Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 gru 2017, 7:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

http://sklep.stanlab.eu/produkt/nadtlenek-wodoru-3-1l/ kupiłem tą wodę,
teraz pytanie z czym i jak to pić, a konkretnie:

- jak Wy te krople odmierzacie?
Nieumywakin pisze żeby zacząć od 1 kropli na 2-3 łyżki wody? Ale jakiej? Destylowanej czy mogę dać niegazowaną cisowiankę?
Czy z racji że mam roztwór 3% to już nie powinienem dodawać wody?

Jak jest z tym czasem do posiłku? Zamierzam przyjmować rano, i zwiększać dawkę co dzień, po pól godzinie już mogę jeść sniadanie? Dodam ze mam refluks i zazywam betaine

Proszę Was o rady

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 lis 2016, 20:16 
VIP Member
Awatar

http://sklep.stanlab.eu/produkt/nadtlenek-wodoru-3-1l/ kupiłem tą wodę,
teraz pytanie z czym i jak to pić, a konkretnie:

- jak Wy te krople odmierzacie?
Nieumywakin pisze żeby zacząć od 1 kropli na 2-3 łyżki wody? Ale jakiej? Destylowanej czy mogę dać niegazowaną cisowiankę?
Czy z racji że mam roztwór 3% to już nie powinienem dodawać wody?

Jak jest z tym czasem do posiłku? Zamierzam przyjmować rano, i zwiększać dawkę co dzień, po pól godzinie już mogę jeść sniadanie? Dodam ze mam refluks i zazywam betaine

Proszę Was o rady

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Przeczytaj Nieumywakina:
http://echomatkibozejniepokalaniepoczet ... wakina.pdf

To też:
http://vibronika.eu/images/pdf/wodautleniona.pdf
http://vibronika.eu/skazenia.pdf
http://www.igya.pl/terapie-naturalne/oc ... -utleniona

greg2015 pisze:

Czytałem to wszystko, doszedłem do tych wniosków co post powyżej, ale chciałem się upewnić, i dalej nie wiem, w internecie znalazłem coś takiego - tak jakby na czczo rano nalać sobie małą łyżeczkę wody utlenionej i wypić bez żadnych dodatków, czy jednak popić woda mineralną z solą?

Schemat używania 3% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych.

Dzień 1 ………………….. 1 łyżeczka dziennie

Dzień 2 ………………….. 2 łyżeczki dziennie

Dzień 3 ………………….. 3 łyżeczki dziennie

Dzień 4 ………………….. 4 łyżeczki dziennie

Dzień 5 …………………. 5 łyżeczek dziennie

Dzień 6 do 12 …………. 5 łyżeczek 2 x dziennie

Dzień 13 do 19 ………… 5 łyżeczek 3 x dziennie

Dzień 20 do 25 ………… 5 łyżeczek 2 x dziennie

Dzień 27 do 32 ………. 5 łyżeczek co drugi dzień

Dzień 33 i dalsze …… 5 łyżeczek co trzeci dzień

1 łyżeczka 3% wody utlenionej i ½ łyżeczki 6% wody utlenionej oraz 4 krople 35% wody utlenionej zawierają tą samą ilość nadtlenku wodoru.

To przeczytałeś niedokładnie, bo jest tam napisane w jakiej ilości wody trzeba te dawki
rozpuścić.
Nieumywakin proponowane w swojej recepcie krople zaleca wkroplić do łyżki wody.
Zawsze rozpuszczamy.
Cytuj:

Cytuj:
Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Cybulskiej, która wykonała tłumaczenie, zamieszczamy opis różnych zastosowań wody utlenionej w gospodarstwie domowym. Tłumaczenie pochodzi z angielskojęzycznej strony internetowej http://www.drinkh2o2.com (od 10 do 22 strony).

