Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2017, 16:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

zacznę cytatami:
Cytuj:
"salieri (2017-07-16 13:47:41)
to co robi Szwedowski jest żenującym cyrkiem bazujacym na naiwnosci ludzkiej i bólu osób które cierpią po stracie bliskich. Szkoda ze nie zaprosiliscie pana Jackowskiego on ma chociaz realne dokonania "
https://www.paranormalium.pl/1613,news.html

=
Cytuj:
Bardzo zafascynowany badaniami pana Marka Szwedowskiego (oraz po odsłuchu audycji w Radiu Paranormalium) postanowiłem zwrócić się do niego z prośbą o dokonanie kontaktu z kimś, kogo znałem, a kto odszedł. Niestety odpisał mi jego asystent Grzegorz Wójcicki (ale mniejsza z tym), podając nr konta, na które miałbym wysłać 150zł. Nie ukrywam, było to dla mnie spore zaskoczenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że pan Marek w audycji wspominał, że bierze od chętnych co łaska (widać 150zł to próg tej łaski) bo jest to jego misją, aby pomagać innym. Może się mylę, ale to świadczy o tym, że ta misja powoli przestaje nią być, a bardziej zaczyna stawać się pomysłem na biznes, bo jak inaczej nazwać to, że nie pomoże się komuś (dajmy na to osoba niekonieczne dobrze sytuowana) bo nie ma tych 150zł skąd wygospodarować? Ja akurat mógłbym tyle zapłacić ale gdyby nie? Czy padła by wówczas propozycja mniejszej kwoty? Nie sądzę.
Co ciekawe pan "asystent" odpisał, że "jestem kolejną osobą, która próbuje zrobić z pana Marka dziada", co oczywiście nie jest prawdą, bo bardzo cenię to, co robi, a więc i jego osobę, więc życzę mu jak najlepiej. Ale jak się okazuje takich osób jak ja jest więcej, więc może coś w tym jest?
Jak się dowiedziałem, jest to jedyne zródło jego utrzymania, o czym wiedzieć wcześniej nie mogłem. Także jak najbardziej rozumiem, że taka usługa musi kosztować, co jednak nie tłumaczy moim zdaniem sztywnej granicy kwoty za taką usługę no i mimo wszystko kłóci się z pojęciem misji.
Na koniec asystent powiedział, że "upokorzyłem pana Marka i żebym więcej się z nimi nie kontaktował".
No cóż, nie wydaje mi się, aby to było dobre podejście. Chciałem się tym z kimś podzielić, jeśli ktoś uważa inaczej, proszę pisać, może to ja jestem w błędzie?

autor: Moderator Globalny Przemekkk666
za:
http://www.paranormalne.eu/forum/topic/ ... nstatacja/

,
Miałem tego nie ruszać...wogóle nie dotykać tego Człowieka,ma i wiedzę i ma zdolności,ale coś w nim mi nie gra...albo udaje głupa nie wiedząc co oznacza różnica częstotliwości,wibracji

Coś we mnie pękło,Panie Marek.

Nie chodzi mi tu o to,że to jakiś "oszust"..chociaż wiem jak medialność potrafi uwalić z czasem człowieka.
Naprawdę Człowieka o wielkim sercu...

Nie zależy mi,że się nabawię następnych jakichś "wrogów".
Normalnie.

Jak możesz Marek tak manipulować?!

Tu praktycznie,w tym teamcie, nikt nie rozróżni co i jak zweryfikować.

To są częstotliwości ISTNIEŃ...a ja to pociągnę,bo ledwo niedawno zacząłem...
,
byłem na rzecze Kwai-da się przez to przejść Mruga

*#*
/edit 22lip,15:44/

Swego czasu zaczynając od zeszłego roku poświęcałem tym nagraniom na Yt sporo czasu-tu jest kanał
https://www.youtube.com/channel/UCpvLlV ... 9_xqtMQKJw

Zupełnie nie rozumiem jakim to sposobem,niejednokrotnie powielanym można z takiego nagrania wychwycić głos człowieka,i akurat tutaj pilota tej Katastrofy:

"Katastrofa Smoleńska" - Pracownia EVP POMOST
phpBB [video]

Cytuj:
Apr 8, 2015
To mi powiedzieli piloci z samolotu prezydenckiego, który rozbił się 10.04.2010 roku w Smoleńsku.
Jest to niepoprawna politycznie prawda....dlatego rozumiem komentarze i agresję wobec przedstawionych informacji...nie akceptuję jednak wulgarnych i prymitywnych opinii...

nagranie od 3m25s-normalnie ukryty język polski,[wręcz momentami kobiecy!]

Generalizując jakoś ciężko zupełnie się połapać w odbieranych głosach za pomocą szurania potencjometrem między stacjami.I tak naprawdę masa ludzi w każdym języku w ten sposób wyłapie coś dla siebie.
I to mnie najbardziej zastanawia-jak można takie coś tłumaczyć jako słowa owego kogoś?
Zupełnie jakiś miszmasz z tego wyszedł.

