Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 0:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Ja stosuje przy myciu zębów i do płukania gardła, jak coś tam czuje ze zaczyna zalegać jesienią. Definitywnie działa.

Pewnie to ktoś już pisał, ale nie opłaca się kupować 3% utlenionej w aptece przy częstym zastosowaniu WU.
Szukać w chemicznym sklepie- kiedyś była na allegro, ale dalej jest dostępna w rożnych sklepach netowych- wystarczy użyc wyszukiwarki. Pamiętać że 30% WU parzy - dlatego trzeba używać rękawiczek przy jej rozcieńczaniu. Kiedyś widziałem nawet 60 % roztwór na allegro.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lis 2012, 22:30 
VIP Member
Awatar

Cosiek pisze:
Czy ktoś jeszcze stosuje wodę utlenioną wewnętrznie? Czy może ktoś jeszcze wyrazić jakieś opinie?

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Ja pije 2x dziennie po ok 12-15 kropel perhydrolu 35% na szklanke wody. Dodaje takze tyle samo na duza miske wody mojej psinie (owczarek niemiecki).

Moim zdaniem obowiazkowa lektura, oprocz Nieumywakina, przed kontaktem z H2O2:
http://www.vibronika.eu/aktywny-tlen-w-praktyce

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam Wszystkich!

Nie dawno zapoznałem się z tematem stosowania wody utlenionej wewnętrznie. Czy ktoś się orientuje czy na dzień dzisiejszy jest do kupienia woda utleniona 3% bez domieszek czy trzeba kupić perhydrol i rozcieńczać?

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Woda utleniona - inhalacja
- bezpośrednio z płuc trafia do krwiobiegu, Bill stosował 3% - ale zgodnie z portalem EarthClinic lepiej stosować większe rozrzedzenia od 0,5 do 1%..

http://www.earthclinic.com/remedies/hydrogen_peroxide.html

http://www.earthclinic.com/
+ inne ciekawe tematy i komenty ludzi z całego świata.

Bill Munro 1924-2014
w wieku 80 lat taką ''inhalacją'' wyleczył raka prostaty ..

Cytuj:
Bill Munro 14, 2005

Jak przestałem raka prostaty przez Wdychanie nadtlenku wodoru za pomocą aerozolu do nosa pompy . W lecie 2004 roku, miałem fizyczne i mój lekarz powiedział, że ma raka, a on ustawić harmonogram dla chemioterapii. Powiedziałem mu, że nie ma na to czasu, byłem bardzo zajęty. W połowie listopada rak wrócił do życia, wielki czas. Wiedziałem, co robić. I zostały badania nadtlenek wodoru v. Raka na kilka lat. I wdychać nadtlenku w ustach i do moich płuc. Podszedłem biorąc od 2 wdycha rano i 2 w nocy, z 8 lub 9 wdycha przez cały dzień i pompowanie pompą 10 razy. Ten wychowany tlenu we krwi. Wirus nie może żyć w środowisku bogatym w tlen. Sześć dni później nie było żadnych oznak raka i był czysty, bez blizn i skaz. Trzymałem się z 8 lub 9 razy dziennie z 10 pomp aż do połowy lutego 2005 r. wróciłem do mojego lekarza o więcej badań krwi i powiedział mi, aby nie wrócić na 5 lub 6 miesięcy . To było o wiele lepiej niż chemioterapia. Nie miałem żadnych skutków ubocznych lub uczucia dyskomfortu. Jestem osiemdziesiąt jeden rok stary i czuję się czterdzieści pięć. Mój harmonogram konserwacji jest 6 lub 7 wdycha dziennie , z 6 lub 7 Pompy każdy wdech . Tylko leki ", jeśli chcesz to nazwać, że" jest w 3% nadtlenku wodoru, które dostaję od aptece. Wdychając nadtlenek wodoru jest najsilniejszym, najtańszy, najszybszy łykać, najbardziej wiarygodne zabić wszystkich "wirusy", a można kupić na całym świecie. Nie mam specjalnej diety. Moja żona jest bardzo dobrym kucharzem i robi dobre posiłki i desery. Aby uzyskać więcej informacji na http://www.landrights.com i przejdź do "nadtlenku wodoru. Bill Munro land@landrights.com 248-623-1120

Cytuj:
Moja żona i ja wdychania nadtlenek przez 9 lat i bez przeziębienia, ból mięśni, bóle i bóle. Biorę żadnych leków lub witamin. Jestem mniej niż dwa lata do 80 lat. Moje płuca nie poddawaj się, kiedy pracuję w moim ogrodzie lub innych czynności w domu. Mój dom to 160 lat, więc praca nigdy się nie kończy. Nadtlenek utrzymuje naszą morfologię krwi tlenu w wysokiej 90-tych.

