Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sty 2022, 17:01

Nowości Nowości dla Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy

Mapa strony Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy » Forum : Media / Kompleks Przemysłowo - Rozrywkowy

[ Liczba tematów: 261 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27

Wiadomość
 Tytuł: Mr.Robot - kolejna manipulacja dla mas czy mała podpowiedź?
W Czerwcu tego roku został wyemitowany pierwszy odcinek serialu Mr.Robot..

Fabuła : "Protagonistą serialu jest Elliot Alderson - młody, aspołeczny haker nastawiony negatywnie do wielkich korporacji. Jego choroba na tle psychicznym znacznie utrudnia kontakty interpersonalne. Najłatwiejszą drogę do "kontaktu" z ludźmi bohater odnajduje w hakowaniu ich. Przez swoje umiejętności, stanowisko specjalisty ds. bezpieczeństwa w firmie AllSafe oraz nastawienie do świata wzbudza zainteresowanie fsociety - podziemnej grupy anarchistycznych black hat hakerów. Przez taki obrót spraw bohater ...

Czytaj więcej : Mr.Robot - kolejna manipulacja dla mas czy mała podpowiedź? | Odsłony : 10812 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Moje własne przemyślenia.. Gry + telewizja
Być może tak jest ze media sterują nami:
- W grach spostrzegawczy musisz być... informujemy o szybkości... a w telewizji będziemy wami sterować...
- Przysłuchajcie się co mówią postacie... skupienie się na dźwiękach
posłuchajcie telewizję:
jak oni mówią... nawet po trzy glosy... ciekawe w jakim języku one wychodzą :P).. gdy oni gadają np. w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" wsłuchajcie się oni.. jak rozmawiają o kimś, kto ...

Czytaj więcej : Moje własne przemyślenia.. Gry + telewizja | Odsłony : 4611 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Muzyka patriotyczna ku pokrzepieniu serc
Z Polską ,z roku na rok coraz gorzej.Sytuacja nie prędko się poprawi.
Niechaj podczas słuchania tych pięknych piosenek odrodzi się w waszych sercach
patriotyzm ,wiara w silną polskę i pamięć o poległych za ojczyznę ludzi.

Dodam jeszcze że muzyka głęboko patriotyczna jest jednym z najmniej słuchanych gatunków
w Polsce ,więc starajcie się jak najwięcej rozpowszechniać ową muzykę.

Horytnica Zawisza Czarny
phpBB [video]

Horytnica - Polska krew (Polish Patriotic Rock)
phpBB [video]

Horytnica - Kochana ma Polska
phpBB [video]
...

Czytaj więcej : Muzyka patriotyczna ku pokrzepieniu serc | Odsłony : 13966 | Odpowiedzi : 11

Tytuł: Muzyka Nowej Ery
Mimo, że jest już wątek o muzyce, ale o muzyce ogólnie, pomyślałem, żeby założyć temat odnoście samej muzyki New Age. Tak dla Ducha :)

Mars Lasar - The Valley Of Giants

phpBB [video]

-=-
dla ciała masz rytmik,poprawiłem

Czytaj więcej : Muzyka Nowej Ery | Odsłony : 10123 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Oscary 2015
Witam, widzieliście wczorajsze wydanie Faktów a w nim nominacje do Oscarów i nowe logo ?

Czytaj więcej : Oscary 2015 | Odsłony : 4279 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Re: kontynuacja; Muzyka....Co Ci w duszy gra :)
Ultravox - Change (Den'o Edit)
phpBB [video]

Czytaj więcej : Re: kontynuacja; Muzyka....Co Ci w duszy gra :) | Odsłony : 172593 | Odpowiedzi : 265

Tytuł: Co słychać w tekstach muzycznych?
Słuchając muzyki nigdy nie zwracałem uwagi na teksty. Zawsze skupiałem się na całości utworu bo dla miłego uszom słuchania
nie dało mi się łączyć jednego z drugim. To do polskich utworów a jeśli chodzi o inne języki to rzecz zrozumiała. Zastanawiam
się dlaczego coś mi wpada w ucho i długo dźwięczy? Czy dlatego, że puszczali w radio? Oj nie tędy droga myślę. Po x latach wracając
do tego samego okazuje się, że mój gust się ...

