Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 lip 2020, 18:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 sty 2011, 23:58 
VIP Member
Awatar

Brawo mason 33, brawo mason33, brawo mason33. Dla takich ludzi jak mason33 warto pisać na tym forum. To facet, który używa mózgu i ma nietęgą intuicję. Ja od początku wyśmiewam to całe UFO, mało tego wkurza mnie, że jest tyle naiwnych, którzy gotowi jeszcze Cię zadźgać, żeby tylko bronić, nie swoich w końcu racji. Zamiast skupiać się na rzeczach istotnych, to wpatrują się w niebo, wypatrują UFO, podniecają się jak guwernantki i robią w nachy ze szczęścia, że odkrywają gwiezdne rodziny, galaktyczne przesłania i inne pierdoły. :bangheadwall: A gdzieś, ktoś tu na forum, wrzucił wywiad z takim Ruskim, którego morda, jak mówiłam, 20 lat bez wyroku, który za dolara sprzedałby własną matkę i który straszy UFO, a debilni Polacy robią z nim wywiad i jeszcze niemalże czapką mu biją w podłogę. Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie, co tak naprawdę się dzieje? Wasza głupota sięga szczytów Himalajów. Ja juz nawet niekiedy nie odpowiadam na niektórych posty, bo nie chce mi się tracić energii na zbędne polemiki. Wolę w tym czasie przeczytać post np masona33, który przynajmniej wie na czym tu tyłek jeździ, albo poczytać wartościowe artykuły w necie lub książki, których teraz sporo zamówiłam.

Brawo katerina104, brawo katerina104, brawo katerina104 :spoko: Ja tam wolę też poczytać posty kateriny, która "wie na czym jej tyłek jeździ" i nie "robi w nachy ze szczęścia", że zobaczyła lasery na niebie :lol: Jak już wspominałem, uwielbiam Twoje poematy ze względu na bardzo ciekawe konstrukcje językowe i emocjonalność, ale tak naprawdę też podobne spojrzenie na kwestie...

A mason33, dzięki za kolejną ciekawostkę :spoko:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

B.interesujący film, ciekawe czy to prawda? :?

Nie, kurcze, te Wasze chore dyrdymały o UFO, to prawda. Zastanawiaj się dalej :bangheadwall: . Ja jestem pewna na milion, trylion , ba tryliard procent, że ten film, to cała esencja tego, o czym i bez tego filmu dawno wiedziałam i usiłuję przy okazji różnych tematów Wam otworzyć oczy. Ale jak ktoś się uprze, żeby mieć oczy zamknięte, to będzie miał. Proste jak drut.

Intimate Secretary * 6th Degree

katerina404 mysle ze jesli chodzi o Twoj ton to moglabys troche odpuscic. To czego jestem pewien to fakt ze obrazanie kogokolwiek nie pomoze mu sie otworzyc na nowe, inne informacje. Na agresje reagujemy agresja...

Po drugie dla mnei osobiscie brzmi to troszke jak hmm... "UFO nie istnieje, jest Diabel, sa DEMONY, wiec pewnie jest BOG- wiec wierz w niego". Bardzo ciekawy film niepowiem ale sam osobiscie nie wierze w UFO chcoiazby dla tego ze jest bilion roznych filmow i fotografii. Wierze w UFO dlatego ze nie potrafie sobie wyobrazic ze caly wszechswiat jest pusty. Ten filmik chce powiedziec ze rzad posiada technologie od dobrych kilkudziesieciu lat, ktora potrafi takie rzeczy? Moze i tak. Ale ta technologia tez sie skads musiala wziac na tym swiecie. Bo rownie ciezko jest mi uwierzyc w fakt iz ludzie dostali radio a wojsko latalo spodkami...

Takie moje 2 grosze. Mozliwe ze rowno tyle warta jest rowniez ta wypowiedz.

Dziekuje i dobranoc

bartek_pl pisze:

Takie moje 2 grosze. Mozliwe ze rowno tyle warta jest rowniez ta wypowiedz.

