Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 sty 2022, 19:23

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
Tłumaczenie z ostatecznej anglojęzycznej wersji teorii której poniższa strona jest jedynym oficjalnym źródłem:
Teoria twórców filmu "Pioruny Bogów - Teoria Elektrycznego Wszechświata"
Materiał opublikowano zgodą ekipy http://saturndeathcult.com/ dla http://davidicke.pl/

http://saturndeathcult.com/the-sturn-death-cult-part-1/

Obrazek

Kult Śmierci Saturna – Część 1

Saturn i świt przemysłu ‘BOGÓW -GODS’ – ukryte połączenie pomiędzy globalnymi kataklizmami, rytuałami magii seksu i krwi oraz broni, ropy, narkotyków i niewolnictwa (guns, oil, drugs and slavery – GODS).

Obrazek

Dosłowna, literacka i fizyczna podróż planety Saturn od bycia gwiazdą typu brązowego podczerwonego karła i oryginalnym słońcem Ziemi aż do jej banicji do zewnętrznych granic naszego aktualnego układu słonecznego jest zgodnie z tradycjami mitologicznymi, ezoterycznymi i okultystycznymi tradycjami historią znanych Wieków Człowieka.

Historia ta dała podstawy dla istnienia sekretnych szkół tajemnic, zniekształconych teologii, rytuałów opartych na seksie i krwi i kierowanych alchemią sztuk i nauk. Jest ona siłą stojącą za ciągłymi zmaganiami tych ‘z Krwi’ i tych ‘z Ziemi’. Jest to konflikt pomiędzy miłością do pieniędzy i umiłowaniem sprawiedliwości. Karmi on motywy do popełniania konspiracji tłumiącej wiedzę o tym ale wspomnienia tej historii leżą w naszej pamięci, głęboko ukryte pod naszymi obawami o przyszłość. Jest ona zarówno słowem jak i ciałem z początków ludzkiego doświadczenia, źródłem zarówno cywilizacji jak i wojny. Jest to opowieść czterech er Człowieka.

Następująca historia jest uproszczonym spojrzeniem na mit jako historię i na historię jako rytuał poprzez raczej intuicyjne niż intelektualne spojrzenia na dowody.

(Niemniej właśnie taką wersję popierają naukowe odkrycia dotyczące elektrycznego raczej niż grawitacyjnego modelu wszechświata, podczerwonej galaktyki Strzelca w procesie asymilacji przez Drogę Mleczną, uzupełniają je również zupełnie niezależnie książki Zillmera dostępne na zillmer.com. Słowem wszystkie ważniejsze i póki co tłumione przez ortodoksyjną i przestarzałą naukę i oczywiście religie teorie interdyscyplinarne. Teoria nie wyjaśnia nam jednak dokładnego czasu przybycia pozaziemskich pasożytów. Wiele wskazuje na to, że nastąpiło to podczas głównego ciągu kataklizmów który ostatecznie zniszczył ochronny wodny baldachim Ziemi i położył kres Złotej Epoce lub być może nawet z końcem Purpurowej Epoki. Przypis tłumacza.)

Wprowadzenie do Czterech Wieków Człowieka

Światowe mitologie i tradycje ezoteryczne powszechnie mówią o czterech wiekach Człowieka. (Er tych nie należy mylić z używanymi przez wspólnotę naukową dla zaznaczenia rozwoju historycznego oznaczeniami epoki kamienia, brązu i żelaza.)

Ogólnie mówiąc tradycje te dzielą doświadczenia ludzkości na Złotą, Srebrną, Brązową i Żelazną epokę w wiekach Człowieka. Dziś mówi się, że żyjemy wciąż w Żelaznej Epoce przemysłu i technologii. Przed tym istniała Brązowa Epoka heroicznej mitologii poprzedzana z kolei przez Srebrną Epokę zrodzoną z chaosu który zakończył największy z wieków – mityczny raj znany jako Złoty Wiek.

