Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 paź 2020, 21:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Żydochamy
Provost and Judge * 7th Degree

W końcu jakiś rozsądny głos! Bravo Red! :tak:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 wrz 2010, 18:28 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Radek:

Cytuj:
Po pierwsze - nie poznaję Cię, kilka ostatnich Twoich postów okapuje jadem, trochę mi to nie pasuje do drogi miłujacego pokój wojownika :D

Radku- nie wiem skad wytrzasnales ten jad ale ja naprawde pisze bez zbytnich emocj, natomiast nigdy nie twierdzilem ze jestem wojownikiem milujacym pokoj :mrgreen:
raczej do tej pory nie uwazalaem Cie za oponenta wzgledem prezentowanego przeze mnie swiatopogladu i nie zamierzam teraz wynajdywac sztucznych barier

co do Khazarow oraz zydow to niestety mamy dwa rozne podejscia, nie wiem jak dlugo sie zajmujesz tym tematem i jakie zrodla oprocz wyzej przez Ciebie przytoczonych przeglądnąłeś ale ja zdecydowanie obstaje przy swoim twierdzeniu ze khazarowie i zydzi pochodzacy od 12 (dwunastego a nie 13 ) plemienia Izraela to dwa rozne tematy
uwierz mi ze tym tematym zajmuje sie ponad 20 lat i wiedze czerpalem z roznych zrodel zas wnioski pozostaja te same, jedynie od niedawna dopiero zaczalem kojarzyc rase zydowska z reptilianami

zastanow sie nad jednym (skoro wyznajesz poglad ze obecni zydzi to nie zydzi tylko khazarowie czyli ludy muzułmańskie pochodzenia semickiego) to co sie stalo z tymi etnicznymi zydami ? wyparowali?

nie, nie wyparowali (odsylam Cie do szerszej literatury na tern temat) nadmioenie tylko ze ekspansja zydowska w europie nastapila wraz z wojnami krzyzowymi poprzez Hiszpanie i Francje dalej na wschod Europy oraz od strony turcji poprzez kraje balkanskie i wtedy to wlasnie zydzi podzielili sie na dwa odrebne obozy aszkanezejczykow oraz sefardyjczykow

to ze ze khazarowie wyznawali judaizm nie czyni z nich zydow!

propagujac ta zmyslona (jestem pewien ze przez samych zydow aby odwrocic od nich uwage) teorie podwazasz fakty historyczne swiadcace niezbicie o destrukcyjnej dzialalnosc rasy zydowskiej a nie jakichs tam khazarow

jesli chcesz moge ten temat rozwinac w oparciu o dostepne mi zrodla

remuluc:

Cytuj:
Wiecie może się dołączę do tego ekstremalnie żenującego tematu, bo aż żal czytać taką niedojrzałość.

wiesz red -to samo moglem napisac w twoim watku odnosnie zrzucania bomby atomowej przez ciebie na gniazda repitlian w podziemnych bazach celem oczyszcenia ziemi
nie pisalem bo poziom twojej merytoryki i argumentacj byl dosc niski za to dosc mocny jesli chodzi o uzywanie przekleństw - wiec prosze nie wyjezdzaj mi z takimi tekstami - chyba ze to nie tyczylo sie mnie

ja jedynie wkleilem pisemna wypowiedz pana Ziemkiewicza dot. obecnej sytaucji w kraju komentujaca zachowanie zydowskich decydentow panoszacych sie w Naszym kraju

Cytuj:
Kiedy zrozumiecie że ludzie dzielą się na mądrych i głupich, bogatych i biednych, niskich i wysokich,

ludzie tak ale nie ogolnie istoty przebywajace na Ziemi - czyzbys nagle dostal amnezji i zapomnial o repitlianach?

powtarzam jeszcze raz - skoro David Icke uwaza ze krolowa aqngielska, bill gats, rodzina Rotchildow, rockefellerow, Warburgow, Morganow itd sa przedstawicielami repitlian lub samymi reptilianai a jednoczesnie sami zainteresowani przyznaja sie do zydowskiego pochodzenia - to chyba daje to do myslenia - prawda?

