Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2019, 23:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

super!
też go kupilem, no ale bedzie swietnie jak napiszesz o wynikach.
prosilbym (jesli to mozliwe) o wrzucenie do 1,5 l butelki (tyle zamierzam robic jednorazowo) i zrobić pomiary np. co 1 godzine do 7 max. ale pamiętaj o przemieszeniu wody przed pomiarem, aby nie bylo jakis przeklamań- zwlaszcza w tych pierwszych minutach oddzialywania...

dobrze by bylo miec przynajmniej -500 :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lis 2012, 21:19 
VIP Member
Awatar

aa i moze dodam jeszcze jedno:
- J.Pokrywa wspomnial w jednym z wywiadów, ze wodór przez butelki plastikowe ucieka.
Ja sam sobie wczoraj zakupilem szklaną, zakręcaną 1,5 litrową bo mysle ze jak zanurzymy generatorek na wiecej niz 6 godzin- to moze miec pewne znaczenie...

zresztą- testy stosowne oczywiscie mozna wykonać.

Co za zbieg okoliczności Bow1 chyba interesujemy się podobnymi tematami najpierw ormus potem magnez i witamina c a teraz generatorek :D już wcześniej chciałem kupić ten polski napisałem do dr. Jana Pokrywki czy ten generator polski wytwarza podobną wodę do jego wody idealnej i co o nim myśli odpisał mi"Jest to znacząco lepsze niż woda z generatora działającego na zasadzie elektrolizy typu Kangen. Cena od 4 do 12 tysięcy zł.
Tam praktycznie wszystkie parametry oprócz redoxa są pogwałcone. I to znacząco.
Ten Pański generatorek produkuje znacząco zredukowaną wodę.
Aby jednak uzyskać podobną wodę do wody idelnej trzeba po pierwsze dysponować filtrem z odwróconą osmozą – wersja zrób to sam koszt około 400 zł.
Następnie wodę tą trzeba przegotować czajnik elektryczny około 100 zł i wystudzić i najlepiej wlać do butelki szklanej w której trzeba zastosować ten generator około 400 zł.
Po jakimś czasie około 2 godzin zbadać przyrządem redox razem z miernikiem Ph około 500 do 700 zł czy ma odczyn redox przynajmniej minus 200 mV.
Im odczyn redox bardziej ujemny tym lepiej. Np. minus 400 czy minus 500 mV
Jeśli tak to jeszcze ustrukturyzować urządzeniem Grandera około 500 zł i ma Pan już podobną wodę do wody redox gotową do wypicia.
Będzie ona wtedy miała niestety dość wysoką mineralizację około 80 do 150 PPM. miernik mineralizacji około 100 zł niezbyt korzystną, i odczyn Ph znacząco alkaliczny około Ph 10 na dłuższą metę też niezbyt korzystne.
Ja dopóki nie miałem wody redox też taką sobie robiłem około rok.
Woda redox przechodzi te trzy procesy ale redukowana jest czystym wodorem i jej idealne Ph jest około 7. mineralizacja około 10 PPM a odczyn redox poniżej minus 300 mV przeważnie minus 500.
Pozdrawiam, Jan Pokrywka”
Tak więc Bow1 nie daj się prosić jak będziesz mógł od razu przetestuj miernikiem i napisz nam ile ma woda doktora i woda z generatora.Co do urządzenia,które produkuje wodę idealną to dla mnie cena iście zaporowa 10tys złotych rozumiem parę tysięcy ale tyle to chyba lekka przesada kto sobie pozwoli wydać taką sumę na urządzenie,które jak by nie było nie jest sprawdzone nikt nie pił tej wody przez lata aby można stwierdzić,że ma faktycznie właściwości zatrzymujące starzenie

pozostaje miec nadzieje, ze wejdzie to do produkcji masowej i wtedy cena spadnie do 2 k :) Na NTV chyba za tydzien bedzie prezentacja tej maszyny. Widzialem zdjecie- wyglada na mocno zaawansowaną konstrukcje więc ceny sie nie dziwie zwlaszcza, ze oni to pewnie montują na piechote każde z osobna :)

W wykladach Pokrywki jednego mi zabraklo: mowil o tej nadmiernej mineralizacji, ale nie poparł badaniami, dowodami- a szkoda.

Moze faktycznie coś jest na rzeczy, ale na ile to ważne: to cieżko wyczuć.

