Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lis 2020, 21:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2015, 22:52 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 26 lis 2011, 16:09
Posty: 48
Płeć: mężczyzna
Tłumaczenie z ostatecznej anglojęzycznej wersji teorii której poniższa strona jest jedynym oficjalnym źródłem:
Teoria twórców filmu "Pioruny Bogów - Teoria Elektrycznego Wszechświata"
Materiał opublikowano zgodą ekipy http://saturndeathcult.com/dla http://davidicke.pl/
Ostateczna wersja teorii pochodząca ze strony, zastrzeżona wraz ze spolszczonymi ilustracjami:

Obrazek

http://saturndeathcult.com/saturn-death ... %99s-fall/


Ogólnoświatowe trzęsienie i upadek nierządnicy


Istniejące kultury Nowego Świata, odkryte przez Europejskich kolonistów zostały całkowicie zniszczone, mimo to nie udało się ukryć obrazu przed europejskiej, Amerykańskiej cywilizacji.
Teraz gnijąc daleko w cuchnących dżunglach i wysokich przełęczach górskich Środkowej i Południowej Ameryki, dziki obraz Saturna i ofiar ludzkich jest widoczny gołym okiem - wszyscy wskazywali jego niepokojące pochodzenie


Kontynuacja: Nowy Świat bóluGdy niesławni konkwistadorzy skradali się do zniszczonych ruin imperiów Azteków i Inków, szukając najmniejszego kawałka złota, na którym mogli położyć ręce, ledwo zauważyli, że bogactwo ukrytej historii gapi się na nich w postaci Azteckich i Majskich hieroglifów i dzieł sztuki. Zabrali wygodę ich mnichów, Nikolaitan i to co plądrowali było tylko pogańskimi śmieciami z najniższego i jednocześnie najbardziej barbarzyńskiego rozkazu.
Jednakże, razem na przejażdżkę wybrali się Iluminowani (jak zawsze ukryci w cieniu), którzy mieli wrażenie, że byli już tutaj wcześniej. Zabrali ze sobą staranne notatki, obserwacje i wywiady niektórych ocalałych z rodzimej szlachty na temat tego, co działo się w Amerykach przed dziką inwazją Corteza i Pizzaro. Zebrane przez nich historie ujawniły dominujący temat który rozprzestrzenił się po dwóch kontynentach i potwierdził ich podejrzenia:
Starożytna ludność Ameryk praktykowała rytuały krwi Saturnijskiego typu, których pochodzenie datowane jest na Wiek Srebrny i prawdopodobnie wcześniej.
Ale co to oznacza?
Raporty zostały wysłane z powrotem do różnych tajnych stowarzyszeń Starego Świata i po orgii rytualnych śledztw, ich najwyżsi adepci zanurzyli się na oślep w odnowionej wiedzy Iluminowanych. To co mieli, w formie jasno określonych praktyk rytualnych Nowego Świata, było dowodem że ogólnoświatowe religie oparte na kulcie Saturna istniały przed pracą Nikolaitan, zainspirowanych Jowiszem.

Klucz do rytualnych aspektów kultu Saturna i Jowisza, posiadali Iluminowani, którzy z powodzeniem odciskali swoje wpływy na skorumpowanych Nikoaltan i Chrześcijaństwie. I wtedy zrozumieli że mieli idealne rozwiązanie do osłabienia autorytetu kościoła raz na zawsze.
Z dowodem na przedchrześcijańskie istnienie kultu Saturna w Nowym Świecie, tajne stowarzyszenia mogły przedstawić swoim elitom niezaprzeczalną półprawdę.
Tajemnicze początki Chrześcijaństwa znajdowały się w w wyższych prawdach i bardziej ogólnie przyjętego kultu Saturna tzn. Saturn miał pierwszeństwo przed Jezusem.
Nowi, błękitnokrwiści rekruci szybko byli zainicjowani w celu poznania nowego sekretu tajnych stowarzyszeń. Ci którzy poznali prawdę o wątpliwych chrześcijańskich początkach łatwo rozpoznawali jaki miało wpływ na pogarszający się autorytet Kościoła i jego konsekwencje i tego kto będzie u władzy w epoce nowoczesnej.
Ale Błękitnokrwiści uwodnili intelektualne otępienie, głównie ze względu na ich nieprzerwane praktyki małżeństw z ich wybranymi rodami. Podobała im się słabsza ingerencja kościoła w ich sprawy, i stali się wygodni poprzez zastosowanie zasady - podoba mi się aby tak było(niech tak będzie).
Było to twarde podejście Iluminowanych, w czasie kiedy doszło do podważenia autorytetu Kościoła na poziomie intelektualnym, podając jednocześnie alternatywne roszczenie do bycia autorytetem.

