Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2020, 2:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Żydochamy
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
xpio- Ludzie skończmy wreszcie z tą dziecinadą, szufladkowanie ludzi ze względu na przynależność narodowościową, wychowanie, kolor skóry itd. jest po prostu DURNE i już, więc dlaczego co nie którzy ciągle to wałkują.

to co ty prezentujesz poD plaszczykiem poprawnosci politycznej oraz rzekomej rownosci wszystkich jest TOTALNA GLUPOTA a wrecz dzialaniem SZKODLIWYM
i to ty spelniasz w tym wypadku DURNA ROLE POZYTECZNEGO IDIOTY
role ktora probuja takim jak ty sila naczucic syjonistyczne szczekaczki

czlowieku - co ty robisz na tym forum?
forum poswieconemu USWIADAMIANIU ZE WSROD NAS ZYJA INNE ISTOTY
ISTOTY DZIALAJACE SWIADOMIE NA SZKODE NAS I NASZEJ PLANETY
czyli co? - reptilian tez mamy kochac i szanoweac jak to napisales bez wzgledu na kolor skory i przynaleznosc RASOWĄ :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:

DZWIA MNIE BARDZO GLOSY -SORRY ALE NAPISZE WPROST - DEBILNE I BEZMYSLNE GLOSY- stajace w obronie syjonistow gdzie w INFORMACYJNYCH postach RZEKOMO dzieli sie ludzi (sic!) :bangheadwall: na gorszych i lepszych ze wzgledu na pochodzenie

idz wejdz lepiej na jakis wiezowiec jak ci ludkowie w filmie "Dzien Niepodleglosci" i kochajac calym sercem oraz majac poszanoweanie dla wszystkich istot bez wzgledu na RASE I KOLOR SKORY - ZACZNIJ SKANDOWAC "KOCHAM REPTILIAN" :lol: :lol: :lol:

wez sie takze czlowieku ogarnij i zanim zaczniesz pisac takie bzdety o rownosci rasowej wczytaj sie wpierw UWAZNIE wtemat w jaki sie wlaczas - a nie:

Cytuj:
Ten post w zasadzie tyczy się wszystkich wątków o tematyce żydowskiej, wrzuciłem tutaj bo gdzieś musiałem.

zasmiecasz watek i obrazasz innych

wez takze poczytaj troche HISTORII ale tej odfalszowanej i dopiero potem udzielaj sie w takich tematach
bo inaczej niestyty spelniasz role pozytecznego (dla syjonistopw oczywiscie) role DURNIA

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 wrz 2010, 7:23 
VIP Member
Awatar

Aquabart - zbyt generalizujesz. Zarzucasz Xipo, że działa na szkodę, a nie widzisz drugiej strony medalu. Używając mocno nie poprawnego politycznie sformułowania powiem tak: nie każdy pies gryzie, za to każdy hycel je łapiący będzie zły :język: Chcesz walczyć z żydostwem Twoja wola, niemniej proponowała bym wziąć w tej walce z żydostwa właśnie przykład. Po tym topiku nawet widać, że w tym co robią są perfekcyjni. I podkreślę na koniec, że nie jest moim celem branie kogokolwiek w obronę, a uświadomienie, że każdy kij ma więcej niż jeden koniec, a czasem nawet marchewkę na jednym z nich :język:

Awatar użytkownika

Aniszai i inni LUDZIE???

GDZIE JA WALCZE Z ZYDOSTWEM??

QURWA MAC BO JUZ NIE WIEM JAK TO NAPISAC :bangheadwall:

caly watek wzial sie stad ze ze ZACYTOWEALEM WYPOWIEDZ JEDNEGO GOSCIA - patrz STRONA PIERWSZA WATKU POST NR JEDEN

NAWET TEMAT JAKI DALEM TEMU WATKOWI NIE JA WYMYSLILEM TYLKO AUTOR

FAKTEM JEST ZE ZGADZAM SIE SIE W 100% Z TRESCIA TEGO ARTYKULU

ALE UWAGA - JA NAWET NIE DALEM ZADNEGO KOMENTARZA DO NIEGO

ZARAZ PO TYM JAK TEMAT ZAISTNIAL ZACZELY SIE ODZYYWAC OSOBY KTORYM SIE TO NIE SPODOBALO I ZAMIAST PODJAC MERYTORYCZNA DYSKUSJE Z CZYM SIE NIE ZGADZAJA - OD RAZU ZACZELY MI SUGEROWAC NIENAWISC, ANTYSEMITRYZM I WALKE Z ZYDAMI

LUDZIE OGARNIJCIE SIE PROSZE I CZYTAJCIE UWAZNIE CALY WATEK A POTEM ZABIERAJCIE GLOS :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:

ANISZAI - GDZIE JA WALCZE Z ZYDOSTWEM?????????????

ZACYTUJ CHOC JEDEN POST W KTORYM WZYWAM DO WALKI Z NIMI?????

TAK JAK NAPISALEM WCZESNIEJ O PROGRAMACH - KURDE LUDZIE TRZYMAJCIE SWOJE PROGRAMY BARDZIEJ NA UWIEZI I PRZEDE WSZYSTKIM ZANIM UDZIELICIE SIE W TAK TRUDNYM WATKU BADZCIE LASKAWI GO PRZECZYTAC ZE ZROZUMIENIEM i NAJLEPIEJ W CALOSCI APOTEM ZABIERAJCIE GLOS

chyba ze zamiast krytyki lub poparcia dajecie cos w stylu neutralnie zartobliwym

inaczej TO BEDZIE BEZSENSOWNE BICIE PIANY KTORE GENERUJE NIEPOTRZEBNE POSTY NA FORUM NIE WNOSZACE NIC POZA FERMENTEM

Aniszai - co do teori kija co ma dwa konce i zwiazanych z tym konsekwencji
ja swoje podejscie do tej sprawy juz dawno skrystalizowalem i obrobilem w oparciu o chyba wszystkie dostepne mi zrodla oraz intelekt i na koncu intuicje
wiec prosze nie moralizuj mi tutaj :język: gdyz sam doskonale wiem co czynie a tym bardziej wiem ze nie robie tego co by chcieli sami zainteresowani

pozdrawiam

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Z tekstem Ziemkiewicza na pierwszej stronie zgadzam się w całej rozciągłości, choć ze światopoglądem tego pana w całokształcie nie koniecznie :język:
Tyle tylko, że topik ewoluował w nieco innym kierunku niż byś sobie tego życzył. A może nie? Mruga
A dlaczego ludzie w tym topiku podobnie jak ja odbierają to jako walkę? Ano dlatego, że forma ocieka nienawiścią i rasizmem. Może Twoje założenie było inne, niemniej Twoje, moje czy innych programy sprawiły, że topik stał się poletkiem do uprawiania propagandy, która w sumie procentuje żydochamom :język: Ot niechciana ironia losu.
I daleka jestem od moralizowania.

Awatar użytkownika

I znoe brak konkretow w tym temacie

gdzie sa te posty OCIEKAJACE NIENAWISCIA I RASIZMEM???
gdzie ta propaganda?
Aniszai - skoro podjelas temat to prosze o o konkrety

Cytuj:
znoe brak konkretow w tym temacie

Gdzie brak konkretów? Konkrety takie jak topik. Poszlakowe. Gdy byś miał neutralny stosunek do żydostwa nie było by topiku, że jest inaczej topik istnieje w takiej formie jaką każdy widzi. Biciem piany nazywasz posty użytkowników, którzy nie przyklaskują Twojemu punktowi widzenie. Odmienność zdania nazywasz oprogramowaniem. Ok. Tylko że podchodząc w ten sposób nie dostrzeżesz merytorycznej dyskusji.
Teraz ja mam pytanie. Konkretne. Gdzie napisałam, że bronię żydostwa?

Awatar użytkownika

Cytuj:
Konkrety takie jak topik. Poszlakowe.

nie no bzdura totalna

Cytuj:
Gdy byś miał neutralny stosunek do żydostwa nie było by topiku, że jest inaczej topik istnieje w takiej formie jaką każdy widzi.

forme nadali ci ktorzy sie nie odnosili do tematu MERYTORYCZNIE CO TEZ I TY ROBISZ

NIECH ZYJE MERYTORYKA MERYTORYKA MERYTORYKA MERYTORYKA MERYTORYKA MERYTORYKA MERYTORYKA MERYTORYKA

ZAJRZYJ DO WIKI PRZEANALIZUJ TO SLOWO I BYC MOZE UDA CI SIE COS NAPISAC ODNOSZAC SIE M E R Y T O R Y C Z N I E DO TEAMTU

Cytuj:
Biciem piany nazywasz posty użytkowników, którzy nie przyklaskują Twojemu punktowi

biciem piany nazywam wszystkie wysane z palca zarzuty wobec tego typu tematow i osob nie stojacych w opozycji do nich - JAKO ANTYSEMITYZM I RASIZM

Cytuj:
Odmienność zdania nazywasz oprogramowaniem

nie, (tu jest przecinek) wrecz przeciwnie szanuje kazdego kto ma odmienne zdanie do tego wyraza je w sposob MERYTORYCZNY podpierajac sie konkretnymi argumentami

oprogramowaniem nazywam INSTYKTOWNE i emocjonalne reagowanie na slowa - klucze

takim slowem kluczem na tym foru (i nie tylko) jest slowo Z Y D
czesto rowniez jezus, lucyfer, new age

Cytuj:
Gdzie napisałam, że bronię żydostwa?

a gdzie ja napisalem ze bronisz? :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:
sorry przetrzyj oczy chlapnij kawke zrob gimnastyke i OBUDZ SIE WRESZCIE
a co za tym idzie czytaj z uwaga

Czytam z uwagą i nie odnoszę się jak byś zapewne sobie życzył do ostatniego postu w tym topiku.
Cytuj:
a gdzie ja napisalem ze bronisz? :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:

Prostym jest, ze jeżeli naskakujesz na mnie czy innych użytkowników z powodu postów w takim a nie innym stylu, niezgodnym z Twoim widzimisię widzisz w nich obronę żydostwa. Słowa klucze itp itd. A że nie wyraziłeś tego w sposób dosłowny, to już Aquabartcie merytoryka, merytoryka, merytoryka :język:

Awatar użytkownika

Cytuj:
a nie widzisz drugiej strony medalu. Używając mocno nie poprawnego politycznie sformułowania powiem tak: nie każdy pies gryzie, za to każdy hycel je łapiący będzie zły :język: Chcesz walczyć z żydostwem Twoja wola, niemniej proponowała bym wziąć w tej walce z żydostwa właśnie przykład.

Aniszai
to byl Twoj pierwszy post w tym watku
posta o podobnej tresci napisala Monika
odpisalem starajac sie PO RAZ KOLKEJNY przedstawic swoj punkt widzenia nie majacy nic wspolnego z rasizmem i antysemityzmem

ilez razy - wskutek NOTORYCZNEGO NIE WCZYTYWANIA SIE W POSTY swoich adwersarzy mozna udzielac takich samych odpowiedzi?

braku merytoryki mi zarzucic nie mozesz
nawet kiedy polemizowalem z PBsoftem staralem sie nie odbiegac od tematu

tego samego oczekuje od innych uzytkownikow forum - szacunku dla kogos kto stara sie przyblizyc jakis problem
jesli nie zgadzasz sie tezami, hipoptezami, teoriami, faktami - prosze przedstaw swoje opozycyjne zdanie ale w sposob merytotyczny a nie pobieznie oceniajac bez znajomosci tematu najlepiej ostatnie posty w temacie wyrwane z kontekstu

jesli nie masz nic nowego do powiedzenia w jakims temacie lub masz zamiar dyskredytowac jakas osobe tylko na podstawie tematu i skupic sie na dewaluacji personalnej danej osoby a nie rzeczowej dyskusji - lepiej bedzie zeby milczec

ja sie do tego stosuje czego oczekuje od innych

Cytuj:
Prostym jest, ze jeżeli naskakujesz na mnie czy innych użytkowników z powodu postów w takim a nie innym stylu, niezgodnym z Twoim widzimisię widzisz w nich obronę żydostwa.

wg Ciebie takie pojscie na skroty prezentowalo juz poaru innych przedmowcow

Cytuj:
z powodu postów w takim a nie innym stylu

dokladnie TAK

w stylu ktory przedstawilem powyzej

i nie naskakuje na nikogo z racji ze smie tu sie pojawiac i miec odmienne zdanie
krytykuje FORME ORAZ BRAK MERYTORYCZNEGO ustosunkowania sie do tematu oraz czesto histeryczne przywolywanie antysemityzmu i rasizmu przez te osoby ktore czesto nawet nie maja pojecia o znaczeniu tych slow
widzac ze przez poniektorych uzytkownikow forum w tym temacie jesem postrzegany jak ktos kto fanatycznie broni swoich pogladow prezentujac nienawisc do syjonistow przedstwie tylko pare odnosnikow do pelniejszego zrozumienia mojej postawy
lubie sie poslugiwac przytaczaniem symboliki z literatury oraz z filmow
dlatego tez w zwiazku z tym ze przeczytalem oraz obejrzalem ponizsze przyklady jako maly chlopiec a potem jeszcze wielokrotnie podczas mojej egzystencji przez co mialem duuuuzo czasu aby zrozumiec ich przeslanie

wiem jedno - nienawisc do niczego nie prowadzi a wrecz przeciwnie szkodzi uzytkownikowi

a oto propozycje aby sie z nimi zaznajomic:

- film "Dark crystal"

udalo mi sie znalezc koncowa scene :

The dark crystal ending clip, ascencion and new beginning

phpBB [video]

film mimo ze w konwencji bajki ma CHOLERNIE duzo odnosnikow do naszej rzeczywistosci

- "Czarnoksieznik z Archipelagu" Ursuli Le Guin
wspaniala ksiazka dla kazdego milosnika fantasy

Cytuj:
Aniszai
to byl Twoj pierwszy post w tym watku
posta o podobnej tresci napisala Monika

Przykro mi, ale nie :język: Zajrzyj proszę na pierwszą stronę Twojego topiku. Trochę wcześniej, niż post Moniki.
Cytuj:
ilez razy - wskutek NOTORYCZNEGO NIE WCZYTYWANIA SIE W POSTY swoich adwersarzy mozna udzielac takich samych odpowiedzi?

No właśnie? Ile? W dodatku we własnym topiku. Ale wtopa nie :język:
Teraz rozumiem skąd ten zapał do niemerytorycznych polemik.

Cytuj:
tego samego oczekuje od innych uzytkownikow forum - szacunku dla kogos kto stara sie przyblizyc jakis problem

Co ma piernik do wiatraka? Mylisz brak szacunku z różnicą zdań najwyraźniej. Ja mówię o formie walki - czytaj uświadamiania - jaką prowadzisz, nie o jej bezcelowości czy głupocie. Co więcej, żywię szacunek dla wiedzy, którą posiadasz. Sporo dzięki Tobie się dowiedziałam, co nie znaczy, że muszę zgadzać się z Tobą i przyklaskiwać. Polemika nie polega na klakierstwie , ani też zacietrzewieniu z powodu jego braku.

Cytuj:
i nie naskakuje na nikogo z racji ze smie tu sie pojawiac i miec odmienne zdanie
krytykuje FORME ORAZ BRAK MERYTORYCZNEGO ustosunkowania sie do tematu oraz czesto histeryczne przywolywanie antysemityzmu i rasizmu przez te osoby ktore czesto nawet nie maja pojecia o znaczeniu tych slow

Przeczytaj raz jeszcze topik z uwagą. Ochłoń i spójrz jeszcze raz, czy aby na pewno.

Cytuj:
wiem jedno - nienawisc do niczego nie prowadzi a wrecz przeciwnie szkodzi uzytkownikowi

Otóż to :język:
A Czarnoksiężnika i Dark crystal znam. Gelfinowie z filmu, czy jak im tam było jak szninkle wyglądają. Tak czy inaczej wszytko to lubię i wielce sobie cenię :tak:

Awatar użytkownika

Aniszai
ok sorry zapomnialem o Twoim pierwszym poscie

co do reszty - chodzilo mi o moje powielanie moich odpowiedzi na wciaz te same zarzuty jak np xpio podciagane pod rasizm

pasuje - poddaje sie nie mam ochoty juz ciagnac tego watku w ten sposob

caly czas zanaczalem i zanzaczm ze nie nie chodzi mi o przyklaskiwanie tylko konkretne argumenty na nie
NIKT nie odniosl sie krytycznie w sposob merytorytczny do do piewrszego postu a cala atmosfera powstala dlatego ze inni zaczeli w tym dostrzegac rasizm co wg mnie bylo zupelnie bledne gdyz znam swoje intencje - a tu ktos mi mowi jaki mi cel przyswiecal

skoro zrozumialas przeslanie jakim sie posluzylem na koncu to mam nadzieje ze rozumiesz moje motywy ze nie pedze w zaslepieniu nienawisci zeby kazdego nawrocic na swoja tylko prawidziwa i sluszna droge

jestem cholernie upartym wodnikiem z baaardzo duzym przerostem sprawiedliwosci (i prosze tego nie mylic z EGO) dlatego tez byc moze wg Ciebie w zacietrzewieniu BRONILEM swoich tez odnosnie braku antysemityzmu

szninkla mam i czytalalem ale tam raczej nic wartosciowego jak dla mnie nie ma :)
pozdrawiam :hejka:

Aquabart :spoko:
Cytuj:
jestem cholernie upartym wodnikiem z baaardzo duzym przerostem sprawiedliwosci

Ło motko mój syn też :boisie: Mruga A na przerost sprawiedliwości sama również "cierpię". To jest zawsze bolesne w momencie, gdy po raz enty przekonuję się, że w tym nie najlepszym ze światów jest wielu kłamców, łobuzów i naciągaczy. Ot moja niereformowalna wiara w ludzkie dobro daje mi wtedy kolejnego kopa w rzyć Mruga
Cytuj:
szninkla mam i czytalalem ale tam raczej nic wartosciowego jak dla mnie nie ma :)

No jak to nie ma? A świetna kreska Rosińskiego, którego za wymalowanie Thorgala będę wielbić aż po grób :tak: No i TE momenty. Do dziś pamiętam jak w wieku 12 lat czytałam Szninkla z wypiekami na twarzy :lol: Mruga Później irytowały mnie strasznie mesjańskie motywy.

