Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Wszystkim, dla których dotychczas obcy jest zasygnalizowany temat, proponuję zapoznanie się z książkami pt: Magia cudów i Wiedza tajemna w praktyce (autor Max Freedom Long) – a zapewniam: iż eksploduje wam głowa (oczywiście w przenośni).

Przypomnę:
HUNA
masz być szczęśliwy, zdrowy i bogaty
wszystkiego jest w nadmiarze i dla wszystkich wystarczy

Natomiast z książki pt. Teoria i praktyka Huny Wiedza Tajemna autor: Wiliam H. Glower, tłumaczenie: Juliusz Markowski
zamieszczam dwa cytaty aby uświadomić wszystkim, iż ponowne odkrycie tego praktycznego systemu i publiczne ujawnienie nastąpiło właściwie w ostatnich latach.

(str.14)
„Pomimo czterdziestoletnich prób nauczenia się owej magii dr Brighamowi nie udało się to, ponieważ Wiedza tajemna była zbyt święta dla kapłanów, aby mogli udostępnić ją obcemu.”
(str.21)
„Pod koniec Drugiej Wojny Światowej Long stopniowo osiągnął pełne zrozumienie szyfru i symboli, jednak osiągnięcie biegłości w tej materii zajęło mu prawie 40 lat. Dopiero w roku 1965 mógł zestawić pełny opis mającej praktyczne oddziaływanie psychologii starożytnego systemu pozytywnego myślenia, zwanego „Wiedzą Tajemną” (Huna).”
(str.29)
„Najważniejszym elementem w mechanizmie TEGO rodzaju myślenia pozytywnego jest nauczenie się pracy nad podświadomością, aby poprzez nią dotrzeć do Nadświadomości.”

Oczywiście to co zostało ujawnione, mimo iż właściwie wystarcza w zupełności aby samemu robić tzw. Magię wykazuje jeszcze sporo braków (i może to powoduje, iż jednym to wychodzi a inni są zniechęceni).

Są oczywiście różne kursy, na których w sposób mniej lub bardziej jawny przekazywana jest ta część tej wiedzy, która nigdy dotychczas nie była upubliczniana.
Ja osobiście miałem to szczęście, iż uczestniczyłem w jednym z kursów, które odbywały się w Polsce, a na których przekazana została spora część wiedzy nigdzie wcześniej nie ujawnionej w formie pisemnej) – i dotychczas tak jest.

Gdy powiedziałem znającym temat; iż jestem gotowy do ujawnienia tej cząstki wiedzy, która znalazła się w moim posiadaniu - usłyszałem taką opinie:
„Chcesz dać małpom brzytwę do ręki”.
Moim zdaniem to co aktualnie dzieje się na świecie pokazuje, że małpom broń atomowa to zbyt mało skoro 'niszczą atmosferę' - więc moim zdaniem to co właśnie ujawniam już w innych miejscach może tylko uzdrowić ten chory świat.

Zdaję sobie też sprawę, iż jest spora grupa tych, którzy są już gotowi na przyjęcie i praktyczne wykorzystanie tej wiedzy - tak jednak większość co najwyżej wzruszy ramionami bo: brak im czasu, lub rozumu aby docenić i wykorzystać to co jest już w użyciu przez wielu.

To tak jak ze zbudowaniem 'cloudbustera' (opis jest upubliczniony od wielu lat),
a na głowę spadają nam codziennie tony syfu – bo prawdziwych Wojowników jest jak jak zazwyczaj garstka. I właśnie do nich kieruję ten wpis.

HUNA (podział)

HUNA I część – wstęp lub HAUMANA dziś zaczynamy fundament.

Obrazek

HUNA II część – co nas blokuje w osiągnięciu celu (poznać, rozumieć i usunąć)
HO'OPONOPONO - ścieżka oczyszczenia
Obrazek

HUNA III część – jak robić WIELKĄ moc do osiągnięcia celu
HO'OMANAMANA- robić totalną manę

Obrazek

HUNA IV część – (najpiękniejsza) sen świadomości (klucz do zrozumienia HUNY)
MOE UHANE - sen świadomości

Obrazek

HUNA V część – integracja (I´O); praca z celem
– mam cel i jak wykorzystać Hunę aby go zrealizować

Obrazek

(Są tu proste ale ważne rysuneczki, lecz zazwyczaj na początku mam problem aby je przesłać) - i właśnie ich tu teraz brakuje.
Udało mi się je w końcu wkleić

Jeśli jesteście zainteresowani kontynuacją tego co właśnie napisałem - mogę zamieścić w odcinkach cały kurs (z którego sporządziłem bardzo dokładne notatki).

Pozdrawiam
Zbyszek

Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 22:15 przez ZBW, łącznie zmieniany 4 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 paź 2010, 11:31 
VIP Member
Awatar

Ja jestem zainteresowany..
:tak:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Brzmi interesujaco :)

Zaraz ktos przyjdzie i powie ze to New Age :ninja:

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

:spoko: Ja też jestem zainteresowana, dzięki, należę chyba do tej grupy poniżej:

To tak jak ze zbudowaniem 'cloudbustera' (opis jest upubliczniony od wielu lat),
a na głowę spadają nam codziennie tony syfu – bo prawdziwych Wojowników jest jak jak zazwyczaj garstka. I właśnie do nich kieruję ten wpis.

Potrzebna mi jest podpowiedź - jak zrobić aby można obok tekstu zamieścić proste rysuneczki?
Są one ważne.

Cieszę się , że jest zainteresowanie
Pozdrawiam
Zbyszek

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

rowniez jestem zainteresowany, nawet bardzo!

co do obrazkow, najlatwiej wrzucic je na jakis serwer (np. imageshack.us) i wkleic linka w ten sposob [img]link[/img]

aloha!

kto nie jest poeta.

^^ A masz zapisane je na komputerze? Jeżeli nie to najpierw zeskanuj.
Następnie wejdź na www.imageshack.com i naciśnij na "Browse" i wybierz rysunki.
Następnie naciśnij " Prześlij Teraz" i poczekaj aż się załadują... gdy się załadują
skopiuj link np "Miniaturka Forum" i wklej go do pisanego postu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

A ja radzę poczytać,ale ze zdrowym dystansem-wiele lat siedziałam w hunie,warto tez przeczytać książki innych autorów,aczkolwiek podstawą zawsze są książki Longa ( to tak jak z alfabetem,Long to alfabet,a inni autorzy to słowa-bez poznania alfabetu nie da się czytać).
Ja np mam taki wisior przedstawiający ,,oko kanaloa" mam też taki wydrukowany i nosze w portfelu,kiedyś okazał się dość pomocny.

Oko Kanaloa
[img][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9250/okokanaloa.gif[/img][URL=http://img99.imageshack.us/i/okokanaloa.gif/]Obrazek

Jest to stary symbol hawajski emitujący taką formę energii, która powiększa szczęście na wszystkich poziomach.

Okręgi oznaczają bezwzględną miłość (ALOHA); linie proste - boską siłę (MANA); suma linii prostych i okręgów, wynosząca osiem, jest symbolem dobrobytu i powodzenia (PONO). Siedmioramienna gwiazda reprezentuje zasady Huny.

Znak ten jest kanałem dla przepływu błogosławieństwa dla każdego, kto go obserwuje i dla otoczenia, w którym się znajduje.

Najlepiej używać Oko Kanaloa jako mandali. Jak długo skupisz na nim uwagę, tak długo będzie działać energetyzująco na ciebie. Najlepiej więc umieścić je w miejscu, w którym często przebywasz i w którym czujesz się dobrze. Wpłynie ono niezwykle korzystnie na całe otoczenie. Noszenie tego symbolu na szyi wpłynie harmonizująco na osoby, z którymi się kontaktujesz, a więc pośrednio będzie również działać korzystnie dla ciebie.

Oko Kanaloa przypomina, abyśmy w codziennym życiu harmonizowali miłość (okręgi) i siłę (linie). Siedmioramienna gwiazda w centrum przypomina o naszym pochodzeniu oraz o punkcie ciszy i spokoju.

Niech Oko Kanaloa pomoże w harmonijnej transformacji świata.

Cytuj:

Dobrze, że Jezus nie potrzebował bogactwa i zdrowia.

Awatar użytkownika

Dobrze ze nie jestesmy Jezusem, bo nie chcemy byc chorzy i ubodzy... :/

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Interesujące,lubię New Age więc czekam na rozwinięcie tematu :tak: Mruga
Pozdrawiam.

Cytuj:

Brzmi trochę jak rzucanie pozytywnych zwracających uwagę haseł;
do tego "starszy dla wszystkich" :spoko:

Tu chodzi o to Cotton, że On nie musial zdrowia "potrzebować", bo ją posiadał.
Gdy pomagasz ludziom i cieszysz się, że dzięki temu są szczęśliwi - wszelkie choróbsko zanika.

To jest ten Bóg; ta otoczka. Nie Dziadek z brodą mściwy i surowy. Miłość nie ocenia i zawsze wybacza - a i ulecza. Połącz każdego w tym stanie Człowieka.

To, że ktoś się generuje - to tylko droga na skróty. Pójście EGO a tyle mówi się o "wyjściu z matrixa".

To jest Wasze New Age. Myślicie, że w dobie internetu i transportu - dowiadując się o "starożytnej prawdzie" - jesteście Oświeceni?

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Zgłasza się kolejny zainteresowany :tak:

http://bramaoswiecenia.pl

Dziękuję za podpowiedzi
Postaram się w miarę szybko sprawić, aby rysunki, które powinny były znaleźć się obok tekstu pojawiły się na stronie.

Odpowiadam użytkownikowi EkoMonika:
Książki M.F. Longa to faktycznie podstawa wszystkiego (o hunie) co aktualnie znajduje się na rynku wydawniczym – i oczywiście polecam je wszystkim (uważam nawet, iż należy czytać je wielokrotnie, aby że tak powiem ich treść 'weszła nam w krew'.
Są też pozycje innych autorów godne polecenia, w szczególności tych którzy nie przepisują Longa.

Co do alfabetu to jednak u Longa brak jest sporo liter.

