden Boeynants wraz z asystentem komisarza policji Knokke. De Bonvoisin i Vander Elst przybyli zaraz potem... ... Vander Elst przyłożył nóż do mojego gardła, podczas gdy Bonvoisin gwałcił mnie... Muszę się masturbować, podczas gdy Vander Elst wykonuje zdjęcia. Lippens gwałci mnie żyletką. Kiedy wydobywa się dziecko, de Bonvoisin uderza mnie wiele razy w twarz. Zaraz po wydaniu na świat dziecka, zostałam zgwałcona i sodomizowana. Moja córka zniknęła 6 tygodni później.“

Swoją córkę widziała 6 tygodni później, w fabryce, należącej do byłego koncernu zbrojeniowego ASCO, były koncern należący do rodziny Boas, bliskich współpracowników Paula Vandena Boeynantsa. Nakręcono dużo materiału w tej lokalizacji. Po 48- godzinnych torturach, i byciu zmuszonym do zabicia małego dziecka, zabito jej córkę, której od momentu zniknięcia nie widziała. Nie pozwolono jej na uratę przytomności gdy torturowano ją nożem wkładanym w pochwę, a gdy na moment zemdlała, wyjęto nóż i na jej oczach zabito córkę.

W czerwcu 1979, Pozwolono Reginie wrócić do rodziców w Gent. Powodem było to że Regina powiedziała o tym co przeszła koleżance, która ją odprowadzała ze szkoły do domu, a potem na imprezie urodzinowej opowiedziała to samo jej rodzicom. Ponieważ wiedzieli oni, że nie mogła sobie tego sama wymyślić, poinformowali dyrektora szkoły, zakonnicę. Regina pokazała jej blizny ale dyrektorka powiedziała że fantazjuje i zadzwoniła do jej babci. Według zeznań zakonnica powiedziała pod koniec rozmowy tel. „ współczuję że ma pani taką wnuczkę…to na pewno niełatwe”.

Gdy wróciła do domu podwieszono ją na haku i torturowano godzinami, głownie gwałcąc ją żyletkami. Jej najlepsza przyjaciółka Anke( która to według Reginy zeznawała w 1996/1997), była mocno torturowana na oczach Reginy a oprawcy mówili że to jej wina…

Odesłano ją do rodziców, bez informowania nikogo. Rodzice koleżanki ( która ją odprowadzała) myśleli ze zabrała ją opieka dzieci. Dopiero w 1996 dowiedzieli się ze tak nie było.

Była ekstremalnie odrzucana przez swoich rodziców w przeciągu wielu miesięcy. W wieku 12 lat, jej matka przedstawiła ją Antoine’owi "Tony'emu" Vandenbogaert’owi i powiedziała: "Od teraz Tony jest twoim właścicielem”. Regina rozpoznała go jako jednego z tych, którzy ją torturowali/gwałcili w domu jej babci ale nie pokazała tego. Jedną z reguł było nie rozpoznawać klientów- to klient musiał zrobić pierwszy ruch. Tony Zabierał ją na sadystyczne imprezy.

„Niektórych znałam po imieniu, innych widziałam czasem w tv”.

Pomiędzy dziewczynami istniało ostre współzawodnictwo, gdyż próbowały uniknąć bólu jak to tylko możliwe. Ta która spisała się(np. nie zaspokoiła odpowiednio klienta) z reguły była najmocniej torturowana. Dziewczyny starały się tez wzajemnie korygować, gdy tylko jedna z nich robiła błędy, była niekooperatywna, lub płakała, inne były za to obwiniane i dostawały dodatkową sesję tortur. Tony wpadł na pomysł ze ludzie będą mniej dociekliwi jeśli będzie pojawiał się w otoczeniu dwóch dziewczyn zamiast jednej. Clo stała się jedną z dobrych przyjaciółek Reginy ale została w poł. 1983 zgwałcona, torturowana i zamordowana, podczas porodu. Clo była utrzymywana przy życiu tylko dlatego, że wielu klientów lubi ciężarne dziewczynki.

Obrazek
Carine "Clo" Dellaert

Przed jej morderstwem Regina dowiedziała się, że Clo jest „aniołem”(oznaczało to, że czeka ją śmierć) i dotarła do tzw. „końca obwodu” o którym wspominała wielokrotnie. Wiele dziewcząt dotarło do końca swego życia („końca obwodu”), gdy stawały się bezużyteczne z różnych powodów, np. zbliżające się 16 urodziny przeważnie oznaczały, że są już niewystarczająco zdolne do manipulowania, by przejść przez gwałt, lub gdy nie zadowalały klienta – wszystko to prowadziło do wczesnej śmierci dziecięcej prostytutki, mówi X1.
W 1982., Regina próbowała wyznać jednemu z nauczycieli prawdę ale ten, po rozmowie z rodzicami został przekonany że kłamie. Tony powiedział Reginie że klienci płacą mu 10,000 do 15,000 franków [ok.250 - 375 euro] za 30 minut czasu spędzonego z nią. 50,000 franków [1250 euro]za dzień lub noc, a 120,000 franków [ok. 3000 euro]za cały weekend. Nieletnie dziewczyny były często używane by przypieczętować nielegalne interesy. Sutenerzy robili podczas takich spotkań zdjęcia. Tony brał także udział w szantażowaniu ludzi.

