Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sty 2022, 14:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
MISJA" : ksiazka stulecia

Obrazek

Po co zyjemy? Dlaczego jestesmy Swiadomi?
Jaki jest Cel istnienia Wszechswiata i nasza w nim rola?
Dlaczego nie wystarczy wierzyc?
Co sie stalo z rozwinietymi cywilizacjami i kontynentami (Mu, Atlantyda...)?
Czy nas równiez czeka katastrofa? KIEDY? Jaka? Dlaczego?
Dlaczego NIKT NIE PAMIETA do czego sluzyla Piramida i jak ja zbudowac?
Co sie dzieje po smierci i przed poczeciem? PO CO?
Kto powiedzial ze istnieje konflikt miedzy Stworzeniem i Ewolucja?
Dlaczego wynalazek kola stal sie wielkim krokiem wstecz dla ludzkosci?
Jakie sa najwieksze zagrozenia dla Czlowieka i spoleczenstwa na Ziemi?
Marzyc czy dzialac? Jak zmienic SYSTEM nikogo nie raniac?
Ile prawdy jest w Biblii? Jakie sa lekcje z historii?
Skad sie wzial Czlowiek na Ziemi?

i co z tego ???

Kazdy, kogo naprawde interesuje odpowiedz chocby na jedno z powyzszych pytan, bedzie ta ksiazka oczarowany. Kluczowej informacji i szczególów w niej zawartych nie daje sie znalezc w zadnej innej ksiazce na Ziemi. Spójnosc i precyzja informacji zaskakuje uczonych na wszystkich kontynentach.

Rozwiewa ona praktycznie wszystkie mity, doktryny i zagadki na Ziemi ujawniajac niezaprzeczalna logike, piekno i majestat Wszechswiata, w którym KAZDY Z NAS ma wazna role do spelnienia.

Ksiazka ta nie zawiera zadnych teorii. Nie sa to marzenia czy tez produkt wyobrazni autora. Jest ona dokladna relacja Rzeczywistosci Wszechswiata.

Beda ludzie, którzy tej ksiazki nie zrozumieja, mimo ze napisana jest przez prostego czlowieka, prostym jezykiem, z przykladami jak dla przedszkolaków. Beda tez tacy, którzy nie zechca jej nawet DOTKNAC. Zostawcie ich w spokoju. Byc moze jeszcze do niej nie dojrzeli, byc moze jeszcze nie chca sie dowiedziec czego nie wiedza. Nie nalezy zachecac dziecka w przedszkolu aby studiowalo psychologie czy fizyke - po prostu nie jest gotowe.

Niezaleznie jak wytrwale bedziemy sie upierac przy wierzeniach, doktrynach i tradycjach, nic nie jest w stanie zmienic Prawdy i Porzadku ustanowionego we Wszechswiecie - Uniwersalnego Prawa Wszechswiata.

Rzeki ZAWSZE beda plynely ze swoich zródel do oceanu, nawet jesli religia, sekta czy miliardy ludzi zechca WIERZYC, ze jest odwrotnie.

książka free ebook w formacie PDF jest tu:

www.thiaoouba.com/misja.pdf

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 sty 2011, 19:06 
VIP Member
Awatar

Szukam e-booków Castenady.
Pozdrawiam.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Tu są wszystkie chyba :tak:
[http://hotfile.com/dl/58468486/0e790f5/EBO.Car.Cas.rar.html]

Dziękuję bardzo. Moja myśl się zmaterializowała natychmiastowo :D

Mam pytanie:
Gdzie kupię książki Davida Icke przetłumaczone na polski ??

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Joe Vitale "Zero Organiczeń"

Obrazek

wydawca pisze:
Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat.

Ho"oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów - tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza "poprawiać", "naprawiać błąd", "postępować słusznie". Podstawą Ho"oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie.

To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Twój umysł i reakcja wszechświata na wysyłaną energię są odpowiedzialne za to, kim teraz jesteś, co robisz, ile zarabiasz i z kim dzielisz życie. Wykreowałeś to wszystko zupełnie nieświadomie. Sprawdź, jak bardzo zmieni się świat, kiedy zaczniesz kontrolować swoje myśli i wprowadzać je na właściwy tor!