Obrazek

Cztery Wieki Człowieka na Ziemi zgodnie z tradycjami ezoterycznymi: Zaginiony raj Złotego Wieku, kapłański Wiek Srebrny, heroiczny Wiek Brązowy i współczesny przemysłowy Wiek Żelazny.

Purpurowy Świt Człowieka

Ale, nawet przed tym Złotym Wiekiem w którym człowiek bawił się cichą, pozbawioną chciwości egzystencją skąpaną w idealnym świetle idealnego i bezczasowego słońca (ochronna powłoka wodna wciąż jeszcze istniała podczas Złotego Wieku) istniał pierwotny świt wiecznego zmierzchu,… odległa epoka otulona morzem niebiańskiej purpury promieniującym globalnym i skupionym ciepłem z pojedynczej kuli ustawionej nieruchomo na dalekiej północy niebios.

Dla pierwotnego człowieka był to czas Purpurowego Świtu, Wielki Czas Snu naszej odległej przeszłości celebrowany w ustnych i pisanych tradycjach starożytnych ludzi na całym świecie (nie należy go mylić z opartymi na plagiatach powieściami fabularnymi Castanedy).

W tym czasie nie było Słońca takiego jakie znamy dzisiaj. Nie można było odróżnić dnia od nocy. Przez gęstą atmosferyczną purpurową mgiełkę nie można było zobaczyć żadnych gwiazd, nie było też księżyca po którego fazach możnaby określić upływ czasu lub mógl wpływać na ziemskie oceany potężnymi pływami. Człowiek żył w ciągłym stanie ciemności zmierzchu. Ciepła i hojna barwa purpury przenikała całą egzystencję a wyłącznie nocne życie kwitło.

Jako oko na niebie patrzące na świat z wirującego purpurowego chaosu niebios człowiek pierwotny postrzegał pojedynczy blady dysk światła promieniujący swą przyjazną obecnością ze swej nieruchomej pozycji na niebiańskim biegunie północnym. Zawsze tam był,… jego obecność jako integralna lecz cicha, eteryczna część krajobrazu Ziemi i doświadczenia ludzkości.

Obrazek

Oto jak Ziemia mogła wyglądać podczas epoki znanej jako Purpurowy Świt (około 60,000 lat P.N.E.). Saturn może być widziany jako blady, nieruchomy dysk usytuowany na niebieskiej północy Ziemi. Jego pierścienie jeszcze się w tym czasie nie uformowały.

Patrząc wstecz możemy dziś zidentyfikować to pierwotne słońce jako gwiazdę klasy brązowego karła która emituje więcej energii niż jasnego światła. Biorąc pod uwagę przekazy zostawione nam przez starożytnych, możemy określić fakt, że ten szczególny typ brązowego karła typowo zapewniał sięgającą daleko heliosferę lub też pochwę plazmową która rozciągała się w przestrzeń w gigantycznym jajowatym kokonie obejmującym Ziemię. Ten plazmowy rękaw równomiernie odbijał ciepłe promieniowanie gwiazdy na planet powodując lekko fioletowy blask opisywany nam przez te starożytne tradycje.

Dla Starożytnych Złotych, Srebrnych i Brązowych Wieków ten słoneczny dysk był rutynowo identyfikowany jako bóg Kronos (Grecy) lub Saturn (świat łaciński). Mówiono o nim, że był oryginalnym i najlepszym słońcem. Było to pierwsze, pierwotne słońce przed nadejściem czerwonej gwiazdy którą dziś nazywamy Słońcem. Dziś ten sam słoneczny dysk widziany przez starożytnych został ustalony jako aktualna planeta Saturn, była gwiazda klasy brązowego karła a obecnie odległy punkcik światła na zewnętrznych granicach naszego obecnego układu słonecznego.

Podróż jaka była udziałem tej dyskopodobnej kuli światła od bycia pierwotnym słońcem Ziemi do stania się odległym gazowym gigantem z pierścieniami jest historią znanych Wieków Człowieka.

kontynuacja: Bezczasowa Era w Purpurowej Mgle

© Tłumaczył: Redimix dla davidicke.pl

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 cze 2012, 13:07 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

wow!
To obala wszystko co wiemy, przypuszczamy, sądzimy i z czym się utożsamiamy.
Jak dla mnie - bardzo, bardzo intrygujące.

