Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 wrz 2019, 4:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

a tak dla odswiezenia tematu zydow - "ludzi" bedacych potomkami węża

Cytuj:
Nie jestem w stanie zliczyć, iluż to mędrców poucza nas, że polski rząd nie powinien reagować na rozmaite rzucane na nas potwarze, “bo się ośmieszamy”. Niech tam piszą sobie o “polskich obozach koncentracyjnych”, niech odkrywają, że Polacy byli w sojuszu z III Rzeszą, że Beck był hitlerowskim szpionem, niech “historycy” pokroju Sockowa czy Grossa plują nam w gęby, a my udawajmy, że to deszcz pada.

W dobrym tonie jest wręcz się do opluwania dołączać, tak, żeby dać znać innym narodom, że się odróżnia na plus od ksenofobicznego i zacofanego wyznaniowo przeciętnego Polactwa – może za granicą docenią i sypną jakimś stypendium albo zaproszeniem na wykłady.

Jakie obrazy dotyczące Polaków wykreowali na użytek świata nasi wielcy twórcy narodowej kultury? Obraz polskiego ułana-debila obtłukującego szablą lufę niemieckiego czołgu (Andrzej Wajda) i obraz Polaków kręcących się beztrosko na karuzeli, kiedy tuż obok naziści mordują Żydów z getta (Czesław Miłosz).

Nie liczmy, że ktoś na świecie zada sobie za nas trud wojowania z fałszywym stereotypem, wyjaśniania, że Polacy nigdy nie szarżowali na czołgi, że to brednia hitlerowskiej propagandy, a rzekoma karuzela na placu Krasińskich wręcz nie mogła się w trakcie likwidacji getta kręcić, bo raz, że znajdowała się w polu ostrzału, a dwa, że Niemcy nigdy nie pozwoliliby Polakom zbliżyć się na odległość pozwalającą być świadkami ich zbrodni.

Świat powie: sami Polacy, ci światlejsi (światlejszych poznaje się na świecie po tym, że się odcinają i deklarują wstyd za polski antysemityzm, ciasny katolicyzm i konserwatywnego papieża) o tym mówią, a poza tym, skoro wszyscy o Polakach tak piszą i ci nigdy nie zaprotestowali, nigdy nie wytoczyli procesu, to najlepszy dowód, że to wszystko prawda.

Prominentny zawodowy Żyd z Niemiec ogłosił, że porównywanie śmierci mordowanych przez sowietów Polaków ze śmiercią mordowanych przez “nazistów” Żydów jest dla tych drugich zniewagą. Tak jak owi od dawna już pozbawieni narodowości “naziści” (by przeciętny konsument pop-kultury coraz bardziej był przekonany, że byli to Polacy) uważali za oczywiste, że Żydzi są podludźmi, tak dziś dla zawodowych Żydów jest równie oczywiste, że Żydzi są nadludźmi.

Opłakiwanie na równi z zabitym Żydem zabitego jakiegoś tam Polaka to zniewaga. (Rymuje się to z rozpoczętą właśnie przez rządową agendę Izraela akcją propagandową o światowym zasięgu, mającą przeciwdziałać zawieraniu przez Żydów małżeństw mieszanych – w końcu to skandal, gdy krew narodu wybranego miesza się z krwią ras niższych!).

Oczywiście, nie reagujmy na takie wykwity neo-norymberskiego myślenia, bo “się ośmieszamy”. Ciekawe, państwo Izrael reaguje na każdą najdrobniejszą nawet zniewagę bardzo ostro, nawet gdy idzie o kompletną bzdurę, jak artykulik o rzekomym wycinaniu przez izraelską armię narządów do przeszczepów palestyńskim trupom. I nigdy nigdzie nie słyszałem, by ktoś uznał Izrael za państwo śmieszne czy się ośmieszające.

Przed wojną mówiło się o ”żydokomunie”, dziś coraz trudniej nie zauważać antypolskiej “żydochamówy”. Hollywoodzki dupek, niejaki Roth, na okoliczność filmu Quentina Tarantino – kolejnego filmu, mającego wbrew całej historycznej prawdzie pokazać, że Żydzi bohatersko z ”nazistami” walczyli – opluł nas, bredząc w wywiadzie, że Polacy “zawiedli” Żydów, bo powinni ich byli bronić.

