Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 maja 2018, 23:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam Kolego Gregg !
Dziękuje za mega szybką odpowiedź.
Co do tego niedotlenienia to bardzo możliwe. Tak ja ty również palę a na dodatek mam krzywą przegrodę nosową tj. do zoperowania ale ja mam alergię na lekarzy i jakoś od paru lat nie mogę się przemóc.
Moi bliscy pytają na co mi to, przecież zdrowy jesteś. No niby tak ale 42 wiosna idzie, palę od lat kilkunastu, do lekarzy nie mam po co, jeszcze mi coś wymyślą. Tutaj jednak pojawia się pytanie, bo żadnymi wynikami nie dysponuje. Czy powinienem dążyć do tzw. dawek terapeutycznych ? Czuję się dobrze, jednak dziesięć lat wstecz czułem się lepiej :) Nie wiem po co mi ta cała akcja z terapią "detergentami", jednak wewnętrznie czuje że powinienem. Reakcja na WU to chyba dowód że intuicja mnie nie myli, czy jak kto woli że znam swój organizm.

Pozdrawiam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 mar 2018, 19:10 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Akurat byłem przy kompie Mruga
Dziękować nie ma za co, jak nie będziemy pisać, forum
zaniknie, mało ludzi ostatnio pisze, albo takie mam wrażenie.

Cytuj:
do lekarzy nie mam po co, jeszcze mi coś wymyślą.

Z tego żyją pajace, sorry, ale mam bardzo kiepską opinię o chodaczkach.

Cytuj:
Czy powinienem dążyć do tzw. dawek terapeutycznych ? Czuję się dobrze, jednak dziesięć lat wstecz czułem się lepiej :) Nie wiem po co mi ta cała akcja z terapią "detergentami", jednak wewnętrznie czuje że powinienem

Brałem, nie pamiętam już dokładnie, rok non stop, potem z przerwami koło pół roku.
Ostatnio tylko jak mnie coś brało, ale to bardzo rzadko, wtedy post do południa
i na wodę z solą kilka szklanek, do każdej łyżeczka H2o2 3%, po południu trochę wit,C.

Skupiłem się na wit.D, magnezie, sodzie, jodzie, teraz kończę 50 g
końskiej niacyny- niesamowita. + zioła.

Jak organizm dyktuje bierz, mnie samo odrzuciło, ale kurde kilka dni, może od jutra
popróbuję znowu Mruga

Cytuj:
bo żadnymi wynikami nie dysponuje.

A ja zrobiłęm ostatnio po 10 latach, glukoza rano 114, cholesterol 246 (mam 51 l.),
pielęgniarka mówi- '' oooo stany przedcukrzycowe, cholesterol za wysoki.
zAcząłem się śmiać, popatrzyła na mnie jak na niepełnosprawnego :D

Powiedziałem- liczyłem na 300 Mruga
o czym można z nimi gadać.

Tu fajny film , pod koniec posłuchaj jak bezczelnie robi się z ludzi cukrzyków, ciśnieniowców...
zaniżając normy, banda skorumpowanych oszustów:
od 14:30 min
https://www.youtube.com/watch?v=pgUZK3d2xv8

Cytuj:
Z tego żyją pajace, sorry, ale mam bardzo kiepską opinię o chodaczkach.

To "sorry" to nie na miejscu w temacie chodaczków, ja na nich mówię felczerzy. Nie wiem czy to właściwe bo mogę takim stwierdzeniem obrażać profesjonalizm felczerów. Mój dziadek tak nazywał lekarzy. Całe swoje 86 letnie życie, bronił się przed pójściem do szpitala. Jak pójdę to już nie wyjdę mawiał. Jak powiedział tak sobie przepowiedział.
Podczas mojej ostatniej wizyty lekarskiej u specjalisty dermatologa, doszło do małej różnicy zdań która zobrazowała mi stan obecnej "medycyny. Udałem się do tego chodaczka/felczera z uwagi na jakieś uczulenie które pojawiło mi się na piszczelach, swędziało i rozdrapywałem to do krwi. Oczywiście musiałem się udać prywatnie bo terminy takie... pewnie znasz sytuacje. Wytłumaczyłem chodaczkowi o co chodzi a on że wypisze mi antybiotyk. Zapytałem co to jest ? W odpowiedzi usłyszałem że on nie wie ale antybiotyk napisze. Nosz ku.wa prawie mnie krew zalała. Pytam a na co ten antybiotyk skoro nie wie co to ? No taki ogólny. Zbeształem go i nie zapłaciłem za wizytę, dla mnie usługa nie została wykonana z uwagi na brak kompetencji.