Skąd zatem przywędrowało Słońce? i po co?

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Słońce nie tyle przywędrowało co my do niego przywędrowaliśmy
z niewidzialnej gołym okiem małej karłowatej Galaktyki Strzelca
która jest obecnie wchłaniana przez Drogę Mleczną. I chociaż
większa jej część znajduje się daleko stąd to akurat do wciąganego
fragmentu daleko nie mamy, tak jak i do innej karłowatej galaktyki.

Obrazek
Niebieski kolor to Droga Mleczna, czerwony to karłowata Galaktyka Sagittariusa
a mała żółta kropka na przecięciu galaktyk to miejsce gdzie znajduje się Ziemia.

http://viewzone2.com/milkyway.html
Szczegółowy opis odkrycia znajdziecie tutaj, przetłumaczę go potem.

Ostatnio odkrywamy wiele rzeczy, tego odkrycia dokonano w 1994 roku,
wyjaśnia to dlaczego płaszczyna galaktyki jest na ukos na naszym niebie.
W 2003 odkryto, że w poblizu istnieje galaktyka czerwonych olbrzymów
http://en.wikipedia.org/wiki/Canis_Major_Dwarf_Galaxy

Co więcej w 2009 roku, że Droga Mleczna jest pod względem wielkości
równa wielkiej galaktyce Andromedy - jest bardzo stara i pełna gwiazd
.
http://coyoteprime-runningcauseicantfly.blogspot.com/2009/01/astronomy-milky-way-bigger-than-we.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Sagittarius_Dwarf_Elliptical_Galaxy

http://www.rediff.com/news/2007/jun/26earth.htm

Ta teoria pokrywa się w ogólnych motywach i nieco różni jeśli
chodzi o szczegóły z teoriami Zillmera o serii kataklizmów z tym,
że on skupiał się niejako bardziej na mechanizmach wydarzeń
które miały miejsce podczas kataklizmów a mniej na ich przyczynie.
Teoria Saturna jest zgodna z teorią Elektrycznego Wszechświata.
Niestety to matematycy zajmują się do tej pory astrofizyką i tworzą
bzdury dla podparcia swoich teorii ignorując dowody nie pasujące do
ich wzorów matematycznych. Artykuł o czarnych dziurach wyjaśni to,
zostały one wymyślone tak jak w geologii epoki lodowcowe by
załatać dziury w teoriach niezgodnych z dowodami i odkryciami.
Ta ostatnia uwaga o czarnych dziurach jest tak na marginesie.

Indi pisze:
wow!
To obala wszystko co wiemy, przypuszczamy, sądzimy i z czym się utożsamiamy.
Jak dla mnie - bardzo, bardzo intrygujące.

Skąd zatem przywędrowało Słońce? i po co?

Będzie o tym dalej, a pytanie powinno brzmieć nie skąd przywędrowało Słońce tylko skąd przywędrowała Ziemia razem z Saturnem Marsem i Wenus i potem Księżycem, a przywędrowała z karłowatej galaktyki z gwiazdozbioru Strzelca z którą to aktualnie galaktyka Drogi Mlecznej się zderza, ale wszytko po kolei.

Awatar użytkownika

dzięki za sprostowanie.
Powiem Ci, że grubo! Mnie sie to podoba, w jakiś sposób to czuję.

Tak na marginesie - czy Ty przypadkiem nie wiesz, czemu teoria elektrycznego wszechswiata leży na pólkach?
Przecież z tego co pamiętam, mieli niezłą konferencję na ten temat, wspólnie z matematykami i konserwatywnymi astronomami. I było to wieeeeeele lat temu!

