Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 sty 2022, 18:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 gru 2016, 20:15 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
Tłumaczenie z ostatecznej anglojęzycznej wersji teorii której poniższa strona jest jedynym oficjalnym źródłem:
Teoria twórców filmu "Pioruny Bogów - Teoria Elektrycznego Wszechświata"
Materiał opublikowano zgodą ekipy http://saturndeathcult.com/dla http://davidicke.pl/
Ostateczna wersja teorii pochodząca ze strony, zastrzeżona wraz ze spolszczonymi ilustracjami:
Obrazek

http://saturndeathcult.com/saturn-death ... s-and-sex/

ObrazekBroń, ropa, narkotyki i seksDo końca wieku 19, Tajemnica Babilonu umocniła swoją pozycję na światowych rynkach finansowych i w międzynarodowym handlu. Stworzony został nowoczesny kompleks wojskowo-przemysłowy i razem z nim nadeszła dawna plaga – niewolnictwo białych


Kontynuacja: Powstaje Nowy Babilon


W epoce mocarstw narodowych, nieustające wojny stały się plagą, a w nich istotną rolę odegrali bankierzy, którzy byli stroną operacji Tajemnicy Babilonu. Początki współczesnego kompleksu militarno-przemysłowego możemy prześledzić za pomocą sławnej maksymy wojskowego stratega Von Clausewitza - „ Wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami”, co zostało zapewnione przez obieg i produkcję broni na masową skalę
W szybko uprzemysławiającym się świecie, pragnienie posiadania energii było bardzo duże. W czasach początku rewolucji przemysłowej, drewno i węgiel ustąpiły miejsca nowemu źródle energii, obiecującym ogromną moc wzrostu energii na jednostkę, źródło to nie mogło zostać porównane z żadnym innym na przestrzeni wieków. A najlepsze jest to, że było ono cały czas w ziemi, a z finansowym wsparciem możliwe było wydobycie. Mówimy oczywiście o czarnym złocie, , które zapewniło monopol Tajemnicy Babilonu na zapotrzebowanie w energię.

Jednym z kluczowych regionów posiadającym tą cenną substancję, były Stany Zjednoczone Ameryki. Przeczuwając wielką okazję, Rotschildowie powierzyli swoje środki bankierom, w celu rozszerzenia wpływów na nowo powstały sektor naftowy. Epoka „baronów rabusiów” zstąpiła na nic nie podejrzewające amerykańskie społeczeństwo, a kluczowe osoby umieszczone w przemyśle naftowym, stały się najbogatszymi ludźmi w historii świata. „Wiek pozłacany” został miło zapamiętany przez Iluminowanych, a ludzie tacy jak John D. Rockefeller, czy Andrew Carnegie zgromadzili olbrzymie majątki, które nie zostały pobite nawet współcześnie.

Razem z ekspansją militarną państw narodowych, która zapewniała surowce z zagarniętych połaci ziemskich dla współpracowników Rothschildów, stare elity błękitnokrwitych ze Starego świata zaczęły czuć się opuszczone. Wraz ze wzmacnianiem pozycji Rotschildów, królewskie klasy błękitnokrwistych stawały się coraz biedniejsze i wkrótce zwrócili z powrotem swoją uwagę na stare źródło gotówki, które okazało się wiarygodne dla Iluminowanych w przeszłości - opium

W przestępczych przedsiębiorstwach handlowych, opium były niczym innym niż królewską aprobatą na handel narkotykami w skali światowej.
Szokujące lekceważenie zdrowia chińczyków, przez przedstawicieli Brytyjskiej Kompanii, powinno być przypomnieniem ile warte było ludzkie życie, a chęć maksymalizacji zysku został wypromowany jako najistotniejsze ludzkie działanie, co podkreśla patologiczną naturę globalnego systemu handlu.
Błękitnokrwiści ze Starego Świata byli w ekstazie. Ich źródło majątkowe zostało odrestaurowane. Od teraz mogli odprawiać okultystyczne rytuały za zamkniętymi murami zamków i czekać na przyjście obiecanego Saturnijskiego Złotego wieku, któremu zostało już przygotowane honorowe miejsce.

