Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 lip 2020, 23:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Piszac o geniuszach, ktorzy rozwijaja sie wielokierunkowo, pisalam ogolnie, w kontekscie tego, ze tacy ludzie istnieja, sama znam takich. Nie pisalam natomiast konkretnie o panu Leszczynskim, co nie znaczy, ze on taki nie jest. Moze jest, moze nie. Nie znam osobiscie, wiec co moge powiedziec.

Ogolnie mysle, ze owszem, pan Leszczynski nie udziela sie w tym watku, ale zalozyl go Redmuluc, chyba za jego wiedza i zgoda, wiec w jego imieniu.
Ale moze sie myle. Niewazne... Mruga

Jezeli mnie cos tak bardzo trapiloby, jak to pytanie, skad bierze sie ta energia itd. szukalabym odpowiedzi u zrodla a nie spekulowala.

Ogolnie nie mam ochoty jakos wielce dyskutowac na ten temat. Cenie Twoje zdanie PB... jakie by ono nie bylo... ale nie podzielam go...

no... :lol:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 sty 2013, 14:27 
VIP Member
Awatar

PB-Soft pisze:
wikipedia pisze następująco :

od kiedy to co pisze "wikipedia" jest wiarygodne ? i stanowi jakiekolwiek wytyczne ?

Cytuj:
Kto stworzył ów ruch, kto jest "ojcem założycielem" ? NEW AGE ? z panią Helena Bławatzka na czele ?

na ten temat urosło wiele mitów i kłamstw rozpowszechnianych głównie przez fanatyczne środowiska ewangelicznych fundamentalistów...jest to po prostu wielka kosmiczna bzdura

Cytuj:
Jak się rozwijał na przestrzeni lat i przede wszystkim jak to się stało, że egzamin państwowy decyduje kto może leczyć energią a kto nie.

Cytuj:
To samo tyczy się radiestezji, której stosowanie i praktykowanie jest jednym z punktów nauczania pana Piotra. Wahadełkowanie to niestety nie zabawa.

a gdzie napisane że to zabawa?

Cytuj:
Czy opętania amatorów posługiwania się wahadłami nie są jednoznaczną przestrogą by do radiescezji podchodzić z nieufnością i ostrożnością ?

nigdy o tym nie słyszałem

W zasadzie wszystko moze byc niebezpieczne... nieodpowiednio uzyte... Mruga

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Jak czytam to forum to dochodzę do wniosku, że większość ludzi tutaj ma problem. We wszystkim widzą ciemną energię, szatana, okultyzm itp. itd.
Mam dla Was ciekawy filmik, nie wiem, czy ma to coś wspólnego z bioenergioterapią, czy nie, ale pewnie niektórzy z Was powiedzą, że to siły szatańskie :bangheadwall: :
http://www.youtube.com/watch?v=lm7s7T4aaIA

No... zazwyczaj te demonki, szatanki i inne takie tam to i tak nic innego niz to, co autor inkwizytor mial (ma) sam w sobie.

:D :twisted: :boisie: Mruga
Niektorzy powinni sami siebie wyegzorcyzmowac... :lol:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Można czerpać wodę z własnej studni którą trzeba "odkopać" na nowo- bo to zródło zawsze tam jest. Każdy ma to źródło "zakopane" pod warstwą ziemi.

Nie kazdy jednak wie jak i ma siłę aby wykopać tą studnię.

Każdy może jednak wziąć wiadro i pójść nad rzekę aby pobrac wodę. Rzeki są rożne- i rożna woda w nich płynie, jak się wczeniej nie piło wody z własnego źródła (ktora jest najczystsza) to nie sposob porównać i określić jaka woda płynie w rzece.

Entered Apprentice * 1st Degree

Chciałbym napisać jeszcze coś o Bogu, Pisałem juz ze nie mowa tu o żadnej religii, ale o samym Stwórcy tego wszystkiego co nas otacza i nas samych.
Bóg tworząc to wszystko nie siedział sobie z boku i robił to, tworząc cokolwiek dawał cześć siebie, ulegał podziałowi, więc we wszystkim jest część Boga, w każdym z nas.

Z miesiąc temu widziałem coś fajnego na demotach :)
Obrazek

To jest to o czym mówi P.L. polecam każdemu żeby sobie sami sprawdzili.

