Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 sie 2018, 2:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

hej, próbował ktoś kiedyś tego? ew znana wam jest strona? i czy wgl zaginanie łyżeczek jest mozliwe? Pozdrawiam Mruga

http://www.astraldynamics.pl/dzial-18,,,.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lis 2012, 23:07 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

I tu pojawia się problem. Bo dla mnie to jest źle postawione pytanie.
W sumie to według mnie nie powinno być w ogóle pytanie a raczej twierdzenie :tak:
Dlaczego ludzie tak mało postują informacje typu:

Cytuj:
Hej znalazłem link ! http://www.astraldynamics.pl/dzial-18,,,.html przetestowałem i wiem ,że działa ! Co prawda potrzeba trochę czasu bo 4 miesiące i wymaga to sporo pracy.
Ale dzięki temu zyskałem przy okazji A, B, C ale prócz tego wpadł mi do głowy pomysł ,że gdyby odwrócić pewien proces i zastosować go w tym miejscu można zrobić Z, Y, C. Co oczywiście jest dużo lepsze bo można wykorzystać to np w...

Jeśli odpowiem ci że NIE to skąd wiesz ,że mówię prawdę ?
A jeśli odpowiem ci że Tak to czy zachęci cię do spróbowania ? Czy tylko zaspokoi ciekawość ? Mruga

A teraz coś ode mnie. Nie zaginam łyżeczek aczkolwiek powiem ci ,że nie miałem potrzeby by je zaginać by sobie udowodnić że to możliwe. Wiec nie trenowałem tego bite 4 tygodnie. Może kiedyś ? :D

Natomiast Technika oddechowa, Technika Klaskania są świetnymi technikami by poczuć energie w ogóle i by nauczyć się i uświadomić sobie ,że w ogóle się ją posiada. Czyli poczuć że ona płynie i że można się ją posługiwać i operować. Umiejętność ta jest bardzo pomocna bo owo odczuwanie potem warto rozwijać i samemu testować co jesteśmy w stanie z nią robić. Możliwe ,że zginać łyżeczkę też się da ;)

W Technice Klaskania i oklepywania jest ciekawe to że to...hmmm uczucie ciarek :D które się ma jeśli klepniesz mocniej, może nie ciarek ale nawet dreszczy. W jakiś sposób trwale odblokował ten przepływ. Może biczowanie się w łazi daje nawet lepsze efekty ? :D

Tak czy inaczej to są moje odczucia na temat tego artykułu który czytałem wiele lat temu.
Jeszcze za czasów "białej" strony AD (potem była ciemno granatowa i następnie ta co teraz)
Swojego czasu było to chyba jedne z najlepszych źródeł w Polsce na tematy ezoteryczne.
Szkoda że nie ma już forum bo stracone zostało dużo naprawdę dobrej wiedzy i dośwadczeń wielu osób. Zgromadzonych na przestrzeni wielu lat.

Dobrym testem jest. Odpalenie czwartego rozdziału(tygodnia) i faktyczne spróbowanie.
I tak popróbowanie zgiąć coś przez 3 dni. Jeśli w tym czasie się nie zniechęcisz i dalej będziesz chciał popróbować to znaczy że warto :tak:

hmmm, zawsze należałem od osób lakonicznych... ale to mnie nie tłumaczy, po prostu natchnąłem się wczoraj na tę stronkę i postanowiłem zapytać... ot, jesli ktoś by napisał ze faktycznie próbował 3 tygodnie, bo 4 dotyczy... hmmm 8-) a mu się nie udało to troszke bym zwątpił czy faktycznie to mozeliwe, bo jeśli ktoś by napisał ze to zrobił, skłonny bym był mu uwierzyć co by mnie skłoniło do samozaparcia i dłuższego niż miesiąc tak sądze :)

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Nawet jeśli zaginanie łyżeczek jest możliwe i kurs tego nauczy to jaki właściwie sens
i znaczenie praktyczne ma robienie kursu który uczy niszczenia całkiem dobrych łyżeczek?