(...)
Pić wodę utlenioną 1 godzinę przed lub 3 godziny po jedzeniu.
Dodaj wodę utlenioną do czystości „do celów spożywczych” do 8 uncji [226,8g] destylowanej wody, źródlanej wody, mleka, soków warzywnych lub soków owocowych. Nie należy używać chlorowanej wody kranowej. Woda utleniona jest używana do pasteryzacji mleka w większości krajów na całym świecie. 12 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra mleka jest równoznaczne z pasteryzacją. W świeżych sokach z marchwi i bananów znajduje się enzym, który rozkłada wodę utlenioną na wodę i tlen podczas kontaktu. Nie używać napojów słodzonych, alkoholowych lub gazowanych. Pić wodę utlenioną na pusty żołądek. Jeżeli twój żołądek się rozstroi na danym poziomie, zostań na tym poziomie lub wróć do poprzedniego poziomu. Ofiary grzyba Candida mogą potrzebować zostać na 1 dawce na dobę aż do 1 tygodnia, zanim zaczną schemat dozowania wody utlenionej. Kiedy reagujemy na wyższe dawki, można używać więcej wody. Bardzo ważne są głębokie oddechy na świeżym powietrzu i ćwiczenia.

Uwaga: Jeżeli jakieś wysokie stężenie wody utlenionej upadnie na skórę, należy natychmiast spłukać skórę wodą. Na skórze mogą czasowo powstać białe plamy.

Uwaga tłumacza: po porównaniu schematów używania wody utlenionej stwierdzono, że w schemacie dozowania 3% wody utlenionej pomyłkowo napisano „uncja” zamiast łyżeczka, co zostało poprawione w tłumaczeniu.
1 łyżeczka 3% wody utlenionej i ½ łyżeczki 6% wody utlenionej oraz 4 krople 35% wody utlenionej zawierają tą samą ilość nadtlenku wodoru.
Schemat używania 3% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych.

Z tego linku:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... rgHbR0RVmQ

Link oryginalny:
http://drinkh2o2.com/

Tak, ja to samo w sumie wrzuciłem tylko pod innym linkiem, nigdzie tam nie pisze czy łyżeczke wody mam sobie dodać do szklanki wody mineralnej czy samą wypic bez dodatku wody mineralnej, o to mi chodzi. Jedynie to pisze, ze 35% to trzeba z destylowana pic.

Jest napisane:
Cytuj:
Dodaj wodę utlenioną do czystości „do celów spożywczych” do 8 uncji [226,8g] destylowanej wody,

Jakiekolwiek stężenie w tej ilości wody.
Cytuj:
Jedynie to pisze, ze 35% to trzeba z destylowana pic.

Chodzi o każdą, przecież to oczywiste.

Mam refluks, jeżeli po wodzie utlenionej mój komfort w żołądku pogarsza się, to jest to związane z refluksem czy za dużą dawką? też tak mieliście? mam po prostu wrażenie, że czuję od gardła do żołądka drogę którą przebyła woda utleniona ... pojawia się to bardziej PO POSIŁKACH aniżeli po samym wypiciu wody choć i wtedy jest takie uczucie ale zanika, zjem, i nagle godzina, dwie po posiłku czuje to w przełyku

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Od kilku dni piję wodę. Książkę przestudiowałam.Ktoś tu podał link do art. leczenie wodą utlenioną http://www.igya.pl/terapie-naturalne/oc ... -utleniona i bardzo zaniepokoił mnie post ,,Ludzie!!! Pora się obudzić! Nie czytałem nigdy większych głupot. Stosowanie 3% wody utlenionej do celów spożywczych ( bo leczniczymi ich nie można nazwać) nie tylko w niczym nie pomaga ale może wręcz zaszkodzić. Najprostszy przykład: Helicobacter pylori- udowodniony naukowo czynnik etiologiczny raka żołądka i choroby wrzodowej- jest to bakteria MIKROAEROFILNA. Do życia potrzebuje tlenu! Dostarczając go tylko pogarszacie sprawe, nie mówiąc już o zmianie odczynu soku żołądkowego...T len uwalniany z H2O2 to nie tylko tlen cząsteczkowy! Tego uczą już w szkole! Prócz O2 powstaja takze wysokoreaktywne wolne rodniki tlenowe, które owszem, zabijają drobnoustroje ale takie samo (o ile nie większe) spustoszenie wywołują w tkankach! Wolne rodniki to jedna z UDOKUMENTOWANYC H przyczyn powstawania mutacji DNA i karcynogenezy. Niestety zawsze znajdą się IDIOCI, którzy po przeczytaniu tekstu jakiegoś IDIOTY gotowi są wstrzyknąć sobie H2O2 dożylnie. Cóż, prawo Darwina działa... ''

Mam bakterie helikobakter i zastanawiam się czy faktycznie nie szkodzę sobie?

Jakie macie zdanie?