Dla Rotschildów, wkłady finansowe w narkotyki stały się smarem międzynarodowego handlu, a ich pieniądz oparty na długu będzie teraz płynął do gospodarki.

Z bronią, ropą i narkotykami, od teraz widoczną cechą modelu biznesowego Tajemnicy Babilonu, możemy zwrócić uwagę do roli granej przez handel niewolnikami.
Niewolnicy stali się mało wydajni poprzez postęp technologii, maszyny napędzane ropą mogły wykonywać od teraz pracę za tysiące takich niewolników. Pod pozorem wyzwolenia niewolników z ich żelaznych kajdan, miliony Afroamerykanów zostało zwolnionych i wprowadzonych do życia, oczywiście razem z długiem pieniężnym. Po jakimś czasie zdali sobie sprawę, że zamienili jedną formę niewolnictwa na drugą.

Od wieków niewolnictwo było ogólnoświatową plagą, a handel niewolnikami został dobrze ustanowiony na bliskim wchodzie i innych częściach Azji i Afryki. W Ameryce Południowej plantacyjny model niewolnictwa utrzymuje się w różnych formach do dnia dzisiejszego.
Właśnie taki był kontekst działalności tajnych stowarzyszeń i szkół tajemnic, Tajemnica Babilonu zawsze była zainteresowana utrzymaniem niewolnictwa i jego handlem.

Jako, że interes gospodarczy Rotschildów się powiększał, , uznano, że zwiększenie liczby profesjonalnych "menadżerów" będzie wykorzystywane do uruchomienia z dnia na dzień operacji globalnego systemu handlu. Zaletą istnienia takich sługusów, było to, że Rotschildowie mogli nadal działać we względnym ukryciu.
To co się stało znane jako niewolnictwo białych, umożliwiło Iluminowanym, z zaufanych kręgów Rotschildów , wykorzystywać seksualnie swoich sługusów, po to by oni nigdy nie pomyśleli na o łamaniu szeregów.
Technika uwięzienia, używana była przez Tajemnicę Babilonu na ich sługach, przyjęła formę rytuału krwi.
Staranie skalkulowany został wzrost aktywności satanistycznych lub lucyferiańskich rytuałów w trakcie II połowy 19 wieku, które były wariantem istniejących saturnijskich rytuałów seksu i krwi.
Symbolika była inna, ale ich zbrodnicze działania spójne z działaniami iluminowanych.
Lucyferiańskie i satanistyczne rytuały dawały potężny bodziec seksualny dla tych którzy zostali zaproszeni, zostali oni karmieni przez stałe dostawy zużywających się kobiet i dzieci zabranych od mniej szczęśliwych warstw społecznych.
Satanizm i lucyferianizm skutecznie omamił niższe klasy społeczeństwa, zasłonił on prawdziwe znaczenie saturnijskich rytuałów seksu i krwi, które były praktykowane przez tych, ukrytych w cieniu, ale zagrał on inną rolę, także ważną dla Iluminowanych.
Zaczął ukierunkowywać świat w państwo globalne, kontrolowane przez elity.
W środku i późnych latach 20 wieku, pojawili się przerażający drapieżnicy społeczni, nazwani seryjnymi zabójcami. Służyli Heglowskiej dialektyce, co osiągnęło swój cel poprzez zastraszanie ludzkości w celu akceptacji coraz to bardziej zwiększającej się kontroli, w imię bezpieczeństwa.
Analiza wysypu seryjnych zabójców znajduje się w książce Dave’a McGowana „Zaprogramowani do zabijania” ale to już historia na inny czas.
W schyłkowych latach 19 wieku, przerażający świat okultystycznej przemocy istniał już za kurtyną życia codziennego, a zanurzenie się w najbardziej morderczy wiek w ludzkiej historii stało się już faktem dokonanym.


(kontynuacja od Państwa Narodowego do Globalnego)
©Tłumaczył dla davidicke.pl zborekpNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 gru 2016, 20:15 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group