Starasz się ze wszystkich sił, a mimo to wciąż nie możesz osiągnąć sukcesu zawodowego, a Twoje życie osobiste wypełnia pustka? Być może problem tkwi w Tobie? Ograniczenia, które hamują realizację Twoich celów, pochodzą od Ciebie, a nie z zewnątrz. Zaktualizowana na potrzeby dzisiejszych czasów metoda Ho"oponopono pomaga usunąć mentalne przeszkody i wyswobodzić umysł, otwierając w ten sposób drogę do nowych, zaskakujących pomysłów. Powiedzieć, że działa, to za mało - ta metoda czyni cuda.

Wyobraź sobie, że zupełnie oczyszczasz swój umysł i zaczynasz wszystko od nowa, bez uprzedzeń i przyjętych z góry założeń. Każdy Twój dzień staje się cudem. Wyobraź sobie, że wszystko jest możliwe. Prawda jest taka, że rzeczywiście wszystko jest możliwe, jeśli tylko pozbędziesz się blokad ograniczających Twój umysł. Ta książka to klucz, który otwiera drzwi do nowego wszechświata możliwości i spełnienia - do strefy zerowych ograniczeń.

Jakkolwiek autor podchodzi do książki od tej samej strony, co autorzy "sekretu", to metoda Ho'ponopono jest tak niesamowicie głęboka i wielowymiarowa, że... no cóż - metoda jest poważna i na pierwszy rzut oka ciężka do przyjęcia, ale ostatecznie dająca to wszystko, o czym możemy myśleć, że stracimy, biorąc na siebie odpowiedzialność za wszystko co dzieje się na świecie (bo na tym w telegraficznym skrócie polega ta metoda)

Ze swojej strony mogę tylko stwierdzić, że już daaawno nie spotkałem się z tak konkretną i potrzebną (dla mnie) metodą ogarniającą i uzupełniającą w praktyce nauki Tollego i innych. :spoko:

Ja nie czytam ŻADNYCH książek które na okładce już mnie chcą radośnie poinformować, że dzięki jej zawartośći mogę osiągnąć BOGACTWO :język:

Wiem, że mogę sam sobie blokować różne ciekawe treści, ale wiem co robię :spoko:

Dimde Manfred

Energia piramid

Obrazek

Cytuj:
Książka ta zawiera próby odpowiedzi na pytania dręczące ludzi od dawna.Co takiego kryją w sobie owiane mitami, legendami i baśniami piramidy?Dlaczego przez tysiące lat nie wykorzystywano zjawisk przyrodniczych występujących w otoczeniu piramid? O jakie dokładnie zjawiska chodzi?W jakich miejscach działają te siły? Itp..Informacje zawarte w tej publikacji stanowią przełom w ponownym odkrywaniu dawno zaginionej staroegipskiej wiedzy i zapoczątkują nowy, dotąd nieznany rozdział medycyny alternatywnej.

http://www.czarymary.pl/p_841422

Ostatnio czytam Życie i nauki mistrzów Dalekiego Wschodu. Czytałam to dawniej, ale wrocilam. Nie chcę już zadnych ksiazek o cudownych rzeczach, ale chce być taka, jak ci mistrzowie. Nie wiem, czy mozna je gdzies kupic, ale chyba na chomiku coś sie znajdzie, posłuchać można tu, ale tylko I Tom:
http://gracekrist.wrzuta.pl/
albo tu w odcinkach, choć też nie całośc:
http://lordaster.wrzuta.pl/katalog/6XFn ... go_wschodu
do kupienia VI tomów
http://www.dobreksiazki.pl/b12037-zesta ... schodu.htm

Awatar użytkownika

Obrazek

"Anständig essen" (Jesc przyzwoicie), autorstwa Karen Duve. Autorka w ramach testu wyprobowywala przez rok cztery diety - ekologiczna, wegetarianska, weganska i w koncu frutarianska, wiele sie przy tym uczac i odkrywajac najciemniejsze strony przemyslu zywnosciowego. Pod koniec eksperymentu Duve pozostala wegetarianka i dzis walczy o prawa zwierzat oraz dzieli dom z kurczakiem, mulem i psem :)

Ksiazka dobrze na mnie wplynela, wiele sie dowiedzialam, bedac jakis czas wegetarianka nie mialam pojecia o tak wielu rzeczach ze az ciarki mnie przechodzily jak o tym czytalam. Niestety ksiazka nie jest dostepna w jezykach innych niz w niemieckim.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Arthur E. Powell