Jedną z pierwszych osób, które skorzystały z nadtlenku jak ja, był bardzo interesujący. Miał niską samoocenę. I okazało się, że był na dializy nerek. Rozmawiałem kilka razy nadtlenku z nim. Wreszcie pewnego dnia poszedłem do jego domu z pompą do rozpylania do nosa. Otworzył go i wylał zawartość i wypełnić go z 3% nadtlenku. On rozpyla go do ust i do płuc. Powiedziałem, wiesz, jak to zrobić, a ja w lewo. Trzy dni później zadzwoniłem do niego, aby zobaczyć, czy coś się stało. Powiedział, że mogłem oddychać łatwiejsze. Cztery dni ostatni zadzwonił do mnie, był tak podekscytowany, wszystko, co mógł powiedzieć to "To działa, to działa". Spytałem "Co on robi?". Powiedział, że budzi się około półtorej godziny przed normalne i że był kaszel wszystkie złe rzeczy, które było w jego płucach. Wrócił do łóżka, a kiedy się obudził, powiedział, że nie czuł się tak dobrze od lat. Od tego czasu jego duch zawsze był dobry, a jego głos był się pokonać.

Kilka osób powiedział mi po czterech lub pięciu latach za pomocą nadtlenku zatrzymali. Pytam, dlaczego i jak powiedział, że nie chorują i nie sądzę, żeby to działało. Można dokonać tego wyroku. Jeden nasz przyjaciel idzie do lekarza na wizyty kontrolne i stymulatora lekarz mówi mu nadtlenek nie będzie mu pomóc, ale nie zrobi mu krzywdy. On wykorzystuje swoją drugą rozrusznik serca. Powiedział mi kilka razy; gdyby nie jego inhalacji nadtlenku że dziś nie byłoby nas tutaj.

http://educate-yourself.org/cn/hydrogenperoxideandprostatecancer14oct05.shtml
tlum. - translator

dziadek Bill w krótkim filmie instruktażowym :) :
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... T1_Rkl0B1M

cos w tym jest - od roku bez przeziębień jadę - H2O2 3% przy początkach wirusówek po kilka kropli do obu uszu naprzemiennie kilka razy dziennie - donośnie :tak: czyli do nosa tez mozna.
Poleciłem koledze ostanio - lata cale zatoki ''leczyl'' - powiedział że codzień jest lepiej :hejka:
z forum EC - do raka płuc wg Billa M. nowotwory płuc potrafi leczyć.
myslę że warte uwagi.
Tylko w dozownik trzeba się zaopatrzyć - wystarczy jakąs sól morska z gwintem zakupić i...
podmienić zawartość.
A tak na marginesie 20 zl za buteleczkę 30g soli morskiej w slabym stęzeniu to lekka granda ! :P

Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 14:24 przez greg2015, łącznie zmieniany 2 razy

spożywam równiez wewnętrznie od miesięcy - rano do 3 ml w szklance z woda + sól morska szczypta.

a metodę podmianki wody morskiej - polecam szczegolnie dla małych dzieci..kompletnie bezpieczne - skutków ubocznych brak - poza zdrowieniem..
ja daję koło 5-10 ml 3% na uncję - w buteleczce aptecznej jest własnie 30 ml - wychodzi stęzenie 0,5 - 1 %.
tzn. wlewam WU - do reszty dopelniam wodą.
spryskanie uszu (do środka) i ''do-nośne'' psikanie kilka razy dziennie świetnie oczyszcza i natlenia - usuwając wirusy
+ syrop z cebuli, sosny, kapiele w wodzie z soda oczyszczona, (można szklankę utlenionej dodatkowo do kapieli - dla wszystkich.. ) i cynamon z miodem - lekarzy omijamy lukiem szerokim :hejka:
- sprawdzilem na swoim dziecku

pozdrawiam

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

ą
greg2015 pisze:
spożywam równiez wewnętrznie od miesięcy - rano do 3 ml w szklance z woda + sól morska szczypta.

a metodę podmianki wody morskiej - polecam szczegolnie dla małych dzieci..kompletnie bezpieczne - skutków ubocznych brak - poza zdrowieniem..
ja daję koło 5-10 ml 3% na uncję - w buteleczce aptecznej jest własnie 30 ml - wychodzi stęzenie 0,5 - 1 %.
tzn. wlewam WU - do reszty dopelniam wodą.
spryskanie uszu (do środka) i ''do-nośne'' psikanie kilka razy dziennie świetnie oczyszcza i natlenia - usuwając wirusy
+ syrop z cebuli, sosny, kapiele w wodzie z soda oczyszczona, (można szklankę utlenionej dodatkowo do kapieli - dla wszystkich.. ) i cynamon z miodem - lekarzy omijamy lukiem szerokim :hejka:
- sprawdzilem na swoim dziecku

pozdrawiam

Ja proponuję Ci sól himalajska , bo ona zawiera więcej mikroelementów jak sól morska, morską stosuję do gotowania. Sól himalajską kupuje w sklepie zielarskim drobno mieloną, bo mam ją w solniczkach. Ja do szklanki wody wlewam łyżkę stołową H2O2 raz dziennie, jak kicham i zaczyna się katarek to wlewam u uszu, zawsze kończy się na kichaniu i zabijam niewidzialnego wroga. Jeżeli chodzi o zatoki (wieloletnie problemy) to zawsze proponuje: sól fizjologiczną 1 ampułka + 3 krople H2O2 3%, głowę przechylić do tyłu i wlać do nosa, głowę przechyloną trzymać ile się da, wieczorem przez trzy dni, jeżeli nie do końca jest ok, to robimy poprawkę, ale z 5 kroplami H2O2. Często mam telefony, że tyle lat się męczyłam/męczyłem, a tu pstryk i jest ok. :okok:

Od jakiegoś czasu faktycznie coraz częściej zażywam himalajską gruboziarnistą - bo jakość morskiej obniżyła się bardzo.
tak naprawdę w sprzedaży jest nie wiadomo co. - sprawdzić tego nie idzie praktycznie..
- i jeszcze ją ''jodują'' :tak: ..
- mielona różowa - kupiłem ostatnio pięknie zapakowaną firmy S....e - w środku zmielone coś -jakby wymieszana zwykła stołowka z czymś ..
A skąd wiem - bo tę gruboziarnistą mielę sam i... to po prostu widać !
Zwykła nieoczyszczona sól z polskich kopalń jest równie wartościowa co tamte - też jest to sól sól morska sprzed milionów lat..
Podobno 50% soli Himalajskiej w obrocie w Europie to podróbka ..

Metody Twoje podobne w sumie.. :lol:
a zatoki to jak widać żadna choroba tylko uciążliwa szybko ''uleczalna'' przypadłość.

robie roztwór jak w linku - roztwór 26% tzw. Sole :
http://vibronika.eu/images/pdf/sollekiem.pdf

i łyżeczke na szklankę - cały czas sobie stoi w dzbanku - termin przydatności do spożycia - cała wieczność :hejka:

Awatar użytkownika

greg2015 pisze:
Od jakiegoś czasu faktycznie coraz częściej zażywam himalajską gruboziarnistą - bo jakość morskiej obniżyła się bardzo.
tak naprawdę w sprzedaży jest nie wiadomo co. - sprawdzić tego nie idzie praktycznie..
- i jeszcze ją ''jodują'' :tak: ..
- mielona różowa - kupiłem ostatnio pięknie zapakowaną firmy S....e - w środku zmielone coś -jakby wymieszana zwykła stołowka z czymś ..
A skąd wiem - bo tę gruboziarnistą mielę sam i... to po prostu widać !
Zwykła nieoczyszczona sól z polskich kopalń jest równie wartościowa co tamte - też jest to sól sól morska sprzed milionów lat..
Podobno 50% soli Himalajskiej w obrocie w Europie to podróbka ..

Metody Twoje podobne w sumie.. :lol:
a zatoki to jak widać żadna choroba tylko uciążliwa szybko ''uleczalna'' przypadłość.

robie roztwór jak w linku - roztwór 26% tzw. Sole :
http://vibronika.eu/images/pdf/sollekiem.pdf
Z solą himalajską masz rację, ja kupuję droższą, ale w sumie też nigdy nie wiadomo, też zacznę kupować grubą, przynajmniej widać czy jeszcze coś tam sobie jest. Sól nieoczyszczona jest dobra, to fakt, ale oczyszczona to tak jak ryż biały, cukier, mąka itd. wszystko co oczyszczone to schrzanione :dobani:
Masz rację z zatokami, ale większość ludzi męczy się, biorą antybiotyki, do bani. Mojej znajomej mąż miał problem, ale nic nie chciał zrobić, dopiero jak pielęgniarka stanęła przed nim ze strzykawką to zerwał się i uciekł , nareszcie posłuchał się. Dużo ludzi najpierw stosuje farmację , w tym tabletki przeciwbólowe, dopiero jak źle się dzieje i nic nie pomaga, to wtedy szukają naturalnego leczenia :uśmiech:.

i łyżeczke na szklankę - cały czas sobie stoi w dzbanku - termin przydatności do spożycia - cała wieczność :hejka:

Cytuj:
Dużo ludzi najpierw stosuje farmację , w tym tabletki przeciwbólowe, dopiero jak źle się dzieje i nic nie pomaga, to wtedy szukają naturalnego leczenia :uśmiech:.

Ból jest wołaniem chorego organizmu - stań - pomyśl - coś jest nie tak - zaopiekuj się mna..
- znajdź przyczynę.
Ibumy, paracetamole .. zalewani nieustająca natarczywą bezczelnie klamliwą reklamą - siegaja jak owieczki na rzeź i... sa tego skutki..
A nie wiedzą że ta nieoczyszczona sól niezbędna systematycznie spożyta z dobrą wodą - wiele chorób odstrasza i jest fundamentem zdrowia .. a jak jeszcze dodać do tego kilkanaście kropli WU.. :cwaniak:

Prof. Borys Bołotow po obfitym posiłku mała grudkę soli poleca rozpuścić w ustach jak cukierka ku wytworzeniu kwasu prawidłowego w żołądku - co by trawienie skuteczniejszym uczynić .. :hejka:
Przynajmniej białe fartuchy mają rację ze sól niezdrową jest - tak: STOŁOWA ''JODOWANA'' biała pozbawiona wszystkiego co cenne i co leczyć może .

''szkoda'' tylko że wszystko co zdrowe ma słony, gorzki lub mdły smak .. :tak:

Awatar użytkownika

greg2015 pisze:
Cytuj:
Dużo ludzi najpierw stosuje farmację , w tym tabletki przeciwbólowe, dopiero jak źle się dzieje i nic nie pomaga, to wtedy szukają naturalnego leczenia :uśmiech:.