Przypomnę jeszcze:
z książki pt. „Magia cudów
str.332
„Kahuni nie wahali się przed użyciem wszelkich sposobów, które mogłyby posunąć naprzód ich pracę. Współpracowali z lekarzami, odwiedzali kościoły. Dla nich Huna była nauką żywą i wciąż się rozwijającą. Spotykali się z dawnymi misjonarzami, ufając, że przyniosą oni ze sobą wieści o ostatnich odkryciach, że wzbogacą ich wiedzę o świeże, nowe metody leczenia. Wykazywali, jak zresztą wszyscy Polinezyjczycy, zadziwiającą otwartość umysłów. Z entuzjazmem przyjmowali wszelkie nowości, jeśli okazywały się one skuteczne.
Huna nie jest systemem, który powstał, skrystalizował się i zaginął. Huna żyje, działa i trzyma się udowodnionych prawd, chociaż równocześnie bada skwapliwie nowe, obiecujące rozwiązania. Z zatem ci, którzy pragną odnieść korzyść ze starożytnych odkryć stanowiących jądro Tajemnicy, muszą również być otwarci i gotowi do zmiany.”

Z książki pt. „Dążenie ku światłu
str.7
„Niewątpliwie pozostało jeszcze mnóstwo ukrytych znaczeń, których do tej pory nie odgadłem.”
str.8
„Poproszę was tylko o jedno: abyście pamiętali, że nie jestem nauczycielem i że to, co teraz uważam za bez wątpienia właściwe rozumiane, może zmienić się w przyszłości, w miarę postępów w badaniach.”
Max Freedom Long

Natomiast w 1965roku w swojej przedostatniej książce pt. „Huna w religiach świata
str.10
„W czasie , gdy piszę tę książkę, wciąż nie wiemy, w jaki sposób kahuni praktykowali swą magię. Znamy wiele z używanych przez nich modlitw, nie mamy jednak pewności, jaka dodatkowa niedostrzegalna aktywność umysłu sprawiała, że były one tak cudownie skuteczne. Mam jednak nadzieję, że we właściwym czasie ostatnie ogniwo zostanie odkryte.”

Komentarz do wpisu użytkownika OpenYourMind :
każdy znający Hunę czyli Wiedzę Tajemną wie, iż Jezus był Wielkim Wtajemniczonym.
Dodam jeszcze, iż posiadł z racji urodzenia wiedzę o alchemii i znana mu była technologia otrzymywania ORME.
A to co omawiamy jest raczej powtórką ze starożytności.

Pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika

Z tym że wielokrotnie to się zgadzam,bo sama właśnie w taki sposób je czytałam,polecam też książki
S.H.Wiegel ,, Sztuka uzdrawiania" która miała nauczyciela kahunę,dość ciekawa pozycja dla tych co nie przepadają za Longiem,myślę że kobietkom bardziej przypadnie do gustu.Do mnie książka Longa ,,Magia cudów" przywędrowała 2 razy, czytając ją pierwszy raz nie zrobiła na mnie większego wrażenia,dopiero gdy dostałam ją drugi raz od swojego przyjaciela też bioenergoterapeuty była dla mnie czymś więcej niż książką.Mam też taką znajomą wróżkę,która jak u niej jestem daje mi lektury do przeczytania,co najdziwniejsze ja o tym zapominam ale właśnie te pozycje zawsze trafiają do mnie w dziwny sposób i odrabiam swoje lekcje.Człowiek zazwyczaj musi być przygotowany na swoją książkę :) czasami czytamy raz i nie wyciągamy z tego wiele,natomiast czytając drugi raz czasami ta sama książka potrafi dać nam więcej niż myśleliśmy,Longa też trzeba zrozumieć i czasami przeczytać kilka razy,ale warto.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Ja tez w to wchodzę :tak:

Obrazek

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Polecam Dr Serge Kahili King i jego ksiazki..
http://www.youtube.com/watch?v=z2Y2t-MC ... re=related

HUNA
czyli nauka obrazowości

Teoria i praktyka HUNA HAWAIIAN w zakresie:
Unihipili, Uhane, Aumakua, Ho'oponopono, Ho'omanamana, Moe Uhane, J'O, Kanaka, Kumulipo, Pele, Hawaiian Chants, Hawaiian Mythology, Awaiku.

Na podstawie zajęć z kursu (2002-2004), który prowadził Kumu: Zygmunt Klech w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym wg. wiedzy, przekazanej przez PooKahune: Papa Goorge'a z Hawaii, notował Alakai: Zbigniew Wieczorkowski.

Polecane książki:
Seria „Starożytna wiedza kahunów” Maxa Freedoma Longa:
Magia cudów,
Dążenie ku światłu,
Wiedza tajemna w praktyce,
Autosugestia,
Analiza psychmetryczna,
Huna w religiach świata,
Nauka ukryta w Ewangeliach.
oraz
Wiliam H. Glower:
Teoria i praktyka Huny
Wiedza Tajemna
Wydawnictwo „AJAX' Ltd Warszawa 1992

HUNA (I)
(Wstęp) lub HAUMANA

Obrazek

rys.1
Odczuwanie życia?
Trochę wiedzy i doświadcz to (brak miejsca na naukę).

Nie wierz w ani jedno słowo jeśli nie doświadczysz sam na sobie.
Sugestia najgorszy wróg.

Czym jest Huna?
HUNA›WIEDZA (nie do rozpowszechniania)

› czysta (nie do interpretacji)

WIEDZA › tajemna › bo tajemnica ( bo ukryta w nas)
› bo w nas

› praktyczna

Wiem i jestem pewien (brak miejsca na wątpliwości).

NIE krzywdzić !
Wydobyć swoją indywidualność i ją rozwijać.

HUNA (podział)

HUNA I część – wstęp lub HAUMANA dziś zaczynamy fundament.

Obrazek
rys.2
HUNA II część – co nas blokuje w osiągnięciu celu (poznać, rozumieć i usunąć)
HO'OPONOPONO - ścieżka oczyszczenia

Obrazek
rys.3
HUNA III część – jak robić WIELKĄ moc do osiągnięcia celu
HO'OMANAMANA- robić totalną manę

Obrazek
rys.4
HUNA IV część – (najpiękniejsza) sen świadomości (klucz do zrozumienia HUNY)
MOE UHANE - sen świadomości

Obrazek
rys.5
HUNA V część – integracja (I´O); praca z celem
– mam cel i jak wykorzystać Hunę aby go zrealizować

Obrazek
rys.6
Uzdrawianie Huną Kończenie zajęć?
Klasyczna wiedza kahunów tu się kończy.

HUNA - wiedza oparta na miłości (system filozoficzno-psychologiczny),
Oparta na pozytywnym myśleniu.
HUNA - wprowadza mistycyzm (widzi człowieka nie jako ciało).

Zaczyna się rozumieć dlaczego?
Co kto robi i dlaczego (widzimy to).

Składamy się z 10 części (mistycyzm)

wg. Huny - ciało to 1 część

3 min na znieczulenie miejscowe.
np. 7 godzin Katar.
np. mieszkanie bezpieczne, my bezpieczni.

HUNA wiedza praktyczna.
NIE ma szans aby nas oszukać.!!!!!

tzw. Matryce zachowań, masz problem, co chcesz z nim zrobić, jeśli jest to z mojego wyboru.

Jest nas 15osób x 3= 45 bo nie jesteśmy sami (podświadomość, świadomość i nadświadomość)
Mam się do kogo zwrócić bo ten ktoś czeka aby nam pomóc.

Ostrzeżenie: i prośba nie odpływać w inny świat jest Ziemia (nie bujać w obłokach).

Mamy realizować to do czego zobowiązaliśmy się podejmując decyzję przyjścia na świat.
Mamy zadanie do wykonania!!!

Trzeba to odczytać (odczuć i nauczyć się odczuwać).

Doświadczenie (wstęp do nauki odczuwania)

trauma – cofnięcie się do swojej przeszłości
*sposób rozmawiania ze swoją podświadomością

Wykład (1)

KIM JESTEM?
(tajemnica I)

NADŚWIADOMOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ, PODŚWIADOMOŚĆ – równorzędne prawa, lecz inne zadania i stopień rozwoju.

NADŚWIADOMOŚĆ = wyższa jaźń = wyższe ja = AUMAKUA
Brak rozróżnienia płci.

AUMA = (rodzicielski duch godzien najwyższego zaufania)
..........................................................................................................

ŚWIADOMOŚĆ = średnia jaźń = średnie ja = UHANE = (ja, człowiek)

U = ja
HANE = mówiący, mówić

..........................................................................................................

PODŚWIADOMOŚĆ = niższa jaźń = niższe ja = UNIHIPILI = UHINIPILI
„ równorzędna z wyższym ja

NIHI = moc ukryta
PILI = zjednoczony, przynależny, pasikonik
HINI = głos przytłumiony przez inny głos

.............................................................................................................

CIAŁO FIZYCZNE = KINO

Obrazek
rys.7

1 słowo hawajczyków może mieć ~ 17 znaczeń
w zależności

np. rdzeń słowa daje wyjaśnienie.

Żyjemy po to aby mieć stały kontakt z nadświadomością

Sen gdy śpimy jest wołaniem naszej podświadomości.
Podświadomość czeka aby jej powiedzieć co ma zrobić, a to zrobi.

Człowiek jest istotą duchową składającą się z trzech niezależnych bytów.

Huna w ewangeliach
Esseńczycy opisali (odnalezione zostały zapiski w Qumran)

II tajemnica jakie są relacje między tymi trzema jaźniami.

! PODZIEL SIĘ MANĄ (CHI) Z WYŻSZYM JA.

Komunikacja
Cuda można czynić tylko wtedy gdy włączone jest aumakua.

Łączność istnieje ciągła pomiędzy świadomością i podświadomością.

Obrazek
rys.8
Świetlisty sznur aka (np. kabel elektryczny, widmowy, świetlisty sznur).

Komunikacja w dwie strony.
Nasze myśli w przeszłości (grzechy w zrozumieniu podświadomości) powodują, że podświadomość wstydzi się kontaktu z wyższym ja.

MASZ ŁĄCZNOŚĆ BEZPOŚREDNIO ZE SWOJĄ PODŚWIADOMOŚCIĄ, (która nie posiada logiki lecz ma emocje).

WIELKA PRACA ABY ODBLOKOWAĆ kontakt do wyższego Ja.

Dla kahunów Bóg jest to byt, którego nie jesteśmy w stanie zrozumieć (szanuj, kochaj, ale nie próbuj odgadywać).

WYŻSZE JA – jest to element tego co nazywasz Bogiem, który został ci dany do opieki.

Oczyszczenie z kamieni (czarnych worków), których się wstydzi nasza podświadomość.

MY CHCEMY MIEĆ KONTAKT Z WYŻSZYM JA NATYCHMIAST.

W Hunie są tylko 2 grzechy

Nie osiągnąłem celu bo sam tak chciałem.

III wielka tajemnica
NAJWIĘKSZA

Jaka moc tkwi w myśli i słowie.

