Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 13:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
MARK RYDEN - Illuminackie, pedofilskie obrazy

Przypadkiem, szukając kiedyś jakiejś grafiki z aniołem w necie, natknęłam się na obrazy tego dewianta… Albo sam jest jakimś masonem, iluminatem i pedofilem, albo maluje na ich zlecenie... albo jedno i drugie… na każdym jego obrazie, są umieszczone symbole Masońskie i illuminackie, KREW i SUROWE MIĘSO ! oraz dziwnie i niezdrowo wyglądające dzieci… trupio blade i smutne… od razu, skojarzyły mi się z więzionymi ofiarami programowania umysłu, przemocy i pedofilii… a nawet z ofiarami krwawych rytuałów ! ! !... dlatego na prawie każdym jego obrazie jest Krew i Mięso... :!:
Niektóre dziewczynki są przedstawione, w dwuznacznych sytuacjach i pozach, jako małe lolitki… Te obrazy są jakieś chore i obrzydliwe i bije od nich, paskudna energia… Połączenie przesłodzonego stylu namalowania, dziwnej i chorej treści, z ciężkimi, rzeźbionymi ramami, potęguje jeszcze to negatywne wrażenie…

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i co o nich sądzicie ? Może ten typ ma nawet duży talent, bo pod względem wykonania są bardzo dobre te obrazy, ale ich treść jest masońska, illuminacka i okultystyczna / satanistyczna ! ! !

C. D.N. bo mam jeszcze zapisanych, co najmniej kilkanaście jego obrazów…

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 cze 2014, 22:13 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Mocne.
Ryden tworzy też okładki płyt, które w większości wiadomo jaką symbolikę przedstawiają, więc z pewnością ma powiązania z "branżą".

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Generalnie dla mnie to koszmar niedobrze mi od samego patrzenia :( zapewne twórczość oddaje stan umysłu
jeden z obrazów przypomina mi występ coś tam gagi w kiecce z mięsa .

Cytuj:
jsatriani: Ryden tworzy też okładki płyt, które w większości wiadomo jaką symbolikę przedstawiają, więc z pewnością ma powiązania z "branżą".

:tak: na 100% ma… na tych aż symbolika illuminati wali po oczach…

Obrazek

Obrazek

i portretuje też, znane osoby z show businessu, aktorów i piosenkarzy,
tu np. Hendrix, Michael Jackson, di Caprio, Kate Perry…

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cytuj:
Nibiru9: Jeden z obrazów przypomina mi występ coś tam gagi w kiecce z mięsa

najwyraźniej „Zgaga” inspiruje się na obrazach Rydena… :evil:
ObrazekObrazek

Baaardzo możliwe, @ Prosta_Duszo, że Ryden, sam jest ofiarą kontroli umysłu… :so:
Dlaczego ktoś skasował te 2 posty z przed paru dni ?

C. D.N. mam jeszcze kilka-dziesiąt!!! zapisanych jego obrazów… trochę tego jest… wkleję później

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

alcyone pisze:
Dlaczego ktoś skasował te 2 posty z przed paru dni ?

Dlatego, że forum to nie czat i wypowiadając się należy stosować zdania złożone
a nie sms-y i o ile post nie jest częścią większego dialogu, powitania czy podziękowania
lub zapytania to post jednozdaniowy jest traktowany jako spam lub próba nabijania licznika
postów i jest usuwany do Kosza. Poniżej w ramce treść usuniętych postów:

Cytuj:
ProstaDusza
Moze to ofiara prania mozgu.

Nevar
Gdy ci ludzie zostaną odsunięci od władzy, całą współczesną sztukę trzeba będzie wyrzucić do kosza!

Jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia w temacie to niech sobie daruje
pisanie takich "telegramów" złożonych z paru słów jakie zostały usunięte
a które nie zawierały żadnych informacji oprócz bardzo pobieżnej opinii.
Myślenie i pisanie naprawdę nie boli, naprawdę tak trudno o odrobinę wysiłku?
I nie ma tłumaczenia, że nic innego nie da się powiedzieć lub, że nie ma po co.

