Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 cze 2018, 18:14

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ale skąd ma mieć tą wiedzę po kilku godzinach szkolenia ???

To słabe szkolenie i szkoleniowiec i menadżer który zatwierdził to szkolenie czy szkoleniowca.
Nie ma o czym gadać w szkole szkolenie o produkcie...większej bzdury nie słyszałam :lol:
I wiem co mówię , gdyż rekrutowałam ludzi do call center i przez moje ręce przeszło około 1500 ludzi na rozmowach kwalifikacyjnych. Po pierwsze to trzeba umieć kłamać ,(predyspozycje osobowościowe) a po drugie mieć profesjonalne szkolenie(o produkcie oraz z umiejętności miękkich) nic więcej do wykonywania tej pracy nie jest potrzebne. Potem ewentualnie co 3 miesiące podrasowywanie technik sprzedażowych ,albo jak wejdzie nowa usługa lub produkt) Tydzień powinno takie profesjonalne szkolenie dla świeżaków trwać na wstępie.
Więc nie wiem co sprzedawałaś...kołdry , garnki, telefonia komórkowa, produkty banku ...wątpię ,że te dwa ostatnie, ale wiadomo różne są call center i różnie prowadzone. I to nie jest to praca na dłuższy okres maksymalnie 2 lata i to maksymalnie potem już jest się wypalonym więc o jakiej szkole mówimy w ogóle.
Więc jest to "zawód/praca" dla studentów głównie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 kwie 2016, 12:19 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree

Tańcząca z wilkami pisze:
Cytuj:
Ale skąd ma mieć tą wiedzę po kilku godzinach szkolenia ???

Więc nie wiem co sprzedawałaś...kołdry , garnki, telefonia komórkowa, produkty banku ...wątpię ,że te dwa ostatnie, ale wiadomo różne są call center i różnie prowadzone.

I tu się mylisz, bo pracowałam w banku.

Awatar użytkownika

To masakra bo rozumiem ,że można jeszcze w banku mieć niedociągnięcia z umiejętności miękkich ,ale nieznajomość produktu w tym przypadku produktu bankowego to jest szczyt. Ale wiadomo bank ma w dupie klientów to wiemy nie od dziś ,że banki lecą w kulki po całości.
Swoją drogą obojętnie jaki produkt bankowy byś proponowała klientowi to wiadomo ,że w efekcie końcowym zostanie on (klient) frajerem więc w sumie żadna strata. Bank oszczędza na szkoleniach co za paradoks :lol:

To masakra bo rozumiem ,że można jeszcze w banku mieć niedociągnięcia z umiejętności miękkich ,ale nieznajomość produktu w tym przypadku produktu bankowego to jest szczyt. Ale wiadomo bank ma w dupie klientów to wiemy nie od dziś ,że banki lecą w kulki po całości.
Swoją drogą obojętnie jaki produkt bankowy byś proponowała klientowi to wiadomo ,że w efekcie końcowym zostanie on (klient) frajerem więc w sumie żadna strata. Bank oszczędza na szkoleniach co za paradoks :lol:

Chyba nie bardzo rozumiesz, nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem :-)
Bo mam wrażenie, że pozjadałaś wszystkie rozumy prowadząc rekrutację ludzi do call center...
Gdzie niby napisałam, że sprzedawałam nie znając produktu, w którym miejscu ?
I wyobraź sobie, że nigdy nie oszukiwałam Klientów, szanowałam każdego. Jego i jego pieniądze! Nic nie wciskałam, a jeśli coś sprzedałam, to Klient wiedział co podpisuje.
Ale tak, Ty rekrutowałaś ludzi perfekcyjnie kłamiących.

Wyobraź sobie, że nie kłamiąc można osiągnąć sukces w corpo, tylko dłużej buduje się portfel Klientów, ale za to takich którzy wracają, bo mają zaufanie :-)

Miłego wieczoru :-)
:muza:

Awatar użytkownika

Inka
Cytuj:
Gdzie niby napisałam, że sprzedawałam nie znając produktu, w którym miejscu ?