Awatar użytkownika

ee... no jesli chodzi o szninkla... mi chodzilo o wartosci takie no wiesz.... "duchowe" :język:
a z synem to chyba Ci wspolczuje jesli nie bedziesz umiala go odpowiednio poprowadzic 8-)

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

@aquabart przyjacielu

Nie odnosiłem sie bezpośrednio do ciebie, chodziło mi o pewien nurt który pojawił się na naszym forum.
W różnych wątkach z różnym nasileniem ale jest obecny, co mnie irytuje i trochę niepokoi.

Podejmując polemikę z tobą, po pierwsze żydem się człowiek rodzi a syjonistą zostaje, czy ty naprawdę nie dostrzegasz różnicy ?
A moze to nie żydzi tylko khazarowie, jesteś tego pewien ?
Po drugie, wśród tych znienawidzonych przez ciebie żydów są i walczący z syjonizmem i obecną polityką Izraela, czy oni to dla ciebie też "żydohamy" !
Generalnie jeśli ochodzi o syjonizm to gardzę nim jak każdą inną formą rasizmu, ale stawianie znaku równości między syjonistami a narodem żydowskim to po prostu głupota.
Więcej to uleganie zręcznej manipulacji skutecznie stosowanej od wieków.
W skrócie zauważamy że ktoś nas "dyma" , rozglądamy się troszkę i widzimy tu żyda tam żyda.
Nie wysilając się zbytnio dochodzimy do wniosku że to żydzi, więc trzeba im dokopać.
Ale nic z tego nie wyjdzie, ponieważ taki tok rozumowania został nam podsunięty po to abyśmy źle ukierunkowali nasze energie nie trafiając nimi w prawdziwe źródła problemów.
Teraz powiedz mi czy chcesz się uporać z ludźmi (i nie tylko :)) którzy robią wiele złego na naszej planecie, a może wychodzisz z założenia że skoro 99% z nich to żydzi to wystarczy im dokopać.

Ja jestem pewien że nawet gdyby faktycznie tak było z tymi 99 procentami to z twoim podejściem niczego dobrego nie wskórasz.
Bo to nie żydzi jako nacja, krąg kulturowy są prawdziwym problemem tylko osobniki które pragną zniewolić resztę ludzkości, więc to im trzeba się przeciwstawiać a nie jakim tam żydom.

Inaczej i obrazowo żydowski pochodzenie itp. to tylko maska i jak każdą można zżucić i założyć inną, robią dalej to co się robiło.
Widzisz dla mnie DURNOTĄ jest walka z maskami i nie z tymi którzy ich używają :!:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jest taki problem, że te niecne osobniki z "narodu wybranego, przez wojowniczego boga o imieniu Jahwe" robią opinię tym najnormalniejszym w świecie bogobojnym osobnikom, nikt tu przecież nie nawołuję do "Endlösung, die Endlösung der Judenfrage." prawda?

Dlaczego jak nagłaśnia się ciemne występki tychże osobników, podnosi się aj-waj, i oskarżenia o antysemityzm? A jak oni piszą źle o Polakach to nawet nie można się bronić bo oczywiście znowu aj-waj i antysemityzm, no chyba, że zapłacimy 65 mld zielonych papierków z panem Waszyngtonem, to wtedy będzie jeszcze gorzej...

Celem tych cwaniaków jest skłócenie nas "gojów" abyśmy nie mogli się zjednoczyć i wspólnie powiedzieć NIE tej "rasie pseudo panów", jak oni się cieszą jak my się kłócimy, co chwile na salonach słychać dźwięk otwieranego szampana i brzdęk kryształowych kieliszków, że wszystko idzie zgodnie z planem.

Oni najbardziej boją się tego, że się obudzimy, zjednoczymy i powiemy DOŚĆ!

Wyjdźmy z pudełka kontroli które zwie się antysemityzm.

Jak widać "naród wybrany" lubi węże.;)

"Nechusztan, przedjudaistyczne bóstwo plemion żydowskich, którego symbolem był miedziany wąż. Kult Nechusztana był kontynuowany jeszcze w okresie rozwijającego się judaizmu. Znał go i potępiał prorok Izajasz. Ze świątyni jerozolimskiej kult Nechusztana usunął dopiero król Ezechiasz w końcu VIII w. p.n.e. Niektóre źródła wskazują, że utrzymywał się on nadal do czasów Jozjasza, czyli do końca VII w. p.n.e."

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Cytuj:
Oni najbardziej boją się tego, że się obudzimy, zjednoczymy i powiemy DOŚĆ!

Wyjdźmy z pudełka kontroli które zwie się antysemityzm.

Jak widać, nawet tu na forum nie jest to takie łatwe.

Awatar użytkownika

niestety Sfath
zauwazylem ostatnio ze jak tylko dam nowy post lub watek gdzie juz nawet nie pisze rzeczy po imieniu od razu odzywaja sie te SAME osoby ktorym najwyrazniej przeszkadza tAka informacja - oczywiscie podaja bzdurne argumenty ze nie chodzi o tresc tylko o FORME
------
xpio - PRZYJACIELU
nie odniose sie w zaden sposob do twojego ostatniego posta z prostej przyczyny - powielasz te same schematy myslowe co inni moi wczesniejsi adwersarze oraz jak widac nie przeczytales calego watku uwaznie

nie bede po RAZ KOLEJNY przytaczal swoich wczesniejszych wypowiedzi aby wyprostowac takie myslenie

jesli macie z tym problem w jaki sposob przedstawiam fakty, oraz ze WOGOLE SMIEM ZAMIESZCZAC TAKIE INFORMACJE to zgloscie to moderatorom i adminowi a jak nie bedzie z ich strony reakcji to dajcie cynk ADL - wtedy juz napewno ktos sie tym zajmie ale juz na trwale - tak jak innymi rorami ktore glosily PRAWDE
pozdrawiam

Edit:
Poprzednie Twoje posty w tym temacie napisane "jeden pod drugim" scaliłem.
Z tym robię to samo....aquabart,proszę używać przycisku Edytuj
Optimus.
:tak:

Awatar użytkownika

Jak mawia Talmud "Mądry żyd to zakonspirowany żyd. Zdemaskowany żyd to głupi żyd."

Cytuj:
http://www.bibula.com/?p=8530

Koszer-Nostra

W sytuacji kiedy FBI i główne media podniecają się mafią sycylijską (“Cosa Nostra”), już od dwóch dekad istnieje znacznie mocniejsza i bardziej złowieszcza siła, która kontroluje większość światowej zorganizowanej przestępczości, czyli żydowska mafia z Rosji (“Kosher Nostra”). W porównaniu z nią, włoscy mafiozi wyglądaja jak karły pod względem rozmiarów zbrodni czy zasięgu aktywności. Mimo tego, w FBI dotychczas nie utworzono żadnego działu poświęconego tej tajnej organizacji.

2 kwietnia 2004 r. na południu syberyjskiego okręgu Krasnojarsk rozbił się samolot wojskowy z gubernatorem tego regionu, generałem Aleksandrem Lebiedziem na pokładzie. Cała prasa światowa natychmiast uznała “gęsta mgłę” za przyczynę tej katastrofy. Tymczasem, większość przedstawicieli rosyjskich kół wojskowych nie miała wątpliwosci, że Lebiedz nie poniósł śmierci w zwykłym wypadku, ale w rezultacie działania międzynarodowej mafii żydowskiej, która w tym czasie kontrolowała znaczną część gospodarki Rosji. Lebiedz, który był wówczas jednym z najpopularniejszych rosyjskich polityków, chciał stworzyć narodowe socjalistyczne imperium, prawdopodobnie przy współpracy z Chinami, które byłoby oparte na zasobach ropy naftowej i innych bogactwach mineralnych tego regionu.

Gdyby Lebied zrealizował swoje plany, historia XXI wieku potoczyłaby się prawdopodobnie inaczej. Przed Lebiedziem na terenie Rosji zginęło wielu anty-syjonistów w rezultacie podłożonych bomb oraz w innych wypadkach, ale żadnego z nich nie wyjaśniono. Władze rosyjskie zajęły się oficjalnie tylko kilkoma z nich.

Faktem jest, że żydowska mafia (często mylnie nazywana “mafią rosyjską”) była w stanie zatrzeć wszystkie ślady oraz wpływać na informacje jakie mogły ukazywać się w mediach. Społeczeństwo rosyjskie było przekonane o udziale tej mafii w zamachach oraz o sile i wpływach zorganizowanej przestępczości. Mafia żydowska w niczym nie przypomina swoich poprzedniczek: mafii włoskiej i irlandzkiej w ich dziłalnosci w USA oraz w Europie. Mafia ta ma zasięg miedzynarodowy i jest od nich znacznie bogatsza oraz bardziej okrutna w stosowaniu przemocy. Nie cofa się nawet przed zabijaniem dzieci oraz policjantów i ich rodzin. Dotychczas w historii świata nie było nic podobnego, a to dopiero jest początek.

Najbardziej znanym dziennikarzem, który próbował odkryć tajną sieć żydowskiej mafii, był Robert I. Friedman, który w młodym wieku zmarł na jakąś tajemniczą “tropikalną chorobę”. Friedman przeprowadził wiele wywiadów z głównymi postaciami podziemnego światka, próbując ujawnić ich tajne plany i ukryte miejsca.

Kiedy opublikował swoją książkę poświęconą wspomnianemu tematowi, mafia wyznaczyła nagrodę za jego głowę. “Rosyjska” mafia zdaje sobie sprawę, że może bezkarnie zabijać bez litosci, bez obawy, że będzie ścigana przez słuzby specjalne w Europie i w USA, z którymi weszła w układy.

Prace Friedmana, których treść zapiera dech w piersiach, są szeroko cytowane w świecie. Szczególnie książka pt. Red Mafia: How the Russian Mob Has Invaded America. Friedman nie bał się ujawnić oczywistej prawdy, że cała “rosyjska” mafia, bez wyjątku, ma żydowski charakter, co wykorzystuje bezwzględnie jako tarczę przeciwko jakiejkolwiek krytyce. Pozwoliło to mafii na wielki rozrost i prosperowanie w świecie.

Co może dziwić, Friedman nie obawiał się również przyznać, że swiatowe organizacje żydowskie, z Anti-Defamation League na czele, korzystaja swiadomie z wpływow tej mafijnej osmiornicy. Innymi slowy, zorganizowana przestępczosc żydowska stala się akceptowana czescia żydowskiego swiata a organizacje żydowskie lobbuja skutecznie na jej rzecz w organach scigania i sluzbach specjalnych. Przykladem może byc powolanie syjonisty Michaela Chertoff’a na Stanówisko szefa Homeland Security, co dawalo gwarancje, że mafia żydowska nie stanie się celem postepowania prokuratorskiego, jak to miało miejsce z mafia wloska.

Korzenie tej żydowskiej organizacji przestępczej sięgaja carskich czasow. Zorganizowane syndykaty zbrodni uczestniczyly w rabowaniu bankow dla zdobycia pieniedzy na działalność bandy Lenina, przyczyniajac się do powstania przedrewolucyjnego chaosu. W czasach tzw. rewolucji było trudno, a nawet czasem niemozliwe, odroznic ideologow bolszewickich od czlonkow zorganizowanych syndykatow przestępczych. Postepowali bowiem w podobny sposob.

Jednakze, wydaje się, że współczesne korzenie tej mafii sięgają dni stagnacji w ZSRR za czasow Leonida Brezniewa. Pod koniec lat 1970. rozkwitał tam czarny rynek, a wczesne stadia żydowskiej mafii to jego podziemie. Gospodarka radziecka załamałaby się prawdopodobnie dużo wcześniej, gdyby nie była podtrzymywana przez czarny rynek.

Wkrótce bosowie tych podziemnych struktur stali się tak potężni, że mogli sobie nawet pozwolić na tworzenie własnych “sądów ludowych”, które wydawały wyroki niezależne od kontroli władz sowieckich. Wielu z nich odsiedziało już wyroki w sowieckich gułagach za wcześniejszą działalność na czarnym rynku. Surowe warunki więzienne nauczyły ich umiejętności przetrwania, która stała się teraz bardzo przydatna w nowych warunkach. To spośród nich wyłonily się nowe elity kryminalnego światka.

W praktyce, czarny rynek działał już w systemie sowieckim od dziesiątkow lat jako wentyl bezpieczenstwa, tak że wszelkie oceny realnego stanu sowieckiej gospodarki były często zwykłymi spekulacjami. Czarny rynek dostarczał wielu dóbr i usług, których nie był w stanie stworzyć niesprawny system komunistycznej gospodarki. Żydowscy “markieterzy”, którzy znaleźli się w gułagu, zaczęli łączyć się w “braterstwa krwi”, coś na wzór murzyńskich lub latynoskich gangów w amerykańskim systemie więziennictwa. Organizowali tam żydowskie bundy oparte o niezwykle mocne więzy, które okazały się niezwykle przydatne po wyjściu na wolność w tworzeniu wysoce tajnych, hermetycznych, przęstepczych organizacji, do których przeniknięcie było często praktycznie niemożliwe.

Żydowskie lobby w Stanach Zjednoczonych doprowadzilo do uchwalenia specjalnych przepisów (tzw. JacksonVanick law), na podstawie których udzielono Związkowi Radzieckiemu pewnych korzyści handlowych w zamian za uprzywilejowane traktowanie Żydow rosyjskich. W odróżnieniu od zwykłych obywateli sowieckich, Żydom pozwalano na emigrację. Możliwości te wykorzystało KGB, które pozbyło się najgorszych kryminalistów pochodzenia żydowskiego, wysyłając ich do USA. Naiwni republikanie uznali to za duży sukces w konfrontacji z ZSRR. Olbrzymi udział w penetracji Stanów Zjednoczonych przez żydowską mafię mieli właśnie ci sowieccy “komandosi”. Warto tutaj zaznaczyć, że takie organizacje jak ADL lub Hebrew Aid Society uczestniczyły w fianansowaniu przerzucania sowieckich Żydów ze Związku Radzieckiego. Ponieważ sowieckie podziemie gospodarcze oraz świat kryminalny były zdominowane przez Żydów, trudno uwierzyć w to, że wspomniane organizacje amerykańskich Żydów nie zdawały sobie sprawy z charakteru powiązań tych rosyjskich imigrantów z żydowską mafią. Duża część wspomnianych funduszy, przeznaczonych na wspomaganie imigracji z ZSRR do Izraela, została przechwycona przez mafię, która użyła ich do osiedlenia wielu Żydow w Nowym Jorku – Nowej Ziemi Obiecanej – zamiast w Izraelu.

Jedna z głównych postaci żydowskiej mafii był Marat Balagula, który zakupił restauracje w Brighton Beach na Brooklynie, nadając jej nazwę Odessa. Miejsce to stało się wkrótce głównym punktem rekrutacji gangsterów. Centrum to miało również powiązania z lokalnymi organizacjami syjonistycznymi, w tym z kobiecą grupą Hadassah. Wykorzystywano je do organizowania mityngów oraz do zbiórki pieniędzy na fundusze.

Restauracja ta stała się wkrótce słynna jako silne centrum polityczne Brooklynu. Balagula wraz ze swoimi żydowskimi mafiozami sprawował tutaj “sądy ludowe”.

Jego słowa traktowane były jako “prawo”. Zwyczajne sądy w tej dzielnicy nie miały szans w konfrontacji z gangsterami, których broniły wpływowe organizacje żydowskie, włączając w to lokalne władze, zdominowane przez Żydów.

Balagula stworzył swoiste “państwo w państwie”. Jego “sądy” działały sprawniej i szybciej niz sądy miejskie Nowego Jorku. Porwania, tortury oraz publiczne egzekucje stały się codziennością na Brooklynie. Nawet włoska mafia czuła się bezsilna. Działała ona zwykle ostrożniej i rozsądniej. Żydowscy gangsterzy zachowywali się ostentacyjnie i stosowali przemoc bez wahania.

Balagula wraz z innym słynnym żydowskim gangsterem Jurim Brokhinem wsławili się kradzieżą bizuterii. W sklepach jubilerskich zostawiali sztuczną bizuterię w miejsce skradzionej. Friedman opisuje przypadek takiej kradzieży w Chicago, gdzie zostali zatrzymani na lotnisku z $175,000 gotówki. Zdradził ich chasydzki ubiór, który mieli na sobie na lotnisku O’Hare w dniu święta Yom Kippur, w czasie którego Żydom nie wolno podróżować. Wzbudziło to podejrzenia miejscowego policjanta żydowskiego pochodzenia. Wprawdzie byli wówczas sądzeni za kradzież, ale uniknęli wyroku kary więzienia. Za popełnione przez nich przestępstwa na ogół dostaje się ponad 20 lat więzienia. Ich przypadek może żwiadczyć o olbrzymich wpływach żydowskiej mafii.

Obydwaj gangsterzy byli kiedyż znanymi kryminalistami w ZSRR a mimo to udało im się przetransferować cały swój majątek do USA, dzięki pomocy żydowskich organizacji “charytatywnych” oraz działaczy syjonistycznych.