Cytuj:
Skupiłem się na wit.D, magnezie, sodzie, jodzie, teraz kończę 50 g
końskiej niacyny- niesamowita. + zioła

Coś tam poczytałem o niacynie, kiedyś brałem w UK, pamiętam palącą czerwoną skórę. To chyba systematycznie wypada brać. Będę musiał pomyśleć przy następnych końskich zakupach :)

Co do Twojego szejka "jak Cię coś bierze" to mega pozytywne, aż się uśmiałem. Pozytywna jest Twoja wiara i zaufanie do WU, choć zapewne może to być poczytane inaczej.

Glukozy, cholesterole... no właśnie, nie wiem z czym to się je. Mam jednak kolegę który na diecie leci, jakieś leki bierze bo ma koło 300 cholesterol. Jak sobie zbadał i pogadał z lekarzem to z automatu depresja.

Czy przez witaminę D masz na myśli D3 czy może jakieś "detergenty" czy końskie mieszanki ? ;)

Pozdrawiam

Cytuj:
Pozytywna jest Twoja wiara i zaufanie do WU, choć zapewne może to być poczytane inaczej.

Tzn. jak? ;)

Cytuj:
Czy przez witaminę D masz na myśli D3 czy może jakieś "detergenty" czy końskie mieszanki ? ;)

Wit.D w proszku.

Cytuj:
Tzn. jak? ;)

Tak jak w moim przypadku, branie za oszołoma czy wręcz wariata. Skoro jednak większość jest normą, to ja nie tyle się nie gniewam, co żądam by nazywano mnie wariatem.
W przypadku WU zabawne jest jak ludzie sprawdzają czy to się nadaje do picia, ile ma czego tzn. jaki skład, o a tu metale ciężkie w CZDA. Jakbym położył tabletkę na rozwolnienie na stole, to by bez mrugnięcia okiem zjedli słysząc że to na ból głowy. W trakcie rozmowy potakują głową a za plecami podśmiec.ujki że nie długo będę się w niej kąpał (a już się kapałem). Jednak robię swoje, czasem patrzę na nich jak na tępe dzidy i to nie tylko w temacie zdrowia. Tak więc pozytywnie oceniam osobę jak Ty.]

Pozdrawiam

Franca pisze:
Cytuj:
Tzn. jak? ;)

Tak jak w moim przypadku, branie za oszołoma czy wręcz wariata.

Mam to dawno za sobą Mruga
Robię swoje, nikogo nie namawiam, tylko informuję bez emocji.
Ciekawy się zainteresuje, inny wykpi, jego mańka.

Każdy sobie rzepkę skrobie :)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Woda utleniona nie tylko nie leczy, wręcz szkodzi.
http://naturalneleczenie.com.pl/2015/07 ... -zagrozen/

to nie pij, kto cię zmusza pajacu? :D

No to na jak na pierwszy post, masz Waść istne "Wejście smoka".
Nie wypada podpisywać się pod wątkiem, jeśli się z nim w całości nie zapoznało. Takie zachowanie wprowadza bałagan a często bywa celowym działaniem mającym na celu rozmycie wątku.
Co do podanego przez Ciebie linku. Autorytet którym się posługujesz, sam pisze o sobie:
Cytuj:
Nie jestem lekarzem, nie prowadzę też żadnej praktyki „medycyny alternatywnej” i nie ma możliwości spotkania się ze mną, za to regularnie bywam na forum

