Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 lip 2020, 23:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Obrazek

TERMIN 16-17 LUTY 2013

Warsztaty przeznaczone są dla

- osób chorych, które nie mogą pozbyć się swej choroby

- osób zdrowych, które chcą zachować swoje zdrowie

- osób, które chcą poprawić swoje relacje z bliskimi

- osób, które są niezadowolone ze swojego życia i chcą to zmienić

-osób ,którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę z naturoterapii , - osób ,które chcą rozwiązać swoje problemy karmiczne

Uczestnicy po ukończeniu warsztatów będą znali odpowiedzi na pytania

1. Dlaczego choruję?

2. Dlaczego nie mogę wyleczyć się z choroby?

3. Jak pokonać chorobę?

4. Jak poprawić relacje z bliskimi,

5. Co przeszkadza mi w osiągnięciu zadowolenia i szczęścia w życiu? Jak to zmienić?

Warsztaty trwają dwa dni i składają się z:

- wykładów

- ćwiczeń warsztatowych

http://www.bioterapiazabiegi.pl/indexall.php?zlote=obiekt&st=3

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 paź 2011, 13:06 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ile on bierze kasy za to uzdrawianie? Na stronie nic nie napisał. Czytałem kilka opisów uzdrowień i wyglądają ciekawie tylko zastanawia mnie jedno, a mianowicie to, że dużo ludzi mówi tam o Bogu, że to on ich uleczył z pomocą tego terapeuty.

Katolicki kraj. Ludzie lubia miec "logiczne" wytlumaczenie na energie, ktora uzdrawia. :lol:
Dobry, wierzacy chrzescijanin dzieli takie cos na "od Boga" i "od samego Diabla". :lol:
Ogolnie pewno "od samego Diabla", ale jak uzdrowil to nie wypada... tak. No to "od Boga".

Takie skojarzenie. Mruga

Raphael pisze:
Ile on bierze kasy za to uzdrawianie? Na stronie nic nie napisał. Czytałem kilka opisów uzdrowień i wyglądają ciekawie tylko zastanawia mnie jedno, a mianowicie to, że dużo ludzi mówi tam o Bogu, że to on ich uleczył z pomocą tego terapeuty.

Obserwuje Piotra od kilku lat, powiem ci jedno że postępuje etycznie, jak ktoś naprawdę nie ma pieniędzy, to podziękowaniem jest choćby modlitwa, jak ktoś ma 10 zł to tyle da co ma. Nie odmawia w potrzebie i pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia. Oczywiście co innego szkolenie bo to nie sytuacja awaryjna. Nie ma żadnego cennika. Piotr ma wyniki i to naprawdę zdumiewające i potwierdzone medycznie, są na tym forum dwa artykuły z "Nieznanego Świata" o nim. To właśnie Piotr sprowadził Dana Wintera do Polski i załatwił kasę, przy okazji Winter sprawdził jego uzdolnienia mierząc kaskady harmoniczne mózgu. Wyniki dostępne na stronie i są naprawdę bardzo dobre. Co do Boga..co z tego że wiele tam o tym się mówi? Ważne że działa, na ateistów też...

Powyżej podaje terminy, sam będę w tych warsztatach uczestniczył :tak: Czy warto ? Bioterapeuci nie uczą o tym co robią trzymają to dla siebie, Piotr dzieli się tą wiedzą przez co jest potępiany przez to środowisko od samego początku. Myślę że warto i wkrótce się o tym przekonam. Dlatego Piotr jest na tym forum bo eksportuje swoją wiedzę bez ograniczeń, inaczej byłaby to czysta komercja a tak u niego nie jest bo to działa w dwie strony.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Pan Leszczyński zapewne pomógł wielu osobom, ale nieprawdą jest że nie ma cennika. Cennik zarówno za wizytę, jak i warsztaty jest i do najniższych nie należy. Znam kilka osób które były u niego i jakoś nikt nie słyszał informacji że "co łaska".