Dziekuje i dobranoc

Ceń się wyżej!!! :hejka: :spox: :spoko:

To przez skromnosc ;)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Jak nie gady, to demony... Zdecydujcie się w końcu... Ach nie, to zależy od punktu widzenia, teraz mamy ten chrześcijański . Icke zdaje się mówił, że ufo to też mistyfikacja Iluminatów, jak mnie pamięć nie myli.
Do czynienia mamy wszak ze złowrogą inteligentną siłą, która nie bazuje na pojęciu sumienia i empatii. Pytanie ile w nich jest faktycznie demonizmu, a ile lęku ludzi przed nieznaną siłą... Myślicie, że każda manifestacja ufo jest przejawem działania demonów? Według mnie to dosyć naciągana teoria.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

brawo mason i suchy , zawsze tak myślałam o ufo , ten filmik to takie potwierdzenie, widziałam już kilka świetlistych kul , jedna kiedy na nią zaświecił ktoś kto stał razem zemną latarką taką mocną , zatrzymała się na sekundy ,widziało to kilka osób ale każdy bał się cokolwiek powiedzieć, udawali że to nic takiego że to normalka albo lepiej sie nie odzywać :tak: osoba która zaświeciła służyła kiedys w wojsku(teraz emeryt) stwierdziła że to samolot , niewiem jaki samolot mógłby się tak zatrzymać w miejscu?? i świecić jak kula, hmm w zeszłym roku widziałam 6 takich kul , połowe bardzo nisko , jedną nawet nagrałam ale oczywiście na filmie to tak okazale nie wygląda ale zrozumiałam juz te filmiki na yutube, na których newiele co widać wiem że w rzeczywistości to są okazalsze, manifestują te zjawiska manifestują , szykują ludzi na coś a oni i tak niechcą widziec Mruga

bartek_pl Matka, która kocha swoje dzieci, nie zawsze i nie tylko głaszcze ich po główce. Czasami trzeba na nie huknąć, dla ich dobra. A rytm74 niemożebnie mnie rozśmieszył, tak, że mój mąż powiedział, że smieje się do komputera i że jest ze mną źle. :hejka:

Strasznie słaby film. Skanując widzę że jedne osoby miały jedne doświadczenia i wyciągnęły jedne wnioski, inne osoby z innymi doświadczeniami wyciągnęły inne wnioski a film złożony jest przez autora tak że wyciąga jeszcze inne wnioski.

Fakty są takie że na ziemi są hybrydy, przeciętni ludzie posiadają ok 10 % gadziego DNA, hybrydy 50 % stąd ich możliwość zmiany formy i koniecznośc piepszenia sie z odpowiednimi osobami. Nie wychodzą poza sfere przyczynową a ich przyjaciele z innych wymiarów poza 6 wymiar. To są te tzw. demony istoty przywoływane z innych wymiarów lub sfer.

Żaden iluminata nic nie kontroluje, jest zmanipulowany więc dają mu do myślenia że ich kontroluje ale to tak jakby kamień szlachetny czy roślina z 1-2 wymiaru chciała kontrolować człowieka z 3 wymiaru.

To że mogą zrobić iluzje inwazji to fakt, wszystko na to wskazuje ale to będzie ich ostateczna porażka, zobaczycie jak i dlaczego :)

Trzynasty przestań się ośmieszać. Wyluzuj, napij się piwa i spójrz na wszystko z innej perspektywy. :drinkuje:

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

No no, muszę powiedzieć, że ciekawie złożony film.
Taki ekstra-chrześcijański (z powodu nazwania wszystkiego co "obcy" - demonami) ale ok :spoko: .
Naprawdę, nie głupi, nie głupi, sam bym go rozesłał po znajomych gdyby nie parę drobnych farfocli i przeinaczeń.
Przejdę więc do rzeczy.

Mamy rok 2011 (według ogólnopowszechnego kalendarza).
Co oznacza to, że o tym wspominam ?

Obrazek

To skala mikro w porównaniu do bardzo dużego już obrazu gromad galaktyk i tak dalej.
W każdej przypominam - astronomiczna liczba planet :spoko: i na wielu z nich życie (nawet wyliczenia naukowców to mówią, nie kryją się z tym).
I teraz...

My tutaj wyglądamy tak :

Obrazek

Czyli... no, mała sobie planetka, na której istnieje życie (w warunkach 3 gęstości istnienia, czy jak kto chce nazwać - wymiaru).

Za to nasz Układ Słoneczny, jest dosłownie nic nie znaczącym punktem w całej plejadzie galaktycznych obiektów...