Same obrazy są natomiast interesujące, podobne do "antyiluminackiej" sztuki Marka Bryana.
http://www.artofmarkbryan.com/

Na pewno warto im się przyjrzeć i może wysłać linki do paru stron zajmujących się analizą
takich rzeczy jak pseudoccultmedia czy vigiliantcitizen. Może zrobię to sam w wolnej chwili.

A skoro już jesteśmy w temacie iluminackiej sztuki to jest taki brytyjski malarz
nazwiskiem Graham Ovendeen który dostał ostatnio dwuletni wyrok za 14 lat
wykorzystywania i molestowania swoich małoletnich modelek.
Jego obrazy wystawiano między innymi w prestiżowej Tate Gallery w Londynie
oraz wystawiono na wielu miedzynarodowych aukcjach w wysokich cenach.
Poniżej kilka jego obrazów, jest malarzem raczej monotematycznym:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak jak w przypadku Jimmiego Savila istnieją podwójne standardy prawne
a skazanie nastąpiło gdy już dłużej nie dało się ignorować dowodów.

Obrazek

Grunt to właściwe znajomości i przynależność, Savile był przyjacielem
arystokracji i establishmentu. Ovendeen wychował się w środowisku
Towarzystwa Fabiańskiego o którym będzie nader sporo informacji
w nowej książce Icke'a Human Race która będzie wydana po polsku.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Także się trochę zdziwiłam, że mój post wylądował w koszu, zastanawiałam się, co napisałam nie tak. Ale teraz już wszystko rozumiem, będę się starała pisać bardziej rozbudowane wiadomości. Sądzę, że z moim myśleniem jest wszystko w porządku, udzielam się na wielu forach i piszę rozbudowane posty. Jestem administratorką na innym forum i także uważam, iż forum nie jest czatem.

Tak się składa, że czytałam też kiedyś forum o Michaelu Jacksonie i tam były pokazywane oraz analizowane te dwie okładki płyt. Forum stawiało tezę, iż MJ został wyeliminowany gdyż się "stawiał" z resztą w sieci do tej pory jest wiele jego wypowiedzi o tajemniczych "onych", śledząc zachowanie rodziny widzimy, że niektórzy z nich uważają, iż MJ został zamordowany. Jednak jak to często bywa nikogo nie dosięgła należyta sprawiedliwość.

Jedna z tych okładek pochodzi z roku 1992, druga z 2012 chyba. Uwagę na ten nowszej przyciąga motylek siedzący na ramieniu MJ, symbol stosowania technik manipulacji umysłem.

Za każdym razem gdy umiera jakaś gwiazda Hollywood nosi to znamiona morderstwa rytualnego. Być może takie osoby są już wyznaczane jako do odstrzału na długo przed faktem jak to było w przypadku na przykład Whitney Houston. Kto obejrzy jeden z filmów, w którym wystąpiła lata temu (Bodyguard) w którym gra ona gwiazdę Hollywood dostrzeże nawiązania (np w stroju scenicznym głównej bohaterki, czy figury robota stojącej w kącie) do filmu Metropolis z 1920 roku, uważanego za w pełni okultystyczny.

Te obrazy łączą się pewnymi elementami na przykład człowiekiem, który znajduje się w czymś co przypomina macicę albo bańkę, czy ktoś wie, co to dokładnie oznacza?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Nicoletta Ceccoli Work

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na prace tej autorki natrafilam przypadkowo, przy okazji reklamowanej talii tarota (takze autorstwa tej pani).

Obrazek

Karta Kochankowie - Zwyczajowo przedstawia pare zakochanych.: mezczyzne i kobiete. Tu mamy mala dziewczynke, zakorzeniona w ziemi i weza, ktory ja oplata.

Obrazek

I karta Ksiezyc. Zwyczajowo w tarocie karta iluzji, kontaktu z druga strona, ale takze oderwania od rzeczywistosci i zafalszowanego widzenia swiata.

