Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 gru 2017, 21:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

No cóz, teksty te krążyły w sieci już bardzo długo. Ale ze względu na to, co te człowiek wygaduje i robi, postanowiłem zrobić kompilacje. Nie są one moje, pochodzą z różnych stron do których będe podawał linki.

Pewna miarka na pierdolenie głupot i pewnych działan już się przebrała. Myślałem, że da się jakoś tego uniknąć i człowiek się "zrehabilituje" ale to widać tylko życzenia. Niestety dalej nosi to znamiona działań operacyjnych.

No to Jedziemy...

Ten tekst jest fragmentem z artykułu który nazywa się List do Radia Maryja ws. "obrońców"pojawił się min na blogu blogmedia24. Cały tekst jest zabarwienia mocno katalockiego, dlatego wybrałem tylko fragment który mówi o Marku Podleckim (Monitorze Polskim)

Cytuj:
List do Radia Maryja ws. "obrońców" (Fragment)

Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika. Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim "Janusz" i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB. Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW "Janusz", jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA. Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.

Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce. Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność. Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów "Misja Specjalna" Anity Gargas i "Cienie PRL-u" Bronisława Wildsteina. W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.

Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:

http://www.klubygp.pl/archiwum/kluby/kr ... 06_28.html
http://klubygp.pl/archiwum/kluby/krakow/2007_05_16.html
Kod:
Pierwotne linki nie działają, zmieniła się struktura zasobów na stronie ale udało mi się odtworzyć linki pod którymi są te informacje.

Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem). Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw. Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki. Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:

http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp ... ght=#31359
Kod:
Forum już nie istnieje.

Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy. Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko "Cień PRL-u", czy raczej trwająca wciąż "Misja Specjalna"... :) I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości..."

http://www.polonus.mojeforum.net/temat-vt1620.html
Kod:
Forum również wydaje się nie już nie istnieć.

Posłałam Panu Podleckiemu ten tekst, a on mi na to odpowiedział, że lepsze służby swoje niż obce. Uważam, że te "swoje służby" też mają krew Polaków na rękach i nie o Polskę im chodzi, ale o mamonę i władzę.
Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że pod krzyżem grasuje siatka różnych służb i robi zamieszanie. Być może te służby współpracują z sobą w żerowaniu na narodzie, a być może rywalizują.

Całość można przeczytać pod linkiem
http://www.fronda.pl/forum/a-co-robia-t ... 14220.html
lub
http://blogmedia24.pl/node/34753
-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli to było by mało. To mam jeszcze fragment ze strony IPN.

https://ipn.gov.pl/pl/o-ipn/zyciorysy/3 ... rtyka.html

Na stronie mamy Oficjalny życiorys Dr hab. Janusza Kurtyki, w którym jest wzmianka o Marku Podleckim.

Cytuj:
Życiorysy Dr hab. Janusz Kurtyka(Fragment)

W grudniu 1981 r. Janusz Kurtyka rozpoczął tworzenie niezależnej od struktur NZS grupy konspiracyjnej w Nowej Hucie, w skład której weszli m.in. Jerzy Bryniak oraz Artur Wroński. Grupa zajmowała się produkcją kolców rzucanych pod koła samochodów milicyjnych podczas starć komunistycznego aparatu represji z manifestantami nowohuckimi, a także wyszukiwaniem odpowiednich miejsc dla nadajników Radia „Solidarność”. Kurtyka był pomysłodawcą urządzeń podsłuchowych umożliwiających rejestrowanie radiostacji resortowych. Wytwarzaniem tych urządzeń zajmował się Marek Podlecki. Nagrania rozmów prowadzonych podczas tłumienia zamieszek przez ZOMO (rzadziej przez SB) przekazywano za pośrednictwem Tomasza Gąsowskiego działaczom „Solidarności”. 14 XII 1984 r. M. Podlecki został tajnie aresztowany i zwerbowany do współpracy przez SB (pod ps. „Janusz”). Następnego dnia po werbunku przyznał się do tego Kurtyce, stwierdzając, że to jego miał rozpracowywać, bowiem SB podejrzewała go o kontakt z Radiem „Solidarność”. W związku z pozyskaniem M. Podleckiego przez bezpiekę (poza faktem zobowiązania się przez niego do współpracy Kurtyka nie znał szczegółów jego ewentualnych innych kontaktów z SB) działalność nowohuckiej grupy została profilaktycznie zawieszona, a w 1985 r. J. Bryniak i A. Wroński wykorzystując pobyt w Jugosławii, przedostali się na Zachód.

Odezwa Portalu Wolna-Polska do Panów z "Sumienia Narodu"

Cytuj:
Szok: Sumienie Narodu z TW „Januszem” (monitor polskojęzyczny)

Panowie z „Sumienia Narodu”! Czemu do cholery jasnej plugawicie się z tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Janusz” (Marek Podlecki vel monitor „polski”)??? Przecież to koczownicza, polskojęzyczna i dezinformacyjna tuba propagandowa. Zatruwał umysły Polaków kosmitami, judeofilią, new age’m, wojtylliańskim kultem, holoszwindlem, putinologią, a ostatnio i „mesjaszem” ke$he (http://keshefacts.org/). Długo by wymieniać ilość gówna które ten człowiek wpompował w ludzkie umysły, dlatego drodzy Panowie, nie kompromitujcie się i nie pozwólcie aby ten wyszkolony manipulant był z wami kojarzony.
Miejmy nadzieję, że to tylko przelotny romans, nie mniej jednak dopóki on trwa, dopóty Was Panowie na Wolnej Polsce nie będzie.
Red. W-P.
P.S. A swoją drogą to hipokryzja wytykać głupotę opętanemu duetowi Kowalski & Chojecki z człowiekiem, który w zatruwaniu ludzkich umysłów ma o wiele większe doświadczenie i dłuższy staż niż oni obaj razem wzięci.

