Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2019, 17:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

pbsoft pisze:
Ksiazki tego typu pochlanialem jakies 10 lat temu i w zasadzie od tego czasu dziale ezoterycznym
nic nowego nikt nie napisal, moze procz jakis objawien czanelingowych.
Prawie kazdy w to wierzy i nabiera sie - zycze powodzenia...

Po zapoznaniu sie z tą treścią mogłeś raczej zrozumiec
że nie ma za bardzo co pisać juz w "dziale ezo" :język:

pbsoft pisze:
Preciez wszelkiego rodzaje zusy, podatki dochodowe, podatek vat pochlaniaja kazemu polakowi
okolo 80% dochodu - prosze kto mi wykreuje wolnosc od tego ?
To jeden z dowodow ze kreowac mozna w minimalnym zakresie w zakresie w ktorym wyznaczaja nasi
oprawcy. A druga kreacja to taka matematyczna sprawa, niech ktos sobie wykreuje zostanie prezydentem ?
I niech kreuje to sobie 1000 osub ? No tu widac ze komus kreacja nie wypali napewno 999 osub :-)
Widze ze fala NEW EGOWA wzbiera sie niczym ryczaca 40 tka na naszym forum DI , chyba jednak
pomylilem forum panie maciej55

Zwołamy power rangers od kreacji i usuną ich w mgnieniu oka :D
Bardziej ja bym rzekł że siła kreacji w naszej czasoprzestrzeni to nie jest Lucid Dreaming
if you know what i mean :język:
To nie jest fala religii New Age, toż to świat zaczyna być zrozumiały dla nas.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 mar 2010, 1:16 
VIP Member
Awatar

Cytuj:
A tak tu na zakonczenie zeby nie pozostawiac Was wierzacy w wolnosc kreacji zapytauje sie ?
Jesli wiecie ze panstwo was okrada to dlaczego niewykreujecie wolnosci od tego jazma ?
Preciez wszelkiego rodzaje zusy, podatki dochodowe, podatek vat pochlaniaja kazemu polakowi
okolo 80% dochodu - prosze kto mi wykreuje wolnosc od tego ? zyjac w polsce bo zauzmy ze to
tez ma byc kreacja ze chcesz w polsce zyc , a nie w ameryce pld.

pbsoft Dziwne zarzuty z twojej strony, wręcz śmieszne. Czy coś tu się nie zgadza z prawem kreacji?
O czy myślą miliony Polaków i znaczna wiekszośc ludzi w innych państwach każdego dnia? Czy o tym, że wcale nie musieliby wstawać rano i tyrać na rzeczy które mogliby mieć za free, czy myslą o tym że to nie w porządku aby musiec płacić rachunki za energię, która jest ogólnie dostepna o czym wiadomo co najmniej od starożytności. Czy wiedzą, że system notorycznie ich truje i że wcale tak nie musi być? Nie pbsoft większość ludzi zasila swoją energią ten chory system, tkwią w tym po uszy i nie wiedzą że są niewolnikami. Ale wielu się budzi Pamiętaj ,że z kazdym dniem wypada ileś cegiełek z muru a to zjawisko znacznie przyspieszy w niedalekiej przyszłości.

Stwierdzenie, że nie ma czegoś takiego jak kreacja przeczy fizyce kwantowej. Bo na to, że jest wskazuja wyniki eksperymentów. Przeciez jasno pokazują, że obserwator wpływa na wynik eksperymentu, czy to nie jest kreacja? Wszystko jest połączone energetyczną siatką a nasze DNA jest tym co łączy nas z tym polem energii i ma wpływ na materię na poziomie kwantowym a skoro to zachodzi w mikroskali to znajduje swoje odbicie w makro.

Cytuj:
I TA OSTATNIA KWESTJA DOTYCZY JAKI MAMY ROK ?
TAKI SAM JAK OD TYSIECY LAT- ROK CIERPIENIA, CIEMNOSCI , KLAMSTW, KONKURENCJI , GWALTU I OSZUST WSZELKICH.

Właśnie o tym min. mówimy na forum, o to właśnie chodzi, że tak nie musi być.

Już wracam do tematu timewave :)

Panie songohan - ja nie przecze ze kreacja nie istnieje , tylko mowie ze jet to zlozone bardziej niz nam sie mowi i w co wierzymy.
Specjalnie zalozylem ten watek ponizej link, bym sie nie wysilac i nie powtarzac .

secret-pl-prawo-przyciagania-i-kreacji-z-j-popko-t1870.html

NOWE ODCZYTANIE DOKUMENTU MAJÓW

Badania nad Kodeksem Drezdeńskim pozwoliły wysnuć hipotezę, że zarówno koniec cywilizacji Majów, jak i koniec ich kalendarza trzeba przesunąć do przodu o 208 lat.