Relacje w hierarchii tych jaźni, która jest najważniejsza.

Gdy się rodzimy dostajemy mózg (nasza świadomość).

Podświadomość nie ma logiki – nie jest w stanie określić jakie wyciągnąć wnioski z danej sytuacji.

O wyższym ja huna mówi, że jego wiedza przekracza twoją wiedzę miliony razy, nie potrzebuje logiki bo ma wiedzę absolutną.

! TO TY RODZĄC SIĘ dostałeś mózg, inteligencję, masz logikę i to TY rządzisz.

TY wychowujesz niższe ja, a Wyższe ja przygląda się i nie ocenia.

My ze swojego poziomu myślimy (np. mówię dobro, widzę zło) dwu biegunowo.

Natomiast AUMAKUA zawiera w sobie pierwiastek męski i żeński,
ale myśli mono- walentnie; nie wie co to jest dobre co złe, bo nie ma dwubiegunowości.

Wg. Longa błędnie napisano:
nadświadomość (ma pierwiastki męski i żeński) połączenie.

Aumakua istnieje od początku istnienia świata.

Świadomość i podświadomość też istnieją od początków świata. Tylko na innym etapie ewolucji.

Reinkarnacja ; SAM zadecydujesz czy wrócisz.

CIAŁO FIZYCZNE się zużywa.

W HUNIE nie ma pojęcia czasu.

Najważniejsze w życiu tu i teraz ma świadomość.

DANO nam wolną wolę.

Nadświadomość i podświadomość nie OCENIAJĄ.

Przy narodzinach decyduje ŚWIADOMOŚĆ! Zatrudniamy podświadomość bo ma moc do wykonania.

Podświadomość jest WYKONAWCZA!

! WIELKA KOLEJNA TAJEMNICA

Ewolucyjnie nieświadomość (podświadomość) jest na poziomie dziecka 3 ÷ 6 lat.

Podświadomość
jest w stanie mając moc wykonać dla nas wszystko.
np. może stwarzać sytuacje, aby zadanie ze swojego poziomu my możemy wykonać.

Nadświadomość jest KREATYWNA!

Wyższe ja posiada setki razy wyższe możliwości.

Czasami nie otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania lub prośby tzn. podziękuj bo odpowiedź by Ci zaszkodziła.

! Pomoc gdy chcemy zawsze otrzymamy od Wyższego ja.

Dziecko, które się rodzi ma jeszcze nie do końca ukształtowany mózg.
Świadomość jest uśpiona - nie jest człowiekiem w rozumieniu HUNY dziecko.

Człowiekiem dziecko staje się dopiero wtedy gdy wypowie dwa słowa:
JA CHCĘ - do tego momentu polecenia podświadomości wydaje wyższe ja.

Ciekawostki: 3 miesiące przed naszym urodzeniem nadświadomość, świadomość i podświadomość są w aurze matki.

Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, 22:25 przez ZBW, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Ile książek tyle teorii :) jest wiele wspaniałych systemów ideologicznych ale uważam,że nie można wybrać jednego z nich jak np huna i traktować go jako jedyny i słuszny dlatego na początku pisałam aby traktować wszystko z rozsądkiem.My tu gadu gadu ale teorie zna wielu więc może porozmawiajmy w końcu o odczuciach własnych i zacznijmy od założyciela postu :D jak huna zmieniła twoje życie?

Na chwilę obecną ja tylko powiem od siebie ,że mnie najbardziej interesują metody leczenia i na tym się skupiałam czytając te książki i praktykując.

Wykład (2)

AUMAKUA (duch rodzicielski godzien najwyższego zaufania) zna naszą przyszłość
kreatywna
Nadświadomość nie potrzebuje żadnej mocy.

Manaloa – moc jaką dysponuje nadświadomość.

.............................................................................

UHANE
decydujące

Mana-mana - moc jaką dysponuje świadomość.

............................................................................

UNIHIPILI
wykonawca

Mana ‹ używamy tej mocy z poziomu podświadomości.

Do wszystkiego jest potrzebna energia.

Aby otrzymać cudowną moc (np. do uzdrawiania) należy naszej nadświadomości dostarczyć mocy tej podstawowej mana.

Podświadomość łączy się z nadświadomością bez naszego udziału np. w tej chwili.

Normalnie czarne woreczki blokują drogę do nadświadomości.

Podświadomość słucha tego co mówimy słowo i to co myślimy myśl.
Podświadomość nie ma dostępu do mózgu i logicznego myślenia.

HUNA to odczuwanie.

Komunikacja z podświadomością też obrazem .

1000 słów = 1 obraz

Podświadomość „myśli” - inaczej niż my; „myśli” dedukcyjnie.

Jeśli sytuacja taka jak teraz była w przeszłości to podświadomość zachowa się tak jak kiedyś identycznie jak stempel.

Powtarzanie tych samych zachowań; bo nie został zmieniony WZORZEC przez świadomość.

Wykonawcą jest podświadomość; ona wytwarza moc, którą przyciąga.

Tendencje do chorowania?!
Dlaczego spotykamy tych samych denerwujących ludzi?!
Nakładliśmy sobie kamienie – czarne woreczki.

Nasz cel otwarcie ścieżki do Wyższego Ja.

Możliwość zmiany wzorców.

Będziemy robili też obok teorii warsztaty – są opracowane metody na oczyszczenie ścieżki.

Są 3 jaźnie (część duchowa) 3 siły życiowe.

* Nadświadomość – kreująca (ciało mentalne).

* Świadomość – decyduje (ciało astralne) „szef'”?
Czy aby na pewno?

* Podświadomość – wykonawca (ciało eteryczne).

Bez naszej decyzji podświadomość utrzymuje przy życiu nasze ciało fizyczne.

Samouzdrawianie – w podświadomości KATAR np. 8 ÷10 godzin, a nie 7 dni

Czy? Te istoty duchowe - (podświadomość, świadomość, nadświadomość) posiadają odzwierciedlenie ciała fizycznego?

Obrazek

rys.9
Można zobaczyć,
można sprawdzić
5cm od ciała fizycznego jest ciało eteryczne
50 ÷70cm (w zależności od zdrowia) aura – ciało astralne
daleko jest ciało mentalne

Łatwo zobaczyć ciała energetyczne.

Każdy organ wewnętrzny ma swoje odwzorowanie
(doskonały wzorzec jest w ciele eterycznym, ciele astralnym i ciele mentalnym).

Jak jesteś kahuną wyjmujesz organ chory i wkładasz kopię idealną zdrową.
* sam wybierasz na jakim poziomie pracujesz.

3 Jaźnie mają trzy różne rodzaje energii do dyspozycji + 3 ciała energetyczne + KINO (ciało fizyczne) = 10 elementów.

Joga podobna do HUNY.

Płacz - z poziomu świadomego nie możemy go zahamować.
Śmiech (podobnie).

Z poziomu świadomości nie możemy wywołać emocji (strach, lęk, ...)
Źródło emocji – podświadomość w 100%.

Nie posiadamy emocji na poziomie świadomości.

Podświadomość nie myśli logicznie, lecz dedukcyjnie, wierzy nam bez zastrzeżeń bezgranicznie w to co myślimy świadomie.

Mamy emocje przyjemne i mniej przyjemne.
Emocje żalu i cierpienia.

Świadomość – logika nie posiada pamięci swojego działania (tylko 2 ÷ 3sekundy gdy działa).

Pamięć posiada podświadomość w 100%.

Zrobiłem coś zanim pomyślałem – z tablicy pamięci sytuacje podobne.

W pamięci jest zapisana sekunda po sekundzie, każda myśl, każda decyzja.

Boję się raka?
Wieje wiatr, jest zimno - może się przeziębię?
Jest to na poziomie energetycznym.
Energii nie da się zniszczyć można tylko zamienić.

Pamięć – myślenie dedukcyjne naszej podświadomości.

Do świadomości – decyzja należy do nas co w danym momencie ja CHCĘ.
Wykonawca podświadomość.

Do nadświadomości – zrobi wszystko o co ją poprosimy, nie zrobi nic, gdy nie poprosimy.

Gdy jest moment zagrożenia dla naszego życia - reakcja jest natychmiastowa.

Gdy się rodzimy nadświadomość w 100% przejmuje decyzje (mózg jest niewykształcony).
Mały człowiek nie jest w pełni świadomy (świadomość jest zawieszona).
Wykonawczo podświadomość.

Człowiek w rozumieniu Huny jest człowiekiem; gdy powie po raz pierwszy CHCĘ.
(Wyraziło swoją wolę), przyjęło kierowanie swoim życiem.

Podświadomość jest na poziomie (etapie „umysłowego rozwoju”) dziecka 3 ÷ 6 lat.

Czy chcemy aby naszym życiem kierowała podświadomość; czy abyśmy kierowali z poziomu świadomości przy udziale nadświadomości.
Po to jest HUNA

Prawidłowy układ;
świadomość decyduje
podświadomość wykonuje
gdy potrzebujemy pomocy to prosimy nadświadomość.

U wielu ludzi dopuszcza się nieświadomość do samodzielnego działania na równi ze świadomością.

U debili w rozumieniu HUNY podświadomość jest wyżej niż świadomość.

Nieświadomość wyrywa się spod kontroli.
Co powinno zostać zrobione wczoraj robimy dzisiaj.

Podświadomość niechętnie wykonuje nasze polecenia.

Zdolność zapamiętania np. czytam wiersz (tu wychodzi lenistwo podświadomości).

Nawyki i przyzwyczajenia to należy do podświadomości.

* Nie robić ludziom nic czego nie chcą.

Pozytywne myślenie – najlepsza forma pracy z podświadomością

Jeśli oceniamy coś z poziomu świadomego, że coś jest złe to tak zostaje zapisane w podświadomości w formie energii.

Ojciec nie sądzi, a osąd zostawił synowi.

Ćwiczenie:
Zapoznanie się z naszą podświadomością

1) Polecenie podświadomości tak
nie
2) Krzesło z tyłu zrób siłę aby pchnąć mnie na krzesło

3) Ręce podnieść do góry

np. czy ta woda jest dla mnie dobra?

czy chcesz być biedna?
Itd.
Huna: masz być szczęśliwy, zdrowy i bogaty

Na następne zajęcia przynieść wahadło(*)

(*) (Aneks 1) jest w trakcie przygotowania

Dzień w dzień jest mi bardzo przykro ze stanu mojego zdrowia, dokładnie oczu. Wszystkie te kosmiczne informacje mówią o prawie rezonansu, że nic co pojawia się w naszym życiu nie jest bez przyczyny, jest rezultatem naszych poczynań. Cóż nie widziałem człowieka który pomagał by bezinteresownie innym, był tak otwarty na ludzi jak ja. Ta cała magiczna wiedza z tych książek potrafiła by odpowiedzieć na pytanie skąd mój problem z oczami ? Czegoś nie potrafię dostrzec albo po prostu na tym świecie już tak jest że to zawsze dobry boryka się z problemami :zniesmaczony:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

pawel86ck pisze:
Dzień w dzień jest mi bardzo przykro ze stanu mojego zdrowia, dokładnie oczu.