Pan Piotr często mówi o modlitwie właśnie do tego Boga najwyższego, i jego właśnie prosi o energię, pozwolenie na zabieg itp.

Nie czuję się w pełni kompetentny by sie o tym wszystkim wypowiadać, uważam siebie raczej za początkującego, ale jak pisałem miałem z tematami poruszanymi w tym poście nieco styczności i jak na razie jedynie metody działania Piotra przemawiają do mnie, i widzę ich realne działanie.

Moja interpretacja modlitwy do Boga - Bóg jako ze jest w każdym, modląc sie do niego tak naprawdę modlimy sie do wszystkiego co nas otacza, jednak wszystko co nas otacza rządzi się pewnymi prawami, są rzeczy plany które muszą być wykonane, taka szczera modlitwa bo Boga, czyli każdego z naszego otoczenia to tak naprawdę podświadoma prośba o to by suma naszych śwadomości zmieniła nieco zasady wykonania tego planu.
Prościej modlić się do Boga niż do wszystkiego wokół nas, taki skrót myślowy ułatwiający komunikację. Ponadto myślę że uznając ze nad tym wszystkim stoi Bóg wszechmogący, nie popadniemy niechcący w samozachwyt i nie poczujemy sie że jesteśmy ponad tym oceniając kogoś ze stoi na "niższym poziomie duchowym" tu pamiętać należy ze nie wolno nikogo oceniać.