Za to ...
Cytuj:
Iwana Pawłowicza Nieumywakina, zajmującego się przez ponad 40 lat kwestiami leczenia i uzdrawiania człowieka, jest dobrze znany zarówno w kręgach profesjonalnych lekarzy, jak i wśród reprezentantów alternatywnej, nieoficjalnej medycyny. Doktor nauk medycznych, profesor, laureat nagród państwowych, rzeczywisty członek Rosyjskiej Akademii Nauk, autor ponad 200 prac naukowych, zasłużony wynalazca, mający na swym koncie 85 autorskich świadectw patentowych, od 1959 roku przez 30 lat był nierozerwalnie związany z medycyną kosmiczną.
Będąc twórcą unikalnej placówki – szpitala kosmicznego na pokładzie statku, Iwan Pawłowicz Nieumywakin nie tylko koordynował pracę wiodących rosyjskich specjalistów w tej dziedzinie medycyny, ale i sam opracowywał nowe zasady, metody i środki udzielania kosmonautom pomocy medycznej w czasie lotów kosmicznych różnej długości.
... nazywa
Cytuj:
. Jakiś rosyjski „specjalista” napisał o tym książkę, zmyślając każdy jeden rozdział – bo w czasach Wielkiego Związku Radzieckiego książki naukowe pisało się właśnie w ten sposób, vide dzieła Łysenki dowodzącego, że cechy nabyte w ciągu życia są dziedziczone – czyli np jeśli obetniemy psu ogon, to jego szczeniaki też nie będą miały ogonów, a żołnierz któremu na wojnie urwało rękę spłodzi dzieci które urodzą się inwalidami. Brednia pierwszej wody, bo każdy widział setki razy w ciągu swojego życia, że to nieprawda – ale i tak stało się to w Związku Radzieckim obowiązującą nauką i nikt nie śmiał powiedzieć, że jest inaczej.

Tak prosto z mostu, to ten Twój bezimienny autorytet jest z dupy w porównaniu do naszego. Nawet się nie zdziwię gdy Twój guru pojedzie po Otto Warburgu. W końcu mu za to płacą, jeśli nie to jest tępą dzidą.
Zdaniem podobnych Tobie mamy nie brać tego co nam pomaga a obowiązkowo brać to co nas truje, szczepionki, antybiotyki, chemioterapie. Pan Rockeffeler może być z siebie dumny.

Ja walę rano łyżeczkę WU na szklankę wody z solą. Potem boraks do śniadania 8 ml + D3 10 000 iu dla koni. Do wieczora wypijam jeszcze 3-4 krople Płynu Lugola 5% w szklance wody. Na wieczór w bidonie Boraks 8 ml, cytrynian magnezu 0,5 grama + 2 gramy witaminy C. Do wanny bez trzech garści drogowego chlorku magnezu nie wchodzę. Ostatnio dolałem do kąpieli szklankę WU 3%, było dziwnie. Nie mogłem usiedzieć. Pociłem się pod wodą i te puste ziewnięcia które pamiętam po jednym środku z czasów eksperymentowania :wacko: . Czuje się dużo lepiej. Mam herxa w postaci dziwnego bólu pleców. Czułem potrzebę poćwiczenia, tak jakby mój organizm domagał się ćwiczeń tej partii ciała. Poczułem ogromną ulgę po ćwiczeniach siłowych i wioślarzu. Teraz muszę ćwiczyć bo inaczej bolą plegary :)

linki do przytoczonych cytatów:
http://naturalneleczenie.com.pl/o-mnie/
https://www.igya.pl/wywiady-i-biografie ... in-o-sobie

Franca pisze:
No to na jak na pierwszy post, masz Waść istne "Wejście smoka".
Do wanny bez trzech garści drogowego chlorku magnezu nie wchodzę. Ostatnio dolałem do kąpieli szklankę WU 3%, było dziwnie. Nie mogłem usiedzieć. Pociłem się pod wodą i te puste ziewnięcia które pamiętam po jednym środku z czasów eksperymentowania

Do wanny dodaj sodę sól i kwas cytrynowy- tzw, bombing- znakomite, wytwarza się
leczniczy CO2 :tak:

Cytuj:
Medycyna CO2 i kąpiel Bombingowa Twoją droga do zdrowia

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Patrzysz na moc leku - jakim jest dwutlenek węgla.
Jest to ta sama kobieta przed, po roku i po dwóch latach codziennego stosowania żelu dwutlenku węgla ,
Obrazek
nakładanego bezpośrednio na twarz.

To co to robi ze skórą, to zrobi to z wewnętrznymi tkankami, gdy poziom CO2 wzrośnie i zaczekasz, aż zobaczysz, co robi z palcami u osób, które chorują na cukrzycę.

Dwutlenek węgla (CO2) jest generowany i dostarczany do tkanki skórnej, co powoduje intensywne uwalnianie tlenu z naczyń krwionośnych. Aktywuje erytrocyty, aby dostarczać więcej tlenu do komórek skóry, a zatem aktywuje metabolizm komórkowy. Naturalne funkcje biologiczne skóry można zmaksymalizować, a wszystkie rodzaje problemów skórnych można ustalić na poziomie komórki.

