Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 lip 2020, 9:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26 paź 2011, 19:16 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 3:48
Posty: 596
Lokalizacja: Sercem Wrocław, ciałem OGL
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Liczba ludności nie będzie rosnąć bez końca
25 minut temu KDP / Polska i świat TVN24

31 października może urodzić się dziecko, które sprawi, że liczba ludzi na naszej planecie osiągnie poziom siedmiu miliardów. - Szacuje się, że liczba ludności przestanie rosnąć, gdy będzie nas między 9,5 a 10 miliardów - mówi prof. Marek Okólski z Ośrodka Badań nad Migracjami. Nastąpi to już za kilkadziesiąt lat.

Dlaczego jest nas coraz więcej i z jakiego powodu ten przyrost się zatrzyma? Zobacz wideo:


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/liczba-ludnosci-nie-bedzie-rosnac-bez-konca,1,4890864,wiadomosc.html

Jeśli jest gdzieś podobny wątek to proszę o przeniesienie :)

_________________
Fantazjom i innym pseudonaukowym dyrdymałom mówię stanowcze NIE! - tylko twarde fakty...
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=140416
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. IckeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 paź 2011, 19:16 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 03 lis 2011, 13:11 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2010, 12:49
Posty: 883
Płeć: mężczyzna
Żródło: Piotr Skarga.plObłędne pragnienia elit: chcą ograniczyć populację świata o 90 proc.!


ONZ oficjalnie ogłosiło 31 października jako symboliczny dzień narodzin siedmiomiliardowego obywatela świata. O dniu tym rozpisywano się w światowych mediach nie po to, aby świętować go jako pozytywne wydarzenie, lecz by po raz kolejny mówić o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju. Innymi słowy, by straszyć i zmusić państwa do podjęcia działań, które w efekcie przyniosą redukcję liczby ludności na świecie. Coraz częściej mówi się o potrzebie ograniczenia populacji aż o 90 proc. (sic!), by wszyscy mogli cieszyć się dobrobytem i czystym środowiskiem.

Na portalu endoftheamericandream.com ukazał się obszerny artykuł, analizujący wypowiedzi „elity światowej” od wielu lat propagującej redukcję liczby mieszkańców Ziemi. Ekonomiści, politycy i naukowcy otwarcie mówią o potrzebie zmniejszenia liczby ludności aż o 90 proc., by Ziemia liczyła jedynie 500 mln mieszkańców.

Chociaż wielu z nas może wydawać się to szaleństwem, to jednak członkowie światowej elity są zgodni co do tego, że tak duża redukcja liczby ludności na świecie jest absolutnie konieczna „dla dobra naszej planety”.

Portal zwraca uwagę, że nieprzypadkowe jest to, iż ogłoszenie narodzin siedmiomiliardowego obywatela przypadło w Halloween, „jakby chciano podkreślić jak »straszne« jest to, że mamy 7 miliardów ludzi na naszej planecie”.

Obecnie decydenci światowi coraz częściej posługują się pojęciem „zrównoważonego rozwoju”, które stało się jednym z kluczowych słów-wytrychów używanych przez radykalny ruch ochrony środowiska. Propaguje on kontrolę urodzin poprzez upowszechnienie antykoncepcji i aborcji.

Założyciel amerykańskiej stacji CNN Ted Turner wielokrotnie postulował ograniczenie liczby ludności nawet do 250 mln. Według niego, byłby to idealny poziom. Dave Foreman, współzałożyciel Earth First, mówi, że zmniejszenie naszej populacji do 100 milionów jest jednym z jego trzech głównych celów. Pozostałe dwa, to zniszczenie infrastruktury przemysłowej i odbudowa bogactwa gatunków na całym świecie.

Chociaż te teorie – jak zauważają autorzy artykułu – są absurdalne, to jednak wciąż są obecne na głównych uniwersytetach w USA. Na przykład profesor biologii z University of Texas w Austin, Eric R. Pianka napisał: „Nie mam żadnej złej woli w stosunku do ludzi. Jestem jednak przekonany, że świat - w tym cała ludzkość - z pewnością byłby o wiele lepszy bez tak wielu z nas”.

Michaił Gorbaczow stwierdził kiedyś, że zmniejszenie światowej populacji o 90 procent byłoby „jak najbardziej na miejscu”. Podczas jednej z konferencji przekonywał: - Musimy mówić na temat seksualności, antykoncepcji, aborcji, wartości kontrolowanej populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest w gruncie rzeczy kryzysem ludnościowym. Jeśli zmniejszymy populację o 90 proc., to tak wielu z nas nie będzie już szkodzić środowisku.

Większość zwolenników ograniczenia populacji nie wyraża się jednak tak otwarcie, częściej wybierając bardziej eufemistyczne określenia. Mówią więc o potrzebie tzw. zrównoważonego rozwoju, „ograniczenia płodności" oraz „poprawy jakości życia”.

Tuż przed dniem, w którym miał się urodzić siedmiomiliardowy obywatel świata w prasie na całym świecie ukazało się wiele artykułów i programów poświęconych kwestii potrzeby kontroli urodzin.