Obrazek

Ciało astralne człowieka jest narzędziem, które jasnowidzowi przedstawia się jako podobne do ciała fizycznego. Jest ono otoczone wielobarwną aurą i zbudowane z materii o wiele subtelniejszej niż materia fizyczna. Znajdują w nim swój wyraz uczucia i namiętności, pragnienia i emocje, a działa ono jako pomost pomiędzy mózgiem fizycznym a umysłem, funkcjonującym w jeszcze subtelniejszym narzędziu, jakim jest ciało mentalne.
Choć każdy człowiek ma ciało astralne i posługuje się nim, to jednak tylko stosunkowo nieliczni ludzie zdają sobie sprawę z jego istnienia, potrafią nad nim panować oraz posługiwać się nim z pełną świadomością.
U większości ludzi ciało astralne stanowi bezkształtną masę materii astralnej, której ruchy i działania wymykają się prawie całkowicie spod kontroli samego człowieka, to znaczy jego ego. U innych natomiast dzieje się odwrotnie; ciało astralne jest należycie rozwinięte, w pełni zorganizowane, ma własne życie i dostarcza swemu właścicielowi wielu pożytecznych sił.
Podczas snu ciała fizycznego człowiek mało rozwinięty prowadzi w swym stosunkowo prymitywnym ciele astralnym nader mglisty żywot, niewiele lub nic nie pamiętając po przebudzeniu.
U człowieka rozwiniętego życie w ciele astralnym podczas snu ciała fizycznego jest aktywne, zajmujące i pożyteczne, a wspomnienia z tego życia można w pewnych warunkach doprowadzić do mózgu fizycznego. Życie takiego człowieka przestaje być łańcuchem dni świadomego istnienia i nocy okrytych zapomnieniem, staje się natomiast życiem ciągłym o nieprzerwanej świadomości, przebiegającym kolejno w świecie fizycznym i świecie astralnym.
Jedną z pierwszych umiejętności, których człowiek się uczy w ciele astralnym, jest przenoszenie się z miejsca na miejsce, ponieważ może ono poruszać się z wielką prędkością i to na duże odległości od uśpionego ciała fizycznego. Zrozumienie tego zjawiska wyjaśnia bardzo wiele okultystycznych zjawisk, takich jak wszelkiego rodzaju zjawy, znajomość miejscowości, których się nigdy nie odwiedzało fizycznie itd...
Ciało astralne stanowi par excellence przewodnik i narzędzie uczuć i pragnień, toteż znajomość jego budowy i sposobu działania ma doniosłe znaczenie dla zrozumienia różnych stron ludzkiej psychiki, zarówno indywidualnej, jak zbiorowej. Znajomość ta dostarcza także prostego wyjaśnienia mechanizmu wielu zjawisk odkrytych przez współczesną psychoanalizę.
Jasne zrozumienie budowy i natury ciała astralnego, jego możliwości i ograniczeń, ma istotne znaczenie dla zrozumienia życia człowieka po śmierci fizycznej. Liczne odmiany niebios, piekieł i czyśćców, w które wierzą wyznawcy niezliczonych religii, stają się zrozumiałe, gdy tylko pojmiemy naturę ciała i świata astralnego. Poznanie ciała astralnego pomoże nam również zrozumieć wiele zjawisk spirytystycznych oraz niektóre metody leczenia psychicznego, czyli nie posługującego się metodami fizycznymi. Osoby interesujące się tzw. czwartym wymiarem znajdują, studiując zjawiska świata astralnego, potwierdzenie wielu teorii sformułowanych na gruncie geometrii i matematyki, biorąc za podstawę opisy tych zjawisk przez ich obserwatorów.
Tak więc studiowanie astralnego ciała człowieka wydatnie rozszerza zakres innych naszych wiadomości i wzbogaca nasze pojęcia o życiu, które opierały się dotąd wyłącznie na zjawiskach świata fizycznego i tylko na świadectwie naszych umysłów fizycznych. W miarę postępu naszego studium spostrzeżemy, że umysł fizyczny, jakkolwiek jest nieoceniony, to jednak żadną miarą nie stanowi ostatecznych granic wiedzy, której mogą dostarczyć człowiekowi jego ciała, o otaczającym go świecie.
Obudzenie zdolności astralnych odsłania przed wzrokiem człowieka istnienie nowego świata wewnątrz dawnego świata, toteż gdy człowiek staje się zdolny rozumieć prawidłowo jego wymowę i znaczenie, zdobywa znacznie szerszy pogląd na własne życie i całą przyrodę, pogląd, który zarazem odsłania przed nim prawie nieograniczone, a dotąd utajone w człowieku możliwości. Toteż prędzej czy później, ale nieuchronnie, obudzi się w nim najpierw pragnienie, a potem niewzruszone postanowienie opanowania tych nowych światów i siebie samego, by się wznieść ponad swe ziemskie przeznaczenie i stać się rozumnym współpracownikiem Najwyższej Woli w Ewolucji.

