Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 3:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 
Autor Wiadomość
W sumie nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić ale w końcu dałem tutaj.
Najlepsze zaczyna się od 10 minuty kiedy wyliczane są zagrożenia.
W każdym razie najważniejsze byście wystrzegali się sztuk walk "Wschódu"
i demona "Karrrate" co by was nie opętało [zapomniał wspomnieć, że również
w naszej pełnej kapelanów armii i jednostkach specjalnych tego Wschodu uczą].
Jeśli ktoś chce stracić na to całe 20 minut to proszę bardzo. :lol:
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 kwie 2011, 12:22 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Właśnie się zetknąłem z tym filmikiem ostatnio, niezła synchroniczność że się od razu tutaj pojawił (choć nie wiem jaki jest sens umieszczania tego typu filmów), typowy katolicki oszołom z typową katolską retoryką, masz rację że szkoda 20min z życia; mnie po jakichś 4-5 już mdliło i musiałem zgasić, wątpię żeby dla kogoś to co ten xionc mówi było śmieszne:)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

@ Redimix
Tak jak Ciebie lubię tak tutaj uważam,że może trochę wsunęła Ci się pod kopułę tendencja do ignorancji spowodowana programem w sieciach neuronowych Twojego mózgu ,że to -(ów ksiądz ten ''be be'' ksiądz bo ksiądz).
Akurat tego klipu nie obejrzałam (zaraz obejrzę).
Poza tym jest to jedyny ksiądz , który'' jedzie'' mówiąc slangiem na swoich przełożonych księży , kardynałów w kościele zarzucając im współpracę z masonerią.

Poza tym nie będę się powtarzać na temat karate i odpowiem tak ja odpowiedziałam Suchemu na ten sam zarzut wobec Natanka :

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=16132&start=100

Na pewno ma rację co do mojej działki i terapia Gestalt przynajmniej współcześnie jest na podwalinach New Age owskich!
P.S Powiem Ci jeszcze dlaczego Cię lubię między innymi dlatego ,że jesteś jedną z najzdrowszych psychicznie osób na tym forum.

No coz moge powiedziec. Wychodzi na to, ze jestem mocno okultystyczna i niuejdzowska... :boisie:

Cytuj:
przyszedl ksiadz i go pokonal

wypedzanie "demona" przy pomocy innego "demona"... tak mi sie kojarza egzorcyzmy przeprowadzane przez ksiezy... :zęby:

Awatar użytkownika

Po tym poście udaję się na spoczynek czyli w tryb off-line.
Niestety Suchego nie ma już na tym forum , a też neguję Natanka więc mu odpisałam na prawda2.info i niestety z związku z tym muszę się powtarzać choć jest tam trochę szerzej :

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=16132&start=100

I to będzie moje tzw. po pierwsze:
Cytuj:
ok:)
A spójrz jeszcze na to z takiej perspektywy:
On jest księdzem jest uwikłany w pewną zależność. Każdy jest z nas uwikłany w pewną zależność. Ja np. w zależność uczących mnie superwizorów z dziedziny psychologii i też np. ''patrze im na ręce''...
Kiedy większość z Was ''zaczęła się wybudzać'' to zaczęło się to albo od Alexa Jonsa , Davida Icka albo od zamachu na world trade center 9/11. (U mnie akurat był to ''Nexus'' i Castaneda) , którzy to są agentami ok. ale upgrejdowali Was na wyższy poziom spostrzegania.
On jest księdzem i chce upgrejdować katolików ''swoje owce'', ''aby patrzeli na ręce'' (pomijam już to ,że wszyscy liderzy jakiś ruchów, rewolucji robią to głównie ze względu na swoje ''ego'')
Pomijam już to ,że ma retorykę na poziomie przedszkolaków, ale w sumie jak ma do nich mówić w jaki sposób ,żeby
pojęli i uruchomili pewne procesy myślowe?
I także jak każdy z Nas również jest ograniczony i ma swoje wady.
Rozumiesz co mam na myśli?

