Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2019, 9:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

od min.5.11
uwięzieni w sześcianie
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 mar 2017, 21:07 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Czarne Słońce - źródło pradawnej mocy
phpBB [video]

Nie sądziłem że kiedyś na youtube, ktoś rozwinie mocniej temat Saturna jako pierwotnego Słońca Ziemi. Film ciekawy ale, brakuje tu jak dla mnie trochę ciekawych szczegółów i głębszych analogicznych rozkmin. Jak np to co kiedyś pisał w tym temacie Mirek
Mirek pisze:
Santos Bonacci też sporo mówi o Saturnie. Saturna czczą elity - kryje on więc wielką tajemnicę. Saturn to wypędzony Szatan (Satan), którego pokonał Jezus syn (son - sun), czyli Słońce. Czyżby była w tym ukryta prawda, że Słońce zajęło miejsce (wypędziło, pokonało) Saturna? Wiele na to wskazuje. Nie piszę, że tak jest tylko dlatego, że tego nie wiem, bo nie zgłębiłem jeszcze tego tematu. Uważam, że warto i planuję powoli stopniowo zapoznać się z resztą materiałów naukowców z Thunderbolts.info.

Ja dodam od siebie ze skoro Saturn to Szatan, i przypisywane mu imię Lucyfer (czyli ten niosący światło) to przypuszczam że chodzi tu o to że kiedyś on dawał to światło jako pierwotne Słońce, ale odwrócił się od Boga/Złoty wiek Ziemi, kiedy nastało obecne Słońce (Jezus) i zajęło jego miejsce. Po tym wydarzeniu jak był w układzie planet mocny przewrót to Saturn zmienił swoją strukturę i zaczął promieniować złą energią, nie mogąc się pogodzić z utratą miejsca, a gdyby Słońce nie przybyło to co ? czyja tu wina ? i jak tu interpretować energie wszechświata? to tylko takie moje domysły....
Co do filmu, i wspomnieniu o Jowiszu i Uranie kiedy to już trzeba rozkminiać jak to było z tymi planetami w pradawnym układzie to nie wiem jaką role spełniały te planety , czy od zawsze były to gazowe olbrzymy czy przybyły razem ze Słońcem itp.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

klesk88 pisze:
Saturn to Szatan, i przypisywane mu imię Lucyfer (czyli ten niosący światło)

Lucyfer to Gwiazda Poranna/Wieczorna, czyli planeta Wenus, a przynajmniej tak różne źródła podają, że w starożytnym Rzymie terminem tym określano Wenus. Potwierdzają to chociażby określenia ze staropolskiego typu Jutrzenka, gwiazda zaranna - a jak wiemy planeta ta jest widoczna w pewnych okresach jakiś czas przed wschodem i po zachodzie Słońca.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

yogen8 pisze:
od min.5.11
uwięzieni w sześcianie
phpBB [video]

Świetny filmik , też tak podejrzewam .
Wygląda na to że świat w którym żyjemy jest tylko czymś w rodzaju snu , albo hipnozy
wykreowanej za pomocą Wirtualnej Rzeczywistości i komputerów . Wszystkie fakty na to wskazują .

Mam nawet kilka dziwnych i kontrowersyjnych Teorii , odnośnie tego poglądu . :tak:

1-Być może ludzkość dawno temu , osiągnęła już szczyt wszystkich możliwości , jak również technologicznych , być może są rasą nieśmiertelną i wszystko wiedzą .
Więc wpadli na pomysł by stworzyć Grę w której można cofnąć się w czasie i przeżyć życie jeszcze raz ,
może po to by coś zmienić lub naprawić , tego nie wiem . Może z nudów ? Takie tam spekulacje ?
Ale jeśli to prawda to sądzę że warto było by zająć się życiem , bo w przeciwnym razie gra straciła by sens .

2-Choć Bardzo możliwe że ten świat jest więzieniem wirtualnym , innymi słowy ludzie odbywają w nim Karę w odniesieniu do popełnianych przestępstw ., mam na myśli iż jest to wykreowany Wirtualnie świat w którym więźniowie mają możliwość udowodnić że są winni . Mianowicie umieszczani są w środowisku w którym popełnienie zarzucanego im czynu , będzie niezwykle proste , i testowani są od strony zarzucanych lecz nie udowodnionych im czynów , tym samym mają możliwość je popełnić i udowodnić swoją winę .

3- I oczywiście nie wykluczam też teorii Matrixsowskiej , w której jesteśmy identyczne jak w filmie Matrix , niewolnikami Świata Maszyn .

Podsumowując mogę uczciwie wyznać , iż przejrzałem naprawdę dużo materiałów dostępnych w sieci możliwe że nawet wszystkie istotne.
Bez problemu odrzuciłem wszystkie religie jako wiarę , i zrozumiałem że Nauka i jej Prawa Jest jedyną prawdziwą wiarą która pozwala zrozumieć , w związku z tym według mojego rozumowania rzeczywistości jako Prawa , Nauka powinna stać się jedyną Prawdziwą Religą na tej Planecie .
W Związku z tym zrozumieniem i idąc za tym tropem , mam identyczne odczucia jak ci naukowcy .
I Podejrzewam jak i Oni , że z tą Rzeczywistością jest coś nie tak , i wszystko wskazuje na to że świat w którym żyjemy jest tworem Maszyn i komputerów .

Być może jesteśmy uwięzieni w takim sześcianie ?
Obrazek

Ale wracając do tematu , Jeśli chodzi o Saturn , i jego symbolikę i znaczeniowość , to napiszę w uproszczeniu co wiem ponieważ miałem okazję zapoznać się z rzetelnymi informacjami na jego temat .
Więc Saturn i ta energia w uproszczeniu to Nieróbstwo , wolny dzień , i sobota czyli szabat .
(Innymi słowy oni czczą Nieróbstwo, Dzień wolny )
Sama Nazwa Szatan pochodzi od 6 dnia tygodnia nazywanego Szabat , jest to przymusowy dzień wolny , w ten dzień nie wolno nic robić ze względu na niekorzystne w działaniach i czynnościach oddziaływania tej energii .
Ponieważ Energetycznie jest on Przeciwnikiem , reszty dni i ich Energii i planet .
Można Było by Napisać o tym Saturnie Encyklopedię , Ale w Sprowadzeniu znaczeniowości do korzeni , Oznacza On odpoczywanie .
Podsumowując jest to Kult Który energetycznie i fizycznie , ma i będzie skutkować Próżniaczym Życiem .
Oczywiście kult reszty dni i Energi którymi władają inne Planety będzie skutkował wiadomo przeciwnymi . A więc Owocami . w sensie energetycznym ich działanie przyrównane jest w religiach do ziaren , z których można zbierać owoce .
Natomiast Saturn to najzwyklejsza wegetacja ,pauza , klęska , przegrana , jest to sobota , ołów , kolor czarny . Symbol ciemności której kult zawsze sprowadza się do śmierci .
Jest to typowy Negatyw oczywiście w odniesieniu do praw i zasad na tej planecie , być może na innych planetach ma zupełnie inną znaczeniowość i działanie .
Możecie przeczytać setki książek na temat Saturna , ale po przeczytaniu i tak dojdziecie do takich samych refleksji co ja , Wszystkie Planety i ich energie motywują do działania , i skłaniają by iść naprzód , lecz Saturn przeciwnie . I Tak sądzę że powinno się podchodzić do tych wszystkich planet czy energii jak również kultów , od strony energii pozytywnej i negatywnej .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]