Obrazek

Dlaczego Marku Podlecki ujawniasz anonimowe dane swoich Czytelników? Nie przekazujemy okupantowi (a tym jest ujawnienie poufnych danych na widok publiczny, do których ma dostęp administrator witryny) ani numerów IP naszych Czytelników, ani już TYM BARDZIEJ PRYWATNYCH ADRESÓW DO ICH SKRZYNEK POCZTOWYCH! Czy widziałeś Marku Podlecki aby poczta redakcyjna W-P była na widoku publicznym? A wiesz z jakiego powodu nie jest (pomimo iż jest na prywatnym chronionym serwerze)? Ależ oczywiście, że wiesz…

O monitorze polskojęzycznym od 07:10 s.
phpBB [video]

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szok- ... ny-2016-11

Teraz Pewnie Marek będzie wrzeszczał, że PATRZECIE, WYGRYWAMY !!! TO JUŻ JEST OSTATNIA PROSTA. ONI !!! NIE CHCĄ BYŚCIE POZNALI PRAWDĘ NA TEMAT PLAZMY. DLATEGO NASILAJĄ SIĘ ATAKI NA MOJĄ OSOBĘ.

Tak jak pod swoim ostatnim filmem o Keshe.
Cytuj:
NIE ZWRACAJCIE NA DEZINFORMACYJNE KOMENTARZE. MAFIA SOWICIE OPŁACA TYCH LUDZI, GDYŻ UPOWSZECHNIENIE TECHNOLOGII KESHE OZNACZA JEJ KONIEC.

I tego typu pierdoły i dyrdymały. Fajnie...

A jak daleko sięga królicza nora ?

Teczki Marka Podleckiego są w IPN. Nie wiem jak wy, ale ja jestem szalenie ciekaw historii tego człowieka.
Bo póki co widać, że dalej jest operacyjny. A raczej były(dokumenty), na co dowodem jest ponizszy artykuł, ale może gdzieś się jeszcze znajdą, bo w internecie nic nie ginie, jedynie staje się mniej jawne.

Dla zainteresowanych owy artykuł.

http://3obieg.pl/poza-prawem-cz-iiI

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lis 2016, 18:04 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

levibc pisze:
Niestety dalej nosi to znamiona działań operacyjnych.

I to ma sens. Znaczy się teraz wszystko pasuje. Nie mogłem pojąć, nie chciało mi się wierzyć, że M. P. jest takim idiotą i nie widzi, że ten cały ke$zyzm to operacja służb specjalnych (PsyOps), ciemnych sił kontrolujących wszystko, w tym środowiska alternatywne.

Dobra robota levibc.

Poszperałem po tych linkach co zamieściłeś i w sieci i znalazłem jeszcze takie info:
Marek Podlecki nazwał zmarłego tragicznie 2 dni wcześniej prof. Józefa Szaniawskiego szmatą (było to nieco ponad 4 lata temu).
https://miziaforum.wordpress.com/2012/0 ... -b-janusz/

Nie znam za bardzo tego pana ale na
http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/kto ... -w-tatrach
piszą, że to prawdopodobnie kolejna ofiara:
Cytuj:
Dziennikarze piszą: "Ta śmierć, jej okoliczności, kontekst nie mieszczą się w głowie. Znowu mnożą się pytania, jak to możliwe. Podobnie jak wiele innych w ostatnich latach, zwłaszcza od czasu smoleńskiej tragedii. I znów nie ma świadków... Rzekomo spadł w przepaść".

Dziwne bo 29.08.2012 r. opublikował w różnych gazetach apel do Polaków o uczestnictwo w ogólnopolskim marszu przeciw rządowi Tuska w Warszawie który miał się odbyć 29,09,2012 r , Natomiast parę dni później 4.09.2012 r. zginął w Tatrach. Czy to zbieg okoliczności ?

Tekst, w którym ów profesor został nazwany szmatą został oczywiście wykasowany z bloga, ale zachował się, bo ktoś zrobił print-screen'a. Że niby Szaniawski "został usunięty przez polskich patriotów"? To polscy patrioci nie mieli by ważniejszych i pilniejszych osób do usunięcia (gdyby takowi istnieli, działali w ten sposób)?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jeśli interesuje was co się dzieje z osobami która wdupczają tonami Keshologiczne wynalazki w postaci "GANSów" i popija Domestosami (MMS). To Polecam zaparzyć sobie dobrą herbatkę, rozsiąść się w fotelu i ponownie wejść na stronę https://www.monitor-polski.pl/ Poczytajcie kilka ostatnich wpisów, polecam również komentarze - są niewiele gorsze. Ktoś kto dawno nie był na jego blogu będzie miał ciekawą lekturę.

Ben Fulford przy nim wymięka :o

Klasyczne objawy Choroby Wilsona, silne zatrucie związkami miedzi - uszkodzenie mózgu i układu nerwowego, gdzie szczególnym objawem są paranoje, stany lękowe, słyszenie głosów etc. Inne związki metali (rodzaje "GANSów")nie były gorsze.

