Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 kwie 2021, 23:12

Nowości Nowości dla Starożytna Historia / Zakazana Archeologia / Paleoastronautyka

Mapa strony Starożytna Historia / Zakazana Archeologia / Paleoastronautyka » Forum : Starożytna Historia / Zakazana Archeologia / Paleoastronautyka

[ Liczba tematów: 208 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21

Wiadomość
 Tytuł: Kronika Ziemi
Na podstawie książki Misja Michela Desmarqueta.

Początek ludzkości na Ziemi: 1'350 tys. lat temu.
Pierwsze rasy czarna (zamieszkiwała Australię) i żółta (okolice Zatoki Bengalskiej).
Rasa czarna wyemigrowała do Afryki w rejon Morza Czerwonego.
Rasa żółta wymieszała się z rasą czarną dając początek rasie arabskiej.
Rasa czarno-żółta osiedliła się w rejonie Algieria-Tunezja.

Kolizja Ziemi z asteroidą: 1'050 tys. lat temu.
W wyniku kolizji powstały: Morze Czerwone, Morze Timura. Trzeci odłamek uderzył w rejon Wysp Galapagos.
Nastąpiła ...

Czytaj więcej : Kronika Ziemi | Odsłony : 4853 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Co istniało na miejscu Sankt Petersburga 5000 lat temu PL
phpBB [video]

Quote:
Badania geologiczne okolic Sankt Petersburga ujawniły interesujące fakty. Okazuje się, że kilka tysięcy lat temu na tych terenach było morze. Jest to sprzeczne z opinią niektórych badaczy historii starożytnej, którzy twierdzą, że na terenie Sankt Petersburga w przeszłość mogła istnieć nieznana megalityczna cywilizacja. Kandydat nauk fizyczno-matematycznych Siergiej Sall twierdzi, że jakby nie patrzeć na wszystkie te fakty, ślady wspomnianej starożytnej kultury zachowały się w charakterze ogromnych kamiennych bloków, których waga sięga około tysiąca ton ...

Czytaj więcej : Co istniało na miejscu Sankt Petersburga 5000 lat temu PL | Odsłony : 4537 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Proszę o pomoc w identyfikacji :)
Witam :)
1. Proszę o pomoc w ustaleniu do czego mogło to służyć :)

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... be342b0090

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 4380f0b5f1

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... d67b9fe656

2. Czy to mógł być grot strzały?

Niestety kawałek się utrącił :(

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... ...

Czytaj więcej :
Proszę o pomoc w identyfikacji :) | Odsłony : 5260 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Moja teoria
Witam,

wśród wielu teorii jakie staram sobie opracowywać na temat pochodzenia człowieka, ewolucji, ingerencji w jego rozwój przez obce cywilizacje w przeszłości zawsze podstawowym pytaniem jest:gdzie są ślady?
Gdzie jakieś wskazówki i dlaczego są tak mało czytelne, tak trudno je znaleźć i nie są tak jednoznaczne jak mogły by być? Przecież jeśli założymy, że kiedyś ktoś ingerował w nasz rozwój, to przecież taki ktoś miał dwie możliwości:
a) ukryć ten fakt
b) sprawić, by było ...

Czytaj więcej : Moja teoria | Odsłony : 6793 | Odpowiedzi : 15

Tytuł: Megality Kaukazu - Technologie wznoszenia, teoria betonu
Megality Kaukazu - Technologie wznoszenia.

Obrazek

Ogólnie przyjęty punkt widzenia na to jak powstawały dolmeny nie daje odpowiedzi na ważne szczegóły z zakresu budownictwa ich w epoce wczesnego brązu. Jak i gdzie budowniczowie zdobywali ogromne bloki piaskowca, transportowali je, obrabiali i jak robili na nich reliefy?

Prawie wszyscy badacze określali dolmeny jako miejsca pochówku. W licznych dolmenach znaleziono prochy ludzi i zwierząt z atrybutami rytualnych pochówków. Prawdą jest, że rzeczy znajdowane w dolmenach odnoszą się ...

Czytaj więcej : Megality Kaukazu - Technologie wznoszenia, teoria betonu | Odsłony : 7983 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Komu tak przeszkadzają piramidy Rosji ?
Postępująca litofobia albo komu tak przeszkadzają piramidy Rosji
• 13 Października 2012 at 1:46 PM

Quote:
« Prawda - nie jest już tak ważną rzeczą by ją ukrywać ».
Max Fray.

Specjaliście od "Technologii Bogów" Andriejowi Sklarowi poświęcam...

