Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 lip 2020, 5:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 paź 2011, 17:10 
Obrazek

Aleksander Litwinienko , Jurij Felsztyński - Wysadzić Rosję

Opis książki:

Książka, za którą podąża śmierć. Najgłośniejszy mord polityczny ostatnich lat. Aleksander Litwinienko i Jurij Felsztinski oskarżają rosyjskie służby specjalne o zorganizowanie zamachów na budynki mieszkalne w 1999 r. i obciążenie odpowiedzialnością za nie czeczeńskich bojowników. Poznajemy przerażający opis Rosji we władaniu służb specjalnych: zabójstwa niewygodnych świadków, pseudonimy i nazwiska morderców, łapówki. Czy Aleksander Litwinienko, zamordowany w Londynie przez otrucie radioaktywnym polonem 210, zginął z powodu tej książki? Czy zastępca mera St. Petersburga, Anna Politkowska, dyrektor telewizji publicznej, czterej deputowani do Dumy zostali zamordowani w zwiąku z zakazaną w Rosji książką?

Litwinienko został zamordowany tak jak przewidywał:
"Zagrozili mi, że mnie zabiją, wrzucą pod pociąg, jeśli nie przestanę."

"Jeśli ktoś szuka motywów, dla których polowano na Litwinienkę, nie musi szukać dalej. Wystarczy zajrzeć do Wysadzić Rosję" - napisał Oleg Gordijewski w "The Times".

"Zabójstwo Aleksandra Litwinienki to pierwszy w historii akt międzynarodowego terroryzmu atomowego" - skomentował W. Suworow.

Kod:
http://rapidshare.com/files/81968231/Wysadzic_Rosje__Aleksander_Litwinienki__Jurii_Felsztynski_.rar.html

password: www.peb.plNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 paź 2011, 17:10 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 04 paź 2011, 18:29 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
mam tą książke ale czytałem na razie fragmenty - mam tyle książek do przeczytania że nie wyrabiam
czytałem ,że dużo musiał się Litwinietko nakombinowac aby wywieść ją i wydrukować za granicą. Kilka osób,z tych które mu w tym pomagały również zostało zamordowanych.
z jego śmierci mozna wywnioskować ,że rosjanie nie wybaczają i nie zapominają ,zabili go nawet wtedy ,kiedy już wszystko powiedział światu - czyli z czystej zemsty.
nasz prezydent Lech też się bardzo naraził ruskim lecąc do Gruzji i przecistawiając sie Putinowi - zemsta to jeden z powodów dlaczego zginął. niestety PO ,ta banda agentów pomogła ruskom spartolić śledztwo.

_________________
Fragment Mahatmy Gandhiego , który trafnie opisuje czym jest nasze życie.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 paź 2011, 18:43 
Poświęcił się żeby świat poznał prawdę o wierchuszce USSR choć i tak wszyscy wiedzą jak jest ale nie mieli takich dowodów na to jakie miał Litwinienko który wiele rzeczy / spraw widział namacalnie i osobiście. Współcześni SS-mani pod każdą szerokością geograficzną zdrady nie wybaczają, polecam lekturę serii książek Wiktora Suworowa.

Cytuj:
Aleksander Litwinienko cieszył się że jego książka ukaże się w Polsce. Czekał na spotkanie z polskimi czytelnikami. Jednak długie ręce rosyjskich specsłużb dosięgły go w Londynie. Został otruty. Jego zdjęcie ze szpitala obiegło cały świat. Trzy dni przed śmiercią przysłał do nas, polskiego wydawcy jego książki SMS: Spieszcie się, chciałbym przed śmiercią ją zobaczyć". Niestety nie zdążyliśmy. Zmarł 23 listopada 2006 roku.