Cytuj:
Mnie to nie rusza żyd nie żyd, nawet bym nie potrafię ich rozróżnić, ja patrzę np...o ma czarne włosy, j

mnie zydzi na niskim pulapie zaangazowania w sprawy syjonistyczne tez nie ruszaja dopoki nie wtykaja swojego parchatego nochala w moje podworko

inna sprawa jest scena polityczna Polski oraz innych krajow swiata zachodniego w tym glownie USA gdzie ok 65% rzadzacych oraz prawie 100% lobbujacych jest pochodzenia zydowskiego (zydowskiego a nie kchazarskiego)

Cytuj:
Przestańcie robić z Boga skończonego kretyna.

a My na tym forum przestanmy zakrywac uszy i oczy kiedy pojawia sie slowo zyd oraz suche przedstawianie faktow z tym zwiazanych oraz co za tym idzie mniej lub bardziej emocjonalnych, krytycznych komentarzy (krytycznych oczywiscie dla "naszych starszych braci w wierze)

z calym szacunkiem red dla Ciebie oraz forumowiczow staram sie nie propagowac tego tematu zbyt szeroko aby jakies ADL i tym podobne organizacje nie zamknely tego szacownego forum i wspanialego dorobku uzytkownikow za rzekomy "antysemityzm" i "podżeganie do nienawisci na tle rasowym"

jednak od tematu tez nie uciekniemy skoro sam David Icke twierdzi ze zydzi to reptilianie - a chyba to forum jest wlasnie poswiecone ideom przez niego gloszonym

zastanowiles sie jaki byl prawdziwy powod nie wpuszczenia Icka do kanady? wlasnie taki ze osmielil sie zestawic obok siebie slowo zyd i reptilianin

dla wszystkich innych moich adweresarzy:
zaznaczam jeszcze raz - nie jestem antysemita - tylko antysyjonista
nie podrzegam do nienawisci do zydow - staram sie przedstawiac fakty
nie nienawidze zydow - traktuje ich bezosobowo dopoki nie szkodza mi i moim bliskim szkodliwym dzialaniem

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

WOW!
@aquabart pracujacy ciezko nad miloscia do jaszczurek!

Az mi ogonek zatrzepotal zywo...
Spojrz w me oczka zielone i powiedz ze mnie kochasz... :mrgreen: :drugged:

Awatar użytkownika

alez kocham cie oktarynko kochana gdyby nie twoja alergia na tematy zwiazane z zydostwem moje posty pewnie pozostalyby bez echa
a tak poprzez swoje alergiczne komentarze przyciagasz innych adwersarzy i podbijasz mi frekwencje w ilosci odwiedzin oraz postow w danym temacie :cwaniak:

dla jasnosci sytuacji - spotykam wielu ludzi pochodzenia zydowskiego ktorzy zyja w symbiozie ze spoleczenstwem a nie na zasadzie pasozytnictwa i za to ich szanuje oraz sie z nimi przyjaznie

spotykam tez wielu zydow ktorzy niestety przejawiaja typowe reptilianskie cechy i tych akurat nie lubie i nie bede tolerowac

jesli takie wyjasnienie dalej ci nie wystarcza - trudno - traktuje cie jako ewnement na tym forum - jako kogos kto odgrywa rolke nadwornego blazna (szkoda ze kibur odeszla ale jej do piet nie dorastasz)

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Ja nie kwiatek zeby rosnac w nieskonczonosc. :język: nie musze dorastac do piet nikomu, nie chce mi sie... :mrgreen:

Cierpliwosci, czekam az mody straca do reszty nerwy.
Bo cos sie mnie nie chca pozbywac. Chyba lubia jaszczurki, chca zalozyc hodowle. 8-)

Awatar użytkownika

aha i jeszcze jedno:

"Jeszcze jedna rzecz - sprawa illuminati, czy każdej innej siły, która odpowiada za to co się tu dzieje - ludzkość jest jak kawałek węgla, a te siły są niczym temperatura i ciśnienie. Co się dzieje z węglem pod wpływem gorąca i ciśnienia? Przemienia się w diament. Więc wykonują oni dla nas służbę i pomagają nam kroczyć ku odzyskaniu naszej mocy."

to jest podpis Radoslawa pod ktorym podpisuje sie obiema recami
a do szedlem do tego dopiero pare lat temu

takze niech zydki sobie beda - bo coz my biedni goje bez was bysmy poczeli - zanudzilibysmy sie w niebie na ziemii :lol:

Co za milosc do rodzaju wszelakiego przez cie przemawia, ajwaj!
Chyba sie jednak postanowie wzruszyc, ale najpierw musze przypomniec sobie jak to z ta empatia bylo, cekaj...
:bużki:

aquabart pisze:
wiesz red -to samo moglem napisac w twoim watku odnosnie zrzucania bomby atomowej przez ciebie na gniazda repitlian w podziemnych bazach celem oczyszcenia ziemi
nie pisalem bo poziom twojej merytoryki i argumentacj byl dosc niski za to dosc mocny jesli chodzi o uzywanie przekleństw - wiec prosze nie wyjezdzaj mi z takimi tekstami - chyba ze to nie tyczylo sie mnie

Owszem, znam te powiązania i co do atomówek to wyraźnie pisałem to już zrobiono jak pisał Schneider w swoim biuletynie wysłano i 4 albo 6 w podziemnych próbach i akurat to było największe gniazdo Szarych, reszta tematu dotyczyła czarnych operacji i to nie mój pomysł tylko "cytata" (jak to się mówi).
Co do Hybryd i całej reszty...nawet oni się buntują przeciwko planom Draco, są w ich szeregach ogromne konflikty i wiem że przynajmniej dwie rodziny prowadzą ze sobą wojnę - szwedzka i amerykańska. Czyli że mają wybór dokładnie tak jak bycie Deceptikonem lub Autobotem...to tylko wybór.