Trudno się nawet na idiotę oburzać, warto przyjrzeć się jego osobie, bo to przypadek bardzo typowy skutkowi połączenia szowinizmu z wychowaniem w amerykańskiej pop-kulturze.

Zarzut, że Polacy mogli i powinni zrobić więcej, obronić Żydów albo przynajmniej gdzieś ich wszystkich ukryć, jest nam powszechnie stawiany przez ludzi, którzy w życiu nie przeżyli większej tragedii niż oblanie czerwonym winem najlepszego garnituru.

Ludzie, którzy wychowali się w kraju bezpiecznym i dostatnim, wojnę znają z komiksów, grozy okupacji sowieckiej i hitlerowskiej nie potrafią sobie wyobrazić w najgorszych snach, doskonale wiedzą, że Polacy powinni się byli wykazać w obronie Żydów większym heroizmem, i nie wstydzą się tego głośno mówić. Ku uciesze innych, podobnych im mędrców.

Co by amerykański gwiazdor powiedział o judenratach? O żydowskiej policji zapędzającej braci do transportów nach Auschwitz? O zachowaniu ludności żydowskiej wobec eksterminowanych Polaków na wschodnich kresach Polski, gdy, przed agresją Hitlera, Żydzi czuli się tam bezpieczni i do głowy im nie przychodziło, że mogą wkrótce podzielić los wywożonych sąsiadów?

Nic nie powie, bo, po pierwsze, nic o tym nie wie, a po drugie, jego publiczność też nic o tym nie wie, bo niby skąd. Na tej wspólnej ignorancji stare zło odrasta jak na drożdżach.

Rafał A. Ziemkiewicz

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 wrz 2010, 17:21 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Żydochamy
Cytuj:
Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie. Łk. 6,37-38

:tak:

Awatar użytkownika

Cytuj:
Rzekł do nich (Zydów) Jezus: Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. (43) Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. (44) Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. (45) A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. (46) Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? (47) Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście.
:tak:

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Cytuj:
Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi! Jeśli bierze ci płaszcz, nie broń mu i szaty! Daj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie! Jeśli bowiem miłujecie tych tylko, którzy was miłują, jakaż za to dla was wdzięczność? Przecież i grzesznicy miłość okazują tym, którzy ich miłują. I jeśli dobrze czynicie tym tylko, którzy wam dobrze czynią, jaka za to dla was wdzięczność? I grzesznicy to samo czynią. Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać. Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka, i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Łk. 6,27-36

:uścisk:

Awatar użytkownika

Cytuj:
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem?

(Mt3:7)

Cytuj:
A cały lud zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze

(Mt 27:25)

Cytuj:
Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; (36) i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.

(Mt 10:34)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
A cały lud zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze

No i się spełniło. Mruga :tak:

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Cytuj:
Rzekł do nich (Zydów) Jezus: Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. (43) Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. (44) Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. 1.Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. (45) A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. (46) Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? (47) Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście.

Bardzo interesujace. Nie czytuje Biblii, ale to utwierdza mnie w przekonaniu, ze Szatan / Lucyfer, ktorego czcza Elity to nie zaden Enki czy tam Jaszczurka, a My "powinniśmy" mieć za Boga Jego "wroga"... Mruga

Prosze zobaczyc jak Elity uszykowaly zniszczenie Chrzescijanstwa podajac juz wczesniej zmieniana historie Egiptu itp, ktora ma obalic obraz Jezusa. A takich tematow na tym forum jest co raz wiecej...

Czy "Ruch AntyNWO zjada wlasny ogon?" - zdecydowanie jestem sklonny powiedziec YES :tak:

1. Prawdy w nim nie ma i nigdy nie bylo - to fakt, a ruch AntyNWO mowi "My poszukujemy prawdy"
- ja odpowiadam... szukac prawdy posrod tylu drzew chcecie? Ona zostala Wam skrzetnie ukryta przez tego, ktory jej nienawidzi! Lucyfer manipuluje marionetkami ziemskimi tysiace lat, a My w jaki sposob chcemy dotrzec do prawdy? Sprzeciwiac sie profesjonalisom w tym fachu?