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Kobi_van_Kenobi pisze:
Pan Leszczyński zapewne pomógł wielu osobom, ale nieprawdą jest że nie ma cennika. Cennik zarówno za wizytę, jak i warsztaty jest i do najniższych nie należy. Znam kilka osób które były u niego i jakoś nikt nie słyszał informacji że "co łaska".

Z pewnością, ja tylko mówię co sam wiem i usłyszałem. Tylko jak wydał masę kasy na Wintera to jakoś nikt nie pytał skąd ją ma.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jedni wkładają energię i coś dają inni biorąc oddają energię w postaci np. pieniędzy. (no chyba, że ktoś woli w naturze :-)
To pozwala zachować równowagę i ustrzega nas przed tworzeniem tkz. długu karmicznego, który ma tę sposobność, że zawsze upomina się w najmniej dla nas odpowiednim momencie.
Dlatego polubmy nie tylko branie ale i dawanie co prowadzi nas do rozwoju takiej cechy jak wdzięczność, a wdzięczność oczyszcza nasze serce i prowadzi do radości a radość do szczęśliwości.

Owszem, wszyscy mają prawo od wynagrodzenia za swoją pracę. W tym systemie ekonomicznym niefortunnie w bilonie i banknocie. Przedmiocie narzuconego wyzysku i uzależnienia, oraz z braku alternatyw. Można barterem, ale z barteru rachunków nie popłacimy.
Natomiast wplątywanie wątpliwej karmy w celem usprawiedliwienia pobierania rachunków za usługi nazwę manipulacją. Wykorzystywaniem naiwności i poczucia winy ludzi wierzących w inkarnacje zależności. Podobnie czynią księża zbierający tace.

bioscop pisze:
Natomiast wplątywanie wątpliwej karmy w celem usprawiedliwienia pobierania rachunków za usługi nazwę manipulacją. Wykorzystywaniem naiwności i poczucia winy ludzi wierzących w inkarnacje zależności. Podobnie czynią księża zbierający tace.

Bądźmy uczciwi, to samo dotyczy lekarzy, dentystów, chirurgów...itp. Nie zapomnij nie zaprowadzić dziecka do lekarza ze względu na karmę...pomóc potrzebującemu itp. Dla mnie to takie pieprzenie i nic więcej...

PB-Soft pisze:
Ciągle pokutujące przeświadczenie, że "usługi z kręgów duchowych" powinny być świadczone za darmo jawią się jako przejaw albo nie znajomości rzeczywistości albo ignorancji.

Jest takie powiedzenie. Za darmo to na darmo. Kazda praca powinna zostac wynagrodzona. :) I nie wazne, czy dotyczy ona zwyklej codziennosci czy ezoteryki.
Ogolnie zgadzam sie z cala wypowiedza. Swietnie ujete.

Entered Apprentice * 1st Degree

Witam, na warsztaty Pana Piotra uczęszczam, przez kilka lat pomagał mi tez dojść do ładu z moim zdrowiem, nieprawdą jest że posiada ustalony cennik, co prawda pobiera czasem jakieś wynagrodzenie ale ewidentną bzdurą jest ze to drogo, znam co ciekawszych magików co krzyczą ogromne kwoty w porównaniu z Piotrem, ja staram sie dać od siebie ile mogę, ale co jakiś czas bywam za darmo, bo mnie nie stać.
Sprawą najważniejszą jest pytanie skąd niby kasa na wynajęcie jakiejś sali do zajęć, albo jak na nie dojechać kilkaset km jeżeli co dzień zajmować sie darmową pomocą wszystkim, to jak za to wszystko zapłacić ?
Sprawa nr 2, to nikt nie musi za nic płacić, o ile jest zgoda od Boga to sie po prostu pomaga, wynagrodzeniem może być równie dobrze modlitwa, a nawet jest to jeszcze lepsza forma wynagrodzenia. Tym bardziej ze pomagając komuś pomaga się tez sobie pośrednio.
Bóg - nie mowa tu o żadnej religii, mowa o szczerej rozmowie z Bogiem, tym co to wszystko stworzył. Byłem juz na etapie ateizmu, ale to z powodu tego ze chrześcijaństwo od dawna juz mi zaczynało śmierdzieć, Piotr Leszczyński pokazał mi że Bóg jednak istnieje, powiedział jak z nim rozmawiać, rozmawiałem z Bogiem nie raz, i robię to codziennie i mogę powiedzieć, że dosłownie wszystko o co sie szczerze pomodliłem spełnia się