Co do tego tematu jak mówiłem tekstem Hłaski...tak tego się nie załatwia, bo i nie oni Wszyscy i nie Zawsze...
Wg mnie nie był niski i absolutnie nie wycofuje się z tego ....wprost przeciwnie. Nadal twierdzę że nie wycofają się z własnej woli i dobrowolnie. Nie ja będę te militarne plany realizował ale Ci którzy ponad prezydentem przygotowują armię super żołnierzy.

Jestem też zwolennikiem nazywania wroga po imieniu. Jednak pamiętaj żeby zbyt nie przesadzać z tą nienawiścią do Khazarów...bo tak jakby Nic Bez Nas o Nas...współpracujemy z systemem, wiesz to teoria nie znam osobiście żadnego z nich i trudno mi to ocenić. Czy wszyscy są tak bardzo źli jak ich przedstawiasz.
To jednak ludzie, a ludzie mają tą tendencję że to co złe umieją zamienić w dobro. Generalnie, to temat bardzo śliski i może być źle odebrany już za sam tytuł postu mogą się dowalić.

JA CZLOWIEKIEM??!
Co za swietokradztwo! Enlilu, widzisz i nie grzmisz!!!
To po co tyle przekonywania ze nie jestem?

PUHUUUUUU!!!
(wielka sowa oczami swemi spojrzala na admina i stwierdzila: "no co ty, mlody?...").

Awatar użytkownika

ok red kumam w czym rzecz

od dzisiaj zmieniam nazewnictwo z z*** na eskimos :mrgreen: albo pozostane przy tych chazarach (brr.. az sie we mnie wszystko trzesie na taka hipokryzje, zaklamanie i podporzadkowywanie sie naciskowi panujacych warunkow zewnetrzych - nie mam na mysli Ciebie Red)

niestety nie zawsze z racji dostepu do roznych zrodel bede w stanie uniknac nie uzywania "zabronionego" kontekstu i nazewnictwa

Cytuj:
Czyli że mają wybór dokładnie tak jak bycie Deceptikonem lub Autobotem...to tylko wybór.

wybor ten maja przed podjeciem konkretnej inkarnacji bo potem to juz pozamiatane
caly czas w swoich postach podkreslam ze znam porzadnych eskimosow i ich szanuje za to co soba reprezentuja

tak jak forumowicze oraz inni wylapuja reptilian (poprzez np dostrzeganie zrenic) ale bez kontekstu powiazania ich z eskimosami tak ja wylapuje przede wszystkim eskimosow i co najciekawsze sprawdzalnosc mojej oceny jest prawie w 95% czesto potwierdzona przyznaniem sie samych zainteresowanych do bycia eskimosem

Cytuj:
Generalnie, to temat bardzo śliski i może być źle odebrany już za sam tytuł postu mogą się dowalić.

ok mam w pamieci nasza rozmowe gdzie sam prosilem zeby w przypadku mojego zbytniego rozbujania w tym temacie mnie przystopowac

dobra na razie daje sobie na wstrzymanie a i po to zeby chociazby szacunku radzia do konca nie stracic :język:

pozdrowienia dla wszyskich :hejka:

Oktarynko dla ciebie rowniez :bużki:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Z tymi "których nazwy nie można wymawiać" jest pewnien problem bo pisze się tą nazwę "której nie można wymieniać" a myśli chazar, syjonista, mędrcy syjonu etc.

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

aquabart pisze:
ok red kumam w czym rzecz eskimos :mrgreen:

Po namyśle stwierdzam że słowo Eskimos jest dziwne. Ktoś się doczepi że jesteśmy rasistami. :język:
Zostańmy lepiej przy pierwotnej wersji...choć mi się to kojarzy (ach te wychowanie na komunie) z III Rzeszą i wiesz całą tą resztą. My też przetłumaczyliśmy film Khazraian Conspiracy i bezpieczniej już pisać - Syjoniści. Pisząc Żydzi raczej jesteśmy niesprawiedliwi, choć ten temat jest dla mnie baaaardzo ciężki i nie umiem się w nim sprawnie poruszać. W każdym razie nie mieszajmy w to zmarzniętych eskimosów - nie licząc innych oderwanych od zachodniej cywilizacji .
Mam tylko nadzieję że nikt się nie dowali tak jak do portalu newworldorder.com.pl trochę się tego obawiałem.
Piszcie co chcecie ale z zachowaniem umiaru, nie dawajmy im pretekstu.

