Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lis 2019, 22:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Ta babka daje radę! 2 wywiady wiele mówią o niej, reszty szukajcie sami. Nieźle nakręcona! TRUTHSEEKER przez duże T.

phpBB [video]

DRUGI:

phpBB [video]

A właśnie, jeszcze potwierdzenie, że jej opowieści o propozycji wyjazdu na Marsa mają realne podstawy:

phpBB [video]

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lut 2014, 9:02 
VIP Member
Awatar

Wow, Thozo, bardzo ciekawe, dzięki za wstawkę.
Może dobrze byłoby to streścić po polsku - szczególnie drugi filmik, jest b. krótki i niesamowicie zaskakujący.

www.mars-one.com
Strona rzeczywiście istnieje.

Awatar użytkownika

Z doświadczenia - nie podkładam tekstów pod filmy i bardzo cenię tych, którzy to robią.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

thozo pisze:
Ta babka daje radę! 2 wywiady wiele mówią o niej, reszty szukajcie sami. Nieźle nakręcona! TRUTHSEEKER przez duże T.

Co chciałeś przez to powiedzieć. Czy to znaczy, że uwierzyłeś w to wszystko i zachęcasz nas abyśmy też to zrobili?

Jak jest odwrotnie to zachęcam innych do:

Weź kalkulator, wstaw dane i policz.

Ile rakiet potrzeba o znanych nam napędach wysłać, aby powstało na marsie samowystarczalne osiedle ludzi, mogących żyć bez skafandrów.

Jak już mają jakieś sondy mogące latać nad Marsem, to niech zrzucają tam bakterie i inne proste formy organizmów, a za milion lat atmosfera planety może się odrodzić i nadawać do zasiedlenia.

.

Homorek, na stronie jest napisane tak:

"Launcher: Several rocket launches will be needed to take payloads into Earth orbit and then onto Mars. Payload may be satellites, rovers, cargo or humans. Mars One anticipates using Space X Falcon Heavy, an upgraded version of the Falcon 9, which is in use by Space X currently. The Falcon Heavy is slated to undergo test flights in 2014, granting ample time for fine-tuning prior to the Mars One missions."

Czyli miałyby być użyte niejakie Space X Falcon Heavy. Rejs ludzi miałby trwać 7 miesięcy. Na stronie masz dalsze informacje.
Ja sama, jako laik, nie mam pojęcia, czy to jest możliwe. Niesie to ze sobą pewne dylematy - np. co z istniejącymi już bazami na Marsie, o których mówi się w niektórych kręgach? Począwszy od baz ludzi, skończywszy na rzekomych bazach Obcych. Autorzy piszą zresztą o tym na swej stronie:

"Blueprints of a Mars human settlement are flung across much of history-- from science fiction books to dossiers of national space agencies."

Nawet jeśli żaden taki lot nie miałby się odbyć w roku 2024 (jak podają), to sam fakt, że mówi się o takim projekcie w mainstream mediach, jest być może oznaką, że przygotowują nas powoli na taką rzeczywistość.

Cytuj:
Z doświadczenia - nie podkładam tekstów pod filmy i bardzo cenię tych, którzy to robią.

Thozo, chodziło mi raczej o pisemne streszczenie w poście tego, o czym mówi się w drugim filmiku. W kilku słowach.

Awatar użytkownika

No mam chwilkę, więc postaram się jakoś pokrótce przedstawić osobę Laury, a nie jest to łatwe zadanie. Postanowiłem ją tu przedstawić, bo uznałem, że jej wiedza, charyzma, doświadczenie i skromność warte są uwagi.

W żadnym wypadku nie jest moim zamierzeniem przekonywanie do "wiary we wszystko co ona mówi" i tym podobnych bzdur.

Jako członek prezydenckiej rodziny Eisenhowerów jest dla nas bezcenna jako truthseeker, który wyrwał się z wewnątrz organizacji, a nie jedynie zbiera fakty z zewnątrz. Myślę, że takie spojrzenie może być bardzo cenne dla ludzi z naszego forum i ogólnie interesujących się "tematyką".