Głos może być nawet cichy,ale słyszalny-naturalnie słyszalny po odpowiedniej obróbce programowej.

Równie dobrze można szurać styropianem po szybie i wyłapać jakieś słowa...no sorry.

I tego się akurat czepiam i uważam za absurdalną manipulację.
Chyba mogę,nie?

,
natrafiłem też na ewidentnie nagrany głos z tamtej strony-jakiś ktoś zauważył i się uczepił,masa takich ludzi jest [ludzi po tamtej stronie-przecież to też ludzie]- charakter i osobowość się nie zmienia...czasem mogą minąć lata [odliczane fizycznie] jak odpadną "skorupy" wspomnień,emocji z fizycznego życia

EVP POMOST - Nagrany głos z zaświatów
phpBB [video]

Cytuj:
19, 2016
Film archiwalny z 2010 roku. Marek Szwedowski w tym filmie objaśnia nagrany głos z zaświatów, który nie jest jemu przyjazny...

Jedno jest pewne - Marek może nie jest pionierem w tej dziedzinie,ale na ten moment stara się być autorytetem-to zdanie bez rozwinięcia.
= 04.08:
Był sobie jakiś maj,zeszłego roku.
Może majowy deszczyk?nie pamiętam.
Ale z pewną dozą zainteresowania,po obejrzeniu jakiegoś filmiku autorstwa @Marek Sz. postanowiłem że napiszę maila.

Miało to swój cel,może ukryty,może dwuznaczny?
ale szczery byłem...

Odpowiedź przyszła od "firewalla"-to takie prywatne nazwanie asystenta,którego sobie ciut źle dobrałeś.
No ale różnie to bywa z "jasnowidzami"

Na swoje zapytanie dostałem taką odpowiedź,cytat:

Cytuj:
Witam,

Miło nam za zainteresowanie niezwykłym darem Marka Szwedowskiego i wyrażeniem swojej opinii. Szukamy ludzi zainteresowanych i chętnych w budowaniu Polskiego Ośrodka Transkomunikacji. Marek aktualnie mieszka w Warszawie i jest chętny spotkać sie by wymienić doświadczenia na polu transkomunikacji a jeśli odległość jest problemem możemy wstępnie porozmawiać telefonicznie.

pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Wójcicki

telefon....

Pisałem do CIEBIE,a nie do asystenta...może to jakiś automat?
Wiem,nawał zgłoszeń,nawał pracy..kasa może mniej
mniej?

Nie jestem,ja osobście,zainteresowany już budowaniem tego P.O.T.,bo nie w taki sposób i tymi okrężnymi sposobami,nożeszkwa...
Bo w takiej Twojej scenerii po prostu nie.

Nikt Cię po tamtej stronie nie zna jako kogoś godnego zaufania,jasnousłysz to może..jakoś

po moim wpisie tu w dn.21lipca nastąpiło coś przypadkowego-no dobra,nie ma co wiązać krawata z kuchennymi rewolucjami czy typowymi prywatnymi,czy ogródkowymi przemyśleniami.No tak to jakoś się poskładało...nie?

Miniony tydzień okiem jasnowidza - odcinek 61
phpBB [video]

Zbieżność dat,punktów zaczepienia może;
nie wskazuję konkretnego zaczepienia czasowego w tym filmiku odnośnie czy inni biorą za żałobę i inne bzdety mniej czy więcej-tego się ne czepiam,ale czy ja się czegoś czepiam?

ja?
,
a tak btw-chesz może radiomagnetofon "Kasprzak" z 1983 roku?
Mój ulubiony oprócz "Grundig'a",którego żaden egzorcysta nie przywróci już do życia.
Nie,nie sprzedam-nie masz tyle kasy
Wymieniłem głowicę,chodzi jak talala :tak:
,
Mr.Psycholog

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 lip 2017, 17:43 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree

Może warto by było spotkać się z nim osobiście. 150zł to nie majątek. Po rozmowie powiesz, czy to oszust. Bez spotkania nie można od razu go wrzucać dojednego worka, bo asystent "dał ciała" Zgadzam się z tobą, że asystent źle dobrany.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

podobne przyciąga podobne

Szkoda,że robią ludziom pralki z umysłów.
ani złotówki,

Kontakt - STACJA EDEN
/sam link/
https://www.youtube.com/watch?v=x_JW_kosrgM
ok 1szej minuty:
"stacja Eden jest po tamtej stronie u Ojca Św.Jana Bosko..."

no masakra,albo znicze?albo paciorek?

Tylko żeby to był zły człowiek,albo jakiś nawiedzony..nie
-jest wplątany

Mnie trochę zastanawia, dlaczego Pan Marek miesza religię z zaświatami.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]