Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2017, 16:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Znaleziono dzisiaj w sieci na medonet.pl

Nie pij wody utlenionej! To może cię nawet zabić!
Woda utleniona to powszechnie stosowany środek odkażający. Doskonale sprawdza się przy drobnych skaleczeniach czy otarciach. Niestety zwolennicy medycyny alternatywnej czasem aplikują ją doustnie, co jak twierdzą lekarze, może skończyć się tragicznie.

Woda utleniona, czyli nadtlenek wodoru (H2O2) to reaktywna forma tlenu, która w ostatnich latach w niektórych kręgach promowana jest jako „naturalne lekarstwo” służące do oczyszczania organizmu. Tymczasem, jak podkreślają naukowcy, picie jej może prowadzić do wielu groźnych chorób, a nawet do śmierci.

– Spożywanie wysoko stężonego nadtlenku wodoru może spowodować zator zaburzający funkcjonowanie serca, układu oddechowego i nerwowego, co w efekcie może prowadzić do trwałego kalectwa lub śmierci – mówić dr Benjamin Hatten z University of Colorado School of Medicine, główny autor badania. – Chociaż przez alternatywne społeczności medyczne reklamowany jest jako ”superwoda”, w rzeczywistości nadtlenek nie powinien być spożywany nigdy i pod żadnym pozorem – dodaje badacz.

Dr Hatten przeanalizował zbieraną na przestrzeni 10 lat dokumentację medyczną dotyczącą doustnych zatruć wysokimi stężeniami nadtlenku wodoru (stężenie 10 proc. lub wyższe). Okazało się, że prawie w 14 proc. (13,9) odnotowanych przypadków doszło do powstania zatorów, a 6,8 proc. przypadków skończyło się śmiercią lub trwałą niepełnosprawnością pacjenta.

Czym jeszcze może się skończyć wypicie wody utlenionej? Nadtlenek wodoru może wywołać drgawki, duszności, udar mózgu, zator tętnicy płucnej, zawał serca i objawy psychiczne. Jedyną szansą dla pacjentów, którzy spożyli wysokostężony nadtlenek, było szybkie wdrożenie tlenowej terapii hiperbarycznej. – Woda utleniona powinna być stosowana wyłącznie zewnętrznie. To żrąca ciecz, nie wolno jej pić. I – tak, jak w przypadku innych trucizn i substancji niebezpiecznych – zalecamy przechowywać ją w oryginalnym opakowaniu, z dala od dzieci, aby obniżyć zmniejsza ryzyko przypadkowego połknięcia – podsumowuje dr Hatten.

czyli ICH kampania strachu trwa w najlepsze... Witki normalnie opadają

http://www.medonet.pl/zdrowie,woda-utle ... =post_styl

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 lut 2017, 4:44 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Napisał, co kazali.

Witam;słuszna uwaga. Napisał co kazali. Sugeruje picie stężonej procentowo wody. Ale tak naprawdę trzeba być po studiach, które on skończył, aby to zrobić. Myślę – przypuszczam , że jakby zrobić ankietę na temat stężonej
wody. To większość ludzi podeszła by ze zrozumieniem do tematu. To należy
rozcieńczyć , w jakim stopniu? Pewnie by zapytali. To że 70% lekarstw
posiada trujące składniki, mniej lub więcej. Że cała farmacja chemiczna, to są trucizny. Temat tabu, o tym nigdzie się nie mówi. A zwykła H2O2 JEST TRUJĄCA. Kropka i basta. Moim zdaniem nie ma przymusu, jeśli ktoś ma
ochotę na leki od farmacji ,to proszę uprzejmie. A jeśli ktoś chce się leczyć
samodzielnie ,tak jak ja to robię. To WARA WSZYSTKIM .Każdy ma rozum
i niech go używa tak jak umie , jak potrafi..Całe szczęście że jest forum na
którym można się wiele dowiedzieć, trzeba tylko umiejętnie z tego korzystać.
Ja jestem za wodą, pomaga, leczy, i jest skuteczna. Pozdrawiam wszystkich. :pisze:

Awatar użytkownika

Wystarczy przeczytać książkę Nieumywakina o nadtlenku wodoru i to wystarczy aby się przekonać. Polecam lekturę

Master Mason * 3rd Degree

greg2015 pisze:
Napisał, co kazali.

na yutube prosze wpisac ,,Swiat jest inny" ten cykla filmikow wyjasnia z ,,dzialania"
medycyny i nie tylko :cooo?: jak by kto nie wiedzial jak to wszystko co nas otacza dziala :!:

Secret Master * 4th Degree

kiszka pisze:
Wystarczy przeczytać książkę Nieumywakina o nadtlenku wodoru i to wystarczy aby się przekonać. Polecam lekturę

Nie wystarczy przeczytać, bo nie masz wiedzy by to co czytasz zweryfikować. Polecam najpierw Endoekologie zdrowia Nieumywakinów, bo można zwątpić w wiarygodność tych państwa. W tych małych książeczkach takich "ciekawostek" nie ma. Możliwe że woda utleniona w organizmie działa na zasadzie lawiny wolnych rodników, czyli jak chemioterapeutyk a nie natlenienie organizmu.

Piorun pisze:
Możliwe że woda utleniona w organizmie działa na zasadzie lawiny wolnych rodników, czyli jak chemioterapeutyk a nie natlenienie organizmu.

Jakoś ten '' chemioterapeutyk'' nie chce nikogo zabić a wręcz przeciwnie.
Ciekawa sprawa.
tym bardziej w kroplach, czyli homeopatia.... Lub placebo.

greg2015 pisze:
Ciekawa sprawa.