Regina była regularnie zabierana do willi w Brukseli, gdzie w pokojach były ukryte kamery, na których rejestrowano jak różni klienci uprawiali z nimi sex. Starano się prowokować dyskusje w których klient przyznał się do uprawiania sexu z nieletnią, lub ona sama podawała swój wiek.
1998, Regina Louf, 'Zwijgen is voor daders - De getuigenis van X1', p. 99-103:

„Od kiedy miałam 8 lub 9 lat, Mitch (Nihoul) zabierał mnie często i dawał za zadanie kręcić się wokół pewnych klientów. Lubiłam to robić – patrzeć jak próbują mnie unikać. Uśmiechałam się stając przy kliencie na znak Mitcha, gdy ten robił zdjęcie i jak klient niepewnie obejmował mnie ramieniem…błysk w spojrzeniach pomiędzy klientem a robiącym zdjęcie były bezcenne. Klient wiedział że został złapany w pułapkę,brnąc w nią jeszcze bardziej w nocy …'

Obrazek

"W Brukseli była willa z pokojem w którym znajdowały się wbudowane kamery. Nawet w latach 70 te kamery były na tyle dyskretne, ze tylko dziewczyny i operatorzy wiedzieli gdzie się znajdują. Dlaczego musiałam sprawić aby kamera mogła uchwycić dobry obraz ( w tamtych czasach kamery nie miały zoomu itd. – przyp.tłum.), dlaczego musiałam sprawić by mnie brutalnie gwałcili? Dlaczego „normalny” sex nie wystarczał?..."

"Blackmail*, słowo którego nigdy nie wymawiano, a które zrozumiałam dopiero ok 13-14 rż. Umowy które zawierali między sobą oprawcy, były negocjowane zanim poszli ze mną do łózka( podczas gdy siedziałam przy stole obiadowym–jak marchewka przed osłem, by szedł szybciej) lub po sexie. Dla mnie to bez różnicy, dla nich był to sposób na dochowanie umów, niepisany kontrakt z ogromną mocą pieczętującą. Ponieważ gdy raz uprawiasz sex z dzieckiem, jesteś spalony…chyba że wszyscy trzymają gęby na kłódkę.
Wtedy nic nie smakuje słodziej niż dziecko – jak stwierdził jeden z oprawców. Kontrakty pomiędzy biznesmenami a politycznym światem, kontrakty pomiędzy politykami, defraudacje, zakładanie lewych firm, kryminalne kontrakty na broń…wszystko było możliwe. And zawsze kończyło się sexem z dziećmi…Robiono zdjęcia by obie strony dotrzymywały zobowiązań.

Sutenerzy stosowali także inną taktykę. Zapraszali użyteczną dla nich osobę na obiad, po paru kieliszkach byli zapraszani na imprezę. Ludzie ze szczytu społeczeństwa są przyzwyczajeni do tego, że oferuje się im prostytutki. Z reguły wiedzą że coś takiego nastąpi i że prostytutki które zobaczą na początku będą trochę starszymi dziewczynami, pomiędzy 16 a 18 rż.(w Belgii 16 lat= pełnoletnia). Podaje się im więcej alkoholu i kokainy, dla atmosfery. Dopiero wtedy „ofiara” jest zabierana do pokoju, gdzie czeka młodsza dziewczyna, jak ja wtedy. Miałam za zadanie by wciągnąć go do łózka – a jeśli się nie udało czekały mnie kary.

Sceny łóżkowe były potajemnie filmowane i służyły do szantażu. Większość mężczyzn uświadamiała sobie dopiero po czasie, że wpadła w gniazdo szerszeni, ale wtedy było już o wiele za późno… Ludzie byli wprowadzani do sieci przez kolegów. Ostrożnie i powoli, lub szybko po imprezie. Klienci, którzy byli wciągani powoli i ostrożnie szli ze mną do łózka, byli stymulowani do ostrzejszego sexu. Miałam im w tym pomóc…Stawali się posłuszni a w tym samym czasie ich obustronne powiązania stawały się mocniejsze. Nikt z tych ludzi nie był skłonny podpisywać kontraktu z osobami spoza sieci. Gdy do tego doszło, sprawiono by słono zapłacili…”


Prosimy o ciszę Zabijamy dzieci
phpBB [video]


Reginie udało się spotkać chłopaka, w którym się zakochała, z którym się ożeniła i od razu wyprowadziła w 1988, co zdaje się, uratowało ją przed skończeniem w tzw. „Snuff Movie” (Filmy Snuff odnoszą się do filmów gdzie ofiara NIE UDAJE/GRA ale doświadcza wszystkiego naprawdę [np.: gwałtu, tortur, śmierci – dop. tłum.] )

Reginie nigdy nie udało się jej całkowicie wyłamać z tej sieci. Czasem, gdy jej mąż (pracujący jako kierowca tirów) opuszczał dom na parę dni, pojawiał się jej alfons wraz z paroma wspólnikami i zabierał do miejsc gdzie molestowano dzieci.Przy tych okazjach sama była także gwałcona albo brała udział w gwałcie na innych.Została zdiagnozowana z syndromem MPD/DID*.