http://chomikuj.pl/MiltonFriedman/Ezote ... +E.+Powell

Awatar użytkownika

COURTNEY BROWN - KOSMICZNA PODRÓŻ

Obrazek

Cytuj:
Chociaż nie zawsze zdawaliśmy sobie sprawę z ich obecności,
to istoty pozaziemskie niejednokrotnie w historii pomagały nam.
Prawdziwym testem naszej dojrzałości będzie to,
czy potrafimy spojrzeć poza siebie i okazać współczucie
innym istotom potrzebującym pomocy.
Czy jesteśmy w stanie wziąć udział w wielkim spotkaniu
międzygwiezdnym, które zdarza się raz na tysiąclecia,
w tym wielkim akcie pomocy innym gatunkom
zmagającym się z ewolucyjnymi trudnościami?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Wielki konflikt - Hellinger Bert
"Kto ma czyste sumienie, ten śpi spokojnie", mówi mądrość ludowa. Nieprawda, mówi Bert Hellinger. Z czystym sumieniem Niemcy zabijali Żydów, biali zniewolili Afrykę...
Wybitny psychoterapeuta Bert Hellinger analizuje "wielkie konflikty" i pokazuje, w jaki sposób ustawienia rodzinne mogą tu pomóc.
Konflikty to nasza codzienność. Powstają, kiedy chcemy postawić na swoim. Służą rozwojowi, często ich wynikiem są lepsze rozwiązania, bezpieczeństwo i spokój. Istnieją również zupełnie inne konflikty, stronami, które są w nie uwikłane kieruje wola zniszczenia, walka toczy się o ludzkie życie.

Te wielkie konflikty nie są od nas tak odległe, jakbyśmy sobie tego życzyli. Nadal wywołują poruszenia duchowe. Zaskakujące, że są to poruszenia, które często uważamy za dobre i szczególnie wartościowe. Za wielkimi konfliktami stoi przekonanie, że mamy rację, a więc czyste sumienie. Autor pokazuje jak niebezpieczne może być owo czyste sumienie, skąd oprawcy często czerpią energię i prawo do popełniania najokrutniejszych zbrodni.
"W tej książce podążam za dobrymi jak i niebezpiecznymi poruszeniami czystego sumienia. Sięgam tutaj do wglądów i doświadczeń z ustawień rodzinnych. Dzięki nim wychodzi na jaw, jak krok po kroku możemy się uwalniać z różnorakich uwikłań, w które często wplątuje nas nasze czyste sumienie.
Ta książka jest w pierwszym rzędzie pomocą życiową dla ludzi, którzy doświadczają tych konfliktów, które mnie również nie są obce. Pokazuję na wielu przykładach, jak możemy zachować lub na powrót znaleźć spokój serca.
Ten spokój serca pozwala nam na człowieczeństwo, na zwrócenie się ku innym i związanie z nimi z szacunkiem i miłością. Dzięki nim znajdziemy w końcu nasze właściwe, najgłębsze i najprawdziwsze szczęście".
Bert Hellinger

Dick, Philip K. - "Transmigracja Timothy'ego Archera"

Obrazek

Cytuj:
Timothy Archer jest biskupem, a zarazem postacią tak kontrowersyjną, że za głoszenie niezwykłych hipotez na temat Chrystusa zaostaje oskarżony o herezję. Po śmierci syna i kochanki udaje się na pustynię judejską w poszukiwaniu anokhi. Jego wyprawa kończy się jednak tragicznie - ginie, nie odnajdując ani Boga, ani odpowiedzi na żadne z pytań.

http://katedra.nast.pl/ksiazka/10827/Dick-Philip-K-Transmigracja-Timothyego-Archera/