Bycie uzależnionym od postępujących celów, poprzez klasy uprzywilejowane społeczeństwa , lepiej poinformowani adepci tajemnicy Babilonu zrozumieli, że przewaga spokrewnionych ze sobą błękitnokrwistych i arystokracji w ich szeregach reprezentowała kryzys przywództwa.
Po starannym rozważeniu i kolejnym nagłym wzroście zaginięć dzieci, Iluminowanych niechętnie ustalili że długoterminowe cele Tajemnicy Babilonu mogły być tylko zrealizowane przez wprowadzenie do równania nowej krwi. Za konieczne uznano wykorzystywać niedoświadczone, ukryte zasoby intelektualne w byłych masach ludzkich , na których żerowali już wcześniej. Tylko w ten sposób mogli wyrwać się z sideł Kościoła i stworzyć nową wizję po-chrześcijańskiego świata.
Jednakże, ze względu na edukację, którą kościół i klasy błękitnokrwistych stosowały przez stulecia, wielka część europejskiej populacji cieszyła się z tylko z elementarnej umiejętności w sztuce myślenia. Chociaż niektórzy opracowali samoświadomość niezależną od kościoła, tacy ludzie często popadali w kłopoty, a nie rozumiejące masy patrzyły tylko na ich obraz.
Niezrażeni tym, Iluminowani znowu podjęli wysiłek poprzez klasy finansowe Tajemnicy Babilonu, w celu pobudzenia kształcenia, pośród bardziej obiecujących elementów społeczeństwa. Położyli nacisk na nauki, prawo i zawody finansowe. Jednakże, późniejsze pojawienie się wykształconych luminarzy takich jak Galileusz, Kant i Issac Newton udowodniło, że to był obusiecczny miecz w marszu ku odrodzonym świecie zdominowanym przez globalną religię Iluminowanych i trwałość systemu finansowego Tajemnicy Babilonu opartego na zadłużeniu i niewolnictwie.