W pierwszym filmiku porusza tematy m.in. technologii podróży w czasie, technologii "looking glass", projektu Pegasus, podróży na Marsa, istoty pozaziemskie, Illuminati, podziemne bazy, Gaia jako świadomość Ziemi pragnąca pozbyć się pasożytów - m.in. Reptilian i Szaraków, kontrola umysłu, MK Ultra.

Jej "koncepcja" pozytywnej linii czasu - całkowicie odmiennej od negatywnej linii czasu wg której starają się na prowadzić tzw. "elity", illuminati, przy pomocy zaawansowanych technologii jest bardzo ciekawa. Wiadomo, że takie wydarzenia jak 9/11 WTC są specjalnie zaprojektowane by wywołać w czasie linię negatywną - następujące zniewolenie obywateli USA poprzez "walkę z terroryzmem", jak i ataki na świat arabski itd. To jedna z najbardziej znanych negatywnych linii czasu, sztucznie wywołanych dla uzyskania celów NWO. Laura Eisenhower twierdzi jednak (ja osobiście też tak myślę), że istnieje też pozytywna linia zdarzeń, do której można się dostroić, nie dać się zmanipulować i w ten sposób tworzyć/uczestniczyć w potencjalnych pozytywnych doświadczeniach.

Ważne jest w jej przekazie to, że widzi ona te tematy jako przemyślaną CAŁOŚĆ, a nie odrębne niewpływające na siebie rzeczy. Podkreśliłbym też jej niezwykłą skromność, bezpretensjonalność i zamiłowanie do Prawdy.

to tak w baaardzo ogólnym zarysie.

ps.
Sati - ten filmik na dole to jedynie malutki klip, w pewnym sensie mało znaczący w porównaniu do przekazu jaki ma Laura dla nas. Jest to po prostu potwierdzenie jej wcześniejszych wypowiedzi, że w 2006 r. dostała propozycję wyjazdu na Marsa, jako członkini rodziny Eisenhower. Filmik został zamieszczony, ponieważ wielu ludzi uznało jej opowieść za totalną bzdurę i kłamstwo (czemu mnie to nie dziwi, trudno w takie coś uwierzyć). Filmik zawiera autentyczne urywki z programu rekrutacyjnego do wyjazdu na Marsa, wyemitowanego 15 Sierpnia 2013 przez CNN - ma to potwierdzić jej wcześniejsze, wypowiedzi, że rzeczywiście mogla uzyskać podobną "ekskluzywną" propozycję w 2006r. skoro obecnie takie sprawy są oficjalnie i masowo reklamowane w jednej w największych światowych stacji informacyjnych.
Laura nie skorzystała z oferty i miała z tego powodu duże problemy, kiedy nagle zaczęło się okazywać, że jest to raczej oferta z rodzaju tych bardziej "nie do odrzucenia"...

Babka się dopiero rozkręca, długo milczała, ale jak już zaczęła. Filmiki, które wkleiłem są stare (oprócz tego z CNN oczywiśćie)... tak to wygląda teraz, proszę posłuchać tempa i energii zawartej w jej wypowiedzi:

phpBB [video]

Laura jest jak rakieta i na pewno jeszcze o niej usłyszycie...

Stronka www:
http://cosmicgaia2012.com/

Pozdrawiam

Wcześniej widziałam wywiady z nią, wspominała tam o propozycji podróży na Marsa. Teorie teoriami, wtedy brzmiało to niewiarygodnie. Po reportażu CNN na temat projektu Mars-One zrozumiałam, że może nie wyssała sobie Laura tego z palca.

No, w każdym razie, widać, że dziewczyna bardzo ci się spodobała Mruga

Awatar użytkownika

Pewnie, że bardzo mi się spodobała, choć może nie w sposób o jakim myślisz Sati :mrgreen:

Myślę, że rdzeniem jej przekazu jest to iż uważa ona, że ROZWIĄZANIEM problemów współczesnej cywilizacji jest powrót czegoś co nazywa "divine feminine" - świętą żeńskością/kobiecością. Aya, Sophia - to inne jej nazwy. Jest to wibracja, której pozbawiły nas patriarchialne systemy kontroli. Misją Laury jest właśnie niesienie tej wibracji i właśnie ta część jej przekazu - również na poziomie emocjonalnym tak mi się podoba.