Co z tego, że p. Piotr pobiera opłaty, robią to wszyscy bioenergonauci, którzy mają uprawnienia zawodowe. Przecież poświęcają swoją energię, czas i nawet zdrowie ludziom proszącym o pomoc. Gdy ktoś nie może zapłacić pan Piotr wykonuje zabieg za modlitwę. To, że powołuje się na Boga, jako istotę, która wspomaga Go energią jest dla mnie oczywiste i nie ma związku z konkretną religią. Trzeba też mięć na uwadze konieczność ciągłego pogłębiania wiedzy i uzupełniania wyposażenia - co przecięż kosztuje i to niemałe pieniądze. Biorę udział w warsztatach prowadzonych przez p. Piotra. Muszę nadmienić. że wcześniej uczęszczałam na inne kursy bioeneroterapii. Kurs u p. Piotra nie tylko uczy wiedzy teoretycznej i pratycznych technik zabiegowych ale pomaga rozwijać osobowość uczy etyki i miłości do ludzi.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Jak ktoś wie jak robić i potrafi - to niech robi.
Proste.

Jak nie wie - to może skorzystać.
Wie że nie wie - i wie za co płaci.

Uszanowanie dla roboty i pomyślności wszelkiej życzę.

Ważne żeby czegoś nie potrafiąc nie pchać się na afisz a to jest dość powszechne schorzenie również w półświatku ezo albo głównie tam to widać najbardziej, ja się trzymam od tego środowiska z daleka.

edit:
od środowiska jako takiego ale nie od pojedynczych osób "uzdolnionych".

Awatar użytkownika

Ładą dyskusję rozpętałem :D I żeby nie było, że jestem przeciwny zapłacie za takie usługi to od razu napiszę, że chętnie zapłacę jeśli stan mojego zdrowia się poprawi. Dzięki Omadd za wyjaśnienie sprawy Boga.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Tak, robić swoje. Uszanowanie.

Awatar użytkownika

Każdy widzi to co chce wiedzieć. Chodziło mi tylko o sprostowanie że cennik jednak jakiś jest, a tutaj zażarta dyskusja na temat czy powinien pobierać opłaty. Oczywiście że powinien.

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Aha co jeszcze w sprawie cennika...
Każdy kto posługiwał sie wahadłem, bądź korzysta z innej formy pytanie/odpowiedź, może sobie sprawdzić czy za dany zabieg może pobrać opłatę, są rzeczy za które Piotr Leszczyński nigdy nie pobierał opłaty, bo nie dostał pozwolenia. Jest to człowiek który pyta o wszystko, a na kursach kładzie wielki nacisk na to by uczestnicy ciągle sprawdzali sami, by umieli zadawać pytania i odczytywać dokładnie odpowiedzi, po to by nie robić nic wbrew woli Boga, Pan Piotr właśnie dlatego ze utrzymuje stały kontakt z Bogiem i o wszystko pyta Go czy ma pozwolenie, dlatego jest taki dobry w tym fachu.
z tematyką ezo mam styczność z 15 lat, widziałem juz wielu guru wahadła, cudownych uzdrowicieli, i fachowców co machają rękoma, i nie wiele z tego wynika, żaden nie tłumaczy o co w tym chodzi, jak by chciał zataić wiedzę, albo co gorsza w ogóle jej nie posiadał, ale dopiero Piotrek otworzył mi oczy swoim tłumaczeniem co jak wykonywać i na czym to polega i zrozumiałem troszeczkę o co w życiu chodzi