Czegoś nie potrafię dostrzec albo po prostu na tym świecie już tak jest że to zawsze dobry boryka się z problemami :zniesmaczony:

Przykro mi równierz że cierpisz,zwłaszcza ze oczy to dośc przydatny narząd.Przykro mi choć nie znam Ciebie.
Nie powiem tez czy jesteś dobry czy zły,uwazam jednak ze odnosnie problemu z oczami ,innych chorób i zdrowia ogólnie -nie ma to znaczenia jaki kto jest.Uwazam ,ze nie ma czegoś takiego jak nagroda czy kara na poziomnie materialnym za dobre i złe czyny,chyba ze we własnym sumnieniu .
Wazne jest to co mam w głowie i jak moja (tu w temacie,choć znam to w innych formułkach od huny) podświadomosc kreuje własną rzeczywistosc od wyglądu , majętnosc ,osoby z otoczenia do zdrowia.
Osobiscie rozmawiam z podswiadomoscią jak z mądrym psem(w wykladach wyzej ,opisana ona jak 5latekptez moze być) tj. w czasie gdy pojawiają sie mimowolne obrazy w głowie,a ktore mi nie odpowiadają i nie chcę zeby sie wydarzyly(głupie mysli ,wypadki,choroby moja lub bliskich itp)
mówie do tego "psa" :) krotkie wyrazne polecenia NIE,NIEWOLNO ,NIE TAK.itp
Oraz odwrotnie jak chcę czegoś,a to już inna bajka,bo róznie wychodzi Mruga
Nie odbierz moich "mądrosci"jako nauczania,bo daleki jestem od tego i nie znam przyczyny Twych probemów,opisuje tylko z autopsji a tez mialem troche przygód ze zdrowiem(powaznych kontuzji).
Poczytaj też o metodzie BSM ,moze uwierzysz w nią i może pomoże :spoko:

Bartek, chodzi o to ze wiele jest różnych teorii, pełno nauczycieli ale jak przychodzi do praktycznego wykorzystania wiedzy z niej płynącej to już nie tak łatwo. O ile prawo przyciągania przetestowałem i faktycznie działa niesamowicie o tyle wszelkie nowe koncepcje odnośnie rzeczywistości próbuje traktować z dystansem. Zresztą uważam że każdy człowiek ma tu swoją misje na ziemi, podczas której zdobywa wiedzę która jest mu potrzebna i nic ponadto. Jeśli dla mojego rozwoju będzie mi dane posiąść niesamowitą wiedze to ją posiądę, jeśli zaś nie to znaczy że moja misja tu na ziemi jej nie potrzebuje.

Co do mojej wady wzroku to znalazłem materiały Meira Shneidera i jego pochodnych, przyznam ze materiały dowodowe mówią same za siebie.. A co do bsm kupiłem ostatnio tą książkę ale jeszcze nie stosowałem, jakość bardziej wierze w te renauke widzenia pana Shneidera bo same fakty za nią mówiące mają jednak wielki sens, ręce i nogi. :)

Awatar użytkownika

Pawełku ,,a może ciężko ci na coś patrzeć,albo nie chcesz czegoś widzieć?" często niestety właśnie to jest powodem problemów z oczami.
Ja też mimo ,że pomagam zwierzętom od wielu lat borykam się z pewnymi problemami i chorobą,ale wiem w sumie z czego ona wynika.Trzeba też pamiętać,że pewne choroby po prostu są,czasami trzeba przez coś przejść,może np po to aby doświadczyć czegoś dla nas ważnego-bo nic nie dzieje się bez przyczyny. :bużki:

Wykład (3)

Na Hunie mówimy o poziomie podświadomym.

Pozwolić komu np. (rodzicom) to co chcą robić.

Jeśli wyślesz do kogoś złą energie to wróci ona do ciebie ze zdwojoną siłą.

Umieranie wg HUNY

- 10 elementów z których składa się człowiek
- ciało fizyczne zużywa się (1 element)
- 9 pozostałych elementów opuszczają ciało

http://img801.imageshack.us/img801/7789/rys26.png
rys.10
(uwaga: dla poziomu Aumakua zamiast mana powinno być mana loa)

Bez podświadomości nie robimy nic.

Gdy podświadomość jest indywidualnością mocną,

Może być problem z komunikacją.

Cel ostateczny Huny zjednoczyć 3 ja.

Od podświadomości można wymagać rzeczy prostych.

Wyobrazić sobie małe dziecko, które bezgranicznie kocha i chce dla nas zrobić wszystko.
Ile słów trzeba by zrozumiało!?

Czy mamy możliwość przerwania myśli.

Mnisi buddyjscy aby przerwać myśli kilkanaście lat pracują.
Wg. Huny moment.

Pytanie Huny i odpowiedź Huny.
Dlaczego i po co się urodziłem.
Zdarzyło się coś bardzo ważnego i jesteś po coś; aby zjednoczyć 3 ja i podnieść podświadomość o 1 stopień to wg HUNY.

RA – słońce

LA – słońce }
po Polinezyjsku
KA – światło }

Kahuna – człowiek wyciągający światło wiedzy na powierzchnię.

ka - światło
huna - wiedza

2 (dwa) grzechy w HUNIE

1) krzywdzić innego człowieka
2) krzywdzić samego siebie

Kamyki (woreczki) pochodzą od relacji z innymi ludźmi.

Łatwo je odkrywać.

Jest 1 wielki czarny wór wynikający z poczucia winy

Nie wiemy co w nim jest i nie dowiemy się.
Najłatwiej jest go zniszczyć (sposobów jest masa):

Przykład:
Np.
W domku jednorodzinnym ogrzewanie centralne, a jest mróz.
Siadam na fotelu – wywołuję podświadomość – wiem, że masz worek i zrobisz to tak: wychodzę na dwór – tu jest ta ścieżka do pieca i gdy zasnę to tu przyjdziesz i spalisz ten worek i będzie w domu ciepło.
W nocy budzę się, jest gorąco jest światło.
Ha Ha Ha.

Tu trzeba powiedzieć tylko co chcemy.
tylko trzeba powiedzieć, że jest to dla nas dobre.

Inne woreczki trzeba otwierać

Samo jądro Huny.
Podświadomość nie ocenia świadomości
- przyjmuje zawsze jako dobre.

Wewnątrz człowieka podświadomość zrobi wszystko, a na zewnątrz jest bardzo mało rzeczy, których nie zrobi.

To my decydujemy i określamy co chcemy.

! Za wszystko trzeba płacić - „maną” energią!

Energię wytwarza podświadomość.

Dla efektów specjalnych musimy stworzyć dodatkową moc.
Jeśli masz nadmiar many; to możesz za to coś załatwić extra.

Kto ma manę, temu będzie dodane, a kto nie ma będzie zabrane i to co ma.

Nie wprowadzać do siebie poczucia winy; bo to są (te woreczki) kamienie.

TAROT: komunikacja pomiędzy świadomością i podświadomością – słowo i obraz.

Najszybsze kontakty są obrazem.

Podświadomość potrafi odczytać te obrazki.

Nakaz podświadomości wybrać słoneczko (nadświadomość).

Przekaz do podświadomości to tylko zabawa, nas to nie dotyczy jeśli chodzi o TAROT.

Słowo wiara w HUNIE nie istnieje.
Ja mogę ocenić, uznać za dobre, czy złe. Przed złym podświadomość będzie się broniła bo uznałem to za złe.

W jaki sposób podświadomość wytwarza manę (podstawową siłę życiową utrzymującą przy życiu nasze komórki, ale też jest zdolna do wykonania pracy innej.

Pożywienie, woda, tlen potrzebne jest do wytworzenia many.

Podświadomość oddycha za nas.

HA (2*) – oddech, przelewać coś jak przez rynnę, wyć, zawodzić.

Rytuał HA – gdy oddycham mocniej, niż robi to podświadomość.
Jeśli więcej tlenu wprowadzam do organizmu i gdy daję polecenie aby wytworzyć więcej energii.

Oddech w tempie 1 (wdech) – 2(wydech) 2x dłuższy powoli
(przelewać coś jak przez rynnę).

Ćwiczenie
Oddychaj w rytmie HA i kieruj polecenie do podświadomości: energię na prawy policzek.

2 najważniejsze słowa woda
ojciec – duch rodzicielski

Naszym obowiązkiem (świadomości) jest dzielić się maną.

Manę dzieli świadomość (najpierw decyzja).
Manę wytwarza podświadomość.

Unihipili (pasikonik), lepki, przylepny

Podświadomość ma właściwość cudowną wytwarzania AKA – nić pajęcza, widmowy sznur, świetlisty sznur.

Podświadomość utrzymuje kontakt przez sznur AKA.

Żeby móc się zrealizować to trzeba przeciąć sznur AKA.

ABY BRONIĆ SIĘ.
(winą są czarne worki – przyczyna odpływu many do innej osoby.

· Poczucie winy najgorszy grzech w HUNIE.
(2*) (Aneks 2) jest w trakcie przygotowania
Ćwiczenie
Jakie masz imię? Pytanie do podświadomości
Jakie chcesz mieć imię?

Ćwiczenie
Wysyłam ze splotu sznur aka poprzez dach, dalej na ulicę gdzie mieszkam i do pokoju. Patrzę na domowników z góry (jest godzina...), a później wracam i powracam do stanu świadomości.

Budzimy naszą podświadomość do pracy pod kontrolą świadomości.

Przekaz obrazem dla podświadomości.

Symbol tej części co teraz robimy.

I część

http://img217.imageshack.us/img217/5849/rys2m.png http://img514.imageshack.us/img514/4504/rys27.png

rys.11a rys.11b

WYBACZENIE temat na później

Ćwiczenie
Z poziomu świadomego przypominam sobie kogoś kogo znałem bardzo dobrze blisko i znajomość skończyła się źle!

Wszystko sobie sami tworzymy.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Kto ma manę, temu będzie dodane, a kto nie ma będzie zabrane i to co ma.
yhm... , przypomina mi to troche pewnego użytkownika który wkleił w kompletnym burdelu coś co nie dało sie nawet czytac , to da sie czytac ale jest w takiej formie , po prostu urywki...