Awatar użytkownika

OpenYourMind odsylam Cie do mojego tematu:
http://davidicke.pl/forum/nie-ma-lucyfera-nie-ma-szatana-t3117.html

OpenYourMind, fajnie że kumasz czacze, coraz więcej ludzi budzi się z przebudzenia, i o to chodzi :spoko:

aquabart pisze:
"ludzi" bedacych potomkami węża

To jest istotne! Masz jakieś materiały potwierdzające takie pochodzenie żydów?

Awatar użytkownika

Jak to nie fajnie kiedy ktos alergicznie reaguje na krytyke zydow i wymadrza sie takich tematach zalecajac ich miłowac, kochac, przebaczac im to co zrobili i dalej robia, starac sie zrozumiec ich postepowanie, ba a nawet sprawdzac wlasne pochodzenie bo a nuż ktos kiedys sie skundlil z zydem i taki nietakt sie popelnia psioczac na rodzine.

Dla mnie zyd= reptilian i zadnemu z nich milosci posylac nie bede, nienawisci zreszta tez nie bo tym w koncu sie przeciez zywia

jedyne co ostatnio w bardzo osobistej sprawie zrobilem to bombardowanie bialym swiatlem - pomoglo
jak posylalem milosc - skutek wrecz odwrotny

BluePalladyn:
Cytuj:
To jest istotne! Masz jakieś materiały potwierdzające takie pochodzenie żydów?

o rany na forum masz mnóstwo materialow +Biblia
Jesli wiesz kto stoi za ruchem NWO o ktorym David Icke mowi ze sa reptilianami to odpowiedz jest jednoznaczna
Rockefeller i Rotschild sa zydami (z czym sie nie kryja) - sa tez reptilianami - prawda?
wynik jest jeden zyd=jaszczur

Cytuj:
Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią.

Ew. Mateusza 12:34

Cytuj:
Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? (34) Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta. (35) Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi, począwszy od krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zachariasza, syna Barachiasza, którego zamordowaliście między przybytkiem a ołtarzem.

Ew. Mateusza 23:33

Już ustalilismy że Żydzi nic niewinni.
Prawidłowe nazewnictwo to chazarzy.
Po angielsku np tutaj:
http://www.christusrex.org/www2/koestler/

Pozdrawiam

Żydzi w dawnych czasach(jaki i teraz) byli cwani i przedsiębiorczy, powodziło im się, nawet bardziej niż innym. Ludzka zawiść doprowadziła do agresji. Teraz mamy echo wszystkiego zła jakie im ludzkość wyrządziła. Jednak nie można zapominać o ich narodowych talentach. Wszystko obracają na swoją korzyść i przeciwko nam powielone stokrotnie. Nienawidzą nie-żydów tak jakby byli odrębnym gatunkiem walczącym na jednej planecie z innym gatunkiem. Przez to sprawiają wrażenie reptilian. Osobiście nie znam historii powstania żydów(tej prawdziwej), trudno ją znaleźć pomiędzy postami ignorantów patrzących na żydów przez różowe okulary, a tymi co chętnie powtórzyliby holokaust. Od dawna staram się zrozumieć głębie działań tego narodu bo jest naprawdę ciekawy... i pełen nienawiści, co ich przeciwnicy zwani "antysemitami". Staram się zrozumieć, dlaczego twierdzą że są narodem wybranym? Dlaczego twierdzą że inni ludzie powstali od zwierząt, insektów, gadów? I skąd w takim razie się tu wzięli, skoro tylko oni nie powstali od zwierząt? Ile w tej nienawistnej paplaninie jest prawdy?!
Ja szukam dowodów.

Awatar użytkownika

(8) A do anioła zboru w Smyrnie napisz: To mówi pierwszy i ostatni, który był umarły, a ożył; (9) znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana. (10) Nie lękaj się cierpień, które mają przyjść na cię. Oto diabeł wtrąci niektórych z was do więzienia, abyście byli poddani próbie, i będziecie w udręce przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota. (11) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzca nie dozna szkody od drugiej śmierci. (Obj. 2:8-11)

Chazarami zajeżdża, ale Biblia to taka uniwersalna książka, że praktycznie do wszystkiego dopasujesz.

