Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lis 2019, 3:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Witam.

Chciałym Wam przedstawić fotosy z tej samej imprezy u Królowej:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie sądzicie, ze występy "Gagi" mają symbolizować solidarność z 'Szarakami' i Reptilianami?

Credo Mutwa wspominał o tym, że od momentu porwania i "eksperymentu", który na Nim przeprowadzili jest bi-seksualny. Analogicznie mamy wywiady Gagi, w których to potwierdza swój bi-seksualizm, oraz pociąg do kobiet... Kolega również podał ciekawy urywek (1:07 - 1:14) z koncertu w którym to Gaga schodzi niefortunnie ze skutera po czym zwisa Jej jakiś cip-cip penis (uprzednio wciskając go głebiej, na wszelki wypadek!) :|

Jej obrzydliwe videoklipy, oraz kreacje wyglądają rodem z SiFi... czysta solidarność i przygotowanie nas do wydarzeń związanych z 'Atakiem UFO'

PS.
Tak sobie myślę, czy nie jest to czasem obrzydliwa wersja Freddiego Mercury'ego... obie postaci są nawet podobne... :| :D

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 gru 2009, 20:47 
VIP Member
Awatar

Na całe szczęście "nie mój cyrk i nie moje małpy" :wacko:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie obrazaj Mercurego, bo on byl artysta, byl swietny.

Gaga to dziwolag, ktory szybko zniknie, bo do tej pory trzyma sie tylko na dwoch-trzech dobrych kawalkach za ktorymi ciagnie sie kupa chlamu, i nieustannym szokowaniu opinii publicznej.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Bill Hicks w dzisiejszych czasach, by się załamał. Totalny bullshit z każdej strony... Komercja, sprzedawanie swojego wizerunku stało czymś powszechnym i co gorsza akceptowalnym, przez tych pasywnych konsumentów...
Ten shit pada na podatny grunt. Jest puszczany w hipermarketach, centrach handlowych... Ludzie są urabiani jak glina...

...lecz za tym stoi ktoś konkretny - kreacje Gagi to nie Jej wymysly, nie Ona zaaranżowała spotkanie z E-Lizard-Birth.

Może skończmy temat, bo się jeszcze zgorszymy... :|

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

http://www.youtube.com/watch?v=h47fNaOb-JU

a to widzieliscie? Przypadek że to ma ponad już 14 milionów wyświetleń? może coś w tym jest? :lol: :drugged:

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Lady Gaga - Bad Romance (2009)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bath Haus of GaGa

Obrazek

Wale - Chillin [Ft Lady GaGa] (2009)

Obrazek

Obrazek

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Lady ZGADA jednym słowem..Ranigaścik gratis po słuchaniu tej poczwary..

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

To co obserwujemy zależy od tego jakie filtry sobie nałożymy.
Załóżmy że jesteśmy raczej inteligentni ale wszystko wydaje się nam raczej niewinne i łatwe do wyjaśnienia, ot żeby nie popadać w spirale samo napędzającego się myślenia "spiskowego". :język:
I pojawia się problem bo mimo wszystko pojawia się coś co można zignorować ale jak wyjaśnić?
Ja nie umiem.
W niemal wszystkich teledyskach Gagi które widziałem pojawiają się dwa motyw, niemal bo w jednym (1) mam wątpliwości.
Pojawiają się obydwa albo przynajmniej jeden z nich.

1. Jej psy (jednemu się zeszło z tego świata do psiego nieba więc od jakiegoś czasu tylko jeden).

Obrazek

Miłość Gagi do tych piesków jest na pewno niezwykła (inaczej youtube zaroiło by się od teledysków z pupilkami w drugo lub trzecioplanowej roli różnych autorów) i nie chce być złośliwy ale czy ociera się o dosyć niezdrowe relacje?

2. Zaznaczenie, zwrócenie uwagi na jej jedno oko, najczęściej prawe, gestem, makijażem, elementem ubioru.

Obrazek
Czasem też u innego aktora teledysku.

Obrazek

Wyjaśnienie tego w racjonalny sposób wykracza poza moje zdolności więc nie napiszę nic więcej bo zrobiłbym się monotematyczny.