“Père sprowadził mnie forsownie z powrotem na kolana, pchnął mnie moją twarzą na chłodną powierzchnię stołu, a drugi przywiązał mój lewy i prawy nadgarstek do łóżka... Nie byłam w stanie poruszyć się w jakimkolwiek kierunku i byłam zmuszona zostać w tej upokarzającej pozycji... Wszystko zostaje przygotowane, lampy zostają przesunięte na właściwe pozycje, sprawdzana jest intensywność światła – co się ma wydarzyć, tego nie wiem, ale napięcie rośnie w moim brzuchu. O co chodzi z tymi psami?...Czuję, jak pazury szorstko owłosionego psa, naciskają na mnie po bokach. Czuje jak dyszy w moją szyję, ślina z jego jęzora skapuje na moje plecy. Krzyczę, gdy czuję jak we mnie wchodzi, jak jego łapy mnie przyciskają, jego pazury naciskają na skórę. Krzyczę - ’Zdejmijcie go ze mnie’ ! Moje płacze zostają zagłuszone pośród entuzjastycznych okrzyków, kiedy pies wypuszcza coś mokrego w dół moich nóg….To było pierwsze zdjęcie z psem jakie zrobiono- w długiej serii.”

X1 opisywała jak ona sama, oraz inni, byli gwałceni przez owczarki niemieckie, albo nawet jak wkładano dziewczętom węże do pochwy.

Następujące obrazki, są ze skonfiskowanego DVD od takiej właśnie sieci, jaka wystąpiła w aktach Dutroux. W tych aktach znajdują się setki obrazków z dziećmi.

ObrazekObrazek

X1 twierdziła, że była świadkiem tortur i mordów dziesiątek dzieci, szczególnie w okresie 1976-1988. Podała ona ok. 35 imion zamordowanych dzieci i powiedziała, że zapomniała imiona kolejnych 30.

Inspektorzy sprawdzili parę bardziej ciekawych nazwisk i opisów podanych przez X1 w celu ustalenia jej prawdomówności.

W wyniku tego, sprawa śmierci czwórki zmarłych dziewcząt została na nowo otwarta: Veronique Dubrulle, Christine Van Hees, Carine Dellaert i Katrien de Cuyper.

Pomimo tego, że informacje podane o tych dziewczynach przez X1, okazały się niesamowicie trafne, i w innych przypadkach prowadziły do całej listy interesujących, każde ze śledztw zostało ostatecznie wstrzymane.

Dochodzenie sądowe, które rozpoczęło się całkiem na poważnie, przekształciło się z czasem w komedię, ponieważ inni gracze przejęli główne role i uważali że X1 (Regina Louf) zmyśliła sobie wszystko, co przekonywująco można zaobserwować na poniższych zdjęciach, gdzie widzimy jak Regina Louf ‘odgrywa główną rolę’:

Obrazek

Nie mniej niż 17 świadków potwierdza historię i zeznania Reginy Louf, lecz mimo tego, sprawiedliwość pozostaje głucha i ślepa.

Świadek X2

–X2 pracowała jako oficer policji nad pewnym aspektem Sprawy Dutroux. Gdy sprawa świadka X1 była omawiana podczas spotkania, uczestnicy zauważyli że wygląda na bardzo zmartwioną.

–Po omówieniu z przełożonym jej własnej historii, dotyczącej molestowania dzieci, zdecydowała wystąpić jako świadek.

–X2 była kochanką sędziego w Brukseli a potem wyższego stopniem oficera i Rzecznika Departamentu Sprawiedliwości, będącego członkiem Organizacji „Rotary” [ Kolejna Iluminacka Filia… działająca oficjalnie dla celów humanitarnych – dop. tłum.].

–Tych dwóch ludzi było częścią sieci, w których była gwałcona – od połowy, do końca lat 80.

–X2 zostało oszczędzone doświadczenie ekstremalnych sesji tortur, ale słyszała jak inne dziewczęta mówią o morderstwach dzieci i była obecna na polowaniu na dzieci –coś, o czym mówili także inni świadkowie X.

–Okazało się, że niektórzy z gwałcicieli i miejsca gdzie te gwałty miały miejsce, były takie same jak te, wymienione przez X1 i innych „Świadków-X”.