Cytuj:
Jeśli wyślesz do kogoś złą energie to wróci ona do ciebie ze zdwojoną siłą.
z tego wychodzi ze wszyscy tzw. źli wysyłają pozytywna energie :język:

Wykład (4)

Czy to jest dla mnie dobre?
Odp: Że nie jest trujące

2 (drugie) pytanie: czy powinienem to przyjąć?

Mów do niego on słucha. Duch ducha.
On o wionie bliższy jest tobie niż oddech stopy i dłonie.

Cel zjednoczenie 3 ja.

Zadanie naszej świadomości (instrument rozum – mózg).

Zadania główne.
Wychowanie naszej podświadomości przez dawanie jej zadań.

Przez sen podświadomość nas ostrzega, czy informuje.

!Kiedy budzimy się ze snu – przenieść ten sen na jawę i śnić dalej.

!Śnimy COŚ (jakiś temat) budzimy się i zaczynamy ten sen ciągnąć w kierunku pożądanego efektu. ( Nie na lepszego sposobu rozmowy z podświadomością).!

· Pięknych snów nie ciągnąć. Gdy wstajemy KROPA.

Podświadomość nie ocenia logiki, ufa wszystkiemu co przekazujemy.

Zdrowiem ciała fizycznego zawiaduje podświadomość.

Sen jest krzykiem, wołaniem podświadomości do nas.

Mały Jaś odmroził świadomie sobie uszy – bo babcia się nim nie opiekowała.
Podobnie podświadomość zrobi.

Podświadomość, Nadświadomość NIE ŚPIĄ SĄ WIECZNE.

Świadomość (mózg) jak i inne narządy materialne ma tendencje do zmęczenia i starzenia.

Z poziomu świadomego musimy wypoczywać.

Lenistwo przynależy naszej świadomości – odczuwanie poczucia zmęczenia.

NALEŻY DAWAĆ ZADANIA Podświadomości !

W HUNIE jest takie prawo:

Nasze cele czy potrzeby, które chcemy osiągnąć:
1) te które są dla nas ważne (duże zadania),
2) mniej istotne też istotne.

! Prawie Non Stop trzeba dawać zadania zastępcze dla podświadomości.

3-4-5 razy dziennie przynajmniej dawać zadania podświadomości ? WAŻNE.

np. Jako zadanie zastępcze chcę porozmawiać z kimś znajomym (musi go znać podświadomość).

1) Siadamy (myśli blokuje nam dostęp)
na moment wyciszamy myśli
(WARUNEK BEZWZGLĘDNIE KONIECZNY - daje nam kontakt
bezpośredni do podświadomości)
2) Płynne zadanie np. żeby wysunęła sznur Aka do kogoś kogo znamy.
Chwilę odczekać.
I przekaz wiadomości aby ta osoba się ze mną skontaktowała.
3) Potrzebna jest mana (trzeba pooddychać) .

Daję realny czas aby ta osoba się ze mną skontaktowała.
NIE ROBIĆ ZŁOŚLIWIE.

Przejazd samochodem bez korków – zadanie zastępcze.

Cel główny: [określić na chwilę obecną do realizacji przez podświadomość] – taki na jakim naprawdę nam zależy.

CZAS NIE ISTNIEJE.

Naszym zadaniem jest kierowanie podświadomością.

Bioenergoterapia klasyczna – przepływ energii.

Uzdrawianie HUNĄ jest bardzo silne - uzdrawiają jaźnie.

Jak możemy sobie pomagać sami bez leków?
Samouzdrawianie najlepiej robimy wieczorem przed snem.

Np.: Nie zwróciłaś uwagi i zaniedbałaś np. ciśnienie krwi - ja się nie gniewam ale
musisz naprawić jej ciało do rana.

Forma poleceń nie kaprala i nie dobrej mamusi i oddychać.

Poświęcić na uzdrawianie najwięcej czasu.

Uczulenia np. od pyłków alergen trzeba przekonać podświadomość, że to (pyłki) nie są złe, lecz dobre.

Prognoza pogody sugestia, iż będę np. przeziębiony.

Reklamy też przekonują podświadomość.

Np. ile razy kilka zwrotek uczę się na pamięć to znaczy ile razy muszę powtarzać polecenie do podświadomości.

ĆWICZENIE
Budujemy fundamenty (bazę) do wykorzystania później do końca HUNY

http://img18.imageshack.us/img18/4269/rys28.png
rys.12

Przynosimy biometr (3*) i wahadełko na następne zajęcia
(3*) (Aneks3) jest w trakcie przygotowania

Wykład (5)

Podświadomość istnieje od zawsze, nadświadomość też.

W Książkach Longa 95% jest prawdy.

My kierujemy życiem, a wykonuje podświadomość.
kontakt z nieświadomością głównie poprzez myśli.

· Plątanina myśli jest przeszkodą w kontakcie z nieświadomoscią.
· Zmiana kierunku myślenia, też jest przeszkodą (zmiana naszych decyzji).

Prowadzi to do tego, że nasza nieświadomość jak gdyby śpi.

Nieświadomość nie wartościuje naszych myśli.

Nieświadomość ze swojego ciała eterycznego wysyła nici aka.

Czy drugi człowiek może włożyć uwarunkowanie w moją podświadomość coś co będzie przyciągało to.
Nie może jeśli ja tego nie zaakceptuję!

Uśmiech i powiedzieć mnie to nie dotyczy.

· Nieświadomość nie ma logiki.

Wg. HUNY masz być bogaty, zdrowy, masz prawo do tego co jest najlepsze w życiu.

np. Mówimy do dziecka nie baw się na ulicy, nie podchodź do pieska

! Dziecko jak gdyby nie słyszy słowa nie.

! Nieświadomość zachowuje się jakby nie słyszała słówka NIE. (4*)
WAŻNE ZAWSZE!

Pozytywne myślenie to wkłada do naszej nieświadomości to co chcę.

Gdy mówię jestem bogaty to dla nieświadomości znaczy, że mam już wszystko.
(4*) (Aneks4) jest w trakcie przygotowania
Z każdą chwilą czuję się coraz lepiej . ‹ np.

Gdy pomyślisz np. nie chcę być biedny to dokończ, a z każdą chwilą staję się coraz bogatszy.
Trzeba wykończyć pozytywnie!

Jadę samochodem – ktoś zajeżdża mi drogę – mówimy „ty taki nie taki”.

np. uśmiechał się i mówił bo jak wysiądę to dowiesz się jak nazywa się twoja mamusia.

Nie słucha tego ten kierowca, lecz nieświadomość i będzie dążyła do takiej sytuacji.

Człowiek, który zna HUNĘ nie kończy, ale dokłada pozytywne np. ale masz ładny samochód.

Zdechły pies brzydki, ale zobaczcie jakie miał piękne zęby.

MOTTO NA CAŁE ŻYCIE

! W życiu NIGDY nie otrzymujemy tego na co zasługujemy, a TO co komunikujemy na zewnątrz w tym również do siebie!!!!!

Dla Nieświadomości jest to bardzo duża różnica!

Jeśli chcemy coś, a za chwilę nie chcemy, to podświadomość zostawia nas samych.

Przykłady:
Czy nieświadomość jest za nas w stanie posprzątać.

Można ją (podświadomość) wykorzystać.

Zamiast myśleć zacząć wizualizować obrazami (bez słów) kolejność np. prac.

KAHUNI odkryli siłę słowa.

Nieświadomość jest nielogiczna, ale nie kłamie.

Ćwiczenie
Sprawdzamy czy jest tu promieniowanie?
2 osoby mówią tak 57kHz (cieki)

Następnie:
Wykładowca rozmawia ze swoją nieświadomością
cisza na sali (Oddechy bardzo ważne!)

Zmniejszyło się promieniowanie (gdy sprawdziliśmy ponownie).

Nieświadomość jest wykonawcza i zrobi prawie wszystko (wszystko co potrafi); co leży w zakresie jej mocy.

1' Wyciszam myśli
2' Każę jej wysunąć sznur aka i zamazać podłogę i pokryć maną
(zostaje zatrzymane promieniowanie radiestezyjne)

Ekran mentalny działa ok. 12 godzin z tym, że cały czas jest co chwila jest słabszy.

Może być 2 ÷ 3 doby.

Polecenie im prostsze tym lepiej.

Praktyczne dla kierowców i samochodów.

Imię ustalić dla podświadomości?

a) Wymieniamy po imieniu podświadomość
b) Otaczasz sznurem aka mój samochód jak balon i sprawia to, że ja i moje
auto jesteśmy absolutnie bezpieczni pod każdym względem.
(oddech od 10 ÷ 15 musi być)
c) Dodajemy czas ( i moje zabezpieczenie trwa np. 2 ÷ 3 doby np. do wieczora dnia następnego. ew. do momentu zaparkowania samochodu pod domem.

Jeśli mamy mało many to ziewamy!?

3 piramidy buduje się nad sobą
1 podświadomości
2 świadomości
3 nadświadomości

Sanktuarium w HUNIE jest to miejsce mentalne zbudowane przez naszą świadomość dla naszej podświadomości.

Jeśli chcę zmienić to mówię; bo będzie to dla mnie lepsze lub chcę zaniechać – mogę.

Sanktuarium mentalne miejsce odosobnienia dla naszej nieświadomości - jest to takie miejsce w momentach gdy chcemy uzyskać coś dla siebie, czy innych (najlepiej w łóżku wędrujemy do takiego miejsca odosobnienia).
Sadzamy tu mentora na przeciwko i zaczynamy rozmawiać nieskrępowanie (NIE MA TEMATU TABU) .

Zadaje się pytanie i czeka na odpowiedź ( ZAWSZE przychodzi).

Sanktuarium - budujemy:
Gasimy częściowo światło. Siadamy wygodnie, wędrujemy na plażę i tworzymy koło mocy, z lewej strony mur z cegieł z prawej mur z luksferów. Drzwi w lewo przeszłość, drzwi w prawo przyszłość

Zadanie do domu:
Przed zaśnięciem odbywać wędrówkę na plażę przez punkty orientacyjne.

Zrobić to codziennie - taką wędrówkę.

Wybrać sobie kogoś, aby w kole mocy posadzić go na drugim fotelu (ustawiamy kosz np. z jedzeniem) i rozmawiamy o tym co nas interesuje.
NIE MA TABU przed PODŚWIADOMOŚCIĄ bo wtedy nie podejmuje współpracy.