Obrazek

I pare dalszych jeszcze obrazkow z tej serii.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Po przejrzeniu tych obrazów skojarzył mi sie I peat goat II tam też jest taka sama blada Dziewczynka z królikiem w tle

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

tubbles
Obrazek
slayer
Obrazek
dead_character
Obrazek
"BigBoy",cowboy,kałboj,toi-toi.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Ja to bym się z chęcią bardziej zagłębiła w obrazy Ryden'a,ponieważ interpretując symbolikę okultystyczną można dowiedzieć się ciekawych informacji...

Obrazek

Na powyższym obrazie widać, że Jezus jest utożsamiany z psem. Wskazuje na to miska podpisana imieniem "Jezus". Pies jak widzimy mieszka w budzie, która symbolizuje kościół, wskazuje na to krzyż na budzie oraz napis INRI.

* INRI : (łac. Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum) – napis umieszczany na krucyfiksach, oznaczający skrót łacińskich słów IESVS NAZARENVS REX IVDÆORVM (Jezus Nazarejczyk Król Żydów).

Wydaje mi się, że ten obraz poniża Jezusa. To jest coś w stylu : Jezus mieszka w kościele tak jak pies w budzie. Tylko nie wiem jak interpretować tą dziewczynę, która karmi Jezusa. Hmm... Może tu chodzi o to, że wyznawcy karmią swojego boga (?). Sam pies ma również koronę na głowie. Ta dziewczyna chyba niczym specyficznym się nie wyróżnia, jest zwykłą dziewczyną. W oddali widać także zwykły kościół (wydaje mi się, że to kościół). To znaczy, że ta buda to coś konkretnego... bo tamten kościół w oddali nie został przedstawiony jako buda dla psa.

Obrazek

Ten obraz przedstawia cztery dziewczyny pijące kawę. Co ciekawe każda z nich ma własny atrybut.

Pierwsza z nich po lewej jest ubrana na biało. Jej atrybut to ptak, a na sukience ma piramidę bez oka opatrzności. Kiedyś czytałam gdzieś, że złączona piramida symbolizuje wypełnienie planu. Oczywiście tym planem jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata, tylko dlaczego przedstawiono go na osobie ubranej w biel.

* BIEL - CZYSTOŚĆ DUSZY, CZYSTOŚĆ WEWNĘTRZNA: "Na każdy dzień niech będą białe szaty twoje" (Księga Koheleta). "Ponad śnieg bielszym się stanę" (Psalm 50).
BIEL - SYMBOL ODNOWY, CZYSTOŚCI: "Choćby wasze grzechy były jak szkarłat,/ Jak śnieg wybieleją". Biel to także symbol śmierci.

Może chodzi tutaj o to, że nadejdzie Nowy Porządek Świata, a cel uświęca środki. Natomiast ptak jest różnie interpretowany.

Następna dziewczyna jest odziana w czerwień. Jej atrybutem jest jeleń. Dzbanek zasłania piramidę, która widnieje na jej sukni. Wydaje mi się, że tam jest po prostu zwykły trójkąt. Dziewczyna odziana w czerń ma taki sam tylko odwrócony. Można się łatwo domyślić, bo podzielone piramidy również są dwie, a jedna z nich odwrócona. To są pary.

* Jeleń może symbolizować duszę, która chce się oczyścić.
* Czerwień może symbolizować grzech,zepsucie,piętno,nierząd,kłamstwo, miłość do nowej ery.

Spójrzcie na tą dziewczynę.. wydaje się być taka bez emocji jakby zahipnotyzowana. Patrzy się ale nie można dokładnie domyślić się na co.

Następna dziewczyna ma żółtą sukienkę, a jej atrybutem jest wiewiórka. Dziewczyna nie wydaje się być uśpiona i zwyczajnie podnosi filiżankę. Dziewczynka w czerwieni wydaje się mieć z tym problem. Na żółtej sukience ma odwróconą piramidę.