Inne elementy jej "twórczości" pojawiają się dosyć różnorodnie oprócz tych dwóch, te są niemal zawsze.
Moje pytania:
a) jak je wyjaśnić, podajcie dowolne wyjaśnienie ale z punktu widzenia zwykłego zjadacza czipsów dla oczu aczkolwiek dociekliwego :)
b) czy Gaga ma w kontrakcie że nie wiem co ale muszą się pojawić?
c) czy znaleźliście w mediach żeby ktokolwiek próbował ją odwieść od (jeśli można to tak nazwać) tej obsesji?
d) a jeśli to nie jej wola to kto ją (i nie tylko ją bo współpracowała z innymi artystami) do tego przymusza?

huuysuy, dociekliwy zjadacz czipsów zauważy, że te psy to dogi niemieckie, więc oczywiste wydają się być powiązania Lady z organizacjami neofaszystowskimi :lol:

Teraz poważnie:

Ta cała symbolika illuminati w jej przypadku wygląda na sprytny zabieg marketingowy speców od wizerunku. Takie kontrowersje jedynie napędzają jej kariere - nieważne czy mówi się dobrze czy źle, ważne że się o niej mówi i tyle.

Patrzcie na to i odpowiedzcie sobie na pytanie czy to nie jest wyreżyserowane???

phpBB [video]

Mason33 pisze:
Ta cała symbolika illuminati w jej przypadku wygląda na sprytny zabieg marketingowy speców od wizerunku. Takie kontrowersje jedynie napędzają jej kariere - nieważne czy mówi się dobrze czy źle, ważne że się o niej mówi i tyle.

Zgadzam się w 100% :spoko:

Stawiam miliona £ - których nie mam - że ten teatrzyk dotyczy również czarnoskórych wykonawców : Jay-Z, Beyonce, Rihanna itp. Myślą sobie, że jak pokazują te wszystkie piramidki, oczka, szóstki i inne duperele, to są "cool" i przekazują nam "message", a tak naprawdę ich wiedza nie wykracza poza granice tego forum. Jednak w ostatnich latach, symbolika stała się prawie tak modna, jak szerokie kołnierzyki za dawnych czasów, więc jest okazja na kolejne 5 minut, czyli zwrócenie na siebie uwagi. A chodzi, jak zwykle o kasę ...

Nie zdziwiłbym się, gdyby ich olśnieniem w tym temacie był Alex Jones, który nieco wcześniej rozpoczął swoją promocję na YouTube-ie :D

Awatar użytkownika

A więc Mason33, tym przewrotnym nickiem napędzasz sobie karierę, kto ci płaci? :język:

Wizja świata gdzie w środku układu mamy zamiast słońca mamy illuminacką piramidkę a ogólniej dolara a jeszcze ogólniej pieniążki mnie mierzi ale faktycznie, oprócz tych wszystkich dziwnych symboli taki teledysk jest pochwałą konsumpcji i czasem dosyć fajną reklamą piwa czy innego paskudztwa oraz prostym odniesieniem do jakiegoś filmu (Pussy Wagon) jeśli dociekliwy fan chce sobie bezpiecznie pokombinować nad znaczeniami. :P
Macie głowę na karku a jakbyście nie mieli to GaGa ma na tę przypadłość wspaniały produkt zapewniający stabilność. :tak:
http://www.topstars.pl/wp-content/uploads/2009/05/gaga.jpg
Więc pierwsze jajko czy kura?
Może nie ma żadnej agendy ale Lady jest zakonspirowaną zwolenniczką teorii spiskowych? :pada:

ps. a wiecie że w Telephone jak Gaga i Beyonce podrygują razem ubrane w kolory flagi amerykańskiej na trupach niemal w tej restauracji to Beyonce ma na ciuchach trójkąciki zamiast gwiazdek? :hi hi:

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Witam Wszystkich. To mój pierwszy post.
Lubię teledyski Lady Gaga, nie ze względu na występującą tam panią lecz masę przekazów jakie ze sobą niosą. Na razie chciałbym odnieść się do motywu psów. Otóż pierwszy raz motyw ten został wykorzystany przez znany zespół rockowy. Nie pamiętam nazwy ale poszukam i uzupełnię. W każdym razie członkowie zespołu byli satanistami. Jeden z nich, twórca tekstów, przyznawał otwarcie, że nie jest ich pomysłodawcą. Twierdził, że poddaje się opętaniu przez demony i jedynie trzyma długopis który sam pisze teksty piosenek. Na końcu bierze kartkę do ręki i czyta co mu te demony właśnie podały. Przyznał również, że odprawiali specjalne msze nad płytami przeznaczonymi do wysłania aby z każdą wysłać demona do domu zamawiającego fana. Motyw psów został wykorzystany na okładce jednego z albumów gdzie stały sobie one po prostu w okręgu. Chodziło o to, że pies to w angielskim DOG, czyli słowo GOD pisane na wspak.
A królowa Elżbieta II, zwana również Królową Matką, to nie przyjmuje gości tylko dokonuje przeglądu inwentarza :)

Awatar użytkownika

Jest to mój pierwszy post dlatego, Witam wszystkich na tym forum,
i przechodząc do rzeczy:
bardzo dobra do rozszyfrowania symboliki masońskiej i lucyferańskiej (która jest ideologią mainstreemowego przemysłu muzycznego, i rownież filmowego) jest seria THE INDUSTRY EXPOSED, jak dotąd powstało 67 odcinków, koles który to stworzył, odwalił naprawde kawał dobrej roboty.
nie ma do tych odcinków napisów pl, ale wystarczy naprawde podstawowa znajomosc j ang aby wszystko w pelni zrozumiec, nie trzeba sie wsluchiwac bo teksty teledysków i wnioski sa na ekranie czcionką

strona oficjalna z forum
http://theindustryexposed.com/

na youtube także
odcinek 1
phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 04 sie 2010, 13:30 przez squam, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Twierdził, że poddaje się opętaniu przez demony i jedynie trzyma długopis który sam pisze teksty piosenek.

No proszę, wykonawca muzyczny jako channelingista; a mówił coś o Plejadach, albo Kasjopeanach? :mrgreen:

saJms pisze:

No proszę, wykonawca muzyczny jako channelingista; a mówił coś o Plejadach, albo Kasjopeanach? :mrgreen:

Opowieści o Plejadach zarezerwowane są dla naiwnych dzieci Nowej Ery. Satanistom mówią wprost co jest grane. :cwaniak:

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Rofe pisze:
Chodziło o to, że pies to w angielskim DOG, czyli słowo GOD pisane na wspak.

o kurde, spadły mi klapki z oczu jak to przeczytałam ;)
Cytuj:
A królowa Elżbieta II, zwana również Królową Matką, to nie przyjmuje gości tylko dokonuje przeglądu inwentarza :)

Królowa Matka i Elżbieta druga to dwie różne osoby - pierwsza, matka drugiej, już nie żyje :) http://pl.wikipedia.org/wiki/El%C5%BCbieta_%28kr%C3%B3lowa_matka%29

squam, miejże litość z tymi Zeppelinami. jakąś milicję religijną będziesz cytować? ;) i błagam, nie wrzucaj muzyki przez duże M do wora z chłamem Lady Gagi... :)

Awatar użytkownika

Tangerine pisze:
Królowa Matka i Elżbieta druga to dwie różne osoby

A to najmocniej przepraszam :)
Niestety nie mogę sobie przypomnieć tego zespołu z psiakami :(. Moja wersja symboliki jest oczywiście jedną z wielu możliwych. Mogło w tym przypadku chodzić o coś zupełnie innego, np. po prostu gwiazdę Syriusz inaczej Psia Gwiazda. Jak podaje wiki Syriusz był bóstwem egipskim. http://pl.wikipedia.org/wiki/Syriusz

A wracając do tematu bukiet czerwono-białych róż oznacza powszechnie jedność, zjednoczenie lub jeśli pozwolić sobie na lekki odlot to kwiaty zjednoczenia lub kwiat zjednoczenia czyli Union Rose. Union Rose to godło dynastii Tudorów, obecnie używane w masonerii gdzieś powyżej 18 stopnia, ale dalej trop mi się urwał :) Strasznie podkręconą symbolikę mają ci królewsko urodzeni :)

Drugie zdjęcie zapodane przez OpenYourMind to wypisz wymaluj uszy Miki Małs z projektu mkultra. Gdzieś już je widziałem również na głowie kumpeli naszej bohaterki, rihanna'y.