Wiecie co, może lepiej oddać głos w tym temacie najukochańszemu przez ludzi Żydowi.

Stary przyjacielu, Joszue, co o tym wszystkim myślisz?
Obrazek

To tak jakbyś miał uprzedzenia do murzynów ..
Szkoda słów, jak można żyć z taką nienawiścią i zawiścią do drugiego człowieka?
Myślisz że wzrośniecie duchowo wytaczając takie batalie nienawiści i braku tolerancji?

Awatar użytkownika

monika krotko i zwiezle
podaj przyklady w tych postach ktore odbiegaja norma od ogolnie zasad przyjetych
gdzie ta nienawisc i zawisc
gdzie ten brak tolerancji?
jesli Twoja wypowiedz dt któregokolwiek z mojego postu - prosze zacytuj go w pelnym kontekscie a przeprosze za swoje podejscie

prosze wczytaj sie w temat potem rob podsumowanie

szkoda gadac - rozumiem ze na tym nagle powstalo kolko aprobaty dla reptilian i ich destruktywnych dzialan? :?

monika pisze:
To tak jakbyś miał uprzedzenia do murzynów ..
Szkoda słów, jak można żyć z taką nienawiścią i zawiścią do drugiego człowieka?
Myślisz że wzrośniecie duchowo wytaczając takie batalie nienawiści i braku tolerancji?

wydaje mi się że z tą równością wszystkich ludzi to takie chrzanienie, po prostu poprawność polityczna i kneblowanie dociekiwań odnośnie różnic między nami wszystkimi, jesteśmy różni, baardzo

murzyni... pięknie tańczą i śpiewają, jakie kocie ruchy, ale ja osobiście czuję do mężczyzn murzynów awersję to jest dla mnie tabu nie do przekroczenia

żydzi -widzę to na uczelni, studenci o semickich rysach i wiadomych nazwiskach (było o tym na judeopoloni zanim jej nie zamknięto) łatwo dominują grupę, oni są zawsze starostami, załatwiają sprawy, mają układy z nauczycielami
a ci słowianie no cóż taki ciche dziamgi, oddają swoje sprawy w ich ręce, różnice są to widać,,,

Bawimy się w oddzielne, chyba to rozumie każdy?
Mnie murzyni szczególnie łysi i dobrze zbudowani podobali się od zawsze :język:
Aqua widzę że każdy chce sobie znaleźć kozła ofiarnego, ja ręki sobie nie dam uciąć że Reptalianie kryją się w naszych ukochanych rodzinach itd.
Tylko kwestia co chcemy z tym zrobić?
Wierzę w ciąg przyczynowo-skutkowy czyt.- KARMĘ. To jest na 100%, to działa i to widać. Mnie też ostatnio Chińczyk opierdolił i co mam nie znosić Chińczyków bo lepiej żyją w Warszawie niż ja?
Skąd się bierze taka niechęć rasowa?
Nie zacytuję Ci drogi przyjacielu zdań z Twoich postów z bardzo prostego powodu, mianowicie pisząc na tym forum ponad tysięczny post do dnia dzisiejszego nie potrafię cytować :lol:
A sam napisałeś że kochać Żydów na pewno nie będziesz, więc jak mamy wygrać generując non stop matrycę niechęci?

Cytuj:
a ci słowianie no cóż taki ciche dziamgi, oddają swoje sprawy w ich ręce, różnice są to widać,,,

No wlasnie................, a pozniej pretensje do calego swiata.

Awatar użytkownika

ej Moniko :D
Cytuj:
A sam napisałeś że kochać Żydów na pewno nie będziesz, więc jak mamy wygrać generując non stop matrycę niechęci?

cytowanie jest proste zawsze mozesz wkleic moje zdania te w ktorych "glosze nienawisc"

napisalem juz wyraznie i nie bede sie powtarzac:

Cytuj:
"Jeszcze jedna rzecz - sprawa illuminati, czy każdej innej siły, która odpowiada za to co się tu dzieje - ludzkość jest jak kawałek węgla, a te siły są niczym temperatura i ciśnienie. Co się dzieje z węglem pod wpływem gorąca i ciśnienia? Przemienia się w diament. Więc wykonują oni dla nas służbę i pomagają nam kroczyć ku odzyskaniu naszej mocy."