Teraz moje po drugie:
To co mówi o paznokciach , tatuażach itp przez pierwsze 3 minuty:
To wszystko analizuję np. NAO Nieinwazyjna analiza osobowości Dariusz Tarczyński.
Tylko ,że Natanek nadje temu termin :,, że to tam się coś dzieję''
A co się dzieję ?
psychologia by powiedziała tak , że można rozpoznać u takiej osoby jej potrzeby ,deficyty i konflikty wewnętrzne.

To co mówi o egzorcyzmach jest też tak ,że egzorcyści odsyłają do psychiatrów i jest też tak ,że psychiatrzy odsyłają do egzorcystów swoich pacjentów chociaż psychiatrzy nie są skorzy do robienia tego bo to świadczy o ich bezradności.

Co do wahadełka sama wahadełkiem się bawiłam kiedy miałam 18 lat czyli bardzo dawno temu bo ponad 10 lat temu i był to bardzo dziwny okres mojego życia w podświadomości w której to owe ''dziwy'' objawiały się głównie w moich snach. Okultysta by być może powiedział ,że miałam ''zaszczyt'' spotkać demona.

Co do reiki , NLP jestem po kursach tegoż...wraz ze wszystkimi innymi wróżkami i numerologami kabilistycznymi
bo chodziłam do takiej ''wspaniałej'' szkoły pseudo-psychologiczno- ezoterycznej.
NLP porusza się tylko po powierzchni ...mało tego wykorzystywane jest głównie tylko , aby szczury korporacyjne umiały wykorzystywać tę wiedzę do naganiania klientów.
Terapia Gestalt tak jak mówiłam wyżej choć jeszcze skonsultuję się z autorytetami z tej dziedziny np. takimi którzy stosowali tą terapię kilkanaście lat , a jednak przerzucili się na inną.

Po trzecie:
Natanek mówi na temat walk wschodnich:
''podaję Wam źródło , a potem we mnie rzucajcie kamieniami''

Po czwarte:
nie znam się na okultyzmie , ale wiem ,że na forum prawda2.info pojawiły się takie osoby, które zajmowały się okultyzmem np. użytkownik: nick: amros (polecam jego posty na ten temat)
amros:
Cytuj:
Ponieważ, jak pewnie już czytałeś mam bogate doświadczenie od tej "drugiej" strony, szeroko pojęty okultyzm, tworzyłem horoskopy, peagramy, układy tarota dla osób ważnych i mniej ważnych, przebywałęm i "konwersowałęm" z energiami podającymi się za duchowych przewodników, awatarów, mistrzów itp, potrafiłem wpływać na losy ludzi, używałem białej/czarnej magii (choć szczerze mówiąc nie lubię tych określeń - nie są precyzyjne). (...)Dlaczego opisuję te dwie rzeczy?
Bo jedynie PIERWSZA ENERGIA (Ducha Świętego) NIE ŻĄDAŁA ODE MNIE NIC W ZAMIAN.
Pozostałe energie (z drugiego akapitu) zawsze i to powtarzam ZAWSZE żądały coś ode mnie, np. bycia z nimi na codzień! Oczywiście robiły to z różnym stopniem nachalności. I mówimy tu o 20 latach a nie o jednym dniu czy tygodniu.

Po piąte:
wiecie ,że ironia to mechanizm obronny ?

Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań w celu doskonalenia smoświadomości.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

A mnie najbardziej rozbawił haloin i gwiezdne wojny ....
Kopernik i Galileusz sie w grobie przewracaja i mówią : spokojnie za naszych czasów to samo gadali ... prawda sie sama obroniła .

Life's a never ending wheel ...

To w takim razie jak nazwac modlenie sie do fiolki z krwia i spozywanie ciala i krwi?
super okultyzm?