Przecież równie kontrowersyjna mechanika kwantowa się przebiła, a elektryczna teoria jakoś nie może.
Choć z drugiej strony - to zrozumiałe, bo w gruzach ległoby tysiące bzdurnych teorii wspólczesnej nauki.
Ale wielka szkoda - kapitalna sprawa i jak dla mnie - klucz do przemiany tego świata.

Dla tych, co jej jeszcze nie znają:
phpBB [video]

Redimix pisze:
Teoria Saturna jest zgodna z teorią Elektrycznego Wszechświata.
Niestety to matematycy zajmują się do tej pory astrofizyką i tworzą
bzdury dla podparcia swoich teorii ignorując dowody nie pasujące do
ich wzorów matematycznych.

Nie wiem po co takie bzdury wypisywać, oglądałem min. Pioruny Bogów i nie widzę by świat matematyki/fizyki jakoś wojował do krwi za tą teorię, przecież elektryczność można mierzyć matematycznie i fizycznie.. przecież tu nie ma żadnych rozbieżności, więc po co pisać takie bzdury i nieprawdę ? To tak jak bym pisał że nie ma grawitacji a jest elektryczność inaczej, jest elektryczność a nie ma grawitacji/masy przecież wiemy że jest to i to i te rzeczy się jakoś według mojego myślenia matematycznego w ogóle nie ścierają.

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Elektryczno%C5%9B%C4%87

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/War_%28elektryczno%C5%9B%C4%87%29

Jeśli dla kogoś ważniejsza jest teoria samej elektryczności i uważa to za boskość to po co mu wojna z innymi, chyba jest tu coś więcej na rzeczy ? :mrgreen: pewnie chodzi o donate na tą wojnę :lol:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ja tez ostatnio rozmyslalem nad tym ze cala nauka to przewaznie teorie wiec nic pewnego stworzyli jakis obraz swiata ktory niekoniecznie jest prawdziwy i raczej tak jest bo stworzyli go takim dla urobienia lemingow. Juz bardziej uwierze wlasnie w cos takiego niz teorie ewolucji slaba jakas jest. :mrgreen:

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

pijekole pisze:
ja tez ostatnio rozmyslalem nad tym ze cala nauka to przewaznie teorie wiec nic pewnego stworzyli jakis obraz swiata ktory niekoniecznie jest prawdziwy i raczej tak jest bo stworzyli go takim dla urobienia lemingow.

Jako bogowie na pewno mają z tego niewyobrażalną radochę jeśli potrafią tworzyć takie prawa :haha: żenujące nawet dla zwykłego śmiertelnika.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

rekrul pisze:
Nie wiem po co takie bzdury wypisywać, oglądałem min. Pioruny Bogów i nie widzę by świat matematyki/fizyki jakoś wojował do krwi za tą teorię, przecież elektryczność można mierzyć matematycznie i fizycznie.. przecież tu nie ma żadnych rozbieżności, więc po co pisać takie bzdury i nieprawdę ? To tak jak bym pisał że nie ma grawitacji a jest elektryczność inaczej, jest elektryczność a nie ma grawitacji/masy przecież wiemy że jest to i to i te rzeczy się jakoś według mojego myślenia matematycznego w ogóle nie ścierają.

Ależ świat matematyki. a właściwie świat astrofizyków wojuje
w klasyczny naukowy sposób poprzez ignorowanie dowodów.
Gwiazdy np. uznają za reaktory termonuklearne i nikt kto sądzi
inaczej nie ma według nich prawa się odzywać publicznie.
Jak ktoś przez 50 lat wykłada jedną teorię i oparł na niej cały
swój dorobek życia i autorytet to nawet nie dopuści do siebie
myśli o debacie bo istnieje szansa, że jego dorobek był pomyłką.
I tak jest w każdej dyscyplinie naukowej, do tego dochodzą jeszcze
wpływy i naciki ideologiczne, polityczne, religijne, finansowe itp..

O tym jak działa ten mechanizm ignorowania zjawisk kosztem wzorów
matematycznych będzie artykuł w dziale Elektryczny Wszechświat.