Na razie zostaje generatorek. Kupic jakiegoś "zdroja", przegotować, zredukować i źle nie bedzie...pozosaje tyle kwestia wydajnosci tego wynalazku.

A czy w tej wodzie mozna rozpuścić chlorek magnezu bez szkody dla wodoru :)? oto jest pytanie :D

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Wróciłem do domku i wykonałem pomiary redox ponieważ dzisiaj dotarła do mnie woda dr Pokrywki. Jest w zielonych szklanych butelkach z metalowym zakręcanym kapslem.
Pojemność butelki 270 ml i napełniona jest po sam kapsel. Nazwa wody - Red-Ox.
Zmierzyłem najpierw wodę z kranu, a przyznać trzeba, że podobno w moim mieście woda jest stosunkowo dobra. Miernik wskazał wartość +118 po tym wykonałem pomiar wody z buteleczki miernik wskazał -500.
Trzeba przyznać, że ta woda z butelki ma ujemny potencjał.
Jest tylko jeden problem. Nie zakupiłem płynu służącego do kalibracji miernika redox. Nie jest to jednak wielki problem ponieważ różnicę potencjału między wodą z kranu a Red-Ox zmierzyłem i wynosi ona 618 jednostek.
Gdyby okazało się, że po kalibracji miernika kranówa ma +150 to woda Red-Ox ma -468, a to niemało.
Przyjrzę się teraz polskiemu gerenatorkowi jaki kupiłem ale dotrze do mnie dopiero w przyszłym tygodniu. Odpisali mi, że obecnie nie mają go w magazynie ale do końca tygodnia będzie nowa dostawa.
To co odpisał dr Pokrywka dla Inkognito brzmi sensownie. nie wiadomo jednak jak na dłuższą metę woda ta ma wpływać na zdrowie. Postanowiłem jednak zostać królikiem doświadczalnym :D
kroolik ja bym nie rozpuszczał chlorku w tej wodzie.
Będę was informował.

dzieki za info :)
a do mnie dziś generatorek dotarł. jedno mnie tylko zmarwilo, ale mam nadzieje, ze skonczy sie dobrze otoz w instrukcji urządzenia na ich stronie jest napisane, ze mozna uzyskiwac wartosci poniżej -300, a w tej samej instrukcji w tym samym zdaniu jest zmieniony wyraz i wychodzi na to, ze nie poniżej a "do -300".

napisalem do nich aby to wyjasnili i mam nadzieje, ze to bedzie jednak ponizej -300 :)

Ja wlasnie wrzucilem generatorek do litrowego sloika i zostawiam na całą noc.
jak bedziesz robil pomiary to nie zapomnij wypelnic wodę az pod korek/zakretke aby wodor nie uciekal do powietrza. jesli to nie problem to moze zrob test wlasnie na 1 litrze...

a odnosnie mieszania z magnezem to odpowiedź znalazlem na stronie Pokrywki,
on tam pisze, ze chlorek magnezu aby rozcieczyć z wodą przegotowaną i mozna dolać butelke wody red-ox wiec nie ma przeciwskazań.
na noc cos takiego i jazda...:D

Awatar użytkownika

No i jak tam Wasze doświadczenia? Minęła już ta noc, dzień i nawet kolejne 2 noce ;)

Master Elect of Nine * 9th Degree

jeszcze nie miałem czasu na użycie chlorku magnezu

przy okazji, jakiej ilości wody i proszku mam użyć, żeby się namagnezować przez moczenie stóp? dr Pokrywka coś mówił o tym w NTV, ale nie pamiętam szczegółów

u mnie bardzo pozytywne doswiadczenia z magnezem.
zrobilem olejek- kurcze 100% zapachu potu faktycznei blokuje :)

dalem ojcu do picia (1 mala lyzeczka rozcinczona w 350-400 ml plynu przed snem) no i mowi, ze spi mu sie duzo lepiej.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W moim przypadku na pewno dłużej śpię. wcześniej spałem 5 do 6 godz. obecnie 6 do 7 godz. Pojawiło się wiele korzyści.
Nie wiem jednak czy wszystkie pozytywne zmiany należy przypisać chlorkowi magnezu ponieważ jednocześnie pracuje dla mnie Quantek i biorę zabiegi biorezonansowe.
Nie, nie jestem hipochondrykiem mam po prostu problemy ze zdrówkiem już od 1999 r. Miałem guza w głowie, a później jeszcze kilka.
Po tych perypetiach pozostały problemy i staram się jakoś sobie poradzić.
Byłem wczoraj w Warszawie na warsztatach pani Jonette Crowley. Warsztaty - SOUL BODY FUSION, a więc przywrócenie jedności (harmonii) duszy i ciała. Dzisiejszego ranka rozgryzłem pewien mój problem zdrowotny tzn nadal nie wiem czym jest to spowodowane ale już wiem jak sobie z tym radzić.
Nie wiem dlaczego po tylu latach akurat dzisiejszy poranek przyniósł rozwiązanie chociaż niezbędne dane posiadałem od lat.
Ciekawe czy to wczorajsze warsztaty.
Czy macie jakieś doświadczenia z Quantekiem?