Za oknami mróz i śnieg, piaskownice pozamarzane, dzieciaczki baaaardzo się nudzą, więc z nudów robią głupoty. Przy okazji oczerniając Pana Piotra. Nie mają pojęcia gdzie trafili i komu to robią, dla nich to
bez znaczenia - grunt, że coś się dzieje i jest wesoło. Proszę was bardzo o zostawienie Pana Piotra w spokoju.
Niektórym wszystko przeszkadza i wszystko się pomieszało: bioterapeuta ratujący ludzkie życie jest bee - mafia w białych fartuchach trująca pacjentów jest ok?
Bioterapeuta nawiązujący kontakt z PRAWDZIWYM BOGIEM jest śmieszny? Tylko przebierańcy w czarnych sukienkach mogą mieć patent i wykupiony abonament na rozmowy z tabunami swych fałszywych bożków, trzepać na tym taaaaką KASĘ i straszyś pospólstwo nieświętym pismem. Oni najchętniej wróciliby do średniowiecza by znów móc bezkarnie torturować, mordować i palić na stosach wszystkich myślących inaczej.
Na pobudzenie myślenia proponuję taką opowiastkę. W baaaardzo dziwnym kraju nad Wisłą,/na TEEEEJ ZIEMII!!!/w celu podniesienia wartości rynkowej obiektów publiczych zaprasza się purpurowych przebierańców . Przedstawienie polega na obryzganiu budynku czarowaną wodą.
Purpurowy za tą szopkę inkasuje od kilunastu do kilkudziesięciu tys. a nawet znacznie więcej./Rekordy pazerności były podane w którymś z numerów Faktów i Mitów/."Eksperci od energii, świętości i kasy" zadajcie sobie kilka pytań. Kto może udowodnić, że woda była żeczywiście czarowana a nie zwykła kranuwa? Jakie jest stężenie "świętości" w czarowanej wodzie? Jaki jest żeczywisty koszt czarowania w przeliczeniu na jedną kropelkę itd. itp?
Zapewne krytycy i obszczekiwacze znający się na wszystkim posiadają miernik zw."świętomierzem" z cyfrowym wyświetlaczem, który wyświetli w % parametry i właściwości czarowanej wody. Strach pomyśleć nawet co by było gdyby wyświetliły się piękne i dorodne trzy szusteczki! Według mnie nie ma tam nawet ułamka świętości-lecz oszustwo i pazerność. Dlaczego ciemne masy od wieków im ulegają całując złote pierścienie na ich tłustych łapskach i oddając ostatni grosz.
To właśnie czarni wrzucają rejki i bioterapię do jednego worka twierdząc, że to zabobon i czarna magia. A z jakiego źródła pochodzą ich czary? A jeśli jest dokładnie odwrotnie niż oni twierdzą. Czy wiecie do czego im służą sakramenty chsztu i bierzmowania itd.itp.?- Nawet manipulator tego forum nie ma o tym zielonego pojęcia??? A więc sami widzicie dokąd sięga wasza wiedza, a raczej brak wiedzy.Chcecie demaskować i sprawdzać - zacznijcie od tych, którzy od dziecka was oszukują i programują na tyle skutecznie, że większość z was nigdy nie zacznie samodzielnie myśleć i nie wyjdzie z MATRIXA.
Nie potraficie odróżnić prawdy od fałszu? To bardzo proste - odrzućcie fałsz a pozostanie wam sama prawda.
Jeśli jakiś rejkowiec porównuje się z Panem Piotrem to znaczy, że ma chorą głowę i brakuje mu rozumu. To jakby porównywać zapalniczkę do latarni morskiej.
Czy wy macie pojęcie co to jest PIĘĆ MINUT?!!! W tym czasie uzdrowiciel może uratować ŻYCIE ISTOCIE LUDZKIEJ, a póżniej ma kupę roboty by przywrócić mu zdrowie. Czytam niektóre posty i coraz bardziej jestem pod wrażeniem waszej naiwności. Dzieciaki czy was pogięło czy coś wąchaliście? Skoro Pan Piotr
zamieścił ogłoszenie to uważacie, że powinien teraz pobawić się z wami i prowadzić śmieszne dyskusje? Tak? A o czym to niby? Ten Pan nie ma czasu na głupoty a czasem nawet dla siebie bo jest zapracowany,pracując czasami po 18 godz. na dobę. Każda godzina zmarnowana na kretyńskie dyskusje z wami to godzina mniej dla chorych, a gdzieś tam ktoś prosi o pomoc bo ktoś bliski umiera, bo ktoś bardzo cierpi itd. Chcecie czegoś się dowiedzieć???
Prowokatorek chciał zabłysnąć, poszperał u Pana P.i zamieścił program zajęć. Postarajcie się na większość tych zagadnień przeczytać chociarz po jednej książce lub więcej i wtedy dopiero próbujcie zapiśać się na wykłady do Pana Piotra - może was przyjmie.
Zawsze szukajcie prawdy aby żaden popapraniec nie był w stanie wywieść was w pole. Napisano-poznacie po owocach. Wilk w owczej skórze może pięknie mówić ale pozostanie wilkiem. Ktoś podał bardzo ważną informację, ale tajny agent czuwa i ostrzega: "trzymajcie się od takich ludzi i ich mądrości z daleka".
Cały chory system wtłacza wam do głów ogromne ilości bezwartościowych szkodliwych i najczęściej fałszywych wiadomości, a ja wam mówię szukajcie prawdziwej wiedzy i prawdy. Rejkowiec mówi "trzymajcie się z daleka od mądrości", a ja mówię ignorujcie i unikajcie idiotów i psychopatów i poszukujcie mądrości bo ona jest najważniejsza. Po to żeście urodzili się na tej planecie by zdobywać PRAWDZIWĄ WIEDZĘ i MĄDROŚĆ, by uczyć się dokonywać właściwych wyborów. A jakich wyborów możecie dokonać bez prawdziwej wiedzy i mądrości. Przez całe wieki i tysiąclecia psychopaci bronili dostępu do wiedzy i mądrości, programując nas na wszystkie możliwe sposoby. Obudźcie się i zacznijcie myśleć.
Agent rejkowiec próbuje nawet ośmieszyć Laurę Knight-Jadczyk, by zniechęcić was do poszukiwań prawdy. Bidulek niechcący zapomniał tylko dodać,że mąż P. Laury, Arkadiusz Jadczyk jest doktorem nauk fizycznych z Krakowa. Fizyk teoretyczny, zafascynowany problemami podstaw teorii kwantów i jej związkami z filozofią nauki i teorią poznania, świadomości i umysłu itd. Dodatkowo przy okazji trzeba było jesze ośmieszyć Mikołaja Rozbickiego - no cóż kombinatorek nie lubi wszystkich mądrzejszych od siebie. Przypominam więc stronę "Kasjopeański Eksperyment"- http://quantumfuture.net/pl/intro00.htm prowadzoną przez Lauraę i Arkadiusza Jadczyk. Przez wiele lat ciężkiej pracy dotarli oni do materiałów i wiedzy skrzętnie skrywanej i pomijanej przez oficjalną naukę i psychopatów przy sterach władzy, oraz
fanatyków religijnych. Czerpcie z tej wiedzy całymi garściami bo już niedługo będzie wam ona bardzo potrzebna - bo gdyby było inaczej to ciemni nie broniliby dostępu do niej tak zażarcie. Dzielcie się tą wiedzą z najbliższymi i znajomymi ale bardzo ostrożnie byście wy skolei nie byli ośmieszani i opluwani.
Nie wszyscy niestety dorośli do tej wiedzy - tak silnie są poprogramowani.
Niniejszy text jest nie po to by kogo kolwiek urazić lecz by niektórych pobudzić do myślenia- byście potrafili odróżnić czarne od białego, dobro od zła, prawdę od kłamstwa, pozytywne energie od negatywnych. Gdyby ktoś pytal dlaczego? - z prostej przyczyny, bo Pan Piotr uratował mi życie i przywrócił do sprawności. Dlatego jeszcze raz przypominam nie próbujcie nawet oczerniać i obszczekiwać Pana Piotra bo dla niektórych jest On Świętością. Lepiej sami weźcie się do nauki i zdobywania prawdziwej wiedzy a za parę lat sami będziecie się dziwić jak wszystko wygląda zupełnie inaczej niż wam się wydawało. A więc do roboty - pozdrawiam wszystich Myślących, nawet tych troszeczkę
- od zawsze Poszukiwacz Prawdy.