Kluczowe funkcje maski żelowej CO2:

Nawilżający - rozjaśniający - rewitalizujący - wzmacniający - promienny wygląd skóry - kojący

Jest wiele produktów kosmetycznych, które składają się na wiele obietnic, ale ten, jak przewidywałem w mojej książce, wodorowęglan sodu , z czasem, jak fizyk teoretyczny.
Efekt ten jest już znany w branży kosmetycznej i ma ważne zastosowania w medycynie.

Co ciekawe, w branży kosmetycznej wykorzystuje się lasery ustawione na częstotliwość dwutlenku węgla, aby przywrócić skórze nowe piękno.

Moja żona nie wierzyła, że kobieta powyżej zmieniła się lub że była to ta sama kobieta.
Inny powiedział mi, że poprzednie zdjęcie wyglądało jak matka oszałamiającej młodej kobiety po prawej.

Bez wątpienia prezentowany jest profesjonalny makijaż i specjalne oświetlenie, ale faktem jest, że CO2 jest poważnym lekarstwem. Nie tylko jest wykorzystywany w oddziałach ratunkowych, ale także CO2 jest niezbędną żywnością, nie tylko dla roślin, ale także dla nas.

Po prostu nie działamy prawidłowo, gdy poziom CO2 i wodorowęglanów jest niski we krwi.

Masz moc otwierania drzwi dla lepszego zdrowia i zrozumienia swojego ciała!
OTO KLUCZ
Zobacz, co ta sama medycyna zastosowała do stóp. Diabetycy szczególnie chcą wiedzieć o lekach na dwutlenek węgla. Poniższe wyniki pokazują wpływ leczenia CO2 na stopy cukrzycowe. Terapia kąpielą dwutlenkiem węgla
phpBB [video]

(250 gramów sody i 210 gramów kwasu cytrynowego- moje)

została opracowana jako środek do leczenia stopy cukrzycowej i innych owrzodzeń niedokrwiennych. (Zobacz moje książki Transdermalne leczenie magnezją i nowe paradygmaty w opiece diabetologicznej, aby uzyskać więcej informacji na temat leczenia magnezu na cukrzycę.)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zmiany stopy cukrzycowej przed leczeniem CO2Jeden miesiąc po leczeniuTrzy miesiące po leczeniu

Jest to wcześniej niż miesiąc i trzy miesiące po leczeniu. Jedynym lekarstwem, które jest bliskie wspomaganiu stopy cukrzycowej, jest magnezoterapia, która pięknie łączy się w kąpielach z terapią lekami na bazie wodorowęglanu sodu i CO2.

Do najcięższych powikłań związanych z cukrzycą należą głębokie zmiany w tkankach stóp znane jako "stopa cukrzycowa". Do niedawna brak skutecznej terapii stopy cukrzycowej doprowadził wielu pacjentów z takimi powikłaniami do nieubłaganej i tragicznej ścieżki w kierunku amputacji stopy.

W mojej książce " Anti-Inflammatory Oxygen Therapy" widzimy, że tlen dostarczany w wyższych stężeniach daje taki sam efekt. Sekretem tego jest to, że tlen i dwutlenek węgla są bliźniaczymi siostrami lub dwiema stronami monety.
Mniej tlenu jest dostarczane w obliczu niedoborów dwutlenku węgla, a zdrowe poziomy CO2 zapewniają dostarczanie dużej ilości tlenu.

Moja książka Sodium Bicarbonate - Rich's's Poor Man's Cancer Treatment opowiada o jednej stronie tej niesamowitej tajemnicy medycznej.
Obrazek

Dwuwęglan sodu - wydanie drugie e-book

Bomby w wannie

Oprócz tego żelu istnieją tak zwane " bomby w wannie", które można dodać do kąpieli osoby, co może być kluczowe w pomaganiu pacjentowi w wyleczeniu z chorób, w tym raka.
Ta sama japońska firma, która produkuje żel dla kobiet, tworzy tabletkę, którą wkładasz do kąpieli, a jedna z nich dostaje się w CO2 bezpośrednio z kąpieli.
To tak jakby załadować wannę wodorowęglanem sodu, ale w tym przypadku jest to wodorowęglan sodu, ale zmieszany z kwasem cytrynowym, który rozkłada wodorowęglan sodu na mikropęcherzyki CO2, które jest znacznie bardziej absorbowane niż wodorowęglan sodu. Przepuszczalność CO2 przez błonę komórkową jest 25 razy większa niż O2.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz sam wyprodukować Bomby wannowe lub kupić je z różnymi dobrymi zapachami do kąpieli leczniczych.