Taka mała przestroga dla wszystkich wesołych eksperymentatorów.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

@Levi
Po przeczytaniu wpisu Dzisiaj w nocy próbowano mnie zamordować. to jest niestety paranoja "level hard" :shock: .

Poniżej załączam co "ciekawsze" kawałki:
Cytuj:
Niepotrzebne mi było nanowahadełko by wiedzieć, że nastąpił mocny atak mikrofalowy. Atak nastąpił o godzinie 3 w nocy, natężenie promieniowania przekraczało 50-krotnie dopuszczalną dawkę. Ataku dokonano maserem (mikrofalowy laser) z satelity wiązką o szerokości 4 metrów – ucierpiało 7 osób w klatce bloku gdzie mieszkam.

Ciekawe z jakiego satelity? Geostacjonarnego? Oczywiście kpię sobie.

Cytuj:
Widzę też, że Prezydent Donald Trump był na bieżąco informowany o tej akcji co godzinę, ostatnio półtorej godziny temu. Widzę też, że treści moich wpisów są mu regularnie tłumaczone, wraz z komentarzami tutaj i na moim profilu na Facebooku.
Także Prezydent Rosji Władimir Putin, co godzinę dostaje relację i tłumaczenie tego co piszemy – ostatnia była o godzinie 4:30 rano. Sytuacja jest na tyle poważna, że prezydent Rosji nadal jeszcze nie poszedł spać.

To już jest dla mnie jakaś mega megalomania i paranoja. Bez komentarza.

Cytuj:
Widzę, że bomba została wystrzelona z terenów Izraela o godz 2:59 w nocy naszego czasu. Została jednak spalona przez laser amerykański. Rozkaz wydał Prezydent Donald Trump.

To jest całkiem dobry materiał na jakąś grę S-F, albo książkę :mrgreen:

Pozdrawiam,
ZORRO

Sublime Master Elect * 11th Degree

jak ktoś robi dobrą robotę to aby się go pozbyć wystarczy unieszkodliwić go psychicznie (w ten sposób dyskredytujesz wszystkie ważne rzeczy ,które ujawnił i upublicznił) robiąc z niego psychola.obejrzyjcie jego materiały sprzed kilku lat nawet 1,5-2. są w ok . A teraz to czysta psychoza oby się z tego wyrwał.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Zgodził bym się, ale nie w przypadku Podleckiego. Kiedyś też miał odpały dezinformacyjne. Polecam dokładnie przejrzeć jego blog. Więc polemizował bym z tą "dobrą robotą" Pomijając oczywiście to co jest w tym wątku, albo co mówią jego dawni znajomi i co robił w USA w poprzednim systemie...

Może 1 na 10 artykułów które publikował warte były czegokolwiek. Głównie to straszył krzykliwymi nagłówkami o III Wojnie, końcu świata, "Końcu żydostawa w Polsce", albo spraszał kwantowych czubków jak Taratajcio czy innych pseudo jasnowidzów, kolportował jakieś dezinformacje odnośnie Falseflag (zawsze stali za nimi żydzi) On od zawsze wszędzie widzi żydów(WSZĘDZIE). Jak komentarz pod artykułem był nieprzychylny, to oczywiście stał za tym Mossad. Teraz ujawnia ich 'prawdziwe' nazwiska (oczywiście żydowskie) no i gdzie mieli by pracować jak nie w Mossadzie i Hasbarze ? Czasem jak repostował jakiś artykuł odnośnie geopolityki, GMO albo szczepionek, wtedy dawało się to czytać, ale tylko pod warunkiem, że nie ubrał tego w jakąś swoją narracje.

Zawsze miał skłonności paranoidalne i chwiejną psychikę, takich ludzi się wybiera, bo dzięki takiemu lewarowi można bardzo łatwo nimi sterować. I nie ważne czy mówimy tu o aktywnej agenturze, niejawnym i ręcznym sterowaniu by taka osoba odgrywała rolę pożytecznego idioty czy ofierze programu kontroli umysłów.

W nawiązaniu do artykuły Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych w Środowisku UFO - część 2 w którym to mamy pewne prototypowe osobowości.

Jak ulał pasuje on do prototypu osobowościowego nr. 3
Cytuj:
3. Łatwy do zmanipulowania Chrześcijański Patriota/Bojówkarz Aktywista

Ta osobowość jest łatwym kozłem ofiarnym dla dywersantów. Tworzą wrogość i rozsiewają pogłoski wśród różnych opozycyjnych stron zajmujących się polityką, konspiracjami i Kontrolą Umysłu. Są dobrzy w rzucaniu wyzwiskami, dokumentują twarde dowody konspiracji, bardziej trafiając do naukowych i politycznie nastawionych umysłów. Osoba taka może mieć w rzeczywistości rozszczepioną osobowość (MPD/DID*), będąc pod kontrolą chrześcijańskiego fundamentalisty, jako jego frontowej alter-osobowości. Brakuje im duchowej przenikliwości i łatwo ich dostrzec.

Leczenie będzie ciężkie, jak już powiedziałem zawsze miał tego typu schizofreniczne tendencje. Teraz po prostu urosło to do granic absurdu i megalomanii.

Jego strona aktualnie nie działa, na szczęście @ZORRO zapodał kilka ciekawych cytatów więc każdy będzie mógł się zorientować w poziomie treści.