Obrazek

No ale za to nasza galaktyka, jest jeszcze bardziej skalą mikro dla gromad galaktyk...

Obrazek

Z kolei te gromady galaktyk... - są skalą mikro w porównaniu do większych skupisk.
Nie będę przybliżał już tego w kółko, bo wiadomo o co chodzi.
A konkretnie o co chodzi mi ?
O ukazanie jak śmiesznie mali jesteśmy.
Dlaczego ?
A bo dlatego, że Wszechświat jest niesamowicie wielki wielki, gdzie istnieje niezliczona liczba cywilizacji, które też tak jak my - w mniejszym lub większym stopniu nie są nawet kroplą w tym morzu (wraz z planetą i planetami które ewentualnie zamieszkują).

Powyższy obraz teraz okazuje i jest dowodem jak śmieszne jest wrzucanie do worka z napisem "OBCY/ALIENS" - wszystkich złych, wszelkie zło, demony i tak dalej.
Podam normalne, logiczne argumenty przeczące temu.

Powyższy jest pierwszym.
Drugim argumentem jest to, że nie jesteśmy pępkiem Wszechświata, by ściągać sobie najgorszych z najgorszych z całego Wszechświata. To jest wielkie przeinaczenie i bardzo pachnie dramaturgią.

W galaktykach - istnieją na 100% i Ci źli i Ci dobzi. W każdej, a gdzie jest ich tyle miliardów - to jest poprostu wielka rozgrywka. W naszym przypadku, w drodze mlecznej... - mówi się o negatywnych bytach głównie z systemu gwiezdnego Orion, oraz innych mniej rzekomo odciskających piętno. To chyba jasne. Każdy kto trochę w temacie UFO jest - wie o tym że tak mniej więcej przedstawia się jakikolwiek zarys tego.
(polecam w ogóle na odetchnięcie do tego Carl Sagan - jego twórczość, filmy, trochę ukazują i pozwolą na nowo spojrzeć - bo niektórym to potrzebne ! - jak znikomi jesteśmy. :hi hi: )

O negatywnych bytach możemy powiedzieć że są właśnie "demoniczni" z czym się zgadzam.
Pani wypowiadająca się w filmiku - opowiada jak wszyscy widzieliście - o programowaniu umysłu/manipulowaniu na bazie strachu i lęku, gdzie wkręca się często klimat "obcy, pozaziemscy itd".
Można się z tym zgodzić. I wcale bym się nie zdziwił, ale bez przesady by jedna Pani tutaj już była wyrocznią dla tego typu procederu jakim jest bez wątpienia fenomen zjawisk UFO i istot pozaziemskich.
I tu mamy dosłownie zarzuty że to wszystko to demony, że źli i tak dalej.
Jasnym jest, że będzie się to tak widziało, skoro te szuje co tutaj rządzą - zawarły z nimi różnorakie pakty, oraz mało tego - mają we krwi nienawiść i zło od istot, w zasadzie "ich bogów" sprzed tysięcy lat. Historia jak się rozgrywa dalej - to wiecie, Sumer i tak dalej... aż do dzisiaj.
Jasnym jest, przecież to proste, że nazwie się stworzenia które złapały kontakt z "shadow government" i wyższymi szczeblami - demonami, upiorami, upadłymi aniołami i tak dalej.
Ja równie dobrze mogę je nazwać : galaktyczni faszyści, nieproszeni goście, brzydale... - i tak dalej.
Nazewnictwo o terminie " demon " jest bardzo drastycznym obrazem tych istot, choć i szamani zwykli nazywać ich złymi duchami, złymi istotami i tak dalej.
Jasnym jest również to, że Ci którym zależałoby na ludzkiej rasie by się uwolniła od tego szajsu który tu jest - elity odmówiłyby współpracy, ze względu na więzy krwi i rzekome "przeznaczenie programu" tysięcy lat.
Dlatego dochodzimy do takich czasów, gdzie wszystko może być dosłownie na zakręcie.