Udowodnić sobie, że zjawiska paranormalne istnieją?

Zwłaszcza, że metod zginania jest wiele i większość nie wymaga żadnej specjalnej nauki
dla osiągnięcia celu w postaci zgiętej łyżeczki.

Kurs prostowania zgiętych łyżeczek miałby jeszcze jakieś uzasadnienie praktyczne.

Jest tyle innych pożytecznych rzeczy których można się zamiast tego nauczyć
w 4 tygodnie takich jak np. produkowanie łyżeczek, naprawa łyżeczek, kafelkowanie,
świadome śnienie, pierwsza pomoc, podstawy nowego języka czy inne twórcze zajęcia.

PS. Dlaczego kurs wspomina tylko o łyżeczkach metalowych a nie mówi o plastikowych
czy szklanych (są i takie) jeśli uczy panowania nad wszelką materią?

http://www.astraldynamics.pl/artykul-60,,.html

Ostatnie akapity kursu świadczą o jego bardziej prozaicznych celach - pieniężnych.

Wesprzyj fundację stypendiów dla dzieci Indygo w USA...

Cytuj:
Jeśli czujesz inspirację i chcesz, by lekcja trwała na innym, wyższym poziomie, weź banknot dziesięcio- lub dwudziestodolarowy (lub równoważność w swojej walucie) i potrzymaj w dłoniach. Teraz poczuj, że ten podarunek pomoże dzieciom połączyć się ze sobą, by mogły dzielić się swoim darem i mądrością. Bądź pewien, że to prawda. Następnie owiń banknot kawałkiem papieru, włóż do koperty i wyślij na adres:

Beloved Community
PO Box 3399
Ashland, Oregon 97520

Wpłać na skrytkę pocztową, bez numeru NIP wspólnoty, stałego telefonu, adresu...

I jeszcze ten tekst, nawet jeśli ci się nie udało zgiąć łyżeczki to i tak odniosłeś sukces. :mrgreen:

Ten kurs to po prostu przegięcie. :lol:

Jest tyyyle istotniejszych spraw do zrobienia na świecie, dajcie spokój łyżeczkom. :D

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

swoją drogą ciekawe czemu zgina się łyżeczki, a nie np widelce albo noże? (albo rury kanalizacyjne?) A co do tego kursu prostowania łyżeczek, to skoro możnaby zgiąć w jedną stronę to i w drugą myślę, że z odgięciem by problemów nie było ;)

kaemic pisze:
swoją drogą ciekawe czemu zgina się łyżeczki, a nie np widelce albo noże? (albo rury kanalizacyjne?) A co do tego kursu prostowania łyżeczek, to skoro możnaby zgiąć w jedną stronę to i w drugą myślę, że z odgięciem by problemów nie było ;)

Gdyby podczas wejścia Neo do mieszkania wróżki ktoś zginał rury kanalizacyjne to miałbyś dziś kursy gięcia rur.

W zasadzie mozna nauczyc sie wszystkiego, jezeli czlowiek chce i ma dosyc zapalu. Czasem jeszcze sa jakies tam naturalne talenta w konkretnym kierunku. Tylko pytanie... po co?
No mozna nauczyc sie giac te lyzeczki, cokolwiek. No i co dalej? Co z tym zrobic? Czemu to ma sluzyc?
Fajna umiejetnosc... cos na zasadzie "umiec drapac sie palcami od stopy za uchem". I jedno i drugie wymaga nieco cwiczen. I jedno i drugie w zasadzie niczemu szczegolnemu nie sluzy.

Ale jak kto woli...

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

A ja chętnie bym zobaczył na żywo jak ktoś zgina łyżeczki siłą woli. Rozumiem, że nikt nie umie jedynie dlatego, bo "po co". Z zamian mogę podrapać się palcami od stopy za uchem :spoko:

Rajska też mówiła że ma super moce, ale nie używała bo... zagięła by czasoprzestrzeeń :lol:

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]