Czy trzeba zmieniać osobę.
Jeśli zapraszamy osobę i rozmawiamy z nią to można zmieniać.
Osoba może nie żyć (trzeba ją wynagrodzić np. ciasteczka) nie jest to mile widziane – czasami jest to zakazane bo ciągnie z nas manę.

Np. nawiązywać kontakty z przodkami.
Np. przyjmij moją manę?
Może być osoba, która żyje.

Może być, że nieświadomość odczuwa już to miejsce, bo sznur aka nie ginie.

SZTUKA: WIELKA BIG
Np. Jedziemy samochodem
Centrum myślenia przesunąć na poziom żołądka.

Pytanie z brzucha reakcja w głowie?

Centrum myśli w dół to głowa odpoczywa.

Możesz słyszeć, możesz nie słyszeć, możesz czuć odpowiedź.

Czy ja chcę to wiedzieć? - zadać najpierw sobie to pytanie.

I ZATRZYMANIE MYŚLI

W HUNIE NIE MA PRZYPADKU!

Przy zmianach potrzebna jest zgoda innych osób (w przypadku relacji z innymi).

Wykład (6)

Proszę moją podświadomość ( nie zna ona poczucia czasu) aby w przeciągu 30minut skontaktowała się z np. Panem „X” (kogo znam) sznurem aka; aby skontaktował się ze mną
i przesyłam manę.
Zrobi za 1 sekundę, minutę, lub 30 lat np.

!Wywołuję moją podświadomość imieniem, połączony jestem TERAZ sznurem aka z np. Panem „X” (jest to już dokonane)
pooddychać trochę na samym początku aby dokonać połączenie.
(Musi być zakończone tak, że podświadomość wie, że to już jest wykonane).

Gdy połączenie jest podświadomości do podświadomości to oddychanie może być przed, w trakcie lub po.

Jeden obraz wart 1000 słów.

Ale symbol jest jeszcze szybciej są to sekundy.

I etap nauczenie podświadomości czegoś tu na zajęciach bo podświadomość jest wykonawcza.

Podświadomość idzie do tego, z którym rozmawiam 30sek. przez telefon i utrzymuje kontakt.

Z nieznajomymi to jest kontakt przez nadświadomość (Późniejsze zajęcia).

Gdy kładziemy się spać, zrobić doświadczenie aby obudziła nas 30 minut wcześniej.

HUNA jest nielogiczna.

Podświadomość może nie zrozumieć.

Hej podświadomości przywołuję cię, czy jest odczucie?
Jeśli jest to OK, jeśli nie, to jest czymś zajęta!

Wyobrazić sobie osobę i w myśli przekaż wiadomości.

Jeśli kłamiesz to podświadomość nas słucha.

Poprzez kłamstwo; jeśli nie krzywdzę siebie, lub kogoś to jest dozwolone.

HUNA jeśli chcę osiągnąć cel to najpierw jest słowo (obraz) jak w biblii („Na początku było słowo”).
Ale kto je powiedział?

Ten kto ma, to będzie dodane i nadmiar mieć będzie, a temu co nie ma, zabrane będzie to co ma.
Mana (zanieść do góry), a otrzyma nadmiar.

Sanktuarium.
Tu wyróżnikiem są imiona tam są symbole.

Czy ktoś zmienił nazwisko czy imię?
Jeśli, któraś pani zmieniła nazwisko to zapominamy o nazwiskach nabytych – ważne jest panieńskie przy narodzinach w metryce imię i nazwisko to WAŻNE.
Bez zdrobnień jeśli są 2 imiona to też WAŻNE.

Ćwiczenie
Po schodach wszedłem na górę (liczenie 20 do 1), lecz tam jest świątynia; wchodzę do niej, przechodzę za 2 strażnikami za ołtarzami i tam był stół z lampą i obok przewodnik duchowy? Niewyraźnie wyglądał. Otwarta księga złożyłem swój podpis
i otrzymałem symbol (identyfikator). W prawo przewracamy kartki i czytamy, aż do czystych stron (w prawo nasza przyszłość).
Później wychodzimy i schodzimy po schodach, a na ostatnim stopniu na dole chodzę na salę warsztatów Huny.

Gdy tam wchodzimy (do sanktuarium) to pytamy opiekuna co chcemy wiedzieć, a gdy są białe kartki to przyszłość jest jeszcze w tej dziedzinie nie ukształtowana.

Do podświadomości mówimy jak najprościej i logicznie.

Ćwiczenie
Przenosimy się na plaże, a tutaj wchodzimy w koło mocy tu kładziemy symbol na stole okrągłym, a następnie nieświadomość pokazała mi basen z poręczami do zejścia a pod spodem generator mocy, w którym nieświadomość zgromadziła olbrzymi ładunek mocy.
Zaprosić do sanktuarium i podzielić się mocą
Gdy widzimy osobę zmarłą, później zaprowadzamy do pucharu (baseny) aby wzięła tyle mocy ile chce – dzielimy się mocą - maną.

Nikt nie jest w stanie nam zabrać energii jeśli tego nie chcę.
Natomiast mogę dać robić to na poziomie nieświadomym (jest to czuć).

Np. zwrot pomyślę o tej idiotce to opadam z sił ? (5*)
TEN zwrot spowodował, że oddaliśmy energie! Nieświadomie.
Wampir energetyczny. Nie ma ich. To ja jemu pozwalam oddać energie.

Zmarły członek rodziny może zabierać energie bo nie daliśmy mu tego czego oczekuje.

! Gdy myślimy o kimś z miłością, to dajemy energie, ale też dostajemy.

Sami wszystko robimy !!! (Nie znając świadomie dlaczego).

Nasza nieświadomość przekazuje do wyższego ja to co jej przekazaliśmy.

! Jeśli pomyśleliśmy świadomie o celu - NAJPIERW BYŁO SŁOWO.
(Co chcę) to stanie się ciałem.
Tarot jest zabawą do momentu, aż ja w to uwierzę (wtedy staje się to celem dla podświadomości).
Numerologia to jest to samo.
Staje się to prawdą gdy w to uwierzymy.

Jak to skasować?

W księdze jeśli coś złego się pokaże; to MAMY WOLNĄ WOLĘ i mamy kierować działaniem wyższego i niższego ja i musimy powiedzieć co chcemy.
(zmiana jest możliwa).

Muszę pokazać mojej podświadomości co ma zniszczyć i pokazać nowy plan do zrealizowania.

W swoim życiu często coś planowaliśmy, ale zrezygnowaliśmy (po wyznaczeniu celu) w połowie drogi.
Coś w umyśle stało się co zmieniło plan – to jest przyczyna 90% przypadków, że się znowu nie udało.

Jeśli zakładam sobie cel to nie można zmienić jednej literki bo będzie realizowane coś innego.

Np. rano potrzeby w naszym życiu codziennym (każdego dnia)
np. Mamy być szczęśliwy, bogaty i zdrowy ‹ HUNA.

Ułożyć tekst o codzienne pieniążki aby zaspokoiło moje potrzeby.

Spróbuje czarami pracować (wymyślić taką afirmację do wyższego ja o np.! codzienne pieniążki (ćwiczenie do domu – jak najkrócej, ale konkretne słowa)
zaczną się dziać dziwne rzeczy?

Wyższe ja byt inny niezależny (3 byt); jako część duchowa funkcjonuje poza nami - cząstka boga dana nam do opieki (dla wierzących).
Cząstka pewnego uniwersum, które stworzyło wszystko, dana nam do opieki (dla niewierzących).
Istniało zawsze.
Aumakua – miłość bezwarunkowa

Aum - część źródła z którego pochodzimy, jakby pierwiastek męski i żeński razem.
akua = Bóg

http://img821.imageshack.us/img821/3284/rys30.png http://img139.imageshack.us/img139/4541/rys102.png
rys.13 rys.14
Przy narodzeniu dostaliśmy wolną wolę

· Musimy poprosić Aumakua wyraźnie ja chcę; bo inaczej nic nie dostaniemy.

Utrudniony dostęp bo są czarne woreczki (bloki).

My ze swojego poziomu myślenia nie jesteśmy w stanie zrozumieć.
Czy ktoś kto jest na bardzo wysokim poziomie ewolucji może obrazić się na kogoś na niskim poziomie?
Czy możesz obrazić się na 3 letnie dziecko?
Nadświadomości nie jesteśmy w stanie obrazić.

W HUNIE grzech - krzywdzenie siebie
- krzywdzenie kogoś innego

Ojciec nie sądzi lecz osąd zostawił synowi.

Nadświadomość nie sądzi lecz nasza świadomość (to co uznam za złe jest złem) i to są to czarne worki przez, które się potykamy później.

Nasza nadświadomość ma wgląd w naszą przyszłość (niecałą), w sensie (w tę; która jest skrystalizowana).

Gdy mam cel to 3 jaźnie pracują, a ja muszę tylko zaopatrywać w paliwo.

Nadświadomość wie na jakim etapie jesteśmy (jak daleko).

Gdy powiem: Ja chcę to zaczyna?

W praktyce niezależnie; czy to jest modlitwa, prośba, czy nasza wola
w pozycji proszącego jesteśmy mali - gdy mówię ja chcę to jesteśmy równouprawnieni.

3 równoprawne byty tzn. nieświadomość – świadomość - nadświadomość.

Tak ja gdy mamy 3 dzieci to chcemy aby były równoprawne.

Gdy będziemy chodzili do aumakua to co zawsze będziemy potrzebowali i możemy otrzymać uzdrowienie cudowne.

Choroby też, ale również uzdrowienie relacji z innymi.

np. sąsiad czy ktoś z pracy
bo trudno np: wyeliminować kogoś z rodziny.

Od Aumakua możemy prosić o cudowne uzdrowienie relacji - bo mam nogi i odchodzę to nie to.

Uzdrowienie natychmiastowe, lub stopniowe.

Papa George zapytany; czy złamana kość może się natychmiast zrosnąć: odpowiada ja tego nie robiłem, ale to można zrobić.

Przez Aumakua jest wgląd w naszą przyszłość na tyle na ile jest wykreowana.

Relacje z innymi, którzy nas otaczają; są albo siłą napędową lub siłą hamującą.
np. dzieci
My odczuwamy dużą winę do kogoś kogo raniliśmy i jest to przeszkoda do samorealizacji.
Jeśli on żyje to jest łatwiej.
Jeśli nie żyje to jest trudniej naprawić, ale jest możliwe bo ma swoje aumakua, do którego poszedł.
Aumakua mogą się dokładnie między sobą porozumiewać.

Aumakua można prosić, jeśli jest nam szczególnie ciężko.