Głównym łącznikiem pomiędzy amerykańskimi ośrodkami władzy politycznej a żydowską mafią był rabin Ronald Greenwald, który wykorzystywał swoje znajomości i wpływy polityczne dla obrony żydowskich gangsterów. W roku 1972 Greenwald brał udział w kampanii wyborczej Richarda Nixona. Nixon wraz z innymi republikanami korzystali z jego poparcia dla pozyskania żydowskich wyborców. W rządzie Nixona otrzymał on Stanówisko “doradcy” d/s zwalczania ubóstwa wśród Żydów. W praktyce rabin wykorzystywał swoje wpływy do obrony mafii żydowskiej, która w tym czasie zaangażowała się w działalność przestępczż wokół programu federalnego zdrowotnej pomocy społecznej Medicaid. Przestępstwa te nigdy nie zostały zbadane przez władze.

Stanowisko doradcy d/s ubóstwa wśród Żydow pozwalało mu na ukrywanie przekrętów finansowych, jak również odwoływanie jakichkolwiek akcji FBI przeciwko niemu i jego kolegom. Rozrost żydowskich grup mafijnych w USA w jakimś stopniu nastąpił również dzięki protekcji i koneksjom politycznym Greenwalda.

Greenwald odegrał również dużą rolę w obronie Marca Rich’a, żydowskiego miliardera powiązanego z mafią. Rich, główny gracz w administracji Clintona, dokonał olbrzymich oszustw finansowych. Wprawdzie wszystko uszło mu na sucho, ale media przeprowadziły atak na niego, ponieważ prowadził interesy z Iranem i wielu jego żydowskich pobratymców uznało go za zdrajcę. Cała sprawa przeciwko niemu zakończyła się podpisaniem aktu łaski przez prezydenta Clintona.

Żydowska mafia praktycznie opanowała całe Las Vegas, nie bez udziału i protekcji Greenwalda. Jakiś czas temu wyprodukowano film pt. Casino, w którym grają Robert DeNiro i Joe Pesci. DeNiro gra sympatycznego, odnoszącego sukcesy, żydowskiego przedsiębiorcę Rothsteina, natomiast Pesci gra aroganckiego i zarozumiałego Włocha.

Celem filmu było utrwalenie w Amerykanach opinii o kryminalnej działaności włoskiej mafii oraz odwrócenie uwagi od żydowskiej zorganizowanej przestępczości.

Balagula, zanim przejął interesy żydowskiej mafii na terenie Stanów Zjednoczonych, współpracował z KGB. Bez problemu otrzymywał wizę od KGB, które wykorzystywało go do handlu skradzionymi dziełami sztuki i bizuterii. Następnie zapewniono mu stanowisko dyrektora największej na Ukrainie spółdzielni rolniczej, którego za przyzwoleniem KGB użył do rozwijania działaności na czarnym rynku. Tuż przed zakończeniem zimnej wojny, wielu pracowników KGB rozważało możliwość znalezienia zatrudnienia w żydowskim syndykacie przestępczym po spodziewanej utracie stanowisk w rezultacie upadku starego systemu. Żydowscy mafiozi korzystali więc zarówno z protekcji amerykańskich agencji politycznych, kierowanych przez Greenwalda, jak również z pomocy rozpadającego się sowieckiego aparatu służb specjalnych.

Wiele operacji wykonywanych przez żydowską mafię ma międzynarodowy charakter i olbrzymie rozmiary. Balagula utworzył kolosalne mafijne imperium, sięgające od Afryki Północnej do Wenezueli i od Arabii Saudyjskiej do Brooklynu. Mafia zarządza flotą tankowców, samochodów-cystern oraz siecią stacji benzynowych oraz dystrybucją, które znajdują się w rękach miejscowych Żydów, lojalnych wobec mafii. Żydowscy gangsterzy utworzyli infrastrukturę handlu ropą naftową i jej pochodnymi, tak że są praktycznie nie do pokonania. Mafia ma wpływ na ceny ropy naftowej i od czasu do czasu pośredniczy nawet w kontaktach pomiędzy Mossadem a szejakami z arabskich krajów naftowych.

Sprawy te nigdy nie ujrzały swiatła dziennego, ani też żadne służby państwowe nie przeprowadzały śledztwa na ten temat.

Nie ma potężniejszego człowieka na świecie niż boss omawianej żydowskiej mafii. Praktycznie kontroluje on znaczną część globu ziemskiego. Mimo tego, ciągle pozostaje w cieniu, światowe media nie interesują się nim, CIA uznało go za “najniebezpieczniejszego człowieka na świecie” i “olbrzymie zagrożenie” dla bezpieczeństwa swiatowego. Fakt,że pozostaje on poza zasięgiem zainteresowań światowych mediów może świadczyć o olbrzymich wpływach żydowskich odrodków władzy, które ukręcają głowę każdej próbie ujawnienia przestępstw żydowskiej mafii.

Władca ten utworzył globalną sieć komunikacji i zatrudnia setki najwyższej klasy specjalistów od informatyki, fizyki, ekonomii, itd. aby sprawnie zarządzać swoim imperium. Penetruje on wszystkie giełdy na świecie i ma kontrolę nad transakcjami jakie tam się odbywają. Stoi on również za najwiekszą w historii operacją prania brudnych pieniędzy ($ 7 mld) poprzez Bank of New York, który stanowi główną gałąź Federalnego Banku Rezerw. Człowiekiem tym jest urodzony w 1946 r. Siemion Mogilewicz. Mogilewicz organizował duże przerzuty żydowskich imigrantów z Rosji do Izraela.

Słynne było jego powiedzenie, że “największym problemem Izraela jest zbyt duża liczba Żydów w tym kraju”. Zajmował się również prowadzeniem sieci burdeli w Izraelu, w których zatrudniano młode Rosjanki i Ukrainki, traktowane jak niewolnice seksualne.

Prawo izraelskie zezwala na ten proceder pod warunkiem, że nie są to Żydowki. W raportach policyjnych dotyczących tego zjawiska, które sporządzano w Izraelu, na Ukrainie lub w USA starannie pomijano nazwisko Mogilewicza. Mogilewicz kontroluje również handel wódką w Rosji oraz w krajach Centralnej Europy.

Mogilewicz wykupił przemysl zbrojeniowy na Węgrzech. Posiada również własną, świetnie uzbrojoną armię. Zdaniem ekspertów NATO jest on dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa w Europie. Jest wysoce prawdopodobne, że jego siły militarne są większe niż niejednego europejskiego kraju. Szczególnie niebezpieczne jest zaangażowanie się Mogilewicza w handel głowicami nuklearnymi, pochodzącymi z arsenałów byłego Układu Warszawskiego. Posiada on swoich agentów w służbach wywiadowczych wielu krajów, tak że jest on na bieżąco informowany o ewentualnych śledztwach lub akcjach, jakie mogą być przeciwko niemu podejmowane.

Telewizja niemiecka nadala reportaż, z którego wynikało, że Mogilewicz współpracował z niemiecką agencją wywiadowczą (BND), która dostarczała mu informacji o jego rywalach na terenie Rosji. Podobne układy ma również z wywiadem francuskim. Ścisle współpracuje z Mossadem, który doprowadził do zniszczenia jego teczki personalnej, zawierającej informacje o jego przestępstwach. Przy takich układach Mogilewicz może swobodnie podrożować po całym świecie bez obawy, że zainteresuje się nim jakaś prokuratura. Nadal kontroluje czarny rynek w Rosji i w Europie Centralnej. Wiadomo o jego powiązaniach z Rockefellerem. Jego główny doradca finansowy, Igor Fisherman jest równocześnie konsultantem Chase Manhattan Bank. Jeżeli chodzi o jego powiązania z Federalnym Bankiem Rezerw, to wprawdzie nie przedstawiono konkretnych zarzutów, ale według prowadzących śledztwo ekspertów, pranie brudnych pieniędzy na taką skalę nie byłoby możliwe bez wiedzy i udziału bosów tego banku. Kiedy Departament Sprawiedliwości USA rozpoczął śledztwo przeciwko Mogilewiczowi, ten oskarżył Departament o “antysemicką konspirację”.

Doradca i mentor b. prezydenta George W. Busha, Natan Szaransky, miał długą historię powiązań ze zorganizowaną przestępczościż. Kongres, Departament Stanu oraz CIA są w posiadaniu dossier Szaranskiego, z których wynika, że był on pośrednikiem pomiędzy Partią Republikańską a bosami mafii żydowskiej, podobnie jak rabin Greenwald. Szaranski był tak pewny swoich wpływów i siły, że wprowadził przedstawicieli mafii żydowskiej do administracji Busha. Pozowali oni zawsze na “antykomunistow”, co w zupełności wystarczyło republikanom. Reputacja “dysydentów” chroniła ich prawie tak mocno jak ich religia. Ignorowano fakt, że byli kiedyś aresztowani przez komunistyczne służby specjalne za działalność na czarnym rynku a nie za poglądy polityczne.

Ojciec George W. Busha odmówił kiedyś współpracy w śledztwie dotyczącym działaności rosyjskich gangów w Szwajcarii. Jak to skomentowal jeden z pracowników CIA: “Nie ma jednego znaczącego członka mafii rosyjskiej, który nie miałby izraelskiego paszportu”. Jednakże władze izraelskie z reguły odmawiały uczestnictwa w jakiejkolwiek akcji przeciwko gangsterom. Jedynym wyjatkiem był Yitzhak Rabin, który spotkał się z przedstawicielami Mossad’u i Shin Bet, aby opracować wspólnie walkę ze zorganizowaną przestępczością, która jego zdaniem mogła zdestabilizować Izrael.

Niestety, w kilka dni później został zamordowany. Jego nastepca, Szymon Perez, odłożył te teczki na półkę, gdzie leżą do dzisiaj.

Warto zastanowić się nad przyczynami tego zjawiska. Wprawdzie istnieje wiele etnicznych grup zorganizowanej przestępczości, ale dotychczas najcześciej wspominano głównie o włoskiej mafii. Ostatnio rośnie znaczenie gangów czeczeńskich, albańskich i latynoskich, ale żaden z nich nie dorasta do pięt żydowskim klanom. Dlaczego właśnie Żydzi? Zastanawiajace jest, że w takich amerykańskich agencjach, walczących ze zorganizowaną przestępczością, jak FBI, CIA lub DEA tylko niewielu pracowników

rozumie hebrajski lu jidysz . Wielu szefów żydowskich gangów posługuje się swobodnie tymi językami, obok rosyjskiego i angielskiego, co utrudnia rozszyfrowanie ich. Siła żydowskich gangów przejawia się również w tym, że postepują znacznie brutalniej niż inne etniczne organizacje przestępcze. Żydowscy gangsterzy lubią stosować wyrafinowane tortury oraz bez wahania mordują dzieci oraz nieuzbrojonych mężczyzn i kobiety. Żydowscy gangsterzy nie uznają żadnego kodeksu honorowego, jak to ma miejsce wśród irlandzkich lub włoskich gangów. Ta arogancja wytworzyła sytuację, w której nawet włoskie gangi podchodzą do swoich żydowskich konkurentow z dużą ostrożnością.

Głównym czynnikiem wpływajacym na wzrost siły i wpływów żydowskiej mafii jest istnienie państwa Izrael. Żydowscy handlarze narkotykow, producenci dziecięcej pornografii lub handlarze niewolników mogą liczyć na brak zainteresowania ich działalnością ze strony izraelskich służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości Izraela. Prawo izraelskie nie uznaje w/w działalności za przestępczż, jeźeli ofiarami nie są Żydzi.

Mafia żydowska pokazała swoją siłę zabijając Izaaka Rabina. Izrael nigdy nie wydaje swoich obywateli, którzy popełnili przestępstwo, obcym państwom, dlatego żydowscy mordercy i kryminaliści łatwo mogą uniknąć kary uciekając do Izraela.

Specyficzna sytuacja panowała w byłym ZSRR, gdzie Żydzi zajmowali znaczącż pozycję w administracji państwowej, co umacniało również wzrost znaczenia mafii żydowskiej. Ponieważ Żydzi od dawna zdominowali sowiecki czarny rynek, to właśnie oni mogli z łatwością odnosić główne korzyści z kryzysu w jakim znalazła się Rosja po roku 1985. Żydowskie organizacje przestępcze współpracowały zarówno z KGB, jak i z Mossadem, co pozwalało im unikać namierzenia ich przez zachodnie agencje wywiadowcze.

Jednakże, najważniejszym czynnikiem wpływającym na potęgę żydowskiej mafii jest całkowita kontrola mediów przez żydowskie rody oraz wpływy ADL w amerykańskiej kulturze. Jakakolwiek poważniejsza akcja, podjęta przez rządowe agencje przeciwko żydowskim przestępcom, natychmiast spotyka się niesłychanym kontratakiem ze strony wszystkich głównych mediów amerykańskich. Dlatego w amerykańskiej TV możemy np.oglądać seriale o włoskich mafiozach, ale nigdy nie zobaczymy podobnych filmów o żydowskich gangsterach.

W obecnym czasie niewiele można w tej sprawie zrobić. Należy oczekiwać, że w niedalekiej przyszłości nacjonaliści i rewizjoniści amerykańscy będą przedmiotem ataków ze strony żydowskich gangsterów, mających powiązania z Mossadem. Wydaje się, że los Zachodu będzie bardziej zależał od decyzji podejmowanych w Moskwie niż w Waszyngtonie lub Nowym Jorku. Władimir Putin powinien skupić w swoich rękach jeszcze więcej władzy. Osłabienie wpływów gubernatorów prowincji rosyjskich przez akcje Putina można uznać za próbę walki ze zorganizowaną przestępczością, ponieważ gubernatorzy chętnie wchodzili w układy z miejscowymi bosami mafii. Putin powinien kontynuowac reformy w wojsku oraz w służbach specjalnych, tak aby były bardziej lojalne dla nowego rosyjskiego porządku. Powinien ujawnić wpływy bosów mafii żydowskiej we współczesnym zachodnim świecie.

Należy umacniać pozycję rubla (najlepiej żeby nie można go było wymieniać na inną walutę), tak aby uniemożliwić manipulacje bosów mafii na rynku walutowym. Przydatne byłoby również utworzenie silnego rosyjsko-chińskiego bloku handlowego. Niestety, siły policyjne w Rosji sa zbyt słabe. Zarobki policjantów są niskie. Należałoby uzyskać wsparcie lokalnej milicji w konfrontacji z mafią i wszechobecną korupcją. Putin cieszył się dotychczas dużą popularnością w społeczeństwie rosyjskim, co powinien wykorzystać do walki ze zorganizowaną przestępczością, wspieraną przez światowy imperializm.

Banki rosyjskie powinny przejść pod ścisłą kontrolę rządową i należy wyeliminować z nich wszystkie elementy kryminalne. Do walki z żydowską mafią powinna się włączyć rosyjska cerkiew, druga najbardziej wpływowa siła w Rosji, apelując do wiernych, aby brali aktywny udział w budowę nowego narodowego, społecznego systemu. Rząd powinien wspomagać finansowo społeczności wiejskie, tak aby doprowadzić do wzrostu populacji oraz dążyć do samowystarczalności Rosji w zakresie żywności.

Rosyjskie zasoby ropy naftowej i gazu ziemnego powinny znajdować się pod ścisłą kontrolą i ochroną państwową. Putin, rosyjscy nacjonaliści oraz cerkiew cieszż się obecnie olbrzymią popularnością i majż duże wpływy w Rosji. Należy ten kapitał wykorzystać do walki z inspirowaną przez Żydów przestępczością, imperializmem, liberalizmem oraz depopulacją.

Dr Raphael Johnson

Cytuj:
http://www.bibula.com/?p=5981

Walka dwóch skorpionów? – Iwo Cyprian Pogonowski

„Walka dwóch skorpionów” to określenie używane w odniesieniu do walki między skorpionem w postaci mafii kryminalistów żydowskich w gułagach sowieckich przeciwko sowieckiemu aparatowi terroru, zwłaszcza KGB, który można nazwać skorpionem oponentem. Po upadku Sowietów walka ta weszła w nowe stadium. Trzeba pamiętać, że terror sowiecki opierał się na tysiącletniej tradycji terroru rabinów nad społecznościami żydowskimi, by stać się w Rosji „czerwonym terrorem”, z którym w konflikt popadali żydowscy kryminaliści, odsiadujący wyroki w lagrach, zwłaszcza po klęsce Trockiego i zdobyciu władzy przez Stalina.

Obecnie żydowsko-rosyjska mafia wzrosła w siłę po przeniesieniu się z Rosji przez Izrael do Nowego Jorku, gdzie zaczęła walkę o dominację nad światem. Tak pisze dr. M. Raphael Johnson, profesor uniwersytetu w Pensylwanii, w artykule: „Żydowsko-rosyjska mafia: od gułagu do Brooklynu i dominacji nad światem” („Culture Wars”, styczeń 2009). Twierdzi w nim, że zgodnie z informacjami CIA, wszyscy ważni członkowie tej mafii mają paszporty izraelskie.

Artykuł ów opiera się na książkach, których tytuły podam w języku angielskim, by łatwo je było odszukać w internecie: Robert I. Friedman: Red Mafiya: How The Russian Mob Has Invaded America, Berkley Publishing Group 2002; James O. Finkenauer: Russian Mafia In America: Immigration, Culture and Crime; Stephen Handelman: Camerade Criminal: Russia’s New Mafiya; Paul Klebnikov: Godfather of the Kremlin: The Decline of Russia in the Age of Gangster Capitalism; Dawid Satter: Darkness at Down: The Rise of Russian Criminal State.