Jeffrey D. Sachs, dyrektor Earth Institute na Columbia University, mówił w CNN: - Pojawienie się siedmiomiliardowego obywatela stanowi wielkie wyzwanie dla świata, a mianowicie konieczne staje się utrzymanie planety w takim stanie, w którym każda osoba będzie miała szansę na pełne i produktywne życie w dobrobycie i której zasoby zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń. Podkreślił on, że konieczny jest „zrównoważony rozwój” na naszej planecie, który może mieć miejsce, tylko w przypadku ograniczenia liczby mieszkańców Ziemi. Wyjaśnił, że w krajach bardzo zamożnych, a nawet w średniozamożnych liczba ludności stabilizuje się, dzięki temu, że coraz więcej osób decyduje się jedynie na jedno lub dwoje dzieci. Zasugerował, by zachęcać pary do ograniczania liczby potomstwa, zwłaszcza w krajach biedniejszych.

W artykule dla „The Guardian”, Roger Martin stwierdził niedawno, że wszystkie problemy przed jakimi obecnie stoi ludzkość, można by było dużo łatwiej rozwiązać, gdyby „było mniej ludzi na świecie”. Dodał, że ich rozwiązanie staje się niemożliwe z powodu przeludnienia planety, ale gdyby ograniczyć liczbę ludności, wówczas „wszystkim żyłoby się dużo lepiej”.

Autorzy artykułu na portalu endoftheamericandream.com zauważają, iż możni tego świata coraz śmielej postulują wprowadzenie drastycznych rozwiązań w celu ograniczenia populacji. Są tacy, którzy twierdzą, że optymalnym wyjściem byłoby powszechne wdrożenie „polityki jednego dziecka", takiej jak w Chinach. Niedawno ukazał się na ten temat artykuł w gazecie „The National Post”. Czytamy tam: „Powszechne prawo takie, jak polityka jednego dziecka w Chinach jest jedynym ze sposobów, aby odwrócić globalny przyrost naturalny”. Autor artykuł napisał, że gdyby wdrożyć taką politykę, to udałoby się ograniczyć liczbę ludności do 3,43 mld w 2075 r. Powołał się on na dane wiedeńskiego Instytutu Demograficznego, który prognozuje, że gdyby od teraz rodziło się tylko jedno dziecko w rodzinie, wówczas można by było zmniejszyć populację do 5,5 mld osób w 2050 r.

Urabianie opinii publicznej dot. potrzeby ograniczenia liczby dzieci już teraz ma miejsce w popularnych programach telewizyjnych. Na przykład, nowy show w amerykańskiej telewizji Fox o nazwie „Terra Nova” przedstawia przyszłość Ziemi jako piekło, ze względu na przeludnienie. Autorzy show sugerują, że ludzie w przyszłości będą mieli ogromne problemy z oddychaniem, z powodu ogromnego zanieczyszczenia środowiska i dlatego konieczne stanie się surowe egzekwowanie polityki posiadania tylko dwójki dzieci…

Rodziny biorące udział w programie „Terra Nova” żyją zgodnie z wizją ekologów, tworząc „wspaniałe społeczeństwo socjalistyczne”. Naturalnie to wizja utopijna, niemożliwa do zrealizowania w rzeczywistości. Podobnie, jak wiele innych tego typu wizji, szybko okazałaby się tyranią. Przykładem może być polityka przymusowej sterylizacji w Indiach prowadzona przez Indirę Gandhi i jej syna w latach 70, gdzie w ciągu zaledwie jednego roku ubezpłodniono blisko 8 mln osób (!!!). Często odbywało się to tak, że policja siłą zabierała biedaków do obozów sterylizacyjnych i tam poddawano ich skandalicznym zabiegom okaleczającym.

Obecnie elity mają obsesję na punkcie przeludnienia i postulują na razie pozornie „dobrowolne” programy kontroli urodzin, strasząc jednak np. cofnięciem pomocy finansowej, jeśli dany kraj nie zalegalizuje aborcji i środków wczesnoporonnych. Gorącym orędownikiem upowszechnienia wiedzy antykoncepcyjnej wśród kobiet i dziewcząt jest były wiceprezydent USA, Al Gore.

Thomas Friedman, na łamach „The New York Times”, winą za obecny kryzys obarczył nas wszystkich, mówiąc, że jest nas stanowczo za dużo. Dlatego rosną ceny paliwa i żywności, a także mają miejsce gwałtowne klęski żywiołowe.

Doradca Baracka Obamy, John p. Holdren uważa, że w celu ograniczenia przyrostu naturalnego, należałoby sterylizować kobiety, które urodziły dwójkę lub trójkę dzieci. (sic!) Przekonuje, że opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej - która mogłaby być wszczepiana pod skórę i usuwana, gdyby kobieta chciała urodzić dziecko - „otwarłaby dodatkowe możliwości przymusu kontroli płodności”. Kapsułka – jego zdaniem - mogłaby być wszczepiana w okresie dojrzewania i być usuwana po uzyskaniu oficjalnej zgody urzędników. (sic!) Holdren uważa również, że przymusowa aborcja byłaby zgodna z konstytucją amerykańską, gdyby okazało się, że kontrola urodzeń jest konieczna.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2011, 13:40 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2010, 8:57
Posty: 521
takie oto są elity na świecie i myślę że spełni się przepowiednia jak jeszcze trochę tak pogadają...