–X2 wycofała się jako świadek, gdy zobaczyła, że śledztwo zostaje sabotowane – coś co jej wcale nie zdziwiło.

Świadek X3

–X3 była w sidłach organizacji dawno temu, od 1950 do 1962. Od wieku 3 to 12 lat, była poważnie gwałcona i torturowana w domu, razem ze swą siostrą.

–Po tym okresie, jej ojciec i jego wpływowi przyjaciele wprowadzili ją do organizacji. Opisała te same elementy, jakie opisywali inni „Świadkowie-X”, aczkolwiek skala jednego z opisywanych spotkań, jest trudna do akceptacji, bez poparcia przez innych świadków, rodzajów praktyk, jakie odbywały się w tym konkretnym miejscu (niektóre z osób biorących w tym udział były wspominane przez innych świadków).

–Przed skontaktowaniem się z Neufchateau, X3 pisała już anonimowo o swoich doświadczeniach z przemocą wobec dzieci i była bardzo szanowana za swoją pracę, pośród innych dziecięcych ofiar tej przemocy
sexualnej.

–Trzeba było przeprowadzić pięć wywiadów zanim badający sprawę cokolwiek spisali, i nawet po napisaniu podsumowania jej zeznań, próbowano pomijać jak tylko możliwe, zaangażowanie rodziny królewskiej – niepisana reguła w Belgii, ponieważ król, w teorii, nie może zostać oskarżony.

Oto niektóre z bardziej szczegółowych opisów zeznań X3:

Jej ojciec grał z przyjaciółmi w karty i ktokolwiek wygrał tego wieczoru, mógł wybrać jedną z córek i zrobić z nią, co chciał. Doktor( jeden z jej męczycieli ) zszył by ją gdyby była taka potrzeba- na przykład, gdyby jeden z uczestników zdecydował że rozetnie brzuch X3.


Gdy miała 7 lub 8 lat, jeden z uczestników wyciął jej łechtaczkę. Po skończeniu 12 rż. Została wprowadzona do pedofilskiej sieci. Została umieszczona w barze i zmuszona do zastania prostytutką. Musiała także odnajdywać i inicjować inne dzieci do cieci. Wtedy była regularnie odurzana narkotykami i zabierana na spotkania w różnych willach, gdzie z reguły spotykała się pewna liczba wpływowych osób. Na jednym z tych przyjęć widziała, jak odcięto genitalia młodemu chłopcu, jak został zabity i rytualnie pogrzebany. Z reguły przyprowadzał ją tam jej ojciec lub Charly De Pauw (kumpel Paula Vandena Boeynants’a).Charly podjeżdżał różowym amerykańskim samochodem z białym dachem.

PV 151.829, 2 Czerwiec 1997:

"Samochód zatrzymał się przy parterze, dom był otoczony parkiem. Było obecnych przy tym dwóch nadzorców: Ralf i Walter. Dzieci zostały zabrane do wieży zrobionej z naturalnego kamienia i z drewnianymi drzwiami... podziemny tunel na lewo od wieżyczki w kierunku piwnic…bez świateł…idzie w dół. W piwnicach były cele, gdzie zamknięte dzieci oczekiwały na swoją kolej. Były też cele dla psów (dobermany). Korytarz prowadził do pomieszczenia przedstawień. W wieży: martwe ciała dzieci, w różnych stanach rozkładu (czasem rozczłonkowane i/lub brakujące części ciała) i zwłoki psów. Widzowie: zawsze ci sami lecz trudni do zidentyfikowania – około pięćdziesięciu.'

Rozpoznała regenta Charles’a, Kinga Baudouina i Kinga Alberta, dwóch których nazwała charly[De Pauw] i Polo [Paul Vanden Boeynants. Uważa że rozpoznała Wille’go Claes’a i doktora Vandena Eynde’a.


Obrazek
Paul Vanden Boeynants


"Psy słuchają Ralfa i Waltera. Uzależnione psy są podekscytowane. Okulary = orgie, uśmiercanie dzieci i psów. Pokój przedstawień ma silny odór ekskrementów psów. Psy mogą biegać swobodnie w ogrodzie... Gilles (12 lat??) został wykastrowany przez Polo. Inne dzieci muszą pić krew... Dziewczynki są cięte żyletkami. Wargi waginy X3 zostały częściowo odcięte i dane psom… Duży srom dziewczyny został pocięty na plasterki i dany do zjedzenia psom..."

Więcej w PV 151.829, 2 czerwiec 1997:

" Charly and Polo przygotowują polowanie. Obecni: Charles-Ferdinand Nothomb. To jest w innym miejscu. Duży biały dom [przynajmniej jedno dodatkowe piętro] i stajnie. Park ma dużą okrągłą sadzawkę z fontanną wychodzącą ze statuetki. Dzieci zostały wypuszczone nagie, a gdy złapane, były gwałcone... Polowanie kończyło się spektaklem w pokoju spektaklowym... 7-9 letnia dziewczynka rozdziewiczona przez psa... Produkt pobudzający psa został położony na waginie dziewczynki…Inne dzieci muszą zlizywać krew... Dziecko pożarte przez psy... Poród przez nastolatkę poprzez cesarskie cięcie. Dziecko wyciągnięte przez Polo [Paul Vanden Boeynants] i dane psom.

