Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sty 2022, 16:58

Nowości Nowości dla Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy

Mapa strony Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy » Forum : Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy

[ Liczba tematów: 261 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27

Wiadomość
 Tytuł: Czym są uzależnienia.
Temat pt. "nie oglądam telewizji" podsunął mi pomysł porozmawiania o uzależnieniach, które większość ludzi spostrzega jako zło. Pierwsze skojarzenia z tym zagadnieniem to alkoholizm, narkomania, palacze, które wywołują negatywne skojarzenia więc uzależnienie traktuje się jako coś złego.
Uzależnienie to cykliczne powtarzanie czynności, czesto spostrzegane/nazywane jako codzienna rutyna.
Wszyscy jesteśmy uzależnieni od oddychania tak mocno, że powtarzanie czynności wciagania i wypuszczenia powietrza weszło nam głęboko w podświadomość i robimy to nie poświęcając temu uwagi. Czy uzależnienie ...

Czytaj więcej : Czym są uzależnienia. | Odsłony : 13595 | Odpowiedzi : 23

Tytuł: Nie ogladam telewizji
Czy wsrod forumowiczow sa osoby, ktore nie ogladaja telewizji glownego nurtu?
Jak dlugo jestescie wolni od telewizora?

Ja dopiero 5 dni. To niewiele, to dopiero poczatek.
Zauwazylam, ze jestem po prostu uzalezniona od tv i nosilam sie z zamiarem zaprzestania ogladania od tygodni. Tak w mojej glowie sobie ta mysl kwitla, kwitla i wreszcie zaowocowala calkowitym zrezygnowaniem. Chociaz na poczatku nie bylo latwo, wlaczalam odbiornik telewizyjny tylko po to aby zobaczyc czy jest cos ciekawego, ...

Czytaj więcej : Nie ogladam telewizji | Odsłony : 52904 | Odpowiedzi : 106

Tytuł: Internet dla każdego 100 Mb/s
Premier obiecuje szerokopasmowy internet w każdym polskim domu do 2020 roku

Internet to nie przyszłość – to teraźniejszość. Mimo to wciąż wielu Polaków albo w ogóle nie ma dostępu do sieci, albo infrastruktura jest na tak niskim poziomie, że korzystanie z niego jest katorgą w czystej postaci. Rząd z premierem Donaldem Tuskiem na czele wciąż zapowiada zmiany, rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych na terenie naszego kraju oraz ogólne danie możliwości korzystania z najnowszych (ale też tych nieco ...

Czytaj więcej : Internet dla każdego 100 Mb/s | Odsłony : 4253 | Odpowiedzi : 12

Tytuł: Nowa karta świąteczna rodziny Kardashianów
Ze świętami ma niewiele wspólnego.

http://www.usmagazine.com/uploads/asset ... d-zoom.jpg

phpBB [video]

Matka rodziny Kris Jenner to bizneswomen tutaj przedstawiona jako... Kleopatra? Czyli kobieta wyzwolona, niezależna, królowa. Jak jest powiedziane w filmie ona stoi za sextape swojej córki i czerpie z tego profity. Oczywiście w oczy rzuca się wszystkowidzące oko, pokazane aż dwa razy. Chyba jest tam jakieś odwołanie do starożytnego Egiptu. Być może ma to mówić o tym, że Kris, Kleopatra, ...

Czytaj więcej : Nowa karta świąteczna rodziny Kardashianów | Odsłony : 3264 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Re: Iluminaci przyspieszają? Są na każdym kroku
Ostatnio coś forum przycichło, a więc może ja powitam Ślązaka. Do węgla macie tam blisko więc zimno wam przecież nie straszne. :D Witaj na forum!

Co do tematu.
Było już dużo o symbolice w filmach hollywoodzkich i grach, ale w polskich mediach chyba nie. To jest ten sam trend, to sama symbolika i to samo źródło finansowania. Zresztą nie tylko symbolika ma tu znaczenie, ale wychowywanie ...

Czytaj więcej : Re: Iluminaci przyspieszają? Są na każdym kroku | Odsłony : 3504 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: "Illuminatyzacja" oprogramowania i komputerowego
Program antywirusowy AVG:

Obrazek

Wyraźnie widoczna symbolika wszystko widzącego oka w jednej z maskotek podczas instalacji softu.

Program antywirusowy Avast:

Obrazek

Od jakiegoś czasu po przebudowie interfejsu Avast częstuje nas "podejrzaną" ikonką oraz pięknym oczkiem w menu opcji.

Wymowna ikona izraelskiej aplikacji ZoneAlarm:

Obrazek

Grafika NOD'a 32:

Obrazek

Logo Malwarebytes:

Obrazek

Czy tylko mi kojarzy się z podstępnie ukrytą piramidą? Czy jestem paranoikiem?