Sam jestem w kontakcie z tą energią, choć jestem facetem, tak więc naturalnie rozumiem co Laura Eisenhower ma nam do przekazania. Poza tym lubię jej eklektyczny styl - eklektyczny nie w sensie "wszystkiego po trochu", ale w sensie "zgłąb poważnie jakąś dziedzinę, potem następną i i być może następną i znajdź połączenia między nimi". Też tak lubię. :spoko:

Pozdrawiam

Cytuj:
Pewnie, że bardzo mi się spodobała, choć może nie w sposób o jakim myślisz Sati

No, kto tam wie... 8-)

Cytuj:
Sam jestem w kontakcie z tą energią, choć jestem facetem

Przyjemnie mi to słyszeć.
Myślę, że prawdziwe męstwo polega na ochronie właśnie tej energii.
W jaki sposób odczuwasz taki kontakt?

Cytuj:
"zgłąb poważnie jakąś dziedzinę, potem następną i i być może następną i znajdź połączenia między nimi

Tak, zdaje się, że istnieją różne typy inteligencji. Taka zdolność do widzenia powiązań w rzeczach na pozór oderwanych jest tym, co bardzo, bardzo na tej planecie potrzebujemy.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Thozo mógłbyś rozwinąć czy wyjaśnić o co chodzi z tą świętą żeńskością ?:) Mało informacji jest na ten temat w internecie, dzieki.

Awatar użytkownika

Sati i Kros zadaliście pytania na które jest tak trudno odpowiedzieć i myślę o odpowiedzi od momentu ich zadania.

1. Jak to czujesz, świętą żeńskość/kobiecość?

2. Czy mógłbyś wyjaśnić o co chodzi ze świętą żeńskością/kobiecością.

ad.1. Istnieją miliony odpowiedzi na to pytanie. Najprostszą odpowiedzią jaką znajduję dla normalnego człowieka jest WYCZUWANIE ŻYCIA w KAŻDEJ ŻYWEJ KOMÓRCE, jaką się spotyka. Kiedy otworzy się serce, czuć to życie które płynie. Łączy to nas, taka świadomość komórkowa z poziomem planetarnym, życia organicznego na Ziemi.

Pięknie ujął to Nassim Haramein:

Od 00:40 do 01:40 (Oczywiście polecam cały wywiad). Jak widać/słychać są też inne poziomy postrzegania Jedni.

phpBB [video]

Kwestia jest taka, że trzeba mieć SERCE by to poczuć i zrozumieć. Serce jest zarówno instrumentem postrzegania wibracji, jak ich nadawania. Nasza kultura obecnie jest kulturą ludzi BEZ SERCA. Zombie. Już Mickiewicz narzekał: "Bez serc, bez ducha to szkieletów ludy." Tylko, że od jego czasów, a szczególnie od czasów II Wojny i odpalenia pierwszej bomby atomowej ludzie ZAMKNĘLI SERCA z powodu bólu 100.000 razy bardziej. Serce odczuwa całość cierpienia, nie tylko danej jednostki. Dlatego obecnie otworzenie serca to zadanie dla prawdziwych hardcorów. Święta żeńskość to właśnie serce - nie sentymentalne, ale trzeźwo czujące to co się dzieje wokół. Problem jest taki, że manipulacja tzw. "elit", powodująca traumy poprzez m.in. wywoływanie wojen (jak WWI i WWII) była skuteczna. Obecnie ludzie porzucili serce, bo tak "trzeba", bo to jest główny rozkaz "systemu" narzucony przemocą i gwałtem. Laura porównuje ten stan do obrazu ukazującego Świętą Żeńskość/Kobiecość pochowaną żywcem. Tak, to dzieje się w naszej psychice, w każdym z nas. Należy ją odnaleźć, przekopać się przez zbiorowy ból i obudzić!