* Żółty symbolizuje aktywność umysłu,zdradę,sławę. W chrześcijaństwie symbolizuje zdradę i fałsz, dlatego w malarstwie postać Judasza przedstawiano w żółtych szatach. Symbolizuje też wrogość, podstęp, bezwstyd i rozpasanie. I tak kurtyzanom i Żydom w czasach renesansu we Włoszech nakazano nosić żółte oznaczenia na ubraniach.
* Wiewiórka symbolizuje gospodarność oraz indywidualne przedsięwzięcia. Wszystko, co robi to bystre zwierzątko jest celowe, ukierunkowane na osiągnięcie sukcesu

Ostatnia dziewczyna jest ubrana w czerń. Jej atrybutem jest ryba. Na sukience widnieje odwrócony trójkąt.

* W okultyzmie czerń jest kolorem zniszczenia, nocy, wyciszenia i rozpaczy.
* W chrześcijaństwie ryba była symbolem Chrystusa. Jest także symbolem jakiejś tajemnicy .

Obrazek

Ten obraz jest chyba najbardziej przesiąknięty symboliką okultystyczną. Pierwsze rzuca się w oczy napis "Sympathy". W języku angielskim oznacza współczucie. Sam napis został utworzony przez bluzki dziewczynek, które wydają się być smutne. Wyciągają rękę tak jakby chciały nam coś pokazać. Dokładniej pisząc wskazują na postacie, które są pod nimi.

Niżej, pod dziewczynkami możemy zobaczyć papieża. Po lewej stronie jest naga kobieta, a koło niej zakonnica. Po prawej widnieje kostka i postać jakby z jakiejś bajki animowanej. Jednym zdaniem dziewczynki ubolewają nad tym czym karmieni są ludzie, czyli wszelkim kłamstwem,pogaństwem,nierządem, Watykan także ma swój udział w manipulacji społeczeństwem. Kostka może symbolizować los - fatum.

Wyżej,nad dziewczynkami widzimy pięć postaci. W środku człowiek ten trzyma czarnego kota. Widzimy także 13, a nad nią napis "Audio Salvation"

* Audio Salvation - Zbawienie poprzez muzykę (?) albo raczej wyznawanie czegoś poprzez słuchanie muzyki. Wiadomo, że człowiek również manipulowany jest przez różne piosenki.

* Liczba 13 : Biblia wyróżnia liczbę 13 jako oznaczającą rebelię przeciwko ustanowionym porządkom, rebelię Szatana. Powszechnie uważa się, że istnieje 13 rodów Illuminati.

Na samym końcu po lewej widnieje diabeł. Jego mimika twarzy wskazuje na to, że chce on nam zaserwować wino, który ma oznaczenie, kod kreskowy (?) "666". Łatwo możemy się domyślać, że to jest coś w stylu "Hey ! wypij to nic ci się nie stanie,korzystaj z życia Carpe Diem !"

*Liczba 666 zawiera zakodowaną informację o tożsamości Antychrysta

Po prawej stronie obok gościa, który trzyma czarnego kota (symbol magii) widzimy Chrystusa. Co ciekawe czy to, aby "nasz" Chrystus ? W oddali widzimy biblijne ukrzyżowanie po lewej stronie, z tego można wywnioskować, że jest ich dwóchz a jeden z nich musi być fałszywym mesjaszem.

Następna postać to hitlerowiec, który ma charakterystyczny znak. Jego głowa to głowa królika. Po lewej stronie w rogu widzimy dzwoneczka. Możliwe, że chodzi tutaj o Disney'a, który robi pranie mózgu dzieciom. Po prawej lata sobie ufo być może chodzi o sprawę rasy Reptilian, a jeszcze dalej widzimy planetę Ziemię i przy niej piramidę Illuminati w całej swojej okazałości, czyli kontrola globalna.

Można tak interpretować każdy obraz, a informacje są nad wyraz ciekawe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]