(Edgar Allan Poe)

Specjalnie dla Ciebie BluePalladyn - skrócona historia Żydów i Chazarów.

Na początku był chaos....

Ten związany z pierdolnikiem na tej planecie po katastrofie zprzed cirka abaut 11,5 tys lat.

Później niedobitki ludzi wspomaganych przez UFO-li z róznych części kosmosu rozpoczęły zabawę w rozwój cywilizacji od nowa.

Ponieważ ma być o Żydach i Chazarach będę się streszczał.

Powstaje Egipt i Sumer.

Egipt trochę jakby bardziej światły - a to dlatego że urzęduje tam Enki/Ozyrys zwany póxniej Lucyferem.
Sumer - jego baciszek Enlil, wyjątkowa kanalia.

Faraonowie są potomkami Enkiego - w pewnym momencie do ich genów zostaje dodane DNA z Syriusza. Było to za czasów faraona Echnatona, syriańskie DNA to Nefreteti, jego laska z dziwną czaszką.

Echnaton najpierw próbował wprowadzić w Egipcie nową religię - Boga bezosobowego i wszechobecnego, coś jak fraktal.
Nie podoba się to kapłanom - tak bardzo że zabijają syna Echnatona, Tutenhamona.
Warto zapamiętać ten kawałek bo Tutenhamon został później przerobiony na Jezusa Chrystusa.

Echnaton ucieka z Egiptu z Arką Przymierza w okolice Qumaran. Zakłada sektę esseńczyków (zwrot "essa" występuje 1 raz w Koranie i odnosi się do Jezusa Chrystusa), żyją sobie miło, robiąc w Arce proszek złota i w międzyczasie zmieniając imię Echnatona na Mojżesz.

Do tego mometu jest całkiem miło - później Mojżesz zostaje prawdopodobnie usunięty przez niejakiego Arona i do rodzinki zostaje przyjęta jakaś księzniczka Chazarska.

A Chazarzy to już banda Enlila. Zero empatii, patrz gęba Rockefelera.

Jako niemiła banda tępią esseńczyków i ścigaja zawzięcie potomków Echnatona vel Mojżesza i pięknej Nefreteti.

Podobno do dzisiaj - bo Ci potomkowie to prawdziwi Żydzi, którzy zamieszkują Palestynę, Chazarzy jak na ironię losu do dzisiaj mówią o sobie Żydzi i władają Izraelem :D

Tyle w skrócie :bużki:

pozdrawiam

@radoslaw, a jak powstal Swiat Dysku czytales?
Loboszszsz.... a ja myslalam ze Wladca Pierscieni to fantastyka. :mrgreen:
Ale nic tam, smiech to zdrowie. Dzieki wielkie. :king:

@aquabart, a ile jest jaszczurki w Zydzie co jest pomieszany z innymi nacjami?
Czy to sie mierzy jak zawartosc cukru w cukrze? :wacko:

oktaryna pisze:
@radoslaw, a jak powstal Swiat Dysku czytales?

Oczywiście. Szczerze polecam, Terry Pretchett to świetny autor.

Cytuj:
Loboszszsz.... a ja myslalam ze Wladca Pierscieni to fantastyka. :mrgreen:
Ale nic tam, smiech to zdrowie. Dzieki wielkie. :king:

Śmiech to zdrowie.
Też kiedyś myślałem że Władca Perścieni to fantastyka.

Na poczatek polecam "Na tropie skarbów Echnatona" autorstwa Roberta Feather'a - tam naukowiec w dobitny sposób udowadnia że korzeni judeochrześcijańskich należy szukać w Egipcie.
Nie jest na tyle progresywny żeby tłumaczyć jak i co z UFO, albo jak to jest z mitem o Jezusie - ale książka warta uwagi.

pozdrawiam

Dzięki. Ta historia brzmi wiarygodnie jak dla mnie, w oparciu o posiadane informacje i intuicję własną. Jednak sprawa się komplikuje przy tym kawałku:
radoslaw pisze:
Do tego mometu jest całkiem miło - później Mojżesz zostaje prawdopodobnie usunięty przez niejakiego Arona i do rodzinki zostaje przyjęta jakaś księzniczka Chazarska.