Bo naprawdę nie ma już tego po co ukrywać, i nie wiem jaki w tym sens. Wiele już na ten temat powiedziano, ale nie mogę czuć się do końca uczciwym wobec samego siebie, jeśli jeszcze raz, wspólnie z ...

Czytaj więcej : Komu tak przeszkadzają piramidy Rosji ? | Odsłony : 17224 | Odpowiedzi : 18

Tytuł: Zaawansowana obróbka maszynowa w Starożytnym Egipcie
Zaawansowana obróbka maszynowa w Starożytnym Egipcie.

Obrazek

W Sierpniu 1984 roku magazyn Analog opublikował mój artykuł “Zaawansowana obróbka maszynowa w starożytnym Egipcie”, było to studium pracy „Piramidy i świątynie w Gizie autorstwa Sir. Williama Flindersa Petriego. Od czasu publikacji artykułu byłem w Egipcie dwukrotnie i z każdą wizytą wracałem z jeszcze większym respektem dla starożytnych budowniczych piramid. Podczas pobytu w Egipcie w 1986 odwiedziłem muzeum w Kairze i dałem kopię mojego artykułu wraz z wizytówką ...

Czytaj więcej : Zaawansowana obróbka maszynowa w Starożytnym Egipcie | Odsłony : 19698 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: Ponad 3000 lat Państwa Polskiego
Obrazek

Zapewne tytuł intryguje, ale nie jest bezpodstawny. Opieram sie tu - w tej krótkiej analizie na - na dostępnch (od niedawna) materiałach źródłowych opartych na bibliotekach Uniwersytetu Jagielońskiego i opracowaniach 'wykletego' historyka - Pana Tadeusza Millera.

Pisałem swego czasu o endemiczności polskiej krwi i fakcie sprzedawania jej poza granicę Polski. Krwiodawcy nie maja pojęcia, że ich krew - oddawana w dobrej wierze - jest sprzedawana za niepośledie pieniądze za granicę. To są spore kwoty. ...

Czytaj więcej : Ponad 3000 lat Państwa Polskiego | Odsłony : 63683 | Odpowiedzi : 21

Tytuł: POTOP - Przekazy, od ludu Sumeru po czasy biblijne.
Obrazek

Potop – występująca w wielu dawno powstałych wierzeniach wielka powódź zesłana przez Boga lub bogów i obejmująca całą Ziemię. Najbardziej znana w Europie opowieść o potopie pochodzi z Biblii. Istnieje wiele podań o potopie znajdujących się w tradycji ludów ze wszystkich stale zamieszkałych kontynentów . Opowieści te niejednokrotnie różnią się od siebie w opisie kataklizmu, ale mają i elementy wspólne.

Potop w kulturze europejskiej

W Europie znane są następujące podania o potopie: arkadyjskie, ...

Czytaj więcej : POTOP - Przekazy, od ludu Sumeru po czasy biblijne. | Odsłony : 12813 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: Zakazane książki Ameryki ocenzurowano bo pokazywały prawdę
Bardzo ciekawy wywiad (z prof. Markiem Crispin Millez) z perspektywy tego forum i kolejne dowody na to, że elity maczają palce w informacjach jakie płyną do społeczeństw, by nikt nie dowiedział się prawdy nt. ich poczynań.
Są to historyczne książki, które zostały wycofane z druku, a istniejące egzemplarze skonfiskowane lub zniszczone. Przedstawiają one zupełnie inny obraz historii, dając nam dowód na to, że ta obecnie nam przedstawiana została zafałszowana.
Materiał przedstawia 5 takich książek, jest ...

Czytaj więcej : Zakazane książki Ameryki ocenzurowano bo pokazywały prawdę | Odsłony : 8645 | Odpowiedzi : 1

[ Liczba tematów: 208 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21

Ostatni 10 aktywny temat

Nowości i Wiadomości

Nie ma nowych postów Co się stało z tym forum/portalem?
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Adolf Kudliński nie żyje
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Koniec A/H1N1 czas na nową epidemię
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Dwie pokrywące się przepowiednie na listopad
Wyświetl najnowszy post

NWO / Terroryzm / Polityka / Ekonomia / Problem-Reakcja-Rozwiązanie

Nie ma nowych postów COVID 19
Wyświetl najnowszy post

Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne

Nie ma nowych postów Nierzeczywisty "sen o śmierci"
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Przenikanie się światów, czyli powrót do Źródła...
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Pozorne prawa w matrixowym świecie...
Wyświetl najnowszy post
Nie ma nowych postów Odnaleziona "część" Siebie...
Wyświetl najnowszy post

Nasze projekty / Pomysły / Twórczość

Nie ma nowych postów StopNWO Polska
Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 161796 | Liczba tematów: 10630 | Liczba użytkowników: 3654

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group