Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 lip 2019, 4:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

thomasis pisze:
Jeśli chodzi o rozpuszczanie do picia to im mniejsze stężenie chlorku w płynie tym lepsze wchłanianie i smak :D .

Jak będzie za ostre, to dam pół łyżeczki. A ostre jest - posmakowałem 1 czy 2 kryształki - nieźle pieką.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 gru 2012, 14:46 
VIP Member
Awatar

Pokrywka poleca 1 łyżeczke na 350-400 ml płynu.
proste :)

Awatar użytkownika

Już wiem, że i ćwierć łyżeczki to dużo. To już wolę dożylnie ;)

Chciałem zamówić generator Avatari Aque czy wart jest swojej ceny?

no czekamy na oficjalne wyniki badań od bow1 :)
wydaje mi sie, ze warty ceny: o ile faktycznie redukuje do tych minimum -300

gdzieś wyczytałem, że wystarczy -100

Master Elect of Nine * 9th Degree

jeśli chodzi o magnez to nie ma problemu, można nawet sok dolać do tego. mam większy kubas o pojemności 400 ml, wsypuję do niego płaską łyżeczkę chlorku magnezu. żeby się rozpuściło, wlewam tylko 3-4 łyki wody tak na oko, po wymieszaniu sok do pełna. można pić nawet duszkiem, używam tymbarka pomarańczowego, nie ma żadnych dodatków, przynajmniej wg składu na kartonie.

Awatar użytkownika

paranoid pisze:
jeśli chodzi o magnez to nie ma problemu, można nawet sok dolać do tego

Dobry pomysł, właśnie wypiłem go wymieszanego z sokiem z czarnej porzeczki. W takiej postaci zmienił smak soku, ale jest wypijalny :) Z wodą był strasznie mdły i męczący.

Intimate Secretary * 6th Degree

syntetyczny magnez? Kilka osób z mojej rodziny po tym się pochorowało, sraczki, wysypki, mdłości. Kupiony przez allegro jako spożywczy od rzetelnego sprzedawcy. Nic nie zastąpi nam magnezu w naturalnym jedzeniu. Ten syntetyczny syf wcześniej czy później odbije się na zdrowiu.

Jeśli to jest magnez naturalny (np. z wody morskiej) no to nie można mówić, ze to jest jakaś chemia wyprodukowana sztucznie.
Może jednak sprzedawca nie byl sprawdzony :)?

odnosnie "sraczki" to faktycznie moze to miec miejsce. Mojej mamie lekarz tak powiedzial, ze
chlorku magnezu nie poleca generalnie z tego powodu poniewaz moze ją przeczyścić (chodzi o stężenie i przyjmowanie go w odpowiednich proporcjach- trzeba popic dużą ilością wody, albo brać na dwa razy...). Mdłości- to podejrzewam bylo spowodowane jego smakiem i nastawieniem umyslu doń :) Ja np. jesli wiem, ze to mi służy to wypijam magnez z wodą i nie ma problemu.

u mnie w rodzinie 4 osoby piją, a jedna codziennie (ojciec) i nie było sraczki.
śpi za to bardzo dobrze i ogolnie sie przez tu duzo lepiej czuje.

kwestia "coś za coś"....
magnez w pigułach drogi, slabo przyswajalny i żrący żółądek. Od tego nie mozna dostać sraczki :)? bylbym ostrożny w ocenach.

a oczywiscie najlepiej byloby wszystko w naturalnych pokarmach przyjmować tyle ze nie jest to zbyt możliwe, aby utrzymywać jego poziom na odpowiednim miejscu.

każdy też różnie reaguje na różne specyfiki a i wolny wobór mamy więc niech kazdy bierze to co jemu służy i zostało sprawdzone na dłuższą mete.

chlorek magnezu mozna rownież wcierać w skóre, moczyć stopy i wtedy jest to jak mysle bardzo naturalna, tania i do tego przyjemna metoda na jego powolne wchłaniane z ominięciem żołądka.

dotychczasowo nie zauważyłem większego wpływu magnezu, poza efektem kojącym na układ nerwowym. w pierwszych 4 dniach stosowania (a raczej przyjmowania przed snem) jakość snu uległa znacznej poprawie, a sny były bardziej intensywne i ciekawsze hehehe, na tym polu zmiana była mocno zauważalna, oczywiście pozytywnie. teraz już tego efektu nie ma, może organizm przyzwyczaił się do zwiększonego stężenia we krwi.

absolutnie nie zgadzam się co do szkodliwości, zmień dilera ;)

to samo mialem ze snem :)
po pierwszej dawce: mialem noc pełną snów, potem faktycznie to sie uspokoiło...
ostatnio zrobilem sobie sesje regres z mp3 i rownież mialem wtedy odblokowane sny na kilka dni (i to takich jakich juz wiele lat nie miałem, albo nigdy tzn. świadomie), ale to juz inna historia....

a odnosnie magnezu to faktycznie u mnie też widzę mocniejsze nerwy po tym.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie wiem czy to dobry temat ale mam 2 pytania do ogólnych niezwykłych właściwości wody. Gdzie mogę kupić mikroskop pod którym mógłbym obserwować i fotografować kryształki wody (tak jak robił to Masaru Emoto)? Nie wiem czemu ale odczuwam ostatnio taką duchową potrzebę zobaczenia jak zmieniają się kryształki wody pod wpływem informacji z otoczenia.2 pytanie brzmi:Gdzieś kiedyś czytałem o specjalnej wodzie która pochłania jedynie pozytywne informacje otoczenia,kilkoma kropelkami tej wody można było naenergetyzować zwykłą wodę tak
aby miała już po 2 godzinach bardzo dużo energi w skali Bovisa.Słyszleiście o czymś takim?Gdzie można to kupić?