Ostatnio zmieniony 03 gru 2016, 16:07 przez bietka, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

leczenie-woda-utleniona-t3342-60.html#p199168
greg2015 pisze:
Tak, trzeba 'kontrować' obowiązkowo skutki dzialania WU
antyutleniaczami, czyli, wit.C, E... i podobnymi.

Analogicznie jak przy MMS, W. Last o tym pisze dokładnie.

leczenie-woda-utleniona-t3342-60.html#p199263
greg2015 pisze:
Nie ma szybszego skuteczniejszego srodka na to jak WU lub MMS przyjmowane naprzemienie z antyoksydantami.

leczenie-woda-utleniona-t3342-90.html#p200017
greg2015 pisze:
Tylko pamiętaj, żeby 3-4 ghodz. po WU przyjąć jakaś dawkę wit.C.

betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-420.html#p195666
Bow1 pisze:
Masz helicobacter pylori? to żaden problem.
Uzupełnij wit D3, zakwaś żołądek np betainą HCL, kilka kropelek Lugola, sprawdź poprzez eliminację czyli metodą prób i błędów poszczególne pokarmy np przetwory mleczne i gliadyny, a bakterie przestaną być problemem.

betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-810.html#p199947
Bow1 pisze:
Może od końca zacznę otóż betainy HCL nie bierze się mając wrzody żołądka. Należy zjadać maksymalnie 50g białka dziennie aby nie zmuszać żołądka do produkcji kwasu solnego. Głównym źródłem energii powinny być w czasie leczenia węglowodany i tłuszcze, Trzeba parzyć siemię lniane i można pić sok z surowej kapusty jak napisał devlieger.
Jest wiele sposobów na leczenie wrzodów żołądka ale ten temat dotyczy poprawy przyswajania dzięki obniżeniu pH.
Jeżeli bakteria helicobacter pylori jest główną przyczyną powstania wrzodów to skuteczny będzie również płyn Lugola.

Poczytaj sobie odpowiedzi na te ''rewelacje'' płatnego trolla.
Nieumywakin pije od 35 lat chyba, łyżeczkę na szklankę.
Też tak robię jak piję, teraz rzadziej. To nie jest witamina.
Przy stanach zapalnych i Helicobacter właśnie wskazane, już nie jest takie pewne czy wrzody
wywołuje Helicobacter, Zięba o tym mówił na podstawie innych opracowań:
Cytuj:
W 1928 r. dr Richard Simmons wysunął hipotezę, że wirusy przeziębień i grypy dostają się do organizmu poprzez kanał uszny, a nie przez oczy, czy nos lub usta. Gdy tylko wejdą do ucha wewnętrznego (środkowego) zaczynają się rozmnażać, a stamtąd przemieszczają się dalej w głąb ciała wywołując chorobę. W 1938 Niemieccy naukowcy osiągali duże sukcesy w leczeniu przeziębienia i grypy przy zastosowaniu wody utlenionej. Ważne jest aby rozpocząć leczenie natychmiast po zauważeniu symptomów. Jeśli rozpocznie się je szybko to skuteczność leczenia dochodzi do 80%. Odkryto, że wyleczenie może nastąpić już po 12 do 14 godzinach od zaaplikowania dwóch kropel wody utlenionej (3% roztwór nadtlenku wodoru H2O2) do obu uszu. Nadtlenek wodoru zaczyna działać w ciągu 2 do 3 minut zabijając wirusy przeziębienia i grypy. W uchu słychać wówczas pienienie i niekiedy można odczuć lekkie pieczenie. Należy poczekać aż pienienie ustanie (zwykle w ciągu 3 do 5 minut), wtedy wkropić do drugiego ucha. Za jakiś czas powtórzyć operację zakrapiania (3-4 razy).