Awatar użytkownika

A tutaj trochę o kulcie Syriusza (Isis/Sirius) fragment z serii Labyrinth of Truth
http://www.youtube.com/watch?v=QNyrbHqGl9U

Lady Gaga... kiedy patrze na tą istote... to zalewa mnie fala współczucia... po prostu mi smutno.... Bo to co jej zrobiono to zwyczajna potworność.... To zdalnie sterowalna biologiczna zabawka.... porażające...
Druga kwestia to wpływ na masy. Wielbiona przez nastolatki stanowi wzorzec... wzorzec kobiecości, wzorzec seksualnoci i płciowości "nowej ery"... To marionetka, jedna z wielu.. marionetka, która ma nas przyzwyczaić... to przygotowanie naszej zbiorowej podświadomosci na "zmianę",,.. taką zmiane jakiej chcą "oni".... I mnie osobiście wcale nie smieszą takie postacie.... To ludzie potwornie skrzywdzeni i nieszczęsliwi.... w zasadzie to ludzie którzy dosłownie już nie istnieją....

ps

Tangerine pisze:
Rofe pisze:
Chodziło o to, że pies to w angielskim DOG, czyli słowo GOD pisane na wspak.

Polska wymowa "god" czyli [gad] też niczego sobie

swoją drogą.... ;P :)

Mason33 pisze:
saJms pisze:

Opowieści o Plejadach zarezerwowane są dla naiwnych dzieci Nowej Ery. Satanistom mówią wprost co jest grane. :cwaniak:

Dlatego właśnie czołowi sataniści tego świata nazywają się nie inaczej jak Iluminaci, oświeceni, bo mają wyłożoną kawę na ławę, a nie tam Kasjopejańskie i Plejadiańskie ściemnianie :)

timewave pisze:
Tu jeszcze bardziej twarzowo :wacko:
Obrazek

Gościu wręczał nagrody i spodziewał się Lady Gagi a nie tego. Spójrzcie na jego facjatę:
- A to qrwa co :?: :!: :?: :shock: :o - zdają się mówić jego przerażone oczy - haluny mam, przećpałem się czy co :?: :?: :?: :haha: :haha: :haha:

Taki cytat z Kukiza mi sie przypomniał:

"Nagle z bramy wyszło coś
i błysnęły ślepia - bestia straszna jak zły sen..." :lol:

Lepszych słów bym nie znalazł na podsumowanie działalności tego czegoś :lol:

Awatar użytkownika

Do masonerii przyjmą każdego nawet jechowego, ale im wyżej piramidki tym bardziej jasne staje się jakiemu kultowi jest to poświęcone. Tzw. iluminaci nie kryją, że chodzi im o lucyferianizm. Joanne Germanotta, która przybrała sceniczny pseudonim Lady Gaga, to dorosła 24 letnia kobieta. Wybrała taką a nie inną drogę ku sławy i myślę, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest marionetką. Niewielu chyba ośmieli się przeciwstawić potędze mediów i ludziom za nimi stojącym, będącym w stanie poświęcić na ołtarzu nawet króla popu. Zwłaszcza po tym jego wybryku: http://www.youtube.com/watch?v=bx4NwrMtgw8, Czyżby chciał się uwolnić?
Lucyferianizm jest obecnie najbardziej rozpowszechnioną religią i już nawet w watykanie nie kryją kogo tak naprawdę wielbią http://wiadomosci.wp.pl/kat,32794,title,Sekta-satanistow-dziala-w-sercu-Watykanu-papiez-wie,wid,12048034,wiadomosc.html?ticaid=1aacf
W tym momencie nasuwa mi się pewien wniosek. Skoro iluminaci wielbią lucyfera i kontaktują się z nim w sprawie instrukcji po przez opętane gwiazdeczki, objawienia, reptylo-zjawy czy inne ufo, to muszą też wierzyć w boga. To byłoby nie logiczne tak jawie występować przeciw komuś w kogo się nie wierzy.

Rofe pisze:
W tym momencie nasuwa mi się pewien wniosek. Skoro iluminaci wielbią lucyfera i kontaktują się z nim w sprawie instrukcji po przez opętane gwiazdeczki, objawienia, reptylo-zjawy czy inne ufo, to muszą też wierzyć w boga. To byłoby nie logiczne tak jawie występować przeciw komuś w kogo się nie wierzy.