A Chazarzy to już banda Enlila. Zero empatii, patrz gęba Rockefelera.

Chazarzy wyskoczyli ni z tond, ni zowąd. :cooo?:

BluePaladyn pisze:
Chazarzy wyskoczyli ni z tond, ni zowąd. :cooo?:

Zawsze byli. Posłuszne pachołki Enlila. Dan Winter coś wspominał o programowaniu bezdusznych golemów :shock:

W owym czasie się strasznie rozplenili i porozłazili. :D

działaja tylko na poziomie do 3 czakry od dołu. Dalej nie mogą, z klonami ak bywa :D

pozdrawiam

...I skrzyzowali sie smok z oslem, z czego wyszly reptilianskie osiolki. Shrek stwierdzil ze to cos jak wyrosnie do spodka sie nie zmiesci, wiec dobrze ze chociaz samo ma skrzydla i jest mobilne.
Historia ta jest prawdziwa, niedowiarki, co potwierdza wielce utytulowany profesor Baltazar Gabka, a Smok Wawelski przytaknal i wyciagnal swoje drzewo genealogiczne z zakurzonego schowka...
A Enlil ujrzal to i powiedzial ze bylo dobre, lol...

A dalszych niedowiarkow pragne poinformowac, ze przeciez Shrek to jedyna bajka ktora nigdy nie zostala opowiedziana ani opisana, wiec cos w tym musi byc.
@radziu, prawa na wylacznosc jestem gotowa odstapic tobie dla dobra ludzkosci. Rozkminiaj w skupieniu. :buja:

Awatar użytkownika

oj oktaryna ale cie ten temat swedzi
zawsze kiedy pojawia sie slowo zyd w nieprzyjemnym kontekscie zabierasz glos i bronisz swoich pobratymcow lub starasz sie torpedowac temat poprzez jego zbagatelizowanie lub osmieszenie
malo mnie obchodzi ze masz zydowskie korzenie i przezylas w zwiazku z tym wielka traume jak to sama kiedys napisalas
chcesz bronic zydow :bangheadwall: ? to do pudelka albo na onet, interie, wp i tam sie udzielaj
mimo wszystko pozdrawiam bo ostatnie posty zabawnie ci wyszly :hejka:

Awatar użytkownika

Cytuj:
Radoslaw
Już ustalilismy że Żydzi nic niewinni.
Prawidłowe nazewnictwo to chazarzy.
Po angielsku np tutaj:
http://www.christusrex.org/www2/koestler/

Radek - kto ustalal ten ustalal a powolywanie sie na jakies bzdurne rewelacje zyda

Cytuj:
Mr. Koestler was an Ashkenazi Jew

ktory probuje wybielic swoje zmijowe plemie Judy od wszystkich zlych uczynkow jakich sie dopuscili i zrzucenie tego na Khazarow jest totalna zydowska bezczelnoscia i zaklamaniem

wiec sorry ale nie rozpowszechniaj zydowskich bredni na temat rzekomych Khazarow

Rockefeler i spolka nie sa khazarami ale zydami - potomkami jednego z 12 plemion Irzaela zwanego plemieniem Judy

co do ich kosmogenezy oczywiscie zgadzam sie calkowicie choc pewnie mamy inny zasob wiedzy zrodlowej i wskotek tego mozemy sie mijac w niektorych szczegolach technicznych i nazewnictwie

ale podkreslam:

dzisiejsze zydowstwo krecace tym calym biznesem nie pochodzi od khazarow ale jest potomstwem (mniej lub bardziej zmieszanym z innymi rasami) plemienia Judy

oktaryna nie smuć się ani nie denerwuj, nie znam twoich traum i wierz mi nie chcę ich "rozdrapywać". Prawdziwa historia Żydów i tych chazarów przedstawia kawał prawdziwej historii ludzkości co mnie bardzo interesuje. Dochodzimy tutaj do prawdy, trzeba przyznać, nieporadnie. Jednak lepiej tak niż wcale.