chlorek magnezu piję z sokiem pomarańczowym, inaczej nie idzie :D

samopoczucie narazie bez zmian, liczę na redukcję wydzielania potu przez organizm,

niecałą płaską łyżeczkę proszku mieszam z odrobiną wody i dodaje sok, razem jakieś 400 ml do wypicia na wieczór

potrzebuje jeszcze patentu na moczenie nóg, jakiej ilości proszku i wody powinienem użyć?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Witajcie Bow1 mam pytanko z jakiej stronki zamawiacie tę wodę, wysłałem dwa razy na e-maila ze strony Pokrywki i na żaden nie dostałem odpowiedzi.Chciałem zakupić olej Redox i cisza jak makiem zasiał.Pozdrawiam :hejka:

ja pisalem do Jana Pokrywki, ale odpisał mi jego brat, ze on sie zajmuje wysyłkami oleju i wody.
to jest jego mail: mimpokrywka@gmail.com

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

tigeroo9 pisze:
Witajcie Bow1 mam pytanko z jakiej stronki zamawiacie tę wodę, wysłałem dwa razy na e-maila ze strony Pokrywki i na żaden nie dostałem odpowiedzi.Chciałem zakupić olej Redox i cisza jak makiem zasiał.Pozdrawiam

Wodę redox kupiłem na Allegro. Wysyłają pocztex-em i nie jest to tania wysyłka.
Oliwkę magnezową zrobiłem sam poprzez rozpuszczenie chlorku magnezu w wodzie demineralizowanej.

Awatar użytkownika

Dzięki :spoko: kroolik i Bow1 właśnie wysłałem zapytanko na adres od krolika,Dzięki za informacje i ciekawe artykuły.Pozdrawiam :hejka:

a ja czekam na te badania, które kolega mial w tym tygodniu przeprowadzić :)

Bow1 napisał
Czy macie jakieś doświadczenia z Quantekiem?

Otóż mam pewne doświadczenie z tym urządzeniem ale dotyczy to trafności analizy tego urządzenia,
chciałam pomóc chorej mamie w ciężkim stanie leżącej w szpitalu, wtedy jeszcze niewiele szukałam i wiedziałam co do różnych metod naturalnego leczenia, szukając w necie informacji trafiłam do lecznicy L'ALBA VITA i poczytałam o Quantec,
w lecznicy powiedziałam o mamie, więc zaproponowano mi przesłanie zdjęcia mamy do analizy urządzeniem Quantek, przesłałam zdjęcie i ku zdumieniu zadzwoniła do mnie właścicielka z lecznicy o 10.00 wieczorem z informacją (po analizie urządzeniem), że po mamę przyszedł anioł, podała jego imię i że jak nie pojadę do niej to w nocy pewnie odejdzie, ponieważ samochód był w naprawie a to było 100 km i późny wieczór to nie pojechaliśmy, rano zadzwonili ze szpitala, że mama zmarła,
ta wtedy śmierć mamy była katalizatorem mojej zmiany z tzw. "leminga" na istotę szukającą prawdy o wszechświecie,
a jeśli chodzi o diagnozę zdjęcia mamy z tego urządzenia to byłam mocno zdziwiona, bo opisywało parę rzeczy (m.in. małą deformację stopy) o których nikt z lecznicy nie mógł wiedzieć nawet jakby mieli kontakty w szpitalu 100 km odległym (nie znali nazwiska mamy), czy czytali z tęczówki, bo część analizy dotyczyła domu, w którym mama mieszkała
do tej pory zastanawiam się nad tym urządzeniem, na jakiej zasadzie ono działa i pewnie sama bym wypróbowała (diagnoza mówi o całokształcie osoby) ale nie spieszę się zbytnio