Inka
Cytuj:
Niedostatki wiedzy nadrabiałam tekstem "proszę chwilkę poczekać, sprawdzę jak to wygląda, pracuję od niedawna i nie chcę wprowadzić w błąd" zawsze działało

Każda sprzedaż to kłamstwo. No mogę jeszcze przymrużyć oko na sprzedaż w tzw. warzywniaku , spożywczym itp., ale nie tam gdzie celem jest pozyskanie klienta. 80% "Sukcesu"- w Twoim pojmowaniu oczywiście sukcesu to techniki sprzedażowe , 20% to produkt.
Nie chce mi się tego tłumaczyć dziecko.
Inka
Cytuj:
Wyobraź sobie, że nie kłamiąc można osiągnąć sukces w corpo

:lol:
sukces i koropracja to oksymoron.
oraz
brak kłamstwa w korporacji to również oksymoron.

Nie chce mi się tego tłumaczyć dziecko

Nic mi nie musisz tłumaczyć :-) Dziecko...

Awatar użytkownika

Oczywiście bo ja nic nie muszę :so:

Cytuj:
"proszę chwilkę poczekać, sprawdzę jak to wygląda, pracuję od niedawna i nie chcę wprowadzić w błąd" zawsze działało

I tekst tego typu weryfikowany przez specjalistę od spraw jakości przeprowadzanych rozmów z klienami obniżyłby w każdej szanowanej się korporacji prowizje dla danego podwykonawcy czyli np banku , który działa na zasadzie franczyzny.
No , ale Cię nie wyszkoli ani z miękkich ani z produktu...więc no offence.
A u mnie rozmowy byś nie przeszła bo jesteś za naiwna ...bez urazy :)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie wyrywajcie sobie włosów,nawet delikatnie-świat jest tak ułożony,większośc akceptuje-albo naiwni od urodzenia,albo odpowiednio zaprogramowani-na naiwnośc :bezradny:

depeche mode - master and servant (1984)
phpBB [video]

http://www.tekstowo.pl/piosenka,depeche ... rvant.html
Cytuj:
....
Dominacja to jest nazwa tej gry
W łóżku czy w życiu
Jest dokładnie tak samo
Z tym że w jednej jesteś spełniony
Na koniec dnia

,
Ci więksi pożerają mniejszych,od zawsze i jakkolwiek by to nie nazwać,czy jakkolwiek by tego nie ubrać w słowa i sposoby przekazu :)

Awatar użytkownika

Nikt sobie tu włosów nie wyrywa.
To się nazywa konfrontacja :)
Wy tu na DI nie lubicie konfrontacji ...przepracujcie sobie to :)

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
I to nie jest to praca na dłuższy okres maksymalnie 2 lata i to maksymalnie potem już jest się wypalonym więc o jakiej szkole mówimy w ogóle.
Więc jest to "zawód/praca" dla studentów głównie.

A to już zależy od predyspozycji. Ja pracuję w corpo 10 lat, pierwsze 6 jako sprzedawca, potem jako trener. To prawda, praca jest ciężka, 10h dziennie, praca w weekendy i święta. Co do zarobków - zależy gdzie. W typowej sprzedażówce zarabia się mało, najczęściej pracując na umowę zlecenie. W naszej Korporacji początkujący na słuchawkach zarabia do rączki 2000zł, potem jest tylko lepiej, umowa o pracę na czas nieokreślony. Minusem jest to,że pracę przynosi się do domu, w sensie psychicznym. W corpo robię ludziom wodę z mózgu, trenuję co mają mówić i jakim tonem żeby osiągnąć zamierzony cel i wcale się tego nie wypieram. Wracam do domu i... stosuję te ćwiczenia w praktyce, na domownikach, najczęściej z automatu. Co do tej szkoły call center... U nas pracownika można spokojnie wyszkolić w kilka tygodni, no dobrze, niech będzie miesięcy, jeśli ma być naprawdę dobry i przynosić wymierne korzyści firmie ale żeby zaraz lata? Ewentualnie może jakieś studium, bardziej jednak nastawione na warsztaty radzenia sobie ze stresem, prowadzenia rozmów z tzw "trudnymi"klientami (u nas tego nie uczą), empatycznych zachowań w sytuacjach skrajnych gdy trzeba trochę ominąć procedury.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Nikt sobie tu włosów nie wyrywa.
To się nazywa konfrontacja :)
Wy tu na DI nie lubicie konfrontacji ...przepracujcie sobie to :)