Kto wie, czy w galaktyce nie wiem... " kurwix " - nie istnieje przypadkiem planeta którą nazwali nie wiem " ogródek " i żyją na niej ludzie, w podobnej sytuacji jak my i podobni goście, upiorni odwiedzają ich raz po raz siejąc manipulację i wysysając energię przy tym ucztując znakomicie.
Dlaczego to ważne by obrać to jako opcję, to co powyżej ?
DLATEGO ŻE ZNALEŹLIŚMY SIĘ NA PLANECIE, KTÓRA W PORÓWNANIU DO GALAKTYKI CHOCIAŻBY - NIE JEST NAWET PUNKTEM, jest bez znaczenia. Nie ta - to inna. Nie jesteśmy zatem pępkiem świata i aż tacy wyjątkowi by "wszyscy obcy byli źli i demonami " :bangheadwall:

Mam jeszcze zastrzeżenia co do tego że ta Pani mówi o tym, że elity mają technologię, wyprzedzającą naszą o 25 lat albo i więcej. Chyba zapomniała dodać zera jeszcze co najmniej. :tak:
Oczywiście nikt nie weźmie pod uwagę faktu, że nagle nastąpił NIESAMOWICIE DYNAMICZNY progres w górę z technologią, co ewidentnie może wskazywać (może, lecz nie musi) na kontakt z obcymi cywilizacjami, które podarowały patenty w zamian za różne rzeczy (mamy ofiary z bydła, znikających ludzi, porwania zwykłych niewinnych nikomu osób i wiele innych spraw i aspektów...)
Sami sobie nagle nie odgadli z sufitu jak i co zrobić, wystarczy popatrzeć, dokładnie, przyjrzeć się obrazom, filmom z lat 50tych jak miała się wówczas technologia w miastach i nie tylko - do technologii dzisiaj, czy chociażby sprzed 10 lat.
To ewidentny dowód, na to, że wysoki progres technologiczny w górę... - jest ingerencją wcześniejszą z zewnątrz.

Fenomen budowania statków zwanych UFO przez elity - wyglądać może już na fakt.
I nawet firma Lockheed Martin macza w tym palce (proponuję poszperać w internecie).

I mamy tutaj dwa obozy myśleniowe, bardzo liczne i bardzo skrajne :

1. UFO to tylko kosmici.
2. UFO to zabawki elit.

Ja twierdzę, że trochę tego i trochę tego. Nazwę to - elastycznym spoiwem punktu 1 i 2.
Jakakolwiek skrajność w tym przypadku - prowadzi do eksterminizmu, czy fanatyzmu dosłownie fanatycznego bełkotu. I z takimi osobami ciężko się rozmawia - czego doświadczam. :tak:

Ale jeżeli ktoś chce sobie tam wierzyć, że rozgrywka wygląda tak :
MAŁA MALUTKA ZIEMIA vs CAŁA GALAKTYKA DEMONÓW ... to ja mu współczuję i to bardzo, bo to już paranoja połączona z fanatyzmem.
To tak, jak wchodzę do sklepu (galaktyka).
Spotykam jak wiadomo - różne produkty (planety, gwiazdy).
Mamy chemię, GMO w produktach (złe byty) i mamy EKO jedzonko, gdzieś tam na skrajnej półce, też w nie za obszernych liczbach (dobre byty).

IDIOTYZMEM byłoby wrzucić to w jeden worek i nazwać " demony " :)
IDIOTYZMEM byłoby wrzucić to w jeden worek i nazwać " kochani kosmici " :)

Logika prawda ?
A treści głoszone w tym filmie na to wskazują.

Ale teraz... jak to ma się z naszą rzeczywistością ?

A to tak właśnie - rządzą na tym globie idioci, psychopaci, świry, mordercy i tak dalej i tak dalej... - jasnym jest, że i ziomków przyciągnęli sobie tutaj.
Przez co łatwiej jest dostrzec ewentualnie scenariusz, że pierwsi mogą się właśnie ukazać "fałszywi i źli" :)
Statki są na orbitach, to jasne. Są na to ewidentne dowody, na które niektórzy nie chcą spojrzeć (np film Escamilli), a sam Escamilla nie twiedzi że to ani dobzi, ani źli - a zadaje pytania - czym to jest i kto ewentualnie tym steruje i w jakiej intencji.

No ale oczywiście, lepiej wrzucić to w demonologię, wrzucić kilka, lub kilkanaście zdań z PŚ podpierających argument, choć mogących mieć totalnie inne znaczenie - i mamy dosłownie tutaj zadumę, że ... " oo, jestem najcwańszy/najcwańsza bo znam już prawdę " .