Cytuj:
przez aquabart » 21 wrz 2010, 20:58
dla wszystkich innych moich adweresarzy:
zaznaczam jeszcze raz - nie jestem antysemita - tylko antysyjonista
nie podrzegam do nienawisci do zydow - staram sie przedstawiac fakty
nie nienawidze zydow - traktuje ich bezosobowo dopoki nie szkodza mi i moim bliskim szkodliwym dzialaniem

Cytuj:
aquabart » 19 wrz 2010, 20:49

Dla mnie zyd= reptilian i zadnemu z nich milosci posylac nie bede, nienawisci zreszta tez nie bo tym w koncu sie przeciez zywia

Pozdrawiam

aquabart pisze:
Dla mnie zyd= reptilian i zadnemu z nich milosci posylac nie bede
Nie rozumiem, mozesz to sprecyzować? Chodzi ci, że reptylianie są tutaj pod postacią żyda? Chodzi ci, ze w genach żydowskich płycie reptyliańska krew albo jakiś gen, który tłumaczy ich takie a nie inne zachowanie, które można odróżnić od innych nacji? Jestem po prostu ciekawy jak to widzisz. Czy mam wziaść to dosłownie co napisałeś, że każdy Żyd ma coś albo jest w całości reptylianem.

Awatar użytkownika

Cytuj:
2) materialne

B)opis zdazenia w ogrodzie Eden jako historia samej ludzkosci

uczestniczac w WIELKIM CYKLU INKARNACYJNYM my jako istoty duchowe przechodzimy przez rozne procesy ewolucyjne i rozne gestosci,
bedac w trzeciej gestosci inkarnujac w obecnej formie oraz FAZIE KALI YUGI WKI (WIELKI CYKL INKARNACYJNY) JESTESMY I BYLISMY SWIADKEIM INGERENCJI - ZA NASZYM POZWOLENIEM przez inne Istoty

ingerencja ta, za racji tej ze Istoty te byly z dwoch roznych frakcji miala zupelnie dwa rozne zalozenia

podlegajac prawom wynikajacym z bytnosci w okresie KALI YUGI jestesmy wystawieni na oddzaialywanie zwiekszonej ilosci czynnikow negatywnych
i takimi sa interwencje istot nam nieprzyjaznych - zerujacych na nas
natomisat czynniki pozytywne sa obecnie ograniczone stad Istoty nam przyjazne nie moga nam za wiele pomagac

kilkadziesiat tysiecy lat temu Istoty STS - jaszcury i inne NEGATYWNE przybyly tutaj podlegajac prawom WIELKIEGO ARCHITEKTA i zgodnie z panujaca owczesnie energetyka wynikajaca z WKI zaczely przeprowadzac swoja wole OCZYWISCIE W ZGODZIE Z NASZA WOLNA WOLA

dokonujac manipulacji genetycznych na owczesnych naszych biokombinezonach (zaznaczam zgodnie z nasza wola) zapoczatkowaly linie ewolucyjna ktorej jestesmy wynikiem obecnie

w zwiazku z tym ze przybyly rowniez tutaj inne Istoty STO POZYTYWNE wynikla miedzy nimi WOJNA OPISYWANA W WIELU EPOSACH I SWIETYCH KSIEGACH to wlasnie tu mozna zauwazyc bunt szatana przeciw bogom

istoty pozytywne probowaly nie dopuscic do calkowitego zniszcenia naszego wczesniejszego materialu genetycznego

WSZYSTKIE iSTOTY TE KTORE WTEDY PRZYBYLY SA OPISYWANE W BIBLI WLASNIE JAKO ELOHIM

STAD WZIAL SIE TEN DRUGI OPIS STWORZENIA CZLOWIEKA

C) opis stworzenia rasy zydowskiej

do tego wszystkiego dochodzi juz konkretnie przyswojenie sobie przez jahwistow wczesniejszych koncepcji i skompilowanie tego w jedna calosc
dodajac oczywiscie ICH FAKTYCZNE POCHODZENIE

czy ktos z Was zadal sobie pytanie czemu zydzi twierdza ze swiat ma tylko ok 6000 lat??
bo wg nich ma tyle i tu dochodzimy do WLASNIE ICH STWORZENIA

stad w drugim opisie stworzenia czlowieka te mylace opisy i nazwy geograficzne

jak juz we wczesniejszych postach pisalem zydzi pochodza z plemiania Judy - jednego z 12 plemion Israela

prawdopodobnie protoplasci Ariow - Israelczycy po ucieczce z Atlandydy przedostali sie na kontynt afrykanski i tam zaczeli zakladac nowe cywilizacje rozprzestrzeniajac sie na tereny rowniez obecnej Europy i Azji

plemie judejskie (jeszce wtedy tak sie nie nazywalo - nazywali siebie Israelczykami) pod przewodnictwem Abrahama ktory zawarl krawae przymierze z bogiem Jahwe poprzez zlozenia swego syna pierworodnego w ofierze i przymujac rytual obrzezania mialo otrzymac od swojego boga ziemie innych ludow

prawdopodobnie wtedy zostali poddani manipulacji genetycznym w celu wylonienia NARODU WYBRANEGO - ale nie do tego o czym oni sami teraz obecnie marzą :język:

cala wczesniejsza historia ludzkosci opisana przed Abrahamem i czesciowo po nim NIE DOTYCZY ZYDOW ONI PO PROSTU SZUKAJAC SWOICH KORZENI KTORYCH DO TEJ PORY NIE MOGA ZNALEZC UKRADLI I PRZYSWOILI SOBIE OGOLNOSWIATOWA GENEZE
stad brak ich kulturalnego dziedzictwa jak np swiatynia salomona ktorej sladow nikt nie moze znalezc

nie moze i nie znajdzie jeszcze przez dlugi czas czas poniewaz Salomon, David i inni RZEKOMO PROTOPLAScI ZYDOW nimi NIE SA i nie zyli w tych czasach po Abrachamie tylko dlugo dlugo przd nim