Znów widziała rozczłonkowaną matkę w expozycji martwych... Musi jeść wycięte mięso ze zwłok. Musi jeść kawałki ciał dzieci (palce) podane w żelatynie. Dobry smak – lekko słodki. Powodowało niesamowite uczucie głodu i pragnienia. Picie krwi zaspokoiło pragnienie... Mówi o innym morderstwie popełnionym na 3-5 letniej dziewczynce pod groźbą tego że zamiast niej zginie jej brat. Rozcięła dziewczynkę od pochwy do mostka przy pomocy noża. Wewnętrzne organy dała psu. Ktoś odciął głowę. Dziecko zostało pożarte przez psy... Morderstwo młodej nastolatki którą rozciął Vanden Eynde... Dziecko wydzierało się w brzuchu matki. Ona zaszyła brzuch z dzieckiem w środku... Musi także jeść odchody psów...Musi odciąć srom psa o imieniu Rita."
Więcej w PV 151.829, 2 czerwiec 1997:
"Luxusowy dom z otaczająca go ścianą i bramą… nieoświetlona kręta ścieżka. Było tam parę stajni. Parter w kwiatach. Hol wejściowy = kremowy kolor i niebieskie płytki – czerwona wykładzina. Ściany zrobione z marmuru z nastoletnim portretem [późniejszego króla] Baudouin’a. Spędziła całą noc z Baudouin’em - fellatio i sodomia. Obecność pokojówki... W tym domu było wielu sług... Pamięta jak jednego wieczoru, gdy została wysmarowana kremem, zanim na tacy przyniesiono ją na stół. Została wylizana i zgwałcona... Pod koniec innego wieczoru wykastrowano dziecko. Inne obecne wtedy dzieci zakopały chłopca w kwietniku. Pamięta dziecko, któremu odcięto głowę, potem pokrojone i usmażone zanim zostało zjedzone. Pamięta dzieci które wisiały na hakach w kuchni. Wraz ze starszą kobietą, wyłupiła łyżką coś pewnej dziewczynie o imieniu Solange, (co dokładnie?) [pewnie chodzi o oko- przyp. tłum.]."

W porównaniu do świadków X1, X2 i Nathalie W., X3 była traktowana z szacunkiem i to zdaje się być powodem że miała zaufanie lochach Neufchateau. Aczkolwiek, wiele z tego co powiedziała, nie zostało zapisane i nigdy nie przeprowadzono najmniejszego śledztwa odnośnie rzeczy jakie mówiła.

Obrazek
Baron de Bonvoisin


Świadek X4

–Urodzona w 1965. Tak jak X1, X4 została przekonana przez przyjaciela by zeznawać.

–Jako młode dziecko, została wypożyczona przez matkę alfonsowi o imieniu Jacques V., który produkował filmy Sado-Maso z dziećmi.

–Jej historia była mocno zbieżna z X1, aczkolwiek X4 doświadczyła wszystkiego od wewnątrz w różnych grupach.

–Rozpoznała dwóch przyjaciół z dzieciństwa X1, którzy byli sexualnie molestowani i wymieniła kilku tych samych sprawców co inni świadkowie.

–Okazało się, że rodzice X4 mieszkali naprzeciw wilii gdzie według zeznań X1, jej przyjaciółka została tak maltretowana że zmarła.

Świadek X7

–Urodzona w 1969. Po zeznaniach X1, skontaktował się z nią BOB["Bijzondere Opsporings Brigade" Specjalna Brygada Dochodzeniowa Żandarmerii

–Najpierw zaprzeczyła, że wie cokolwiek na temat X1. Szybko się jednak okazało, że została ciężko straumatyzowana i najprawdopodobniej miała MPD/DID*.

–Po przyprowadzeniu na rozmowę, zaczęła mówić jak ojciec ją sexualnie wykorzystywał i jak lubił okaleczać jej siostrę papierosami.

–Wtedy przyznała się, że była najlepszą przyjaciółką X1, że wiedziała o sexualnym związku z Tony’m i że zabroniono jej chodzić na pierwsze piętro hotelu-willi należącym do babci X1.

–Wywiady zostały później unieważnione przez śledczych.

–X4 zidentyfikowała X7 jako dziewczynę, która była zmuszona grać w pedofilskich filmach.


Świadek Chantal S.

–Urodzona w 1968. Była kolejną kobietą z jaką skontaktowało się BOB, po zeznaniach X1. Od razu wiedziała, o co chodzi.

–Sexualnie wykorzystywana przez rodziców.

– Jej babcia miała do czynienia z satanizmem...