Provost and Judge * 7th Degree

Jego strona teraz działa i naprawdę aż ciężko mi uwierzyć czy te komentarze pod artykułami są od prawdziwych osób a może pan Podlecki sam je pisze po prostu TRAGEDIA poczytajcie tytuły:"Śmierć Wojtka Drewniaka. Wg diagnozy nanowahadełka można go jeszcze wskrzesić!","Nanowahadełko daje ultimatum Rybakowi, sędziom, magom i 3 Iluminatowi na świecie Tymo Legano" przecież on albo robi to dla jaj albo jest w 100% chory psychicznie.
I tak z jego artykułu"Nanowahadełko daje ultimatum Rybakowi...":
Cytuj:
"Nadal nie wiadomo oficjalnie co się dzieje z Piotrem Rybakiem. Przeniesienie go na oddział zamknięty pod pretekstem udzielenia wywiadu telefonicznego, jest bzdurą, zważając na rozmiar tej „zbrodni”. Od kilku dni córka, która się przedtem kontaktowała z pewnymi osobami, nabrała wody w usta. Podobnie adwokat. Dzisiaj się ponoć odezwali i powstał pomysł bym nagrał na ten temat materiał.
Sprawdziłem więc nanowahadełkiem co może być na rzeczy. No i wyszły bardzo ciekawe sprawy…
1. Jest konspiracja, w której bierze udział 6 osób: Piotr Rybak, jego córka, adwokat, sędzia Marek Górny, sędzia Marek Poteralski i jeszcze jedna osoba, nazwijmy ją pan X.

2. Nanowahadełko pokazuje milionowe łapówki:
– Piotr Rybak – 5 milionów dolarów za to, że wróci do więzienia i nadal będzie grał swoją rolę.
– córka 3 miliony dolarów
– adwokat 1 milion dolarów
– sędziowie po 3 miliony
– pan X – 1 milion za granie w bambuko ze mną.

3. Zleceniodawców wg. nanowahadełka jest 6, wszyscy z Izraela: 3 sędziów i 3 magów, w tym 1 tzw „silny mag”. Podaję nazwisko tylko silnego maga, pozostałe nie są tak istotne – jest to Uwo Sow.

4. Finansjer z USA dał im 30 milionów dolarów na akcję. Jest to Tymo Legano (reptyliańskie Mimo Gogo) – 3 w kolejności Iluminat na świecie. Wartość jego majątku przekracza 500 bilionów dolarów (tysięcy miliardów!).

Jak powtarzam – te informacje są z nanowahadełka, a nie z mojej (jak niektórzy twierdzą chorej) wyobraźni.

5. Po co to zrobiono?

Nanowahadełko podaje: Po to by łatwiej można ciebie zamknąć (tak, chodzi o mnie). Planowano by pan X mnie przekonał do zrobienia nagrania z Rybakiem w więzieniu, co by udowodniło, że mam chorobę psychiczną i publikuję bzdury.

6. Jakie będą konsekwencje tego działania? Odp: ciężkie choroby. I tak:

Rybak od 6 godzin już choruje – 5 jednostek chorobowych – rak prostaty, wrzody na tułowiu (mają objąć 100% powierzchni ciała), wirusowe zapalenie mózgu itd. Ma 3 dni na publiczne ujawnienie, inaczej grozi mu śmierć.
U córki od 6 godzin rozwija się rak macicy. Będzie cierpieć przez 2 tygodnie, chyba że ujawni publicznie co się stało. Nie grozi jej śmierć gdyż została nakłoniona przez ojca.
U sędziów od 6 godzin rozwija się 14 chorób (za recydywę?) – rak prostaty, brodawica, wrzody itd. Wygląd ma być szpetny. Grozi im śmierć w ciągu 3 dni, chyba że publicznie ujawnią co się stało. Pozostanie szpetny wygląd w 50%.
Adwokat od 6 godzin rozwija się rak fallusa. Śmierć w ciągu 6 dni, chyba że publicznie ujawni co się stało.
Pan X – od 28 godzin rozwija się 19 chorób (!), w ciągu 2 dni nastąpi śmierć w straszliwych mękach jeśli publicznie nie ujawni co się stało. W ciągu 4 tygodni dojdzie do siebie.

Do tego dochodzą wymagania finansowe. Wszyscy powyżsi, jeśli wykonają warunki, o których mowa, mają przekazać całe kwoty do Ambasady USA na rzecz Administracji Donalda Trumpa. Ulgi są dla 3 osób – Piotra Rybaka, jego córki oraz pana X. Rybak może zachować dla siebie 1 milion dolarów, córka 500,000 dolarów, podobnie pan X.

Przeprosiny i wyjaśnienie co się stało może nastąpić tylko na moim kanale YouTube. Pan X może zachować anonimowość, z uwagi na wyjątkowość jego sytuacji.

Podobnie z magami. Mogą uniknąć śmierci, nie muszą przepraszać publicznie, ale kwota jaką muszą przekazać Administracji Donalda Trumpa to 500 milionów dolarów. To cały ich majątek w sumie. Mogą w sumie zachować 500,000 dolarów na swoje potrzeby. Ich cierpienia zaczęły się już 3 godziny temu i mają 3 dni na wpłacenie do Ambasady USA tej kwoty. Inaczej umrą w ciągu tygodnia, nic nie da skomlenie o przywrócenie możliwości wpłaty po 3 dniach. Macie tylko 3 dni. Potem już nie będziecie mogli ruszyć ręką i nogą.