Doskonale obrazuje powyższe powiedzonko... :

Cytuj:
Myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli.

Niczego nie jesteśmy i nie możemy być pewni co do tematu UFO i ET's.
A jak ktoś chce pójść dalej z określeniami... - to niech się solidnie postara.

Pozdrawiam. :)

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Zaperzanie się (i odnosze to do postów takich jak Kateriny) nigdy nic nie wnosi do dyskusji. Krzyk i dosadne okreslenia nikomu oczu nie otwierają. Można i trzeba inaczej dyskutować.

A co do UFO:
Twierdzić, że nie istnieje to bzdura. Tyle, że latające spodki, ktore znamy, moga być faktycznie mistyfikacją, która ma nas utwierdzic w przekonaniu, że TO własnie jest UFO. Podczas gdy faktycznym UFO są ci, którzy manipulują Iluminatami, czy też poczęstowali ich kiedyś własnym DNA. Chodzi o to, żebyśmy my, ludzie, patrzyli nie tam, gdzie faktycznie trzeba patrzeć. Czyli nie na produkowane spodki (rozrywka dla mas i domorosłych tropicieli) a na władzę kontrolującą naszą władzę (i ci faktycznie nie pochodzą rdzennie z Ziemi).
:!:

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Trzynasty przestań się ośmieszać. Wyluzuj, napij się piwa i spójrz na wszystko z innej perspektywy.

Yyyy :shock: .... ? Jak każdy widzi po twoich postach w tym wątku to nie ja nie jestem wyluzowany. Dodatkowo nie wiem z czym się ośmieszam ale najwyraźniej jak widać co nie jest zgodne z twoim zrozumieniem ( a w zasadzie z jego brakiem ) musi być zaatakowane.

Więc swoje słowa kieruj dla siebie bo najwyraźniej ci sie przydadzą :tak:

Awatar użytkownika

Jakoś mnie na kolana ten filmik nie powala. Wydaje mi się, ze przypisywanie całego zła do postaci zwanej szatanem jest trochę naciągane. Nie mam jednak zamiaru krzyczeć co jest prawdą a co nie, trzeba ciągle starać się być świadomym i ciekawym. Jeśli powiem sobie, że coś jest bzdurą i zamykam się na to, to być może odcinam się wtedy od jakiś informacji które przybliżają do prawdy ( chociaż wydać się może wręcz przeciwnie)

Zawsze mnie zastanawiało, skoro UFO się nie komunikuje z ludźmi, ergo chce pozostać w ukryciu, to dlaczego przylatuje nad Ziemią w nocy, z włączonymi światełkami? :D

Andromedan, jeśli chcesz opierać się na prawdopodobieństwie, powołując się na ilość przyjaznych życiu planet we wszechświecie, to nie zapominaj, że prawdopodobieństwo spontanicznego powstania życia (z teorii Darwina) spokojnie redukowałaby istotną możliwość istnienia jakiegokolwiek życia w naszym rozumieniu nawet w trylionach trylionów takich wszechświatów w trylionie trylionów czasu istnienia naszego.

Jeśli ktoś twierdzi, iż jest to nielogiczne, bo marnuje się tyle przestrzeni dla życia i że Bóg by tak nie zrobił,
to po pierwsze oznaczałoby, że człowiek nie używający mózgu w cale by go nie dostał, albo głuchy nie dostałby w ogóle uszu, bo by się marnowały,
a po drugie czy to jakiś problem dla Stwórcy by tworzyć cokolwiek i w jakiejkolwiek skali?
Czy jest to jakiekolwiek marnotrawienie skoro jest wszechmogący? :język:

O qrde, znowu to 'chrześcijaństwo' uczące nienawiści i wojny... :L
Wrzucają wszystko do wora 'New Age', ci katolicy, krzyżowcy, Bushowie i cała reszta "chrześcijan".

Straszenie demonami? A co jest straszniejsze? 4-metrowi reptilianie wcinający ludzi, czy złe duszki, przed którymi można się obronić przy konfrontacji?