Tak, zdaję sobie sprawę z poziomu "kodowania" tego filmu przez Holywood itd. Jednak to właśnie o to chodzi. Odnaleźć w sobie i obudzić. Niezależnie od tego, czy jesteś facetem, czy kobietą.
phpBB [video]

Jeśli nie płakałeś/płakałaś tak, że gorące łzy płynęły po twych policzkach i później nie poczułeś wielkiej siły wewnątrz - wtedy nie zrozumiesz o czym piszę.

Pozdrawiam

EDIT:

ad.2. Kros - częściowo odpowiedziałem, jeszcze pomyślę jak sensownie odpowiedzieć.

Święta Męskość u nas, też tak mam :spoko: :

phpBB [video]

Thozo, bardzo pieknie to przedstawiłeś. Dziękuję :bużki:

Tak, serce zawsze było postrzegane jako symbol energii kobiecej, Matki. Także Koło - to na tej matrycy zbudowany został nasz wszechświat. Wszystko pochodzi z Matki.

Co do zamknięcia serca, to nastapiło to jednak dużo wcześniej, niż po wojnach światowych. Nastapiło to wraz z rozprzestrzenieniem się religii patriarchalnych. Mimo że może się w nich dużo "gada" o sercu, to pierwiastek żeński został w nich całkowicie wycięty, zniszczony. A bez tego ani rusz.

Piąty Element mówi prawdę. Miłość daje siłę, oparcie i chęć do życia.

Awatar użytkownika

No po tak zadanym pytaniu, to podejrzewam, że ksero metryki urodzenia przyniesione w zębach pod drzwi to byłoby mało, by coś udowodnić. :haha: Bo ksero, bo coś.

W sumie to dobre pytanie, myślę że jest po prostu jego prawnuczką, nikt tego nie kwestionuje. Występuje publicznie - zaraz by ją o to pytał itd.

Np. w takiej "encyklopedii lunatyków", jest opisana jako kompletna wariatka pragnąca sławy swego słynnego przodka, jednak nie jest kwestionowane jej pochodzenie.

http://americanloons.blogspot.com/2013/07/644-laura-magdalene-eisenhower.html

W tej samej "encyklopedii" jest obsmarowywanych wielu znanych ludzi jak Ophra choćby.

To oprócz stron poważniejszych, takich jak choćby te:

http://goldenageofgaia.com/accountability/warmongering/laura-eisenhower-unity-consciousness-collapse-militaryindustrial-complex/

http://www.examiner.com/article/whistleblower-laura-magdalene-eisenhower-ike-s-great-granddaughter-outs-secret-mars-colony-project

itd. itd. starczy użyć przeglądarki.

Tak więc myślę, że naprawdę to potomkini byłego prezydenta, choć dowód wprost byłby trudny.

Pozdrawiam

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
"thozo: Dlatego obecnie otworzenie serca to zadanie dla prawdziwych hardcorów. Święta żeńskość to właśnie serce - nie sentymentalne, ale trzeźwo czujące to co się dzieje wokół. Problem jest taki, że manipulacja tzw. "elit", powodująca traumy poprzez m.in. wywoływanie wojen (jak WWI i WWII) była skuteczna. Obecnie ludzie porzucili serce, bo tak "trzeba", bo to jest główny rozkaz "systemu" narzucony przemocą i gwałtem. Laura porównuje ten stan do obrazu ukazującego Świętą Żeńskość/Kobiecość pochowaną żywcem. Tak, to dzieje się w naszej psychice, w każdym z nas. Należy ją odnaleźć, przekopać się przez zbiorowy ból i obudzić!"

Dodałbym że należy "przyjąć na klatę" - całość swoich doświadczeń- ich sumę, w tym te które były/są przyczyną rozbicia - przepuścić je i roztopić w ogniu serca przy pomocy Większego aspektu prawdziwych nas. Małe ja- ego/osobowość NIE JEST w stanie udźwignąć takiego ciężaru- ogromu intensywności pewnych doświadczeń (szczególnie jeśli są traumatyczne/bolesne) bo to je dosłownie rozwarstwia, tworzy rany pewnego rodzaju ( jest to uszkodzenie/rozwarstwienie ciała emocjonalnego/astralnego).

