Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lut 2021, 14:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07 sty 2017, 20:38 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
Tłumaczenie z ostatecznej anglojęzycznej wersji teorii której poniższa strona jest jedynym oficjalnym źródłem:
Teoria twórców filmu "Pioruny Bogów - Teoria Elektrycznego Wszechświata"
Materiał opublikowano zgodą ekipy http://saturndeathcult.com/dla http://davidicke.pl/
Ostateczna wersja teorii pochodząca ze strony, zastrzeżona wraz ze spolszczonymi ilustracjami:
Obrazek
http://saturndeathcult.com/saturn-death ... rld-state/

Obrazek


Od państwa narodowego do globalnego


Trwającym projektem elit jest transformacja państw narodowych, do jednego państwa globalnego.
Jest to marzenie tak stare, jak wieża Babel, a państwa narodowe doczekały rzeczywistości, w której ich zasoby naturalne zostają pogwałcone, a suwerenność wygasa.


Kontynuacja: Broń, ropa, seks, narkotyki


„Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany
do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych
i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach. "
– David Rockefeller, konferencja Bilderberg 1991


Osłabienie Stanów Zjednoczonych, eksperymentu wolnego od zadłużenia sprzed katastrofalnej wojny domowej było trudniejszym zadaniem niż którykolwiek z bankierów Rothschildów mógłby sobie wyobrazić. Okazało się, że amerykańscy adepci szkół tajemnic, kluczowi w powstawaniu tego narodu, mieli zdecydowanie niepożądane reakcje na koncept pieniądza opartego na długu wydawanego przez
prywatne instytucje. Ten stan rzeczy należało zmienić.

Szkoły tajemnic były zazwyczaj szczęśliwym miejscem do poszukiwań nowych rekrutów przez Iluminowanych, do tajnej agendy Tajemnicy Babilonu. Ale amerykańskie szkoły tajemnic były bardziej przepojone melchizedekańskim podejściem jeśli chodzi o emisję pieniądza. Nowy naród zaadoptował republikański model rządów, tak samo jak Rzym sprzed Cezara, więcej obalenie niedojrzałego rządu okazało się trudne.

Iluminowani byli nieco zakłopotani z zaistniałej w Ameryce sytuacji, kiedy ich własne interesy również zostały pokrzyżowane przez europejskie szkoły tajemnic, które był aktywne w tamtym czasie. Tak więc zaczęli szukać alternatywnych dróg, w celu naruszenia amerykańskiego systemu.
Wsparcie finansowe Rothschildów będzie teraz obejmować sfinansowanie międzynarodowych projektów opartych o heglowską dialektykę, które rozłupią Amerykę od wewnątrz, a swoją uwagę skupią na problemach zewnętrznych.

W międzyczasie, za niezbędny uznano wspólny wysiłek do wywarcia wpływu na amerykański system bankowy, opartym już na europejskim.
Andrew Jackson tymczasowo odniósł sukces, kiedy unieważnił władzę Banku w 1832, Nieudana próba zamachu w 1835r. była pierwszą próbą zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych w historii.
Warto zaznaczyć utrzymanie prawa weta przez Jacksona w stosunku do Banku. To wszystko odzwierciedla to tematykę schematu operacyjnego, przypisanego do Tajemnicy Babilonu w tej dyskusji:

- koncentruję siłę finansową narodu w pojedynczej instytucji,
- naraża rząd na kontrolę przez obce interesy,
- bogatych czyni jeszcze bardziej bogatych,
- sprawuje kontrolę nad członkami Kongresu,
- Sprzyja północnym stanom, a nie południowym i zachodnim
- banki są kontrolowane przez kilka wybranych rodzin,
- banki mają długą historię w podżeganiu do wojen pomiędzy narodami, zmuszając je do wypłacenia wcześniej pożyczonych środków


Dwa ostatnie punkty pogrubiłem, były to kwestie podniesione przez Jacksona, podkreśla to, że zawsze była świadomość destrukcyjnej roli bankierów handlowych w tej czy innej epoce. Jackson z powodzeniem zabił Bank, ale za to niemal przypłacił życiem.

Abraham Lincoln był kolejnym prezydentem USA, który widział zagrożenie w rosnących wpływach bankierów handlowych. Jako przeciwwagę dla rosnącego długu Stanów Zjednoczonych, wydał swoje, wolne od długu banknoty.

Zamach był udany.

Kolejnym etapem potrzebnym do zdominowania systemu bankowego USA przez Rothschildów ,było ustanowienie standardu złota dla systemu finansowego kraju, a było to w czasie prezydentury McKinleya. Nowy standard złota został ustanowione w reakcji na katastrofalną depresję, zapamiętaną jako Panika roku 1893.