W ciągu kilku miesięcy zacząłem odczuwać energię, czasem juz ją widzę, zaczynam widzieć aurę, potrafię wykonać prostsze zabiegi, oczyszczać czakry, usuwać stany zapalne... i jeszcze kilka innych, a wszystko to czuje a nie macham na ślepo

tak na prawdę, to jak popatrzę na moje życie pełne męczarni, oraz zmianę jaką spowodowało to ze dowiedziałem sie od Piotra jak rozmawiać z Bogiem jak pytać i sprawdzać, jak sie modlić itp.
jak patrzę jak moje życie zmieniło sie diametralnie i jaki teraz jestem szczęśliwy, to poważnie warte jest to każdej kasy, chodź szkoda było mi trochę wydawać ją na pierwsze zajęcia tak teraz po moich zmianach się śmieje ze to były wręcz grosze

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Bijecie panę i nic poza tym.

Konkretnie proszę - to po ile ten kurs???? Chciałbym uczestniczyć w nim a nikt jeszcze nie napisał ile to kosztuje???

syriuszA-nin pisze:
Konkretnie proszę - to po ile ten kurs???? Chciałbym uczestniczyć w nim a nikt jeszcze nie napisał ile to kosztuje???

Zadzwoń pod podane numery bo ja sam nie wiem.

PB-Soft - Jeśli szukasz reklamy to możesz założyć własny temat, zamiast kopać dołki pod innymi, bo jak na razie to sie jedynie czepiasz...

a teraz pytanie do Ciebie, bo widzę ze masz jakiś banerek Reiki i jakiś link więc chyba jesteś w tym zaawansowany, powiedz mi jak sprawdzasz kiedy i w jaki sposób możesz przeprowadzić zabieg, bo jeżeli tego nie sprawdzasz to skąd masz pewność ze nie szkodzisz ? albo skąd pewność ze Twoja uzdrawiająca energia nie płynie z ciemnej strony?

Powiedz mi jak ktoś ma raka to czy nie zasilasz go przypadkiem energią (cudowną uzdrawiającą ) a jednak powodującą szybszy raka rozwój, bo go po prostu zasilasz, mam w rodzinie kilka osób po kursach reiki i naprawdę zaprzestali tej działalności bo do niczego dobrego to nie prowadziło.

Oryginalne reiki było dobre, jednak z biegiem czasu zostało wypaczone by służyć właśnie ciemnej stronie, oczywiście teraz będę wrogiem nr 1 wiem o tym, ale proszę Cie oszczędź sobie ataków na mnie, szkoda energii, chyba ze robisz to nieświadomie, ale po moim pierwszym wpisie zaczęło sie dziać...

Natomiast do wszystkich innych piszących tu a nie znających sie o czym sie w ogóle wypowiadają, proszę Was, nie bądźcie jak ten pies który musi wszystkich obszczekać i oblać każdy krzak, pozostawiając po sobie niemiły ślad, robiąc smród i hałas, a nie wnosząc nic sensownego do tematu, proszę Was o to bardzo bo blokujecie innym ludziom drogę rozwoju.

polecam przeczytać sobie http://quantumfuture.net/pl/falaindeks.htm
całkiem ładny materiał nakreślający mniej więcej co sie tutaj dzieje na naszej ziemi, tłumaczy tez jaki jest problem z Reiki

Szczerze powiem, ze nie do konca rozumiem powody Twoich wywodow, PB-Soft. Chcesz sie jakos zaprezentowac? Zareklamowac? Czy jak?

W swoim temacie o Reiki zareklamowales sie, daj wiec tez przestrzen do dzialania dla innych. Kazdy dziala jak umie i wg swoich mozliwosci i kazdy ma grupe ludzi, ktorym pomaga.

Po co wiec wchodzic jeden drugiemu w droge? Co Ci z tego przyjdzie, ze pokazesz tu moce diabla :boisie: :twisted: :lol: :drugged: u pana Leszczynskiego przykladowo?

No ja jakbym chciala i musiala skorzystac to pewno tym bardziej bym to zrobila... :lol: Te samo zUo... :spoko: :serducho"

A ogolnie... nie podoba mi sie to. To wchodzenie z butami w temat i popisywanie sie...