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Krótsza wersja z podkładem dźwiękowym. :język:

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Wnioskuję o przeniesienie do Działu "Trochę Uśmiechu" dawno się tak nie naśmiałem, jest dobry :lol: :lol: :lol:
Co tam podróże poza ciałem, świadome śnienie, sztuki walki i życie po życiu - aura, Gwiezdne wojny a szczególnie pozytywne myślenie jako przejaw diabelskiej działalności, to dopiero objaw opętania przez głupotę oczywiście :lol: :lol: :lol: aczkolwiek ma ks. Natanek nieprzeciętne zdolności kabaretowe, niestety w tej gęstości to niestety tragikomedia.

Jakkolwiek w porównaniu do muzułmańskich dawców fatw jest calkiem rozsądny.
Glupoty radykalnych wahabickich imamów absolutnie nic nie przebije
może z wyjątkiem tego co się dzieje w niektórych częściach Afryki.

Myślę, że Natanek powinien zacząć od wyrzucania swoich psów z kościoła
na czas prowadzenia nabożeństwa jeśli mówi o szacunku dla wiary.
W każdym razie natknąłem się na takie doniesienia osób na katolickich forach
które byly [przeważnie pierwszy i ostatni raz] na jego mszach.

Dla mnie tragikomiczne jest to, że ma on w Polsce prawdziwych zwolenników.
I w sumie to co mówi jest zgodne z zalożeniami KK.

:lol: :mrgreen:
phpBB [video]

Wybaczcie, jeśli kogoś obrazi to co powiem.

Jednak ten sposób myślenia, ta retoryka księdza Natanka, mi to coś przypomina (abstrahując od tego, że jest zwyczajnie śmieszny) a więc - znajdywanie symboliki w sztuce, kulturze, zachowaniu, ubiorze, tekstach. Z mojej strony dostrzegam ten sam kierunek umysłu.

Tutaj szóstki, gdzie indziej, słowo czytane wspak daje jedno z imion szatana.
Dużo jest na forum przykładów.
Nigdy tego nie rozumiałem :)

Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Obrazek

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Jeśli w twojej lodówce, nie ma światła, to znaczy , że coś się tam dzieje ...

Life's a never ending wheel ...

Hm... Natanek... Szatanek... :hmmm: O kurcze... odkrylam jedno z imion szatan(k)a... :boisie: upss... natan(k)a... :twisted:

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli ktoś używa (w czasach nam obecnych) tego typu pojęć ,,,
to oznaczać może iż dany człowiek zapatrzony (zakodowany) jest
a świat "oczami wyobraźni czy własnego myślenia" odbiera, a ściślej ciała fizycznego ...
To, co oczami fizycznymi widzimy, nie oznacza to iż ono takie jest ...
Mały przykład, kiedy wychodzisz z ciała (zapadając w sen np.)
znajdujesz się na ulicy, następnie wsiadasz do autobusu i nim jedziesz ,,,
pomyśl chwilę i sam/a sobie odpowiedź: jakiego koloru autobus ten był ,,,
dalej; kiedy stałeś/ stałaś, tuż obok Ciebie inny człowiek stał ,
pytanie: jaka odległość dzieliła Cię od tego człowieka ,,,
jaka odległość dzieliła Ciebie od ściany lewej ,
a jaka od prawej... można by tak to ciągnąć, ciągnąć ,,,
tylko co z tego wynika ?
Podobnie jest z podziałem na dobro i zło ...
Wszędzie ocena, ocena wynikająca z tak czy inaczej
zaprogramowanego ciała, duszy ...
I popatrzcie sami, David przekazuje nam wiedzę ,,,
lecz większość po obejrzeniu filmów Jego, czy też po przeczytaniu książek
pozostaje i próbuje przy pomocy "logicznego umysłu" to zrozumieć i ,,,
napotaka na problem, przecie to bzdura, to nie możliwe itd ...
To jest właśnie OCENA, jeśli jesteś dojrzałą Istotą ludzką
to dla czego wciąż oceniasz i autorytetami się podpierasz ?
Tyle razy się inkarnowaliśmy, przechodziliśmy przez poziomy różne/ nazwa tu mało istotna ,
by dziś powiedzieć "to jest OK a to zaś nie" ?