–Przeprowadziła się z rodzicami do Knokke w wieku 6 lat i była czasem przyprowadzana do hotelu-willi babci X1.

–Tam była sexualnie wykorzystywana, aczkolwiek nie musiała znosić ekstremalnych sesji tortur, przez jakie przechodziła regularnie X1.

–Potwierdziła, że jeden z oprawców rzeczywiście miał ksywę "Monsieur".

–Widziała jak babcia X1 wygraża jej rewolwerem.

–Tak jak X7, zabroniono jej chodzić na pierwsze piętro.

–Zeznania Chantal doprowadziły do słownej potyczki, pomiędzy jej mężem a rodzicami, podczas której jej ojciec przyznał się, że przyprowadził ją do babci X1.

–Próbowała popełnić samobójstwo i została ponownie wzięta do szpitala psychiatrycznego.

–X4 rozpoznała Chantal jako dziewczynę, która także była zmuszona do grania w filmach pedofilskich.


Świadek Nathalie W.

–Urodzona w 1965. Przy wsparciu swojej terapeutki przedstawiła swoje pierwsze zeznanie żandarmerii w lutym 1996, sześć miesięcy przed Sprawą Dutroux. Przesłuchujący ją oficer odmówił spisania oficjalnego raportu.

–W czerwcu 1996, znalazła dwóch oficerów policji, którzy byli gotowi z nią współpracować. Nathalie mówiła, jak była gwałcona przez ojca – członka organizacji „Rotary” – od kiedy miała 6 lat. Wkrótce potem została wciągnięta do sieci, gwałcona przez przyjaciół ojca podczas imprez w różnych willach w rejonie Waterloo.

–Gdy skończyła 10 lat, ojciec przekazał ją księciu i jego głównemu doradcy, który kontynuował zabieranie
jaj na różne pedofilskie imprezy. Potwierdziła ona historię X1 o klubie „Les Atrebates”, Nihoul’u and Tony’m.

–Natomiast X1 rozpoznała Nathalie jako dziewczynę z sieci i dokładnie przyporządkowała ją klubowi Les Atrebates. Pomimo tego, że Nathalie aspekty historii X1, została lekką ręką zdyskredytowana przez nowych śledczych, gdyż doznała nie tylko ekstremalnej psychologicznej traumy (MPD/DID), ale także z powodu pathomimy, która jest tendencją do okaleczania samego siebie by odgrywać ofiarę. To ostanie psychologiczne dziwactwo wyszło na powierzchnię, głownie po tym, jak pierwsze przesłuchujące ją osoby, zostały zastąpione przez dwóch bardziej napastliwych( tak samo jak z X1)

–Nie mogła znieść tego ciśnienia i przestała zeznawać w maju 1997. Nathalie była mocno prześladowana za to, że ośmieliła się wyjawić swoją historię, może nawet bardziej niż X1


Świadek VM1


–Gangster, który przybył do Neufchateau w lutym 1997.

–Opowiadał jak był wychowywany w domu dziecka w Mont-Saint-Guibert.

–Od 9 to 13 rż, Był regularnie zabierany spod tego domu przez miejscowego sędziego dla nieletnich, który zabierał go na imprezy pedofilskie do willi w okolicach Brukseli.

–Mówił, że później pracował jako prostytutka w „Le Mirano”– klubie dla elit– odwiedzanym przez mężczyzn, z których niektórzy byli wymieniani w zeznaniach innych, powyższych ofiar-świadków, włączając w to Nihoul’a. W przeciągu dwóch dni, od tego rzekomo tajnego zeznania, VM1 został zatrzymany na ulicy i grożono mu śmiercią.


Pierwsza duża zmiana w tym śledztwie, nastąpiła 14 października 1996. Connerotte został odsunięty od śledztwa jako sędzia śledczy, powodem było to, że brał udział w kolacji fundraisingowej - zbierającej fundusze dla rodziców zaginionych dzieci. Sabina i Laetitia (dziewczyny które osobiście uwolnił z lochów Dutroux) były obecne jako goście honorowi.

Obrazek
Jean-Marc Connerotte

Adwokaci Dutroux’a i Nihoul’a musieli wiedzieć wcześniej o tej wizycie i rozpoczęli udaną procedurę by usunąć Connerotte’a, argumentując, że sędzia śledczy tą wizytą pokazał, że nie prowadzi śledztwa dostatecznie obiektywnie.

Rene Michaux, jeden z najbardziej niekompetentnych oficerów policji na świecie.
Obrazek

Porażki Michaux doprowadziły do ostrego krytycyzmu ze strony rodziców An Marchal, którzy sami udali się by zbadać lochy Dutroux. Rodzice Melissy Russo złożyli oficjalną skargę przeciwko niemu. Gdy Bourlet skrytykował Michaux’a w 2004 za jego porażkę w choćby znalezieniu listów Sabiny, a nawet zasugerował, że mogło to nie być niezamierzone działanie, Michaux mógł zareagować tylko tak, że nazwał go „kłamcą” i oświadczył „że na pewno nie znalazł Laetity pod dywanem”. Te intelektualne odpowiedzi, zostały wkrótce zastąpione groźbami oskarżenia o zniesławienie.Ekstremalna inkompetencja Michaux’a została nagrodzona nowym stanowiskiem lokalnego komisarza policji.

