Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 lip 2020, 8:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Księgarnia Sursum Corda im.Jana Pawła II znajdująca się w Poznaniu została przeze mnie odkryta stosunkowo niedawno jakieś trzy miesiące temu.
Dlaczego o niej wspominam?
Otóż dlatego ,że Księgarnia Sursum Corda to miejsce, w którym można spotkać i poznać autorów dostępnych u nich książek. I dzisiaj idę na spotkanie ze Sławomirem Cenckiewiczem - promocja nowej książki o Annie Walentynowicz.
A także 19stego września planuję iść na spotkanie z Georgem Ashkarem autorem książki: "Pokonaj raka raz na zawsze".
Księgarnia gościła wcześniej miedzy innymi Henryka Pająka ( polecam jego książki - ja posiadam- ''Nowotwory Watykanu'', ''Lichwa rak ludzkości'' , ''Bestie końca czasów'' i ''III wojna światowa''). Niestety na spotkaniu z jego udziałem mnie nie było, (gdyż nie znałam jeszcze wtedy tej księgarni ) jednak można zamówić płytę video za 7 zł i odtworzyć sobie takie spotkanie - co też uczyniłam i przypuszczam ,że można zamówić taką płytę ze spotkania z każdym ich wcześniejszym gościem. Archiwum spotkań :
http://www.sursumcorda.com.pl/archiwum.html
I strona główna:
http://www.sursumcorda.com.pl/index.html

P.S Księgarnia jest zapewne prokatolicka. Dla mnie nie ma to znaczenia , gdyż interesują mnie konkretni ludzie i konkretne fakty, które przedstawiają goście tej księgarni między innymi także Stanisław Michalkiewicz , a wstęp jest za darmo :P
Także zapraszam do Poznania :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 wrz 2010, 8:50 
VIP Member
Awatar

Tańcząca z wilkami pisze:
Księgarnia Sursum Corda im. Jana Pawła II znajdująca się w Poznaniu
...
Księgarnia gościła wcześniej miedzy innymi Henryka Pająka ( polecam jego książki - ja posiadam- ''Nowotwory Watykanu'', ''Lichwa rak ludzkości'' , ''Bestie końca czasów'' i ''III wojna światowa''). ...

Szatańskie wersety w katolickiej księgarni. :cooo?: :zęby: :język:

Awatar użytkownika

Akurat jestem w trakcie czytania ''Nowotworów Watykanu'' , która dokładnie opisuje masonerię w KrK, a także niszczycielskie siły jezuitów także H.Pająk tematu jezuitów nie omija tak jak inni truthseekerzy mówi nawet wprost, że Malachi Brendan Martin , którego często wspomina w kontekście tematu jezuitów- (a był to ex-jezuita i kontrowersyjny komentator Watykanu i spraw związanych z katolicyzmem. Napisał między innymi :
Jezuici: Towarzystwo Jezusowe i zdrada ideałów Kościoła rzymskokatolickiego, 1994, Gdańsk, wydawnictwo Exter, przełożyli Dagmara kobylińska i Jarosław Irzykowski, 540 stron; (ISBN 83-86029-09-9)) iż w jego śmierci mógł mu ''ktoś'' pomóc. Malachi Martin upadł w swoim apartamencie i doznał jakiegoś uszkodzenia mózgu i zmarł.

Generalnie uważam ,że to świetna sprawa iść na spotkanie z ludźmi: historykami, prawnikami , ekonomistami czy takimi ludźmi , którzy mieli niesamowite doświadczenia życiowe tak jak Kazimierz Piechowski słynny uciekinier z Auschwitz-Birkenau oraz odsiedział 7 lat więzienia za swoją działalność w AK i posłuchać tych opowieści na żywo i móc zadać spokojnie własne pytanie.

Na spotkaniach niestety nie jest za dużo ludzi tym bardziej młodych.
A tymczasem mam zamiar tam podrzucać także ulotki o manifestacjach, które w przyszłości będą organizowane tak jak teraz 11 w sobotę w Poznaniu o czym zdążyłam już poinformować Panią , która pracuję w tej księgarni , a że jest w mniej więcej w moim wieku przeszłyśmy na ''ty'' także myślę ,że spokojnie można współpracować.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]