Awatar użytkownika

No i jak tam doświadczenia z generatorem wodoru? Dziś do mnie dotarł, ale bez mierników mogę co najwyżej zdać się na wrażenia smakowe ;)

pijemy :)
trzymam 14 godzin w zbiorniku 1,8 litra- wystarcza na dwa dni picia.
ale nie wiem ile to ma ...czekamy na wyniki bow1

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dzięki Akacja za info o Quanteku. Ja zamówiłem w dwóch różnych miejscach diagnozę wysyłając zdjęcie i datę urodzenia. Zamówiłem i zapłaciłem a teraz czekam na efekty.
Dziwna ta diagnoza, bardzo dziwna. Przysyłają w formacie PDF i jest tego bardzo dużo. Tak w nawiasie, zamówiłem również dla mojego pieska.
Wiem, że jest to bardzo dziwne tzw dioda emitująca biały szum itd ale coś mi mówi, że to działa.
Odnośnie redox to dopiero dzisiaj dostałem te urządzonko i wrzuciłem do pojemnika z demineralizowaną wodą oczywiście wcześniej wykonałem pomiar redox. Jutro wieczorem zrobię pomiar i znana będzie różnica potencjału.

Akacja, nie próbuj zrozumieć działania Quanteka. Na warsztatach u Jonette Crowley nauczyłem się czegoś, a chodzi w skrócie o to - jeżeli coś działa to nie analizuj i nie naprawiaj.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

I jeszcze jedna ciekawostka na temat dziwnych urządzeń.
Kilka miesięcy temu znajomy lekarz powiedział mi, że jego kilku kolegów skutecznie wyleczyło skoki poziomu glukozy pewnym urządzeniem. Chodzi o BICOM OPTIMA B22.
Zamówiłem 15 zabiegów i dojeżdżałem 85 km. Po 7 zabiegu podczas kąpieli zauważyłem, że uruchomił mi się nieczynny nerw w nodze.
Podczas operacji w 2000 r pobrano mi z nogi trochę tkanki na potrzeby odtworzenia jakichś elementów w zatoce klinowej gdzieś tam.
Powierzchnia około 10x10 cm była drętwa jak po zastrzyku u dentysty widocznie podczas operacji uszkodzono nerw.
Po 12 latach nerw ożył i działa :)

a ile kosztuje ta analiza Quentekiem? no i czy to jest tylko dla chorych czy moze zdrowy też z tego wyciągnać jakieś korzysci??

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Już zrobiłem pomiar wody potraktowanej polskim generatorkiem.
Oświadczam, że generator działa.
Po kilku godzinach poziom redox spadł o 230 jednostek. Jak już wcześniej pisałem nie kupiłem płynu kalibrującego więc nie wiem jaki w rzeczywistości był poziom w momencie startu ale miernik wskazywał +142 po 6 godzinach 5L pojemnik wody demineralizowanej ma poziom -90.
Ciekawi mnie jak często trzeba będzie wymieniać wkłady.
Odnośnie Quanteka to oczywiście mogą z niego korzystać również zdrowe osoby ba mało tego mogą korzystać zwierzęta, firmy, plantacje, hodowle, firmy itd.
Mam zamiar skorzystać z niego aby poprawić stan ichtiofauny na jednym z jezior jeżeli zda egzamin to zastosuję na kilkadziesiąt innych.
Koszt zależy od operatora tj średnio około 100 pln/miesiąc.

Szanowny Bow1 :)

dobre wieści, a
czy mogłbyś przy okazji zrobić jakieś dokladniejsze testy??
nie wiem, moze niepotrzebnie wychodzę z tą "apteką", ale mam coś takiego że lubie wiedzieć dokladnie, aby optymalnie wykorzystać urządzonko. Faktycznie: głownie bedzie tu chodzilo o szybkość zużywania sie wkładu (on na szczescie nie jest drogi) no i o uzyskiwanie redoxu minimum te -300 albo -500.

powiem Ci jak ja bym to zrobił jesli miałbym miernik:

- np. 1,5 litrowy słoik (kupilem taki w Carefurze za 10 zł) zalany po dekiel i dobrze zakręcony. Wykonać pomiary w 6, 8, 10, 12 i 14 godzinie procesu. Zalewam po dekiel bo J. Pokrywka mowil, ze wodór ucieka do powietrza....a jak stoi wiele godzin no to wiadomo...