Awatar użytkownika

Redimix - a masz może namiary na jakieś źródła polskojęzyczne nad dalszymi badaniami elektrycznego modelu?

Redimix, ale ja nie jestem całym światem matematyki tylko wydaje swoją opinie jako że lubuje się w matematyce/fizyce i nie wypowiadam się też za wszystkich.. nie powinieneś traktować mnie jak polityk czyli jak masę, przypominam że jestem jednostką. Jak dla mnie nie potrzebnie wspominasz jakieś konflikty ludzki na którym po tym czymś nie wiadomo nawet na czym bardziej zależy czy na udowodnieniu tego czy na zbadaniu tego, domyślam się że wojna im sprzyja ponieważ generuje dla nich prawdopodobnie zyski a szkoda ponieważ jak sam zauważałeś wojna i podziały wytwarzają zwolenników i przeciwników. Powinieneś o tym wiedzieć ale forum ostatnio coraz słabiej odrabia lekcje.

Poza tym ok, nawet niech tak będzie, chce sprawdzić tą galaktykę karłowatych olbrzymów zainteresuje się tym, więc jak ? wyciągnę stary zakurzony teleskop i zobaczę to samo ? porozmyślam sobie znowu, użyje efektownych myśli ? Poczytam sobie ? :wacko:

No ale warto poszukiwać, niech będzie.

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Elektryczny_model_kosmosu

No i przecież to jest świetne ! nie rozumiem tylko dla czego dla wielu sprzecznych naukowców zaczyna prowadzić się jakieś krucjaty i docinki, a już szczególnie tutaj, zamiast się tym zająć.

Dodam jeszcze że tych wielu innych naukowców już się tak ochoczo z imienia i nazwiska nie chciało podpisać :P

EDIT:

Cytuj:
a masz może namiary na jakieś źródła polskojęzyczne nad dalszymi badaniami elektrycznego modelu?

Ale którego modelu ? :wacko: wszechświata czy telewizora bo oba są identyczne, jest materia i plazma/elektryczność która pozwala temu wszystkiemu trzymać się kupy i sprawia by żyło to tak w ultra skrócie :mrgreen:

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

rekrul pisze:
Poza tym ok, nawet niech tak będzie, chce sprawdzić tą galaktykę karłowatych olbrzymów zainteresuje się tym, więc jak ? wyciągnę stary zakurzony teleskop i zobaczę to samo ? porozmyślam sobie znowu, użyje efektownych myśli ? Poczytam sobie ? :wacko:

Najpierw opanuj czytanie ze zrozumieniem albo czytaj trochę uważniej.
Galaktyka karłowatych olbrzymów? Czy to się nieco nie wyklucza?
To galaktyka Canis Major ma być karłowata i zawierać olbrzymie gwiazdy.
Wyraźnie wspomniałem, że w jednej z pobliskich galaktyk wr egionie Canis Major
czyli gwiazdozbioru Wielkiego Psa odkryto czerwone olbrzymy, dla teorii Saturna istotne jest,
że galaktyka Sagittariusa (Strzelca) składa się według astronomów z brązowych karłów i, że
nie można jej zobaczyć zwykłym teleskopem a co dopiero jakimś domowym.
Odkryto ją dopiero w 1994 roku.

rekrul pisze:
No i przecież to jest świetne ! nie rozumiem tylko dla czego dla wielu sprzecznych naukowców zaczyna prowadzić się jakieś krucjaty i docinki, a już szczególnie tutaj, zamiast się tym zająć.

Dodam jeszcze że tych wielu innych naukowców już się tak ochoczo z imienia i nazwiska nie chciało podpisać :P

Powody dla których trwają wojny wokół teorii wymieniłem wcześniej.
Błędem jest oczekiwanie, że naukowiec zachowa się uczciwie czy
naukowo dla zasady jeśli może na tym stracić. Coś jak z lekarzami.

Każdy wie, że szczepionki są medycznym odpowiednikiem chrztu
ale każdy kto ma w tym swój interes przytoczy masę dowodów na ich
korzystne działanie i zignoruje wszelkie dowody przeciwne.

