Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lis 2017, 15:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30 lis 2016, 18:04 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1078
Płeć: mężczyzna
No cóz, teksty te krążyły w sieci już bardzo długo. Ale ze względu na to, co te człowiek wygaduje i robi, postanowiłem zrobić kompilacje. Nie są one moje, pochodzą z różnych stron do których będe podawał linki.

Pewna miarka na pierdolenie głupot i pewnych działan już się przebrała. Myślałem, że da się jakoś tego uniknąć i człowiek się "zrehabilituje" ale to widać tylko życzenia. Niestety dalej nosi to znamiona działań operacyjnych.

No to Jedziemy...

Ten tekst jest fragmentem z artykułu który nazywa się List do Radia Maryja ws. "obrońców"pojawił się min na blogu blogmedia24. Cały tekst jest zabarwienia mocno katalockiego, dlatego wybrałem tylko fragment który mówi o Marku Podleckim (Monitorze Polskim)

Cytuj:
List do Radia Maryja ws. "obrońców" (Fragment)

Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika. Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim "Janusz" i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB. Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW "Janusz", jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA. Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.

Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce. Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność. Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów "Misja Specjalna" Anity Gargas i "Cienie PRL-u" Bronisława Wildsteina. W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.

Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:

http://www.klubygp.pl/archiwum/kluby/kr ... 06_28.html
http://klubygp.pl/archiwum/kluby/krakow/2007_05_16.html
Kod:
Pierwotne linki nie działają, zmieniła się struktura zasobów na stronie ale udało mi się odtworzyć linki pod którymi są te informacje.


Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem). Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw. Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki. Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:

http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp ... ght=#31359
Kod:
Forum już nie istnieje.


Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy. Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko "Cień PRL-u", czy raczej trwająca wciąż "Misja Specjalna"... :) I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości..."

http://www.polonus.mojeforum.net/temat-vt1620.html
Kod:
Forum również wydaje się nie już nie istnieć.


Posłałam Panu Podleckiemu ten tekst, a on mi na to odpowiedział, że lepsze służby swoje niż obce. Uważam, że te "swoje służby" też mają krew Polaków na rękach i nie o Polskę im chodzi, ale o mamonę i władzę.
Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że pod krzyżem grasuje siatka różnych służb i robi zamieszanie. Być może te służby współpracują z sobą w żerowaniu na narodzie, a być może rywalizują.


Całość można przeczytać pod linkiem
http://www.fronda.pl/forum/a-co-robia-t ... 14220.html
lub
http://blogmedia24.pl/node/34753
-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli to było by mało. To mam jeszcze fragment ze strony IPN.

https://ipn.gov.pl/pl/o-ipn/zyciorysy/3 ... rtyka.html

Na stronie mamy Oficjalny życiorys Dr hab. Janusza Kurtyki, w którym jest wzmianka o Marku Podleckim.

Cytuj:
Życiorysy Dr hab. Janusz Kurtyka(Fragment)

W grudniu 1981 r. Janusz Kurtyka rozpoczął tworzenie niezależnej od struktur NZS grupy konspiracyjnej w Nowej Hucie, w skład której weszli m.in. Jerzy Bryniak oraz Artur Wroński. Grupa zajmowała się produkcją kolców rzucanych pod koła samochodów milicyjnych podczas starć komunistycznego aparatu represji z manifestantami nowohuckimi, a także wyszukiwaniem odpowiednich miejsc dla nadajników Radia „Solidarność”. Kurtyka był pomysłodawcą urządzeń podsłuchowych umożliwiających rejestrowanie radiostacji resortowych. Wytwarzaniem tych urządzeń zajmował się Marek Podlecki. Nagrania rozmów prowadzonych podczas tłumienia zamieszek przez ZOMO (rzadziej przez SB) przekazywano za pośrednictwem Tomasza Gąsowskiego działaczom „Solidarności”. 14 XII 1984 r. M. Podlecki został tajnie aresztowany i zwerbowany do współpracy przez SB (pod ps. „Janusz”). Następnego dnia po werbunku przyznał się do tego Kurtyce, stwierdzając, że to jego miał rozpracowywać, bowiem SB podejrzewała go o kontakt z Radiem „Solidarność”. W związku z pozyskaniem M. Podleckiego przez bezpiekę (poza faktem zobowiązania się przez niego do współpracy Kurtyka nie znał szczegółów jego ewentualnych innych kontaktów z SB) działalność nowohuckiej grupy została profilaktycznie zawieszona, a w 1985 r. J. Bryniak i A. Wroński wykorzystując pobyt w Jugosławii, przedostali się na Zachód.