Czytaj więcej : Co słychać w tekstach muzycznych? | Odsłony : 4706 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: The Walking Dead - Fema
Taka ciekawostka.

Wczoraj w Ameryce wyszedł nowy odcinek The Walking Dead, serial post apokaliptyczny o zombie na podstawie bestsellerowego komiksu jeśli ktoś nie wie.

Zaciekawiła mnie jedna akcja w tym odcinku, który przed chwilą obejrzałem. Grupa ściga drugą grupę, mało ważne. Wchodzą na jakiś plac i wtedy mamy zbliżenie na twarz jednej z głównych postaci serialu - zauważył coś na górze.

Obrazek

Potem kamera pokazuje co to jest.

Obrazek

Evac(uation) here.

Kilka sekund potem widzimy ...

Czytaj więcej : The Walking Dead - Fema | Odsłony : 6051 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Russell Brand -odważne przemówienia w mediach (przebudzenie)
Russell Brand to znany brytyjski aktor, komik, który także wielokrotnie występował w produkcjach Hollywood. Jego przeszłość jest dość mizerna - alkoholizm, nadużywanie narkotyków, 11 aresztowań. Jednakże od kilku lat ten człowiek zaczął przejawiać nową jakość siebie. W 2010 porzucił on swoje uzależnienia z pomocą odpowiednich terapii i zaczął prowadzić zupełnie inny tryb życia związany ze zdrowym wegetariańskim żywieniem się, jogą, medytacją i otwarciem na duchowość.
Można powiedzieć, że Russell odbił się od dna i zaczął ...

Czytaj więcej : Russell Brand -odważne przemówienia w mediach (przebudzenie) | Odsłony : 5265 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: Muzyka - kontrola ludzkości?
Witam.
Od dawna zastanawiam się, jaką rolę pełni muzyka w naszym życiu. Jak wiadomo, odpowiednio dobrana muzyka jest w stanie wywołać u jednostki konkretne reakcje emocjonalne. I teraz zaczyna się mój zgryz:
1. Muzyka: jako możliwość rozstrojenia emocjonalnego poprzez po prostu słuchanie ulubionych utworów.

Moim zdaniem po dłuższym czasie i zbyt częstym słuchaniu muzyki jesteśmy przewrażliwieni na odbierane bodźce i reagujemy emocjonalnie słabiej (lub niewłaściwie) niż normalnie byśmy zareagowali. Muzyka wywołuje bardzo silne emocje, w ...

Czytaj więcej : Muzyka - kontrola ludzkości? | Odsłony : 5485 | Odpowiedzi : 5

[ Liczba tematów: 261 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27

Ostatni 10 aktywny temat

Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne

Nie ma nowych postów Zawzięta upartość "człowieka"
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Zobaczyć, usłyszeć i rozpoznać...
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów WSZYSTKO i NIC
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Zmierzenie się z "bestią", czyli - WOLNOŚĆ
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów JAM JEST
Wyświetl najnowszy post

Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta

Nie ma nowych postów Plyn Lugola
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Klebuszkowe zapalenie nerek
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Regeneracja i odbudowa trzustki
Wyświetl najnowszy post

Multimedia

Nie ma nowych postów Zielona Piękność / La Belle Verte / The Green Beauty
Wyświetl najnowszy post

NWO / Terroryzm / Polityka / Ekonomia / Problem-Reakcja-Rozwiązanie

Nie ma nowych postów COVID 19
Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 161817 | Liczba tematów: 10639 | Liczba użytkowników: 3653

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group