Istnieją także zdjęcia i zeznania o dzieciach które były zabijane bardzo boleśnie: łamanie ramion i nóg, przebijanie dłoni i stóp, rozcinanie ciała nożem itd. a wszystko to gdy dzieci były jeszcze żywe.

Więcej informacji pod adresem:
http://www.isgp.eu/dutroux/Belgian_X_do ... affair.htm


Marcel Vervloesem oraz „ASBL Werkgroep Morkhoven” bardzo się przyczyniło do wykrycia sieci pedofilskich. Pomimo pełnej kooperacji z sądem, Marcel Vervloesem i ASBL Werkgroep Morkhoven zostali oskarżeni za posiadanie materiałów wideo z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. Sąd w Turnhout (prokurator karny Caers) blokował wszelki możliwy transfer obciążającego materiału, jaki Marcel Vervloesem chciał przekazać innym sądom oraz trybunałom. Fakt, że międzynarodowa policja oraz sądy a także sam król otrzymał akta… ale do dziś nie zrobiono żadnych postępów w tej sprawie, sprawia że dochodzę do wniosku, iż wszystko zostało zatuszowane. Następujący film pokazuje wyraźnie - nie trzeba być wysoce inteligentnym by dobrze zrozumieć, gdzie but uwiera.

Więcej informacji można znaleźć na:

http://werkgroep-morkhoven.skynetblogs. ... oning.html

Jedną z osób wskazanych na tym filmie jest Honorowy Przewodniczący Grupy Bildenberg: Baron de Bonvoisin
Obrazek

Oczywiste jest również to, że Grupa Bilderberg stowarzysza potężnych ludzi, którzy mają na celu wszystko, tylko nie ludzkie intencje.

Abdelkader Belliraj był przez lata informatorem Belgijskiej Państwowej Służby Bezpieczeństwa. Belliraj został aresztowany w Morocco jako przywódca grupy terrorystycznej. W Belgii (pod koniec lat 80) popełnił sześć morderstw.

Jak ma się zapatrywać społeczeństwo na kwestie bezpieczeństwa narodowego...i sprzeciwić się
zamieszanym ministrom ?

Co z gangiem z Nivelles... Czy Belgijska Służba Bezpieczeństwa jest w to także zamieszana ? Było oczywiste, że Gang z Nivelles musi wyeliminować niewygodnych świadków i wszystko zostało drobiazgowo zaplanowane. Jaka grupa terrorystyczna działała by w taki sposób ? Żadna.

The Perverted World of Marc Dutroux (2005)
phpBB [video]


Tu nie chodzi o ochronę polityki, religii lub rodzin królewskich...
Co ci ludzie zrobili i robią nie jest ludzkie.
To nie jest szaleństwo…
To jest czyste ZŁO.
Czy możesz z tym żyć?
Ja nie mogę z tym żyć.
Dlatego wpadłem na pomysł by informować ludzi
by zatrzymać to zło.
Czy pomożesz przekazać wiadomość innym?
Chcę tobie podziękować
w imieniu wszystkich dziecięcych ofiar.Źródła:

http://www.thelostpoet.be/page_60.html
http://web.archive.org/web/20080822154443/http://www.isgp.eu/dutroux/Belgian_X_dossiers_victims_and_witnesses.htm


© Tłumaczenie angelrage dla davidicke.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone! Rozpowszechnianie całości lub fragmentów powyższego tłumaczenia bez zgody administratora davidicke.pl - zabronione !


Dodatek tłumacza:

*Alter-osobowość (skr.-alter): Jedna z autonomicznych osobowości powstałych po rozszczepieniu/dysocjacji w wyniku traumy.

*Blackmail: Szantażowanie docelowej osoby, poprzez ujawnienie o niej „niewygodnych” udokumentowanych materiałów- np. zdjęcia lub nagrania przyznania się do popełnienia przestępstwa.

*DID/MPD: Dissociative Identity Disorder/ Multiple Personality Disorder : Zaburzenie Dysocjacyjne Tożsamości/Tożsamość Wieloraka. Występuje w wyniku jakiegoś urazu/traumy, skutkując podzieleniem osobowości na dwie- lub więcej części. Osobowości te nie są z reguły siebie świadome.

