Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 sie 2018, 13:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Aż mnie zdziwiło, że na forum nikt jeszcze nie zamieścić zbioru artykułów pana Leszka Wiktora Klimka (chyba że źle szukałem). Tematyka jest naprawdę bardzo obszerna i obejmuje spory zakres nierozwiązanych zagadek z przeszłości, między innymi świetny i dość długi artykuł na temat piramid w Gizie etc. z dość oryginalnego punktu widzenia - a mianowicie uwzględniając "cywilizację bogów" i teorię wielkiego uskoku.

http://www.docstoc.com/docs/document-preview.aspx?doc_id=19431177

Gorąco polecam i zapraszam do dyskusji

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 gru 2009, 23:26 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Dosyć egzotyczny tekst o tzw. Inteligentnym Projekcie (i Projektantach),ale ciekawy.
Zebrane mnóstwo informacji o różnej "reputacji",dosyć bezkrytycznie a potem wyciągnięcie daleko idących wniosków,szczypta magicznego myślenia i dziwnych skrótów myślowych i mamy to.

Awatar użytkownika

Apropo, czy ktoś już czytał albo zaznajomił się z tą nową książka Igora Witkowskiego - Oś czasu ?
Bo podchodzę do jej zakupu już z 2 miesiące i za każdym razem coś mi na przeszkodzie stanie :twisted:

Awatar użytkownika

Coś o powiązaniu między Wyspą Wielkanocną a Doliną Indusu (linią prostą,to ta oś),językach i ich wspólnym przodku z przed kilku tysięcy lat (podobne słowa w różnych językach),o dawnej cywilizacji i takie tam.
Wiem bo mam książkę Witkowskiego w której jeden rozdział o tym traktuje,tu rozpisał się na 200 stron... :)
Czasem w księgarniach internetowych kupujący opisują to jeszcze bardziej szczegółowo.
Czy się opłaca kupować,to rzecz gustu.
Jak dla mnie to dla znudzonych jeleni z nadmiarem gotówki a od kiedy poparł oficjalną wersje 9/11 już nie jest lubianym autorem wśród hardcorowych tropicieli spisków. :lol:

czyż nie jest zadziwiajace,że taki Witkowski czy Wołoszański zapominają o tym co piszą w swoich książkach przed kamerami np. TVN ??Jakby ktos im przystawił pistolet do głowy i mówił piszcie swoje książeczki i zarabiajcie ,ale bądźcie grzecznymi obywatelami:P

A co do autora tego opracowania "Wielkiego Potopu" to czytam jego wywody z ciekawością i nawet jeżeli gość zapędził się w swoich wnioskach to nie widze w tym nic złego ,wolę to od ortodoksyjnej nauki!

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Bardzo duzo publikacji Leszka Klimka i na temat jego badan i odkryc bylo na forum "kod czasu!" lecz niestety forum to od okolo roku czasu jest zamkniete. Musze powiedziec ze duzo sie nauczylem od Pana Leszka.Szkoda ze nie zapiosalem sobie jego calych wykladow.
A sam "kod czasu" to rowniez bardzo ciekawa historia. To bylo bardzo interesujace forum, ale jakies poltora roku temu moderator zapowiedzial ze odchodzi z forum, pozniej pojawily sie jego wpisy , ale takie jakies dziwne, jakby w sumie pisane przez kilku ludzi ktorzy maja rozny styl pisania, a pozniej to forum zamknieto tzn. jest w przebudowie ktora ma potrwac okolo 2 tygodnie, lecz to trwa juz ponad rok.

rici
Skorzystaj z web.archiv.org . Trzeba trochę poskakać.

I też:
http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/weba ... m/rzym.htm

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]