Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 15:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Law of 13
Perfect Master * 5th Degree

Wie ktoś coś cokolwiek na temat tego fantu? Nie mogę znaleźć nic na ten temat ..

Oczywiście gdybym miał normalny dostęp do internetu to sam bym to tutaj wstawił, ale mam teraz internet mobilny...

Informacje na ten temat na pewno są na stronach pod prefiksem .clos (nie bój się, nie znajdziesz tego na wikipedii... próbując to wstawić na angielską wiki oskarżyli mnie o hoax... a jednak to istnieje :D)

Jak to mniej więcej wygląda:

1. Musisz mieć TORa
2. Musisz wyłączyć także powłokę systemową (shell). Jak na razie znalazłem i opisałem tylko jeden sposób http://pl.wikibooks.org/wiki/Darknet_w_ ... nia_obrony ale tylko systemowy w dodatku na Linuksie Debian). Słyszałem że powłokę można też wyłączyć sprzętowo (mnie to to nawet trochę zdziwiło).
3. Wejść tutaj: http://65bgvta7yos3sce5.onion.to/viewto ... ?f=4&t=914 (UWAGA STRONĘ URUCHAMIAMY TOREM)

W tym topicu jest link do paru stron w .clos w tym właśnie o Law of 13's.

Jeśli komuś się uda, niech opublikuje informacje - Very please! :)

Jedyna strona na której cokolwiek znalazłem o Law Of 13 w normalnym internecie: http://www.godlikeproductions.com/forum ... 767127/pg1 (btw. co za zbieg okoliczności, autor topica też ma ch*wy net...)

-- 17 cze 2013, 18:39 --

EDIT: Wydaje mi się że najbliżej odpowiedzi jest Iluminati Game... http://en.wikipedia.org/wiki/Illuminati_%28game%29

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Law of 13
: 17 cze 2013, 18:37 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Law of 13
Intimate Secretary * 6th Degree

Napisałbyś chociaż o co chodzi, bo sporo linków, a zero konkretów.

Chodzi mi tylko o znaczenie angielskich słów "law of 13". Wg. Good Like Productions ma to jakiś związek z Iluminati, że 13 to ostatni z celów przez siebie postawionych (stąd skojarzenie mam z kartami do gry Iluminati). Naprawdę nic więcej nie wiem (a przeszukałem baardzo dokładnie sieć kilkoma wyszukiwarkami).

Dla mnie to jakaś ściema. Pierwsza, podstawowa sprawa - dlaczego informacje zawarte na "cebuli" nie trafiły jeszcze na normalne forum? Tak ciężko komuś skopiować i wkleić tekst?
Ściśle tajne informacje dostępne tylko dla tych, którzy wyłączą shell-a... no proszę ja Ciebie :-)

ściema? W takim razie uważasz, że filtrowanie internetu to też ściema (może cenzura nigdy nie będzie 100% ale już trochę czystek jest...)

Zanim powstał takie strony jak Wikileaks, tajne informacje rządowe były po prostu niedostępne (ewentualnie słabo dostrzegalne) i zazwyczaj wszystko trafiało do Ukrytego internetu. Teraz, gdy stało się możliwe ich publikowanie za pomocą takich platform, wszystko można teraz stamtąd przenieść - i prawdopodobnie przenosiny tych skarbów są właśnie w trakcie albo po prostu nie znalazł się żaden "odważniak" który by tu wkleił.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Cześć Forumowicze.
przeglądając bezkres "jasnej" strony internetu natrafiłem na to forum. Zainteresowała mnie tocząca się dyskusja i chciałbym wkleić swoje 3 grosze do tego tematu. Law of 13 - trzynaste prawo lub w bardzo dosłownym sensie trzynasta tablica praw. Prawo rzymskie zostało wykute na 12 spiżowych tablicach. Tyczyło sie ono głównie prawa karnego i cywilnego. niektórzy historycy uważali jednak że była jeszcze trzynasta tablica o tzw "prawach narodu jako jednego organizmu wobez innych narodów" w skrócie: na świecie może istnieć tylko nedno mocarstwo tzw pierwszej kategorii. tu czytaj: rzym i jego podboje. W tamtycz czasach to cesarstwo rzymskie bylo pierwszą potęgą militarną i gospodarczą. być może trzynaste prawo oświeconych to swoista instrukcja jak postępować by zniszczyć te kraje?

swoją przygodę z darkiem dopiero zaczynam. a Wy wbiliście mi klina....
pozdrawiam!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]