Można prosić o kierownictwo i prowadzenie swoim życiem, ale nie całkowicie bo przestaniemy być człowiekiem.

Ćwiczenie
Rano przekazanie do zachodu słońca całej swojej wolnej woli.
(wszystko się udawało, same dobre rzeczy – ale robot bez woli, bez radości życia).
- zrozumiałem co to jest ciało fizycznego

(dla doświadczenia przekazać wolę na jakiś czas!??)

Rytuał ha na naszym poziomie wiedzy do kontaktu z podświadomością czas ok. 30 minut potrzeba na to.

Odczytywanie mowy ciała podświadomości (ona nie kłamie).

! Nowoczesna psychologia mówi że 5% komunikacji pochodzi z mowy

Zablokować współpracę 3 jaźni to:

· Grzech pychy – ważniactwo słowne
robi się blok i zostajesz sam
· Obwinianie i poczucie winy
Obwinianie zaczyna się gdy obwiniamy matkę za coś gdy był jeszcze w brzuszku.

Robi się regres (hipnoza i do tyłu regres).
Cofamy się do momentu narodzin najpierw, później np. 4 miesiące od momentu zapłodnienia szukamy przyczyn.
np. Jego mama pochodziła ze wsi zaszła w ciążę, wchodziła na stół i skakała nie było świadomości, ale była podświadomość i rejestrowała wszystko.
(5*) (Aneks 5) jest w trakcie przygotowania

Na warsztatach w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym zadano nam takie pytanie : Czego się każdy z nas najbardziej boi?
Odpowiedzi padały przeróżne – i wtedy usłyszeliśmy takie stwierdzenie:
najbardziej boimy się użyć mocy jaka jest w naszym posiadaniu.
To stwierdzenie spowodowało wtedy sporą konsternacje.

Co mogę do tego dodać teraz po latach przemyśleń i praktyki:
MAMY WOLNĄ WOLĘ i tylko od nas zależy czy wykorzystujemy w pełni moc jak jest w naszym posiadaniu, czy jest to dziełem przypadku, czy przesypiamy swoje życie.

Uczestnicząc w kursie, a następnie wnikliwie analizując spisany materiał postanowiłem dodać trochę materiału aby ułatwić kolejnym poszukiwaczom wiedzy jej praktyczne użycie.
Wybór cytatów mógłby być oczywiście inny – lecz to jest bez większego znaczenia, bo moim celem jest: aby uświadomić innym, że to wszystko jest naprawdę bardzo proste.
Uprzedzam też, że lenie i Ci którym brakuje ciągle czasu powinni oddać ten materiał w ręce tych, którzy już teraz sprawdzą czy to działa i zastosują praktycznie spisaną tu WIEDZĘ.
Uświadomcie sobie wreszcie też: iż jest wielu, którzy stosują tą wiedzę od bardzo dawna z dobrym skutkiem.
A to czy się do tej nielicznej grupy przyłączycie (czy poprzestaniecie na rozważaniach teoretycznych) to już inna sprawa..

ANEKS. Nr1 ( trochę informacji na temat: wahadełko)

Poniższy cytat pochodzi z książki Jean-Louis Crozier, Jacques Mandoria pt.: Radiestezja od podstaw (kupionej kiedyś gdy byłem na wakacjach nad morzem w 'Taniej książce' za przysłowiowe grosze)
str.110

„Wszystkie przeprowadzone dotychczas badania dotyczące wpływu materiału, z jakiego wykonane jest wahadełko, potwierdziły, że nie ma to żadnego znaczenia. Identyczne wnioski dotyczą także kształtu: czy wahadełko jest stożkowe, cylindryczne, koliste, w kształcie kropelki wody itd. Podobnie dzieje się z długością nitki (czy łańcuszka).
Większość wahadełek na rynku składa się z nitki 10 – 20- centymetrowej długości i zawieszonej na niej masy o ciężarze od 20 do 50 gramów.
Tak naprawdę wszystkie charakterystyczne dla wahadełka materiały służą tylko jednemu: muszą być doskonale dopasowane do przyszłego użytkownika, który powinien dobrze się czuć, pracując z wybranym przez siebie przyrządem. I to wszystko.”

A teraz trochę cytatów z odbitki rękopisu książki L. Chouteau pt.: Radiestezja w praktyce”:
str.13

„...główną regułą w radiestezji, tym co kieruje, wyjaśnia i pozwala na różnorodność postępowania jest „mentalne uzgodnienie” lub lepiej, używając wyrażenia Christopha, który jest prekursorem tego zagadnienia, „nastawienie mentalne”. (...)
Co to jest nastawienie mentalne
Nastawienie mentalne jest to życzenie, wyrażone w myśli badacza, poprzedzające wszystkie poszukiwania, by stać się czułym jedynie na te emanacje i promieniowania, które go interesują, z wykluczeniem wszystkich pozostałych, oraz ukierunkowanie umysłu na tym życzeniu, skoncentrowanie inteligencji oraz zmysłów na wyczuwanie życzonego promieniowania, czyli swego rodzaju radiestezyjne uszczelnienie się na wszystko, co nie jest celem poszukiwania.

str.14
Nastawienie mentalne może być określone jako sama forma życzenia
( W R A Ż L I W O Ś Ć ). Mówi się: „pragnę stać się wrażliwym na samo promieniowanie wody, z wykluczeniem wszystkich innych promieniowań”.

Co nie jest nastawieniem mentalnym
Nastawienie mentalne, powiedzmy to sobie z miejsca, nie ma nic wspólnego z zamierzoną sugestią, z którą niektórzy chcieliby ją identyfikować. W efekcie, nie chodzi o wolę znalezienia promieniowania wody, ponieważ wola wpływała by na przyrząd poszukiwany nawet wówczas, gdyby tam wody nie było. (Autosugestia).”
str.15
„Nastawienie mentalne nie powinno być formułowane w sposób: „Ja chcę...”
( W O L A ).
Sposoby stosowania nastawienia mentalnego
Aby sprawnie stosować orientację mentalną, należy wziąć pod uwagę co następuje:
Wyrazić dokładnie i jasno c e l poszukiwania
Włączyć zawsze do wyrażenia zastrzeżenie, że pragnie się stać wrażliwym na takie promieniowanie ( j e ż e l i o n o i s t n i e j e )
Utrzymać swoją uwagę na tym pragnieniu, bez równoczesnego wytężania umysłu, wywołać w sobie pustkę na wszystko, co nie dotyczy tego poszukiwania.

(...)
Po licznych ćwiczeniach doszliśmy do poznania tego, co się liczy w radiestezji, mianowicie że zasadnicze znaczenie ma nie ruch taki czy inny, któremu przypisujemy znaczenie więcej lub mniej rzeczowe lub fantazyjne, lecz raczej przejście z jednego ruchu wahadła do drugiego, jakikolwiek on by był.”
str.16
„Ostatecznie jest więc do przyjęcia tylko jedna konwencja mentalna, w zależności:
a) Jeżeli zaczynamy pracę wahadłem nieruchomym: „Przyjmuję konwencję, że rozpoznam, ujmę to promieniowanie, kiedy moje wahadło przejdzie ze stanu nieruchomego do jakiegokolwiek ruchu, bez żadnego uprzedzenia”.
b) Jeżeli zaczynamy pracę wahadła wyrzutem przed siebie: „Przyjmuję konwencję, że rozpoznam i ujmę to promieniowanie, kiedy moje wahadło przejdzie od balansowania do jakiegokolwiek bądź krążenia, bez żadnego uprzedzenia”.

str.17
„PIERWSZE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Szukanie promieniowania pionowego
Twierdzenie:
Wszystkie ciała promieniujące rzucają ponad siebie pewien promień pionowy.
Doświadczenie:
(...)
Nastawcie się mentalnie – bez wywierania presji – na wyczucie promienia elektrycznego lampki (...) – tylko i wyłącznie promienia prostopadłego, z wyłączeniem wszystkich innych promieniowań. Równocześnie przyjmijcie konwencję, że promień ten spowoduje krążenie waszego wahadła w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Jako że wahadło łatwiej przechodzi do krążenia z oscylacji niż stanu nieruchomego, można rozpoczynać od wprowadzenia go do balansowania lekkim wyrzutem.”

str.20
„DRUGIE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Antena radiestezyjna
Podobnie jak w ćwiczeniu pierwszym, połóżcie na stoliku pewien przedmiot (lampka elektryczna, a następnie każdy z różnych metali jakimi dysponujecie) rozpoczynając zawsze od nastawienia mentalnego i konwencji, lecz tym razem już nie umieszczając naszego wahadła nad przedmiotem promieniującym. (...)
Oto przykład orientacji mentalnej i konwencji zastosowanej w tym ćwiczeniu:
„Nastawiam się na wyczucie z dystansu promieniowania pionowego lampki elektrycznej (miedzi, żelaza itp.) leżącej na stoliku, z wykluczeniem wszystkich innych promieniowań. Przyjmuję konwencję, że kiedy mój palec lewej ręki, służący jako antena, zwróci się na punkt promieniujący, wyczuję to promieniowanie przy pomocy krążenia wahadła zgodnego ze wskazówkami zegara ...

str.22
„TRZECIE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Prawo podobieństwa nazywanie również prawem harmonii.
Twierdzenie
Między dwoma ciałami identycznymi wytwarza sie promień, który je łączy.
(...)
1)Ustawcie w odległości około 1 metra dwie lampki elektryczne, bądź dwa kawałki miedzi, złota, srebra itp.
2)Nastawcie się mentalnie na wyczucie promienia i tylko tego promienia, który łączy te dwa przedmioty.
3)Przyjmijcie konwencję, że skoro będziecie przecinali ten promień wahadłem lub różdżką, pierwsze obracać będzie się w kierunku wskazówek zegara, drugie podniesie się.
4)Przesuwajcie instrument trzymany w ręce dość wolno od jednego przedmiotu do drugiego w ten sposób aby przeciąć pionowo wyimaginowaną linię łączącą te dwa przedmioty. Gdy wasz instrument ją przetnie, nastąpi reakcja założona konwencją.”
5)
str.24
„CZWARTE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Prawo równowagi
Twierdzenie
Promień łączący dwa ciała identyczne jest utworzony z promieniowań właściwych każdemu z tych ciał – które spotykają się w pewnym punkcie na linii, zależnie od stosunku ciężaru i objętości tych dwóch ciał. W punkcie tym tworzy się tzw. interferencja.
(...)
A oto jak się wdrożyć:
1)Połóżcie dwa przedmioty dokładnie równe, jak w ćwiczeniu poprzednim, w odległości około 1 metra.
2)Nastawcie się tylko na wyczucie promieniowania interferencyjnego, znajdującego się na drodze, między tymi dwoma przedmiotami.
3)Przyjmijcie konwencję, że podczas trzymania wahadła nad jednym z przedmiotów, będzie ono krążyło, na drodze między jednym i drugim będzie nadal krążyć, by przejść do oscylacji w strefie interferencyjnej.
4)a) Postawcie wahadło ponad jednym z przedmiotów identycznych i zaczekajcie, aż zacznie krążyć. Następnie bardzo wolno, bez wstrząsów, prowadźcie je po linii prostej ku drugiemu przedmiotowi. Podczas pewnej części drogi wahadło będzie kontynuować krążenie, potem nagle przejdzie do oscylacji. Będziecie się wtedy znajdowali w strefie interferencji.”