Zdaniem autora artykułu, mafia Żydów rosyjskich dowiodła swojej władzy już w 1995 roku mordem na premierze Izraela Icchaku Rabinie, natomiast Natan Sharansky (były sowiecki dysydent, zagorzały syjonista, izraelski polityk i pisarz) ma głębokie powiązania ze zorganizowaną zbrodnią żydowską. Mafia żydowska porozumiewa się między sobą mieszanką języków, takich jak np. rosyjski, hebrajski i jiddisz – niezrozumiałą dla agentów CIA, FBI, etc. Według Johnsona, terror zbrodniarzy żydowskich jest bardziej perfidny niż terror mafii Włochów, Albańczyków, Czeczenów, Latynosów czy Irlandczyków. Zbrodniarze żydowscy wykazują najwięcej sadystycznego zadowolenia z zadawania bólu, zabijania dzieci oraz ludzi bezbronnych, tak kobiet, jak i mężczyzn.

W dalszym ciągu Johnson pisze, że państwo Izrael stanowi bazę dla zbrodniarzy żydowskich. Daje im możliwości wzrostu w siłę w ramach światowej mafii żydowskiej, w żydowskim handlu narkotykami i pornografią, sadystycznym znęcaniu się nad dziećmi oraz handlu żywym towarem, pod warunkiem, że Żydówki nie są ofiarami tego handlu. Żadna z tych zbrodni nie jest karana w Izraelu, a zbrodniarze ich dokonujący mają zapewnioną ochronę i nie wydaje się ich obcym państwom. Duży artykuł w tej sprawie opublikował kiedyś miesięcznik „National Geographic”.

FBI oraz media w USA poświęcają dużo uwagi mafii włoskiej „Cosa Nostra”, podczas gdy większość zorganizowanej zbrodni na świecie znajduje się pod kontrolą „Koszer Nostry”, czyli mafii żydowskiej, której – według podanych wyżej źródeł – policja w USA się boi. Jako zajadły syjonista, Michael Chertoff, szef bezpieczeństwa USA (Homeland Security) przy rządzie Busha, gwarantował, że zorganizowana żydowska zbrodnia w USA nie będzie podlegała takiemu śledztwu, jakie jest stosowane np. w stosunku do mafii włoskiej „Cosa Nostra”.

Korzenie mafii żydowskiej sięgają carskich czasów, gdy w Petersburgu w 1917 roku, w czasie puczu przeciwko rządowi Kereńskiego, Lenin i Trocki przejęli władzę, płacąc za pomoc zorganizowanej zbrodni, głównie żydowskiej, przywiezionymi z zagranicy pieniędzmi. Jak wiadomo, Lenin działał jako agent niemiecki w celu likwidacji frontu wschodniego, a Trocki przed wyjazdem z Nowego Jorku do Rosji został zaopatrzony w paszport amerykański i 20 milionów dolarów w złocie przez żydowskich bankierów nowojorskich.

W latach siedemdziesiątych XX wieku sowiecka gospodarka w dużej mierze działała za pomocą czarnego rynku, w którym duży udział miała mafia żydowska, zahartowana w łagrach gułagu, gdzie wielu kryminalistów żydowskich przetrwało ciężkie wyroki i gdzie organizowali się jako żydowski Bund. Kiedy amerykański senator Henry „Scoop” Jackson przeprowadził ustawę uzależniającą handel z Sowietami od zezwolenia na emigrację do Stanów Zjednoczonych rosyjskim Żydom, KGB zaczęło pozbywać się kryminalistów żydowskich i wysyłać ich do USA, gdzie byli witani jako ofiary antysemityzmu. Wtedy to KGB pozbyło się wielu członków żydowskiej mafii przy pomocy działalności jakoby charytatywnej „Anty-Defamation League” i „Hebrew Aid Society” w Stanach, które stały się „Nową Ziemią Obiecaną” dla mafii żydowskiej.

Profesor Johnson pisze, że kryminalista sowiecki Marat Bałaguła założył w Brighton Beach, rosyjskiej części Brooklynu, restaurację „Odessa”, która wkrótce stała się kwaterą główną nie tylko mafii żydowskiej, ale również centralą organizacyjną syjonistów, włącznie z kobiecą grupą „Hadassah”. Z tej „Odessy” mafia żydowska zaczęła rządzić Brooklynem i wydawać wyroki skuteczniej niż miejscowe sądy. Bałaguła stworzył „państwo w państwie”, którego wyroki śmierci wykonywano publicznie, np. gangsterów włoskich likwidowano na ulicach Nowego Jorku. Wcześniej w Sowietach Bałaguła był konfidentem KGB, którego funkcjonariusze próbowali współpracować z mafią żydowską pod koniec zimnej wojny.

Z kolei Siemion Mogilewicz, urodzony w Kijowie w 1946 roku, stworzył, zdaniem profesora Johnsona, imperium zbrodni w Afryce Północnej, Arabii Saudyjskiej i w Wenezueli, ze stolicą w Brooklynie. CIA uważa go (według książki nieżyjącego już R. I. Friedmana) za najgroźniejszego człowieka na świecie, którego nazwiska media zachodnie kontrolowane przez syjonistów nigdy nie wymieniają, jak również blokują informacje o mafii żydowskiej. Mogilewicz ma wpływ na wszystkie giełdy za pomocą sieci zatrudniającej setki ludzi, nawet z doktoratami w informatyce, fizyce i ekonomii. Udało mu się „zalegalizować” dochody w wysokości siedmiu miliardów dolarów przez wydział centralnego banku USA, Bank of New York.

Mogilewicz kontroluje handel wódką w Rosji i w centralnej Europie, jak też domy publiczne w Izraelu, gdzie Rosjanki i Ukrainki, nie-Żydówki, są zmuszane do prostytucji. Jest on właścicielem przemysłu zbrojeniowego na Węgrzech i kontroluje uzbrojone bandy, tak że NATO uważa go za zagrożenie pokoju w Europie, ponieważ jakoby posiada bomby nuklearne z arsenałów członków NATO. Kiedy ministerstwo sprawiedliwości w USA próbowało wszcząć śledztwo przeciwko niemu, on oskarżył śledczych o antysemityzm. W styczniu 2008 roku został aresztowany przez Rosjan.

Rabin Ronald Greenwald, doradca prezydenta Nixona na rzecz biedoty żydowskiej, podobnie wyzyskiwanej, jak żydowskie ofiary nazizmu przez żydowski ruch roszczeniowy, opisany dokładnie przez profesora Normana Finkelsteina. Natomiast Greenwald ma – zdaniem profesora Johnsona – powiązania z mafią „Kosher Nostra”, dzięki czemu jakoby podwoiła się ilość głosów Żydów oddanych na Nixona w wyborach prezydenckich, jak również odwołane były śledztwa FBI w sprawach gangsterów i oszustów żydowskich, takich jak miliarder Marc Rich, którego (ukrywającego się w Szwajcarii) ułaskawił „zapobiegawczo” prezydent Clinton, przy pomocy obecnego ministra sprawiedliwości Holdera w rządzie prezydenta Obamy.

Żydowscy kryminaliści sowieccy na Zachodzie pozują na ofiary komunizmu – ponieważ o w Sowietach dsiadywali wyroki za oszustwa i handel na czarnym rynku, obecnie występują w USA jako „sowieccy dysydenci”, co wzmacnia ich pozycję, tak jak i ich przynależność religijna oraz powiązania z Mossadem. Profesor Johnson konkluduje, że obecnie los Zachodu z USA na czele będzie się decydował w Moskwie, a nie w Waszyngtonie lub w Nowym Jorku, a ostateczna decyzja zapadnie w rezultacie walki „dwóch skorpionów”: z jednej strony „Kosher Nostry”, z drugiej zaś dzisiejszej wersji KGB, wspomaganej przez powiązania Rosji z Chinami.

Iwo Cyprian Pogonowski

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

xpio i inni - cos dla was do przemyslenia

Cytuj:
[b]Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy."[/b]

- Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

A ja dorzucę:
Cytuj:
#
#
„ZłOTE MYŚLI” SYJONISTÓW

"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla
#

"Palestyńczycy są bestiami na dwóch nogach." - Menachem Begin
#

"Naszą strategią było zawsze prowokowanie Arabów i otrzymywanie odpowiedniej odpowiedzi tak, byśmy ich mogli zaatakować i zmiażdżyć." - Mosze Dayan, szef sztabu IDF i minister obrony Izraela
#

"Za każdym razem, kiedy coś robimy, mówicie mi, Ameryka zrobi to i tamto...
Chcę wam coś powiedzieć bardzo jasno:
Nie martwcie się o amerykańską presję na Izrael. My, żydzi, kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie o tym wiedzą." - Ariel Sharon, premier Izraela
#

"Nie dbam o to, że postawicie mnie przed trybunałem w Norymberdze i zamkniecie w więzieniu na dożywocie, kiedy "zadanie" zostanie ukończone. Powieście mnie, jeśli chcecie, jako zbrodniarza wojennego. Czego nie rozumiecie to to, że "brudna robota" syjonizmu nie została jeszcze ukończona, daleko do tego." - Ariel Sharon, premier Izraela

Awatar użytkownika

@ aquabart przyjacielu

1. zważ na to, że tak na prawdę po raz pierwszy wypowiadam się w tej nieszczęsnej kwestii, więc wliczanie mnie do grona osób które ciągle coś torpedują jest nie merytoryczne :język:

2. nie znasz moich myśli i wątpię czy naprawdę zrozumiałeś o co mi chodziło, wątpię również że wnikliwe przeanalizowanie twoich wypowiedzi cokolwiek by zmieniło.
Sposób podejścia do kwestii żydowskiej, a właściwie jej "rydzykowa" forma z mojego punktu widzenia jest obarczona olbrzymim błędem.

3. doskonale zdaję sobie sprawę z zajadłości syjonizmu i że na dzień dzisiejszy to najbardziej aktywna i destrukcyjna forma rasizmu - ksenofobi i nie musisz mi o tym przypominać cytując łąjdaków z nią związanych.

4. jeśli ograniczył byś się do piętnowania powyższego, to ja osobiście stracił bym powody do kwestionowania twoich intencji jak również celowości działań.
Ludzie powinni wiedzieć że pod zasłoną dymną biednych ofiar holokaustu ukrywają się bestie nie wiele lepsze od ówczesnych oprawców.
Jednak to nie ich żydowskie pochodzenie i krew jest problemem , lecz intencje i działania które podjeli świadomie i z własnej woli.

P.S Nie jestem żydem, bynajmniej nic o tym nie wiem :język:
To tak na wszelki wypadek :język:

Awatar użytkownika

spokojnie xpio - daleki jestem od takich ocen
teraz z przyjemnoscia czytam twoj post gdzie ladnie uzywasz merytoryki i fajnie mnie punktujesz bez uzywania epitetow

choc po dzisiejszym dniu przyznaje ze ja tez popelnilem ten sam blad co Ty przyjacielu i pojechalem w innym watku po innych uzytkownikach w ktorych dopatrzylem sie tego co byc moze Ty we mnie

zaznaczam nie jestem fanatykiem
przeczytaj jeszcze raz uwaznie moja wymiane zdan Z Aniszai i Monika
tam NAPRAWSE jasno okreslilem swoj stosunek do tego

moje rydzykowe podejscie jest spowodowane wieloletnia blokada przez czynniki zewnetrzne na mozliwosc ekspresji w tym temacie wiec wybucham kiedy wyczuwam chec blokady mnie za to co przekazuje

Cytuj:
Jednak to nie ich żydowskie pochodzenie i krew jest problemem , lecz intencje i działania które podjeli świadomie i z własnej woli.

niestety jedno z drugim jest NIEROZERWALNE gdyz inaczej mowiac tasma montazowa produkujaca konkretne modele biokombinezonow zostala tak a nie inaczej zaprojektowana i tylko konkretni uzytkownicy moga ich uzywac stad wiec nierozerwalnosc genetyki z okreslonymi zachowaniami
chociaz jak juz wczesniej zaznaczylem wielu z tych uzytkownikow zaczyna powoli dostrzegac inne mozliwosci i na gwaltu rety prubuja przejsc na druga strone
ale to tak jak z bogaczem z wejsciem do raju ; latwiej bedzie wielbladowi przejsc przez ucho igielne niz bogaczowi bramy niebios

niestety wiele z tych ktorzy w tych (wiesz o jakie chodzi) biokombinezonach zaczyna zmieniac ich przeznaczenie zrobilo to za pozno, niektorym sie uda ale generalnie cala seria pojdzie do wykasowania aby zapoczatkowac nowa serie upgreadowana w nowym swiecie dalej trzywymiarowym

okreslenie swiadomosci ich dzialania nastapilo jeszce przed wejscie w biokombinezony - stad teraz niejako musza realizowac odgornie przyjety program obslugi konkretnie tej serii
stad w praktyce ok 85% tych obecnych uzytkownikow jest
Cytuj:
pod zasłoną dymną biednych ofiar holokaustu ukrywają się bestie nie wiele lepsze od ówczesnych oprawców

tylko w mniejszym lub wiekszym natezeniu
pozdrawiam i sorry za ostre slowa ale twoj post niejako przelal puchar goryczy

Ja po przekopaniu tematu zwrócę Ci kochany Wodniku honor ponieważ nie dopatrzyłam się słowa 'nienawiść' o które toczyliśmy spór. Jednak od razu wyjaśnię moje zdanie, tytuł tego tematu jest mocno tendencyjny/sugestywny i mnogość zakładanych przez Ciebie wątków o wiadomej tematyce może sugerować pewną delikatną obsesję na punkcie Żydów :tak:
I proszę się na mnie nie obrażać o to co napisałam ale odpowiedz mi na pytanie co z nimi zrobić? Bowiem ja widzę bardzo nieszczęśliwych ludzi, zapętlonych tak mocno w religii i rytualiźmie że nie wiem jak ich uzdrowić :so:
Nie dość że wyglądają mocno a-seksualnie, bawią się w koszerność, oczywiście standard (jeden z mych ulubionych) czyli jasny podział facet/kobieta, obrzezanie (doprawdy nie wiem jak można dać pokroić swoje miejsca intymne), ale co z tym zrobić? Przecież to psychoza, gorsza niż KK ...

Awatar użytkownika

Cytuj:
Jednak od razu wyjaśnię moje zdanie, tytuł tego tematu jest mocno tendencyjny/sugestywny

to NIE JEST MOJ TEMAT do cholery - ja go tylko S K O P I O W A L E M z innej strony :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:

Cytuj:
mnogość zakładanych przez Ciebie wątków o wiadomej tematyce może sugerować pewną delikatną obsesję na punkcie Żydów

czy aby na pewno Monia???
palcem wytykac nie bendem bo nie chcem :język:
ale popatrz uwaznie ze jest wiele osób ktore te tematy zakladajaw ilosci czesto wiekszej niz moja skromna osoba

a co najwazniejsze zwroc prosze uwage ze najczejsciej ograniczam sie do CYTOWANIA znalezionych info w internecie - podobnie jak szanowna kolezanka Bou
obsesji nie mam tylko ze staram sie zwrocic uwage na problem ktory mimo ze znany od wileu dziesiatkow lat zawsze byl SPECJALNIE ignorowany, osmieszany i traktowany WLASNIE JAK OBSESJA
stad moje i chyba nie tylko posty i tematy majace ten problem przyblizyc
pozdrawiam

Słońce ale dlaczego akurat Żydzi? Dlaczego taki nurt -akurat dociekanie tego? ,a nie np. rodzina królewska?
O to mi chodzi :D

Awatar użytkownika

Monia, oto rodzina królewska, drzewko królowej jaszczurki. :tak:
Obrazek
Obrazek

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

Cytuj:
a nie np. rodzina królewska?

Moniczko - buaahahaaaaahahhahaaaaaaaaa
przeciez habsburgowie i jasnie oswiecona ela draco Quinn TEZ JEST Z POCHODZENIA ZYDOWKA :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:

DZIZES - WIDZISZ I NIE GRZMISZ

PATRZA A NIE WIDZA
SLUCHAJA A NIE SLYSZA

JESZCZE RAZ ODSYLAM DO LITERATURY ZRODLOWEJ
A ZWLASZCZA STWIERDZENIA iCKA DAWIDA ZE ZYDZI TO REPTILIANIE CO masz potwierdzone w wielu zrodlach

pozdrawiam :hejka:

edit: o widzisz i masz drugiego antysemite mr Fufek :mrgreen: :język: a wraz z nim piekny dokument zrodlowy

Wnioskuję strzeliłam sporą gafę 8-) :mrgreen:

Awatar użytkownika

Antysemici wszystkich krajów, łączcie się! :wacko: :dope:

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

http://marucha.wordpress.com/2010/01/13/co-sie-stalo-w-damaszku-1840/

Cytuj:
Co się stało w Damaszku 1840?

Żydowskie mordy rytualne są rzeczywistością i nie dadzą się w żaden sposób wytłumaczyć jedynie „antysemityzmem” czy „rasizmem”. Zbyt wiele mamy przekazów historycznych, zapisków sądowych świeckich i kościelnych, książek, artykułów w gazetach, malowideł, opowieści, nawet ballad – czy wreszcie zapisków w Biblii – aby był to tylko przypadek.

Zbyt często bogaci i wpływowi Żydzi usiłowali wpływać na toczące się w rożnych krajach śledztwa w sprawie mordów rytualnych, aby były to wydarzenia losowe.

Co więcej, ponad 20 katolickich świętych i błogosławionych było ofiarami mordów rytualnych. Wiemy, jak drobiazgowe są procesy kanonizacyjne. Wiec nie ma znaczenia, że dzisiejszy Watykan, w myśl reguł poprawności politycznej, odcina się od oskarżeń. Papieże mijają, Kościół trwa.

To nie antysemityzm dał początek wieściom o żydowskich mordach rytualnych. Odwrotnie: to świadomość istnienia tych mordów powodowała fale niechęci do Żydów, a wiec przejawy tego, co Żydzi usiłują zwać „antysemityzmem”. Tak bywało w Polsce.