Odezwa Portalu Wolna-Polska do Panów z "Sumienia Narodu"

Cytuj:
Szok: Sumienie Narodu z TW „Januszem” (monitor polskojęzyczny)

Panowie z „Sumienia Narodu”! Czemu do cholery jasnej plugawicie się z tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Janusz” (Marek Podlecki vel monitor „polski”)??? Przecież to koczownicza, polskojęzyczna i dezinformacyjna tuba propagandowa. Zatruwał umysły Polaków kosmitami, judeofilią, new age’m, wojtylliańskim kultem, holoszwindlem, putinologią, a ostatnio i „mesjaszem” ke$he (http://keshefacts.org/). Długo by wymieniać ilość gówna które ten człowiek wpompował w ludzkie umysły, dlatego drodzy Panowie, nie kompromitujcie się i nie pozwólcie aby ten wyszkolony manipulant był z wami kojarzony.
Miejmy nadzieję, że to tylko przelotny romans, nie mniej jednak dopóki on trwa, dopóty Was Panowie na Wolnej Polsce nie będzie.
Red. W-P.
P.S. A swoją drogą to hipokryzja wytykać głupotę opętanemu duetowi Kowalski & Chojecki z człowiekiem, który w zatruwaniu ludzkich umysłów ma o wiele większe doświadczenie i dłuższy staż niż oni obaj razem wzięci.

Obrazek

Dlaczego Marku Podlecki ujawniasz anonimowe dane swoich Czytelników? Nie przekazujemy okupantowi (a tym jest ujawnienie poufnych danych na widok publiczny, do których ma dostęp administrator witryny) ani numerów IP naszych Czytelników, ani już TYM BARDZIEJ PRYWATNYCH ADRESÓW DO ICH SKRZYNEK POCZTOWYCH! Czy widziałeś Marku Podlecki aby poczta redakcyjna W-P była na widoku publicznym? A wiesz z jakiego powodu nie jest (pomimo iż jest na prywatnym chronionym serwerze)? Ależ oczywiście, że wiesz…

O monitorze polskojęzycznym od 07:10 s.
phpBB [video]


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szok- ... ny-2016-11

Teraz Pewnie Marek będzie wrzeszczał, że PATRZECIE, WYGRYWAMY !!! TO JUŻ JEST OSTATNIA PROSTA. ONI !!! NIE CHCĄ BYŚCIE POZNALI PRAWDĘ NA TEMAT PLAZMY. DLATEGO NASILAJĄ SIĘ ATAKI NA MOJĄ OSOBĘ.

Tak jak pod swoim ostatnim filmem o Keshe.
Cytuj:
NIE ZWRACAJCIE NA DEZINFORMACYJNE KOMENTARZE. MAFIA SOWICIE OPŁACA TYCH LUDZI, GDYŻ UPOWSZECHNIENIE TECHNOLOGII KESHE OZNACZA JEJ KONIEC.

I tego typu pierdoły i dyrdymały. Fajnie...

A jak daleko sięga królicza nora ?

Teczki Marka Podleckiego są w IPN. Nie wiem jak wy, ale ja jestem szalenie ciekaw historii tego człowieka.
Bo póki co widać, że dalej jest operacyjny. A raczej były(dokumenty), na co dowodem jest ponizszy artykuł, ale może gdzieś się jeszcze znajdą, bo w internecie nic nie ginie, jedynie staje się mniej jawne.

Dla zainteresowanych owy artykuł.

http://3obieg.pl/poza-prawem-cz-iiI

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lis 2016, 18:04 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 01 gru 2016, 13:56 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 849
Płeć: mężczyzna
levibc pisze:
Niestety dalej nosi to znamiona działań operacyjnych.

I to ma sens. Znaczy się teraz wszystko pasuje. Nie mogłem pojąć, nie chciało mi się wierzyć, że M. P. jest takim idiotą i nie widzi, że ten cały ke$zyzm to operacja służb specjalnych (PsyOps), ciemnych sił kontrolujących wszystko, w tym środowiska alternatywne.

Dobra robota levibc.

Poszperałem po tych linkach co zamieściłeś i w sieci i znalazłem jeszcze takie info:
Marek Podlecki nazwał zmarłego tragicznie 2 dni wcześniej prof. Józefa Szaniawskiego szmatą (było to nieco ponad 4 lata temu).
https://miziaforum.wordpress.com/2012/0 ... -b-janusz/

Nie znam za bardzo tego pana ale na
http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/kto ... -w-tatrach
piszą, że to prawdopodobnie kolejna ofiara:
Cytuj:
Dziennikarze piszą: "Ta śmierć, jej okoliczności, kontekst nie mieszczą się w głowie. Znowu mnożą się pytania, jak to możliwe. Podobnie jak wiele innych w ostatnich latach, zwłaszcza od czasu smoleńskiej tragedii. I znów nie ma świadków... Rzekomo spadł w przepaść".

Dziwne bo 29.08.2012 r. opublikował w różnych gazetach apel do Polaków o uczestnictwo w ogólnopolskim marszu przeciw rządowi Tuska w Warszawie który miał się odbyć 29,09,2012 r , Natomiast parę dni później 4.09.2012 r. zginął w Tatrach. Czy to zbieg okoliczności ?


Tekst, w którym ów profesor został nazwany szmatą został oczywiście wykasowany z bloga, ale zachował się, bo ktoś zrobił print-screen'a. Że niby Szaniawski "został usunięty przez polskich patriotów"? To polscy patrioci nie mieli by ważniejszych i pilniejszych osób do usunięcia (gdyby takowi istnieli, działali w ten sposób)?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group