Cytuj:
Szanowni Państwo.

W związku z mnogością i różnorodnością tematów, pytań i ataków przejawiających się na forum, dotyczących bezpośrednio mojej osoby postanowiłem zareagować i ustosunkować się do powyższych celem wyjaśnienia kilu kwestii. Pragnę poinformować Państwa, że natężenie mojej pracy powoduje to, że nie włączam się do przedmiotowej dyskusji. Robię swoje – czyli NIOSĘ POMOC-tym którzy jej potrzebują i do mnie się po nią zwrócą.

Co do meritum sprawy to uważam, że każdy z Was ma prawo do wyrażania swojej opinii. Natomiast , czy ktokolwiek ma prawo do oceny innej osoby – to już pozostawiam do Państwa rozwagi. Osobiście nie śmiałbym oceniać i krytykować kogokolwiek. Wiem, że to nie leży gestii mojej ani innych. Do tego ma prawo TYLKO albo AŻ BÓG.

Nie odniosę się co do kwestii rzekomo podstawianych przeze mnie osób – jest to po prostu poniżej jakiegokolwiek mojego wyobrażenia. Nie mniej jednak z całego serca dziękuję Państwu za wszelkie uwagi i opinie. Dziękuję również za zainteresowanie moją pracą i osobą. Kochani posiadam wiedzę i praktykę z różnych dziedzin. Nie stawiam sobie i słuchaczom ograniczeń, co do zgłębiania wiedzy. A fundamentem mojej pracy jest ETYKA ZAWODOWA i BHP – NIKOGO NIE OCENIAĆ , NIKOGO NIE KRYTYKOWAĆ.

Zawsze sprawdzam, czy mogę pomóc danej osobie zarówno w kontakcie bezpośrednim jak i na odległość. Zdarza się bowiem, że nie otrzymuję zgody na to aby komuś pomóc. Szanuję to i odstępuję od pracy z daną osobą. W tym miejscu nadmieniam, że praca bez zgody jest POWAŻNYM WYKROCZENIEM.

Moja etyka zawodowa, umiejętności i doświadczenie znajdują odzwierciedlenie w badaniach medycznych przesyłanych mi od pacjentów. Nawet w przypadkach nie rokujących medycznie - moje zabiegi wykazują się wysoką skutecznością i wpływają na znaczną poprawę wyników lub całkowite uleczenie choroby. Więcej informacji na mojej stronie http://www.bioterapiazabiegi.pl
Siłę do pracy daje mi Bóg a skrzydeł dodają podziękowania, ulga i uśmiech pacjentów. Szanowni Państwo pragnę zaprosić Państwa na warsztaty, które odbędą się w Bydgoszczy. Dzielę się na nich swoją wiedzą i praktyką. Uważam, że wiedzy nie można zatrzymywać dla siebie tym bardziej, że dotyczy ona metod uzdrawiania z zastosowaniem zarówno wiedzy starożytnej jak i współczesnych osiągnięć naukowych.

