Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sty 2020, 17:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "List z Gemini"
Post: 07 lis 2010, 20:20 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, 10:24
Posty: 161
Lokalizacja: w drodze
Obrazek

"Spisano na podstawie listu,
odnalezionego na granicy snu.


Gemini, planeta odległa od Ziemi o 5125 lat świetlnych.

"W dawnych czasach nasza społeczność pracowała na rzecz jednego celu, jakim było życie w radości dobrostanu. Wspólne budowano ludzkie sadyby, uprawiano ziemię, uzupełniliśmy się swoimi talentami. Społeczność Gemini żyła w bliskości jednego pola życia, wolna od idei konkurencji i wojen.

Pojazdy Obcych wylądowały około 2000 lat temu. Przybyli z ciemności, szukając Światła dla swojej wymierającej rasy. Zaawansowana technologicznie rasa przebudowała rolnicze życie na Gemini wg swoich praw, których filarem był lęk i walka o przetrwanie. Programowano nas od pierwszych lat życia, uczono zasad konkurencji, nieufności, kalkulacji. Byliśmy oceniani na każdym kroku, wg norm opracowanych przez autorytarny system Władzy.

Edukacja nowych norm obyczajowych spowodowała, że po 2000 lat przestaliśmy odczuwać bliskość. Walczyliśmy o przetrwanie, kupowaliśmy i sprzedawaliśmy przyjaźnie, konkurowaliśmy między sobą o miejsce w społecznym systemie hierarchii. Radość życia zastąpił wyścig do irracjonalnych celów, których osiągnięcie pozostawiało pustkę i konieczność realizacji następnych urojonych zadań. Takie życie powodowało frustracje, uniemożliwiało zatrzymanie się i zobaczenie absurdów, w których toczyła się nasza egzystencja.

Nasza siła zawsze wyrażała się w dążeniu do wolności osobistej i samostanowienia, a to najmniej pożądane kierunki rozwoju jednostki w systemie totalitarnym, hodującym posłusznych podatników-niewolników.
System, narzucony przez Obcych, stworzył nową "normalność" jedynej drogi do szczęśliwości, opartej na konkurencyjnej produkcji dóbr i ich konsumpcji oraz nierównemu dostępowi do wytwarzanych zasobów.

Demokracja w gospodarce i polityce okazała się spektaklem, w którym stawiano Gemian po dwóch stronach nieistniejącej barykady. Podzielono jedność życia na obozy biednych i bogatych, na stronnictwa za i przeciw wszystkiemu. W ten sposób poróżniano nas między sobą, a skonsolidowany system powiększał swoje obszary wpływów. Konsekwentnie osłabiano naszą siłę jedności. Kiedy wielu z nas zaczęło przeciwstawiać się presji systemu, staliśmy się potencjalnymi wrogami dla korporacyjnych rządów Obcych.

Przez wieki system realizował plan słabego obywatela i osiągał swój cel, poprzez dzielenie nas tysiącem różnych idei, poglądów i religijnych przekonań. Obcy byli zjednoczeni w swoim celu, by dzielić nas i osłabiać, zarządzać nami i eksploatować naszą Planetę z cennych kruszców i minerałów.

Jedność duchowości podzielono obrazami wielu bogów, którzy stali się przyczyną wielu wojen, wyniszczających naszą planetę. Bogowie Obcych walczyli między sobą o wpływy i nasze dusze, a miliony Gemian oddały życie za boskie istoty, które nigdy nie istniały. Zostały stworzone, by rozbić jedność naszego pierwotnego wyznania, którym była Miłość.

Celem manipulacyjnych działań Obcych było podzielenie jedności i wmówienie nam, że śiwat wypełniony jest walczącymi ze sobą aspektami przeciwieństw. Ta idea sprawiła, że spętał nas lęk przed czymś innym, a jedynym wytchnieniem było zapomnienie i kierat promowanej szczęśliwości, która ze szczęściem nie miała nic wspólnego. Żyliśmy w społecznej presji i przeczuciu niemożności sprostania stawianym wymaganiom. Taka biegunowa rzeczywistość rodziła frustracje i poczucie niskiej wartości osobistej. Staliśmy się cyniczni, wyrachowani, brutalni wobec siebie i wszystkich istot na Gemini.

Kult nadrzędnego bóstwa Logosu, był promocją logicznego myślenia i przewagi umysłu nad odczuciami i intuicją serca.

Wielu nauczycieli, którzy przybyli na nasza planetę z jasnej części świata, mówiło o oczyszczeniu umysłu ze wszystkich przekonań zakodowanych przez Obcych. Mówili, że żadna idea systemu, zaprojektowanego na wojennym fundamencie walki o przetrwanie, nie da czystych owoców. Porównywali to do jabłka z korporacyjnych upraw. Wygląd owocu był markowo idealny, ale smak okazywał się chemicznym kompozytem trucizn. Ten sam owoc wzniosłych idei /demokracji, równości szans, tradycji, itp./ trafiał do naszych sadyb poprzez kanały propagandowe paneli komunikacyjnych. Odżywiano nas zatrutymi informacjami pomieszania, przez co stawaliśmy się coraz słabsi i bardziej apatyczni.