Druga książka Litwinienki:

LITWINIENKO Aleksander - Przestępcy z Łubianki

http://davidicke.pl/forum/litwinienko-aleksander-przest-pcy-z-ubianki-t8311.htmlNa górę
   
 
 
Post: 04 paź 2011, 18:52 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2011, 22:58
Posty: 93
Płeć: kobieta
O Litwinience inaczej, jako o zdrajcy interesów narodowych szpiegu


cyt za pszek http://prawda2.info/viewtopic.php?t=12515

Dokładnie nie wiadomo od jakiego momentu rozpoczyna się ta sprawa,ja rozpocznę jej narrację od 19 V 1989r.
Jest 19 maja 1989r ,lud polski w radosnej gorączce przygotowuje się do "wolnych wyborów" gdyż jak mniema wespół z Janem Pawłem II,Wałęsą i Michnikiem ,obalił komunę ,a w tym samym czasie na moskiewskich Łużnikach trwa miting w obronie okupowanej Palestyny.
http://www.youtube.com/watch?v=Ei1FQKRlYLc
Uczestnicy mitingu zbierają podpisy pod listem potępiającym syjonizm i rozmawiają z dziennikarzem programu "Взгляд" (Wzgljad ).Mówią o zagrożeniach jakie niesie ze sobą coraz silniejsza w świecie pozycja syjonistów,stanowczo odcinają się od antysemityzmu.Dziennikarz cytuje słowa Margaret Thatcher
która zapytana o antysemityzm w Anglii odpowiedziała że Anglicy nie mają problemu z antysemityzmem ponieważ nie czują się gorsi od żydów.Margaret Thatcher - ripostuje jeden z uczestników ,ani jednego kroku nie robi bez konsultacji z Rotszyldem ,Thatcher jest tylko marionetką w rękach Rotszylda.
Protestujący zaniepokojeni są faktem że cała światowa prasa kontrolowana jest przez syjonistów .Jeszcze bardziej niepokoi ich to, że tendencja ta utrwala się również w ZSRR,twierdzą że już wszystkie mass media są pod kontrolą "agentów syjonizmu".Wszystkie ,poza programem "Взгляд" (Wzgljad ), dlatego proszą dziennikarza o to aby umożliwił im uczestnictwo w studyjnej części programu, aby dał im szansę na to by mogli wyartykułować swoje obawy i poinformować szersze audytorium o poważnych zagrożeniach jakie niesie ze sobą zadomowiony ostatnimi czasy w ZSRR,syjonizm.
Telewizyjny program "Взгляд" (Wzgljad ),jest od końca lat 70-tych najpopularniejszym programem telewizyjnym.Jego autor i prowadzący Władysław Listjew cieszy się wielkim społecznym uznaniem i zaufaniem z powodu niezależności poglądów i odwagi z jaką je głosi.
Przychodzą nowe czasy a wraz nimi wszystkie te zjawiska które dobrze znamy z własnego,polskiego podwórka.Bajeczne fortuny "oligarchów" powstają z dnia na dzień,kradnie się juz nie pojedyńcze przedsiębiorstwa ale się całe gałęzie przemysłu,zawłaszcza całe obwody z ich bogactwami.
Jednym z najsłynniejszych,"oligarchów" jest Borys Bierezowski ,w krótkim czasie zgromadził niewyobrażalny majątek .Lista zawłaszczonych przez niego dóbr jest bardzo długa,ale Bierezowski najwidoczniej wyznaje zasadę że pieniądze to nie wszystko dlatego żywo zainteresowany jest władzą.Narzędziem mającym służyć do realizacji tego celu jest wykupienie prywatyzowanej telewizji publicznej .Bierezowski z pogwałceniem wszelkich norm prawa ,staje się właścicielem "kanału pierwszego"
.Dyrektorem "kanału pierwszego dalej pozostaje Władysław Listjew.
Bierezowski chętnie widziałby na tym stanowisku kogoś innego ale musi sie liczyć z tym że Listjew to postać kultowa a pamieć o wydarzeniach października 1993 jest jeszcze zbyt świeża,bolesna.
Konflikt między Listjewem a Bierezowskim rozpoczyna się od pierwszych chwil "wspólpracy".Listjew to naprawdę niezależny dziennikarz i nie godzi się na bezceremonialne ingerencje Bierezowskiego .Eskalacja konfliktu i związane z tym napięcie narasta z miesiąca na miesiąc .
1 marca 1995r Władysław Listjew zostaje zastrzelony przed swoim domem.Zeznania licznych świadków kierują milicję wprost do jednego z należących do Bierezowskiego ,biurowców.Milicjanci chcą dokonać przeszukania ale nie dopuszcza do tego szef ochrony Bierezowskiego ,Aleksander Litwinienko.
To że Aleksander Litwinienko był szefem ochrony Bierezowskiego to ( broń boże) nie plotka czy domniemanie ,piszą o tym nawet w głupiej wikipedii :
Cytat:
Обыскивать здание Березовский запретил. Он потребовал объяснений, и его охрана (в том числе сотрудник ФСК, Александр Литвиненко) не пропускала милиционеров