ksiadz natanek,juz same slowo ksiadz was odrzyca .a to ze zwieszchnicy zabraniaja mu kazan ,chyba o czyms swiadczy.Jesli nie bylby ksiedze to byscie mowili dobrze gada .sporo jego wypowiedzi ,pokrywa sie z waszymi spostrzeżeniami. :uśmiech: pozdrawiam jak bede mial czas to poslucha jego wypowiedzi

Zgadza się tomasz19701,
Natanek prawił z ambony o skorumpowanym kk, wzywając ich od sb i masonów.
Gdy biskup Dziwisz zawiesił go w działalności, ten i tak odprawił mszę i nazwał go masonem :spoko:

Cytuj:
O bycie masonem oskarżył też kardynała Dziwisza. - W czerwcu przyjął nagrodę najwyższej loży masońskiej, kardynała Bea. To niemiecki kardynał, największy rozbójnik na Soborze Watykańskim, i krystaliczny mason najwyższym stopniem. Po drugie: nad kamieniem węgielnym, w budowanym Centrum Jana Pawła II, jest piękne wsadzony trójkąt masoński! Niech kardynał wyjaśni dlaczego - mówił.

:hi hi:

Cytuj:
Duchowny zdradził zebranym, że w sobotni wieczór kontaktował się z Jezusem. - Otrzymałem od Jezusa możliwość telefonu do Nieba, i kiedy nie nabrykam z Panem Bogiem, to mam taki światłowód, że ta linia jest otwarta. W sobotę prosiłem o wiadomość z nieba i ją dostałem - zaczął. I zrelacjonował, co usłyszał: - Nie bój się. Żądam twojej ofiary. Podoba się mi twoja ofiara. Nie słuchaj tych, którzy nie mają mojego ducha. Bądź posłuszny Bogu, a nie tym, którym dałem władzę - opowiada.

:)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10000753,Msza_ks__Natanka__masoni_i_telefon_z_nieba.html

Lekki i mocny okultyzm... Lightworkerzy mówią za to, że doświadczają kosmicznego HARDCORE.

Ksiądz Natanek to mój druga najłukochańsza psiapsiółka po Najmanie.
A ty @Inspeku jeden nie wymawiaj brzydkich słów na literkę L.

"Przepoczwarczył" tego nie znałem. Poczwarka w czwartek, motyl w sobotę. Jeno u typa z blachą na piersi :lol:
Czym on to czyści?

P.K.D. pisze:
Czym różnicie się od Natanka? Przecież na tym forum aż roi się od osób które uważają że rozwój duchowy (oczywiście nic takiego nie istnieje) można osiągnąć tylko za pomocą wegetarianizmu, odrzucenia kawy, tytoniu, alkoholu... Osobiście nie widzę żadnej różnicy między wami. Głupota to głupota... różnie się objawia, ale zawsze pozostaje głupotą.

Czyli co? Ludzie oddają władzę w ręce dowództwa Natanka ,Lightworkerów i innych miszczów :lol: zapominając o prawdziwych mistrzach - nas samych :king:

Awatar użytkownika

phpBB [video]

8-)

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Ksiadz natanek bardzo ciekawie mowi ,mowi o pentagramach na medalikach , o masonerii ,o tym wszystkim co znajduje sie na tym forum .Czasami nie rozumie tego forum ,jesli uslyszycie słowo ksiadz odrazu jest przekreslany wysmiewany :bezradny:

Chyba Tomasz na Twojej głowie jawi się żel, że pleciesz takie głupoty. To Natanek prześladuje ludzi chociażby za pozytywne myślenie i uzdrowicielski dotyk :lol: (ciekawe co na to Jezus :) )

Ten człowiek miesza wszystko co tylko można, wszędzie widzi diabła, jakakolwiek praca z energią to szatanizm. Gdyby spotkał Jezusa na swojej drodze też mówiłby ,że to mason i diabolo.