Leczenie za pomocą naturalnych źródeł dwutlenku węgla było powszechne w Niemczech na długo przed rozpoczęciem leczenia sztuczną wodą wzbogaconą w CO2 w Japonii.
Ale jeśli pójdziesz do którejś z wielu stron Bomby Kąpielowej, nie znajdziesz słowa o efektach medycznych.

Kąpiel w wodzie C02 pomaga zmniejszyć puls i wysokie
ciśnienie krwi, poprawia krew żylną powracającą
do serca i wzrost obwodowego przepływu krwi.

Dlaczego to działa?

Większość CO2 w organizmie ma postać wodorowęglanu (HCO3-).

Dlatego test krwi CO2 jest w rzeczywistości miarą poziomu twoich dwuwęglanów we krwi. Normalny zakres wynosi 23-29 mEq / L (miliekwiwalent na litr).

Jeśli poziom dwutlenku węgla we krwi jest niższy
niż normalnie, prowadzi to do trudności
w uwalnianiu tlenu z hemoglobiny.

Niektóre informacje medyczne na temat choroby są dość widoczne na temat mocy Bomby Kąpielowej i kąpieli wodorowęglanu sodu (jak również podawania doustnego), a także ponownego oddychania , które pomagają przywrócić normalny poziom CO2 / wodorowęglanów we krwi.

Niektóre choroby związane z niskim poziomem CO2 to:

Choroba Addisona
Biegunka
Zatrucie glikolem etylenowym
Ketoacidosis
Choroba nerek
Kwasica mleczanowa
Kwasica metaboliczna
Zatrucie metanolem
Toksyczność salicylanu (np. Przedawkowanie aspiryny)

Oficjalna historia głosi, że dwutlenek węgla jest bezbarwnym i bezwonnym gazem o lekko kwaśnym smaku. Jest to "odpadowy produkt" procesu metabolicznego u ludzi i jest również spożywany przez rośliny podczas fotosyntezy. Dwutlenek węgla występuje naturalnie w atmosferze i stanowi około 0,03% atmosfery.

Przez lata śmiałem się z przeciwników używania wodorowęglanu sodu w leczeniu raka, wiedząc, że nie mieli najmniejszego pojęcia o tym, o czym mówią.

Lekki dwutlenek węgla USP jest wykorzystywany w krytycznych obszarach opieki szpitalnej!

Medyczne zastosowania dwutlenku węgla są następujące, ale pamiętaj o dodaniu do listy raka i cukrzycy:

Gaz infuzyjny do zabiegów minimalnie inwazyjnych (laparoskopia, endoskopia, artroskopia) w celu powiększenia i stabilizacji jam ciała w celu lepszej widoczności pola operacyjnego

Aby zwiększyć głębokość oddychania i pomóc przezwyciężyć wstrzymanie oddechu i skurcze oskrzeli podczas różnych procedur

Aby stymulować oddychanie z różnych powodów (np. Chroniczne usuwanie przeszkód oddechowych, hiperwentylacja itp.)

Aby zwiększyć przepływ krwi w mózgu podczas niektórych operacji

Do badań klinicznych i fizjologicznych

Dwutlenek węgla chroni przed uszkodzeniem tkanek w polu operacyjnym w operacji na otwartym sercu. Wdmuchiwanie dwutlenku węgla do jamy brzusznej powoduje zmniejszenie stresu oksydacyjnego.
Bez CO2 wszyscy zginęlibyśmy tak samo, jak wszystko inne na świecie.

Więc dlaczego, na Boga, ktoś chciałby opodatkować coś dobrego?

Dwutlenek węgla Dobry lub Zły
Obrazek

Dwutlenek węgla (CO2) jest gazowym produktem odpadowym pochodzącym z metabolizmu. Tak myślą wszyscy. Odpady oznaczają toksyczne, ale wszystko jest toksyczne, w tym woda, w alopatycznym paradygmacie, w którym dawka powoduje truciznę we wszystkim. CO2 to produkt odpadowy, którego potrzebujemy. Jest niezbędny do życia. Pochodzi z życia i wraca do tworzenia życia.