Niezdolni do samodzielnego myślenia wierzyliśmy Obcym, którzy upodobnili się do nas, w wyglądzie, gestach, słowach płomiennych przemów. System manipulował nami, informując, że robi to dla naszego dobra. Konfliktował nację, zadłużał społeczeństwo, manipulował nauką, wprowadzał techniki zaawansowanej inwigilacji, stworzył religie. To były elementy zniewolenia, ukryte pod blichtrem kłamliwych sloganów - o bezpieczeństwie, tradycji narodowej, cywilizacyjnych korzyściach, szczęśliwości...

Proces degeneracji naszej rasy objął wszystkie przestrzenie życia, od celów materialnych po duchowe. Wszędzie było pełno skłóconych, walczących o racje istot, rozpraszających swoją moc na bezproduktywne kłótnie lub przeciwne sobie działania.

Nauczyciele z jasnej części śiwata zapowiedzieli przemianę, która przechodzi przez wszystkie kosmosy.
W roku 5025 Gemini weszła w cykl galaktycznych zmian. W tamtym czasie rozpoczęły się wielkie zmiany na naszej Planecie. Energia atmosferyczna zmieniła się tak bardzo, że Obcy musieli zejść do stworzonych przez siebie podziemnych miast. Część z nich poleciała szukać następnych planet, zasobnych w złoto i minerały.

Portal międzygalaktycznego roku zerowego otworzył się ponad nami i wielu z nas przebudziło się, choć wielu wolało zejść do podziemi snu, do tajemnych labiryntów ciemnego śiwata Obcych. Po serii globalnych trzęsień i przetasowaniu płyt tektonicznych, utraciliśmy kontakt z rasą podziemi.

Przetrwaliśmy, dzięki odbudowanej wierze w Jedność Miłości.
Nasza Planeta zaczęła w szybki sposób regenerować swoje zasoby. Zazieleniły się lasy, z gór wytrysnęły czyste strumienie, doliny wypełniły się szumiącą trawą, a nasze Serca odzyskały swoją dawną moc. Wtedy zrozumieliśmy, że nasze zniewolenie było możliwe, bo uwierzyliśmy w mądrość obcych Władców, stojącą ponad nami. Wszystko działo się za naszym przyzwoleniem, bo system stał się lustrem lęków każdego z nas. Odkrycie w sobie lękowych kodów umożliwiło stopniowe przebudzenie ze snu niewoli i wyjście za kotarę hipnotycznych wzorców.

Żyjemy w Jedności Miłości. Każdy z nas ma niepowtarzalną wartość i nikt nie musi iść czyjąś drogą, bo ma własną - niezwykłą i wyjątkową, jak on sam. We współpracy i podziale zadań, który wynika z osobistych predyspozycji, współtworzymy jasną, spokojną i ciepłą rzeczywistość wzajemnych relacji.

Jedność jest niepodzielna, jest polem Miłości, która nie dzieli śiwata na dobrych i złych. Wymiarem życia jest przestrzeń nieskończonego Źródła Wolności, w którym istniejemy. Kto to pojmie, uwolni się spod jarzma Obcych idei. Rozpocznie swoją wielką przygodę, niezależnie od czasu i Planety, na której żyje.

Nie ma Władców innych, ponad nami.

Nilh Rem"

tłumaczenie z Gemiańskiego
Merhlin"

źródło: http://duchowarewolucja.com

_________________
(:ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ɹoʇıuoɯ zsɐɯNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

 Tytuł: "List z Gemini"
: 07 lis 2010, 20:20 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 21:01 
No i spoko.
To nie jest żaden list z Gemini, ale REALNA analiza stanu faktycznego.
Brutalnie prawdziwe podejscie.
I bardzo dobrze.Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 23:27 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 19 mar 2010, 0:34
Posty: 80
Płeć: mężczyzna
Racja, a nawet jak jest, to i tak niczego to nie zmienia.
Ale sam tekst jak najbardziej pozytywny :tak:.Im więcej ludzi zatrzyma się i powie "o co w tym wszystkich chodzi" tym lepiej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lis 2010, 23:41 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 808
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Juana pisze:
Wtedy zrozumieliśmy, że nasze zniewolenie było możliwe, bo uwierzyliśmy w mądrość obcych Władców, stojącą ponad nami.
:spoko:

Bardzo fajny i podbudowujacy tekst. Czyta sie go jak nasza wlasna historie.
Najfajniejsze jest to, ze naprawde nie ma sie czego bac. Podczas przemiany ci, ktorzy sa na to gotowi, przebudza sie, inni beda nadal spac, ale kiedy cykl zatoczy nastepne kolo, i na nich przyjdzie czas. Nikt nie bedzie pominiety, kazdy z nad dotrze w koncu do celu, wczesniej czy pozniej - czas nie ma znaczenia.

Zastanawiam sie tylko - co z NIMI? Jesli uciekaja przed kazda zmiana (lubie to okreslac jako "fala"), osiedlaja sie na kolejnych planetach i nie moga zniesc zmian energii (a moze wzbraniaja sie przed ta duchowa ewolucja), to co z nimi bedzie? Jak dlugo beda uciekac? Jest mi ich po prostu zal, bo caly ten krok w przod traci na swoim uroku jesli sie wie ze sa istoty ktore na wlasne zyczenie zostaja w tyle. Czy oni sa w ogole swiadomi, co traca?

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group