Cytuj:
Z innego forum:
Od kilku lat walczyłam z wrzodami żołądka, czyli łykałam systematycznie tabletki. Gdy się poprawiało tzn. przestawał żołądek mnie boleć po jakimś czasie odstawiałam leki. Był czas bez bólu, z reguły w okresie letnim ale jesienią problem na nowo wracał, a ja wracałam do leków . Zdecydowałam się pić wodę utlenioną . Odstawiłam leki i zabrałam się za systematyczne spożywanie wody utlenionej. Początkowo skupiłam się na stężeniu 3% , z czasem przeszłam na 6% a później nawet i 9% . W UK łatwo mogę kupić wodę utlenioną o różnych stężeniach w aptece. Po pierwszym miesiącu stosowania polepszyło się o tyle, że nie czułam silniejszego bólu ten, który mi towarzyszył był do zniesienia. Po kolejnych kilku tygodniach ból ustąpił zupełnie. Nie przerywałam picia wody przez okres 4 miesięcy, później zrobiłam przerwę na okres 1 miesiąca, po czym wróciłam do picia na 3 kolejne miesiące. Następnie odstawiłam wodę utlenioną całkowicie na okres już chyba będzie teraz około 2 lat. O wrzodach żołądka zapomniałam i od tej chwili polecam picie wody utlenionej znajomym i rodzinie jeśli się nie boją jej bardziej niż fluoru w paście do zębów i wodzie, glutaminianu sodu , wszędobylskiego aspartamu, pestycydów i herbicydów w pięknych warzywach i owocach. Żyję i nic mi nie jest. Stwierdziłam, że powrócę na nowo do picia wody utlenionej, bo lepiej się czułam i miałam większą energię gdy ją spożywałam. Zdecydowanie za dużą przerwę zrobiłam.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3916284&start=180

Jeżeli rano napiję się wody utlenionej to kiedy mogę wypić lugola? dodam, ze pol godziny-godzina po WU cos zjem, to lugola kiedy?

Doczytałem, ze trzeba do WU dodać Witamine C, oczywiście nie razem, kiedy ją brać i w jakiej ilości?

Cytuj:
”okres 3 godziny” jest jest niezbędny do ochrony żołądka, ale tylko wtedy, gdy bierzemy H2O2 doustnie !!
Nadtlenek wodoru chemicznie reaguje z pewnymi substancjami.
Ta reakcja chemiczna tworzy toksyczne substancje, które może spowodować poważne uszkodzenia żołądka.!

Aby uniknąć tej reakcji chemicznej, zachować należy „okres trzech godzin” przy każdej dawce h2O2, w którym nie powinny być spożywane niektóre substancje.
Te „trzy godziny” nie dotyczą stosowania zewnętrznego nadtlenku wodoru, ponieważ odnosi się tylko do tego, co dzieje się w żołądku.

Na dwie godziny przed podjęciem nadtlenku wodoru doustnie (z wodą) i przez jedną godzinę po zażyciu nadtlenku wodoru, środki spożywcze, w tej sekcji należy unikać !! To jest okres „trzech godzin”, w którym nie powinniśmy brać tych substancji !!

1) wszystkie formy witaminy C należy unikać. Dotyczy to w szczególności form askorbinian, ale wszystkie formy ostatecznie zamieni się askorbinianów zatem żadna forma witaminy C należy stosować wewnątrz „trzech godzin.” Obejmuje to unikanie wielu witamin, które zawierają witaminę C, kwas askorbinowy, askorbiniany mineralnych (np askorbinian sodu, askorbinian potasu itp).

2) kwasy tłuszczowe, takie jak dieta Budwig, oleje rybne, tłuste itp.
Należy również unikać podczas „trzech godzin.” Innymi słowy, wszystkie formy tłuszczu w żywności, są zabronione w tym czasie.

3) Każdy pokarm z żelazem lub każdy suplement z żelazem jest zabroniony w tym czasie.

(...)

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... _e-r8eU7fA

Greg w innym temacie wyczytałem, że dobrze jest albo i wystarczy brać WU rano, na czczo, nie ukrywam, że to jest chyba najlepsza opcja, teraz staralem sie brac 3 razy dziennie ale jest to uciazliwe zeby polaczyc to z leczeniem moich innych problemow, mozna rano wziac dzienna dawke zamiast 3x po troche w ciagu dnia?

Wystarczy rano, dawkę dostosuj sobie.
Łyżeczka na szklankę osolonej wody jest w sam raz.
Przy początkach infekcji, do południa 3-4 takie dawki (bez jedzenia), po południu
kilka dawek askorbinianu sodu z MSM i po kłopocie.

Greg chyba jeszcze piszesz do mojego pytania o witamine C?