POMIESZANIE CZASOWE OPISOW STAROZYTNYCH LUDOW W TYM PRZYSWOJENIE SOBIE GWIAZDY SZESCIORAMIENNEJ JAKO SYMBOLU RELIGIJNEGO PRZEZ ZYDOW ROWNIEZ JEST ZLODZIEJSTWEM KLAMSTWEM

tak wiec niestety Stary testament zostal totalnie popieprzony i zmanipulowany przez jahwistow do tego UKRADLI I STWORZYLI MONOPOL NA HISTORIE KTORA TYLKO CZESCIOWO DO NICH NALEZY

wracajac do Abrahama - za jego czasow jego plemie wywodzace sie z Israela zostalo poddane w okolicach Babilonu i Egiptu (kolebce rowniez innych zmodyfikowanych plemion) modyfikacji genowej przez WYLACZNIE JASZCZURY
stad jaest nazywane PLEMIENIEM ZMIJOWYM
I STAD NAZWA SZATAN gdyz bogiem (jednym z Elohim) pod przywodztwem ktorego Jaszcury dzialaly byl Satan (Set)
Jaszczury pod przewodnictwem Seta caly czas walczyly z innymi bogami (elohim), plodzili z corami ludzkimi Nephilim i wzajemnie sie zabijali w ciaglych wojnach terytorailnych stad mamy pustynie Sahara, Gobi ktore sa pozostalosciami po wielkich wojnach nuklearnych lub innego rodzaju

Istoty pozytywne starajace sie miec wplyw na pozostalke plemiona ludzkosci caly czas byly atakowane przez poplecznikow Seta

stad slowo Satan ma oddzwiek tak BARDZO NEGATYWNY

wracajac do tematu Abrahama - po jego przymiezu i obietnicy dania mu przez JEGO boga ziemi obiecanej zaczal sie wielki exodus zydow z tamtych terenow gdzie dokonano na nich manipulacji aby rozeszli sie po calym swicie i plodzili dzieci mieszajac sie z innymi narodami, zostawiajac oczywiscie we wlasnym obrebie czystosc swoej rasy
stad dzisiaj ich niechec do mieszania sie z innymi w celu powolania do zycia wlasciwych potomkow w liniach wladzy, z jednoczesnym rozpasaniem seksualnym i rozsiewaniem wlasnych genow poza rodzinami

stad ZYDOSTWO I MASONERIA CZCZA SZATANA gdyz to jest ich bog i stworzyciel
SZATANA - WYWODZACEGO SIE Z RASY JASZCZUROW

Oczywiście wyjdę na adwokata diabła. Te informacje cytowane przez @aquabarta są bardzo ciekawe i nie zamierzam z nimi polemizować. Przyjmując to za fakt, swoim chłopskim rozumowaniem dalej nie zmieniam swojego postrzegania świata ani nie zmieniam stosunku - żydzi kontra reszta świata. Zachowania żydów, nawet syjonistów, można sobie wytłumaczyć przez takie jak powyższe źródła, wyjaśnić co nimi kieruje itd., to ni jak teraz nie da się usprawiedliwić zła i zachowania gojów, z których bestia wychodzi bez pomocy genów reptyli. Człowiek człowiekowi wilkiem. Rozumiałbym to jakby te zło, nienawiść wychodziła tylko od żydów, tych którzy „mącą wodę”. Ale widzę, że bez żydów też świetnie się niszczymy nawzajem i to bez udziału żydostwa czy jakiś ideologi syjonistycznych. Tego zrozumieć nie mogę. Nie mogę zrozumieć a raczej usprawiedliwić zła w człowieku. Wiec nawet hipotetycznie zakładając jako fakt, że 100% żydów to reptylianie to jeszcze gorzej to świadczy o nas – nie żydach. Bo my świetnie reptylą dorównujemy. To tak samo z religią. Mówisz, ze żydzi i masoni czczą szatana. Ok. To może wyjaśniać ich zło. Jak wyjaśnić zło wyznawców nie szatana. Naiwnością i ignorancją byłoby, wszędzie widzenie u podstaw bestialstwa na ziemi, syjonistów czy Żydów. Takie są moje chłopskie wnioski przez które staram się oceniac człowieka jako człowieka i jego zachowanie. Dalej mógłbym tylko podpisać się pod powyższymi wypowiedziami Redmulca.

