Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lut 2020, 7:39

Nowości Nowości dla Illuminaci / Kulty / Symbolika / Religie

Mapa strony Illuminaci / Kulty / Symbolika / Religie » Forum : Illuminaci / Kulty / Symbolika / Religie

[ Liczba tematów: 575 Przejdź na stronę 1 ... 54, 55, 56, 57, 58

Wiadomość
 Tytuł: Geneza Zakonu Illuminatów wg Jolly Rogera
Jednym z tajnych stowarzyszeń, które odegrało niezmiernie ważną rolę w tworzeniu podstaw Nowego Porządku Świata był Zakon Iluminatów. Stosunkowo duża liczba wiarygodnych informacji i dokumentów jakie mamy na temat tej organizacji wynika z tego faktu, że jej archiwa zostały skonfiskowane i opublikowane przez ówczesne władze. Zakon Iluminatów został założony w dniu 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta (1748-1830). Jak podaje R.Gładkowski ( str. 95), pieczęć z piramidą, która jest przedstawiona obecnie na banknocie ...

Czytaj więcej : Geneza Zakonu Illuminatów wg Jolly Rogera | Odsłony : 2207 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: Wywiad Jan Vana Helsinga z jednym z Illuminati
Obrazek

Rozmowa Jan Vana Helsinga z iluminatem w 2003 roku ( fragment z książki ) :

Osobista rozmowa z pewnym amerykańskim iluminatem, odbyta jesienią 2003 roku, przekonała mnie o tym, ze największym problemem dla owych ludzi jest przeludnienie. Według mojego rozmówcy, Global 200 Raport sprawił, że w końcu uświadomiono sobie, iż w końcu miarka się przebierze. Stwierdził on, że w roku 2012 ostatni wielki obszar wydobycia ropy naftowej w Arabii Saudyjskiej osiągnie swój peak ( ...

Czytaj więcej : Wywiad Jan Vana Helsinga z jednym z Illuminati | Odsłony : 17370 | Odpowiedzi : 63

Tytuł: Czym jest "Woda Święcona"?
Czym jest "Woda Święcona"? lub jak to inaczej nazwać ?
W filmie: Illuminati Vol 1 New World Order, ~1.00.00 godz.jego trwania jest pokazane
jak ksiądz KK wygania złego ducha z ciała opętanej dziewczyny? Czym ona jest? (ta woda)

Czytaj więcej : Czym jest "Woda Święcona"? | Odsłony : 7456 | Odpowiedzi : 37

Tytuł: Symbolika tajnych stowarzyszeń
Witam wszystkich...
Po obejrzeniu dużej ilości wykładów Davida Icke'a i nie tylko,doszedłem do wniosku
aby poszperać po sieci w poszkiwaniu różnorodnych symboli (szczegulnie tych na ziemi)
I co w związku z tym.Jak było pokazywane w "Beyond the cutting edge"że linie tworzące
ścieżki wokół białego dom w Waszyngtonie D.C. przedstawiają sowę.

Znalazłem inną (lub tą samą) rzecz w Paryżu wokół wieży Eiffla.
Jak sądzicie co to przedstawia,(może mi się przywidziało ...

Czytaj więcej : Symbolika tajnych stowarzyszeń | Odsłony : 17727 | Odpowiedzi : 52

Tytuł: Gnostycy i zwoje z Nag Hammadi
Moje uszanowanie!
Mógłbym tego posta umieścić w kilku innych działach, ale tak się składa że temat był jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic rządzących przez stulecia elit i jakby nie było wiąże się z religią.
Mam nadzieję że po usłyszeniu słowa "religia" zapaliły sie już wszystkim czerwone kontrolki - użyłem go bo można pójść na różne studia relignoznawcze i w dziwny sposób nie mieć pojęcia co też tam ci gnostycy mówili...
Tak w skrócie - mówili ...

Czytaj więcej : Gnostycy i zwoje z Nag Hammadi | Odsłony : 5819 | Odpowiedzi : 8

[ Liczba tematów: 575 Przejdź na stronę 1 ... 54, 55, 56, 57, 58

Ostatni 10 aktywny temat

NWO / Terroryzm / Polityka / Ekonomia / Problem-Reakcja-Rozwiązanie

Nie ma nowych postów Rząd światowy coraz bliżej?
Wyświetl najnowszy post

Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta

Nie ma nowych postów Specyfiki zdrowotne warte polecenia
Wyświetl najnowszy post

Illuminaci / Kulty / Symbolika / Religie

Nie ma nowych postów Chrystus = Egipski Horus
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Ciekawa "instalacja" na rondzie
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów 23-28 Września 2015 Oni wiedzą co się stanie ?
Wyświetl najnowszy post

Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne

Nie ma nowych postów Co to mogło być?
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Dr. Joe Dispenza - Tworzenie i Potęga Świadomego Umysłu
Wyświetl najnowszy post

Internet i komputery

Nie ma nowych postów Zastosowanie-Terminala-Think-Client.HP-t610.
Wyświetl najnowszy post

Linki

Nie ma nowych postów Zmieniamy skórkę i oblicze,może
Wyświetl najnowszy post

Nowości i Wiadomości

Nie ma nowych postów Dostałem pryw. ostrzeżenie o istotnym skażeniu radioaktywnym
Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 161781 | Liczba tematów: 10603 | Liczba użytkowników: 3652

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group