Polecam.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

http://pl.wikipedia.org/wiki/Obcy_w_obcym_kraju

Opis każe mi uważać, że ktoś nie chce, żeby ludzie czytali tę książkę :/

Ja z mojej strony ją polecam gorąco, cegliszcze potężne, ale nie przynudza ani przez chwilę, a dialogi Chłopca z Marsa z opiekunem- filozofem/prawnikiem miażdżą :)

Wspónlota z bogiem
Obrazek

http://hostuje.net/file.php?id=9ea72844d815f6a3c5218866ad409bdb Do sciagniecia, lub poprostu wpisac w google wspolnota z bogiem pdf, albo download :)

Swietna ksiazka jak dla mnie ktora tlumaczy ze iluzje sa naszym problemem a raczej wiara w to ze sa realne oraz zapomnienie tego ze to iluzje. Tłumaczy też żę bóg nie jest od nas odseparowany ksiażke można podsumowac w ten sposob wierzmy że jest tak:

Cytuj:
1. Bóg ma zadanie do wykonania. (Istnieje potrzeba).
2. Wynik życia jest niepewny. (Istnieje przegrana).
3. Jesteście oddzieleni od Boga. (Istnieje podział).
4. Wszystkiego jest za mało. (Istnieje niedobór).
5. Jest coś, co musicie zrobić. (Istnieje wymóg).
6. Jeśli tego nie zrobicie, zostaniecie ukarani. (Istnieje osąd).
7. Za karę skazani jesteście na wieczne męki. (Istnieje potępienie).
8. Zatem miłość jest uwarunkowana. (Istnieje uwarunkowanie).
9. Poznanie i spełnienie warunków daje wam przewagę nad innymi. (Istnieje wyższość).
10. Nie wiecie, że to wszystko są iluzje. (Istnieje niewiedza).

Gdy prawda jest taka :

Cytuj:
Bóg niczego nie potrzebuje.
Bóg nie może przegrać i ty też nie.
Nie ma podziału między niczym.
Wszystkiego jest dość.
Nie musisz nic robić.
Nigdy nie zostaniesz osądzony.
Nigdy nie zostaniesz potępiony.
Miłość nie zna warunków.
Rzecz nie może być wyższa od siebie samej.
Ty już to wszystko wiesz.

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

"Być jak płynąca rzeka", Paulo Coelho.
Obrazek

Dobrze wiem co ludzie o nim mówią, jednak wiem również, że nigdy nie warto kierować się cudzymi opiniami i wszystko najlepiej jest zbadać osobiście. Przeczytałam kilka książek tego autora. Prawdą jest, że potrafi w kółko kręcić się wokół jednego zagadnienia, jednak nie odważę się powiedzieć, że to jedno zagadnienie jest czymś złym, bo wybiera te właściwe i drąży, aby utrwalić je czytelnikowi. Paulo pewnie czułby się swobodnie na tym forum - to wniosek po przeczytaniu tych kilku książek.

Coelho wierzy w to co pisze, co różni go od spryciarzy żądnych pieniądza... Może się mylę. Jednak takie odniosłam wrażenie zaglądając w jego umysł, bo tym właśnie jest czytanie czyichś książek...
Mówi się, że to pisarz dla nastoletnich dziewczynek. To samo jednak słyszałam o zespole Evanescence. Nie oceniam artystów po ich fanach, ani dzieł po artystach.
Oskarża się go o komercję i tandetę. Nie podzielając tych opinii może dałam się tylko zmanipulować, a może dali się zmanipulować ci, którzy ją podzielają. Czymkolwiek jest ta książka, przyniosła mi wiele pożytku, a to jest najważniejsze. Ważniejsze od intencji pisarza i czyichkolwiek opinii. Tak długo, jak będę czuć się bardziej zrozumiana i mniej zbzikowana przy tych książkach, widzę sens w ich czytaniu. To jak przy muzyce - tworzą ją różni ludzie z różnych pobudek i różne są na jej temat opinie, ale czasem nawet coś zrobionego na szybko i dla pieniędzy potrafi uspokoić czyjeś emocje. Wtedy tylko to się liczy. Skutek.

"Kupiłam" tę książkę od niechcenia. Opis zupełnie mnie nie zachęcał, ale zamawiałam dwie w cenie jednej i dostawałam trzecią gratis... Ta była gratisem. Stała się moją ulubioną książką. Nie ma to jak dostać najlepsze za darmo - jak w życiu. Tylko nie zawsze się widzi lub docenia taki dar...