Ale kabaret niezły kręci, jak chcę się pośmiać to czasem włączam sobie ten fragmencik:
phpBB [video]

majstersztyk :spoko: :lol:

Inspiracja dla Natanka :twisted:

Cytuj:
• W szufladzie córki/syna odnalazłam żyletki - co to oznacza?
Żyletki są najczęściej urzywanym narzędziem przez szatanistów praktykujących tzw. "okultycyzm" (najniebezpieczniejszy odłam szatanizmu). Szataniści urzywają ich do nacinania skóry rąk w celu spuszczenia krwi, którą następnie piją. Jeżeli odnaleźliście państwo taką żyletkę w ekwipunku swojej pociechy, to niemalże w stu procentach oznacza to, iż dziecko praktykuje tzw. "okultycyzm".

• Moja córka/syn kolekcjonuje dziwne kielichy. Co to jest i co robić?
Kielichy służą jako pojemnik na krew, którą to szataniści piją na czarnych mszach. Należy zaznaczyć fakt, że krew pochodzi od zwierząt domowych takich jak koty, kury, gołębie - istnieje również niebezpieczeństwo, że szataniści pija swoją krew i praktykuja tzw. "okultycyzm" (okultycyzm jest szczególnie niebezpiecznym odłamem szatanizmu). . W przypadku odnalezienia dziwnie wyglądających kielichów należy je natychmiast wyrzucić, następnie musicie państwo skontrolować swoją pociechę (obejżeć dłonie czy nie ma skaleczeń i przecięć)

• Moja córka/syn mimo, że nie jest tzw. "metalowcem" przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno.
Należy kategorycznie zabronić swojemu dziecku spotykania się z ludźmi ubranymi na czarno (są to tzw. "szataniści"). W przypadku gdy państwa dziecko jest kobietą, może się to zakończyć wykorzystaniem Państwa córki na tzw. "czarnej mszy". (szataniści gwałcą i składaj w ofierze szatanowi właśnie kobiety).

• Moja pociecha późno wróciła do domu i dziwnie się zachowuje (chwieje się, dziwnie mówi itp.)
Najprawdopodobniej Państwa dziecko wróciło z jakiegoś obrzędu satanistycznego. Tzw. "Metalowcy" często upijają się alkoholem, odurzają narkotykami (tzw. trawką") oraz odprawiają satanistyczne orgie właśnie na tzw. "czarnych mszach". Obrzędy mogą również wywoływać halucynacje oraz wszelkiego rodzaju urojenia (tzw. "omamy") słuchowe jak i wizualne. Należy wówczas pozostawić córkę/syna w swoim pokoju i pod żadnym pozorem nie wolno im wychodzić na dwór, grozi to tragedią.

• Mam wrażenie, że pokój mojej córki/syna jest satanistycznym ołtarzem tzw. "metalowców".
Musicie państwo dokładnie przyjżeć się rzeczom, które są w pokoju. Jeżeli odnajdziecie państwo tzw. "pentagram" należy go niezwłocznie zniszczyć. Istnieje również możliwość, że ściany pokoju są obklejone plakatami które przedstawiają długowłosych mężczyzn (tzw. "metalowców") - plakaty należy natychmiast zdjąć oraz ukryć.

• Moje dziecko wybiera się na tzw. "Przystanek Wocstok". Co robić?
Należy kategorycznie zabronić wyjazdu. Miejsce zwane potocznie "Wocstokiem" jest siedliskiem zła oraz miejscem w którym gwałci się prawa młodych, gwałci się jego moralność oraz deprawuje. Ponad to na "Wocstoku" działa kilka satanistycznych sekt takich jak szczególnie niebezpieczna "Hare Krishna".