II Wojna Światowa położyła kres wszelkim obiektywnym badaniom zjawiska mordów rytualnych i nie tylko. Lecz w ostatnich latach temat ten, niczym oliwa, ponownie wypływa na wierzch. W roku 1985 opublikowano w języku arabskim książkę o mordach w Damaszku, a w roku 1991 ukazało się jej anglojęzyczne tłumaczenie.

W roku 2000 praktycznie nikomu nieznany badacz, Philip de Vier, opublikował prywatny manuskrypt zatytułowany „Krwawy rytuał”, który później (w odcinkach) ukazywał sie w prasie i był rozprowadzany przez Eagle Publications. Manuskrypt zawiera ponad 200 doskonale udokumentowanych przypadków mordów rytualnych, które nie jest łatwo zanegować rutynowym bełkotem o „antysemityzmie”. Ukazał się tez w formie książkowej, wydany przez National Vanguard Books.

Podwójne morderstwo w Damaszku w roku 1840 było wydarzeniem na skale światową. Cała ówczesna prasa śledziła je w najdrobniejszych szczegółach – i mimo iż liderzy światowego judaizmu starali się za wszelka cenę ukręcić łeb sprawie, nie udało im się zwalić wszystkiego na tzw. „antysemityzm” ani sfałszować wymowy faktów.

Damaszek jest najstarszym, bez przerwy zamieszkiwanym miastem na kuli ziemskiej. W roku 1840 liczył 20 tys mieszkańców – mniej więcej tyle samo, co ówczesna Palestyna. Syria była podówczas prowincją Imperium Otomańskiego. Damaszek zawsze był międzynarodowym i wielokulturowym miastem. Arabowie, chrześcijanie, Żydzi, Turcy oraz grupy ludności z Europy koegzystowały w zgodzie, każda grupa zaś miała swego konsula.

Purim, żydowskie święto zemsty, przypadł na 15 lutego 1840 roku.

5 lutego Ojciec Tomasz (Padre Tomasso), katolicki ksiądz i mnich z Sardynii oraz jego arabski służący, Ibrahim Amara (który poszedł go szukać), jakby zniknęli z powierzchni ziemi.

Padre Tomasso znal dobrze miasto, nie mógł wiec zabłądzić. Jego znikniecie spowodowało duże poruszenie. Po kilku dniach niespokojnego oczekiwania na jego powrót, konsul francuski (reprezentował on interesy Królestwa Sardynii) Comte de Ratti-Menton, poprosił gubernatora o zbadanie sprawy.

Miasteczko było gęsto zamieszkałe, z wąskimi uliczkami. W takim otoczeniu trudno jest cokolwiek ukryć przed oczami sąsiadów. Szybko okazało się, że ślady prowadzą do pewnych członków żydowskiej społeczności w Damaszku.

Dr Helmut Schramm w swym raporcie stwierdził, iż Padre Tomasso, znany z tego, że za darmo rozdawał lekarstwa (także Żydom) został podstępnie zwabiony do domu niejakiego Davida Harari, gdzie dokonano na nim okrutnego mordu. Ten sam los spotkał jego służącego, który przyszedł go szukać. Zwabiony do domu Żyda o nazwisku Meir Farhi, został zabity w obecności kilku miejscowych żydowskich dostojników. Ofiarom spuszczono krew, rozlano do butelek – zaś konspiratorzy zapalili sobie tureckie fajki i raczyli się napojami alkoholowymi. Czyli, mówiąc inaczej, urządzili sobie party.

Oprocz Davida Harari i Meira Fahri, aresztowano Aarona, Isaaka i Józefa Harari, Sulimana Al-Hallaqa (żydowskiego cyrulika), Aslana Farki, Mourada Al-Fathal. Jeden z konspiratorów, rabin Mousa Al-Afieh, przeszedł na Islam przed wyznaniem szczegółów zbrodni. Inny rabin, Moussa Bokhoor Yehuda, został aresztowany.

Wielki Rabin Jakub Al-Entabi, wezwany przed sad, potwierdził, iż niektórzy Żydzi praktykowali krwawe rytuały i ze on sam otrzymał krew do tych celów.

Konsul Generalny Egiptu napisał 2 kwietnia 1840 roku do Ministra Spraw Zagranicznych Francji:

„Czuję się zobowiązany do zaprezentowania Panu kopii raportu, jaki został wysłany do Mohammeda Ali, przygotowany przez rabina Al-Afieh, który przeszedł na Islam. Raport wyjawia prawdę, iż ludzka krew jest konieczna do celebrowania żydowskiego święta Yom Kippur.

To niezwykłe odkrycie pomaga nam zrozumieć, dlaczego wielu ludzi zniknęło bez śladu i nigdy nie dowiedzieliśmy się, co się z nimi stało. Dotyczy to również greckich niewolników, kupowanych przez Żydów podczas wojny, którzy podobnie zniknęli w niewytłumaczalny sposób”.

Z tego wynika, iż w otomańskim imperium zjawisko mordów rytualnych nie bylo bynajmniej rzadkie.

Francuski Konsul stwierdził, iż Żydzi z Damaszku usiłowali przekupić ogromnymi sumami pieniędzy niektórych pracowników francuskiego konsulatu, aby zatrzeć wszelkie slady tej i innych, podobnych zbrodni.

Warto zauważyć, iż Konsul Austrii złożył propozycję, aby całą sprawę oddać w ręce komisji złożonej z czterech europejskich konsulów. Ponieważ jednak wszyscy czterej „europejscy” konsulowie byli Żydami, sprawa zostałaby natychmiast zatuszowana.

Encyclopedia Judaica (1971) insynuuje, iż Padre Tomasso był zamieszany w jakieś „ciemne interesy”, ale nie podaje bodaj najmniejszego dowodu na swe oszczerstwa.

Łowcy „antysemityzmu” klasyfikują sprawę mordu w Damaszku jako jedną z trzech najważniejszych „antysemickich” afer ówczesnej epoki. Pozostałe dwie – to sprawa kapitana Dreyfussa i przypadek Beilissa w Kijowie.

Władze sporządziły wykaz bogactw, jakie zgromadził każdy z oskarżonych. Jeden „worek” byl wart tyle, co pięć złotych lirów albo 125 złotych franków. Widać, że nie byli to biedni Żydzi z jakiegoś getta – szewcy, krawcy czy naprawiacze maszyn do szycia. Wszyscy byli niezwykle zamożnymi ludźmi: bankierami, handlowcami, mówili językami obcymi, brali udział w polityce i administracji.

Dla ciekawości – oto wykaz:

Murad Farhi – 5000 worków złota
David Farhi – 500
Isaac Harari – 500
Aaron Harari – 5000
Joseph Harari – 300
Joseph Lifyado – 100
Moussa Abou Al-Afieh – 50
Moussa Salayankhi – 500
Aslan Farhi – 50
Joseph Farhi – 2000
Yehya Meyer Farhi – 300
Jacob Abou Al-Afieh – 100
Aaron Islambouli (Stambouli) – 2000
Rabin Jacob Intabi – podobno nie miał żadnych własnych środków, żył z datków.

Nie da się zaprzeczyć, iż ówczesne metody śledcze uciekały się do tortur – nie było to w owych czasach nic niezwykłego. Nie jest i dzisiaj, nawet w tak cywilizowanych państwach, jak USA. I na pewno nie stosowano tortur tylko dlatego, ze oskarżeni byli Żydami.

Tortury mogą doprowadzić do „wyznawania” całkowitych fantazji pod wpływem strachu i bólu. Ale mogą też doprowadzić do wyjawienia prawdy – i tak też się stało w procesie w Damaszku. Wymuszone niezależnie od siebie zeznania różnych osób pokrywały się ze sobą i pokrywały się też z zeznaniami tych konspiratorów, którzy woleli, nie czekając na tortury, od razu wyznać prawdę. Wiele z zeznań można było później sprawdzić, np. gdzie ukryto zwłoki.

Śledztwo wyjawiło mnóstwo makabrycznych, wręcz diabolicznych szczegółów, których zaoszczędzimy czytelnikom.

Pod koniec kwietnia 1840 czterech Żydów uniewinniono, resztę osadzono jako winnych zbrodni.

Oczywiście Żydzi z całego świata podjęli akcję na rzecz uratowania „niewinnych” Żydów z Damaszku. W akcji brali udział m.in. Adolphe Cremieux (szef najważniejszej ówczesnej organizacji żydowskiej), Solomon Rotschild, Moses Montefiore i inni. Pod wpływem ciężkich łapówek i nacisków politycznych, żydowscy mordercy zostali ułaskawieni (nie uniewinnieni, lecz ułaskawieni) przez Kedywa Egiptu, którego na dobra sprawę nie bardzo obchodzili niewierni, za jakich uważał zarówno żydów, jak i chrześcijan.

Allgemeine Zeitung nr 152 z 1840 roku napisał, że „chociaż każdego roku w Damaszku znika wiele chrześcijańskich dzieci bez śladu i chociaż zawsze wszystko wskazuje na to, iż Żydzi sa sprawcami zniknięć, nikt nie ośmiela się otwarcie ich oskarżyć, gdyż pieniądze dają im ogromne wpływy i bezkarność u skorumpowanych władz tureckich”.

Dziś w wielu kręgach afera z Damaszku uchodzi tylko za „przejaw skrajnego antysemityzmu”. Żydzi są znani z przepisywania historii na nowo.

Ale czyżby było to tylko „freudiańskie przejęzyczenie się”, gdy Żyd Adolphe Cremieux powiedział: „Jeśli żydowska religia nakazuje morderstwa, to my wszyscy – oświeceni żydzi, chrześcijanie, muzulmanie – podnieśmy się jak jeden mąż i zlikwidujmy ten barbarzyński kult!”.

Wybrana literatura:
Jonathan Frankel „The Damascus Affair: Ritual Murder”
Helmut Schramm „Der Judische Ritualmord”
Mustafa Tlass „Matzah Of Zion” (albo „Matzo”)
Achille Laurent „Relation Historique Des Affaires De Syrie Depuis 1840 A’ 1842″

Warto też wrzucić na Google frazę: „Padre Tomasso Damascus”.

Cytuj:
Ukryty Holocaust – Eustace Mullins

W XIX wieku rozpoczęło się nieustanne niszczenie cywilizacji przez drapieżne hordy bezbożnego komunizmu, jak również planowana przez nich zagłada wszystkich nie-żydowskich społeczności i organizacji politycznych. Spowodowało to niesamowite cierpienia i śmierć wielu milionów chrześcijan w różnych częściach świata. Podczas gdy te chrześcijańskie ofiary leżą w grobach, nieznane i nie opłakane, nowa klasa międzynarodowych obywateli (twórców marksistowskiego terroryzmu) głosi, że są jedynymi „ofiarami”, które znosiły cierpienia przez ostatnie 150 lat. To oni żądają by świat płakał za nich, gdyż oni kontrolują świat.

Oni – zwiastuny terroru – twierdzą, że są „uchodźcami”, ponieważ nie mieli własnego państwa, ale od dwóch tysięcy lat infekowali cywilizowane społeczeństwa we wszystkich częściach świata, przynosząc ze sobą, w każdym przypadku, choroby i śmierć.

Pojawiali się z jednego zrujnowanego państwa do drugiego, niejako uchodźcy, ale jako ostateczni zwycięzcy, znoszący swoje łupy, i mknący przez porty, które sami utworzyli i wiedzieli jak się w nich poruszać, dopóki nie przyszli do innego przyjmującego ich kraju.

Ze sobą przynosili, jak średniowieczne zarazy – dżumy (zakażenia o których rozprzestrzenianie byli oskarżani), straszliwe skażenia, robactwo, które szybko rozprzestrzeniało się w nowym państwie, i niszczyło wszystkich, którzy stawali się ich ofiarami. Ta zaraza to światowy komunizm, a jego znani nosiciele, włochaci padlinożercy, którzy znaleźli sobie drogę przez kanały ściekowe do każdego cywilizowanego miejsca, to międzynarodowi Żydzi.

Wzywa się nas do opłakiwania wyłącznie Żydów, i ignorowania wielu milionów prawdziwych ofiar światowego terroryzmu w ciągu ostatnich 150 lat, kroniki takiej grozy, że ledwo można znieść to, by spisać ten krwawy rejestr, nie tylko w obawie, że świat mógłby odłożyć na bok swoje interesy w celu opłakania tych niezliczonych ofiar międzynarodowego terroryzmu komunistycznego, ale że tragiczny los tych niewinnych ludzi, w większości kobiet i dzieci, stanowi taki patos, że serce mogłoby pęknąć w wyniku jego przerażających konsekwencji dla wszystkich dzisiaj żyjących.

Jedną z pierwszych ofiar międzynarodowych finansistów, wkrótce po opublikowaniu Manifestu Komunistycznego przez Karola Marksa w 1848 roku, była cywilizacja południowej części Stanów Zjednoczonych. Biali imigranci wyrwali z nieprzyjaznego terenu sposoby by stworzyć jedną kulturę, która wśród bardziej nieokrzesanej i niewykształconej części nowej Republiki mogła tylko powodować gapienie się z podziwem, jednak podziw ten wkrótce zamienił się w zazdrość, a następnie w nienawiść. Nienawiść ta przyprowadziła wojska na południe Ameryki, przynosząc terrorystów, którzy, w tym czasie nieznani, byli pierwszymi komunistycznymi despotami, zdecydowanymi na wyładowanie swojej nienawiści i politykę zagłady wszystkich cywilizowanych ludzi.

Południowcy byli dość niefortunnie ich pierwszymi ofiarami. Na podbitym południu ustanowione zostały rządy wojskowe, działające wyłącznie na totalitarnych koncepcjach bezbożnego komunizmu, z sądami działającymi w stanie wojennym. Południowcy zostali pozbawieni konstytucji, prawa do własności, a nawet do życia.

Ich domy zostały splądrowane i spalone, a dzikim hordom pozwolono na dokonywanie gwałtów i grabieży nieruchomości, w których były tylko kobiety i dzieci. Odmawianie południowcom odziedziczonych praw, które jeszcze im się należały zgodnie z prawem tego kraju. Brutalne rządy terroru, federalni sędziowie, sądy i więziennictwo, zostały utworzone po raz pierwszy w każdym stanie. Dla patriotów z południa, którzy odważyli się zaprotestować, utworzono federalne placówki psychiatryczne, jeżeli nie zostali rozstrzelani na miejscu.

Z Nowego Jorku przybyli żydowscy włóczędzy – Lehmanowie, Baruchowie i inni specjalni emisariusze Rothschildów, by wyrwać od wdów i sierot po zmarłych Konfederatach ostatnie grosze, resztki ich mienia, i ich zdewastowaną ziemię. „Federalna” władza była bezwzględna, gdyż wojskowa odbudowa południa była strefą okupowaną gdzie nie pozwolono na żadne demokratyczne procedury wobec pokonanych południowców, dopóki nie zostali pozbawieni resztek swoich domostw. Ograbionych zmuszono do utrzymania się z jakichkolwiek żałosnych ocalałych środków.

Także w Europie cywilizowane narody nękane były przez cały XIX wiek kolejnymi wojnami i rewolucjami, które doprowadziły do milionów chrześcijańskich uchodźców. Współczesna historia zaczyna się od Kongresu Wiedeńskiego w 1815 r., kiedy Żydzi, uwolnieni z gett i niosący ze sobą złoto zgromadzone

przez Rothschildów, poprzez podżegania i finansowanie wojen od 1775 roku do 1812, wykorzystywali zdobyte bogactwa by zachwiać rządami Europy i skazać je na przerażający spadek w niepamięć. Ich ofiary były bezradne wobec żydowskich ataków, ponieważ byli chrześcijanami, którzy uwierzyli, że sprawami ziemskimi rządzi miłość bliźniego. I tak to było, do czasu kiedy szatan zainterweniował poprzez swoich. Dla żadnego chrześcijanina niemożliwe było aby sądzić, że takie krwiożercze dzikusy mogły żyć wśród cywilizowanych ludzi.

Chrześcijanie nie mogli też, wyznając religię miłości Chrystusa do ludzkości, zrozumieć zjadliwej nienawiści, jaką Żyd nosił w sobie wobec wszystkich bożych stworzeń, która nie mieści się w głowach żadnych cywilizowanych ludzi. [Proszę pamiętać, że wspomniany powyżej Kongres Wiedeński był możliwy dzięki rodzinie Romanowów i tej niemieckiej szlachetności Rosji, o której Mullins teraz mówi, że była błogosławieństwem dla Rosji, i ludzkości w ogóle]

Dopiero teraz, kiedy chrześcijańskie narody na całym świecie podążają ku unicestwieniu, zorganizowanemu przez mistrzowski plan żydowski, można zacząć widzieć cechy charakteru wroga.

W Nowej Rzeczpospolitej, w kwietniu 1983 roku, odnotowano, że polski agitator, Adam Michnik, jest oskarżany o to, że jest syjonistą ‘gotowym na torturowanie patriotycznych przeciwników’. W tym samym czasie Jerzy Urban napisał w polskim czasopiśmie, że należy się sprzeciwiać ‘krwiożerczości syjonistycznej doktryny i praktyki’.

Urban zwraca uwagę na ‘ludobójstwo w wydaniu Izraela’, odnosząc się do trwającej rzezi arabskich kobiet i dzieci pod przywództwem fanatycznych syjonistów podczas Rosz Haszanah, religijnego święta, które umożliwiło osiągnięcie podwójnego celu – rytualne morderstwo żydowskie i polityczne zamiary najsłynniejszego terrorysty, premiera Menachema Begina, który żądał wymordowania wszystkich arabskich mężczyzn, kobiet i dzieci, na terenach, które Żydzi planowali zagarnąć i zasiedlić na Bliskim Wschodzie.