"Być jak płynąca rzeka" - pomijając, że nie widziałam jeszcze nie płynącej rzeki, ale to chyba tylko błąd tłumaczenia (oby...) - jest książką... pozytywną. Zawiera wiele pouczających opowieści. Może nie mają w sobie nic bardzo odkrywczego, nie dla mnie, ale bardzo podoba mi się sposób, w jaki to wszystko zostało napisane... Informacje, które posiadałam już wcześniej, na temat piękna świata i sensu trudnych dróg... dotarły do mnie na nowo. Przy tych kartkach czułam się mniej samotna. Przynosiły mi uśmiech.

"Być jak płynąca rzeka
Milcząc w środku nocy
Bez strachu przed jej mrokiem
Gdy na niebie gwiazdy - być ich odbiciem
Kiedy niebo zaciąży chmurami
A chmury jak rzeka wodą się staną
Być ich odbiciem beztroskim
W spokojnych głębinach.
"
-Manoel Bandeira-

...the colours in my head?"

http://shortsbay.com/film/skhizein

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kurt Tepperwein - Co choroba mówi o tobie

Obrazek

Cytuj:
Autor opisuje, jak możemy rozpoznawać i właściwie interpretować symptomy chorobowe, a także poleca kroki, które powinniśmy wykonać w celu uzdrowienia. Prowadzi nas do źródła choroby, tkwiącego zawsze w sferze duchowej, a przez to pokazuje nam drogę do nas samych

Bardzo polecam!

Czytałam wiele książek jasnowidzów, duchownych itp. ale żadna z nich nie wpłynęła na mnie tak mocno jak epicka saga Terrego Goodkind "Miecz Prawdy". Opowiada o tym co jest w życiu najważniejsze. Przyznam, że książka jest dosadna i ostra, ale naprawdę świetna. Zupełnie inne spojrzenie na świat. :)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

oprócz wielu innych :uśmiech: ..wszystkie wydane R.Monroe ,Bruce'a Moen'a ... a przede wszystkim ostatnia Moen'a

"Podóż do Ojca ciekawości "

Obrazek

"Bruce Moen
Podróż do ojca ciekawości
Wydawnictwo Manawa

„— Czy jesteś Bogiem? — zapytałem Inteligencję Planującą.

— Nie, nie jestem nim — odparła. — A czy ty nim jesteś?”

Długo oczekiwana, kolejna książka z serii opisującej eksploracje obszarów niefizycznych. Ich słynny badacz, Bruce Moen, zgłębia Wielką Niewiadomą i odpowiada na pytania:

• Czym jest świadomość?

• Po co zjawiliśmy się na Ziemi?

• Jaki jest ostateczny cel naszej nauki i doświadczeń?

• Pokazuje nam miedzy innymi Puste Niebo i tkanie Gobelinu Czasu.

Książka zawiera unikatowy zapis sesji partnerskich – wypraw poza granice znanej nam rzeczywistości odbytych jednocześnie przez autora i jego przyjaciół. Ta niezwykła podróż, zupełnie inna od wszystkich, jakie kiedykolwiek były naszym udziałem, przybliży nas do tajemnicy Wielkiego Planu i sensu zmian na Ziemi, których jesteśmy świadkami.

„Każdy z nas odbywa swoją własną podróż z powrotem do Ojca Ciekawości”.

źródło opisu:
http://www.nexus.media.pl/ksiegaqc/inde ... i%E2%80%9D

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Leszek Żądło - Jak korzystać ze zdolności parapsychicznych

Obrazek

bardzo dobra publikacja, polecam.

Bardzo dobrze wspominam książki autorstwa Josepha Murphyego. Natomiast negatywnie literaturę autorstwa Davida Icke.

aczuk pisze:
dimension pisze:
Mistycy, niezależnie od wyznawanej przez siebie doktryny, zgodni są co do tego, że wszystko, co nas otacza, jest takie, jakie być powinno. Wszystko. Cóż za przedziwny paradoks. Najtragiczniejsze jest jednak to, że większość ludzi nigdy tego nie jest w stanie zrozumieć. Nie są w stanie tego pojąć, gdyż pogrążeni są we śnie. Śnią sen prawdziwie koszmarny.