Innym przykładem manipulacji wydarzeń przez bankierów handlowych była ustawa o złotym standardzie ustanowiona w 1900 roku, Ale nie wcześniej McKinley był zwolennikiem bimetalizmu (złota i srebra), co nie przypadło do gustu Rothschildom.
Pocisk wystrzelony przez polskiego imigranta zabił Mckinleya w 1901r, który był na etapie przybicia ostatniego stempla, który utworzyłby system rezerw federalnych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Pierwszym ciosem była manipulacja paniki bankowej w 1907, ostateczny prekursor bankierów handlowych próbował wymusić centralny model bankowości w Stanach Zjednoczonych. Ich wysiłki zaowocowały w 1913, kiedy podpisano ustawę o rezerwie federalnej w wigilię 1913 roku.

Ostateczny cios na niezależne finansowo Stany Zjednoczone, wymierzył pachołek Rothschildów, J.P Morgan, którego bank w dalszym ciągu wywiera wpływ na politykę finansową USA do dnia dzisiejszego.

System rezerw federalnych jest dzisiaj centralnym bankiem dla największej gospodarki na świecie, błyszczącą nagroda w długim marszu Tajemnicy Babilonu, od katastrofy na równinie Dura, do przywrócenia kontroli nad systemem finansowym świata.

Jest to prywatnie kontrolowany kartel banków i obecnie ma absolutną kontrolę nad tym co jest na świecie walutą rezerwową, amerykański dolar jest ważnym elementem w tworzeniu międzynarodowego systemu finansowego, wolnego od problemów państw narodowych.
Amerykański dolar jest niczym więcej niż zadłużeniem, którego wydrukowanie nie kosztuje praktycznie nic i należy do ludzi którzy w ukryciu kontrolują FED i jego drukarnię.
Pamiętaj, Rezerwa federalna nie wydaje odsetek, po prostu je zbiera. Oznacza to, że jeśli FED wyda 10 dolarów z 10% odsetkami, Ameryka musi znaleźć dodatkowy 1 dolar do rozliczenia swojego długu. Ale gdzie Ameryka znajdzie tego dolara jeśli tylko 10 dolarów krąży w gospodarce? Tak więc FED wystawia tego dolara na pokrycie należnych odsetek, ale ten jeden dolar posiada również 10% udziałów - błędne koło kręci się cały czas, aż do czasu gdy Ameryka obudziła się z długiem krajowym rzędu kilka bilionów dolarów, którego po prostu nie może spłacić.
Zabawne, ale Stany Zjednoczone nie miały długu publicznego, kiedy posiadały własny bank.

Po pojawieniu się banku rezerw federalnych, dług publiczny startował od zera, do praktycznie niezrozumiałych wartości mierzonych w bilionach, które należne są dla ludzi potajemnie kontrolujących bank FED
Myślę, że zgodzisz się, jest to doskonały plan jeśli chcesz całkowicie podważyć niezależność państwa narodowego i jego zdolności do spłaty długu na jego własny sposób. W istocie Stany Zjednoczone stały się więźniem Tajemnicy Babilonu w wigilię 1913 i są teraz niczym więcej niż zadłużonym niewolnikiem na łasce swojego pana- kredytodawcy.

Amerykański sen upadnie w pierwszej dekadzie XXI wieku. Rola wojska została sprowadzona do pilnowania hegemonii amerykańskiego dolara w świecie, który zaczął implodować pod presją opartego na długu systemu rezerw federalnych. W chwili pisania tego artykułu, Stany Zjednoczone osiągnęły i naruszyły swój pułap zadłużenia, i wciąż spłacają swoje długi, desperacko szukając pieniędzy w rządowych funduszach emerytalnych. Ostatnim prawdziwym supermocarstwem zmuszonym do płacenia długów był Rzym, przed swoim upadkiem, a w jego konsekwencji cała Europa weszła w erę wieków ciemnych.

Rzeczywiście, Rothschildowie przebyli dużo, od swoich początków, małej rodziny bankierów w epoce napoleońskiej Europy

Jednakże, najpoważniejsze zagrożenie dla potęgi Rothschildów, rozpoczęło się w 1930 roku.
Dwudziesty wiek był rzezią inspirowaną przez bankierów, a pozornie niewidoczna pozycja zajmowana przez Rothschildów, miała zostać przez odtajniona przez gang bezwzględnych bandytów, tak samo niebezpiecznych jak oni sami – nazistów.
Nawiasem mówiąc, zanim zwrócimy swoją uwagę na powstanie tego psychotycznego gangu piwoszy chodzących w skórzanych spodenkach, powiem o ostatniej rzeczy dotyczącej rezerw federalnych.
Ostatnim prezydentem który chciał podważyć autorytet tego kartelu bankowego, innym niż Jackson, McKinley i Lincoln, był John Fitzgerald Kennedy. Podpisał dekret zezwalający druk pieniądza wolnego od długu, w bezpośredniej konkurencji z istniejącymi banknotami Fedu. Trzy miesiące później jego głowa eksplodowała od pocisków.

(kontynuacja: Nazistowska zagadka)


©Tłumaczył dla davidicke.pl zborekpNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 sty 2017, 20:38 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group