Urban pokazuje istotny punkt w odniesieniu do dobrze znanych ludobójczych praktyk rządu izraelskiego, sugerując, że Żydzi teraz rozkoszują się masowymi mordami jako formą rekompensaty za mit, że spokojnie szli na ‘śmierć’ w notorycznym wymyśle ‘holokaustu’, bez stawiania najmniejszego oporu wobec ich nazistowskich „morderców”.

Pomysł, że ‘pasywni’ dotąd Żydzi, po raz pierwszy w historii, uczą się zabijać, przeczy całej zapisanej historii tej zarazy.

Istnieje zbyt wiele dobrze udokumentowanych rzezi w historii, podczas których Żydzi torturowali i mordowali swoje ofiary z największą radością, rozkoszując się barbarzyńskimi praktykami wyrywania serc kobietom i dzieciom, i rozmazywania ich krwi na swoich twarzach, a Żydówki wyrywały pulsujące wnętrzności swoich umierających ofiar, owijały się wokół talii parującymi jeszcze dowodami zwycięstwa, i zaczynały tradycyjne tańce żydowskie Hatikvah, jako święto ich triumfu nad pokonanymi wrogami.

Wiele takich dokonywanych rzezi na ofiarach przez Żydów, zawartych jest w księdze Estery:

ESTERA VIII: 11: „Kiedy król nakazał Żydom, którzy byli w innych miastach, aby zebrali się razem, i stanęli w obronie życia, aby zniszczyć, wyrżnąć, i spowodować by zginęli wszyscy ludzie i prowincje, które by ich atakowały, zarówno dzieci jak i kobiety, oraz by zabrać rzeczy swoich ofiar.” Dlatego żydowska prostytutka używała swojej władzy nad królem, by pozwolił Żydom na masakry, ‘zarówno niemowląt jak i dzieci”, nie tylko w jednym mieście, ale w całym królestwie, ponieważ ‘Żydzi byli w każdym mieście’, tak jak dzisiaj.

Ta biblijna historia opisuje pierwszy przypadek totalnej wojny, w której miały być zabite kobiety i dzieci, w przeciwieństwie do tradycyjnej walki, w których zawodowi żołnierze, przeszkoleni do tego zadania, spotykali się na polu bitewnym by walczyć ze sobą i z honorem wygrać lub przegrać. Żydzi, podobnie jak ich milion dolarów na tydzień apologeci, Pat Robertson i pastor Jerry Falwell, dokładają wszelkich starań, aby wyjaśnić nam, że nie muszą walczyć na polu bitwy, aby zdobyć terytorium, bo Bóg obiecał im Ziemię, i ta ‘święta obietnica’ jest jedynym prawem w dzisiejszym świecie. Miejmy nadzieję, że w pewnym momencie Falwell i Robertson pokażą nam prawdziwe dokumenty, na których sporządzono ten historyczny akt.

Do tej pory ignorują wszystkie pytania o dowodach ich fantastycznych roszczeń w imieniu Żydów, i za to otrzymują miliony. Pomimo widocznych wysiłków Falwella i Robertsona w imieniu żydowskiego planu zamordowania świata, okazuje się, że Żyd woli uniknąć pola bitwy i walki twarzą w twarz, i ukradkiem organizuje rzezie bezradnych kobiet i dzieci.

Taka była ich historia, a obecnie oglądamy ją na żywo w kolorowej telewizji. To ta wrodzona żądza krwi Żydów doprowadziła do tego, by wybrali na swoje główne „religijne” święto, święto Purim, które celebruje rzeż niewiniątek.

Jeden z najbardziej uderzających elementów tego znanego cytatu z Księgi Estery, jedynej prawdziwej żydowskiej księgi Biblii, i z tego powodu jedynej, w której nie występuje bóg, pokazuje, że hasłem Żydów wskazującym na ich znajomość Żydowskiego Planu Morderstwa Świata jest ich pamięć o rzezi niewiniątek, i odzew „miałem dobry dzień”.

Od tamtej masakry, Żydzi zawsze podawali to rozpoznawcze hasło, w jidysz lub w jakimkolwiek języku konkretnego narodu, który planowali przejąć, mówiąc: ‘dobrego dnia’, co oznacza, oczywiście, że „czekamy z niecierpliwością na więcej rzezi kobiet i dzieci gojów lub bydła gojów’. Teraz, gdy w USA Żydzi osiągnęli tak ogromną władzę ekonomiczną i polityczną, wydali instrukcje wszystkim swoim pracownikom ogromnej sieci detalicznej branży spożywczej, aptek i sklepów odzieżowych, której są właścicielami w całych Stanach Zjednoczonych, że muszą witać klientów, mówiąc: ‘miłego dnia’.

To pozornie przyjazne i podobno bezsensowne pozdrowienie pozwala Żydowi wiedzieć, że jest w sklepie należącym do Żydów, i że jego właściciele spodziewają się mieć ‘dobry dzień’ w przyszłości, poprzez większą ilość rzezi niewinnych gojów i bezbronnych kobiet i dzieci.

Najważniejszym twierdzeniem w Księdze Estery jest ostrzeżenie, że ‘padł na nich strach przed Żydami’.

Dziś czarny cień nadchodzącej tragedii unosi się nad każdym chrześcijaninem, z powodu obawy przed Żydami, i z powodu ich instynktownej wiedzy o tym, jak bydlę zamknięte w rzeźni, że Żyd zamierza zabić je dla zysku.

Jakub Timerman w pouczającej serii artykułów w New Yorker Magazine w 1982 roku, powiedział: „Aby zrozumieć istnienie kogoś innego i następnie uznać jego istnienie bez nienawiści, jest czymś nowym dla Izraela jako całości”.

Ten inny, oczywiście, znaczy nie-Żyd, ktoś, na kogo Żyd nie może patrzeć bez nienawiści. Ze względu na swoją dziką naturę, Żyd chce tylko go zabić i wypić jego krew. To jest to straszne pragnienie, które wyklucza Żyda z pokojowego istnienia w każdym cywilizowanym kraju, a który był jedynym odpowiedzialnym za sporadyczny ale nieskuteczny opór, który przeznaczeni na chrześcijańskie ofiary składali w opozycji do jego morderczych planów.

Żyd ma tylko jeden cel na Bliskim Wschodzie, a jest nim wymordowanie wszystkich arabskich mieszkańców i przejęcie ich ziemi. Wielki uczony – dr Erie Bischoff, zrobił to odkrycie w oficjalnych tekstach żydowskich Thikune Zohar, Wydanie Berdiwetsch, 88b, książce, która, jak wszystkie żydowskie ‘religijne’ teksty, jest rzeczywiście kodem kabalistycznych rytuałów nawołujących do morderstwa nie-Żydów.

„Co więcej,” mówi Thikune Zohar, „istnieje przykazanie odnoszące się do zabijania obcych, którzy są jak zwierzęta. To zabijanie ma być przeprowadzone w sposób zgodny z prawem żydowskim. Ci, którzy nie dostosują się do żydowskiego prawa religijnego, muszą być złożeni w ofierze najwyższemu bogu”. Z punktu widzenia żydowskiego historyka, żydowska wojna światowa przeciwko wszystkim chrześcijanom trwa nieprzerwanym ciągiem wydarzeń od starożytności, kiedy żydowskie prostytutki, takie jak Estera, przekonywały władców by niszczyli swoich ludzi na kaprys Żydów.

W 1773 roku, Mayer Anselm Rothschild spotkał się z dwunastu czołowymi Żydami, by omówić upadek powstających narodów chrześcijańskich, zarówno w Nowym, jak i w Starym Świecie. Podczas amerykańskiej walki o niepodległość, Rothschild założył swoją fortunę za pieniądze otrzymane przez Elektora Hesse, jako zapłatę za najemników, których wynajął Brytyjczykom do zlikwidowania amerykańskich osadników.

Wojna 1812 roku została wywołana przez Rothschildów w celu zmuszenia odnowy przywileju w sprawie Banku Stanów Zjednoczonych. Kiedy prezydent Andrew Jackson w 1836 zawetował ten przywilej, Żydzi przyspieszyli kryzys finansowy i opracowali plan doprowadzenia do wojny domowej, która jednocześnie zniszczy amerykańską Republikę i ogołoci zamożne rodziny chrześcijańskie na południu. Tymczasem Manifest Komunistyczny z 1848 roku postawił Europę w ogniu rewolucji, wojen i kontrrewolucji.

W sierpniu 1903, Max Nordau w przemówieniu na VI Kongresie Syjonistycznym w Bazylei, Szwajcaria, ujawnił plan jeszcze większej pożogi – mającej nadejść wojny światowej:

„Pozwolę sobie wypowiedzieć następujące słowa, jakbym pokazywał szczeble drabiny prowadzącej nas w górę i w górę … Kongres syjonistyczny, angielska propozycja Ugandy; nadchodząca wojna światowa, konferencja pokojowa, kiedy przy pomocy Anglii zostanie utworzona wolna i żydowska Palestyna”. Max Nordau, człowiek, który marzył o śmierci 50 min chrześcijan.

Naprzód i wyżej, po trupach 50 mln więcej martwych chrześcijan – taka była ekstatyczna wizja Maxa Nordau o nadchodzącej wojnie światowej, a więc stało się. Zawodowi historycy nigdy nie mogli przedstawić zadowalającego wyjaśnienia, w jaki sposób narody europejskie dały się uwikłać w pierwszą wojnę światową.

Pokazano żydowskiego rewolucjonistę Gavrilo Princip zatrzymanego przez policję chwilę po śmiertelnym zranieniu arcyksięcia Ferdynanda i jego żony. Zabójstwo katolickiego monarchy ~ koronowanego księcia Franciszka Ferdynanda ~ następcy austriackiego tronu, było dokonane przez żydowskiego zabójcę Gavrilo Principa przy użyciu pistoletu Browning 28 czerwca 1914 roku. Syjonistyczna gazeta Pejewische Vordle napisała 13 stycznia 1919 roku: „międzynarodowe żydostwo … uwierzyło, że koniecznym jest by zmusić Europę do wojny, tak aby na całym świecie mogła rozpocząć się nowa żydowska era. Arcyksiążę Ferdynand został zamordowany przez Gavrilo Phncipa w Sarajewie; Austria zażądała przeprosin od Serbii, Serbia przeprosiła, ale Austria bez wyjaśnienia wypowiedziała wojnę.

Trzej żydowscy doradcy Cesarza Wilhelma – kanclerz Bethmann-Hollweg, Max Warburg i Albert Ballin, zmusili Kaisera do wypowiedzenia wojny, i zaangażowano w nią inne państwa.

Dlaczego? Aby zrealizować żydowski plan. W dniu 8 lutego 1920 roku, Sir Winston Churchill wyraził niepokój z powodu sytuacji na świecie w wywiadzie opublikowanym w niedzielnym wydaniu londyńskiego Illustrated Herald:

„Od czasów Adama (Spartakusa) Weishaupta, do czasów Karola Marksa, do czasów Trockiego, Beli Kuna, Róży Luksemburg i Emmy Goldman. Ten światowy spisek w celu obalenia cywilizacji i odbudowy społeczeństwa na bazie hamowanego rozwoju, zazdrosnej złośliwości i niemożliwej równości, stale postępował. Nie ma potrzeby wyolbrzymiania roli, jaką odegrali w tworzeniu bolszewizmu i działań prowadzących do rewolucji rosyjskiej, ci międzynarodowi, i w większości ateistyczni Żydzi. Z pewnością jest to bardzo duża rola: prawdopodobnie przewyższa wszystkie inne. Z wyjątkiem Lenina, większość czołowych postaci jest Żydami. Co więcej, główna inspiracja i zapał pochodzą od przywódców żydowskich”.

Churchill nawiązywał, oczywiście, do obalenia Kościoła prawosławnego w Rosji i zastąpienia go nienawistną bandą morderczych maniaków, którzy osiągnęli niewyobrażalny sukces poprzez przebiegłą pomoc finansową Jakuba Schiffa dla żydowskich rewolucjonistów, i dzięki Maxowi Warburgowi w Niemczech, który w kluczowym momencie rewolucji w Rosji zaaranżował by Lenin był przewieziony przez Niemcy do Rosji w zamkniętym pociągu, aby poprowadzić spiskowców do triumfu bolszewików.

Lord Churchill zbyt chętnie dokonał krwawego poświęcenia na dużą skalę w Gallipoli, składając brytyjskich żołnierzy jako ofiarę, przez co miał dużo zmartwień … gdyby Anglia nie była podżegana i nie rozpoczęła wojny, nie byłoby żadnego powodu by zrewolucjonizować niemieckie dowództwo i wysłać Lenina i finanse do Rosji

Orgia morderstw, wyjątkowych tortur i grabieży

Orgia morderstw, tortur i grabieży, która miała miejsce po żydowskim triumfie w Rosji, nigdy nie miała sobie równej w historii świata. Przez ponad tysiąc lat, Biali Rosjanie, potomkowie niemieckich osadników w Rosji, zapewniali taki klimat gospodarczy, że Rosja odnosiła sukcesy jako ‘spichlerz Europy’. W ciągu kilku dni, to stabilna cywilizacja zniknęła, i być może nigdy nie wróci. Szczęśliwcy to ci, którzy dostrzegli niebezpieczeństwo i zdążyli uciec z tym co mieli na sobie. Ci, którzy ociągali się lub starali się pomóc innym zostali rozstrzelani w masowych, nocnych egzekucjach, przy stałym turkocie karabinów maszynowych, tłumionym warkotem silników ciężarówek na pełnym gazie, by zagłuszyć odgłos strzałów i krzyki umierających. Gdybyś doświadczył wysokiego standardu życia w feudalnej Rosji, być może miałbyś inne zdanie na temat tego rzekomego dobrobytu. W dniu 13 marca 1917 roku, Jacob Schiff wysłał do Milyukowa, osobistego przyjaciela i nowego ministra spraw zagranicznych bolszewickiego Rewolucyjnego Rządu telegram, zamieszczony również w „New York Times, 10 kwietnia 1917 roku:

„Pozwólcie mi, jako nieubłaganemu wrogowi autokratycznego rządu tyranów, który bezlitośnie prześladował naszych religijnych współbraci, złożyć za waszym pośrednictwem gratulacje Rosjanom za to wspaniałe osiągnięcie, i życzyć sukcesów zarówno waszym towarzyszom rządowym jak i wam”. Wydanie to zamieszcza również entuzjastyczną odpowiedź Milyukowa: ‘„Jesteśmy zgodni w naszej nienawiści i niechęci do starego systemu, który został obalony”, [idiota! car abdykował dopiero 15 marca, bolszewicy nie doszli do władzy aż do listopada, a Milyukov nie był w rządzie, ale działał tak szybko, jak tylko mógł]

Wspaniałe córki Cara. Początkowo dziewczęta nie zginęły, gdyż w gorsety miały wszyte klejnoty, które w ten sposób miały być chronione, ale również po to, by rodzina miała jakieś pieniądze gdyby uciekli z kraju. Snajperzy byli przerażeni tym, że dziewczynki wytrzymywały kule, i obawiali się, że rodzina naprawdę miała moc w wyniku boskiego prawa (koncepcja, że królowie i królowe są umieszczani na tronie z woli Boga). By rozwiązać ten problem, snajperzy próbowali przebić je bagnetami. To również się nie udało z powodu klejnotów, więc wtedy oddali strzały w głowy z bliska

Słowem kluczowym jest tu „nienawiść”. Żydzi mogli swobodnie oddawać się swoim najbardziej żarliwym fantazjom masowego mordu bezbronnych ofiar. Chrześcijanie zostali wyciągnięci z łóżek, torturowani i zabici.

Niektórych pokrojono na kawałki, po trochu, podczas gdy innych znakowano gorącym żelazem, a oczy wykłuwano by zadać im nie do zniesienia ból. Innych umieszczano w skrzyniach, z których wystawały tylko głowy, ręce i nogi. Następnie do skrzyń wpuszczano wygłodniałe szczury, by ich ogryzały. Jeszcze innym przybijano do sufitu palce lub nogi, i zostawiano wiszących, dopóki nie umarli z wyczerpania.

Jaków (Yankel) Michajtowicz Jurowski, najbardziej znany jako główny kat ostatniego cesarza Rosji, cara Mikołaja i jego rodziny po rosyjskiej rewolucji w 1917 roku

Innych przykuwano łańcuchami do podłogi i w usta wlewano im gorący ołów. Wielu przywiązywano do koni i wleczono ulicami miasta, gdzie tłum obrzucał ich kamieniami i kopał do śmierci.

Matki wyciągano na plac i wyrywano z ich ramion dzieci. Czerwony terrorysta zabierał dziecko i trzymając je głową do dołu, żądał by chrześcijańska matka wyrzekła się Chrystusa. Jeśli tego nie zrobiła, podrzucał dziecko w górę, i wtedy inny oprawca podbiegał by spadło na szpic bagnetu. Chrześcijańskie kobiety w ciąży przykuwano łańcuchami do drzew, a ich dzieci wycinano z brzuchów.

W dniach rewolucji, w Rosji było wiele miejsc egzekucji, jedno z nich opisała Amerykańska Komisja Rorbacha (Defender, październik 1933):

‘Cała cementowa podłoga sali egzekucyjnej żydowskiej Czeka w Kijowie zalana była krwią grubości kilka cali. Była to straszna mieszanka krwi, mózgu i kawałków czaszek. Wszystkie ściany zbryzgane krwią. Ściek 25 cm szeroki, 25 cm głęboki o długości około 10 m, wypełniony był po brzegi krwią’.

['Niektóre ciała były wypatroszone, inne miały odcięte kończyny, niektóre dosłownie posiekane na kawałki. Jedni mieli oczy wydłubane z głowy, twarz, szyja i tułów pokryte głębokimi ranami. Idąc dalej, znaleźliśmy ciało z klinem wbitym w klatkę piersiową. Niektóre nie miały języka. W kącie odkryliśmy rozczłonkowane ręce i nogi, ale nie mogliśmy znaleźć ciał, do których by należały'.]