Awatar użytkownika

pozwole sobie zacytowac kolege z forum z innego tematu w odpowiedzia dla twoje pytania Sza87

Cytuj:
przez Maciejko191 » 25 wrz 2010, 10:37
Jesteś kreatywnością samego stwórcy. Wyewoluowałeś się w fizyczną rzeczywistość co jest największą nagrodą dla rozwoju twojej duszy. Kiedyś takie same miałem podejście do świata ale do czasu, gdy przeżyłem daleką podróż astralną po świecie metafizycznym. Byłem w naszym pierwotnym ,,domu światła" i powiem Ci, że nie najlepiej się tam czułem. Wiesz dlaczego, ponieważ byłem samotny jak palec, zero manifestacji świadomości, zero ekspresji siebie inaczej powiem - całkowita stagnacja w miłości i świetle. Największe zrozumienie odkryłem w pokoju ,, ciemności i strachu". Niechybnie wspominam tam pobyt, ale była dla mnie największą lekcją życia. Zło, strach, egoizm, obłuda NIE jest bezwzględne ZŁE. To inaczej dobro w zmienionej zewnętrznej postaci wibracji pochodzących z tego samego źródła co pozostałe. Wszechświat jest skonstruowany na jedności nie ma tu miejsca na dualizm. Gdyby tak było cały wszechświat byłby pogrążony chaosem, a tak rzeczywiście nie jest. Wszystko jest harmonijnie uporządkowane połączone w jedność. Złe cechy nie mają samoistnych podstaw bytowych są kruche, niestałe. Natomiast miłość to jedyna wibracyjna prawda wszystkie pozostałe są tylko pochodnymi. Drogi przyjacielu ,,prawdy" głowa do góry jesteś tu do wyrażania siebie, a także dla najwyższej woli twego stwórcy - służenia pomocą innym. Uwierz mi nie ma szczytniejszej cechy od tej w całym wszechświecie.

oraz do znudzenia bede cytowac podpis radoslawa - bo w tym jest calkowita odpowiedz i zrozumienie naszej "rzeczywistosci"

Cytuj:
Jeszcze jedna rzecz - sprawa illuminati, czy każdej innej siły, która odpowiada za to co się tu dzieje - ludzkość jest jak kawałek węgla, a te siły są niczym temperatura i ciśnienie. Co się dzieje z węglem pod wpływem gorąca i ciśnienia? Przemienia się w diament. Więc wykonują oni dla nas służbę i pomagają nam kroczyć ku odzyskaniu naszej mocy."

natomiast co do faktu ze goje rowniez potrafia przejawiac zlo
coz... dualizm naszego swiata polega glownie na tym ze skoro mamy dwie przeciwstawne sily oraz istoty je repzentujace to reprezentantem plemienia ciemnosci sa akurat zmijowi ludzie
a reprezentatem plemienia swiatlosci jest swietlana rodzina

zarowno do jednego obozu jak i drugiego naleza rozne istoty ktore swiadomie wybraly taka reinkarnacje i droge ku samoswiadomosci
czesto spotykam (w ostatnich latach zjawisko to bardzo sie nasililo) ze istoty pochodzenia zydowskiego zwracaja sie ku swiatlu i próbują na ostatni dzwonek zalapac sie na fale

fakt istnienia i wspolpracy wielu nie-zydow z plemieniem ciemnosci ktorego liderami sa zydzi zwiazany jest z naturalnym procesem cyklicznosci Wszechswiata i praw rzadzacych w okreslonych etapach wielkiego cyklu kosmicznego - teraz jestesmy w schylkowej fazie Kali Yugi gdzie musi byc przewaga istot bedacych reprezentantami materializmu - stad zaangazowanie sie gojow po stronie sil ciemnosci aby Wielki Plan w tej czasoprzestrzeni zostal zrealizowany wskutek czego nastapi przeskok ewolucyjny dla obu stron

zastanow sie nad uporczywym twierdzeniem zydow ze sa "narodem wybranym"

bo sa narodem wybranym ale nie do tego aby zapanawac nad swiatem tak jak to sobie wyobrazaja lecz aby sie stac wlasnie takim wpływem gorąca i ciśnienia dla pozostalych istot umozliwiajac im szybsza prace nad soba jednoczesnie w ten sposob sami wzbogacaja swoje doswadczenie inkarnacyjne