PS. Postaraj się pisać składniej, nie na szybko bo tracisz nieco na spójności.

Temat na forum dopiero się zaczyna, dopiero ułamek materiałów jest zrobiony.
Poczekaj na dlasze artykuły w tym temacie Indi - tego w filmie nie było.

Redimix pisze:
Najpierw opanuj czytanie ze zrozumieniem albo czytaj trochę uważniej.
Galaktyka karłowatych olbrzymów? Czy to się nieco nie wyklucza?
Wyraźnie wspomniałem, że w jednej z pobliskich galaktyk Canis Major
odkryto czerwone olbrzymy, galaktyka Sagittariusa składa się według
astronomów z brązowych karłów i, że nie można jej zobaczyć zwykłym
teleskopem a co dopiero jakimś domowym. Odkryto ją dopiero w 1994.

Czyli nie możemy tego zobaczyć i badać to będziemy na ten temat dyskutować ? :spoko: według Ciebie poczytajmy i pooglądajmy dalej czasopisma tych uczciwych naukowców i astronomów.

Redimix pisze:
Powody dla których trwają wojny wokół teorii wymieniłem wcześniej.
Błędem jest oczekiwanie, że naukowiec zachowa się uczciwie czy
naukowo dla zasady jeśli może na tym stracić. Coś jak z lekarzami.

Każdy wie, że szczepionki są medycznym odpowiednikiem chrztu
ale każdy kto ma w tym swój interes przytoczy masę dowodów na ich
korzystne działanie i zignoruje wszelkie dowody przeciwne.

Czyli po staremu, to My będziemy się dostosowywać do tego 1czy10 % nieuczciwych :spoko: Zamiast badać swoje to będzie walka z przeciwnikami i tymi złymi, ładnie ludzi zakręcacie.

PO STAREMU, nie można tego zobaczyć zwykłym, nie można tego podważyć.. jak religia, trzeba uwierzyć :zęby:

Cytuj:
Historia ta dała podstawy dla istnienia sekretnych szkół tajemnic, zniekształconych teologii, rytuałów opartych na seksie i krwi i kierowanych alchemią sztuk i nauk. Jest ona siłą stojącą za ciągłymi zmaganiami tych ‘z Krwi’ i tych ‘z Ziemi’. Jest to konflikt pomiędzy miłością do pieniędzy i umiłowaniem sprawiedliwości. Karmi on motywy do popełniania konspiracji tłumiącej wiedzę o tym ale wspomnienia tej historii leżą w naszej pamięci, głęboko ukryte pod naszymi obawami o przyszłość. Jest ona zarówno słowem jak i ciałem z początków ludzkiego doświadczenia, źródłem zarówno cywilizacji jak i wojny.

To jest to wcielenie ekstremalnie negatywnej świadomości,zwanej przez niektórych satanistyczną :evil: :bangheadwall:

czekam na cdn :ninja:
pzdr

Awatar użytkownika

rekrul pisze:
EDIT:
Cytuj:
a masz może namiary na jakieś źródła polskojęzyczne nad dalszymi badaniami elektrycznego modelu?

Ale którego modelu ? :wacko: wszechświata czy telewizora bo oba są identyczne, jest materia i plazma/elektryczność która pozwala temu wszystkiemu trzymać się kupy i sprawia by żyło to tak w ultra skrócie :mrgreen:

Czy Ty jesteś Redimix? Jakoś nie zauważyłam żadnego podobieństwa :pada:

Awatar użytkownika

Jak na miesięcznego bana Rekrul całkiem nieźle sobie radzi z pisaniem (...)

Re: Informacje dotyczące kont, bany, ostrzeżenia.

Postprzez detro » 10 cze 2012, 00:28
rekrul miesięczny urlop

Wulgarne, prymitywne zachowanie.

Merytorycznie jak w szwajcarskim zegarku - zaraz będzie presja i dowalanie - ale może tylko dla mnie to takie oczywiste..