Wiemy już o radości, z jaką Jakub Schaff i inni żydowscy bankierzy, przyjęli wiadomość, że ich współbracia w wierze w Rosji zajęci byli ulubionymi żydowskimi praktykami masowej zbrodni, ale jaka była reakcja urzędników amerykańskiego rządu, dobrze poinformowanych o tych okropnościach przez swoich agentów?

Satanistyczni komunistyczni czekiści odczuwali przyjemność w brutalnym torturowaniu swoich ofiar – wielu z nich było katolikami: kapłanów w Kerson ukrzyżowano. Arcybiskup Andronnikov z Perm miał wydłubane oczy oraz odcięte uszy i nos. Byli czekiści, którzy po rozcięciu brzuchów swoich ofiar, wyciągali kawałek jelita cienkiego, przybijali go do słupa telegraficznego, i biczem zmuszali ofiarę do biegania wokół słupa, do czasu kiedy rozwinęło się całe jelito. Oczy dostojników Kościoła były wydłubywane, języki odcięte, i byli grzebani żywcem. Biskupa Woroneża gotowano żywcem w wielkim garnku, po czym zakonnikom, z rewolwerami przystawionymi do głów, kazano to pić. W Charkowie ludzie były skalpowani. W Carycynie i Kamyszynie piłą odcinano ręce. W Połtawie i Kremczugu ofiary były nasadzane na pale. W Odessie byli pieczeni żywcem w piecach, lub rozdzierani na kawałki. W Kijowie ofiary umieszczano w trumnach z rozkładającymi się ciałami i grzebano ich żywcem.

Mamy przynajmniej jeden zapis publicznej wypowiedzi wybitnego urzędnika państwowego, Woodrow Wilsona, prezydenta Stanów Zjednoczonych. W dniu 2 kwietnia 1917, Wilson, po otrzymaniu wiadomości o tych okrucieństwach, stanął przed Kongresem Stanów Zjednoczonych i powiedział: „Elegancka rodzina Romanowów została zamordowana kilka minut po zrobieniu tej fotografii … Autokracja, która tworzyła koronę na szczycie struktury politycznej Rosji, jak długo trwała i jak straszna była jej rzeczywista moc, faktycznie nie była rosyjską z pochodzenia, charakteru i celu; a teraz została obalona i wspaniali hojni Rosjanie zostali dodani w całym swoim naiwnym majestacie i mocy, do sił walczących o wolność światu sprawiedliwości i pokoju. Są oni partnerem odpowiednim dla Ligi Honoru”.

Naiwne odniesienie Wilsona do ‘nie-rosyjskiego’ charakteru carskiego rządu nawiązywał do faktu, że carowie byli potomkami Niemców, którzy osiedlili się w Rosji tysiąc lat wcześniej. Najstarsza dynastia w Europie, rosyjska arystokracja była ogłoszona przez komunistycznego propagandzistę Wilsona jako ‘nie-rosyjska’!

Ciekawe, jak Wilson opisałby swoje pochodzenie; prezydent Stanów Zjednoczonych, którego rodzina przebywała w Stanach Zjednoczonych krócej niż sto lat, i której pochodzenie rasowe i geograficzne nadal jest przedmiotem różnych spekulacji.

Wilson najwyraźniej uważał, że tysiąc lat życia Romanowów w Rosji nie kwalifikowały ich do rosyjskiego obywatelstwa, ale zastąpili ich komuniści, którzy nie tylko nie byli Rosjanami, ale nie należeli do żadnego narodu na ziemi.

W 1919 roku Komitet Overmana opublikował raport z wiążącego się z tym śledztwa. Zatytułowany „Przesłuchanie bolszewickich propagandystów przed Komitetem ds. Sądownictwa, Senatem USA, 65 Kongresem”, i są to zapisy zeznań Dr George A. Simonsa, byłego superintendenta Misji Metodystów w Rosji, z której pochodzi ten krótki cytat:

„Powiedziano nam, że setki agitatorów poszły w ślady Trockiego-Bronsteina, ludzi, którzy przybyli z Lower East Side w Nowym Jorku. Niektórzy z nich, kiedy dowiedzieli się, że jestem amerykańskim pastorem w Petersburgu, podchodzili do mnie i wydawali się bardzo zadowoleni, że był ktoś, kto mówił po angielsku, a ich łamana angielszczyzna wykazała, że nie byli prawdziwymi Amerykanami. „Wielu z tych mężczyzn zwracało się do mnie i od początku byłem pod wrażeniem dziwnego elementu jidysz w tym wszystkim, i szybko stało się oczywiste, że ponad połowa agitatorów w tzw ruchu bolszewickim była Żydami. Jestem głęboko przekonany, że to jest jidysz, i że jedna z jego baz znajduje się we wschodniej części Nowego Jorku.

„Najnowszą wstrząsająca informacją, przekazaną mi przez kogoś zacnego jest to, że w grudniu 1918, w północnej społeczności w Petersburgu ~ to właśnie, co nazywają filią sowieckiego reżimu pod prezydencją człowieka znanego jako Apfelbaum (Zinowiew) ~ na 388 członków, tylko 16 było prawdziwymi Rosjanami, z wyjątkiem jednego człowieka, Murzyna z Ameryki, który nazywa się prof. Gordon.

„Byłem pod wrażeniem tego, senatorze, że krótko po wielkiej rewolucji w zimie 1917 roku było kilkudziesięciu Żydów stojących na ławkach i skrzyniach, przemawiających z pianą na ustach, i często mawiałem do mojej siostry: „I do czego to dochodzi. To wszystko wygląda na jidysz „. Do tej pory mieliśmy bardzo niewielu Żydów, ponieważ były, jak wiadomo, ograniczenia wobec Żydów w Petersburgu, ale po rewolucji roiło się tam od nich, a większość agitatorów to byli Żydzi. „Chciałbym wspomnieć, że gdy do władzy doszli bolszewicy, w całym Petersburgu, od razu mieliśmy więcej odezw w jidysz, duże plakaty, a wszystko w języku jidysz. Stało się bardzo oczywiste, że teraz miał on stać się jednym z wielkich języków Rosji; i to nie podobało się prawdziwym Rosjanom. Powszechnie znany francuski dziennik „L’Illustration”, z 14 września 1918 napisał: „Kiedy ktoś pozna funkcjonariuszy, którzy obsługują bolszewicki rząd, jedna cecha przykuwa uwagę, że niemal wszyscy są Żydami. Ja w ogóle nie jestem antysemitą, ale muszę powiedzieć o tym, co rzuca się w oczy: wszędzie w Petersburgu, w Moskwie, w wojewódzkich okręgach, w komisariatach, w urzędach miasta, w Smolnym, w radach, spotykałem tylko i wyłącznie Żydów”.

„Im więcej badam rewolucję tym bardziej jest przekonany, że bolszewizm jest ruchem żydowskim, co może być wyjaśnione poprzez specjalne warunki, na których Żydzi zostali umieszczeni w Rosji”.

Sprawozdanie Overmana wyjaśnia, dlaczego Woodrow Wilson był tak szczęśliwy, że ‘nie-rosyjscy’ Romanowowie, intruzi którzy mieszkali w Rosji tylko przez tysiąc lat, na skutek okropnej metody obalenia ich rządów, zostali zastąpieni przez mówiących jidysz Żydów z Lower East Side w Nowym Jorku, ale którzy, będąc swoimi dla Wilsona, byliby okrzyknięci przez rząd Stanów Zjednoczonych jako masowi mordercy, którzy ‘nadawali się na partnera Ligi Honoru’. Można tylko domyślać się, czy Wilson, który nigdy nie został poddany badaniom psychiatrycznym, mimo wielu niekonsekwentnych działań zakończonych ostateczną klęską, nie tęsknił za towarzystwem jego ko-religionistów, Ligą Honoru, którzy czerpali przyjemność w wyrywaniu dzieci z brzuchów matek, chodzeniu po kolana w krwi swoich ofiar, wycinaniu tu oka, tam języka, odrąbaniu nogi lub reki, krótko mówiąc, starali się być bezstronni w wyznaczaniu żydowskiej ‘sprawiedliwości’ do ‘nie-rosyjskich autokratów’, których jedyną winą było to, że byli zbyt głupi i zbyt łatwowierni by chronić swoje domy i rodziny przed najazdami żydowskich terrorystów, do momentu kiedy było już za późno. Aleksander Sołżenicyn mówi, że od czasów rewolucji bolszewickiej zostało zamordowanych około 60 min ‘prawdziwych Rosjan’ z rąk jidysz rewolucjonistów, a teraz czeka na swoją kolej 200 min obywateli USA, w ubojniach żądnych krwi syjonistycznych terrorystów.

Pastor Denis Fahey, w swojej książce Władcy Rosji, ujawnił prawdziwe nazwiska wielu żydowskich terrorystów, którzy działali w machinie sowieckiego mordu w Rosji: Trocki – Bronstein, Martow -Zederbaum, Zinowiew – Apfelbaum, Kamieniew – Rosenfeld, Parvus – Helphand, Bohrin – Nathanson, i tak dalej.

Wielu białych Rosjan uciekło w kierunku Pacyfiku, z Władywostoku do Port Dairen. Rosjanki, które zamieszkiwały najpiękniejsze pałace znane europejskiej cywilizacji, musiały pracować jako prostytutki by zdobyć chleb dla swoich głodnych dzieci; inne, uznając to za nie do wytrzymania degradację, popełniały samobójstwo lub powoli umierały z głodu.

Dziesiątki lat po rewolucji rosyjskiej, niektóre z tych rosyjskich kobiet można jeszcze było znaleźć w domach publicznych w Szanghaju, Pekinie i Tokio.

Mężczyźni, którzy przeżyli marksistowski terror, wielu z nich o wysokiej kulturze uczeni, filozofowie i naukowcy, nie znaleźli środków na życie z ich wysoko specjalistycznych umiejętności w surowym świecie azjatyckich uchodźców. Jeden rosyjski generał był przez kilka dni widziany w roli kulisa ciągnący rikszę w Szanghaju; później powiesił się w swoim pustym pokoju. Ci, którzy przeżyli początkowy terror w Rosji, byli przeznaczeni na nawet gorszą śmierć, powolne konanie jako więźniowie w jednym z zarządzanych przez Żydów obozach koncentracyjnych. Przez wiele lat Żydzi, poprzez pełną kontrolę mediów w państwach chrześcijańskich, zapobiegali przedostaniu się na zewnątrz czegokolwiek o okropnościach, których codziennie dokonywali na chrześcijanach w Rosji.

W końcu jedna ofiara, która przeżyła wyrok w obozie koncentracyjnym – Aleksander Sołżenicyn, osiągnęła bezpieczeństwo. W swojej książce Archipelag Gułag poinformował niedowierzający świat, że krwią oszaleli żydowscy terroryści zamordowali 66 mln ofiar w Rosji od 1918 do 1957! Sołżenicyn przytoczył rozkaz Czeka nr 10, wydany w dniu 8 stycznia 1921:

„W celu zintensyfikowania represji wobec burżuazji”. Był to rozkaz, który był podstawą do zakładania strasznych syberyjskich obozów – Kołyma i wiele innych. Sołżenicyn również pokazał chrześcijańskiemu światu nazwiska masowych morderców, którzy zarządzali tymi obozami. Każdy z nich był Żydem. Typowym był Lazar Kogan, który obserwował tysiące robotników przymusowych, kiedy padali za jego kadencji – szefa budowy kanału nad Morzem Białym. Czasami tak się zwracał do nowego więźnia: „Wierzę, że osobiście nie byłeś winny czegokolwiek. Ale, jako wykształcony człowiek, musisz zrozumieć, że tutaj ma szerokie zastosowanie profilaktyka społeczna. ‘Profilaktyka społeczna’ to jeden ze złośliwych żydowskich zwrotów, który wykorzystywano jako eufemizm na rzezie chrześcijan. Ich ofiary, kiedy były wysyłane do obozów, nie uważano już za ludzi, tak jak Żydzi uważają wszystkich za nie-ludzi. Były one (ofiary) znane po prostu pod pseudonimem ‘zak’”, w gwarze jako ‘zakluczennyj’, co w języku rosyjskim oznacza ‘więzień’.

Żydzi otrzymali kolejną okazję do masakry bezbronnych chrześcijan podczas hiszpańskiej wojny domowej. Ernest Elmhurst mówi w World Hoax (Światowe oszustwo), str. 157, „nie mniejsze znaczenie miało przeniesienie byłego pokojowego delegata ZSRR ~ Żyda Rosenberga (Mojżesz Israelsohn) ze 140 pracownikami do urzędu ambasadora w Hiszpanii w sierpniu 1936″. Ta kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów w torturach i morderstwach przeszła przez czas terroru, który został w dużym stopniu zignorowany przez resztę świata, ponieważ dziennikarze obsługujący hiszpańską wojnę, Ernest Hemingway i wielu innych, sami sympatyzowali z komunistami i pragnęli tylko zdyskredytować hiszpańskich patriotów, ‘faszystów’, jak pogardliwie ich nazywali.

Grupy morderców Rosenberga były nazywane ‘grupami oczyszczania światowego ruchu rewolucyjnego’, a ich ‘oczyszczanie’ polegało głównie na rzezi księży, zakonnic, chłopców chórzystów, kobiet i dzieci, co jest tak dobrze opisane w Księdze Estery, i przy okazji obchodów żydowskiego święta Purim.

Arthur Bryant, w jego dobrze udokumentowanej pracy Komunistyczne zbrodnie w Hiszpanii, mówi o jednej grupie morderców, która udała się do klasztoru Dominikanów w Barcelonie i poinformowała matkę przełożoną, że ‘z powodu możliwej przemocy ze strony motłochu’, mniszki powinny towarzyszyć ich grupie w bezpieczne miejsce. Były one następnie przeniesione na przedmieście i zamordowane. Ich przywódca żydowski skomentował: „Potrzebny nam był ten budynek. Nie chcieliśmy popełnić błędów przed jego przejęciem”.

E. M. Godden w Konflikcie w Hiszpanii, mówi na str. 72: „W ostatnim tygodniu lipca 1936, z grobów zostały ekshumowane ciała zakonnic i wystawione przed murami klasztoru. Do nich dołączono obsceniczne i obraźliwe tablice”.

W Madrycie, oszacowano, że jedna dziesiąta populacji Hiszpanii zamordowana była przez komunistów Żydów w 1939 roku. De Fonteriz w Czerwonym terrorze w Madrycie opowiada, jak grupy Czeka zorganizowane przez Dimitrowa i Rosenberga realizowały program tortur i morderstw tak nieprzyzwoitych, że nie można o nich ani powtarzać, ani opisywać.

W celu dalszego postępu w ich Planie Mordu Świata, Żydzi czasem pozwalali na poświęcenie kilku swoich. Zostało to poruszone na spotkaniu w domu Rothschilda w 1773 roku, kiedy stwierdzono: „Ale to się opłaciło, mimo że poświęciliśmy wielu naszych ludzi. Każda ofiara po naszej stronie jest warta tysiąca Gojów.”

Co autor miał na myśli, z pewnością to, że gdyby zginął jeden Żyd, zostanie pomszczony śmiercią tysiąca chrześcijan, czy „bydła”, jak Chrześcijanie są ironicznie nazywani przez kult żydowski. Mówca kontynuował do skupionych słuchaczy, że „nas interesuje coś odwrotnego… zredukowanie ilości gojów”. W jaki sposób przetrwał zapis tego spotkania w domu Rothschilda?

Z pewnością nigdy przedtem nie przedstawiono planu zabójstwa tak precyzyjnie, i tak dokładnie oddano do realizacji. Są podane liczby, i są niezaprzeczalne; 50 mln ofiar I wojny światowej; 150 mln ofiar II wojny światowej; 66 mln chrześcijan zamordowanych przez żydowskich fanatyków w Rosji od czasów sukcesu rewolucji bolszewickiej.

Wiele, jeśli nie większość tych ofiar żydowskiego terroryzmu stanowiły kobiety i dzieci. Miliony z nich zginęły z głodu i narażenia w kampaniach komunistycznego na wypędzenie ich z domów. Typowe było wypędzenie Niemców Sudeckich z Czechosłowacji po II wojnie światowej, w czasie którego zmarło ponad 1 min Niemców, i wydalenie Niemców z Polski, przerażający sposób, który kosztował życie 2 mln Niemców.

Żydzi szczególnie upodobali sobie śmierć milionów chrześcijańskich uchodźców, ponieważ sposób ich śmierci odpowiadał najbardziej cenionej doktrynie żydowskiej nienawiści do wszystkich chrześcijan – że nie-Żydzi, będąc uznanymi za nie-ludzi lub zwierzęta, w żydowskiej terminologii ‘goje, nie powinni mieć pochówku.

Stanowi to naruszenie prawa żydowskiego, które zabrania ‘zwierzętom’ pochówku. Miliony chrześcijańskich uchodźców leżeli gdzie padli podczas strasznych komunistycznych wypędzeń, i nigdy nie otrzymali chrześcijańskiego pochówku.

Na początku II wojny światowej, komuniści upodobali sobie możliwość oddawania się ulubionemu sportowi masowych morderstw. Podczas pierwszych dni wojny, do niewoli wzięto 15,000 polskich oficerów, którzy byli kwiatem narodu. Zostali oni zabrani do trzech żydowskich zarządzanych przez komunistów obozów: Starobielsk, Kozielsk i Ostaszków. Tylko 448 z nich było kiedykolwiek widzianych. Reszta znikła, ale nie bez śladu.