Chrome:

Obrazek

NVIDIA:

Obrazek

Adobe:

Obrazek

Obrazek

Apple:

Obrazek

Przykładów jest więcej. ...

Czytaj więcej : "Illuminatyzacja" oprogramowania i komputerowego | Odsłony : 3270 | Odpowiedzi : 9

Tytuł: Systemowa marionetka - Jerzy Owsiak
Wzorcowa niemal opowieść po co i jak buduje się wentyle takie jak np. WOŚP, Greenpeace, AI itp.

http://niezalezna.pl/47507-ten-ktory-zniszczyl-bunt-o-jerzym-owsiaku-bezpieczniku-systemu

"Ten, który zniszczył bunt. O Jerzym Owsiaku – bezpieczniku systemu

Jest 1989 rok, tłumy „zdegenerowanej” młodzieży biją się z ZOMO, okupują komitety PZPR, krzyczą „Sowieci do domu”. Ale wkrótce zaczyna się demokracja i w TVP pojawia się program Jerzego Owsiaka, w którym leci – szok - zakazana dotąd muzyka. Potem dzięki Owsiakowi degeneraci okazują się – szok ...

Czytaj więcej : Systemowa marionetka - Jerzy Owsiak | Odsłony : 7085 | Odpowiedzi : 20

Tytuł: Nowa gazeta na rynku ''Polska Niepodległa'' temat-NWO
Witam. Kilka dni temu trafiłem w sieci na informacje o nowym tygodniku który ma się ukazać (w zasadzie w sprzedaży jest od tego poniedziałku) tytuł: Polska Niepodległa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, jednak po zobaczeniu okładki...Obrazek

W środku 3-stronnicowy artykuł o NWO do którego jednak jeszcze nie doszedłem, do tej pory (przeczytałem kilka stron) w jednym z artykułów, we fragmencie o sytuacji medialnej natrafiłem na wzmianke o D. Icku ...

Czytaj więcej : Nowa gazeta na rynku ''Polska Niepodległa'' temat-NWO | Odsłony : 3585 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Kosmici zaatakowali ...umysły Amerykanów
:bangheadwall:

znowu super manipulacja ! i durne owieczki,wierzące w wojny światów na żywo.Czytam i normalnie aż w oczy szczypie -do czego może doprowadzić w tym durny świecie następny żart :

"Zaatakowali nas kosmici!". Panika po radiowej audycji

Quote:
Popłoch i panika - tak można opisać to, co działo na ulicach i domach mieszkańców miasta Tuscumbia w amerykańskim stanie Alabama po tym, jak lokalna stacja Star ...

Czytaj więcej : Kosmici zaatakowali ...umysły Amerykanów | Odsłony : 3233 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Lista Iluminatów
Poniżej podam listę zespołów, artystów, muzyków, aktorów czy innych gwiazd należących do iluminatów. Oczywiście nie wypiszę wszystkiego, tylko to co udało mi się odkryć. Co jakiś czas będę dopisywać nowych iluminatów, i wy też dopisujcie tych których nie ma na liście.

-Lady gaga
-Rihanna
-Kylie Minoque
-30-second to mars
-WIll SMith
-Christina Aquilera
-Tokio Hotel
-Mariah Carey
-Placebo
-Adele
-Kesha
-Emma Watson
-Kristen Steward
-Coma
-Milley Cyrus
-Justin Bieber
-Jessie J
-Britney Spears
-Bradd Pit ...

Czytaj więcej : Lista Iluminatów | Odsłony : 34222 | Odpowiedzi : 29

[ Liczba tematów: 261 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27

Ostatni 10 aktywny temat

Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne

Nie ma nowych postów Znikający świat...
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Moja historia!
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Nierzeczywisty "sen o śmierci"
Wyświetl najnowszy post

MILAB - Uprowadzenia / Kontrola Umysłu

Nie ma nowych postów Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych w Środowisku UFO cz2
Wyświetl najnowszy post

Czarne Projekty / Zaawansowane Technologie / Top Secret

Nie ma nowych postów Czy Unikatowy BTC zastąpi Au i stanie się lepszy od złota ?
Wyświetl najnowszy post

Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta

Nie ma nowych postów ZDROWIE - odzyskiwanie i umacnianie
Wyświetl najnowszy post

Nowości i Wiadomości

Nie ma nowych postów DRACO...na wirusy
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Co się stało z tym forum/portalem?
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Adolf Kudliński nie żyje
Wyświetl najnowszy post

Hydepark

Nie ma nowych postów tunel a unoszenie sie nad ciałem
Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 161817 | Liczba tematów: 10639 | Liczba użytkowników: 3653

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group