Rob swoje, reklamuj sie w swoim miejscu, jaki to z Ciebie wspanialy cud-Reikowiec, ale nie popisuj sie w tematach innych. To niesmaczne jest... po prostu.

Takie moje odczucie, jak to tu czytam... :szampan:

PB-Soft pisze:
bioenergoterapeuta przekazuje nazbieraną energię ze swojego biopola, i nie jest to inteligentna energia

Błąd - i to krytyczny, taki błąd w windowsie i blue screen murowany :D
może nie pytając sie o pozwolenie by tak było, ale nawet możesz sobie zobaczyć zdjęcie w pierwszym poście, lewą ręką energią wpływa, prawą jest wysyłana, o ile energoterapeuta nie posiada nikogo do siebie "podpiętego ( złego )" dostanie odpowiedz odnośnie pozwolenia, a jego zabieg nie będzie szkodził, będzie mocno pomagał. Na żadnym kursie reiki nie mówili nic o oczyszczaniu kogokolwiek ze złych podpięć.
A mając podpięty pod siebie zły byt nie powinniśmy wykonywać zabiegu, opowiedz mi proszę jak sprawdzasz to u siebie skoro nie ma o tym mowy na kursie. Właśnie dlatego reiki straciło moje zaufanie.

aha i co do programu zajęć, to pomyliło Ci sie jedynie to ze reklamowane tu warsztaty są 2-dniowe odnoście zdrowia, natomiast na stronie Piotra przeczytałeś program zajęć przewidziany na ponad rok, takie maleńkie niedopatrzenie :spoko:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jako ciekawostkę dodam ze egzorcyści którzy zgodzicie się chyba tez pomagają duchowo nie biorą przy tym ani grosza,nie mogą.Egzorcyzmy okraszone gotówką są nieskuteczne.Stad tez,fakt ze Pan Piotr jako zapłatę przyjmuje także modlitwę świadczy tylko dobrze.

Pozdrawiam

Obrazek

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Prawie 3 tysiące odsłon i żaden "pelikan" nie zauważył czegoś bardzo ciekawego Smutny

http://davidicke.pl/forum/post63329.html?hilit=leszczy%C5%84ski#p63329

http://davidicke.pl/forum/wyklad-piotra-leszczynskiego-w-poznaniu-24-11-2009r-t1503.html

http://davidicke.pl/forum/bioterapeuta-xxi-wieku-piotr-leszczynski-nieznany-swiat-t4938.html

http://davidicke.pl/forum/piotr-leszczynski-wyklad-w-miedzywodziu-t4951.html

http://davidicke.pl/forum/bioenergia-piotr-leszczynski-t2978.html

+ ten temat of course

PB-Soft pisze:
Cytuj:
Rob swoje, reklamuj sie w swoim miejscu, jaki to z Ciebie wspanialy cud-Reikowiec, ale nie popisuj sie w tematach innych.

Ale ja własnie robię swoje i przejawem tego jest zabranie głosu w sprawie ów warsztatów. No chyba, że ty wiesz lepiej co jest dla mnie dobre i co powinienem a czego nie.

Nawet nie smiem wnikac w to, co dla Ciebie jest dobre badz nie... :boisie:

Spokojnie... widze, ze taki Twoj styl. Tu latke komus, tam recenzje... Mruga

m3tatron pisze:

Swietnie, dzieki za linki... :spoko:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
W reiki , choć miałem o tym nie pisać to tylko nadmienię energia wpływa do nas przez czubek głowy i wychodzi przez dłonie, my jesteśmy tylko kanałem, do jej przepływu i nic swojego nie dajemy,

Interesuje mnie pewna czysto techniczna kwestia pb-soft. Jakim kanałem ta energia spływa z korony w dół ? Czy używasz "punktu zbiorczego" tej energii w ciele/ transformatora(np splot słoneczny) który tą energię kumuluje a dopiero potem przekazujesz ją pacjentowi o odpowiednim natężeniu. Czy to jest po prostu jak rura, przez która woda z jednej strony wpływa a z drugiej wypływa. ?