Tymo Legano może sobie zostawić 5 milionów dolarów – w gotówce. Cały majątek trwały ma być przekazany Administracji Prezydenta Donalda Trumpa do rozporządzenia. Ma na to też3 dni, podobne warunki jak u magów. Jego choroby zaczęły się już 6 godzin temu, jest ich 19. Wrzody i brodawki objęły 90% powierzchni ciała.

Widzę też, że Administracja D. Trumpa przeznaczy ok 3 mln dolarów na Piotra Rybaka, jego córkę i pana X. Zostali bowiem zmuszeni sytuacją w jakiej się znaleźli.

Tyle nanowahadełko w kolejnej prozie z cyklu fantastyki ezoterycznej. A może nie?"

:shock: :shock: :shock:

może pamiętacie policję miłości Charli nagrał dużo znakomitych filmów -jedno spotkanie ze smutnymi panami i skończył jak Marek Podlecki Smutny
phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

A ja oglądam jego wywiady z Kękusiem, ciekawe są , Kękuś pokazuje dokumenty czy to na prezydenta Dudę czy na inne osoby np. Morawieckiego. Z jego opowieści można wyczuć co to za ludzie są i raczej nie są to dobre odczucia.
Tatuś Morawieckiego osłabia Kukiz15 ,ciekawe czy za namową żydoPIS czy od początku tak było ustalone ,chodziło tylko aby wykorzystując Kukiza jak najwięcej zwolenników PIS weszło do Sejmu , teraz odchodzą do Kornela i dzielą prawicę tak naprawdę przed wyborami , po wyborach pewnie przejdą do PIS. Kornel odszedł od Kukiz15 bo powiedział ,że zależy mu na rozwoju kariery synka Mateuszka. Ten cały WiS na pewno przeciągnie część posłów na stronę PIS i pomoże w karierze synusiowi, który wydaje się ma wysokie ambicje ,ciekawe co poświęci do ich zrealizowania. Chodzi na imprezki żydowskie , o czym gadają? Pewnie o przyszłości Polski ...
Byli kukizowcy weszli do Sejmu jako antysystemowcy a teraz idą w kierunku PIS ,partii systemowej.
Nie wiedzą o tym ,nie wierzę ,dureń tylko myśli że PIS jest antysystemowy. Ale jak się myśli o przyszłości w polityce to łatwiej będzie z żydoPISem niż niepewnym Kukizem. Taki Andruszkiewicz ,młody ,zdolny i myśli że w PIS będzie miał więcej swobody niż u Kukiza bo zakładam że WiS to tylko przystanek dla niego, tu jeszcze mniej zdziała niż u Kukiza. Albo jest głupi albo przebiegły, zobaczymy.
A Podlecki na świra mi nie wygląda, może to jakaś rozgrywka albo "czary"?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Osobiście wywiadów z Dr Zbigniewem Kękusiem nie słuchałem(może jeden albo dwa) więc nie wiem co to za człowiek. Ale tylko dlatego, że nie specjalnie interesują mnie losy tego rządu. Uważam, że zajmowanie się poszczególnymi politykami oraz wchodzenie w spory poszczególnych parlamentarzystów nie jest tego warte. Te problemy mają swoje źródło dużo wyżej i granie na tym poziomie, nie zmieni za wiele. Fantastycznie, że istnieją tacy ludzie i pokazują jak funkcjonują pewne mechanizmy i upubliczniają dokumenty. Ale na tym poziomie to musi być taki kaliber informacyjny by skompromitować rząd lub wysokich urzędników państwowy, który spowodował by dymisje ich, albo całego rządu. Inaczej to nie będzie miało takiego przełożenia.

Ale sam fakt, że znalazł sobie takiego Podleckiego jako kanał informacyjny, dobrze o nim nie świadczy. I na pewno nie działa na jego korzyść i ogranicza liczbę osób która potencjalnie mogła zainteresować się tematem.

Cytuj:
A Podlecki na świra mi nie wygląda, może to jakaś rozgrywka albo "czary"?

A namawianie ludzi do picia trucizn (MMS) które są wymysłem innego spierdolonego człowieka Jima Humble ex Scjentologa, który twierdzi, że picie Domestosa leczy z HIV i raka, autyzmu i 100 innych chorób ? Rozgrywka była od zawsze.

Czy tylko ja dostrzegam jakich pojebów spraszał przez ostatnie lata ? IMHO jesteście trochę za mało zasadniczy w ocenianiu ludzi. :drugged:

Wiecie jak dyskredytuje się źródła informacji ? Podlecki dopina się to każdej inicjatywy którą można ośmieszyć i tylko przez sam fakt, że robi z kimś wywiad.

Następny etap to umieszcza tej informacje w swojej narracji. Często jest to albo przedruk z najgłupszego źródła jakie tylko może znaleźć ala portalu fake news. Dokładnie tak jak macie to w przypadku artykułu pod tytułem
Nanowahadełko daje ultimatum Rybakowi, sędziom, magom i 3 Iluminatowi na świecie Tymo Legano

To jedna z technik dywersyjnych. Pojawiasz się w otoczeniu świrów to będziesz z nimi kojarzony. Pomijam masę artykułów i Polskich tłumaczeń z fake nesowych portali jak The Internet Chronicles czy Wired. Podlecki to kret, który infiltruje środowiska prawicowe. Bo to robił od zawsze.

A tak w ogóle trzeba być ludzką gnidą i kanalią by publikować materiały jak ten:
Śmierć Wojtka Drewniaka. Wg diagnozy nanowahadełka można go jeszcze wskrzesić!