Wszytko inne jest oszukiwaniem samego siebie niestety....Dopiero sięgając wewnętrznego ogromu- Ognia Miłości- mozna to wszytko przepościć przez siebie...wypalić, stopić, uwolnić. Ale towarzyszy temu ból...często dość duży- tyle ze w tym wypadku to jest ból towarzyszący oczyszczeniu- spala się.

Cytuj:
Dodałbym że należy "przyjąć na klatę"

No, tak kuźwa, przyjąć normalnie teges na gołą klatę i później mu z bani.
Tylko że jak ma się duże cycki, to najpierw to na cycki idzie. A później tak powoli na klatę przenika. Czym większe cycki, tym wolniej schodzi na klatę. W niektórych przypadkach to się zatrzymuje na cyckach i na klatę nie chce zejść. Zostaje na cyckach. I później trzeba z tym chodzić.

A tak na poważnie, to oczywiście, że Żeńskość została pochowana żywcem, Laura ma rację.
Prawdziwa Kobiecość to coś rzadkiego i takie coś zapiera dech w piersiach. Nawet jako babka widzę w innych kobietach tą delikatną siłę prawdziwej żeńskości i jej piękno. Umysł zatrzymuje się, nie jest w stanie myśleć. Prawdziwa żeńskość to sacrum, coś świętego, nie do ogarnięcia. Dlatego cały czas represjonuje się kobiety na tej planecie. Tylko w ten sposób można kontrolować ludzkość.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Sati:No, tak kuźwa, przyjąć normalnie teges na gołą klatę i później mu z bani.

Z bani nie...choc w pewnych przypadkach kto wie :lol: "nie wiem" skąd ci do gowy przyszła taka skrajna interpretacja bo nic takiego nie sugerowałem :)
widzę ze definitywnie nie lubisz słow sugerujących jakiegokolwiek rodzaju "walkę"- którą kojarzysz tylko z przemocą wobec kogoś( ale to twoja interpretacja Mruga )

Po prostu serce przyjmuje pewne rzeczy takimi jakimi są. Jesteśmy całością- więc nie mozemy uciekać przed czymkolwiek - bo nic nie ma poza nami. I O TO GŁÓWNIE CHODZI

Na klatkę- w środek- do mostka. Kobiece piersi niczego nie utrudnią... :język: i choc rozumiem ze to było pół zartem :) to jest wręcz przeciwnie - kobiecie łatwiej jest przyjąć " na klatkę" - przez centrum -niż mężczyźnie, z racji tego ze srodek ciezkości jest bardziej w sercu niz splocie...aczkolwiek zdarza się ze jest odwrotnie.

Serce Nie ucieka- jest odważne- bowiem Miłość jest także siłą.... ogniem który potrafi stawić opór wszelkim przeciwnościom, skonfrontować się z wewnętrznymi przeżyciami bez dysocjacji i ucieczki. Ten ogien wypala chorobę wewnętrznej dezintegracji ale i chroni tez przed obcymi bytami - które nie potrafią wytrzymać palącego je światła serca- tak jak wampiry nie potrafią zyć w świetle.

Dodatkowo ta sama siła chroni nas przed bezbronnością w fizycznym swiecie(tak- poprzez zdolność do fizycznej obrony do której kazda istota ma prawo) Ta sama siła daje matce odwagę do obrony dzieci- z Miłosci... nie nienawiści... Tak samo jak ktos broni siebie czy rodzinę przed napastnikiem- z Miłosci i poszanowania do siebie i bliskich. Tak sama siła daje moc- by stawic pewnym doświadczeniom życiowym czoła- poprzez zaczerpnięcie siły z większego aspektu nas samych.

Kobiecość bez zintegrowanej męskości jest bezbronna... dlatego ten swiat został wdeptany w ziemię- niczym plemiona rdzennych Amerykanów przez Hiszpanów.

Dość dobrze zostało pokazane - co się stało z kultem matki- w filmie Avatar...tyle ze obecni oprawcy przyszli z o wiele bardziej zaawansowanym sprzętem i zdolnosciami manipulacji.