Al Gore jest fenomenem, który działa w oparciu o dwutlenek węgla i dlaczego jest tak dużym problemem. Jest dokładnie odwrotnie.

NASA wie, w jaki sposób odpady można przekształcić w żywność i oczywiście Bóg o tym wie.

Dwutlenek węgla sprawia, że ​​rośliny rosną. To gaz życiowy, a nie gaz śmierci.
Możesz leczyć nim nowotwory, ponieważ zwiększone systemowe stężenia buforów pH prowadzą do zmniejszenia kwasicy śródmózgowej i okołowodoustejowej, aw rezultacie do hamowania złośliwego wzrostu nowotworu.

Tymczasem Gore tańczy w 24-godzinnej transmisji online w Internecie.

"Codziennie wprowadzamy 90 milionów ton dwutlenku węgla do ziemskiej atmosfery, jakby atmosfera była otwartym rynsztokiem. Skumulowana ilość spowodowanego przez człowieka emisji CO2 i zanieczyszczeń spowodowanych globalnym ociepleniem powoduje obecnie, że każdego dnia uwalnia tyle samo ciepła, ile uwolniłoby każdego dnia 400 000 bomb atomowych Hiroszimy. "

Niedawno zespół naukowców zajmujących się klimatem w ONZ odkrył 95% pewności, że ludzie odpowiadają za temperaturę ocieplenia ziemi, z 90% pewności sześć lat temu.
Stwierdzili, że tylko szybkie zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych może odwrócić trend globalnego ocieplenia.

Zauważ, że ci ludzie mają wątpliwości. Zapomnij, jakie są rzeczywiste liczby, ponieważ różnią się one w zależności od komputera, w zależności od tego, jakie założenia naukowcy robią.
NASA mówi, że dwutlenek węgla rzeczywiście ma działanie chłodzące w górnej atmosferze, a na Ziemi Gore mówi, że smażymy się na powierzchni z tymi wszystkimi nuklearnymi wybuchami opartymi na węglu.

To musiało być literówka lub żart, ale medycyna dwutlenku węgla jest tam, gdzie ustalamy prawdę CO2. Naprawdę nie sądzę, aby ktokolwiek z nas przeżyłby więcej niż kilka dni z "400 000 bomb atomowych Hiroszimy codziennie."

Obrazek

Powrót do medycyny

Krew przenosi dwutlenek węgla do płuc, gdzie jest wydychany.

Ponad 90% dwutlenku węgla we krwi występuje w postaci wodorowęglanu (HCO3).

Resztę dwutlenku węgla stanowi albo rozpuszczony gazowy dwutlenek węgla (CO2) albo kwas węglowy (H2CO3).

Nerki i płuca równoważą poziom dwutlenku węgla, wodorowęglanów i kwasu węglowego we krwi.

Przyjmowanie wodorowęglanu sodu doustnie lub kąpiel w wannie nasyconej nim powoduje zmianę pH organizmu na mniej kwaśną i bardziej zasadową. To dlatego, że soda oczyszczona jest dawcą elektronów. Wraz ze wzrostem pH rośnie także napięcie komórkowe i poziomy tlenu komórkowego.

Te bomby lub tabletki do kąpieli przyjmują lek wodorowęglanowy sodu na inny poziom, rozkładając wodorowęglan sodu, za pomocą kwasu cytrynowego, w celu wytworzenia mikropęcherzyków CO2.

CO2, który jest tylko alternatywną formą wodorowęglanu, jest znacznie bardziej absorbowany.

Zamiast ładowania wanny za pomocą kilograma lub dwóch wodorowęglanów, te tabletki lub Bomby wannowe robią ten efekt już z uncjami wodorowęglanu sodu.

Zwiększamy napięcie komórkowe, podnosimy poziom energetyczny i wydajność komórkowej aktywności, gdy uzupełniamy wodorowęglan sodu, który od dawna jest znany jako doskonały lek na nerki, a jednostki dializujące regularnie stosują wodorowęglany, ale jak wszyscy, nie chcą chwalić się tym.

