Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 8:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

:pisze:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio zmieniony 09 gru 2019, 10:46 przez X-MEN, łącznie zmieniany 268 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 mar 2016, 14:08 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wiem,że stare ale tu nie znalazłem
Więc tak "świątecznie"... :winko:

Papiez i Lucyfer
phpBB [video]

i rozkminka w temacie różnych aniołków

To już nie aktualni superbohatorowie. W przeszłości mieli swoich, a my mamy swoich. Teraz są: Thor, Kapitan Ameryka, Hulk, Spiderman, Superman, Batman itp. Tylko ci nasi mają wspomaganie zaawansowanej grafiki komputerowej i bogatego portfela wytwórni filmowych. Starzy "bogowie" zawdzięczają swoje super moce plotkom i religijnemu, magicznemu myśleniu. Wiele też w tym ludzkiej wyobraźni i fantazji.
Kiedyś nie było takich bajerów, jakie są teraz i ludzie musieli sobie jakoś radzić. Nigdy nikt nie widział żadnego boga, ani nie słyszał. W żadnym kościele, synagodze, czy cerkwi nie można spotkać żadnego z religijnych superbohaterów. Nie chodzą po świecie, nie unoszą się nad ziemią i nie nauczają. Te wszystkie atrybuty wymyślili ludzie, żeby lepiej ich sprzedać. Bo we wszystkim liczy się tylko władza i kasa. Ci, którzy głoszą "prawdę", to dobrzy maketingowcy. Swoją "prawdę" zawsze jakoś trzeba sprzedać. Okazuje się, że w USA zrobili badania i wyszło im, że stan o największym ilorazie inteligencji jest najbardziej areligijnym stanem w całym USA. Czyli, mieszkają tam ludzie, którzy są świadomi i podchodzą refleksyjnie do tego, co inni im próbują wmówić i po prostu nie dają się nabrać.

Wierzyć można we wszystko, bo:
- Przeciętny człowiek za krótko żyje
- Za szybko się starzeje
- Ma za mało pieniędzy na samodzielną eksplorację świata i weryfikację punku widzenia innych ludzi
- Bierze za pewnik to, co kupuje większość

A mity i legendy są częścią ludzkości od zarania dziejów, bo dzieci zawsze potrzebowały bajek na dobranoc.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

nannox Bracie.
Ja się tego Twojego komentarza muszę na pamięć nauczyć, uderzyłeś w sedno.
Do następnego :)

P.S.
A trafiłem tutaj aby się nauczyć pić "detergenty". Naprawdę B O G A T A tematycznie strona.

Awatar użytkownika

dar66 pisze:
wiem,że stare ale tu nie znalazłem
Więc tak "świątecznie"... :winko:

Papiez i Lucyfer
phpBB [video]

i rozkminka w temacie różnych aniołków

Śmieszne te filmiki o Lucyferze sporo ich się naoglądałem , dlatego też podjąłem się rozwiązania tej zagadki dla dobra wszystkich .
Jak na-razie poprawiałem troszkę tekst , czytam podobne relacje na innych forach i pracuję nad poprawą komunikacji przekazu tak by tekst stał się interpretacyjnie zrozumiały dla wszystkich czytelników . Sądzę że wkrótce MIT Propagandowy Lycyfero-Jezuska zostanie kolokwialnie obalony . Dzięki za komentarze .
Pozdrawiam wszystkich życzę wszystkim Dobrej zabawy Noworocznej i wesołego i pomyślnego Nowego Roku !

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]