Byście się nie zdziwili, jak kiedyś wyląduje tu jego teczka + kilka interesujących notatek z jego działalności.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek

Marek, jesteś debilem.

Do wszystkich którzy mają jeszcze wątpliwości. Po pierwsze to czuje się świetnie. Nie mam raka fallusa, nie robię pod siebie, dalej mam sprawny umysł. Praca serca w normie, tak samo ciśnienie krwi, OB i morfologia są w normie. Jedyny demon którego mam, to mój czarny kot który właśnie siedzi na moich kolanach. Przy 3% (obecnie już pewnie poniżej :drugged: ) Powinienem chyba leżeć pół przytomny w łóżku i majaczyć coś o tunelu na końcu którego widzę światło.

Chcesz obiektywnej prawdy ? Jestem od ciebie młodszy, zdrowszy, szybszy, silniejszy. Sprawniejszy pod względem intelektualnym, emocjonalnym i energetycznym.

Tymczasem ty masz rozjebany umysł. Picie tego gówna spowodowało u ciebie Chorobę Wilsona, masz uszkodzone nerki, wątrobę, co widać po stanie twojej skóry i ogólnym wyglądzie. Na oczach masz zapewne pierścienie Kaysera-Fleischera które są spowodowane odkładaniem się metali jak miedz na krawędziach rogówki oka. GANSy spowodowały głębokie uszkodzenia mózgu i całego układu nerwowego. Jednym z elementów choroby to głębokie zmiany w funkcjonowaniu psychiki, stany takie jak objawy Schizofrenii, paranoi i manii. Nie dostałeś żadnych super zdolności radiestezyjnych, tobie po prostu trzęsą się ręce. To samo z nawiedzeniem ciebie przez demony. Zaburzenie równowagi ? Problemy z myśleniem ? Kłopoty w pisaniu i czytania ? Serce zaczyna pracować nierówno (arytmia) ? Mimowolne drgania mięśni ? To nie reptilianie czy czarni magowie z Mosadu psują ci odczyty tylko to objaw chorobowy. Za jakiś czas będziesz tak bełkotać i ślinić się, tak, że nikt nie będzie w stanie zrozumieć co mówisz.

Wszyscy Keshojełopy mają ten sam zestaw schizofrenicznych objawień. Twój kumpel Taratajcio kilka lat temu nawet to odkrył, ale nie wyciągnęliście absolutnie żadnych wniosków. Ma ten sam zestaw objawów. Ziemista cera i wory pod oczami, co świadczy o problemie z nerkami i wątrobą.
Obrazek

Bo jesteście Marek debilami i trujecie ludzi nie tylko fizycznie, ale też psychicznie.

Obrazek
ehhh... ''rynce opadają' :drugged:

Jeśli chcesz się wyleczyć to przestać jak narkoman wpierdalać Kesho wynalazki, potem zafunduj sobie detoks i koniecznie kuracje chelatacyjną która oczyści organizm z metali ciężkich. Potem zamknij bloga weź się do normalnej roboty.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jestem prawie od początku na monitor polski jakby czytelnikiem .Monitor czyli Marek wiele ciekawych filmów nakręcił i wiele artykułów przetłumaczył dla ludzi którzy interesują się wiedzą alternatywną . Jednak od czasu popierania Keshe i do tego teraz z tym nanowachadełkiem to juz odleciał . To fakt .Już wchodze tylko tam z ciekawości kiedy o tym przestanie pisać , bo już oczy przewracam.

offtopic u was też czasami macie odległe tematy

Pozdrawiam

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

przykro się to czyta,naprawdę.Nawet tych wpisów nie traktując po całości,Marek.
Tu naprawdę NIC nie pomoże-jest to totalne odłączenie od rzeczywistości.

Kolega dwa posty powyżej napisał Ci co masz ze sobą począć-masz się qrwa wyłączyć od pisania!
Może zarobię tym postem 3 dni na odłączenie z tej rzezcywistości i bez raka paznokci,idioto!.
To określenie powinno dotrzeć,bo nie jest obraźliwe-to umowny stan "teraz"

Wyłącz tego monitora z sieci i daj sobie luz,nawet popijając wodę utlenioną w odpowiednich proporcjach co do wody mineralnej i niegazowanej-masz tydzień na to.

Poniższe nagranie niech Ci się wpierdoli w zrozumienie,bo to nie są żarty:

Moje życie w psychozie schizoafektywnej i w Wilsonie
phpBB [video]

Ja Pozdrawiam,a Ty rób co chcesz

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

witam. marek przepowiedział mi raka falusa i nie uwierzycie! falus przyszedł ale sam. bez raka, rak szedł obok. pomocy :P ja nie chce raka falusa?! umre za 3 dni. no co tu robić jak minelo już 11 tygodni. juŻ zamówiłem trumne, pogrzeb a tu CHUJUNIA

-- 10 gru 2017, 3:14 --

a WY admini maci 3 albo milion dni ab sie opamietac sie. kurwa gruby przxekaz a jak nie to umrzesz na raka falusa hahahaha

-- 10 gru 2017, 3:22 --

mam kolege z zaburzeniami. bierze nełroleptyki i jest ok!!!!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

OO NIE! :twisted:

jestem ciekawy co za DEBIL się podszył pod Krzyśka w tym wpisie
https://www.monitor-polski.pl/nanowahad ... ent-290004

ale coś tam wiem-podobne przyciaga podobne.

więc faktem już ustalonym z gansem jest to,że od jutra-od godziny 5tej rano masz krwawienie z nosa,sraczkę nie do opanowania i zacznie się rozwój nowotworu jajków,bo niby tym myślisz.Reszta dolegliwości mi wypadła z pamięci,bo nie ma żadnej recepty na to-zginiesz podle do soboty.

