Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 12:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

:o
Cytuj:
Nowe państwo w Polsce - Królestwo Kabuto. Główna zasada? Żadnej religii
Katarzyna M. Wiśniewska 13.12.2016

Królestwo Kabuto to monarchia, językami urzędowymi są polski i angielski. - W moim państwie nie ma miejsca na żadną religię. Powstanie Kabuto to w pewnym sensie sprzeciw wobec tego, co obecnie dzieje się w Polsce - mówi Mieszko Makowski, władca Kabuto, znany również jako pierwszy i jedyny na świecie człowiek, który sprzedaje działki w zaświatach

Niespełna rok temu radomianin Mieszko Makowski (rocznik 1987) założył firmę Eternal World, która sprzedaje działki w niebach i piekłach wszystkich systemów wierzeń. Pieniądze z ich wykupu w znacznej części przeznaczane są na cele charytatywne, m.in. na działalność fundacji Uroboros, która zajmuje się przede wszystkim pomaganiem osobom poszkodowanym w wypadkach i niepełnosprawnym, pomaga np. w sfinansowaniu rehabilitacji. Latem 2015 r. fundacja nawiązała współpracę z firmą 3D Medical drukującą protezy 3D. Uroboros jest jedyną w Polsce fundacją w kraju, która sponsoruje zakup protez 3D.
...
źródło/dalej
http://radom.wyborcza.pl/radom/7,35219, ... adnej.html

,
fajny i zwariowany pomysł ale bardziej fajny niż zwariowany wg schematu odgólnego
Obrazek

są chętni ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 gru 2016, 17:45 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie wiem czy nie ma już tematu w tej sprawie więc jakby co to można to połączyć.

Pewnie słyszeliście o nowo powstałym 'państwie" w Polsce, a mianowicie o monarchii kabuto. Nie zagłębiałem się za bardzo w temat, ale z tego co słyszałem to jest to raj dla ludzi którzy chcą być wolni.

http://turystyka.wp.pl/kabuto-poznaj-no ... 521377409a

Lecz ja nie konkretnie o tym, moją uwagę przykuła ich strona internetowa i fanpage na FB.

Fanpage https://www.facebook.com/KrolestwoKabuto/?ref=br_rs
Strona http://governmentkabuto.info/

Na profilu FB awatar to część karty Illuminati, w dodatku chyba tej z niby Trumpem ale nie jestem pewny, a na stronie w oczy rzuca się symbol trójkąta w okręgu. Nie wiem co o tym myśleć więc napisałem tutaj licząc na opinie tutejszych ekspertów.

Ich flaga również jest dla mnie niepokojąca ale tutaj nie mam żadnych odniesień, po prostu wyczuwam w niej takie rzeczy.

Co o tym sądzicie?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

a może zielony kolor jest powrotem do...natury?a przekreślone białą poświatą czarne koło,jako krąg,jest powtórką ,czarną plamą religijnych wypaczeń?

tak mi do łba przyszło
sam Autor pomysłu chyba wie więcej niż pospekulujemy
Mruga

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Była taka gra "Giants: Citizen Kabuto", w sumie fajna, o ile pamiętam trza było tam ukatrupić jakąś macochę regentkę.
Być może w owym kurlestwie, podobną rolę odegra ten krul.

A ta flaga to mi się kojarz z czarnym słońcem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]