*„Wyrabianie Ścieżki”/"Path Working".: Jest to sztuka badania ścieżek kabalistycznego Drzewa Życia przy pomocy jasnowidzenia. Widać tu pewne odniesienie do historii Kim Noble i programowania alterów , którego struktura oparta była na bazie Drzewa Życia, czytaj:Sztuka Dysocjacji

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 sie 2015, 15:29 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 01 sie 2015, 16:25 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 07 sty 2011, 2:25
Posty: 73
Bardzo mocny tekst. Robi ogromne wrazenie. Nigdy wczesniej nie spotkalem sie z ta sprawa aczkolwiek jak widze wszedzie jest to samo. Sa swiadkowie, sa dowody, nie ma sprawiedliwosci. Bron w dlon....I pod mur.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 sie 2015, 13:10 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Chateau des Amerois-Castle Mother of Darkness.
phpBB [video]


Brak zasięgu w lasach otaczających zamek, płot pod napięciem, pułapki...

Prosimy o ciszę Zabijamy dzieci

phpBB [video]


YT:
"Dosłownie kilka dni po tym, jak w Belgii rozpętał się skandal związany z ujawnieniem zbrodni Marka Dutrouxa, na jaw wyszło kolejne szokujące przestępstwo. 27-letnia Régina Louf zeznała, że w dzieciństwie padła ofiarą gangu pedofilów.

Zeznająca pod kryptonimem X1 Louf stała się głównym świadkiem w wielkim śledztwie, które położyło kres istnieniu niebezpiecznej siatki pedofilów. Okazało się, że kobieta spędziła pierwsze 20 lat życia w rękach przestępców. Niespodziewanie jednak podczas procesu Régina Louf padła ofiarą medialnej nagonki. Paradoksalnie prasa i telewizja starały się udowodnić, że kobieta znana jako "Świadek X1" jest chora psychicznie. Jedynie upór i siła woli Réginy Louf stały się jej bronią w walce z pedofilskim podziemiem."

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 sie 2015, 19:19 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1802
czego to ludzie nie wymyślą
po prostu trzeba robić swoje...

A wymyślają między innymi, że ludzie związani z służbami mundurowymi, wyszkoleni doświadczeni, nienawidzący plugawego kurestwa - a zarazem nie chcący sie ujawniać, tworzą grupy specjalnego przeznaczenia, i tak na swoją tylko możliwą specjalność zajmują się dezynfekcją kurestwa.
Małe ukryte, neizależne, spaja je tylko idea - kierunek działania.
Nie wiedzą często o sobie wzajemnie, choć robią to samo.


Inni zaś po linii przodków, czując się bezsilni udostępniają swoje zasoby umysłowe, aby stare linie magów traktowały ich jako swoje ambasady, i używając ich ciała jako nośnika, przekaźnika, mogły tu działać w dziedzinie dezynfekcji kurestwa.

Symbiot jest podtrzymywany dodatkowo przy życiu i korzysta się z jego zasobów na tyle żeby mu nie przeszkadzać, a do tego że dzieli wspólną pasję to dezynfekcji kurestwa, to co jakiś czas ma podgląd co tam się dzieje - jak to pisali nasi wieszcze, ku pokrzepieniu serc.

Trzeba robić swoje.
A że sporo ludzi na tej planecie kiedyś i teraz nic poza dezynfekcją kurestwa nie potrafi, zatem wypada się tylko nie wtrącać, lub robić swoje.

Sprawy wielkiego świata przekraczają małych ludzi.
Trzeba robić swoje, w organizmie też analogicznie są i fagocyty, i limfocyty, które analigicznie zajmują się dezynfekcją kurestwa, każdy robi swoje i jest luz.

Ci śledczy także widać że robią dalej swoje.
Uszanowanie dla każdej dobrze wykonanej roboty...

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 sty 2019, 17:39 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois - Zamek Matki Ciemności
phpBB [video]


Cytuj:
Belgijski zamek Chateau des Amerois należał do rodziny królewskiej Saxe-Coburg and Gotha, a obecnie jest w rekach rodziny Solvay, właścicieli międzynarodowego koncernu farmaceutycznego produkującego mi.in. słynny Prozak. Od kilku wieków zamek nazywany jest przez belgów Zamkiem Matki Ciemności ze względu na satanistyczne rytuały, które mają w nim miejsce oraz liczne śledztwa dotyczące zaginionych dzieci, których ślady prowadziły do zamku Chateau des Amerois. Poniżej lista zaginionych belgijskich dzieci, oraz zeznania świadków dotyczące satanistycznych praktyk i rytuałów z udziałem dzieci w belgijskim zamku. Sprawdzajcie sami, bo prawda o tym zamku jest o wiele bardziej przerażająca od tego filmu: http://www.whale.to/c/dutroux_case5.htm ... ned_by_X1_

,
tekst tytułowy tu wcześniej zamieszczony jest powalający,ale i filmik może jakieś trzy kropki doda,jakby się komuś nie chciało czytać.
/
Film się Koledze powyżej stracił,ale pewnie i tu coś jest/ [grafika też z deczka wypadła]
https://www.youtube.com/results?search_ ... f+Darkness
/
te sqwysyny się nawet z tym nie kryją

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group