angelrage pisze:
Cytuj:W reiki , choć miałem o tym nie pisać to tylko nadmienię energia wpływa do nas przez czubek głowy i wychodzi przez dłonie, my jesteśmy tylko kanałem, do jej przepływu i nic swojego nie dajemy,Interesuje mnie pewna czysto techniczna kwestia pb-soft. Jakim kanałem ta energia spływa z korony w dół ? Czy używasz "punktu zbiorczego" tej energii w ciele/ transformatora(np splot słoneczny) który tą energię kumuluje a dopiero potem przekazujesz ją pacjentowi o odpowiednim natężeniu. Czy to jest po prostu jak rura, przez która woda z jednej strony wpływa a z drugiej wypływa. ?

Właśnie jak to jest, kiedys tammmm znajomy bioenergoterapeuta wyjaśnił mi jak on leczy innych ludzi. Jestem Ciekawa jak ty to robisz

Ja miałam doczynienia z wahadełkiem, jakieś 15 lat temu.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

PB-Soft pisze:
W Reiki nie przekazujemy swojej energii tylko uniwersalną energię, która jest inteligentna i jeśli miałaby zaszkodzić to nie popłynie. Natomiast w bioenergoterapii, bioenergoterapeuta przekazuje nazbieraną energię ze swojego biopola, i nie jest to inteligentna energia jak reiki działa bardziej siłowo i można nią bardziej manipulować. Takie same błędy popełniają rejkowcy, którzy np. przy zabiegu kiedy czują, że Reiki nie płynie boją się oskarżenia o niemoc i wtedy podświadomie wysyłają swoją energię coś na kształt bioterapii.

Tak mały wycinek z dyskusji a jakież odzwierciedlenie niezrozumienia, indoktrynacji, iluzji duchowości i wyimaginowanych „praktyk duchowych”.

Reiki - inteligentna, uniwersalna energia. Bioenergoterapia – nazbierana energia z otoczenia i przekazywana z własnego biopola.

To wszystko przypomina energię z elektrowni atomowej i takież też jest jej działanie – destrukcyjne - w niezrozumieniu siebie.

Jakąż energię pobiera się i skąd?

Przeogromna bajka o człowieku, który udaje się na poszukiwanie i zdobywanie z przeogromną trudnością energii, która coś czyni.

Niezrozumienie własnej esencji, podstawy własnego istnienia powoduje dalsze rozdzielenie.
Czy „BÓG” mieszka w człowieku na podnajem? Od czasu do czasu jak mu się zachce, lub może objawia się w człowieku na sekundę, bo człowiek się przebudził z podziału, by zniknąć, bo człowiek znów zanurzył się w bólu rozdzielonej ziemskiej egzystencji?

Szacunek do siebie i do drugiego człowieka, zrozumienie, że esencją - podstawą jest miłość, powoduje odczucie siebie w pełni.

Odczuwanie i bycie tym, kim człowiek jest w pierwotnej formie pozwala na uzdrowienie siebie i innych.

Energia, którą jesteśmy, jest w stanie uzdrowić wszystko. Nie trzeba jej pobierać, zdobywać, nie poprzez 3, nie 7, nie 12 i nie 3600 czakrę.. Nigdy jej nie było za mało i nigdy jej nie musieliśmy wchłaniać powietrzem, ogniem, ziemią, stopami czy też dłońmi.

Ona jest naszą naturalną esencją i tylko z tej pozycji narzędzia, jakie są na Ziemi w postaci różnych systemów są tylko narzędziami a nie uniwersalnym systemem i jedyną prawdą do uzdrowienia nakładanych i samozałożonych wzorców energetycznych, które zaburzają energetyczny wzorzec Pozaziemskiej Istoty, która jest na Ziemi z krwi i kości.

Do przemyślenia:
Eden, Raj ( jako pochodzenie człowieka)- gr. Paradeisos.
Słowo zostało przetłumaczone na grecki z języka awestyjskiego- języka znanego tylko kapłanom.
W oryginale Paradeisos oznacza „otaczający obszar”.
O jaki otaczający obszar chodzi?