Brawo Mason33 ! Brawo Suchy !
Brawo truth-seekerzy i brawo też ego-zadowalacze ! (tak dla zachęty) :przytul:

katerina404 pisze:
A gdzieś, ktoś tu na forum, wrzucił wywiad z takim Ruskim.... a debilni Polacy robią z nim wywiad i jeszcze niemalże czapką mu biją w podłogę. Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie, co tak naprawdę się dzieje? Wasza głupota sięga szczytów Himalajów.

Film wrzucił założyciel tego forum.
Widzę że masz monopol na prawdę.
Akceptacja, miłość i szacunek do bliźniego bije z Twej wypowiedzi na miliardy kilometrów.

rym74 pisze:
Jak już wspominałem, uwielbiam Twoje poematy ze względu na bardzo ciekawe konstrukcje językowe i emocjonalność, ale tak naprawdę też podobne spojrzenie na kwestie...

Jeśli podoba Ci się taki rynsztokowy, arogancki język najeżony fantyzmem i przekonaniem o słuszności, niepodważalności i wyższości własnych poglądów mogę Ci podać kilka miejsc w necie gdzie znajdziesz tego więcej.
Będziesz mógł zanurzyć się w poematach po czakrę korony.

katerina404 pisze:
Nie, kurcze, te Wasze chore dyrdymały o UFO, to prawda. Zastanawiaj się dalej :bangheadwall: . Ja jestem pewna na milion, trylion , ba tryliard procent, że ten film, to cała esencja tego, o czym i bez tego filmu dawno wiedziałam i usiłuję przy okazji różnych tematów Wam otworzyć oczy.

To że nazwywasz coś chorym nie znaczy że tak jest.
A jeśli chcesz przekonać kogokolwiek do swych racji zajmij się rzeczową analizą argumentów zamiast wydawaniem osądów i pustym przelewaniem swych wyobrażeń na słowo pisane.

Filmu nie komentuję, nawet go nie oglądam - mam swoje zdanie na ten temat wyrobione już dawno temu na podstawie chociażby analizy Wed - wpadłem pogratulować poziomu dyskusji, nie mogę wyjść z podziwu dla elokewncji i poziomu retoryki.

pozdrawiam

Awatar użytkownika

Jesli ten filmik mowi ze UFO nie istnieje, to nawet go nie wlaczam :)

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Widzę Mason że nadal wklejasz głupawe filmiki. Jak nie masz pojęcia o UFO to lepiej się nie udzielaj.
Twoje pojęcie o temacie jest zerowe, siedzę w temacie ponad 20 lat i śmiem twierdzić że przedszkolak jesteś.

Sam znam opowieści pilotów o niektórych wydarzeniach w Bydgoszczy. Sam byłem świadkiem tego i owego, sam zrobiłem zdjęcia tego i owego.

Stwierdzenie że UFO to demony jest dobre dla upośledzonych psychicznie, fanatyków religijnych
jak Chris White i innych.

ZImny144k pisze:
Zawsze mnie zastanawiało, skoro UFO się nie komunikuje z ludźmi, ergo chce pozostać w ukryciu, to dlaczego przylatuje nad Ziemią w nocy, z włączonymi światełkami? :D

System satelit śledzących w podczerwieni mówi co innego. Naprawdę sadzicie że nie mam podstaw technicznej wiedzy aby się wypowiadać w temacie UFO otóż mam - uczyłem się tego.

Nie widzisz ich po nasze oczy są prymitywne i ograniczone w widmie.
Obrazek

Reszte ludzi niekumatych w temacie, odsyłam do raportu francuskiej SEPRA, której oczywiście i tak,
nikt nie przeczyta, bo tutaj wyrabia się opinię na podstawie biblii i 12 minutowych filmików, jakiś idiotów
a nie na podstawie, długich lat badań. Grunt to promować schizofrenie religijną.
,
katerina404 pisze:
Nie, kurcze, te Wasze chore dyrdymały o UFO, to prawda. Zastanawiaj się dalej :bangheadwall: . Ja jestem pewna na milion, trylion , ba tryliard procent, że ten film, to cała esencja tego, o czym i bez tego filmu dawno wiedziałam i usiłuję przy okazji różnych tematów Wam otworzyć oczy. Ale jak ktoś się uprze, żeby mieć oczy zamknięte, to będzie miał. Proste jak drut.