A dlaczego tak uważasz i wrzucasz wszystkich do jednego worka?

Ze swojej strony powiem, że konfrontacji nie unikam. Wycofuje się jedynie, kiedy mam sytuację przypominającą kopanie się ze stadem osłów.

A odnośnie pracy w korpo. Pracowałem ponad 6 lat. I co? I podjąłem decyzję, że do tego nigdy nie wrócę.
Teraz próbuje rozkręcić własny "interes". A co wyjdzie, to się okaże. Przynajmniej będę mógł sobie spojrzeć w twarz w lustro i powiedzieć "ja przynajmniej spróbowałem".

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

Cytuj:
I podjąłem decyzję, że do tego nigdy nie wrócę.

Gratulacje :)

Cytuj:
Ja pracuję w corpo 10 lat, pierwsze 6 jako sprzedawca, potem jako trener.

Gratulację także w tym przypadku gratulację dla predyspozycji...

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

To, że ten Świat w Tu i Teraz podnosi swoje Wibracje to widać,
jednak z tym wiąże się budzenie Świadomości a ta ma bardzo DUŻY wpływ na Twoją Rzeczywistość.
Często to co wg. niektórych chce Wam zrobić krzywdę, to wytwór Waszej wyobraźni, sama myśl o Tym.
A to co u góry to zwykłe..lub niezwykłe "hologramy".
Mózg Ludzki jest stworzony do budowy tego Świata i to od Was zależy jak go wykorzystacie.
Jeżeli chcecie być Budowniczymi pięknego i wspaniałego Świata myślcie POZYTYWNIE i otaczajcie się jak najwięcej osobami i miejscami o Pozytywnych Wibracjach. Natura, Restauracja itd.
Odłaczcie się od mediów które Wami manipulują, "prognoz", negatywnych informacji, w ten sposób tworzycie ich rzeczywistość.
Przyswojona informacja staje się rzeczywistością, i będzie się to dziać coraz szybciej.
Jeszcze jedno, Wszechświat nie zna słowa "nie". Dlatego jeżeli cały czas zaznaczasz, ze czegoś nie chcesz i tak to przyciągniesz.
Dlatego myśl czego PRAGNIESZ, czego chcesz i to otrzymasz..odrzuć negatywne myśli emocje, ładuj się Światłem i Badź Światłem a wtedy Twoje Życie zmieni się na Lepsze :)
Wszystko jest energią i to co posyłasz staje się rzeczywistością..materialną bądź wizualną (hologramy).
I pamiętajcie, że Największa Energia tego Świata to WIARA, MIŁOŚĆ i PRZEBACZANIE.
Nawet jeżeli jest coś nie po Twojej myśli, weź Trzy głebokie wdechy Nosem, które napełnią Cię Światłem, i trzy powolne wydechy ustami które usuną z Ciebie to wszystko co Cię blokuje czy zaprząta Twój umysł, niech to wyjdzie na zewnątrz i zostanie "spalone"..wizualizuj sobie wszystko, to wzmacnia myśl.
Ten kto to zrozumie będzie Największym Bogaczem na Tym Świecie. ;)
..przynajmniej spróbujcie..