I na Ziemi wciąż i wciąż „ chroni” się i dawkuje wiedzę o pochodzeniu człowieka. A człowiek na własne życzenie chodzi do „współczesnych kapłanów” po inicjację swej duchowości.
Mamy cudowny NOWY CZAS po 21.12.2012. o Alleluja!!! Jakie to wszystko śmieszne a zarazem smutne... może załapiemy się na następną falę, z pewnością już jakaś nowa data istnieje, więc szybko oddychamy 3_6_3 może nas oświeci z zewnątrz, bo w wewnątrz jesteśmy puści, bez podstawy i esencji.

Jeszcze jeden temat mnie w tej dyskusji jest warty uwagi- jak piszecie kasa.
Parę lat temu, gdy moje serce się rwało do pomocy drugiemu człowiekowi w formie medycyny energetycznej, na początku mojej działalności miałam przeogromną wewnętrzną walkę w tym temacie. Znajomi, przyjaciele, społeczeństwo mówiło: za „energię uzdrawiania” nie pobiera się pieniążków, to jest za darmo, każdy powinien mieć dostęp.
Biegałam od pracy do ludzi, którzy mieli jakieś problemy zdrowotne i służyły im impulsy energii. Byłam rozbita i zmęczona. Pewnego dnia przyszła do mnie koleżanka z bólem kolana położyłam dłonie a świadomością byłam na pół u niej i na pół w drodze do pracy i niestety z powodu mojej nieuwagi doznała „oparzenia” skóry. Na szczęście ból i czerwień zeszły po paru godzinach, ale dla mnie było to przeogromną przestrogą i moje wewnętrzne walki dobiegły końca. Zrozumiałam, że nie muszę się przed nikim tłumaczyć, co czynię i jak czynię i dlaczego ktoś mi płaci czy to za czas czy jak inni mówią za energię. Iść za tym co serce mówi a wszystko się ułoży.

Problemy z wysokimi cenami czy to za warsztaty czy za sesje wynikają z wewnętrznej postawy i każdy, kto zrozumie siebie i pracę z energią wie, że to nic szczególnego, nic nadzwyczajnego, nie gorszego i nie lepszego, np. od pracy panów, którzy w każdy wtorek i piątek wywożą śmieci, bym nie utonęła w własnym brudzie.

Kto czyni z naszej esencji coś nadzwyczajnego, paranormalne zdolności?
Bla. bla, bla jest to we mnie i w Tobie i w niej i w nim.

Wracając do tematu tego wątku. Oglądałam dostępne filmiki w sieci o Panu Leszczyńskim. Skupmy się na podstawie jego przekazu i pracy, na esencji a odczytamy, co jest dla nas a co nie.

Pozdrawiam

Szkoda, ze zamiast cos robic swojego, tak latwo smiac sie z dokonan innych. A ja powiem szczerze, ze chetnie poznalabym pana Leszczynskiego, bo wydaje mi sie ciekawa osobowoscia. Po tym, co czytam.
Widze, ze wdarl sie tu temat reiki, ktory smialo powinien byc w dyskusji zalozonej juz u PB-Softa... Po co komus wchodzic na teren i mu mieszac?
Tu powinna byc dyskusja wylacznie na temat pana Leszczynskiego i jego dokonan. Po co i na co jakies przepychanki?

A co do stwierdzenie "czlowiek-orkiestra"... coz... zdarzaja sie tacy. Po prostu... geniusze. I nie ma co tu gdybac. Wypada jedynie miec szacunek do osob, ktore ciagle sie rozwijaja i poszerzaja spektrum swoich umiejetnosci, szczegolnie, jezeli te umiejetnosci wykorzystuja dla dobra innych.

A to, ze przy tym zarobia. No takie zycie... Zyc z czegos trzeba. I tak naprawde w swiecie powinna byc rownowaga. Biorac trzeba cos dac w zamian. Tylko biorac lub tylko dajac... zaburza sie te rownowage.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]