To że tu jesteś z nami, na tym elitarnym forum, gdzie nie darzy się szacunkiem Rockefellerów i Rothschildów, oznacza jedynie że pochodzisz od Żydów Enkiego i Nefertiti. Samą Nefertiti uważam za "swoją kosmitkę", więc jeśli masz jej geny to bardzo Cię lubię i całuję w pejsy. Mruga

Mój daleki przodek przywędrował(a raczej przyjechał na koniu) do Polski z Węgier, więc mam tamtejsze geny. O dziwo, czasami się zdarza że Żydzi biorą mnie za swojego. W szkole średniej, klasie maturalnej, miałem nauczycielkę od języka polskiego która oprócz atomowego temperamentu miała wręcz egzotyczną żydowską urodę. Raczej nie kryła się z swoim pochodzeniem, chociażby wykrzykując aj waj gdy ktoś powiedział że "Pana Tadeusza" napisał Mikołaj Rej. Ale do rzeczy, pod koniec roku, w najulubieńszym czasie nauczycieli czyli czasie wystawiania ocen końcowych, nie została dopuszczona do matury połowa klasy, i byłem przekonany że znajdę się w tej "połówce zagłady" bo nie miałam zbyt dobrych ocen. Zadbałem o wszystkie pozory jakie tylko mogłem stworzyć i ta korzystna pomyłka się zrealizowała. Pewnie do dzisiaj jest przekonana że pomogła swojemu który jest typem filozofa zapatrzonego w niepojęty wszechświat, a nie w sprawy przyziemne jak oceny. :lol:

Osobiście nie mam nic do Żydów. Jednak działania pewnych grup Żydowskich/Chazarskich są realnie niebezpieczne, niszczycielskie i należy się przed nimi bronić, a działania te nagłaśniać.
oktaryna jeśli masz więcej wspólnego z Żydami niż ja, to może zdradzisz nam informacje które powinniśmy znać, a są w dziwny sposób trzymane w tajemnicy i udzielane tylko swoim ludziom. Czy może są aż tak nienawistne jak z wywiadu z H.W. Rosenthal, że nie-żydzowskie bydło nie może ich znać?

Awatar użytkownika

ciekawa stronka dla wszystkich poplecznikow zydow:
http://radioislam.org/crime/index.htm#drugs

Awatar użytkownika

Antysemityzm służy tylko i wyłącznie obronie Żydów przed ich nikczemnymi wyczynami, aby żaden inny naród nie mógł ich krytykować.
W połączeniu z propagandą pro-syjonistyczną to potężne narzędzie obronne, bo kto nie myśli zgodnie z tym co oni powiedzą jest, wstrętnym antysemitą i nazistą, i zostanie poddany atakowi zmanipulowanej opinii publicznej.
Za to oni mogą krytykować i atakować bezkarne kogo chcą i za co im się tylko żywnie podoba.

(Edgar Allan Poe)

Przestancie fandzolic w tonie melodramatycznym. Przede wszystkim- dzieki forum wiem kim jestem, bo tak bym nie wiedziala. Takze...co zlego to nie ja, tylko wy... :język: Mialam z tym problem, oczy chcialam niektorym wydrapac z poczatku, a teraz to mi to rybka...
Nie znam zadnych faktow, po prostu sie uruchomila dodatkowa swiadomosc. Chwilami czuje co oni mysla (chyba mam odjazdowe Makio :buja: ). Nie chcielibyscie poczuc tej poteznej fali pogardy jaka oni do was maja. Oni nawet sie was nie boja, oni sie smieja do rozpuku, ubawiaja sie jak mrowki. Ale nie wszyscy, ja mowie o elitach, ich swiadomosc podejrzewam odzywa sie najmocniej. Bo ci normalni co sobie poradzili z pochodzeniem sa najbardziej szlachetnymi jednostkami jakie mozecie sobie wyobrazic, normalnymi ludzmi, do cholibki.... To sa tylko moje bajania, i tak sobie wyczuwam, wiec...nie brac na sto procent :mrgreen: . Polaryzacja jak na mojego czuja miedzy tymi z elity i tymi co sie oderwali jest jak dwie przeciwstawne strony. Elity...niech was Bog broni przed nimi. Ale ci "normalni" to sa po prostu the best. :king: Wiec jak wsadzacie po raz kolejny poszczegolnych ludzi do jednego wora...to mi sie scyzoryk otwiera w kieszeni, naprawde.
Jak mozna po tylu miesiacach analizy na wszelkie mozliwe sposoby pociskac takie gnioty? Bo ktos jest skazany na bycie zlym i basta? Osz...no nie, tak to my sie nie bawimy. Z takim czyms przec nicka swojego utozsamiana byc nie chce i nie bede. Wychodze z tego kramu, zeby mi sie calkiem na glowe nie rzucilo, robaczki wy moje. :so:
Zataczam przez to tylko zbedne i bledne kóleczka w rozumowaniu, trace czas. A prostota przeciez to potega.