Dotychczasową wizję związaną z końcem naszej cywilizacji, mającym nastąpić około 21 grudnia 2012 roku, stawia pod znakiem zapytania odkrycie, jakiego dokonał pod koniec ubiegłego roku Andreas Fuls. Otóż z Kodeksu Drezdeńskiego wynika, że koniec świata nastąpi 208 lat później, czyli w 2220 roku.

O odkryciu luki czasowej w Kodeksie Drezdeńskim z dr. hab. Andreasem Fulsem, współpracownikiem Instytutu Geodezji i Geoinformacji Technicznego Uniwersytetu w Berlinie – rozmawia Ilona Słojewska.

Co spowodowało, że obserwacja gwiazd Majów stała się przedmiotem Pana badań naukowych?

Już samo zjawisko obserwowania gwiazd wyjaśnia, jakie znaczenie miała astronomia dla Majów. Dzięki ich pracy można bardzo dokładnie obliczyć wstecz astronomiczne zdarzenia oraz zjawiska i w związku z tym datować bardzo dawne obserwacje.

Od kiedy prowadzi Pan badania nad Kodeksem Drezdeńskim?

Badam go od 1985 roku. Po raz pierwszy zetknąłem się z nim jako uczeń, należąc wówczas do zespołu młodych naukowców, a potem prowadziłem już samodzielnie badania jako niezależny naukowiec.

Czym dla Pana jest rękopis Majów?

Kodeks Drezdeński jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo interesujący. W przeciwieństwie do pozostałych kodeksów jest nie tylko najlepiej zachowany, lecz zawiera również bardzo szczegółowe tablice astronomiczne.

W jaki sposób doszło do tego sensacyjnego odkrycia?

Postanowiłem porównać prowadzone przez Majów obserwacje związane z położeniem Wenus, Słońca, Księżyca i zaćmieniem ze współczesnymi obliczeniami retrospektywnymi. I „przy okazji” wyszło nowe datowanie historii Majów, które wszystkie dotychczasowe kalendarzowe daty przesuwa do przodu o 208 lat, np. z daty 2012 na 2220 po Chrystusie.

Jakie wynikają z tego konsekwencje dla historii Majów?

Przede wszystkim po raz pierwszy w badaniach na ich kulturą mamy możliwość przesunięcia ich dziejów do „prawidłowego” okresu czasowego. A to daje szanse na podjęcie badań nad zmianą stosunku Majów do ludów sąsiadujących z nimi, ponieważ istniejąca dotychczas luka czasowa, pełnych 208 lat, zmieniła ten obraz. Poza ty, dzięki temu będzie można sprawdzić inne prowadzone przez nich obserwacje astronomiczne.

A co z odkrytym przez Pana przesunięciem czasowym?

To, że cykl kalendarzowy będzie przesunięty z roku 2012 na 2220 po Chrystusie, jest dla mnie tylko „efektem” ubocznym mojej pracy.

więcej w Czwarty Wymiar”, nr 4/2010

Komentarz Hanny Kotwickiej ze strony http://www.maya.net.pl/

Cytuj:
Co sądzi Pani o „odkryciu”, tzn. korekcie Kalendarza Majów i luki czasowej w Kodeksie Drezdeńskim dr. Andreasa Fulsa? Artykuł ukazał się w „Czwartym Wymiarze” na m-c kwiecień.

Czy jest to prawdopodobne, czy może kolejny zabieg, by opóźnić transformację i wprowadzić zamieszanie?

Cieszy mnie, że w końcu pojawiło się pytanie o Kalendarz Majów.

O luce czasowej wspomniał Johann Kössner kilka lat temu podczas seminarium w Warszawie. Odwołał się wówczas do publikacji niemieckiego historyka dr. Herberta Illiga. W książce Das erfundene Mittelalter – Die größte Zeitfälschung der Geschichte. („Wymyślone średniowiecze – Wielkie fałszerstwo historii”, Ullstein Verlag 2004 r.) autor dostarcza dowodów, że 300 lat historii we wczesnym średniowieczu zostało po prostu dopisanych. Ten m.in. wątek poruszyłam w mojej nowej książce 2012. Początek końca czy radość początku? Kompendium na przyszłe lata.