Witaj Rofe! Świetny post i miło powitać jakiś kolejny głos rozsądku na tym forum zwracający uwagę na to co się naprawdę dzieje. Jesteś nowy to być może nie zauważyłeś jeszcze, że zdecydowana część userów, znająca te wszystkie fakty o Bohemian Grove, wiedząca nawet to, że i w Watykanie są sataniści, zdająca sobie również sprawę, ze ci ludzie u władzy, praktyczni i pragmatyczni, wyrachowani jak węże (porównanie nie przypadkowe) naprawdę wielbią Lucyfera, a nawet czytająca tekst swojego idola Davida Icke typu: "Pedofilia i SATANIZM" - twierdzi, że Lucyfer nie istnieje i że są to bajki. Zdumiewające :shock: Wielce zdumiewające :shock: Tak jak nielogiczne jest walczenie przeciwko czemuś co nie istnieje, w tym wypadku przeciw Bogu, jeszcze chyba bardziej popierniczonym pomysłem byłoby WIELBIENIE LUCYFERA KTÓRY NIE ISTNIEJE W TAK DRASTYCZNY SPOSÓB JAK SKŁADANIE LUDZKICH OFIAR CZY GWAŁCENIE DZIECI NA LUCYFERIAŃSKICH RYTUAŁACH! Twierdzenia są mniej więcej takie, że stanizm to tylko pewien stan świadomoci, bo tak akurat mówi Icke. Ale wtedy ja zadaję sobie pytanie czy ktokolwiek byłby tak zdesperowany, żeby przykładowo zażynać ludzi i pić krew aby oddawać hołd własnemu umysłowi :?: :?: :?: Z lekka popierniczony pomysł, nie sądzisz? Co do tego, że Elita wierzy w Boga (świadomie przeciw Niemu walcząc) i W BIBLIĘ jednocześnie ciągle wciskając spoleczeństwu, ze to "biblijny bełkot" i że jest zmanipulowana nie ma najmniejszych wątpliwości jeśli zna się prawdziwą historię Izraela a także cele i dążenia syjonistów którzy są niczym innym jak właśnie Globalną Elitą oraz politykę wszystkich niemalże państw wobec Izraela a zwłaszcza USA, które zdecydowanie traktują Izrael jako "naród wybrany". USA wspiera z całą mocą dążenia syjonistów czyli Elity do odbudownia Świątyni Salomona w Jerozolimie co było przepowiedziane w Biblii. A celem jest nic innego jak usadowienie na tronie w tejże Świątyni Antychrysta o czym właśnie Biblia mówi w proroctwie. Ciągłe próby wykonania tego planu są judzeniem przeciwko światu muzułmańskiemu, bo Światyna ma stanąć na Świętej Skale, miejscu należącmu obecnie jak i od stuleci już chyba do muzułman. Co zdecydowani może być przyczynkiem do planowanej przez Elity 3 wojny światowej. Jaaasne, Lucyfer nie istnieje, Elita nie realizuje jego planów tylko swoje pomysły (to po co go wielbi?) Biblia to bełkot a historia Izraela to niby co? Tak sobie myślę, że może zamiast zaprzeczać historycznym i współczesnym faktom i powtarzać za propagandą, ze Biblia to bełkot może by lepiej zdobyć się na odwagę, wziąc ją do ręki, bardziej się przyłożyć do historii i wspólczesnej polityki a zwłaszcza krajów świata wobec Izraela a także Izraela wobec reszty świata czyli po prostu otworzyć umysł i być szczerym poszukiwaczem do czego niby to forum wzywa. Zamiast zakładać na siebie antychrześcijańskie implanty celowo wpychane społeczeństwu. Kościół Katolicki będący jedną z głównych sił wiodących globalnego spisku nie jest żadnym antychrześcijańskim dowodem BO NIGDY NIE MIAŁ Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM NIC WSPÓLNEGO. JEST JEGO JAWNYM ZAPRZECZENIEM A wydaje mi się, że większość poprzez ten właśnie pryzmat patrzy na chrześcijaństwo i Biblię co właśnie było zaplanowaną manipulacją odkąd ta instytucja istnieje. Jej celem wbrew wszelkim pozorom jest wykorzenienie chrześcijaństwa.