BluePaladyn, wez mie nie wzruszaj opowiesciami o wegierskich junakach na koniu, bo mi te krokodyle lzy i tak nie plyna cosik...Moi przodkowie herb mieli na dluuuugie wieki przedtem zanim kto powiedzial slowo "Rotschild"( i przed Windsorami tez, lol... 8-) ). I co z tego? A tyle ze wy sie bawicie w "bij Zyda", a pojecia nie macie jak sa wszystkie nacje pomieszane. Wiec naprawde, ze szczerego pejsatego serca wam doradzam: zbadajcie wy sobie genealogie i przestancie popadac w paranoje...Kazda nacja ma jakastam tozsamosc, swiadomosc i ogolne cechy, ktore sprawiaja mniej lub wiecej problemu...I przestancie sie sami dzielic na kosmitow i krzyzowki , bo to ma sens jak zawracanie kijem Wisly...Mam wrazenie ze gadam jak do sciany, ale...no, lubie was, dobrze wam w wiekszosci z pycholi patrzy, dobrze wam zycze...

A dziekuje, dziekuje za pochwaly, talencik literacki finalnie mi sie nieco wypsnal.. :lol:

aquabart pisze:
Radek - kto ustalal ten ustalal a powolywanie sie na jakies bzdurne rewelacje zyda

Bracie!

Po pierwsze - nie poznaję Cię, kilka ostatnich Twoich postów okapuje jadem, trochę mi to nie pasuje do drogi miłujacego pokój wojownika :D

Po drugie:
phpBB [video]

...czyli koło 90% dzisiejszych "Żydów" to Chazarzy.

...w teorii o 13 plemieniu jest jeden zasadniczy szwindel - podłączenie Chazarów do plemienia Davidowego.
Nie kupuję tego, plemion Żydowskich było 12 bo był to eksperyment genetyczny i wg Wintera związane to było z 12 operacjami na symetrii DNA.

To własciwie tyle...

Oktaryno nie bierz tych wszystkich informacji za bardzo do siebie, wszak to wszystko przeszłość, każdy z nas mogł być kiedyś Żydem/Chazarem czy kimś innym.

To tylko przejażdżka!!!

pozdrawiam

Skoro tylko przejazdzka to czemu tak sie nia przejmujecie jako wiekszosc?
Raczej sie tego waszego spokoju wyczuc tu nie da...
Niepewnosc, podejrzenia, manipulacje, egocentryzm, emocje, traumy, dolki, léki, schizy, nagle wybuchy nadziei i slomianej wiary, gonienie wlasnego ogona, dogryzanie sobie nawzajem, robienie sojuszy za i przeciw, skupianie na sobie, analizy cukru w cukrze, stronnictwa, myslenie stadne, schizofrenia tlumu...i tak moge wymieniac, wymieniac, wymieniac...
A przeciez jest tu tyle dobrych checi, tyle ciepla, tyle dobrej woli...
To jak sie sami nie umiecie zdecydowac, to do kogo z pretensjami? do Zydow/Chazarow? do Illuminati?
Roboty nikt za was nie odwali. Skonczcie ten Dzien Dziecka... :bukiet:

Niby tacy wyzwoleni, otwarci o szerokich horyzontach jesteśmy, a w dalszym ciągu wsadzamy siebie nawzajem w trybiki łatek i nalepek systemu mając tendencję formalizowania i generalizowania. Sama do "narodu wybranego" sentymentem nie pałam i nie tylko i wyłącznie z powodu, że dzierżą sznurki od tego teatrzyku. Ale dlatego, że w imię tego teatrzyku niszczą własny naród. Zwyczajnie się sprzedają. Po niezwyczajnej cenie. Cały tzw. holocaust był i jest szczytem hipokryzji. Szwindel nad szwindlami. Rosnetal czy jak mu tam w swoim wywiadzie ukazał poziom arogancji tych ludzi. Spinać się za bardzo nie ma jednak co, bo jak rzekł Radosław:

Cytuj:
To tylko przejażdżka!!!