Czytałam artykuł o odkryciu dr. Andreasa Fulsa. Hipoteza luki czasowej wyliczonej na 208 lat jest o tyle ciekawa, że mogłaby symbolizować fraktal czterech światów (4 x 5200 Dreamspell-lat, czyli fraktalne 4 x 52) albo fraktale czterech zamków czasu (4 x 52 kiny). Zatem piąty świat jest wciąż przed nami – w skali zbiorowej zacznie otwierać swoje wrota około plus-minus 2039 roku. Nie dziwi więc, że tak interesujące kwestie wynurzają się w piątym zamku synchronizacji, który ma za zadanie doprowadzić do współpracy pomiędzy poprzednimi czterema zamkami (z. Przewodnik). Przypominam, że - przekładając to na współczesny język - zamki czasu reprezentują pracę zespołową i kooperację pomiędzy większymi grupami ludzi, przy czym każda z nich jest jednakowo ważna.

Odkrycia Herberta Illiga czy Andreasa Fulsa nie mają żadnego znaczenia dla opóźnienia lub przyspieszenia transformacji. Transformacja to przecież proces niezwiązany z linearnym czasem. Wszystkie znane daty są i będą umowne, ponieważ wszystkie kalendarze wymyślili ludzie jako narzędzie służące lepszej orientacji w czasie i przestrzeni. Nasza świadomość – Umysł – nie jest „produktem” trójwymiarowości. Jej kolebką jest wymiar duchowy.

Wiadomo również, że okres przejściowy pomiędzy Erą Ryb i Erą Wodnika wynosi mniej więcej 200 lat. Także tu przejście jest płynne – podobnie jak przejście na nowy wyższy poziom świadomości po 2013 roku według wskazówek współczesnych kapłanów Majów.

Przed nami jeszcze wiele lat pracy. Jedni dostaną się tam szybciej, inni potrzebują na przebudzenie więcej czasu. Ale i tak będziemy żyć obok siebie w tym samym fizycznym świecie, ponieważ jako mieszkańcy Ziemi wspólnie ponosimy odpowiedzialność za nasze środowisko naturalne i obecny stan świata.

Teraz najważniejszym zadaniem jest świadome uczestnictwo w procesie porządkowania pól świadomości zbiorowej. Teraz wszyscy jesteśmy zobligowani do demaskowania zakłamania, wysadzania zatorów mentalnych, oczyszczania pola myśli i uczuć, jak również do fizycznego sprzątania swojego najbliższego otoczenia i usuwania realnych zagrożeń dla życia i pokoju na świecie. Ważnym elementem tej pracy jest odbudowa kontaktu z Naturą i synchronizacja z naturalnym rytmem Ziemi.

Tak więc praca ze Świętym Kalendarzem Tzolkin i Kalendarzem Trzynastu Księżyców (Dreamspell) będzie nam pomocna przez wiele, wiele lat i z pewnością nie skończy się na 2012 czy 2013 roku. Kalendarz Majów będzie drogowskazem jeszcze dla wielu pokoleń po nas.

Resztę wyjaśni wam zapowiedziana książka 2012...? - Kompendium na przyszłe lata. Teraz powoli rozumiem, dlaczego nie ukazała się ona w grudniu - najwidoczniej miała "zamanifestować się" w dziesiątym roku naszej pracy.

"...i cały misterny plan w pizdu!" :king:

...teraz 208 lat docierania przez NWO w trzeciej gęstości i dopiero potem hop do czwartej - nie wiem czy tyle wytrzymam ale zacisne zęby :)

Dobry komentarz p. Kotwickiej

Czas poza nami nie istnieje (jedno wielkie trwanie, TERAZ), wielce umowny chociaż cykle kosmiczne są akurat precyzyjne, one były są i będą a który akurat będzie wtedy rok? Będzie taki jaki wyjdzie bo nie mamy skali odniesienia.

Ten proces trwa i będzie trwał więc jakiegoś spektakularnego "bum" raczej nie należy oczekiwać a ponadto zapewne większa część i tak prześpi zmiany jak zwykle.

Nie czekać, robić swoje teraz i tyle...

Te 100 lat mówienia o Agendzie, które wspomina Icke, nie dawały mi spokoju. Zobaczymy. Jeśli trzeba będzie to i 200 lat będziemy to ujawniać, bo po prostu nie moglibyśmy postąpić inaczej, nawet mając świadomość, że to właśnie ludzi takich jak na forum DI torturowano i palono na stosach, na przestrzeni wieków.

Takie tematy są bardzo inspirujące.

Widziałem kpopie wielu dokumentów z datami gregoriańskimi i majańskimi potwierdzających korelację 2012 z końcem długiej rachuby - jak ktoś poszuka to znajdzie...

Słyszałem też Majów którzy dopiero zaczynają mówić o 2012:

phpBB [video]

A tutaj software do przeliczania kaendarzy (gdyby ktos chcial tracić czas...).
http://www.hermetic.ch/cal_stud/maya/mayadocs.htm

pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]