Obecnie męski aspekt tez jest krzywdzony- wypaczany, to naprawdę nie tylko kobiecość jest celem. Bez zdrowego i silnego męskiego aspektu cywilizacja jest w takim wymiarze fizycznej egzystencji bezbronna jak dzieci. I nie mam tu nawet na myśli mężczyzn biegających z włóczniami i dzidami- którzy cos bronią...z motyką na słońce...

Ale o integrację na poziomie matrycy świadomości gatunkowej. Integracja pomiędzy energią ziemi i słońca( swoją drogą -jest to jednym z powodów rozpylania chemów na niebie)

Awatar użytkownika

@angelrage - tak, rozumiem cię. Masz tu rację - tylko wyższa świadomość i możliwości transformacyjne "ognistego serca" są w stanie poradzić sobie z poziomem zaburzeń, nadużyć, zniekształceń i traum na które napotykamy poznając siebie - zarówno w tym jak i w innych czasach/wymiarach naszej egzystencji.

W pewnym sensie mrok, który napotykamy obecnie służy temu, by nas obudzić - rozszerzyć świadomość.

ps. Na potrzeby innego tematu przetłumaczyłem taki fragment, zawsze coś:

Laura M. Eisenhower przewiduje taki obrót spraw:

Cytuj:
Laura Eisenhower: Unity consciousness will collapse military-industrial complex

In an exclusive interview on ExopoliticsTV released January 17, 2011, Laura M. Eisenhower, the great granddaughter of US President Dwight D. Eisenhower, reveals a rare depth of public candor for a member of a US presidential family by predicting the coming collapse of the Military-Industrial Complex and a global transformation driven by enlightened unity consciousness. Her declarations come on the 50th anniversary of President Eisenhower’s famous Farewell Address of January 17, 1961, in which he warned the American people about the untoward influence of “the Military-Industrial Complex” on the US government.

Tłumaczenie fragmentu:

Cytuj:
Laura Eisenhower: Świadomość jedności doprowadzi do zapaści kompleksu militarno-przemysłowego.

W wywiadzie na ExopoliticsTV pokazanym 17. Stycznia 2011r. Laura M. Eisenhower, prawnuczka byłego prezydenta USA Eisenhowera, przedstawiła niezwykłą jak dla członka rodziny prezydenckiej szczerość i otwartość przewidując nadchodzącą zapaść kompleksu militarno - przemysłowego i globalną przemianę napędzaną przez "oświeconą" świadomość jedności. Jej deklaracja nadeszła w 50 rocznicę słynnej mowy prezydenta Eisenhowera z 17. Stycznia 1961, w której ostrzegł on Amerykę przed niebezpośrednio widocznym wpływem kompleksu militarno przemysłowego.

Źródło:
http://goldenageofgaia.com/accountability/warmongering/laura-eisenhower-unity-consciousness-collapse-militaryindustrial-complex/

-- 15 mar 2014, 20:57 --

Tak będziesz się czuł, kiedy ją obudzisz i jesteś stąd:
Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota - Niespokojna Dusza [Official Video]
phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam,

Pozwolę sobie na "odgrzanie" tematu i dorzucenie swoich "trzech groszy" ;)
Do całości wątku dołączam dwa wystąpienia Laury podczas Free Your Mind Conference w roku 2011 oraz 2013.

1. Wystąpienie na Free Your Mind Conference 2011
phpBB [video]

2. Wystąpienie na Free Your Mind Conference 2013
phpBB [video]

Faktem jest, że Laura mówi o rzeczach niesamowitych, które dla przeciętnego zjadacza chleba są tylko
"fantastycznymi historyjkami". Ja odbieram wszystko z otwartym umysłem.

Nie zapominajmy jednak, że kiedyś uważano, iż Ziemia jest płaska i leży w centrum Wszechświata ;)
Każdy, kto miał odmienne zdanie uważany był za "element niepożądany"/ "heretyka".
Jak się później okazało ci "heretycy" mieli niestety rację...

Pozdrawiam,
LeUrc78

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Próbowali zwerbować mnie do pracy na Marsie - Laura Eisenhower
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]