Z tej metody postępowania wyszły dwa odrębne osiągnięcia,. Myśli dotyczące ekonomii zostały zebrane przez doświadczony umysł Szkockiego biznesu w postaci Adama Smitha i niemieckiego filozofa o imieniu Georg Wilhelm Friedrich Hegel.
Podczas gdy magnum opus "Badania nad naturą i przyczynami bogactwa narodów" Adama Smitha, wyznaczało racjonalność w przyroście w globalnym handlu i przedstawiało to jako coś dobrego, Hegel skoncentrował się na rozwoju techniki filozoficznej, nazwaną Dialektyką Heglowską. Dialektyka Heglowska mogła zostać użyta przez Iluminowanych do identyfikacji a następnie scalenia dwóch przeciwstawnych punktów widzenia i wtedy użycia następnego konfliktu do manipulacji obiema stronami i przedstawienia kompromisu korzystnego dla zadań i celów Iluminowanych.
Podsumowując... Wmanipuluj dwóch ludzi w walkę, ale upewnij się że to ty masz z tego korzyść.
W rzeczywistości Iluminowanym nie zajęło wiele czasu, zanim zorientowali się, że filozofia Hegela, była regułą wziętą prosto z ich starszych sposobów działania w organizowaniu wojny po wojnie jako ich sposobów wspierania przesiąkniętymi krwią agend włączając dążenia do kontroli światowego handlu.
Jako filozofia, była naprawdę sprytnym sposobem na ukrycie technik politycznych i społecznych manipulacji jako szanowany temat w dobrym towarzystwie.
Dialektyka Heglowska zaczęła być używana jako potężne narzędzie do tworzenia pożądanych zmian społecznych i politycznych potrzebnych do ułatwienia długoterminowych planów Tajemnicy Babilonu. Zdecydowanie prosty wzór został oddany do użytku w którym wszystko co Iluminowani musieli zrobić, było zorganizowanie i sfinansowanie jednego skrajnego punktu widzenia (teza), aby potem potajemnie finansować i przedstawić ich punkt widzenia (antyteza).
Otrzymany konflikt został stworzony w celu oszołomienia mas i akceptacji przez nich sposobu rozwiązania konfliktu (synteza). Ta synteza będzie, oczywiście spójna z celami Iluminowanych.
W okresie prowadzącym do epoki nowoczesnej, ideały Hegela i Adama Smitha stworzyły podstawy dla rozwoju finansowego i filozoficznego dwóch definiujących koncepcji , które były ucieleśnieniem współczesnej, uprzemysłowionej epoki – bez twarzowych korporacji i wszechobecnych Państw narodowych.
Dla tych którzy mogli założyć korporację, był to wspaniały sposób na gromadzenie własnego majątku bez ciężaru podejmowania osobistej odpowiedzialności. Tymczasem koncepcja państw narodowych siłą zapędzała ludzi do fałszywego poczucia posiadania roszczeń o zasoby konkretnego regionu, które były niczyje, albo roszczeń do wolnego dostępu do tych zasobów. Te prawa własności ciągle należały do byłych feudalnych panów, błękitnokrwistych. Tak czy inaczej, obie koncepcje udowodniły mistrzowski sposób przekazywania obojętnie jakiego bogactwa z rąk wielu do tych niewielu, z rzeczywistą pracą wykonaną przez wielu.
Nikolaitom udało się włożyć ich własny filozoficzny wkład w kształtowanie współczesnej epoki i w postaci niebezpiecznego, przyjaznemu eugenice Thomasa Malthusa, który był anglikańskim duchowym, miał zbyt dużo wolnego czasu. Był przekonany, że nowoczesny postęp będzie napiętnowany "produkowaniem" zbyt dużej ilości gęb do wykarmienia, a Iluminowani starannie umieścili teorie Malthusa w kategorii 'przyszłe plany dla bezużytecznych lemingów” i starannie odłożyli jego wnioski na deszczowe dni.
Pierwsze efekty obu koncepcji, Adama Smitha i Hegela zamanifestowały się w zdumiewającym społeczno-politycznym trzęsieniu pod koniec 18 wieku, w którym jak widać Kościół pożegnał się ze swoją pozycją władzy i świat rozszczepił się na trzy odrębne obszary kontroli - Stary Świat, Nowy Świat i Trzeci Świat.Dążeniem w kierunku zarodkowego ,nowego porządku świata będzie wyłonienie się nowych pseudo-arystokratycznych rodzin, których przeznaczeniem będzie stanie się finansowymi lordami, potężnie odradzającej się Tajemnicy Babilonu.


Obrazek
Jako, że świat patrzył ciągle na starannie skonstruowaną karuzelę niedoszłych cesarzy świata i zdobywców, królów- wojowników, chyba prawie całkowicie przegapił podpis najważniejszego wierzyciela potrzebnego do efektywnej globalnej dominacji - powstaniem domu RothschildówKontynuacja: Powstaje Nowy Babilon


©Tłumaczył dla davidicke.pl zborekpNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lut 2015, 22:52 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group