Przypominam jasno i wyraźnie TO FORUM ZAJMUJE SIĘ TYMI SPRAWAMI JAK KOMUŚ SIĘ TO
NIE PODOBA, TO PROSZĘ SKASOWAĆ KONTO. Będziemy tłumaczyć takie filmy i zajmować się Ufologią, czym zajmuję się od ponad 20 lat. JASNO SIĘ WYRAZIŁEM ? Jak chcesz komuś otwierać oczy, to tylko i wyłącznie na swoim terenie, a nie na moim forum, które zajmuje się tą tematyką.

Ponieważ wiem co wiem a jest to akurat w sprawie obcych na / wokół ziemi 100 % proponuję właściwą nazwę dla tego tematu czyli:

Maskarada w sprawie ufo.

Subtelna różnica a jak zmienia punkt widzenia.

Są obcy i tacy i tacy jak różnorodni są ludzie na ziemi, są ludzie tacy i tacy nawet pomimo tego, że ten sam gatunek. I jedni i drudzy korzystają z pojazdów. "Jak na dole tak i na górze" (parafrazując) :język:

Obie strony tego równania (np. obcy) mają dostęp do tych samych możliwości ale kierują się odmiennymi intencjami stąd podział na STO i STS. Dokładnie jak na ziemi wśród ziemian a dla zamieszkujących i patrzących na ziemię z innej perspektywy - "ludzi kosmitów" mieszkających w kosmosie na planecie zwanej ziemia.

Spokojnie można to przyrównać w znacznie mniejszej skali do maskarady z alternatywnymi technologiami, wszyscy ci co mają wiedzieć wiedzą, że technologie alternatywne są możliwe, mało tego są wykorzystywane lub chowane do szuflady albo obarczone patentem a my nadal kulamy się na ropę. Schemat dokładnie ten sam choć skala nieco mniejsza. Ale tak jest ze wszystkim np. z przemysłem "medycznym" - można leczyć tanio i skutecznie ale po co.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Co za żenada.. Maskaradą można by nazwać ten film. Najlepszymi przykładami już rzucili andromedan i redmuluc. Dodałbym do tego parę filmów jeszcze, ale nie chce mi się teraz szukać szczerze mówiąc bo i tak to do nikogo tutaj nie dotrze. Na prawde, jeśli ktoś uważa że UFO to demony z piekła rodem i duchy no to szczerze mu gratuluje. Owszem, myślę że część UFO to faktycznie eskperymenty rządu, jednak połowa z tego albo troche mniej, nimi nie jest. Jeśli ktoś uważa nas za pępek świata, polecam mu te dwa krótkie filmiki:
phpBB [video]

phpBB [video]

Jesteśmy krótko mówiąc.. niczym. Ale pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto powie że to gra illuminatów i to oni wykreowali nasz świat żebyśmy myśleli że nasz wszechświat jest tak wielki. Film przerwałem oglądać w połowie, kiedy pokazywali zdjęcia z disclosure project, a pytali się dlaczego nie ma nikogo kto odważyłby się powiedzieć na głos że UFO istnieje.. Wybaczcie ale widocznie jestem za słabo ogarnięty na ten film.

Należy też rozdzielić te dwie sprawy czyli istnienie obcych ras oraz ich technologie od projektu / pomysłu wykorzystania tej wiedzy w celu zastraszenia ludzkości obcym zagrożeniem np. fałszywą inwazją.

Jako podkładkę mamy więc obecnie natarcie ujawniani akt dot ufo w wielu krajach gromadzonych od dziesiątek lat oraz wysyp filmów (w/g schematu) dot. wizji obcych od negatywnej strony czyli stanowiących zagrożenie.

Verner von Braun na łożu śmierci pisze:
A ostania karta, ostatnia karta, ostatnia... to będzie zagrożenie ze strony obcych.

Zapewne znowu będziemy walczyć z wiatrakami - tym razem z obcymi - podobnie jak binladenem i jak powiedział Aaronowi Russo Rockefeller: "taka wojna może trwać bez końca". Gigantyczny strumień kasy znowu popłynie podobnie jak na walkę z globalnym ociepleniem etc. Zawsze jakiś wirtualny wróg ludzkości się znajdzie jako pretekst.
Problem-reakcja-rozwiązanie=ogromna kasa.

Kenio samą wiedzą i rozumem niczego nie ogarniesz. Trzeba mieć przede wszystkim czuja a Moason33 posiada go jak mało kto.