1. Mi chodziło o to, że jakbym codziennie rano brał łyżeczkę WU to będzie okej? bo chyba 30ml dziennie z rana w jednej dawce to raczej lepiej nie brać?
Rano na czczo najwygodniej WU, bo potem jem śniadanie i następnie - co muszę jeszcze doczytać - chciałbym wprowadzić płyn lugola i boraks, z tego co wiem One z niczym nie kolidują, a WU nie mogę sobie tak pić kiedy chce, odstępy od posiłków muszą być, a jak się do tego doda refluks i przyjmowanie leków oraz praca to nie da się wszystkiego idealnie zgrać.
2. Ta osolona woda to chodziło Ci zeby z WU pić czy witamine C w niej rozpuścić?
3. Nie rozumiem do czego to jest ale chyba nie zrozumiałeś do końca mojego pytania i stąd to zamieszanie, wytłumaczyłem powyżej o co mi chodziło, tylko o co Ci tu chodzi?

Cytuj:
Przy początkach infekcji, do południa 3-4 takie dawki (bez jedzenia), po południu
kilka dawek askorbinianu sodu z MSM i po kłopocie.

To jest temat o WU i wszystko napisałem.
Przeczytaj jeszcze raz, aż zrozumiesz.

Perfect Master * 5th Degree

3 miesiące temu brałem WU 20kropli na ok 50ml wody. Ząbek czosnku po ok 3godz. Na próbe to robiłem przez kilka dni. Coś odczuwałem. Przerwałem kuracje, bo używam czegoś innego do oczyszczania. Teraz znów wróciłem. Chce spróbować dłużej WU. To mój przepis, prosze powiedzieć czy jest ok?

Rano na czczo 30 kropel na 100ml wody destylowanej z szczyptą soli. Po dwóch godzinach posiłek i 10ml soku z cytryny lub ząbek czosnku.

Nie za mało witaminy C? czy dobrze robie wu + woda destylowana + szczypta soli?

Czytałeś cały temat od początku?
Czy tylko wpadłeś na chwilę?

greg2015 pisze:
Czytałeś cały temat od początku?
Czy tylko wpadłeś na chwilę?

Czytałem. To dawka po przyzwyczajeniu się. Rozumiem, ze musze od początku zaczynać. Chodzi mi o to czy jest ok potem?

Nic nie musisz, jak nie masz cofek, łyżeczka na szklankę i gaz.
Nie rozumiem, ludzie potrafią wlewać w siebie jakieś świństwa apteczne a czystego
tlenu się boją.

Nie musisz z destylowaną, jak robisz roztwór z perhydrolu (30-35%) to tak.
Na co dzień zwykłą woda wystarczy z odrobiną dobrej polskiej soli.

Cytuj:
Chodzi mi o to czy jest ok potem?

To musisz sam stwierdzić, niedotleniony staruszek po 2 kroplach może zemdleć, choć
niekoniecznie staruszek.
Najlepiej zaczynać od kropli a później dozujesz w mililitrach (5 ml= 100 kropli)

Jeśli 10 kropli na 3 łyżki wody. To mam zwiększać co każde 10 kropli więcej wody o te 3 łyżki?

Po co sobie komplikujesz?
Rano wg Nieumywakina, Clark powinno się wypić 2 szklanki wody.

Do jednej wlej te krople ile planujesz, wypij, do drugiej już nie.
Tlen atomowy swoje zrobi, nie przejmuj się.

greg2015 pisze:
Po co sobie komplikujesz?
Rano wg Nieumywakina, Clark powinno się wypić 2 szklanki wody.

Do jednej wlej te krople ile planujesz, wypij, do drugiej już nie.
Tlen atomowy swoje zrobi, nie przejmuj się.

I mam szklankę z WU delikatnie osolić? Wypicie dwóch szklanek wody jednorazowo to nie szok dla organizmu?

Każdą szklankę płynu, który pijesz powinieneś szczyptą soli potraktować.
Nawet sok.
Jeżeli szok to pozytywny.
Najpierw jedna, po paru minutach druga, może być trzecia, można to nazwać nawadnianiem.
Poczytaj Siemionową albo Nieumywakina.