Ja wiem – Wy wiedzcie i uwierzcie w to, że każdy z Was potrafi zastosować te techniki względem siebie. Pokażę Wam i nauczę Was tego jak to zrobić. Są to podstawowe tematy moich wykładów i warsztatów. Pragnę nadmienić, że od kilku lat, cyklicznie co 2 tygodnie odbywają się warsztaty ze stałymi grupami, gdzie zdobywamy wiedzę, co do podwyższenia skuteczności swoich działań. Drodzy Państwo dzielę się i wiedzą i pieniędzmi. Wspomagam pewną Fundację. Pomagam za MODLITWĘ, tym którzy mają problemy finansowe. Inne osoby płacą mi za zabiegi i pomoc. Jestem szczęśliwy, że BÓG dał mi taki DAR (polecam list Biskupa i odpowiedź od Papieża na temat- załączony na mojej stronie internetowej) i możliwości aby pomagać. Codziennie Bogu dziękuję za DAR, za pogłębianie wiedzy i duchowości przeze mnie jak i moich słuchaczy.

Kochani informuję również, że moi słuchacze po zakończeniu kursu mogą przystąpić do zdania państwowego egzaminu, gdzie w skład komisji wchodzą przedstawiciele kuratorium oświaty i egzaminatorzy z czołowych organizacji bioenergoterapeutycznych – osoby powszechnie znane w naturoterapii.

„Nie wystarczy zdobywać wiedzy, trzeba z niej korzystać” – Cyceron.

Pozdrawiam
Piotr Leszczyński

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Uszanowanie.

Dzień Dobry wszystkim odwiedzającym i uczestnikom forum.
Ulżyło mi, że zabrał głos Pan Leszczyński. Ulżyło dlatego, że cały czas mnie korciło aby wypowiedzieć się tutaj. Milczałam, gdyż obawiałam się tego czy napiszę swoje spostrzeżenia nie oceniając jednocześnie kogokolwiek.
To wybitnie akcentuje i jest naczelną zasadą Pana Leszczyńskiego na wykładach.
Byłam tylko albo aż na dwóch-stąd wahanie, co do tego czy powinnam się zajmować głos w tej dyskusji.
Chcę jednak podzielić się z Wami tym jak otrzymałam informację o Panu Leszczyńskim.
Mój przyjaciel, widząc to w jakim jestem stanie zdrowotnym i emocjonalnym, widząc to że wszelkie moje starania o poprawę zdrowia, samopoczucia i dóbr nie przynoszą żadnego efektu (wręcz przeciwnie - moje działania szkodziły mi )- poinformował mnie o tym, że poznał Pana Piotra.

Mówił o metodach działania, skutkach, wiedzy.
Mówił. I co z tego?
Nie rozumiałam co się do mnie mówi?
O co Chodzi?
I tak minął rok i drugi.
A ja już nie mogłam żyć. Nie miałam siły (Wcześniej myślałam,że gorzej już być nie może, jakże się wówczas myliłam).
Po dwóch latach (!!!!) od pierwszej informacji o Panu Leszczyńskim skontaktowałam się z nim poprzez stronę internetową. Jakież było moje zdumienie, gdy na drugi dzień dostałam odpowiedź i nr telefonu. Zadzwoniłam.
Rozmawiałam z żoną Pan Piotra - Panią Beatą. Poinformowała mnie,że Wysłuchała mnie. Powiedziała ,że mam zadzwonić do męża o konkretnej godzinie - odbędzie się zabieg na odległość.
Nie rozumiałam.
Pytałam o cenę.
Po tym, jak Pani Beata usłyszałam, co się ze mną dzieje, co się u mnie dzieje
poinformowała mnie,że zapłatą będzie modlitwa. Fakt,że moja sytuacja była katastrofalna.