Chemioterapia też nie zabija od razu. Jak ktoś cierpi na jakieś przewlekłe infekcje typu borelioza, chlamydioza itp. to być może ma to sens, nadmiar wolnych rodników może je zabije. Mnie ciekawi czy wydolność w sportach aerobowych by wzrosła skoro ma to dostarczać tlenu na poziomie komórkowym, ale jednak wole nie próbować.

Nikt nie namawia.
U mnie zadziałało szybko i książkowo.
Nieumywakin od 35 lat pobiera tę chemioterapię..
Poczytać warto:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 3327,d.bGs
http://drinkh2o2.com/
http://educate-yourself.org/cn/The-Trut ... oguski.pdf

Piorun pisze:
greg2015 pisze:
Ciekawa sprawa.

Chemioterapia też nie zabija od razu. Jak ktoś cierpi na jakieś przewlekłe infekcje typu borelioza, chlamydioza itp. to być może ma to sens, nadmiar wolnych rodników może je zabije. Mnie ciekawi czy wydolność w sportach aerobowych by wzrosła skoro ma to dostarczać tlenu na poziomie komórkowym, ale jednak wole nie próbować.

,,mnie"- wydolnosc zwielokrotnila/mam na mysli wytrzymalosc miesni/ na diecie tluszczowej /zmniejsza ona zapotrzebowanie na tlen /
plus soda oczyszczona /lepiej wykorzystany tlen przez uzasadowienie/

bogdan1 pisze:
,,mnie"- wydolnosc zwielokrotnila/mam na mysli wytrzymalosc miesni/ na diecie tluszczowej /zmniejsza ona zapotrzebowanie na tlen /
plus soda oczyszczona /lepiej wykorzystany tlen przez uzasadowienie/

Też jestem na takiej diecie i na pewno zmniejsza siłę mięśni przy wysiłku beztlenowym, co do wytrzymałości to nie mam porownania. Jeżeli ma zmniejszać zapotrzebowanie na tlen to ciekawe, bo organizm pozyskuje wtedy energię spalając tłuszcz przy użyciu tlenu, więc powinno być odwrotnie.

Perfect Master * 5th Degree

Hehe a jednak to prawda, że na forum pisze dużo dezinformatorów :o Jak może woda z większa ilością tlenu szkodzić? haha dobre. Wszystko w nadmiarze szkodzi. Trzeba tylko wiedzieć w jakich proporcjach coś brać. A i zgadzam się z kolegą wyżej, że o tabletkach się już nic nie mówi a większość to takie trucizny, że szok. Udają, że leczą, żeby ci coś innego uszkodzić i tak w błędne koło wchodzisz i stajesz się niewolnikiem big pharmy. Smutny Żeby się wzmocnić, trzeba każda chorobę odchorować bez pomocy tabletek. Tylko łóżko, płyny i witaminy :D naturalne oczywiście. Każda choroba cię wzmacnia, potem już coraz rzadziej chorujesz. Wszystko sam na sobie doświadczyłem po rozpoczęciu oczyszczania organizmu kilka lat temu, dlatego wiem co mówie i nie pisze z powietrza.

marcin19883 pisze:
Jak może woda z większa ilością tlenu szkodzić? haha dobre.

Mruga
Cytuj:
Otrzymany został po raz pierwszy przez Louisa Thénarda w 1818 roku w reakcji nadtlenku baru z kwasem azotowym[6].

Powinien dostać Nobla, cóż..

Cytuj:
Louis Jacques Thénard (ur. 4 maja 1777 w La Louptière, zm. 21 czerwca 1857 w Paryżu) – francuski chemik. W 1808 roku odkrył bor (w tym samym czasie dokonali tego także Humphry Davy i Joseph Louis Gay-Lussac), a w 1818 roku – nadtlenek wodoru.
Zbadał wpływ światła na reakcję chloru z wodorem w 1809 roku. W tym samym roku stwierdził, że siarka jest pierwiastkiem chemicznym. W 1799 roku otrzymał pigment zwany od jego nazwiska „błękitem Thénarda”. Pełnił funkcję profesora na uniwersytecie i politechnice w Paryżu. Był członkiem Francuskiej Akademii Nauk.

@greg2015 Robisz sobie przerwy od WU, czy cały czas bierzesz? Ja brałem 3miesiące i zrobiłem sobie przerwe. Chce wrócić znów i pytanie czy mogę już brać bez przerw, codziennie? nie mam za bardzo objawów oczyszczania, bo brałem kilka lat coś innego i jestem bardzo oczyszczony i dosyć zdrowy.

Robię to teraz awaryjnie i to działa, jak zawsze.
Dzięki za przypomnienie, zrobię sobie z miesiąc suplacji, i uważam to za świetny
środek, Nieumywakin ma rację,l tylko pamiętajmy o kontrze w postaci antyutleniaczy.
ZAwsze rób przerwy, to wskazane przy każdej suplementacji czy oczyszczaniu.
Organizm sam wskaże dawki i inne .

Ja 3 miesiące pije WU. Potem miesiąc przerwy, może być?

Może, ja nie robiłem przerw chyba z rok, nie pamiętam.
Teraz robiłbym, może nie miesiąc, 2 tyg. na pewno.

Najlepiej robić przerwy kilkudniowe jak się źle czujemy. Wtedy właśnie wydalane są toksyny. To są takie fale co kilka tygodni. Przynajmniej ja to zaobserwowałem. Oczywiście te fale złego samopoczucia są coraz słabsze, kiedy zdrowiejemy :)

Cytuj:
Oczywiście te fale złego samopoczucia są coraz słabsze, kiedy zdrowiejemy :)

Tak, ale to niezbędne- Walter Last - KRYZYS OZDROWIEŃCZY

http://docplayer.pl/904030-Proste-metod ... rowia.html

Inaczej "reakcje zwane oczyszczaniem" Można poczytać: http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC [letni]