Skoro tu wszystko jest takie jakie jest, to ci co śnią sen prawdziwie koszmarny czym są w takim wypadku?
Czy to nie jest aby ocenianie młodszych w rozwoju ludzi?
Tu na Ziemi są przedszkolaki jak i studenci, nie da się inaczej.
Gdyby wszyscy byli np. profesorami to Ziemia nie byłaby Ziemią i tym czym jest i taką jaką jest .
Tu wszystko jest ok.
Uważam , że ci śniący koszmarny sen są jak najbardziej właściwi, dzięki nim możemy poznać kim my jesteśmy.

Polecam wszystkim, którzy interesują się rozwijaniem swojego ducha książkę "Czakry dla początkujących" David Pond. Bardzo dobrze napisana, konkretne źródło informacji. :)

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Obrazek
Jest sporo książek, które mają wielki wpływ i to nie tylko na mnie. Po części i tu zobaczyłem kilka tytułów, które spełniają ten warunek. Ale chciałbym szczególnie polecić książkę znanego bioenergoterapeuty Jerzego Strączyńskiego - "Uzdrawianie. Tradycja i współczesność". Robię to nie tylko, dlatego że jest to bardzo mądra książka,choć i również dlatego, ale przede wszystkim dlatego, iż do tej książki można i należy wracać. Często wracać. Co nie jest tak częstą cechą nawet mądrych książek. Jest to bardzo cenna pozycja, która uczy, jak w praktyce czerpać z tego nieskończonego zbiornika energii(prany, chi, qi). I jak to robić odpowiedzialnie. Dla mnie jest to chyba najlepsza pozycja o tematyce ezoteryce napisana przez Polaka. Zawiera nie tylko elementy ezoteryczne, ale także,i przede wszystkim,o charakterze medycyny naturalnej. I połączone to jest w bardzo strawny i sensowny sposób. Autor przedstawia w nim ten eklektyczny, zarówno poziom ajurwedy jak i medycyny chińskiej,zmieszane w jedno. Co jest właśnie tak charakterystyczne dla medycyny tybetańskiej. Polecam książkę z pełnym przekonaniem.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Dla mnie jak narazie najważniejszą książką jest Alchemik Paula Coelho ! ale szukam kolejnych więc dzieki za ten wątek

"Mały książę"

Saint-Exupery Antoine

"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

Ostatnio nadszarpnęła mój światopogląd książka Ego-rcyzmy Mateusza Grzesiaka. Jak ktoś lubi siebie analizować to polecam.

Kolejna książka, jestem w trakcie jej czytania, to Tako rzecze Zaratustra - Friedrich Nietzsche. Moc!

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Ja jestem ciągle jeszcze pod wrażeniem książek Maxa Freedoma Longa:
Magia cudów,
Wiedza tajemna w praktyce i
Dążenie ku światłu.
Przeczytałam wiele książek ezoterycznych i o rozwoju duchowym, ale w tych książkach znalazłam kompendium wiedzy i myślę, że jest to właśnie to czego poszukiwałam przez tyle lat.
Książki Carlosa Castanedy też są bardzo ciekawe, ale M F Long według mnie przebija wszystko.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

"Wędrówka dusz", Michael Newton.
Moje podejście do tej książeczki było lekkie, na luzie. Przeczytałam w moment. Nagle wszystko mi się zaczęło zgadzać. Moje odczucia, doświadczenie krótkiego zejścia z tego świata i intuicja znalazły ujście. Tak coś czułam, że tak to wszystko może wyglądać z drugiej strony naszego życia. Śmierć nie jest zła :).

warrlady pisze:
"Wędrówka dusz", Michael Newton.
Moje podejście do tej książeczki było lekkie, na luzie. Przeczytałam w moment. Nagle wszystko mi się zaczęło zgadzać. Moje odczucia, doświadczenie krótkiego zejścia z tego świata i intuicja znalazły ujście. Tak coś czułam, że tak to wszystko może wyglądać z drugiej strony naszego życia. Śmierć nie jest zła :).

Ja zaraz potem zacząłem czytać roberta a. monroe i jeszcze więcej puzzli zaczęło pasować w mojej układance. Teraz kończę Nasz dom Chico Xavier-a: http://rivail.pl/index.php/sklep/duchy- ... -szczegoly. W sumie to mam mieszane uczucia co do tej pozycji. Lecz z drugiej strony w świecie nie fizycznym w cale nie musi istnieć tylko jeden poziom istnienia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]