Zastanawiam się nad zrobieniem analizy swojego zdrowia przy pomocy urządzenia Quantec ze strony http://lalbavita.pl/ koszt 180zł czy ktoś ma doświadczenia z tą firmą?(oprócz akacji) zastanawia mnie też wypełnienie ich ankiety http://lalbavita.pl/formularz dość sporo szczegółowych pytań jak by to wypełnić to po samej ankiecie można wywnioskować mniej więcej na co cierpi dana osoba jak będę wypełniał ją to nie mam zamiaru podawać na co cierpię w końcu ma to wykryć urządzenie a ja chce wiedzieć czy ono naprawdę działa czy raczej naciąga się ludzi.

Co tam z Waszymi generatorami bo nie wiem, który kupić. Może napiszcie czy zauważaliście jakieś efekty pijąc wodę REDOX.
Jeśli chodzi o magnez to robię sobie oliwę magnezową i się smaruję, jak zaczął mi trochę dokuczać ból kręgosłupa zaczęłam co godzinę smarować sobie tą część kręgosłupa oliwą magnezową i pomaga. Nie wiem też czy oliwa nie ma wpływu na tarczycę bo moje tsh się unormowało, ale nie wiem czy to zasługa magnezu. Koleżanka też smaruje się codziennie oliwą magnezową i jest zachwycona bo lepiej śpi, mniej się denerwuje, a kolano na które się leczyła, chodziła na zabiegi i dalej nie mogła na nie klęknąć teraz zgina się i nie boli.

Teresa ja też kilka pozytywnych skutków odczułem po magnezie. Jestem ciekaw czy ma wpływ na żołądek i trawienie, odkąd sięgam pamięcią to miałem z tym problemy, a po magnezie wydaje mi się że jest coraz mocniejszy i pokarm lepiej się wchłania. Kto wie może to jedna z głównych przyczyn depresji oraz chorób wszelakiej maści. Pije nawet do 3 razy dziennie łyżeczkę chlorku magnezu dziennie i zaczynam czuć równowagę.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

A ja zadam pytanie, gdzie można to wszystko kupić?

Jeśli chodzi o magnez to kupisz go na allegro. CHLOREK MAGNEZU tylko trzeba kupić spożywczy albo farmaceutyczny i bierzesz 10 dag tego chlorku magnezu i 10 dag wody przegotowanej i zamieszasz i masz oliwę magnezową, którą możesz pić albo się smarować. Ja ma buteleczkę z atomizerem i tam wlewam tą oliwę i pryskam się 2 razy dziennie i wsmarowuje ten płyn, osobiście nie pije doustnie.
http://vimeo.com/6464257

czekamy cały czas na badania bow1 :)
mial zrobić testy, ale cisza...

ja caly czas pije tą wode. ewidentnie ma inny smak niz przed zredukowaniem tyle ze co kilka dni regeneruje go octem. mysle ze wszystko z nim jest okej no ale fajnie by bylo w koncu poznac jakies wyniki od bow1 ktory ma miernik.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Ja już dałem sobie spokój z generatorkami. Efekty moim zdaniem są krótkotrwałe i nieadekwatne do nakładów.
Zamiast tego skupię się teraz na zakupie i zainstalowaniu profesjonalnej stacji uzdatniania wody. Cenna okazała się wiedza jaką przekazał nam MaksK w wątku o właściwościach wody. Ostatnio miałem na głowie hormony i poziom glukozy ale teraz skupię się na wyborze właściwych urządzeń, które optymalnie poprawią jakość wody.
Mam na myśli taką stację, która oprócz poprawy struktury wody zmiękczy ją i oczyści aby kąpiel również była zdrowsza.

Awatar użytkownika

Chlorek magnezu można też kupić we Wrocławiu u p. Gruszewskiej, uczennicy dr Pokrywki.

Do energetyzowania wody używam Aktywatorów - przenośnych i na całą instalację.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Jakiś dziwny jest ten temat – niby to forum poszerzające świadomość człowieka, ale dalszym ciągu widać cień myślenia że jest coś na zewnątrz co nas zbawi (tak jak fale kosmicznej energii, które miały to zrobić 21.12.2012). Jak woda, to tylko źródlana. Popytajcie wkoło a na pewno okaże się że w promieniu 15-20 kilometrów od was jest źródło wody, z którego korzystają wtajemniczeni. Żadne dodatki nie wprowadzą zdrowia do ciała człowieka, jeżeli prowadzi gnuśny tryb życia i nie pracuje nad własną podświadomością.