Ból jest wołaniem chorego organizmu - stań - pomyśl - coś jest nie tak - zaopiekuj się mna..
- znajdź przyczynę.
Ibumy, paracetamole .. zalewani nieustająca natarczywą bezczelnie klamliwą reklamą - siegaja jak owieczki na rzeź i... sa tego skutki..
A nie wiedzą że ta nieoczyszczona sól niezbędna systematycznie spożyta z dobrą wodą - wiele chorób odstrasza i jest fundamentem zdrowia .. a jak jeszcze dodać do tego kilkanaście kropli WU.. :cwaniak:

Prof. Borys Bołotow po obfitym posiłku mała grudkę soli poleca rozpuścić w ustach jak cukierka ku wytworzeniu kwasu prawidłowego w żołądku - co by trawienie skuteczniejszym uczynić .. :hejka:
Przynajmniej białe fartuchy mają rację ze sól niezdrową jest - tak: STOŁOWA ''JODOWANA'' biała pozbawiona wszystkiego co cenne i co leczyć może .

''szkoda'' tylko że wszystko co zdrowe ma słony, gorzki lub mdły smak .. :tak:

Tak, ból to wołanie o pomoc, ja zawsze mówię , naucz się słuchać swojego organizmu. Tak, reklama Paracetamolu , a potem Alzheimer się kłania , ale nie tylko od tego. Tak, sól , ale himalajska, bo ta jodowana to tak jak napisałeś, a jodu i nie wiadomo jakiego, bo może nawet radioaktywnego i tak jak na nie lekarstwo , kilogramy by trzeba :haha:. Wiele osób przez złą gospodarkę wodno-solną kopie sobie grób i nie zdaje sobie z tego sprawy, a winni są właśnie te białe fartuchy.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Woda utleniona w aptece nie dość, że ma 3% roztwór co pewnie też można poddać wielkiej niewiadomej bo wystarczy popatrzeć na to, że srebro koloidalne dostępne w aptece ma mieć 25 ppm, a w rzeczywistości ma około 8 ppm. W dodatku każde otwarcie buteleczki, która leży na półce miesiącami powoduje utratę właściwości, spadek procentowego stężenia.

Nieumywakin świetnie opisał zarówno działanie wody utlenionej jak i to jak można ją wykorzystać. Drugą osobą, która ma doświadczenie z jego stosowaniem jest Dr Leonard Coldwell.

Cytuj:
Co myślisz o nadtlenku wodoru

To cudowny związek chemiczny. Wszyscy moi pacjenci przyjmowali po 8 kropel 35% spożywczego nadtlenku wodoru.

Wyjaśnij co to znaczy spożywczego

Jeśli udasz się do sklepu i kupisz 3% nadtlenek, wypełniony jest on metalami ciężkimi, toksynami, ponieważ jest on stworzony do czyszczenia, do używcia zewnętrznego. Musi on być farmaceutyczny lub nadający się do spożywcia, by nie zawierał wszystkich tych toksyn i metali ciężkich, które zawiera zwykły nadtlenek wodoru.

Dodajesz tylko kilka kropel do wody ?

Musi to być woda destylowana, jeśli użyje się normalnej wody, to nie zadziała, ponieważ wtedy zużywa się on na oczyszczenie wody. Musi to więc być woda destylowana, albo sok z alouesu zwyczajnego

Stosowałem przez jakiś czas 3% roztwór z apteki, wypiłem około kilkunastu butelek jaki efekt ? Gronkowiec jak był tak jest, owszem objawy zmniejszyły się ale jedynie o kilkanaście %. Mógłbym wciąż stosować pewnie w końcu bym go wyleczył, ale jak sobie pomyślę że z jednego problemu idę w drugi...

Perhydrolu nie kupicie w aptece trzeba mieć receptę tak samo jak na devikap (witaminę D3 :lol: ), ale....
Można kupić perhydrol spożywczy 30% bez stabilizatorów w szklanek butelce z 3 msc okresem ważności w sklepie z roztworami chemicznymi. Czyściutki :))

Dr Leonard Coldwell - Zabić raka [PL] [FULL]
phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam!

Od dziś zaczynam myć zęby szczoteczką ''zakropelkowaną'' kilkoma kroplami WU ''Avena''

Mógłby mi ktoś powiedzieć jeszcze w jakich proporcjach winno się spożywać WU rozcieńczoną w wodzie i kiedy w ogóle taki roztwór winno się przyjmować?

Pozdrawiam.

Nie wiem o co chodzi z tym myciem zębów wodą utlenioną?
To jest technicznie mało prawdopodobne!
Myć olejem kokosowym z dodatkiem sody, powstanie czyszcząca papka..
Są różne receptury..
A woda utlenioną 0.25-0.5 % płukać, to ma sens :tak:
Pół kubka 'zębowego' jak mówi młodzież 'styknie'.

