Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lut 2018, 11:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem nowym forumowiczem.

Tytułem wstępu chciałbym przedstawić osobę, która w dużym stopniu przyczyniła się do mojego przebudzenia.
Choć było to bardzo szokujące i bolesne to muszę przyznać, że było warto.

Osobą jest Mark Passio.

Poniżej przedstawiam tłumaczenie krótkiej biografii Marka (źródło: http://www.whatonearthishappening.com/contact):

Cytuj:
Mark Passio jest niezależnym badaczem, mówcą, uczestnikem radio talk show, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii. Mark podjął zadanie montażu ogromnej ilości poszukiwań w dziedzinie badań metafizyki, okultyzmu, duchowości , symboliki i świadomości . W 2007 roku, Mark rozpoczął przedstawianie informacji w formie serii prezentacji pt "What On Earth Is Happening", z zamiarem rozpropagowania tego zasobu wiedzy do zwiększenia świadomości publicznej. Mark założył własną stronę internetową w 2008 roku w WhatOnEarthIsHappening.com. W 2010 roku, Mark rozpoczął hosting własnego tygodniowego internetowego programu radiowego, zwanego także "What On Earth Is Happening", która trwa do dnia dzisiejszego w formie podcastów na stronie Marka. Mark jest także jednym z współtwórców oraz gospodarzy konferencji "Free Your Mind", która odbywa się w Filadelfii a poświęconej zagadnieniom związanym ze świadomością, kontrolą umysłu i okultyzmem. Z biegiem lat, Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej dziedzinie , takich jak "Tesla Science Foundation" , "Truth, Freedom, Property" oraz "Survive & Thrive Philadelphia". Ostatnim przedsięwzięciem Marka było prowadzenie intensywnego seminarium pod nazwą "Natural Law: The Real Law Of Attraction & How To Apply It In Your Life".

Strony www:
http://www.whatonearthishappening.com/
http://freeyourmindconference.com/

Od siebie dodam, że Mark był w przeszłości kapłanem Church Of Satan. Jednak doznał oświecenia, które zmieniło jego postawę wobec Świata i ludzi.

Strona Marka zawiera na prawdę dużo cennych materiałów związanych z takimi zagadnieniami jak:
- kontrola umysłu,
- okultyzm,
- symbolika,
- solucje,

Ze swojej strony zalecam przyjęcie zamieszczonych tam treści z otwartym umysłem.
Na początek proponuję rozpocząć od sekcji "Home". Następnie udać się do sekcji "Movies". Jednak prawdziwa skarbnica wiedzy jest w sekcji Podcasts". Znajdują się tam aż 144 podcasty. Ich zawartość jest tak ułożona, że warunkiem jest aby niczego nie pominać i zacząć od podcastu nr 1. I tak w miarę czasu, samozaparcia oraz możliwości kontynuować aż do numerka 144. Ja w ciągu roku dałem radę dojechać do numerka 140.

To tyle z mojej strony.
Osobom zainteresowanym życzę dużo samozaparcia i miłego eksplorowania.

Pozdrawiam,
LeUrc78

-- 08 gru 2013, 20:29 --

Witam jeszcze raz wszystkich forumowiczów :)

Jestem ciekaw ilu z was miało już wcześniej okazję zapoznać się z Markiem Passio.

Ciekawi mnie też jakie są wasze wrażenie po pierwszym zapoznaniu się z materiałami Marka.

Pozdrawiam,
LeUrc78

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lis 2013, 21:19 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Polecam wykłady Marka. Naprawdę dużo ciekawych i ważnych informacji. Uważam że warto poświęcić mu trochę czasu.

Mark Passio's Natural Law Seminar / Natural Law the REAL Law of Attraction

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Plecam Passio bo jest w deche!

Tłumacze na polski jedną z książek traktującą w tym temacie. Mark uważa, że jedną z najważniejszych.

http://koniecwszelkiegozla.wordpress.com/

Jeśli ktoś chce mi pomóc z tłumaczeniem niech się odezwie.

Awatar użytkownika

Witajcie :)

Dzięki wielkie za zainteresowanie i odpowiedzi - nie sądziłem, że po takim czasie od umieszczenia posta ktoś się nim jeszcze zainteresuje.

@SuperNowy: Chętnie się przyłącze do tłumaczenia - książkę tą mam już od dłuższego czasu, ale nie miałem okazji jej nawet przeczytać. W sumie te 95 stron to powinno pójść szybko Mruga . Na privie możemy dogadać szczegóły podziału roździałów, sposobów dostarczania tłumaczenia, format itp, itd.

Ze swojej strony to polecam też post związany z tłumaczeniem, którego jestem autorem: chetni-do-tlumaczenia-ksiazek-t12996.html
Co prawda pozycji jest więcej i są obszerniejsze, ale myślę, że też warto - tu niestety potrzebna jest większa ekipa.

Pozdrawiam,
LeUrc78

Awatar użytkownika

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 1
phpBB [video]

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czy pomoc i tłumaczenie książki "Koniec wszelkiego Zła" jest jeszcze aktualne ? jestem zainteresowany .

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witam,

Ostatnia wiadomość na portalu Marka nie brzmi zbyt optymistycznie. Z powodu braku wsparcia technicznego, bardzo prawdopodobne jest to, iż będzie musiał zaprzestać działalność związaną z propagowaniem swojej wiedzy. Wsparcie jest tylko możliwe lokalnie w USA. Jest ono potrzebne, aby zespołowo dalej tworzyć materiały (WWW, audio, video, etc), a to wiadomo wymaga czasu oraz odpowiednich umiejętności i zaplecza techniczno-programistycznego.

Dla osób nie znających Marka nadmienię tylko, że Mark przez okres 10 lat sam tworzył wszystkie materiały, korzystając okazyjnie z pomocy swoich przyjaciół. Człowiek orkiestra.

Poniżej wstawiam screen'a (ang.), gdzie można doczytać więcej szczegółów:

Obrazek

Pozdrawiam,
ZORRO

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]