Wasza wiara w ufoki nic Wam nie da, nawet nie bedziecie wiedziec jak sie obronoć przed tzw. obcymi, jak wlezą Wam na chate.
Musicie wiedzieć, że oni też się czegoś boją i to jest jedyna nasza broń która może nas uratować.
Pokory troche, warto wiedziec, tak na wszelki wypadek co robić.

Jaka wiara w ufo, jaka pomoc ufoków... :shock:

Ja z tego tematu migruję. :język:

ps.
Masona33 też sobie cenię za wnikliwość, co nie znaczy, że nie można odebrać mu prawa potknięcia się gdzieś / na czymś tak jaki każdemu z nas. My tu nie dyskutujemy o wyższości szynki babuni nad piernikiem dziadka więc i więcej ostrożności w miejsce kategoryczności trzeba w tego typu tematyce.

quanta pisze:
Kenio samą wiedzą i rozumem niczego nie ogarniesz. Trzeba mieć przede wszystkim czuja a Moason33 posiada go jak mało kto.

Wasza wiara w ufoki nic Wam nie da, nawet nie bedziecie wiedziec jak sie obronoć przed tzw. obcymi, jak wlezą Wam na chate.
Musicie wiedzieć, że oni też się czegoś boją i to jest jedyna nasza broń która może nas uratować.
Pokory troche, warto wiedziec, tak na wszelki wypadek co robić.

Nie rozśmieszaj mnie ten temat był omawiany przez Ufologów z 15 la temu, co do czuja raczej przejaw łatwowierności i pełnej ignorancji , takie podejście było dobre w średniowieczu dla ciemnego tępego motłochu, teraz mam XXI wiek. Jak ktoś chce się podniecać takimi bzdetami rodem z ciemnogrodu to zapraszam, na zbawienie.com. Przypominam czym zajmuje się ta strona.

Redmuluc ja nie pomyliłam adresu, wyluzuj Bóg Ciebie kocha :język: .
Posłuchaj ludzi którzy zostali uprowadzeni. Co ich urotowało przed bolesnymi torturami (badaniami) ?Nieważne czy im sie to wydawało, ważne, że odczuwali fizyczny ból i potrafili się z tego wyrwać.

quanta nie myl więc obcych oprawców z różnymi innymi rasami, podobnie jak jest na ziemi - a też jesteśmy kosmitami dla innych z ich perspektywy - są tacy którzy Tobie pomogą ale i tacy którzy wcisną ci szczepionkę dla zysku.
Nie trzeba zresztą aż tak daleko szukać: wystarczy II w. św. i obozy koncentracyjne w których koncern chemiczny i zbrodniarz paranaukowiec eksperymentujący na więźniach.

Jak to zostało ujęte w Biblii odnośnie demonicznych obcych (szaraków): "rządzą wami z powietrza" - jak na opis biblijny to bardzo duża wskazówka.

Jeśli mógłby ktoś odnaleźć fragment o tym mówiący i wstawić.

redmuluc pisze:
Widzę Mason że nadal wklejasz głupawe filmiki. Jak nie masz pojęcia o UFO to lepiej
się nie udzielaj. Twoje pojęcie o temacie jest zerowe, siedzę w temacie ponad 20 lat i śmiem twierdzić
że przedszkolak jesteś.

Paradoksalnie te 20 lat w tematyce UFO może być Twoim przekleństwem właśnie.

Niełatwo będzie przyznać się przed samym sobą, że przez 20 lat było się wodzonym za nos przez tych samych ludzi z którymi się niby walczyło - a taka ewentualność istnieje i powinieneś być tego świadom.

Twoje reakcje na tego typu rewelacje odnośnie UFO są identyczne jak reakcje fanatyków religijnych, gdy burzy sie ich latami ugruntowywaną wizję świata. Obcy muszą istnieć bo inaczej Twoje życie straci sens. Okaże się, że połykając haczyk zarzucony przez Illuminatów, zmarnowałeś połowe życia ganiając za latającymi spodkami a było na rękę elitom i pomogłeś im uwiarygodnić ich mistyfikację.

Ja nie wiem jak jest z UFO ale ty też nie masz zielonego pojęcia jaka jest prawda odnośnie ich natury.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]