Awatar użytkownika

greg2015 pisze:
Nie wiem o co chodzi z tym myciem zębów wodą utlenioną?
To jest technicznie mało prawdopodobne!
Myć olejem kokosowym z dodatkiem sody, powstanie czyszcząca papka..
Są różne receptury..
A woda utlenioną 0.25-0.5 % płukać, to ma sens :tak:
Pół kubka 'zębowego' jak mówi młodzież 'styknie'.

Woda utleniona pomaga w wybielaniu i zabija mikroby , można myć tylko z sodą , ja myje. Płukać jamę ustną też można, nie zaszkodzi.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam
Wode utleniona stosuje od kilku lat -stale z niezmienie pozytywnym efektem-wiemy ,ze sa rozne wariacje stosowania od 50% do zwyklej 3% aptecznej -niektorzy znajomi z forow medyyny niekonwencjonalnej ostrzegaja nas,ze WU doprowadza w prostej drodze do.....raka :D OK maja prawo miec "wlasne"(podczytane w necie wyniki badan blizej nieokreslonych naukowcow,ktorzy owego dowodza eksperymentami na myszach) zdanie.Duzo z nimi dyskutuje i zaczynaja dyskusje od argumentu-Nieumywakin wyssal sobie wszystko z palca.......:D Ok zastanowmy sie co nam zostanie poza Nieumywakinem? Otoz drodzy zwolennicy dobroczynnego dzialania WU pozostaja doswiadczenia pozytywne z miejsc gdzie na pomylki nie ma miejsca-NASA -stosuja oni WU w postaci zelu do utrzymania astronautow w optymalnych warunkach zdrowotnych-zastanawialiscie sie dlaczego o tym tak niewiele sie przekazuje informacji? :D
WU jest bardzo niebezpieczna dla karteli Pharma -cos co kosztuje grosze badz setne ulamki ceny "lekarstw" radzi sobie calkiem dobrze w walce z wieloma ciezkimi chorobami-WU nie da sie opatentowac wiec trzeba niszczyc wszelkie proby propagowania jej wsrod ludzi-klientow Pharma .Sam osobiscie zastosowalem WU na sobie zaciekawiony efektami u innych-pierwszy raz byl.....niezbyt smaczny :D dziwne odczucia smakowe ,ktore jednak bardzo szybko zniknely -czekalem na efekty......nic po prostu nic nie odczuwalem :D Jednak po kilku godzinach ze zdziwieniem stwierdzilem zeprzeziebienie ktore mnie lapalo zniknelo bez sladu......nastepny dzien i nastepna dawka -znow nic -tyle ,ze moglem robic wiecej bez zmeczenia i spalem mocnym zdrowym snem-rano wstalem wyspany jak nigdy -podreptalem do kuchni i walnalem sobie podwojna dawke 2 ml 3% WU -i to jest akurat moja dawka -czlowiek dziala jak po jakichs "dopalaczach" wyrzymalosc sie zwieksza radykalnie (jechalem 3 km rowerem na najciezszym przelozeniu rowerem i zauwazylem to dopiero pod domem zdziwiony ze mam tyle pary w nogach ) pozniej przyszedl moment na zglebienie leczenia uzywajac WU.......i tu niespodzianka znalazlem tysiace zastosowan i raportow o wyleczeniu ciezkich chorob za pomoca WU Tak sie zlozylo ,ze Zona doznala ciezkiego uszkodzenia watroby przez pieprzony paracetamol -szpital-intensywna rokowania ciezkie ......w sumie malo jej pomagali a wiecej krakali o koncowym terminie-przy niewydolnosci nerek wskazywali na niewystarczajaca ilosc tlenu(nerki pobieraja go bardzo duzo zeby prawidlowo dzialac) wiec wpadlem na "szalony" pomysl zeby Jej ten tlen dostaczyc -woda utleniona-przynosilem codziennie 1 ml WU w strzykawce-wlewalem do kubeczka z woda i po prostu to wypijala-nerki po 2 dniach ruszyly -widok zdumionej braci kitlowej bezcenny-jest dobrze powiedzialem sobie i nie przerywalem WU az do wyjscia ze szpitala 6 tygodni -z watroba poradzilem sobie w inny sposob stosujac dwie slabo znane terapie silimaryna plus kwas alfa liponowy plus selen i jagody schisandry polaczone z korzeniem traganka -w miesiac czasu kuracji domowej doszlismy do punktu gdzie zapalenie cofalo sie w tempie blyskawicznym a watroba rozpoczela proces regeneracji.Udalo sie i to nie uzywajac chemicznych swinstw Zona majac termin 3 miesiace max -zyje i ma sie dobrze juz 17 miesiac -oczywiscie trzeba bylo zmienic to i owo w zyciu ale efekt jest powalajacy.Jedzmy dalej -znajomi-Ci ktorzy cos niecos slyszeli zglaszali sie o informacje o WU w kontekscie zastosowania jej w ciezszych i lzejszych ale upierdliwych dolegliwosciach -stosowali dawki indywidualne od 1 do 3 ml 3% WU z odrobina wody i co najdziwniejsze dla nich dolegliwosci ustepowaly.
Teraz porusze temat sporow jaka wode stosowac? W praktyce okazuje sie ze kazda jest dobra i nie trzeba wydziwiac -najwazniejsze to wsluchiwac sie we wlasny organizm -ilosci ustalamy obserwujac wlasne reakcje -jeden lyka 2 ml bez mrugniecia okiem a inny krzywi sie przy 1 ml rozlozonym na 2 porcje -osobiscie uwazam,ze ilosc okresla nasz organizm -jesli latwo wchodzi nam 1 ml to podwojmy dawke jesli przy 4 ml zaczynaja sie schody zmniejszmy do 3 potem do 2 az bedzie ok dla nas-wazne,zeby brac WU codziennie przez 7-10 dni potem 2-4 dni przerwy i znow .
Co do tematu raka i WU-ona naprawde dziala choc troche inaczej niz nam sie wydaje-ale to temat na kolejny post-czas goni dzisiaj :D