Pokaż Uwagi moderatora

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Hehe, idź przekaż te piękne słowa tym których mordują na wschodzie w milionach w Syrii, Iraku, Libii, albo Afryce,. Idź i im powiedz żeby pozytywnie myśleli, albo że to ich wina bo nie myśleli pozytywnie i sami sobie biedy napytali negatywnymi wizjami.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Alienn pisze:
To, że ten Świat w Tu i Teraz podnosi swoje Wibracje to widać

Serio widzisz to, bo ja nie zauważyłem. Może mam za słabe okulary?
Co to w ogóle znaczy, że Świat podnosi swoje Wibracje? Wybacz, ale to brzmi jak jakieś newagowe bajanie.
Nie wiem też o jakim budzeniu Świadomości piszesz? Nie dostrzegam ani żadnego wzrostu świadomości, ani przebudzenia ludzi. Ale to tylko takie moje luźne i subiektywne przemyślenia na temat świata. Mruga

To nie subiektywne, tylko obiektywne przemyślenia. Świat dąży do katastrofy, a podjarani ezoterycznym śmieciem plotą takie bzdury. Ja już się z tego wyleczyłem :)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Normalni ludzie na świecie chcą żyć w pokoju a ci drudzy w mniejszości umysłowo chorzy chcą więcej władzy i pieniędzy ,więcej ,niektórzy bawią się w Bogów i chcą mordować miliony i robią to wykorzystując wszystko co tylko możliwe, mają swoich Bogów ,którym składają swoje krwawe ofiary. Polska jak i świat są pod ich okupacją. Wiele wydarzeń to potwierdza ,wydarzeń na które świat nie reaguje a powinien gdyby był wolnym. Wojna w sumie już się toczy ,pytanie czy dojdzie do działań militarnych na dużą skalę? Do wojny trzeba dwóch wrogich stron ,jeśli ich nie ma to trzeba je stworzyć i wciągnąć resztę świata. Robi się to głównie medialnie. Jest też gra w dobrego i złego policjanta a potem następuje dzielenie łupów np. Ukraina.

Awatar użytkownika

Prawda jest niestety równie przykra,co oczywista.Otórz nie zabijają jacyś "oni"to my się zabijamy mordujemy,torturujemy.Semantyka Hegla jest zadziwiająco skuteczna bo przecież najwięcej ludzi zamordowano w walce o wolność i pokój.Czy będzie wojna? Trwa nieustannie.

Awatar użytkownika

rzeczywiście większość z Was ma niestety "klapy na oczach". Wielu z Was uruchomiło te "Energie" wprowadzając je w życie chociażby poprzez pracę z Kryształami. One mają dwie strony, podnoszą (budzą) świadomość, jeżeli o czymś myślisz zaczyna się to coraz szybciej dziać czy materializować (dla tych co tego nie widzą czy nie czują proponuję zmienić dietę i odstawić alkohol!) Będziesz myślał o tym, że rząd czy ktokolwiek inny chce Ci coś zrobić to wprowadzasz to do Rzeczywistości. Dlatego tak się dzieje ostatnimi latami na Świecie i w Polsce. Te Energie wpadły w ręce "nieodpowiedzialnych" i niezaznajomnionych z ich Potęgą osób, dlatego jedyne wyjście to Żyć w Swoim Świecie pełnym Miłości i Wybaczenia to jedyna Droga do Uwolnienia. I to nie jest jakiś żart bo wielu z Was już ..narobiło.. tak m.in. zakończyły swój żywot wcześniejsze Cywilizacje które doszły bardzo daleko w rozwoju Duchowym i Materialnym, właśnie poprzez niewłaściwe użycie przez niewłaściwe osoby Kryształów i ich Energii! Dlatego ograniczono Wam mózgi do 10%.. teraz to zaczyna wzrastać więc się dzieje.. polecam film "Lucy" tak to mniej więcej działa..

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Alienn: rzeczywiście większość z Was ma niestety "klapy na oczach". Wielu z Was uruchomiło te "Energie" wprowadzając je w życie chociażby poprzez pracę z Kryształami.

No to tak samo jak z technologiami keshe, głupcy nie rozumieją że do tego trzeba mieć czyste serce i wysokie wibracje żeby działało.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]