P.S. Pojawiają się tu i teorie, Rofe, że wszyscy jesteśmy Lucyferami :lol: :twisted: :evil: Dzięki za intersujące linki :tak:

Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 20:07 przez rym74, łącznie zmieniany 2 razy

Cytuj:
Kościół Katolicki będący jedną z głównych sił wiodących globalnego spisku nie jest żadnym antychrześcijańskim dowodem BO NIGDY NIE MIAŁ Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM NIC WSPÓLNEGO. JEST JEGO JAWNYM ZAPRZECZENIEM

:spoko:
Problem leży w tym, że zaimplantowano nas w ten sposób - cóż za kuglarski dowód sprytu - że chrześcijaństwo utożsamiamy z KK. Chcąc nie chcąc lucyferianie mają gorliwych obrońców w nieświadomych chrześcijanach - ot przewrotność i genialność planu.

A mina Eminema przy wręczeniu grammy krwistemu babochłopowi - bezcenna :lol:

Awatar użytkownika

Lady Gaga - Paparazzi ( Live at Mtv Vma 2oo9)

phpBB [video]

Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek
Cytuj:
Suknia "uszyta" ze świeżej pociętej wołowiny dostała tytuł kreacji 2010 roku od magazynu „Time”. Niemniej ekscentryczna od sukni była celebrytka, która ją założyła - Lady Gaga.
Lady GaGa podczas wrześniowej gali MTV Video Music Awards zaskoczyła cały świat. Zaprezentowała się w sukni i butach z mięsa, nawet na głowie zamiast kapelusza miała... plaster świeżej wołowiny.

Osiem takich świeci w muzeach

To prawdziwa gratka dla fanów Lady GaGi. W czwartek ośmiu muzeach figur... czytaj więcej »
- Kreacja, którą założyła na siebie Lady GaGa wywołała sporo pytań: Co oznacza? Jak została zrobiona? Czy dobrała do niej odpowiedni sos? Piosenkarka wytłumaczyła to jednym zdaniem: „Jeśli nie walczylibyśmy o nasze prawa, bylibyśmy jedynie mięsem na kościach”. Zawiedliśmy się. Wolimy myśleć o tym, jak o "haute kotlet" – napisali redaktorzy „Time’a” w uzasadnieniu werdyktu.

Na znak solidarności z gejami

Twórca Facebooka osobowością roku

Za to, że dzięki niemu kontaktuje się ze sobą miliard ludzi, za to, że... czytaj więcej »
Czy Lady GaGa, prywatnie weganka, swoim mięsnym strojem chciała tylko wywołać skandal i oburzyć obrońców praw zwierząt? Niekoniecznie, chodziło jej raczej o prawa... gejów i lesbijek. – Chciałam pokazać, że wiem, jak to jest robić coś wbrew swoim przekonaniom. Chcę walczyć o prawa tych, którzy muszą nosić mundur, ale nie mogą przyznać się, że kochają ludzi tej samej płci – tłumaczyła piosenkarka, stając w obronie gejów w amerykańskiej armii.

Na drugim miejscu listy „Time'a” znalazła się M.I.A., która na jednej z imprez pojawiła się w kolorowej burce m.in. z napisem "I love you". - To najbardziej kontrowersyjne ubranie ery, bo jest symbolem opresji kobiet. Piosenkarka odwróciła jego znaczenie m.in. dzięki przyjacielskim hasłom – czytamy.

Wśród 10 najważniejszych strojów mijającego roku znalazła się także inspirowana bielizną koronkowa sukienka z falbankami, w której jeden z meczy rozegrała Venus Williams.

„Time” wyśmiał także kreację Rity Wilson, producentki filmowej z Hollywood i żony Toma Hanksa, która na rozdanie nagród Emmy ubrała się w sukienkę i buty Prady z poprzyczepianymi do nich kryształkami. - Wyglądała jak żyrandol – uznał magazyn.

http://www.tvn24.pl/-1,1686757,0,1,suknia-z-miesa-hitem-sezonu,wiadomosc.html

Awatar użytkownika

Na scenie powinien znaleźć się jakiś wygłodzony wielki kociak i ją wpie****ić w całości :twisted:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]