Kruk... swietnie powiedzanie. :tak:

Kruk ależ błędne założenia tutaj wysnuwasz. To nie jest temat zbawienia i tajemnych mikstur, tutaj możesz sobie poczytać o skutecznych i praktycznych sposobach zapobiegania chorobom oraz polepszaniu jakości życia poprzez składniki i substancje oraz metody które mamy na ziemi.
Bo chociażby odwracając kota ogonem mogę spytać hipotetycznie "po co pijesz kawę?" - przecież pobudzenie jest w Tobie ;).

To mi się kojarzy z jednym filmikiem bodaj Trehlebova który mówi że jest szczupły bo on kamieni i głazów nie musi prymitywnie dzwigać, więc nie potrzebuje mięśni, bo wszystko to siła woli i cuda wianki. Ciekaw jestem czy chociażby okruszek piasku jest w stanie podnieść bez użycia ciała :).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Kruk pisze:
Żadne dodatki nie wprowadzą zdrowia do ciała człowieka, jeżeli prowadzi gnuśny tryb życia i nie pracuje nad własną podświadomością.

Jasne że choćby ktoś wypijał litry magnezu dziennie, siedząc przed TV, to mu raczej umysłu nie usprawni;)

Ja traktuję życie jak Przygodę z przygodami, jak chcę czegoś spróbować, doświadczyć, coś zbadać - robię to, idę za swoim głosem, Żyję. Właściwie ciągle badam, jak przyjemniej poruszać się w formie życia nazywanej człowiekiem. I np. zauważam, że jak sobie co rano poćwiczy, to jest fajny power i lubię to, więc ćwiczę - i czy to znaczy, że "ćwiczenie mnie zbawia"? Zabawia:)

Albo jak podam organizmowi krzem, czy ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia - to mam określone efekty i jakoś ich używam.

Albo odkryłam nieziemski sprzęt, w polu którego świadomość poszerza się jak po zażyciu jakiejś miłej substancji;), a potem następny - więc korzystam z tego max, bawię się percepcją i "rozwijam się" bardziej niż kiedykolwiek, bo mam mocne pole do doświadczeń i edukacji. Piję harmoniczną wodę i wiem też jak ją sobie "robić" samodzielnie, ale... lubię te urządzenia, ich obecność sprawia mi przyjemność.

Szkoda Życia na zbyt poważne traktowanie czegokolwiek:)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Juana
Czy to ty robisz te drogie, tajemnicze urządzenia?
Jeżeli tak to dlaczego one są takie cholernie kosztowne.
Zawierają dużo złota?

Bow1 pisze:
Ja już dałem sobie spokój z generatorkami. Efekty moim zdaniem są krótkotrwałe i nieadekwatne do nakładów.

no ale why?
czyzby po regeneracji octem nie działał?
przecież działa.

Awatar użytkownika

Bow1 pisze:
Juana
1. Czy to ty robisz te drogie, tajemnicze urządzenia?
2. Jeżeli tak to dlaczego one są takie cholernie kosztowne.
3. Zawierają dużo złota?

1. Od jakiegoś czasu współpracuję z MerhlinLaboratory.
2. Zamów, a zobaczysz;) Komputer Kwantowy Q można wypożyczyć, przy pozostałych urządzeniach jest 14 dni na wypróbowanie.
3. Ich zawartość jest tajemnicą wynalazcy;)

Ostatnio zmieniony 17 sty 2013, 20:53 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz
Wcześniejsze posty nie były związane z tematem.

Zamówiłem tam kiedyś piramidkę z procesorem ale jakoś specjalnego oddziaływania nie zauważyłem koszt wyniósł kilkaset złotych.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

kroolik pisze:
no ale why?
czyzby po regeneracji octem nie działał?
przecież działa.

Nie mam ostatnio czasu więc postanowiłem zakupić kompletną instalację. A Ty kroolik zauważyłeś jakąś poprawę czy zmianę.
Mi tak bardzo poprawiło się zdrowie, że już nie jestem tak zdesperowany jak jeszcze miesiąc temu. Nie ciśnie mnie więc kiedy uporam się z robotą poszukam i kupię sprzęt.
Chlorek magnezu stosuję nadal i muszę przyznać, że bardzo mi pomógł. Dzięki niemu biorę bardzo mało hydrokortyzonu. Wcześniej zmuszony byłem przyjmować minimum 30 mg dziennie a teraz 5 mg a czasami wcale.
Chlorek jest super :)
Prowadzę troszeczkę własnych doświadczeń z aminokwasami ale podzielę się nową wiedzą jak wszystko sprawdzę.

Inkognito pisze:
Zamówiłem tam kiedyś piramidkę z procesorem ale jakoś specjalnego oddziaływania nie zauważyłem koszt wyniósł kilkaset złotych.

Cóż dodać

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]