a o związkach nazwisk Litwinienko i Bierezowski można bardzo dużo i długo czytać http://www.google.pl/search?hl=pl&cl.....p;gs_rfai=
Do przeszukania nie doszło choć negocjacje milicji z Bierezowskim i Litwinienko trwały od pólnocy do godziny trzeciej nad ranem.
Rosjanie są w szoku,dobrze wiedzą kto i na czyje zlecenie zastrzelił Listjewa.Zostaje ogłoszona żałoba narodowa a pogrzeb Listjewa staje się wprost manifestacją polityczną.Prócz moskwiczan, Listajewa żegnają dziesiątki tysiecy ludzi przybyłych z całej Rosji. http://www.youtube.com/watch?v=m4-oMReIbwE
W 1996 w czasopiśmie Forbes ukazał się artykuł Paula Chlebnikowa (Paul Klebnikov) pod tytułem "Ojciec chrzestny Kremla". Artykuł poświęcony był "działalności" Bierezowskiego i chyba nie bardzo się spodobał tak Litwinience jak i Bierezowskiemu.Chlebnikow został zastrzelony
Kiedy w 2001 Bierezowski uznał że jakoś mu nie służy nowy rosyjski klimat a wspólpraca z nowym prezydentem Putinem nie układa się najlepiej,wyjechał do Anglii .Wkrótce za swym pryncypałem do Anglii udał się równiez Aleksander Litwinienko.
Ktokolwiek nie zabił Litwinienkę ,a zważywszy na zakres jego działalności (handel bronią,materiałami rozszczepialnymi ) mógł mieć wielu wrogów,nalezy pamiętać że Aleksander Litwinienko to cyniczny morderca po stokroć zasługujący na śmierć.
Należy też mieć na względzie że informacje o rzekomym wysadzaniu mieszkalnych budynków na rozkaz Putina ,pochodzą właśnie od Aleksandra Litwinienki.
Jan Engelgard napisał:
Ktoś powie – mamy wolność słowa, można wydawać co się chce. Prawda, ale kiedy prawie wszystkie wydane pozycje pisane są przez ludzi ze stajni żydowskiego miliardera Borysa Bierezowskiego, niegdyś wszechmocnego aferzysty, który za Jelcyna, mając za nic „wolność słowa” i „prawo” – trząsł Rosją jak nikt inny przedtem – to można mieć wątpliwości, co do szlachetności tych medialnych fajerwerków. Zaangażowanie takich mediów jak TVN w promocję Bierezowskiego oraz w jego akcje typu „pomarańczowa rewolucja” na Ukrainie – daje wiele do myślenia.

To cytat z wypowiedzi publicysty Engelgarda,zamieszczona na tutejszym forum jakiś czas temu viewtopic.php?t=1005
Pan Engelgard zapewne wiedział co mówi ale nie powiedział wszystkiego - może się wstydził
ale co nie wypadało powiedzieć znanemu publicyście, może dopowiedzieć prosty forumowicz .
Sprawa wygląda nastepująco: kiedy Borys Bierezowskij został sekretarzem "Rady Bepieczeństwa" przy Dumie, jedna z izraelskich gazet napisała że: "najbogatszy obywatel Izraela , został mianowany na bardzo wysokie stanowisko państwowe w Rosji" ,chodziło rzecz jasna o Bierezowskiego.
Nim cała sprawa zaowocowała wielkim skandalem a w końcu ucieczką ,Bierezowski za pośrednictwem przebywającego w Izraelu Władimira Gusińskiego ,starał się odkręcić sprawę, czyli "po cichu" zrzec sie izraelskiego obywatelstwa.Od władz Izraela Gusiński usłyszał że :"jeśli Bierezowski zrzeknie się izraelskiego obywatelstwa,nigdy nie będzie mógł liczyć na jakiekolwiek wsparcie ze strony międzynarodowych środowisk żydowskich "
Bierezowski jednak zrzeka się obywatelstwa Logika tej decyzji pozostawała dla wielu niezrozumiała .Ale przecież nie dla wszystkich była niezrozumiała .Są tacy którzy wiedzieli że przed tym, Bierezowski w tajnym reżimie spotkał się z "moskiewskim" rezydentem Mossadu i z nim poczynił ustalenia co do "swej" decyzji o obywatelstwie. http://www.youtube.com/watch?v=7l8u3-54nDs
Tak jakoś się składa, że ilekroć jest mowa o Bierezowskim pojawi się nazwisko Litwinienki ,nie inaczej jest i na tym filmie.Kto o ich relacjach wie nico więcej niż podaje onet ,rozumie że nie ma w tym niczego dziwnego: Litwinienko to "cień Bierezowskiego" .To poprzez Litwinienkę, Bierezowski korumpuje urzędników,kontaktuje się i finansuje "bojowników czeczeńskich".Litwinienko to oddany "sprawie" człowiek,aby ułatwić sobie kontakty z "bojownikami" ,przechodzi na islam.W niektórych polskojęzycznych informatorach można przeczytać że Litwinienko przyjął islam na łożu śmierci,ale to niezbyt precyzyjna informacja.Na łożu śmierci Litwinienko wyznał że jest muzułmaninem i ogłosił się szahidem.