"I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2011, 14:02 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
z jednym się zgodzę ,że żyłoby się nam lepiej gdzyby części z nas nie było - chodzi oczywiście o tą "elitarną" część ludzkości i ją należy w pierwszej kolejnści wysterylizować lub usunąć.
Elity dobrze wiedzą że ludzie mogliby ich zadeptać jakby się miarka przebrała dlatego tak manipulują i sondują zanim coś zrobią. Swoje plany wprowadzają pomalutku ,skokowo aby ludzie zdązyli się przyzwyczaić do nich.

_________________
Fragment Mahatmy Gandhiego , który trafnie opisuje czym jest nasze życie.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 lis 2011, 15:45 
Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Właściwie to zamiast rozwijać dyskusje z pomyleńcami nazywającymi siebie jak tylko chcą i usiłującymi wmówić innym także to co ich chore umysły uznały za prawdę - po prostu należy ich przepędzić z planety Ziemia raz na zawsze z całym ich zapleczem.

Tylko natychmiast okazuje się iż właściwie to na Ziemi pozostali by tylko indianie , aborygeni i jakieś przypadki losowe które żyją w zgodzie ze środowiskiem naturalnym - bo reszta jakby na to nie patrzeć to rozsądnie myśląc powinna zostać przepędzona z Ziemi raz na zawsze i ostatecznie choćby z powodu brudu jaki tu wprowadziła.

Osobiście wg. mojej oceny wytrucie tzw. elit nic nie zmieni, bo z pozostałego dziadostwa wyłonią się nowe elity i natychmiast będą pod dyktando umysłu masowego robiły to co dotychczas - niszczyły wszelkimi sposobami innych.

Tak więc należałoby najpierw pozbyć się umysłu masowego i wszelkich niewidzialnych wpływów jakim poddawani jesteśmy bezustannie.
Z pewnością jest to wykonalne - i optymistycznie myśląc o przyszłości taki wariant za chwilę zostanie zastosowany i wprowadzony w życie - bo moim zdaniem jest to warunek aby Nowa Cywilizacja zastąpiła skorumpowaną bandycką i destrukcyjną starą.

ZbyszekNa górę
   
 
 
Post: 05 lis 2011, 9:23 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Chcą zlikwidować 90% populacji świata

Opublikowano: 04.11.2011 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Ekonomiści, politycy i naukowcy zaliczani do grona „światowej elity” postulują zmniejszenie liczby ludności na ziemi aż o 90 proc.

Jak podaje portal PiotrSkarga.pl, na łamach serwisu endoftheamericandream.com ukazał się artykuł analizujący wypowiedzi czołowych światowych ekonomistów, polityków i naukowców, którzy opowiadają się za zmniejszeniem liczby ludności o 90 proc, aby Ziemia liczyła jedynie 500 mln mieszkańców.

W kontekście propagowania pomysłu zmniejszenia liczby ludności coraz częściej mówi się o konieczności „zrównoważonego rozwoju”. Jest to kluczowe słowo-wytrych, którym posługuje się radykalny ruch ochrony środowiska nawołujący do kontroli urodzin poprzez upowszechnienie antykoncepcji i aborcji.

Autorzy artykułu na endoftheamericandream.com podkreślają, że możni tego świata coraz śmielej postulują wprowadzenie drastycznych rozwiązań w celu ograniczenia populacji. Coraz więcej sympatyków zyskuje nawet pomysł powszechnego wdrożenia znanej z Chin „polityki jednego dziecka”, która przez „światową elitę” uważana jest za „optymalne wyjście”.

Opracowanie: pł
Na podstawie: PiotrSkarga.pl
Źródło: Niezależna.pl
http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/chca-zlikwidowac-90-populacji-swiata/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lis 2011, 17:30 
Dobry Wieczór

Zastanowiło mnie co jest wyznacznikiem przynależności do grona "światowej elity" do której zaliczani są jacyś bliżej nie określeni ekonomiści, politycy i naukowcy.
Elita to nic innego jak sekta (spełniają z pewnością wszystkie warunki aby ich tak nazwać).

Swoją drogą to warto było by ich policzyć (tych z elity) aby zorientować się po ilu niewolników (z zakładanej 500mln populacji) każdy z nich oczekuje iż będzie miał do swojej wyłącznej dyspozycji.

Natomiast najlepszy sposób aby ich wszystkich uspokoić to umieszczenie elit w podziemnych miastach i zacementowanie wejść (mogą zabrać z sobą swoje kserografy oraz rakiety lecz odebrałbym im ich lokai, bo wtedy ci ostatni z pewnością by znormalnieli.

Pozdrawiam
ZbyszekNa górę
   
 
 
Post: 25 gru 2016, 16:34 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Czy nasza planeta jest przeludniona?
Overpopulation – The Human Explosion Explained
phpBB [video]

napisy PL na zyczenie,albo automat

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group