Wtedy się okaże po jakim czasie woda osiąga poszczególne granice (np. wspomnianą -300), no i drugie: czy moze po 8-10 godzinach sie okaże, ze już pomiar się nie poprawia (więc wtedy bez sensu jest trzymać generator). Jaki jest maksymalny możliwy?? Tez cenna informacja :)

Wspomniałeś o butli 5-litrowej, ale właśnie zastanawiam się czy nie jest za duża. Chodzi o wydajnosc, wygode itd.

Ja od razu po otworzeniu słoika: przelewam wodę do 6-ciu 300 ml butelek szklanych (po małym kubusiu) i to może stać bez utraty wodoru.

jak nie masz 1,5 litrowego to oczywiscie 1 litrowy też da jakieś pojęcie o procesie...:)
z gory dzieki~!

Awatar użytkownika

Też myślałem o słoiku, ale doszedłem do wniosku że duża nakrętka oznacza większą szansę na ucieczkę wodoru. Moim zdaniem im mniejsze zamknięcie, tym lepiej. Generator idealnie wchodzi do butelki PET, która ma w końcu małą nakrętkę, ale ponieważ lepsze szkło, zatem znalazłem w domu butelkę 0,75 po soku z brzozy. Im większy pojemnik, tym generator musi dłużej z nim "pracować", zatem i wymiana wkładu nastąpi szybciej.
Godzinę temu wypiłem pierwszą szklankę - nie powiem woda smaczna :) Ale mam wątpliwości czy poza uwodorowaniem to urządzonko robi coś więcej, zwłaszcza czy restrukturyzuje wodę. No bo niby gdzie miałaby się "mieścić" w nim taka informacja? W prętach Grandera (www.grander-technologie.com/pl/produkte ... /index.php) jest ponoć taka woda przekazująca informację, a tutaj niby jak by to miało się odbywać?

tak, taka butelka byłaby najlepsza. u mnie jednak generatorek obsluguje 2 osoby i byłoby troche z tym zachodu.
A odnosnie strukturyzacji to dobrze by do nich napisac aby to wyjaśnili. Na ulotce jest tylko wspomnienie o wibracjach z esencji kwiatowych wg dr. Bacha- a to raczej nie jest strukturyzacja jak to jest u Grandera. Dlugopis Grandera zawsze mozna dokupić...

Awatar użytkownika

Wychodzi na to, że tę strukturyzację sam sobie dodałem jako element działania ;)

nie,
oni o tym pisali na stronie.
napisalem do nich maila, zobaczymy co odpiszą.
mata energetyzująca grandera to 400 zł i po krzyku...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Przed chwilką zrobiłem pomiar wynik - 205.
Potencjał spada zgodnie z oczekiwaniem.
Teraz mam kupę roboty w firmie ale w najbliższych dniach zrobię pomiary zgodnie z twoją sugestią kroolik. Spróbuję określić optymalny czas trzymania urządzenia w wodzie.
Najważniejsze, że ten generator to nie ściema.
Dostałem dzisiaj diagnozę z Quanteka i dziwne ale jest tam sporo o wodzie.
Quantek napisał: "uzdatnianie wody. Woda ma doskonałą jakość wody pitnej. Wszystkie szkodliwe składniki natury zarówno materialnej jak i niematerialnej są wyeliminowane.
Wszystkie elementy sprzyjające zdrowiu i witalności występują w zrównoważonych proporcjach" itd nie mam czasu przepisywać a nie daje się skopiować.
Dziwny ten zbieg okoliczności.

No wiec dobre wieści przyszly na temat strukturyzacji:

"Witamy,
Tak, generator Avatari strukturyzuje i energetyzuje wodę (widać to na zdjęciach Kirliana), woda jest żywa.
Zawarte są w nim esencje kwiatowe Instytutu Volla, m.in. Ogórecznik, Gwiazda Betlejemska i inne (tajemnica firmowa).
Wibracja uzdrowiskowa jest o wiele potężniejsza niż Grandera. Wg Instytutu Volla nie trzeba nic więcej.
Tylko woda do której wkładamy (zalewamy) urządzenie powinna być czysta informacyjnie, bez toksycznej pamięci.
Najszybciej jest toksyczną pamięć wody skasować silnym magnesem neodymowym, bądź dwoma, wystarczy przesunąć je wzdłuż butelki z wodą, ALE UWAGA absolutnie nie zbliżać magnesów do Avatari gdyż uszkodzi to wibracje na nim zapisane, czyli najpierw usunąć informację z wody, a dopiero później włożyć generator do pojemnika."

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]