Byłam jednak postawą Państwa Leszczyńskich zszokowana.
Zdumiona.
Podobno najlepiej zarabia się na biedzie i desperacji.
Nie w tym przypadku. Nie z tymi ludźmi!!!
O umówionej porze zadzwoniłam do Pana Piotra. Zaczął ze mną pracę. I chociaż wcześniej wydawało mi się, że jestem trochę obyta z energiami - to zabieg i kolejne zabiegi wyprowadziły mnie z błędu.
To co odczuwałam było niesamowite.
Ale zatrzymam to tylko dla siebie. Po drugim zabiegu na odległość koledzy z pracy zauważyli , że jestem inna-rozpromieniona. Ja się tylko uśmiechnęłam.
Po kilku zabiegach na odległość pojechałam na wykłady.
I znowu.
Oczy szeroko otwarte. Dużo informacji. Atmosfera przyjazna-inna. I wiedza. A raczej jej ogrom.Pisałam.Notowałam. Po kilku dniach jeszcze dochodziły do mnie informacje.Po kilku tygodniach jeszcze dochodziły do mnie informacje. Po jakimś czasie pojechałam znowu na wykłady. I znowu zdziwienie.Dużo informacji.
Dużym zaskoczeniem dla mnie był również przekrój wykonywanych zawodów (praca zawodowa) przez uczestników i odległości jakie pokonują aby uczestniczyć w zajęciach-z odległych zakątków Polski
i z zagranicy.
Byłam, widziałam, doświadczyłam.
Jestem nadal zdumiona i szczęśliwa,że po dwóch latach - trafiłam.
To tyle o moich i tylko moich odczuciach.
Teraz Wiem na pewno,
że trzeba być gotowym na to, aby uczyć się od Mistrza.

Popatrzcie i posłuchajcie ... jaki spokój, ... jaka CUDOWNA CISZA ...! No i o to chodziło!
Miałem napisać o reiki, ale w ramach ostrzeżenia przeczytajcie sobie to:
http://www.macierz.org.pl/artykuly/usui ... zaniu.html
Jeśli chodzi o szopki stosowane przez czarnych to polecam to:"Pieczęć - czyli jak ukraść człowiekowi duszę"
http://www.taraka.pl/index.php?id=pieczec , oraz: http://www.taraka.pl/zloddusz
Chyba nie trzeba dodawać, że są to materiały dla osób MYŚLĄCYCH!
Pozdrawiam - Poszukiwacz Prawdy. :nauka:

Awatar użytkownika

Można gdzieś kupić tą książkę, o której On tam pisze?

By wiedza była pełniejsza a obraz rzeczywistości bardziej wyrazisty - proponuję:
Cuda -wianki, przebierańce i różańce, tabuny NIEświętych oraz o bożkach i
fałszywych bogach - czyli Wiedzy garstka o ZASILANIU EGREGORÓW !!!

http://www.astro.eco.pl/karma.html
http://www.niesamowite.fora.pl/religie- ... y,143.html
http://ctud.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?205451
http://ctud.blox.pl/2007/01/OFIARA.html
http://ctud.blox.pl/2007/01/W-KWESTII-JEZUSA.html
http://astromaria.wordpress.com/2007/06/24/egregory/
http://forumzn.katalogi.pl/Wampiryzm_en ... 94-s2.html

Mam nadzieję, że wszystkie powyższe materiały pomogą poszukującym PRAWDY
ujrzeć Rzeczywistość taką jaką ona jest Naprawdę.
- Powodzenia.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Normin pisze:
By wiedza była pełniejsza a obraz rzeczywistości bardziej wyrazisty - proponuję:
Cuda -wianki, przebierańce i różańce, tabuny NIEświętych oraz o bożkach i
fałszywych bogach - czyli Wiedzy garstka o ZASILANIU EGREGORÓW !!!

http://www.astro.eco.pl/karma.html
http://www.niesamowite.fora.pl/religie- ... y,143.html
http://ctud.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?205451
http://ctud.blox.pl/2007/01/OFIARA.html
http://ctud.blox.pl/2007/01/W-KWESTII-JEZUSA.html
http://astromaria.wordpress.com/2007/06/24/egregory/
http://forumzn.katalogi.pl/Wampiryzm_en ... 94-s2.html

Mam nadzieję, że wszystkie powyższe materiały pomogą poszukującym PRAWDY
ujrzeć Rzeczywistość taką jaką ona jest Naprawdę.
- Powodzenia.

Może nie potrzebnie robię reklamę, ale jak dla mnie "astromaria" dobrze pisze, jasno, prosto, zrozumiale i wszystko ma logiczny sens. Mało kto potrafi w tak fajny sposób przekazać to co ma do powiedzenia. Nikogo nie zmuszam, ale naprawdę polecam zajrzeć na tamten blog :spoko:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]