Tak się zastanawiam, czy konieczna jest woda źródlana lub destylowana. Mieszkam na wsi i jestem pewien, że woda nie jest chlorowana. Czy mogę normalną wodę przygotowaną pić z WU? Nie będę kupował wody butelkowanej,bo to bez sensu, jeśli moja jest dobra.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Wodę można samemu destylować. Starczy, że będziemy skraplać parę z czajnika :) W destylacie chodzi głównie o to by pozbyć się Soli, wapnie innych mikroelementów, dostać czyste H20 bez żadnych dodatków. Za pomocą destylacji nie pozbędziemy się raczej chloru, bo jest on lotny i ma niską temperaturę wrzenia. Więc destylacja nie jest dobrym sposobem na związki lotne, takie jak alkohole czy właśnie chlor, bez odpowiedniego filtra odparują razem z cieczą i skroplą się w nowym naczyniu, za to świetnie radzi sobie z materiałem biologicznym i formami stałymi (wszystko co tworzy kamień w czajniku)

Zresztą woda butelkowana będzie miała jeszcze więcej związków soli i wapni niż ta z kranu. Bo to one głowie odpowiadają za odczyn kwasowości i smak. Nie widzę przeciwwskazań by pić zamiast tego wodę przegotowaną, jeśli jest czysta i ma zrównoważone pH to powinno być ok. Jeśli nie zawiera innych niespodzianek jak metale czy skażenia fosforanami (zdarza się na wsi dość często) to czemu nie.

Samo gotowanie również powinno pozbyć się w 80% wszystkich bakterii i grzybów, WU zrobi swoje i taka woda powinna być praktycznie prawie, że biologicznie sterylna.

Niezłym pomysłem jest również używanie filtrów dzbankowych - szczególnie jak ktoś mieszka w dużym przemysłowym mieście w rejonach południowe Polski, jak np okolice Śląska.

Tak się składa, że u mnie wody raczej nie chlorują, mam twardą, więc dużo związków mineralnych. Ok kupiłem wodę destylowaną . Powinno wystarczyć na jakiś czas. Powiedzcie mi jeszcze o jednym. Po wypiciu, kiedy odczuwamy takie dotlenianie? Za 10min? 30min? Wcale,? Bo ja jestem na etapie 15kropli i szklanki wody. Nic nie odczuwam, oprócz kilku minutowego dziwnego uczucia w głowie. Jakbym był lekko na chaju. Pije tylko rano i codziennie zwiększam krople o 5. Mam dosyć dobrą kondycję tlenowa, ćwiczę od kilku lat Hit, tabate. Więc dlatego szybciej się przyzwyczajam. Moim maksem będzie 30 kropel na szklanke. Nie chcę więcej. Lepiej nie przyspieszać. Witaminę C biorę określoną ilość, czy na oko kilkaset mg?

levibc pisze:
Za pomocą destylacji nie pozbędziemy się raczej chloru, bo jest on lotny i ma niską temperaturę wrzenia. Więc destylacja nie jest dobrym sposobem na związki lotne, takie jak alkohole czy właśnie chlor,

Na chlor jest proste tanie rozwiązanie:

Cytuj:
Najwygodniej zrobić sobie roztwór ze względu na łatwość dawkowania potem.
100 g tiosiarczanu wsypujemy do litrowej butelki.
Ja dodaję jeszcze 1,5 g boraksu, bo sam tiosiarczan nie redukuje fluoru, a północna większość Polski, tak gdzieś od wysokości Łodzi ma już nadmiar fluoru w wodzie pitnej. Boraks poza tym zwalcza grzyby, czyli pleśnie również.

Dopełniam wodą destylowaną do 1 litra i mam 10% koncentrat.

Można go używać "na krople" - jako dechlorynator ok. 2 krople na litr wody do przygotowywania napojów i potraw.
W większych ilościach np 2 x 10 ml używamy po chemioterapii lub dla szybkiego i mocnego odtruwania, także przy chorobie Alzheimera, Parkinsona itp.
(...)
Ważne aby nie stosować tiosiarczanu równocześnie z jakimiś utleniaczami, tylko w 2 -4 godzinach odstępu.

http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic. ... pli#p15228

phpBB [video]

-- 27 gru 2016, 14:16 --

marcin19883 pisze:
Po wypiciu, kiedy odczuwamy takie dotlenianie? Za 10min? 30min? Wcale,? Bo ja jestem na etapie 15kropli i szklanki wody. Nic nie odczuwam, oprócz kilku minutowego dziwnego uczucia w głowie. Jakbym był lekko na chaju.

Trudno powiedzieć, to jest bardzo indywidualne.
Pobieranie przed snem wywołuje często problemy z zaśnięciem.
Destylowaną stosuję tylko do roztworu z perhydrolu 35%.

Greg2015 czy zamiast witaminy C można stosować inny przeciwutleniacz? np. ja jem od kilku lat ostropest plamisty, zmielony dodawany od pokarmu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]