Obrazek

Wodorowęglan sodu + kwas cytrynowy + woda = radykalna reakcja chemiczna prowadzi do wytworzenia CO2 z dużą ilością -HCO3 i + HCO3 z pH 7,45

Dla kobiet są maski CO2 .
[img]http://www.oxygenbotanicalsonline.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/m/i/mitate-c3-mask.jpg
[/img]

Najlepszy sposób wytwarzania dwutlenku węgla pochodzi z aktywności fizycznej, ale większość osób z przewlekłą chorobą i rakiem niestety nie ćwiczy .

Zrozumienie, jak ważna jest fizjologia wodorowęglanu i CO2 dla osoby przewlekle chorej wymaga zrozumienia podstawowej fizjologii dwutlenku węgla.

Tak, dzięki kremom CO2 kobiety mogą stać się piękniejsze, ale możemy sprawić, że pacjenci będą piękniejsi i zdrowsi, gdy wyleczymy odleżyny, gangrenę, egzemę i zmęczenie z pomocą CO2.

Aktywność fizyczna i sport są dla nas dobre, ponieważ zwiększają stężenie CO2, chociaż istnieją ograniczenia dla wszystkiego, w tym na przykład CO2.

W związku z tym mamy, podobnie jak w przypadku magnezu i wszystkiego innego, sposób zdmuchiwania nadmiaru.

http://drsircus.com/general/co2-medicin ... to-health/
[/quote]

Chyba trzeba założyć temat o sodzie Mruga

Dzięki, lubię takie nowości ale jaka soda, jaka sól ? W jakich "mniej więcej" ilościach ?
Ja nadaje się na chemika jak ucho od nocnika. Jednak rozpocząłem nadrabiani zaległości.

Co do WU to zapomniałem dopisać że dodaje ją do kwiatów, królików, psów, kotów. Mam spryskiwacz z 3% WU cały czas pod ręką. Stosuje do mycia warzyw, doskonale się sprawdza jako płyn do okien s nawet ostatnio pracowała u mnie jako marynata. Przecieram tym blaty itd. Drugi spryskiwacz jest do kwiatów do zraszania i do podlewania rozrabiam 10 litrów w stosunku 28,35 grama 3% WU na 1,1 litra wody.

Franca pisze:
jaka soda, jaka sól ? W jakich "mniej więcej" ilościach ?

Szklanka sody, 1-2 kg soli kłodawskiej (lepiej rozpuścić wcześniej w zimnej wodzie w misce),
szklanka chlorku Mg i na koniec niecała szklanka kwasu cytrynowego.
Buzuje aż miło- CO2.
Masz pokazane w filmie.
I tak z godzinkę się pobyczyć z książką, dolewając gorącej co jakiś czas,
Im cieplejsza tym lepiej.
Samopoczucie mega po tym.

Tak samo jak dodasz do sody w szklance wody soku z cytryny.
Lepiej nie dolać do końca bo wykipi. Mruga
Jak wysyczy dopełnić szklankę i wypić.

Czy może być soda kalcynowa ?
Ktoś to pytanie i tak zada a ja nie wiem.
Nie wszystkie filmiki otwieram, już się zapoznałem.

Franca pisze:
Czy może być soda kalcynowa ?
Ktoś to pytanie i tak zada a ja nie wiem.
Nie wszystkie filmiki otwieram, już się zapoznałem.

Może być kalcynowana, ale wodorowęglan do tych celów tańszy.

Cytuj:
Może być kalcynowana, ale wodorowęglan do tych celów tańszy.

Nie mam na tę chwilę innej, nie mam też Kłodawskiej ale mam himalajskiej 5 kg. No nic, dzisiaj wykąpie się jak burżuj :)

Dziękuje za recepturę.