str.27
„PIĄTE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Promień zasadniczy
Twierdzenie
Każde ciało promieniuje w określonym, sobie właściwym kierunku.
W poprzednich ćwiczeniach mogliście zaobserwować:
Pierwsze ćwiczenie: wszystkie ciała emanują promieniowanie pionowe, które wykryliście.
Drugie ćwiczenie: O promieniu, który ustala się między ciałem promieniującym a mózgiem badającego mówimy, że jest to „promień główny”, łatwiej wykrywalny przez antenę - lewą rękę.
Trzecie ćwiczenie: Pewien promień ustala się między ciałami podobnymi.
Czwarte ćwiczenie: Promień ten zawiera na swej drodze strefę interferencji; lecz w każdym z tych przypadków, za wyjątkiem pierwszego (promień pionowy) potrzeba drugiego bieguna: ciała podobnego lub ciała różdżkarza połączonego z pierwszym biegunem, ciałem promieniującym linią radiestezyjną, która przedtem nie istniała, gdyż warunki jej powstania stworzono sztucznie.

Przeciwnie promień zasadniczy jest pewnego rodzaju promieniem horyzontalnym, specyficznym dla danego ciała. (...)
Oczywiście, promień zasadniczy można w identyczny sposób wykryć wahadłem.(...)
Do tego celu użyjcie kątomierza radiestezyjnego Chouteau. Skierujcie promień 360ş na północ magnetyczną przy pomocy kompasu – bardzo dokładnie. Połóżcie w centrum koła przedmiot badany. Nastawcie się mentalnie wyłącznie na wyczucie promienia zasadniczego danego ciała promieniującego. Przyjmijcie konwencję, że wasze wahadło przesuwane po obwodzie koła., oscylujące prostopadle w stosunku do jego promieni, zmieni swój kierunek skoro połączy się z promieniem zasadniczym badanego ciała.(...)
Można również prowadzić w koło obwodu kątomierza zaostrzony patyk lub ołówek, trzymany w ręce lewej (antena), przyjmując konwencję, że wahadło oscylujące przejdzie w krążenie w chwili, kiedy ostrze anteny spotka się z poszukiwanym promieniem.”

str.30
„SZÓSTE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Sposób mierzenia przez odliczanie
Ciężar, objętość, siłę, wydajność, głębokość, odległość pewnego ciała jednakowo można znaleźć przez liczenie.
Oto jak postępujemy:
A) Postawcie się względnie umieśćcie wasz instrument (różdżkę lub wahadło) unieruchomiony nad ciałem badanym.
B) Nastawcie się na wyczucie siły promieniującej z danego ciała a odpowiadającej jego głębokości (lub jego objętości, jego wydajności, jego ciężarowi etc.) w zależności od tego, czego poszukujecie. Przyjmijmy że chodzi o kawałek metalu, a poszukujemy jego ciężaru.
C)Przyjmijcie konwencję, że zaczniecie liczyć na głos począwszy od jeden w odstępach określonych (wg. sekundnika lub metronomu, przyjąwszy szyfr (kod), który odtąd zatrzymacie dla wszystkich badań wykonywanych tą metodą), i że każda liczba będzie korespondowała z 10 gramami.
CI)D) Liczcie: 1,2,3,4,5,6,7, itd, itd.. aż do momentu, kiedy wasz instrument przyjmie ruch ustalony uprzednio przez was konwencją:
CII)np. podniesienie różdżki, ruch wahadła wg. wskazówek zegara.
CIII)E) Pomnóżcie otrzymaną liczbę przez 10 gramów, będziecie mieli z dokładnością do dziesięciu gramów wyrażony ciężar tego metalu.
CIV)F) Skontrolujcie wagę przez zwarzenie tegoż kawałka metalu.
CV)Powtarzajcie to ćwiczenie aż do uzyskania perfekcji, zmieniając metal i ciężar.”

str.31
„SIÓDME ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Prawo 45ş
Twierdzenie:
Każde ciało przykryte ziemią wysyła samorzutnie, poza swoim promieniem pionowym i zasadniczym, promień tworzący kąt 45ş z promieniem pionowym danego ciała. Promień ten daje na powierzchni reakcję instrumentu z odległości równej długości promienia pionowego, co równa się głębokości położenia danego ciała.”

str.32
„ÓSME ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Kierunek prądu wody lub żyły kruszcowej:
1)Dla wahadła: Stańcie wzdłuż źródła lub nad studnią zaopatrywana przez żyłę wodną, której kierunek mógłby wam ktoś wskazać dla kontroli. Nawiążcie kontakt z wodą w sposób podany w pierwszym ćwiczeniu. Następnie obracacie się wolno w koło swej osi, przyjmując konwencję, że skoro staniecie twarzą pod prąd wody, wasze wahadło będzie obracało sie zgodnie ze wskazówkami zegara, a kiedy będziecie twarzą w kierunku biegu wody, będzie ono oscylowało w kierunku prądu wody.”

str.33
„DZIEWIĄTE ĆWICZENIE WDRAŻAJĄCE
Poszukiwanie przedmiotu promieniującego przy użyciu poprzednich ćwiczeń

Każcie schować w pokoju w którym przebywacie, a w którym nie ma innego przedmiotu z danego metalu, pewien przedmiot srebrny (monetę, łyżkę etc.)
W innym pokoju na stoliku połóżcie inny srebrny przedmiot i nawiążcie z nim kontakt (ćwiczenie nr 1)
Przejdźcie następnie do pokoju w którym schowany jest przedmiot srebrny i przy pomocy kompasu określcie północ. Przejdźcie następnie do pokoju w którym schowany jest przedmiot srebrny i przy pomocy kompasu określcie północ. Przejdźcie wolno przez pokój idąc wzdłuż linii północ południe, dzielącej mniej więcej pokój na dwie równe części, dla poszukiwania promienia zasadniczego przedmiotu (ćwiczenie nr 5). Jeżeli wasz instrument (wahadło lub różdżka) zostanie nieruchome, znaczy to, że nie przecięliście promienia zasadniczego i że leży on na zachód od linii waszej drogi, lecz na wschód. Przejdźcie ponownie linię północ-południe na wschodnim krańcu pokoju.
Kiedy to w pierwszej lub drugiej drodze napotkacie promień zasadniczy , oznaczcie to miejsce i połóżcie w nim kompas usytuowany na północ. Wiedząc, że srebro promieniuje pod kątem 75ş. Północny-wschód, a zatem poszukiwany przedmiot będzie znajdował się na przedłużeniu linii biegnącej od promienia 75ş na zachód, przez środek naszego kompasu. A zatem uzyskaliście pierwszą wskazówkę: przedmiot poszukiwany będzie gdzieś na tej linii.
Sprowadźcie następnie przedmiot srebrny, który służył do nawiązania kontaktu i umieśćcie go gdziekolwiek w pokoju, za wyjątkiem linii promienia zasadniczego, którą już znamy. Przejdźcie następnie od tej linii do przedmiotu, który przed chwilą położyliście, tak jak omówiono to w ćwiczeniu nr 3. W pewnym punkcie tej drogi otrzymacie ruch instrumentu, wskazujący, że został przecięty promień łączący przedmiot położony z przedmiotem poszukiwanym z metalu identycznego. Popatrzcie w którym miejscu promień ten przecina linię promienia zasadniczego. Punkt przecięcia tych dwóch promieni jest miejscem, w którym został ukryty srebrny, poszukiwany przedmiot. Dla uzyskania większej pewności możecie raz lub dwa zmienić miejsce położenia przedmiotu-świadka i szukać promienia poświadczającego radiestezyjne połączenie tych dwóch ciał. (patrz ćwiczenie nr 3). Linie w ten sposób znalezione muszą zawsze w tym samym miejscu przecinać linię promienia zasadniczego. Znacie teraz położenie przedmiotu w układzie horyzontalnym, lecz pozostaje jeszcze określić pozycje pionową (w szufladzie, na podłodze itp).
W tym celu stańcie twarzą do tego punktu, prostopadle do linii promienia zasadniczego, nastawcie się mentalnie i przyjmijcie odpowiednią konwencję – waszą ręką lewą – anteną (palcem wskazującym) prowadźcie od podłogi w górę pionowo.
Kiedy wasza ręka będzie na wysokości przedmiotu szukanego, wasz instrument zamanifestuje to. (ćwiczenie nr 2)
Możecie zatem z miejsca znaleźć poszukiwany przedmiot, lecz bądźcie bardziej wytrwali i mniej niecierpliwi. Zbliżcie przedmiot świadka na odległość około 1 m na tej samej wysokości. Wykonując czwarte ćwiczenie wdrażające, które mówi o zastosowaniu prawa równowagi, poszukajcie strefę interferencji i następnie w sposób wskazany w tym ćwiczeniu, określcie ciężar ukrytego przedmiotu, po zważeniu przedmiotu-świadka.
Następnie skontrolujcie obiekt znaleziony z poprzednimi ustaleniami.
Oczywiście nie zapominajcie przy każdej z tych czynności o nastawieniu mentalnym i konwencji.

I ponownie z książki Jean-Louis Crozier, Jacques Mandoria pt.: Radiestezja od podstaw;
Str.170

Teleradiestezja, radiestezja na odległość, jest przeciwieństwem radiestezji w terenie, uwiecznionej przez różdżkarzy, poszukiwaczy wody i złóż.
Dotyczy ona w efekcie wszystkich prac na planach, mapach, a nawet tablicach anatomicznych (aby postawić diagnozę w czasie nieobecności pacjenta), co nie wymaga konieczności zmiany miejsca pobytu.
W ten sposób powstała nowa gałąź radiestezji, którą można uprawiać we własnym domu, z dala od kaprysów pogody i niespodziewanych wypadków w terenie.

Najważniejszą z reguł radiestezji, jest mieć efekty.

Zbyszek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]