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

tylko widzicie,jest jedno "ale"
dawniej była w szklanych buteleczkach,a teraz w plastikach

dar66 pisze:
tylko widzicie,jest jedno "ale"
dawniej była w szklanych buteleczkach,a teraz w plastikach

Można kupić taką i taką, ale ten 'plastik' to wysokiej klasy polipropylen.
W Krakchemii jest chyba w szkle, ale trzeba spełnic surowsze zasady zakupu..

Cytuj:
rebel9191
Otoz drodzy zwolennicy dobroczynnego dzialania WU pozostaja doswiadczenia pozytywne z miejsc gdzie na pomylki nie ma miejsca-NASA -stosuja oni WU w postaci zelu do utrzymania astronautow w optymalnych warunkach zdrowotnych-zastanawialiscie sie dlaczego o tym tak niewiele sie przekazuje informacji? :D

-jeden lyka 2 ml bez mrugniecia okiem a inny krzywi sie przy 1 ml rozlozonym na 2 porcje -osobiscie uwazam,ze ilosc okresla nasz organizm -jesli latwo wchodzi nam 1 ml to podwojmy dawke jesli przy 4 ml zaczynaja sie schody zmniejszmy do 3 potem do 2 az bedzie ok dla nas-wazne,zeby brac WU codziennie przez 7-10 dni potem 2-4 dni przerwy i znow .

Sam doświadczam dobroczynności tego Leku od kilkunastu miesięcy.
Co to za żel kosmiczny? nie słyszałem , a czytam wszystko na ten temat.. ;)

Biore około 4-5 ml co rano z weekendowymi przerwami, waże ponad 90 kg, gdzieś to sie 'rozłazi'..
Tak jak mówisz, energia, regulacja snu, brak popołudniowych 'zjazdów'..
Pisz, chetnie wymienię się obserwacjami.. :hejka:
Czytałeś Aktywny Tlen R. Nowaka z Vibronika.eu ?
Jest parę tlenowych ciekawostek.. ;)

Cytuj:
z watroba poradzilem sobie w inny sposob stosujac dwie slabo znane terapie silimaryna plus kwas alfa liponowy plus selen i jagody schisandry polaczone z korzeniem traganka -w miesiac czasu kuracji domowej doszlismy do punktu gdzie zapalenie cofalo sie w tempie blyskawicznym a watroba rozpoczela proces regeneracji.

Jest tu odrębne ciekawe tematy o ALA:
http://davidicke.pl/forum/rak-trzustki-toczen-rzs-choroby-uleczalne-t11458.html?hilit=kwas%20alfa%20liponowy#p158270

http://davidicke.pl/forum/chelatacja-w-domku-t14757.html?hilit=kwas%20alfa%20liponowy#p190514

-- 05 gru 2015, 7:13 --

NIEZWYKŁE WŁASNOŚCI ORMUSÓW
Barry Carter
Copyright © 2008
Cytuj:
W polskiej edycji Nexusa artykuł ten składał się z czterech części i był poszerzony o dodatkowy odczyt Davida Hudsona. Patrz „Biały proszek złota”, Nexus, nr 25(5/2002), 26(6/2002), 27(1/2003) i 28(2/2003). - Przyp. red.
Mowa tu o trzyczęściowym artykule Laurence'a Gardnera „Gwiezdny ogień - złoto bogów” zamieszczonym w Nexusie nr 7(5/1999), 8(6/1999) i 9(1/2000). Jego interesującym uzupełnieniem jest wywiad Atashy McMillan z Laurence'm Gardnerem zatytułowany „Sekretne nauki starożytnych” zamieszczony w 37 (5/2004) numerze Nexusa. - Przyp. red.
Filmowa wersja bestsellerowej książki pod tym samym tytułem Sekret autorstwa Rhondy Byrne (Nowa Proza sp. z o.o. Warszawa 2007, przekład Jan Kabat). - Przyp. red.

Fragment:
Moja matka miała sklep ze zdrową żywnością i zapytałem ją, co mogłoby pomóc w usunięciu metali ciężkich z organizmu. Zasugerowała mi pracę dra Kurta W. Donsbacha zatytułowaną Nadtlenek Wodoru, która opisuje, jak pozbyć się ołowiu i arsenu przy pomocy nadtlenku wodoru. (...)