Obóz w Kozielsku usytuowany był na terenie byłego klasztoru prawosławnego, 5 mil od stacji kolejowej. To tutaj około 5,000 wysyłano w małych grupach, proces ten kontynuowano do kwietnia 1940 roku. Parfeon Kisielew powiedział, że wiosną 1940 roku sprowadzano więźniów do Katynia w trzech lub czterech autobusach na dobę. Ze swojego domu słyszał strzały i krzyki. Mówiono, że rozstrzelano tam 10.000 Polaków. Kiedy wojska niemieckie zajęły ten obszar w 1943 roku, rozpoczęto dochodzenie. Raport końcowy niemieckiej policji z dnia 10 czerwca 1943 roku stwierdza, że „To wykazuje, że bez wyjątku, śmierć spowodowana była strzałem w tył głowy. Siedem masowych grobów pomordowanych oficerów polskich, które zostały sprawdzone, obejmuje stosunkowo niewielki obszar. Z przetłumaczonych dzienników, pamiętników i innych notatek znalezionych przy ciałach, okazało się, że oficerowie wzięci do niewoli przez Armię Czerwoną w 1939 roku, zostali wysłani do różnych obozów: Kozielska, Starobielska, Ostaszkowa, Putiviela, Bolotov, Pavlishcev Bor, Shepyetovka i Gorodok.

„Większość tych, którzy zginęli w katyńskim lesie byli w obozie w Kozielsku. Od końca marca do pierwszych dni maja 1940 roku, więźniów z Kozielska przywożono koleją. Nie da się ustalić dokładnych dat. W niewielkich odstępach czasu, codziennie obóz opuszczała grupa; liczba więźniów wahała się pomiędzy 100 a 300 osób.

„Stąd, we wczesnych godzinach porannych, więźniów wywożono w specjalnych ciężarówkach do lasów w Katyniu. Tam oficerowie byli natychmiast rozstrzelani, wrzucani do wcześniej wykopanych grobów i zasypywani, jak wynika z zeznań świadka Kisielewa, który widział kopanie rowów. To, że strzelanie odbywało się zaraz po przybyciu partii więźniów jest udowodnione przez świadków, którzy słyszeli strzały po każdym takim transporcie.

„W lesie nie było innych kwater oprócz domu odpoczynku, który miał ograniczone możliwości. Ze sposobu ułożenia zwłok można przypuszczać, że większość zamordowano poza grobem. Bardzo wielu zmarłych mężczyzn miało ręce związane z tyłu. Zeznania

świadków potwierdzają, że zabroniony był dostęp do lasu. Voss, Sekretarz Policji”.

Raport profesora Butza stwierdza: „Dokumenty znalezione na ofiarach (dowody tożsamości ~ ale nie paszporty wojskowe ~ pamiętniki, listy, kartki pocztowe, kalendarzyki, zdjęcia, rysunki, itp. ujawniły nazwiska, wiek, zawód, pochodzenie i nazwiska krewnych ofiar. Patetyczne wpisy w kalendarzykach świadczą o sposobie traktowania ofiar przez NKWD.

„Listy i pocztówki od krewnych na Górnym Śląsku, w „Generalnej Guberni” i w rosyjskiej strefie okupacyjnej, pisane, jak można sądzić po pieczęciach pocztowych, od jesieni 1939, do marca lub kwietnia 1940, wyraźnie wskazują na czas zbrodni (wiosna 1940)”.

Sprawa Katynia stanęła przed trybunałem w Norymberdze jako część ogólnej sprawy niemieckich ‘zbrodni wojennych’. Sowieci twierdzili, że te okrucieństwa zostały popełnione przez Niemców. Chociaż sprawa ta była uwzględniona w programie sądu, to Sowieci wyłączyli ją z postępowania, ani też nie dopuścili żadnego Polaka by mógł zeznawać na ten temat.

Pan G.F. Hudson napisał w kwartalniku Sprawy międzynarodowe: „nieutuleni zmarli z Katynia ciągle chodzą po ziemi”. W kolejnych latach pewni Kongresmeni dążyli do wznowienia postępowania, w tym Hon. George A. Dondero, Hon. Ray Madden i inni.

Specjalny komitet Kongresu USA 2 lipca 1952 poinformował, że „komisja jednogłośnie zgadza się, że dowody, z którymi ma do czynienia z pierwszego etapu śledztwa pokazują ostatecznie i nieodwołalnie, że Sowiecki NKWD (Ludowy Komisariat Spraw Wewnętrznych) popełnił zbrodnię na oficerach polskich w Katyniu koło Smoleńska, w Rosji, nie później niż wiosną 1940 roku.

„Komisja stwierdza ponadto, że Sowieci zaplanowali tą zagładę intelektualistów, przywódców Polski już w jesieni 1939 ~ wkrótce po zdradzieckiej inwazji Rosji na granice państwa polskiego. Nie może być żadnych wątpliwości, że ta masakra była obmyślonym spiskiem w celu wyeliminowania wszystkich polskich polityków, którzy mogliby zorganizować sprzeciw wobec sowieckiego planu komunizacji Polski”.

Koniec II wojny światowej dał komunistom możliwość dokonania zemsty na wszystkich, którzy byli przeciwko nim w czasie wojny. W związku z tym, było 2 do 5 min ofiar zamordowanych przez terrorystów żydowskich na terenie Francji, Włoch, Czechosłowacji i innych krajów, w których komuniści dostali pozwolenie od sojuszników – Aliantów na wymordowanie wszystkich anty-komunistów i ‘faszystów’.

Nieco światła na ten horror rzucił The Sunday (Oklahoma) z 21 stycznia 1973 roku: „Dokument opowiada o udziale Aliantów w śmierci tysięcy”: „Były konsultant Białego Domu pokazał gazecie tajny dokument, pokazujący po raz pierwszy, co wydaje się być współudziałem Aliantów w śmierci tysięcy niczego nie podejrzewających, wyzwolonych jeńców wojennych i osób przesiedlonych po II wojnie światowej. „Dokument, 10-stronicowy raport brytyjskiej armii, jest uważany za część obszernych teczek anglo-amerykańskich o przymusowej repatriacji do Związku Sowieckiego szacunkowej ilości od 2 do 5 milionów niechętnych anty-komunistom, między 1944 i 1948. Teczki te, pod kryptonimem Operacji Keelhaul są ciągle przetrzymywane pod ścisłą ochroną w Londynie i Waszyngtonie, jako praktycznie ostatnia ważna tajemnica drugiej wojny światowej.

„Tajny raport brytyjski podsumowuje jedną operację repatriacyjną we Włoszech, w której rosyjscy jeńcy wojenni i przesiedleńcy zostali oddani Armii Czerwonej i niemal pewnej egzekucji, wykonanej po oszustwie Brytyjczyków, by uwierzyli, że otrzymają azyl na zachodzie. Mówi on o agonii i grozie doświadczanych przez więźniów”.

Głównym zbrodniarzem w tej masowej egzekucji 2 do 5 mln anty-komunistów był ~ nikt inny – nasz uśmiechnięty Ike, szef europejskiego sektora wojsk alianckich, lub, jak być może znany jest tobie, nasz były prezydent Eisenhower. Zbrodnia nazwana Operacja Keelhaul nie była poruszana w Norymberdze. W celu sfinansowania państwa Izrael, który został stworzony jako bezpośredni skutek żydowskiego zwycięstwa nad narodami chrześcijańskimi podczas II wojny światowej, Żydzi, którzy popełnili te wszystkie okrucieństwa, teraz nałożyli ogromne żądania ‘odszkodowawcze; na pokonany naród niemiecki.

Do tej pory wymusili ponad 35 bilionów dolarów od niemieckich robotników, pieniędzy, które zostały zebrane szpicami bagnetów, nie żydowskich bagnetów, ale bagnetów armii amerykańskiej, które utrzymywały się jako siły okupacyjne w Niemczech Zachodnich przez niemal cztery dziesięciolecia, wyłącznie w celu zapewnienia potęgi militarnej marionetkowemu rządowi niemieckiemu, którego główną funkcją było zapewnianie pieniędzy na pasożytnicze państwo Izrael.

Jakieś dwadzieścia lat po II wojnie światowej, Żydzi zaczęli się obawiać, że naukowcy mogą skupić się na straszliwej rzezi kobiet i dzieci podczas wojny przez wojska dowodzone przez Żydów. Spalenie tysięcy rodzin masowym bombardowaniem ogniowym miast takich jak: Kolonia, Hamburg, Berlin, Drezno i innych europejskich ośrodków kultury; burze ognia od których zginęło wiele tysięcy rodzin w Tokio, jak również holokaust nuklearny dokonany na ludności cywilnej w Hiroszimie i Nagasaki w ostatnich dniach wojny japońskiej, kiedy sztab imperialny już skłaniał się do rokowań pokojowych (Żydzi nie chcieli stracić tej okazji, aby przetestować swoje nowe żydowskie piekielne bomby na ludziach); te i wiele innych zbrodni wojennych, zaczęły dotyczyć Żydów.

W żadnym kraju oddziały morderców Mossadu, izraelskich służb wywiadu, nie mają większej swobody działania niż w Stanach Zjednoczonych. Współpraca z żydowskimi egzekutorami jest najważniejsza w działalności CIA, FBI, IRS.

Mossad rutynowo podaje amerykańskim agencjom rządowym listy Amerykanów na swoich listach nienawiści, którzy mają być poddani „szczególnej trosce”. Te listy obejmują ponad połowę wszystkich „audytów specjalnych” (IRS – urząd podatkowy) amerykańskich obywateli.

Pomimo szalonej współpracy amerykańskich urzędów z izraelskimi zabójcami, przysługa ta rzadko jest odwzajemniana. Żydzi traktują amerykańskich gojów z uzasadnioną pogardą i rzadko tracą okazję by napluć im w twarz.

Nasi Marines wkrótce przekonali się o tym w Libanie, kiedy izraelscy żołnierze rutynowo zagrozili im, ofensywnie przecięli przez linię Marines, i strzelali do nich. Stanowisko polityczne Menachem Begina w chwili obecnej jest by utrzymać silną obecność wojskową Izraela w Libanie, mimo częstego skomlenia prezydenta Reagana, że Izraelczycy naprawdę powinni wycofać się z tego rozdartego przez wojnę kraju.

Na te prośby, Izraelczycy odpowiedzieli zabójstwem prezydenta Dżemajela i Rosz Haszanah – rzezią

kobiet i dzieci. Najnowsze prośby o wycofanie Izraela spotkały się z „tajemniczym” wybuchem, który wysadził w powietrze ambasadę USA w Bejrucie, ze znacznymi stratami w ludziach. Można z przekonaniem stwierdzić, że ten wybuch nigdy nie będzie wyjaśniony. Tak długo, jak Żydzi, Walt Rostow i Henry Kissinger (obaj syjoniści) sprzedawali amerykańskie interesy, wszystko było w porządku.

Sekretarz Shultz musi zastanawiać się, kiedy Begin rozkaże jego likwidację, podobnie jak Reagan i inni. Izraelczycy są najbardziej prawdopodobnymi podejrzanymi w sprawie wysadzenia amerykańskiej ambasady. Ekstremista nazywany Abu Nidal został ujawniony w artykule Jacka Andersona, 25 kwietnia 1983, Washington Post, że „tajemnicze raporty State Dept cytowały wyjaśnienia dwóch wysoko postawionych agentów wywiadu, że eksplozja była w interesie Izraela, ponieważ pomogła „dzielić i rządzić”, aby zamieszać w Organizacji Wyzwolenia Palestyny poprzez spowodowanie konfrontacji jednej frakcji z drugą. Agenci stwierdzili, że Izrael potajemnie przekazywał środki dla grupy Abu Nidala.

Od samego początku mit holokaustu miał problemy z „liczbami”. Nie było łatwo sprzedać historię „eksterminacji” całego narodu, kiedy ludzie są bardziej liczni, bardziej widoczni, bardziej zamożni, a także w wielu krajach silniejsi niż w innym momencie swojej historii.

Uzupełnienie: Wm. S. LeGrande. Powyższy tekst o Żydach pokazuje, że Żydzi dążą do zniszczenia wszystkich nie-Żydów, których uznają za niebezpiecznych dla nich i dla rządów innych. Chrześcijanie i Arabowie są wysoko na liście zabójstw. Zło wyrządzone przez Żydów jest niezliczone. Oszustwa i kłamstwa to ich dwa najlepsze narzędzia. Lubią kłamstwo o „wybranych przez Boga”. Żydzi są głównie Chazarami. Chazarowie nie mają tożsamości wspólnej z Izraelitami w ogóle. Żydowskie kłamstwo w tej sprawie jest kontynuowane przez kościoły chrześcijańskie z powodu ignorancji lub jako zapłata za przysługi.

W czasach Chrystusa Żydzi byli mieszanką Izraelitów, i to razem z talmudycznym idiotyzmem jest to, za co Chrystus potępił faryzeuszy. Następnym kłamstwem jest to, że Chrystus był Żydem. W żadnym miejscu w Biblii nie ma odniesienia do Chrystusa jako Żyda. Biblia mówi, że Chrystus był Izraelitą.

Obecni Izraelici są chrześcijanami z Europy Środkowej i ich potomkami zgodnie z proroctwem biblijnym. Aby mieć mocne argumenty dla kłamstw i oszustwa tych Żydów widzimy, że Jezus powiedział, że ojcem talmudycznych Żydów był diabeł. Powiedział, że byli kłamcami, złodziejami, mordercami i cudzołożnikami. Cudzołożnik to pojęcie na tyle szerokie, że Żydzi upewnili się, jak można go uniknąć. Żydzi nawet zmienili przykazanie „Nie będziesz fałszował” na „Nie będziesz cudzołożył”. „Nie będziesz pożądał żony sąsiada” obejmuje zamierzone odniesienie.

Fałszowanie zajmuje całą skalę zła. Fałszować oznacza wymieszać, zrobić nieczystym, zmienić, oszukać, poniżyć, zatruć, skazić, fałsz, kłamstwo, nieczysty, sprzedajny, zboczeniec, zły, okrutny, grzeszny, i wszelkie zło, praktykowane przez Żydów w ich dążeniu do oszustwa, jak wykazano w pracy

„Tajny Holocaust” autorstwa Eustace Mullins. Chrystus powiedział nam, że Żydzi to fałszerze (adulterers). To doprowadza nas do kłamstwa holokaustu „6 min”, kłamstwa, które umiejętnie opisuje dr Butz w książce „Oszustwo XX wieku”. Mullins wyjaśnia, jakie korzyści przyniosło to Żydom. Ale również było to było konieczne, by II wojna światowa i kłamstwo 6 min były ciągle żywe. Prawdziwy holokaust to holokaust 66 min, który Żydzi zaprojektowali i dokonali w Rosji. Okrucieństwa, które je charakteryzowały, są nie do pomyślenia, jak wyjaśnił Mullins. To nie takie samo jak niemieckie 6 min, które jest przykrywką 66 min, i jest udowodnioną i znaną prawdą i próbą generalną przed torturami i śmiercią innych chrześcijan i muzułmanów na świecie. Arabowie mogą ci powiedzieć przez co przeszli w ciągu ostatnich kilku lat i przez co nadal przechodzą do dzisiaj. Jak to możliwe?

Żydzi przechwalają się, że jest to „nasza straszna siła portfela”!

Nawet dziś obywatele USA nie wiedzą, że do Żydów należy system monetarny USA znany jako „Federal Reserve System”, i że nawet Kongres Stanów Zjednoczonych nie jest w stanie tego zmienić, są zbyt tchórzliwi w obliczu czekającej ich śmierci.

Podobnie, gdy Żydzi każą Kongresowi wysłać pomoc dla braci Żydów w Rosji, czy Izraelczyków, lub wysłać twoich synów na wojnę przynoszącą zysk Żydom.

Kongres bez wahania wykonuje polecenia, i robi to szybko. Kontrolowane przez Żydów media uważają, że obywatele również je aprobują. Więc kiedy słyszysz słowo „holokaust”, pamiętaj, że jest wielkie kłamstwo o holokauście 6 min, o który oskarżeni zostali Niemcy, i jest prawdziwy holokaust 66 min, który Żydzi skrzętnie ukrywają.

To jest jak w przypadku chłopca A, który sprał chłopca B, po czym A natychmiast zaczął krzyczeć: „On mnie uderzył! On mnie uderzył!”. Niewinny chłopiec B dowiedział się, że A zwyciężył bo krzyczał, jak w przypadku ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Drugi mały chłopiec został ukarany. Kłamiący pierwszy chłopiec uznany był za niewinnego. I tak jest codziennie z Żydami w Rosji i z komunizmem na całym świecie, i z Izraelczykami na obszarze Palestyny.

Spójrz na Polskę i wszystkie przez komunistycznych Żydów kontrolowane obszary na świecie. Polska jest w 90% katolicka i anty-żydowsko-komunistyczna. Jednak nadal Polacy są więźniami Żydów. To tylko jeden przykład.

Przykazanie mówi :”nie zabijaj”. Śmierć jest karą za złamanie przykazania. Uzupełnienie wskazuje, że Żydzi nie są wybranym ludem. Jezus Chrystus nie był Żydem.

Żydzi kłamią na temat żydowskiej zagłady w niemieckim holokauście.

Prawdziwy holokaust był chrześcijańskim holokaustem dokonanym przez Żydów na 66 mln, głównie chrześcijan.

Eustace Mullins
8.07.2009

Eustace Mullins – amerykański lotnik weteran, 38 mcy służby w 2 wojnie światowej. Pochodził z Wirginii, wykształcenie: Washington / Lee / New York / Ohio / North Dakota Uniwersytety, the Esculaes des Bella Artes, San Migiel de Allenie (Meksyk), Institute of Contemporary Arts, Washington DC. Zmarł 2.02.2010

(Edgar Allan Poe)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]