Awatar użytkownika

dar66 - jeśli jesteś pewny że ktoś się podszył to zapewne nie tylko za Krzyśka. Może ktoś chce wykończyć Podleckiego ,miał zablokowany kanał YouTube około 2 tygodnie, może nadal ma blokadę ,teraz takie dziwaczne wpisy, to jest dziwne i nie zwalałbym raczej wszystkiego na gansy. Pytanie komu i za co podpadł? To musi być coś ważnego, może chodzi o jego antypisowskie filmy, oglądam wywiady z Kękusiem i tam mówi o agencie WSI Morawieckim ,o Dudzie , o Szydło ,może będzie nawet o Kaczyńskim.
Wczoraj kolega opowiadał mi prawdziwą rozmowę emerytek w markecie ,się uśmiałem:
Jedna zachwalała drugiej Kaczyńskiego ,jaki on jest mądry ,jak dba o ludzi 500+. Usłyszała to inna siwa emerytka i tak powiedziała: Co ty pir...isz , Kaczyński rucha tylko koty.
Coś w tym jest , niektórzy czują "pismo nosem".

-- 15 gru 2017, 10:24 --

przykład wywiadu : o agentach Morawieckich
Prokurator Andrzej M Czyżewski: kariery panów Morawieckich są związane z oficerami WSI
phpBB [video]

-- 15 gru 2017, 10:36 --

A wiecie co takie informacje oznaczają , że WSI rządzi nie tylko w PO ale też w PIS , Morawiecki ledwo co wstąpił do PIS a już jest premierem i mówi się że następcą Kaczyńskiego. Kariera dzięki służbom tak jak były prezydent Komorowski, który jako jedyny głosował przeciwko rozwiązaniu WSI i nagrodzono go prezydentura po zamachu pod Smoleńskiem.

Czyli co assun jego stronę też przejęli? Dzisiaj odlatuje z Ziemi a konkretnie z Polski sam Lucyfer właśnie pan Mareczek to ogłosił:
Cytuj:
Zaznaczam na wstępie, że wydarzenie, o którym zaraz napiszę jest tylko i wyłącznie potwierdzone moim nanowahadełkiem. Po wysłaniu SMS-em informacji o tym odkryciu do kilku osób, otrzymałem już potwierdzenia radiestetów, że tak może się stać. Pisałem już o opuszczeniu Ziemi przez reptylianów. Jednakże został jeszcze jeden – najważniejszy, sam Lucyfer. Doszedłem do tego sprawdzając czym będzie zapowiedziane przez Kobrę „WYDARZENIE”, które ma być najważniejszym wydarzeniem w dziejach ludzkości. https://krystal28.wordpress.com/category/kobra/

Uważajcie na ten przekaz, nanowahadełko pokazuje mi 80% prawdy, a 20% fałszu. Kobra jest z Oriona, są to po prostu „siły nieczyste” i na pewno nie mają na celu waszego dobra. Kiedyś reptylian nazywano „diabłami”, zresztą słusznie, bo tak prawdopodobnie wyglądają. Otóż „wydarzeniem” miało być wg Kobry „wytępieniem ludzkości”. Tak mi pokazuje nanowahadełko.

Jednak otrzymaliśmy pomoc, i to z najwyższych sfer Wszechświata, można powiedzieć Boską. Niech każdy to interpretuje na swoją modłę, ja uważam, że jesteśmy małymi robaczkami w ciągu rozwoju dusz i że jest istota czy też istoty, które posiadają cechy Boga. Jeśli bowiem my żyjemy średnio 80 lat i zdobywamy w miarę szeroką wiedzę o świecie, to co można powiedzieć o istocie, która istnieje od miliarda lat? 10 miliardów? A może od zawsze?
Dostaliśmy pomoc, w to nie wątpię, bo widzę na własne oczy co się dzieje i poczułem z jak groźnym wrogiem mieliśmy do czynienia. Ich magowie potrafili nawet wykreować fałszywą rzeczywistość – w tę pułapkę weszło sporo osób, niektóre z nich znalazły się z zakładzie psychiatrycznym. Jednak ja jestem odporny – potwierdzą to ci, z którymi rozmawiam. Dlatego też sporo osób mi wierzy (nanowahadełko pokazuje 92%).

Mam nadzieję, że informacja, którą zaraz wam przekażę jest prawdziwa. Sprawdzałem ją wielokrotnie, mam sporo zakłóceń od ziemskich magów, dochodzą emocje, tzw. demony – czyli młode dusze, które po prostu chcą rozrabiać i zakłócają wszystko co się da. Nie tylko reptylianie nauczyli się je wykorzystywać w niecnych celach, także ludzie. Zdałem się nawet na pomoc Jezusa Chrystusa, którego poprosiłem aby mnie oczyścił. Poprosiłem o ochronę Czakram Wawelski, który niedawno wynurzył się jako wielki Kryształ w medytacji moich znajomych. I bardzo bym chciał żeby to była prawda to o czym zaraz napiszę.