Kupiłem tę książkę i zalecany w niej 35-procentowy nadtlenek wodoru¹ i udałem się z nimi do Jima. Na początku wypił tylko kilka kropel rozpuszczonych w szklance wody. Zrobiło mu się niedobrze i zaczął wymiotować, ale następnego dnia poczuł się lepiej i ponownie je wypił. Z każdym dniem czuł się coraz lepiej pijąc kilka kropel nadtlenku wodoru rozpuszczonego w wodzie.
W roku 1995 przeprowadziłem z nim wywiad, który nagrałem na taśmie. Oto opis pewnych zmian, jakich doznał po rozpoczęciu przyjmowania nadtlenku:
„Po jednej lub dwóch dawkach pozbyłem się halucynacji majaczących w tle w postaci niebieskiego, niebiesko-purpurowego, niebieskiego światła. Po pierwszym razie poczułem się bardzo źle... do tego stopnia, iż myślałem, że chyba umrę. Czułem bardzo, bardzo duże nudności, dezorientację etc. Mój mocz był dosłownie ciemno, ciemno, ciemno, ciemno, ciemno, ciemno brązowy, wręcz czerwonawy. Bardziej niż czerwony... nie czułem się dobrze. Nadal widziałem ten kolor, ale kiedy zacząłem brać nadtlenek wodoru, wszystko ustało. Po około jego trzech dawkach przestałem widzieć ten kolor i słyszeć dźwiękowe halucynacje".
Po kilku tygodniach przyjmowania nadtlenku czuł się na tyle dobrze, że postanowił poddać się kolejnemu badaniu. Tym razem lekarz powiedział: „Wszystko z panem w porządku. Nie ma ołowiu ani arsenu. Stabilny poziom. Wszystko w normie".
W wywiadzie Jim powiedział, że po dwóch tygodniach brania nadtlenku wodoru poziom metali ciężkich w jego krwi zmalał z podwójnej śmiertelnej dawki do „bardzo, bardzo niskiego poziomu".
Jednak coś trzymało go przy życiu przez te 18 miesięcy. To Coś zmniejszyło ilość metali ciężkich z poczwórnej do podwójnej śmiertelnej dawki. Co to było? Nie wiedziałem tego. Jim także. Nikt nie wiedział. To było zagadkowe. To było szokujące, gdyż coś (prawdopodobnie ołów i arsen) omal go nie zabiło. Stawał się coraz bardziej chory, aż nagle z nie wyjaśnionych przyczyn zaczął zdrowieć.

Z każdym dniem czuł się coraz lepiej pijąc kilka kropel nadtlenku wodoru rozpuszczonego w wodzie.===
http://porady.uzdrawianie.org/wp-content/uploads/2015/07/Niezwyk%C5%82e-w%C5%82asno%C5%9Bci-ORMUS%C3%93W.rtf

Usuwanie zatruc metalami ciężkimi przez nadtlenek wodoru .. ;)

Secret Master * 4th Degree

Witam,
Od 2-3 tygodni pobieram WU (2xdziennie) i boraks (1x)
Zaczynam dzień od alkalizacji sodą kalcynowaną ,chwila przerwy, zakwas buraczany potem woda z solą kłodawską i WU oraz boraks. Tą WU i boraks systematycznie zwiększam.
Zwracam się z prośbą o doradę gdyż mój organizm zareagował w sposób następujący.
Jest mi niewyobrażalnie zimno , jestem totalnie osłabiona i w tle "niepełna" infekcja typu przeziębienie.
Mam tak drugi tydzień i z mojej skromnej wiedzy powinnam chyba zmniejszyć dawki ale czy to dobry pomysł ?
Gdzieś tu wyczytałam ,że powinnam zacząć od WU a potem alkalizacja?
Pomóżcie bo mam chwile zwątpienia.

Cytuj:
Gdzieś tu wyczytałam ,że powinnam zacząć od WU a potem alkalizacja?
Pomóżcie bo mam chwile zwątpienia.

Tak radzi Nieumywakin, tak robię i polecam.
WU musi być bez kontaktu z innymi ze wskazaniem na cokolwiek z przeciwutleniaczami
(wit.C, E, ALA, soki itp.)

Cytuj:
Tą WU i boraks systematycznie zwiększam

Tzn. boraks jak zwiększasz?

Borax 3% biore w pierwszym tyg. 1ml dziennie(wyłączam weekendy) W kolejnym 2ml. itd. Jestem dopiero przy tych 2ml. a powinnam dojść do 15ml chyba, przy mojej wadze piórkowej 50kg.

Wracając do tej kolejności porannej to mam 2 godz. przed pracą by wypić WU, sodę kalcynowaną, zakwas buraczany, wodę z solą kujawską , borax . W pracy jem śniadanie więc przed śniadaniem muszę sobie żołądek zakwasić.
Więc czy nie za dużo tego na te dwie godz.? bo z tego co tu wyczytałam to po WU mam mieć 1godz. przerwy na resztę.

Dalej mi zimno,padam na twarz, doszedł ból głowy (tak jest już od 8-10dni)

Dużo tego..
Wodę z solą kłodawską (nie Kujawską - to zwykły chlorek sodu..) pij z rana dodając WU..
Już mniej. I jeszcze boraks możesz do tej wody też dolać.
I masz 3 w 1 .. ;)

Potem buraczki i już.