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

grx pisze:
To jest to wcielenie ekstremalnie negatywnej świadomości,zwanej przez niektórych satanistyczną :evil: :bangheadwall:

czekam na cdn :ninja:
pzdr

Według autora początkowo pozytywny Kult Saturna został
dopiero później zniekształcony przez żądne władzy grupy.
O tym jak to widzi Troy (autor) będzie w następnych częściach.
Część kosmologiczna wygląda całkiem zgrabnie ale jeśli chodzi
o część konspiracyjną nie do końca się z nim zgadzam ponieważ
nie wziął w tym pod uwagę możliwości istnienia obcych wpływów.
Tutaj wkraczają Icke, Tsarion i im podobni ze swymi teoriami na to.

NarajanaJane pisze:

Re: Informacje dotyczące kont, bany, ostrzeżenia.

Postprzez detro » 10 cze 2012, 00:28
rekrul miesięczny urlop

Wulgarne, prymitywne zachowanie.

Merytorycznie jak w szwajcarskim zegarku - zaraz będzie presja i dowalanie - ale może tylko dla mnie to takie oczywiste..

Tak, też to widzę w tym temacie po jego odpowiedziach.
Wielki miłośnik fizyki który nie wie dlaczego niektórych gwiazd
nie można zaobserwować zwykłym teleskopem optycznym.
Najwyżej będzie mieć przebanowane jak w ruskim czołgu. :tak:

Indi pisze:
Redimix - a masz może namiary na jakieś źródła polskojęzyczne nad dalszymi badaniami elektrycznego modelu?

Indi Google: Elektryczny wszechświat a znajdziesz materiały po polsku.
Prezentowana teoria Saturna to megaskrót z książek Dwardu Cardony
które można dostać w angielskiej wersji poprzez Amazon. Wykorzystuje ona
mitologię oraz teorię elektrycznego wszechświata ale nie skupia się na niej.

Redimix pisze:
Tak, też to widzę w tym temacie po jego odpowiedziach.

Ależ wiem dla czego nie można, udajesz ? napisałem tylko że chciałbym to zobaczyć namacalnie a nie teorie i nowe religie z książek SF, przecież przede wszystkim to sobie oczy mydlicie nie mi. Dowody ? proszę -

Cytuj:

Cytuj:
Najwyżej będzie mieć przebanowane jak w ruskim czołgu. :tak:

Nowa moda na forum ? nagonka i groźby friendsów bo nie wierze w to co wy ? :mrgreen:

Indi pisze:
Czy Ty jesteś Redimix? Jakoś nie zauważyłam żadnego podobieństwa

Musisz być taka prymitywna i brać ze mnie przykład ?

Forum po raz kolejny nie odrabia lekcji, w innych wątkach wytyka błędy a w drugich sama je popełnia.

Cytuj:

Ja nie uciekam jak tchórz z forum z byle powodu, poza tym gdybyś nie zauważył a jest mało tutaj tych spostrzegawczych to miałem go tylko tydzień.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

rekrul pisze:
Redimix napisał(a):Tak, też to widzę w tym temacie po jego odpowiedziach.

Ależ wiem dla czego nie można, udajesz ? napisałem tylko że chciałbym to zobaczyć namacalnie a nie teorie i nowe religie z książek SF, przecież przede wszystkim to sobie oczy mydlicie nie mi. Dowody ? proszę -

Skrótowy opis odkrycia możesz przeczytać sobie tutaj.
Uniwersytet Massachussets dokonał tego odkrycia, ocenia się,
że nawet 1/4 gwiazd i planet jest obca dla Drogi Mlecznej.
http://viewzone2.com/milkywayx.html
Nie licz na to, że kogoś na twoim poziomie wpuszczą do obserwatorium.

Awatar użytkownika

Dzięki Redimix :)
Google to ja znam - liczyłam na Twoje osobiste źródełka.
ALE THX
czekam niecierpliwie na ciąg dalszy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]