• Wydaje mi się że córka/syn sąsiadów jest opętany przez szatana, co robić?
Jeżeli dziecko jest tzw. "metalowcem" i podejrzewasz je o udział w "czarnych mszach" to musisz natychmiast zawiadomić Policję, jeżeli tego nie zrobisz w Twojej dzielnicy może wydarzyć się coś nie sympatycznego, pobicie tudzież morderstwo popełnione właśnie przez dziecko Twojego sąsiada. Staraj się również omijać satanistycznego sąsiada, który tylko czyha na to, ażeby zwiększyć listę swoich ofiar.

• Moje dziecko czyta dziwne książki (o niezrozumiałych tytułach itp.)
Należy się upewnić, że nie są to księgi zakazane. Może się okazać, że Państwa pociecha czyta "Biblię Szatana" czyli tzw. "Czarną Księgę". Jeżeli przypuszczenia okażą się faktem, trzeba natychmiast pozbyć się Satanistycznej Biblii - zaleca się spalenie jej z dala od miasta.

• Widzę grupę metalowców którzy są w trakcie odprawiania tzw. "czarnej mszy". Co robić?
Powinniście państwo zatelefonować na komisariat Policji, zawiadomić dyżurnego o popełnionym przestępstwie, miejscu popełnienia wykroczenia oraz okoliczności w jakich zostało ono popełnione (może się to przydać w późniejszym śledztwie, gdyż metalowcy składają tzw. "ofiary" na "czarnych mszach") Następnie należy niezauważalnie opuścić miejsce tzw. "czarnej mszy", gdyż metalowcy moga użyć pani/pana jako ofiary.

• Moja córka/syn przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno, z kolcami na nadgarstkach. Co robić?
Należy zacząć interesować się towarzyskim życiem naszej córki/syna. Jeżeli nasza pociecha pragnie skorzystać z telefonu, należałoby zapytać do kogo dzwoni i po co. (Istnieje zagrożenie, że dzwoni do odurzonych narkotykami metalowców). Natomiast jeżeli nasze dziecko wychodzi z domu, należy zapytać gdzie i do kogo idzie, oraz o której godzinie wróci. Najrozsądniejszym wyjściem jest zabronienie wychodzenia nocą z domu, gdyż właśnie wtedy odurzeni narkotykami metalowcy udają się na odprawianie tzw. "czarnych mszy".

• Moja Córka/Syn nosi koszulki z wizerunkiem szkieletu ludzkiego ciała (tzw. "trupem"), czaski, śmierci. Co robić?
Od tego momentu, należy bacznie śledzić poczynania swojej pociechy, gdyż nasze dziecko zaczyna interesować się śmiercią, co może doprowadzić do popełnienia samobójstwa (a wcześniej odurzenia się narkotykiem - tzw. "trawką") z grupą metalowców.

• Moja cróka/syn jest tzw. Metalowcem, jednak zbyt często schodzi do piwnicy i późno wraca do domu. Co robić?
- Należy skontrolować pokój córki/syna. Przeszukać szuflady, szafki i półki. Następnie należy również udać się przeszukać piwnicę, jeżeli odnajdziecie państwo coś niepokojącego (możecie państwo odnaleść tzw. "Pentagram") należy uniemożliwić córce/synowi przebywanie w tych pomieszczeniach, gdyż wraz z nastaniem zmierzchu prowadzone są tam tzw. "czarne msze". Jeżeli chodzi o późne wracanie do domu, należy tego kategorycznie zabronić, gdyż istnieje możliwość, że Państwa pociecha narkotyzuje się wraz z grupą tzw. metalowców.

• Córka/syn sąsiadów nosi dziwne emblematy (w tym tzw."Pentagram") na plecaku/koszulce, co robić?
- należy niezwłocznie porozmawiać z rodziną tzw. metalowca. Następnie należy zatelefonować na Policję i przekazać informację iż w państwa dzielnicy/na państwa ulicy najprawdopodobniej są odprawiane tzw. "Czarne msze" oraz istnieje możliowść praktykowania czarnej magii.