Nie musisz dochodzić do 15 ml, ale uważam, że warto to zaobserwować.
Przy wieloletnich niedoborach i potrzebie oczyszczenia z fluoru może być skuteczne.
Potem schodzisz powoli co 1 ml w dół aż do 1 ml.
I można ten 1 ml codziennie pobrać.
Ja juz traktuję to jak sól raczej niż suplement.

Możesz mieć efekty zażywania boraksu, miałem podobnie, nerki, głowa, koło miesiąca, ale dokładnie
nie pamiętam.
Przy relokacji wapnia bywają takie historie.
A jak z Jodem? Jak zimno, może być niedobór.

No jasne , że sól Kłodawska :)

Ten zestaw 3w1 bardzo mi przypadł do gustu ale , że się jeszcze alkalizuję to gdzie tu zmieścimy sodę kalcynowaną?

Tak,tak o jodzie myślę intensywnie ale zaplanowałam go na wiosną bo nie ogarnę . No chyba ,że jest mus ale to test z jodyną by trzeba by zrobić . Może przeczekam jeszcze tydzień i ten Herx się jakoś wyciszy.

Cytuj:
Ten zestaw 3w1 bardzo mi przypadł do gustu ale , że się jeszcze alkalizuję to gdzie tu zmieścimy sodę kalcynowaną?

Tak do godzinki po 3 w 1 ;)
Tę ilość boraksu (każdą) powinnaś starać sie rozkładać na cały dzień.

Z jodem bym nie czekał, kup sobie 5 g jodu, 10 g jodku potasu i wymieszaj z wodą do żelazek 85 ml.
Otrzymasz 100 ml porządnego Lugola (2000 kropli), wystarczy na długo.
I delikatnie po kropelce dziennie.

Tak , rozumiem wszystko.
Ja właściwie robiłam to dosłownie na odwrót .
Zaczynałam alkalizacją by potem przed śniadaniem machnąć wodę z solą (plus WU i borax) by pobudzić soki żołądkowe.
Cóż teraz muszę zmieścić jeszcze tą wodę z solą lub jakiś inny "zakwaszacz"przed posiłkiem , może tylko wezmę kwas askorbinowy ? A nie , bo z nim tez trzeba chyba czekać po WU? No to może chociaż szczypta kłodawki pod język hm?

W ten jod wejdę ,masz rację, po kropelce , zobaczę , poobserwuję.

Pół godziny po sodzie możesz już dokwasić żołądek i po pół godz. szamanko.
Czyli po WU 2 godz do posiłku, jak pijesz to nie burczy w żołądku, a jak będzie
zwiększone łaknienie, to nawet lepiej.
I nie przeżywaj tak mocno, ma byc na luziku :tak:
Stres nie sprzyja trawieniu.
Cytuj:
No to może chociaż szczypta kłodawki pod język hm?

Dobry pomysł, przed i po posiłku, często może być.

To jest stosowanie wszystkiego na raz, dlatego się zajączkuje, ale przy odrobinie dyscypliny
i świadomości reakcji dojdziesz z tym do porządku.

1.Woda z sola + WU + odrobina boraksu z dziennej dawki.
2. Alkalizacja
3. Dokwaszenie żoładka
4. Posiłek

Później przed posiłkami dokwaszaj tylko czymś.
A pomiędzy jakis napój sobie zrób w termosie, ale nie wrzątek, taki ciepły,
tam możesz dać askorbinian, trochę boraksu z dziennej dawki, trochę magnezu.

LUZ ponad wszystko najlepszym lekarstwem, to prawda.
Szkoda,ze na to nie ma jakichś mikstur magicznych :)

A tak a propos magnezu to jabłczan Mg mam, słabo się rozpuszcza skubany.

Ja od 1.5 roku codziennie łyżka chlorku Mg.
ma raptem 30% mniejszą przyswajalnosc, ale jest 10x tańszy i dokwasza żołądek (!)..
I jeszcze oliwę w minutę zrobisz ..
same plusy dodatnie ;)

Tak radzi Last, on raczej wie co mówi.. ;)

Tak chlorek Mg tańszy wiem , oliwę robię ale ten smak brrr
Wzięłam jabłczan i cytrynian Mg na spróbowanie no i jabłaczan smakowo wygrywa tylko się słabo rozpuszcza a cytrynian ok.
Czy jabłczan lub cytrynian też mogę mieszać z kwasem askorbinowym lub askorbinianem ?

Wracając do mego Herxa od dzisiaj dodatkowo powiększone i bolesne węzły chłonne podżuchwowe :(

Cytuj:
Czy jabłczan lub cytrynian też mogę mieszać z kwasem askorbinowym lub askorbinianem ?

Jasne, nie kolidują a wręcz przeciwnie, jak łyżkę MSM dorzucisz jeszcze lepiej.

Gdzieś czytałem, że wodę utlenioną powinno brać się przed posiłkami w rozłożonych dawkach w ciągu dnia. Mogę przyjmować naraz większe dawki ? wczoraj zacząłem od jednej, dziś dwie naraz. Tak mi po prostu wygodniej. Jak dojdę np do 10 kropel, to mogę je brać na czczo, czy taką dawkę lepiej przyjmować seriami ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]