Ostatnio zmieniony 04 paź 2011, 18:58 przez midgard, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 paź 2011, 18:54 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2011, 22:58
Posty: 93
Płeć: kobieta
cyt za http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1005

Zamordowany w Londynie w zeszłym roku były rosyjski agent Aleksander Litwinienko był płatnym agentem tajnych służb brytyjskich - pisze dziennik "Daily Mail".

.Skąd szeregowy pułkownik, który zajmował się przestępstwami gospodarczymi, miał taką wiedzę o najbardziej tajnych operacjach? Do tego takich, które były przeprowadzone, kiedy już przestał pracować w FSB, a nawet wyjechał z Rosji.
Skąd brał pieniądze na luksusowe życie w Londynie?
Jakie były inne tropy w sprawie jego morderstwa? A przede wszystkim, jaki interes miał Putin w zabijaniu Litwinienki, którego nikt na Zachodzie nie traktował serio. Dopiero śmierć uwiarygodniła jego rewelacje. Warto było pokazać, dlaczego Putin –jeżeli zlecił tę zbrodnię – poszedł na takie ryzyko?”. ....
Mimo to u nas w „rewelacje” Litwinienki wierzy się niczym w Biblię, przynajmniej w wielu środowiskach.
Od pewnego czasu renomowane wydawnictwa w Polsce wydają kolejne książki dyskredytujące obecnego prezydenta Rosji – a to „Zabójcy z Łubianki”, a to „Wysadzić Rosję”, a to „Rosja Putina” – wszystkie są „demaskatorskie”. Od 2000 roku, od kiedy Putin rządzi w Rosji, w Polsce nie ukazała się ani jedna pozycja mu przychylna, nie licząc jakiś wydawnictw niskonakładowych. Ktoś powie – mamy wolność słowa, można wydawać co się chce. Prawda, ale kiedy prawie wszystkie wydane pozycje pisane są przez ludzi ze stajni żydowskiego miliardera Borysa Bierezowskiego, niegdyś wszechmocnego aferzysty, który za Jelcyna, mając za nic „wolność słowa” i „prawo” – trząsł Rosją jak nikt inny przedtem – to można mieć wątpliwości, co do szlachetności tych medialnych fajerwerków. Zaangażowanie takich mediów jak TVN w promocję Bierezowskiego oraz w jego akcje typu „pomarańczowa rewolucja” na Ukrainie – daje wiele do myślenia.
Bierezowski nie jest wiarygodny jako szermierz o „prawdę i demokrację”, wystarczy przeczytać książkę Goldfarba, by przekonać się kim jest Bierezowski (mimo że autor pisze jako jego kompan). W takich krajach jak Francja, Szwajcaria czy Brazylia Bierezowski byłby natychmiast aresztowany. Nie wiem, kto zabił Litwinienkę, wiem, że propaganda Bierezowskiego ma u nas zielone światło. Panowie, idźcie dalej – zaproście jego samego, na pewno „dołoży” Putinowi. Nie kryjcie się za plecami tragicznej postaci, jaką był Litwinienko. ..."
Jan EngelgardNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group