Azjatycka droga trochę do kąpania..
Jak nie masz, śmiało tę sodę, ale oszczędzaj ;)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam świeżo zarejestrowany , ale w tle już jakiś czas . od paru lat cierpi mój cały człowiek , od dawna medytacje itd. od paru miesięcy suplementacja witaminowo-minerałowa jest lepiej ,ale to dalej nie zdrowie .Od paru tygogni lugol i zamiar stosowania WU szukam co sie da by życ lepiej , mam pytanie do Greg 2015 w książce Nieumywakin pisze cytuję ( otrzymywanym w organizmie z nadtlenku wodoru tlen atomowy , który będąc śilnym antyoksydantem ) str. 65 moje pytanie czy nadtlenek wodoru jest antyoksydantem tak jak pisze ,czy chodzi o postać już tlenu atomowego i on jest antyoksydantem . Czy utleniaczem albo coś nie zrozumiałem i jescze jadno piszesz o wodzie obojetnie jakiej do mieszania z WU . Czyli moze to być mineralna, przegotowana , prosze o odpowiedz pozdrawiam.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, poradźcie mi proszę. Mój tato ma zaawansowaną miażdżycę i cukrzycę. Miał zabieg udrożniania żył, niedługo potem zaczęła się u niego tworzyć stopa cukrzycowa. W tej chwili stan jest na tyle krytyczny ze ma pilne skierowanie do szpitala na amputację palca, ponieważ nie ma tam już przepływu krwi..i konieczne jest nagła amputacja by martwica nie posunęła się dalej i nie doszło do amputacji kończyny..
Nie jest to oczywiście obiecująca sprawa, ale mam nadzieje, że skonczy się jedynie na amputacji palca
W związku z tym tato jak tylko wyjdzie ze szpitala chce wdrożyć mu leczenie. Chciałam zastosować wodę utlenioną i w związku z tym mam pytanie. Czy jeśli bierze leki przeciwzakrzepowe, ma je przepisane po operacji, jedne silniejsze na dwa miesiące i polocard na stałe, czy może brać wu wraz z tymi lekami czy nie będzie żadnych interakcji?
Druga sprawa to stosowanie witaminy D3K2, ojciec ma wszędzie zwapnienia w tętnicach tam gdzie robili operację, w prostacie, od niedawan też problemy z nerkami, podjrzewam również to jako przyczynę.. wszędzie pisze ze k2 wchodziw intercje z leami przeciwzakrzepowymi, że one hamują działanie k2 czy w związku z tym bezpievzne podawaanie k2d3 wraz z tymi lekami, czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie. Oczywiścieistnieje opcja odatawienia leków, ale czy to na pewno bedzie bezpiecze czy nie spowoduje to ryzyka ewentualnego zakrzepu?
No i oczywiście czy to cokolwiek da w przypadku stopy cukrzycowej, bo rozumiem że k2 odprowadza wapn z tętnic, ale czy to ma związek ze stopa cukrzycową...i jak tutaj leczyć to, naturalnie oczywiśce..
Bardzo proszę o radę. Wiem, że to troche pózno na leczenie, ale z ojcem cieżko, ja już mwie od długigo czasu kupiłam suplementy, on bagatlizuje sprawa, nie stosuje diety =, i popija sobie alkohol, do tego matka pielegniarka, nastawia go przeciw naturalnym metodorm, on raz słucha co mówie przyznaje mi racje, a za chwile mówi że to szarlataństwo że krzywde mu zrobia suplemety, czasem już nie mam siły po prostu:/ nawet wykrzyczałaam dzisiaj że proszę zobaczcie jak sie wasze fantastyczne metody sprawdzają.. ale już mniejsza o to.
Mam nadzieje, że może teraz jak sie przestraszy tej amputacji to może zacznie clś działać, czasem naprawde jest bardzo na plus do tego nastawiony, wiec jest jakaś szansa.
Proszę o pomoc, co zrobić, może coś zamiast wu, można zastosować w tym przypadku, słyszałam, też ze dobrze sprawdzają się zabiegi chelatacji ale jest to dosyć kosztowne, i trzeba mieć zdrowe nerki, wiec trzeba byłoby to skonsultować dokładnie. Proszę o rady.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witaj. Można spróbować zapobiec amputacji palca stosując pijawki. Trzeba się udać do hirudoterapeuty. Amputacja niczego nie wyleczy, jeszcze osłabi organizm. Bez zmiany diety i przyzwyczajeń nic z leczenia wodą utlenioną nie będzie. Nie ma cudownego środka. Odpuść to, Twój ojciec jest dorosły na siłę nic nie zrobisz. Zwłaszcza, że nie jest przekonany do naturalnych metod i nie ma poparcia u Twojej matki.

Iniekcje H202, DMSO:

phpBB [video]

W POlsce ktoś to robi, złapcie kontakt z Ziębą lub dr Czerniakiem, Czerniak sam ma to robić
lub już robi.
Szczegóły w II części ''Ukrytych terapii''.

PH limfy do góry sodą, potasem, bezzwłocznie:

phpBB [video]

Moczyć tę stopę(y) w w misce 2x dziennie z solą kłodawską, sodą, chlorkiem magnezu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC [letni]