Oni są takimi samymi ziarnkami w klepsydrze jak i my. Lub jak kto woli bydłem :P
Są jedynie bardziej krótkowzroczni w swej arogancji.

Cytuj:
Roboty nikt za was nie odwali.

I to też prawda. Wynieśliśmy w oprogramowaniu obwinianie całej reszty świata za włąsne porażki i błędy.

oktaryna pisze:
Skoro tylko przejazdzka to czemu tak sie nia przejmujecie jako wiekszosc?
Raczej sie tego waszego spokoju wyczuc tu nie da...
Niepewnosc, podejrzenia, manipulacje, egocentryzm, emocje, traumy, dolki, léki, schizy, nagle wybuchy nadziei i slomianej wiary, gonienie wlasnego ogona, dogryzanie sobie nawzajem, robienie sojuszy za i przeciw, skupianie na sobie, analizy cukru w cukrze, stronnictwa, myslenie stadne, schizofrenia tlumu...i tak moge wymieniac, wymieniac, wymieniac...
A przeciez jest tu tyle dobrych checi, tyle ciepla, tyle dobrej woli...
To jak sie sami nie umiecie zdecydowac, to do kogo z pretensjami? do Zydow/Chazarow? do Illuminati?
Roboty nikt za was nie odwali. Skonczcie ten Dzien Dziecka... :bukiet:

Wiecie może się dołączę do tego ekstremalnie żenującego tematu, bo aż żal czytać taką niedojrzałość.
Kiedy zrozumiecie że ludzie dzielą się na mądrych i głupich, bogatych i biednych, niskich i wysokich,
Jak mówił Marek Hłasko :"...nawet te podziały są zbyt krzywdzące, wg mnie ludzie powinni się dzielić na tych którzy lubią jabłka lub nie lubią jabłek..." i mówił to ktoś bardzo mocno doświadczony przez życie, będąc w Izraelu. Dlaczego pomimo słabego doświadczenia z tym tematem większości Was tak odbija ?
Kiedy nauczycie się prostych zależności że bycie złym czy dobrym to nie wynik genów, biedy, pochodzenia, rodziny, przodków ?. TO TYLKO WASZ WŁASNY WYBÓR
Czy jak ktoś z nich wyciągnie rękę na zgodę lub po pomoc to ją odrąbiecie?
To tak nie działa i nigdy nie działało bo liczy się nie to co robisz ale INTENCJA TEGO CO ROBISZ.
To co tobą kieruje. ?
Mnie to nie rusza żyd nie żyd, nawet bym nie potrafiłbym ich rozróżnić, ja patrzę np...o ma czarne włosy, jest smutna...kupiła mleko...wie że to nie służy ? Ma samochód, fajny, drogi , ciekawe skąd ma kasę...jak zarobiła OK ma warunki. Nakarmiła zwierzęta, pomogła sąsiadce... TO SIĘ LICZY !
Dla mnie jakiekolwiek etykiety nie istnieją, liczy się to kim się jest, co się robi, i jak ciebie odbierają inni, komu pomogłeś, co zrobiłeś i czy ktoś przez ciebie nie cierpi.
Myślę że takie kategorie są o wiele ważniejsze niż miejsce wcielenia.
Przykre ale skoro nienawidziłeś...będziesz nienawiedzony aby poznać to co zrobiłeś...takie jest prawo i z tego będziesz rozliczony. Przestańcie robić z Boga skończonego kretyna. Inaczej to sobie cwaniak wymyślił :język: ...Każdy każdemu...po równo, aby sobie nie myślał. Bóg nie pracuje w "hurtowni" ale w detalu :lol:
Na tamtym świecie nikt cię nie zapyta "...Czemu nie szanowałeś swojej żydowskiej rodziny ?" ale "Czemu nie szanowałeś swojej rodziny" i tej drugiej...której coś tam zrobiłeś?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]