• Moja córka/syn nosi dziwne emblematy na plecaku/koszulce, co robić?
- Musicie Państwo się dokładnie przyjżeć tym emblematom, gdyż może się okazać, że jednym z nich może być tzw. "Pentagram" (do złudzenia przypomina gwiazdę betlejemską). Jeżeli jeden z emblematów przedstawia właśnie "Pentagram" należy niezwłocznie powiadomić całą rodzinę o czychajšcym niebezpieczeństwie i uniemożliwić córce/synowi zakładanie emblematu/koszulki.

• Jak rozpoznać typ muzyki metalowej/rockowej?
- Jeżeli w ścianie dźwieku wydobywającej sie z magnetofonu nie można dosłyszeć się słów wokalisty , a słuchając jej np. podczas odkurzania dużego pokoju, dostaje Pani/Pan halucynacji, należy natychmiastowo odłączyć magnetofon od zasilania. Właśnie muzyka metalowa oraz rockowa powoduje takowe zaburzenia świadomości - to jest najłatwiejszy sposób rozpoznania.

• Co jednak zrobić, gdy moja córka/syn mimo stosowania zawartych tutaj porad dalej jest tzw. metalowcem?
- Najsolidniejszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie córki/syna w jakimś ośrodku wychowawczym, w którym to nia ma możliwości praktykowania "czarnej magii" oraz odprawiania "czarnej mszy".

• Moj córka/syn słucha najcięższej odmiany rocka - heavy metalu. Co robić?
- Jedynym wyjściem jest wyżucenie wszystkich płyt zespołów, których liste podaliśmy powyżej. Najpewniej jest jednak je spalić, wtedy mamy stu procentową pewność, że płyt nie da się już odzyskać.

• Co robić jak córka/syn zaczynają ubierać czarne ubrania i nosić dziwne kolce na nadgarstkach?
Prawdopodobnie wtedy Twoje dziecko zaczyna współpracować z Szatanem. Jest to szczególnie niebezpieczne, więc niezwłocznie udaj sie do pobliskiej parafii i porozmawiaj z księdzem, ażeby to on poświecił Państwa córke/syna wodą świeconą, by wypędzić Szatana z umysłu i duszy twojej pociechy. Ponadto należy w trybie niemalże natychmiastowym ukryć przed córką/synem dziwne metalowe kolce - naukowcy po latach badań dowiedli, iż służą one obrzędom okultystycznym na tzw. "czarnych mszach"

• Widzę grupkę tzw. METALOWCÓW zmierzających w moim kierunku, co mam w tym wypadku zrobić?
- najkorzystniej byłoby poprostu zejść im z drogi, ukrywając się tak, ażeby grupka nie zdołała Cię zauważyć. Natomiast jeżeli nie ma takiej możliwości, należy w momencie gdy grupka metalowców znajduje się kilka metrów od ciebie, złożyć palce wskazujące w krzyż, lub poprostu przeżegnać się (ale uwaga!!! należy to robić dyskretnie, gdyż istnieje taka możliwość, że metalowcy zauważą ten gest! Wówczas należy zatelefonować na policję, podając dyżurnemu miejsce w którym się znajdujesz, ilośc osób w grupie, oraz fakt, że właśnie metalowcy chcą Cię zaatakować)

:twisted: Jeśli twoja córka/syn spełnia wszystkie kryteria to wiedz że coś się dzieje :twisted:
Metale jednak mają prze.....ne. A tak na zdrowy rozum podsumuję. Jak jest się ma głowę na karku i się myśli, to i może wyglądać jak z piekła rodem, a w gówno satanistyczne czy inne nie wpadnie.

PS: specjalnie nie kasowałam błędów ortograficznych. :język:

Awatar użytkownika

Zacznijmy od tego stwierdzenia :
"Kościół KATolicki to okultystyczna sekta" ...

Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 21:02 przez SitaP, łącznie zmieniany 1 raz

http://youtu.be/PcArjP8PySk[url][/url]

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Obrazek

Co nie ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]