Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sty 2022, 16:56

Nowości Nowości dla Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy

Mapa strony Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy » Forum : Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy

[ Liczba tematów: 261 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27

Wiadomość
 Tytuł: Dzisiejsze czasy
Witam, ja mam 20 lat mieszkam w jakimś miasteczku 20 tyś ludzi, tutaj jeszcze można jako tako z kimś porozmawiać choć zdarzają się oczywiście przypadki pustych totalnie ludzi zapatrzonych w polsat i dlaczego ja.
Ale to co się dzieje w większych miastach to dla mnie tragedia mieszkam 40km od Szczecina i tutaj studiuję jestem tu 5 dni w tyg.
w liceum mówię no są Ci ludzie puści trudno jakoś przetrwam to i miałem nadzieję że ...

Czytaj więcej : Dzisiejsze czasy | Odsłony : 65395 | Odpowiedzi : 129

Tytuł: FACEBOOK- na to uważaj!
Facebook- Strona internetowa która zdobyła sławę na całym świecie. Jednak uważajcie to kolejna manipulacja!
Facebook to kolejna kontrola, która jeszcze bardziej zachwyca systemowców i rząd. Nie ma to jak stworzyć stronę w której cały świat się wpisuje, zapisuje swoje dane zdjęcia, zainteresowania itd.
Dla rządu to wprost idealna perspektywa. Każdy z osobna dobrowolnie wpisuje swoje dane w internetowe kartoteki. A rząd i policja mają do tego cały czas dostęp i wiedzą już o tobie 'wszystko', ...

Czytaj więcej : FACEBOOK- na to uważaj! | Odsłony : 6605 | Odpowiedzi : 14

Tytuł: Spektakularna wpadka i oszustwo CNN
Spektakularna wpadka CNN i tego jak oszukują licząc na apatię i brak krytycyzmu widzów. :lol:

Konkretnie chodziło o satelitarną transmisję do studia w tej sprawie:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,To-oni-porwali-i-przetrzymywali-kobiety-w-Cleveland-policja-ujawnia-zdjecia-braci,wid,15551204,wiadomosc.html?ticaid=1108d6

Quote:
http://www.prisonplanet.com/cnn-anchors-pretend-theyre-having-a-satellite-interview-even-though-theyre-in-the-same-parking-lot.html

Wysłannicy CNN udają, że prowadzą wywiad przez satelitę będąc na tym samym parkingu.

Obrazek

“Przepraszamy, mamy opóźnienie w transmisji i obie musimy poczekać aż ten autobus przejedzie.”

Tak, to wszystko to te same samochody. Najwyraźniej myśleli, że tego nie ...

Czytaj więcej : Spektakularna wpadka i oszustwo CNN | Odsłony : 4081 | Odpowiedzi : 7

Tytuł: Poziom intelektualny młodego pokolenia
Oglądając poniższe byłem po prostu zszokowany.
phpBB [video]

Przecież ci ludzie będą niedługo podejmować odpowiedzialne decyzje jako dorośli, nie mogę sobie wyobrazić jak będzie wyglądał świat za 20 lat. Rozumiem że to mogą być wyrywki co głupszych wypowiedzi no ale nawet jeśli to i tak jest to przerażające. pejsbooki, smartfony, idiotboxy robią swoje, moim dzieciom nigdy na to nie pozwolę.

Czytaj więcej : Poziom intelektualny młodego pokolenia | Odsłony : 7245 | Odpowiedzi : 32

Tytuł: Symbole w STARYCH teledyskach i filmach
Przypuszczam, że większość z Was zna portal Vigilant Citizen. To świetna strona, ale ma jedną wadę: zajmuje się analizowaniem popkulturowych nowości, zupełnie lekceważąc starocie. A przecież teledyski i filmy sprzed kilku dekad również są wypełnione mroczną symboliką!

Chciałabym, żeby pod tym wątkiem pojawiały się linki do niepokojących materiałów sprzed roku 2000.

Na dobry początek: Visage - "Mind Of a Toy" (1981 rok).

Video clip jest WYPEŁNIONY symbolami kontroli umysłu i Illuminati.
Jestem pewna, że sami ...