Cytuj:
Naiwnością i ignorancją byłoby, wszędzie widzenie u podstaw bestialstwa na ziemi, syjonistów czy Żydów

niestety ale to ty przejawiasz naiwnosc i ignorancje wynikajaca z braku zrozumienia podstawowych praw rzadzacych tym okresem czasoprzestrzeni oraz brakiem znajomosci odfalszowanej historii a takze bezkrytycznym spojrzeniem na zaleznosci zwiazane wlasnie z faktem ze wiekszasc procesow o znaczeniu "negatywnym" w ostatnich 6 tys lat bylo inicjowanych wlasnie przez zydow co szczegolnie widoczne jest w oresie ostatnich 300 lat - praktycznie od rewolucji francuskiej

Cytuj:
Te informacje cytowane przez @aquabarta są bardzo ciekawe i nie zamierzam z nimi polemizować.

milo mi ze tak oceniasz moje wlasne slowa gdyz pozwolilem sobie caytowac mnie samego z innego watku :mrgreen:

pozdrawiam Sza87 i zycze szerszego spojrzenia na to zagadnienie a uwierz mi - sprawdzalnych i weryfikowalnych dowodow na potwierdzenie powyzszego zagadnienia masz ogromna ilosc zarowno w mass mediach jak i ksiazkach, malo tego jesli nabedziesz jeszcze mozliwosc weryfikacji kto jest zydem a kto nie (tylko prosze tu bez rasistowskich zarzutow bo tak samo mozna afroamerykanow w usa zauwazyc na tle innych obywateli tego kraju - po prostu po innym kolorze skory) - to wszystkie puzzle nagla zaczna ci wskakiwac na miejsce

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Taka ciekawostka.
Obrazek
Wy też widzicie napis "JeWS" w prawym dolnym rogu?Tam nad "Secretary of the Treasury".
Jak ich nie kochać? :so:

Awatar użytkownika

Kampania antypolonizmu (1/5) - prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz
phpBB [video]

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

huuysuy pisze:
Wy też widzicie napis "JeWS" w prawym dolnym rogu?Tam nad "Secretary of the Treasury".
Jak ich nie kochać? :so:

Te szyderstwo ze zwykłych ludzi tych cholernych żydowskich spiskowców... to podpis Jerzego Waszyngtona. :lol:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ten post w zasadzie tyczy się wszystkich wątków o tematyce żydowskiej, wrzuciłem tutaj bo gdzieś musiałem.

Ludzie skończmy wreszcie z tą dziecinadą, szufladkowanie ludzi ze względu na przynależność narodowościową, wychowanie, kolor skóry itd. jest po prostu DURNE i już, więc dlaczego co nie którzy ciągle to wałkują.
I co z tego że ktoś się urodził jako żyd ?
Każdy Polak to złodziej samochodów, takie zdanie mieli o nas za zachodnią granicą.
Jeśli już musimy oceniać i klasyfikować ludzi czyńmy to na podstawie ich dokonań i wyborów, a nie np: koloru skóry.
Oczywiście stosując takie proste kryteria łatwiej wyłonić potencjalnie odpowiedzialnych.
Ale czy tym sposobem zbliżymy się do prawdy, rzeczywistego rozwiązania problemów i prawdziwych winowajców.
Ja nie mam wątpliwości prawdziwi ONI cieszą się z naszej durnoty, dzięki temu nazywanie nas gojami ma jakieś tam uzasadnienie.
Kto tak naprawdę zorganizował faszyzm II wojnę, czy wyciągnięcie odpowiednich wniosków jest aż tak trudne :cooo?:

Rozumiem że to może być reakcja na atakowanie KRK czy chrześcijaństwa, ale panowie i panie syjonistów i żydów tutaj nikt nie próbował wybielać (poprawcie mnie jeśli się mylę)
Pod drugie katolikiem czy klechą zostaje się z wyboru i jest to stan odwracalny, czego nie można powiedzieć o byciu żydem.
Więc skończmy wreszcie z tą dziecinadą i nie dajmy z siebie robić gojów :!:

Cytuj:
Kto tak naprawdę zorganizował faszyzm II wojnę, czy wyciągnięcie odpowiednich wniosków jest aż tak trudne

No wlasnie kto? Zydochamy czyli syjonisci :lol:
Uwielbiam tytul tego watku :język:

Awatar użytkownika

yaphoto pisze:
Cytuj:
Kto tak naprawdę zorganizował faszyzm II wojnę, czy wyciągnięcie odpowiednich wniosków jest aż tak trudne

No wlasnie kto?

No właśnie :język: nie zidentyfikujesz jej poprzez określenie najliczniejszej grupy narodowościowej w jej szeregach.
To że np: żydzi stanowią większość może być przypadkiem, no dobra przypadków nie ma, ale wątpię że dla ONYCH ten fakt ma jakieś szczególne znaczenie.

Chlopie, syjonizm jest polityczna szczekaczka zydochamow i nie ma co wsrod rasistowsko-nacjonalistycznych zydowskich rekinow szukac biednego i niewinnego delfinka Um :!:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]