Otóż jutro o godzinie 23 po ponad 5196 latach obcowania tu, Lucyfer opuści Ziemię. 11 metrowy oślizły gad, którego wiek wynosi 5386 lat jest obecnie 1460 metrów pod Ziemią w pomieszczeniu o kubaturze 3800 metrów sześciennych. Najbardziej szokujące jest położenie tego miejsca – jak sprawdziłem nanowahadełkiem na mapie, to zdębiałem. Nie Izrael, nie Kuba, nie Rosja, nie USA – tylko Polska, a konkretnie jej centrum. Łowicz, na Google Maps pod budynkiem z kopułą obok ulicy Akademickiej, poniżej skrzyżowania z Alejami Henryka Sienkiewicza. I dostałem ostrzeżenie by go nie powstrzymywać przed odlotem, gdyż ma „Immunitet Solarny” – taka nazwa mi wyszła. Statek kosmiczny ma długość ok 5000 metrów, kubatura wynosi 16,000 metrów sześciennych. Jego odlotu nie będzie jednak można zobaczyć, gdyż zostanie zasłonięty „polem tachionowym”. Widać będzie jedynie „kłęby pary”. Odczujemy to wszyscy jako wielką „ulgę na sercu”.

Oczywiście, mogę się mylić, jednak sprawdziłem (też nanowahadełkiem) czy powinienem to Wam przekazać i otrzymałem odpowiedź twierdzącą. Czekamy zatem na tę zapowiedzianą ulgę. Nie tylko na sercu zapewne.
A na koniec, tak a propos Kobry – wychodzi mi, że jest to sam Lucyfer.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

assun pisze:
dar66 - jeśli jesteś pewny że ktoś się podszył to zapewne nie tylko za Krzyśka.

No i zapewne masz racje:

Oczywiście, że można się spodziewać następnych wyskoków. W razie czego chciałem tylko powiedzieć, że piszę WYŁĄCZNIE na forum DI. Jak by ktoś zobaczył jakieś moje komentarze na FB, Youtubie, Innych portalach sygnowane moim nickiem. To nie jestem ja, nie mam czasu na przekomarzanie się z chorymi na głowie ludźmi. Nie marnuje na takie rzeczy czasu.

Taką informacje można przeczytać u Piotra Beina na blogu:
Cytuj:
Dr Zbigniew Kękuś: Piotr, Dzięki… Nie współpracuję już z Markiem. To, co wyprawia przechodzi – jak zwykło się mówić w takich przypadkach – ludzkie pojęcie. Pozdrawiam serdecznie, — Zbyszek

Dopiero teraz ? Od dawna torpedowało to jego wiarygodność. Przecież Dr Zbigniewa Kękusia chciano już zamknąć w psychiatryku. Jeśli zestawić to z tym co Monitor wyprawiał przynajmniej od 2-3 lat, to jakie będzie pierwsze skojarzenie słuchacza który przejrzy resztę kanału ? Przełożenie będzie bardzo proste. Przecież to taktyczny strzał w głowę... Nie rozumiem tego. Nie było innych zaufanych osób z którymi mógł by zrobić wywiad ? :?

Mogę wam nawet opowiedzieć ciąg dalszy. O ile ktoś go nie ustabilizuje to się zacznie nasilać. W Następnym etapie swojej Shizofrenii obróci się przeciwko swoim znajomym. Wkrótce zacznie ich atakować, wcale bym się nie zdziwił jak by za jakiś czas dostało się Kękusiowi który "okazał by się reptilianinem" Potem zostanie sam i to ludzie odwrócą się od niego, bo nie będzie żadnej nici porozumienia.

Mówiąc jeszcze prościej i dobitniej Chelatacja lub śmierć. O ile uszkodzenia GANSowe nie są już za ciężkie na naprawę. Heh... "Agent" kładł wam to do głowy przez 3 lata i znowu wyszło na moje. Przypominam też, że Skantowy Ciemnowidz Nikodemowicz, wciskał mu do głowy głupoty o cudowności GANSów od strony ezoterycznego bełkotu, a Taratajcio zrył mu beret od strony alter-medycyny i pseudo technologii. Schizofreniczna Incepcja. Schizofrenia w Schizofrenii w Schizofrenii w dezinformacji która jest w agenturze opracowana przez Tavistock Institute i CIA.

@Inkognito

Wpisy monitora to jedna spraw. Ale to co wypisują ludzie w komentarzach to kolejna. Każdego dnia wstaje rano myśląc, że nic mnie już nie zaskoczy i każdego dnia odkrywam, że może być jeszcze gorzej.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Robi się bardzo ciekawie.

Zobaczcie jakie wyniki wyszukiwania zwraca google po wpisaniu "marek podlecki". Co za synchroniczność. Gorzej dla niego już być nie może:

Obrazek

Szkoda mi tych wszystkich normalnych i porządnych ludzi, którzy będą teraz z nim tak negatywnie kojarzeni.

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

No i nie trzeba było długo czekać

https://www.monitor-polski.pl/nanowahad ... ent-290346

Pod Beina, też się ktoś podszywa. Świadczą o tym brak avatarka i raczej nie jego język i sposób wypowiedzi. No cóż, to już się dzieje. Ludzie świetnie się bawią całą sytuacją...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wiecie jak się łapie małpy? :)

Idziesz z kumplem pod drzewka gdzie jest najwięcej małp.
Macie ze sobą gumowe młotki,dośc lekkie lub ze styropianu żeby guza nie załapać.
Naparzacie się tym nawzajem po łbach,kilka minut.
Potem zostawiacie prawdziwe,żelazne.Wystarczy,Bravo!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]