Czytaj więcej : Symbole w STARYCH teledyskach i filmach | Odsłony : 8655 | Odpowiedzi : 12

Tytuł: Metallica
Na samym wstępie przyznam się, że kiedyś słuchałem tego zespołu, ale wtedy rzecz jasana nie byłem tego świadomy(w młodosci zapewne wielu z was go tez sluchalo)… mam do was pytanie czy waszym zdaniem też jest to grupa, która ma powiązanie z okultyzmem, illuminati, i całą tą bandą i głęboko w tym siedzą? - NO WLASNIE CZY ONI W TYM SIEDZA OD POCZATKU??
rzeczy które zauważyć można od razu:
1.Grupa legendarna = przemysł muzyczny (wiadomo jaki) ...

Czytaj więcej : Metallica | Odsłony : 5864 | Odpowiedzi : 21

Tytuł: swiat teleturnieji
Chcialbym ,ponowic temat ale tym razem ,na temat konkursow ,jaka to melodia ,milionerzy ,Must be the music i tp .Czy ludzie naprawde tam wygrywaja pieniadze ,moze ktos uczestniczyl w takim teleturnieju ,albo cos slyszal ,niech sie podzieli wiedza http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,284 ... index.html prosze maciej ma 17 lat i juz niezly start ,dzieki komu

Czytaj więcej : swiat teleturnieji | Odsłony : 18720 | Odpowiedzi : 30

Tytuł: Max Kolonko "Mówię jak jest"
Od pewnego czasu przeglądam kanał YouTube Pana Mariusza Max Kolonko 'MaxTV". Uwarzam, że porusza bardzo ciekawe kwestie dotyczące Stanów Zjednoczonych i nie tylko. Wartościowo, składnie i z klasą. Z resztą zobaczcie sami:

Code:
http://www.youtube.com/user/Media2000Corp?feature=watch

Pozdrawiam

Czytaj więcej : Max Kolonko "Mówię jak jest" | Odsłony : 5570 | Odpowiedzi : 18

Tytuł: reklamy telewizyjne i radiowe
ostatnio mieliśmy reklamę sieci Heyah, która zakazano... sprawe napewno znacie bo mówiono o niej w mas mediach

dzisiaj natrafiłem na nową reklamę, tym razem batoników grześki
phpBB [video]

cytat:
Quote:
Zadziwia nas, że producent, którego jedną z ważnych grup docelowych są rodziny z dziećmi, pozwolił sobie na dowcip, który obśmiewa więzi między ojcem a dziećmi. Forma rozpowszechnienia tej reklamy powoduje, że jej odbiorcami są również dzieci. W dziecku reklama nie wywoła śmiechu, a raczej zdziwienie oraz konsternację ...

Czytaj więcej : reklamy telewizyjne i radiowe | Odsłony : 2111 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Nasza muzyka.
Jako, że nie widzę tematu o muzyce robionej przez nas to zaczynam wątek:
http://www.facebook.com/human.steel?ref=ts&fref=ts Zachęcam do polubienia, udostępnienia profilu i posłuchania naszej kapeli: http://www.halotan.net/shop.php?view=full&id=31&lang=pl druga płyta w produkcji :hejka:

Czytaj więcej : Nasza muzyka. | Odsłony : 2126 | Odpowiedzi : 3

[ Liczba tematów: 261 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27

Ostatni 10 aktywny temat

Nasze projekty / Pomysły / Twórczość

Nie ma nowych postów StopNWO Polska
Wyświetl najnowszy post

Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne

Nie ma nowych postów Przenikanie się światów, czyli powrót do Źródła...
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Pozorne prawa w matrixowym świecie...
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Odnaleziona "część" Siebie...
Wyświetl najnowszy post

Nowości i Wiadomości

Nie ma nowych postów Koniec A/H1N1 czas na nową epidemię
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Dwie pokrywące się przepowiednie na listopad
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Marek Podlecki nie żyje
Wyświetl najnowszy post

Zmiany na Ziemi / Smugi Chemiczne / Ekologia

Nie ma nowych postów ChemBuster i Orgonit
Wyświetl najnowszy post

Multimedia

Nie ma nowych postów Konfederacja i jej naginanie rzeczywistości
Wyświetl najnowszy post

Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta

Nie ma nowych postów Super lek. Adepend, Naltrexon
Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 161817 | Liczba tematów: 10639 | Liczba użytkowników: 3653

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group