Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lip 2017, 11:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Witam.
Dziś poszedłem do księgarni Matras i podszedłem do dzialu "Poradniki" i znalazłem tam taką oto książkę : 52 zmiamy autorstwa Leo Babauta:) gdy wziąłem ją do ręki poczułem że to jest właśnie coś czego potrzebuje! ;)

Zawiera ona "zmianę" 52 zmiany na każdy z 52 tygodni roku po 1 na każdy 1 tydzień którą można wprowadzić do swojgo życia by uczynić je lepszym :)

Pozdrawiam Kmicic7.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lis 2015, 22:09 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Co do książek to ostatnio interesuje mnie zgłębienie wiedzy związanej z zakazaną archeologią. Czytał ktoś może książki Joachima Hansa Zillmera "Największe pomyłki w dziejach Ziemi" "Kłamstwo ewolucji" czy "Pomyłki Darwina" ewentualnie Michaela Cremo "Zakazana archeologia"? Jeśli tak to napiszcie coś więcej na ten temat.
Poza tym... czytał może ktoś tą książkę ?
http://www.czarymary.pl/p_39159_spusciz ... gh_clausen

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Zamówiłem sobie niedawno 2 książki w necie,Autor Janusz Bieszk :
Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna
Cywilizacje kosmiczne na Ziemi. Niesamowite, ale prawdziwe - fakty, budowle i inne ślady

czytając recenzje np. tutaj
http://dragomira.bloa.pl/tag/janusz-bieszk/

Stało się,więc przeczytam,a na czuja będzie to dobry wybór. Mruga
Dobrym wykładem naprowadzającym okazał się ten tutaj też:
Cywilizacje kosmiczne na Ziemi - Janusz Bieszk - 19.12.2014

/to taki jednorazowy, miejscowy wyskok z tego tematu,gdzie zamieszczam film,sorry /

Awatar użytkownika

Po przeczytaniu kilku pozycji, które już sobie obrałem zabiorę się za przeczytanie ''Richard Bartlett - Fizyka cudów. Materializując świadomość'' :)
Dziękuję za info że taka książka w ogóle istnieje :)

PS. Czytajcie czytajcie i jeszcze raz czytajcie! Odstawcie FB internet Onet WP itp itd... a weźcie się za książki w formie papierowej (lub na czytniku) wyjdźcie z domu wsiądźcie na rower pojedzcie gdzieś gdzie będzie cisza spokój i ładny widok i zacznijcie czytać!

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

masz rację Kmicic7, zawsze na wakacje biorę książki bo w domu małe dzieciaki i mało czasu.
książki to wiedza jakiej nigdzie nie znajdziecie, na żadnej uczelni. Internet ,książki ,otwarty umysł i możesz dojść sam do wielu ciekawych wniosków. nikomu nie musisz wierzyć na słowo, przeczytaj, obejrzyj i sam wyciągnij wnioski w co chcesz wierzyć.
UFO ,religie ,Bóg itd. sam możesz wybrać w co chcesz wierzyć ,wystarczy poczytać, pooglądać filmy dokumentalne, posłuchać wywiadów i użyć własnego umysłu wolnego od uprzedzeń aby wyrobić sobie zdanie. warto też słuchać innych i sprawdzać co mówią bo oni czytali inne książki ,oglądali inne filmy i możliwe że doszli do innych wniosków.
Twoje obecne życie ma wpływ na twoją przyszłość ,im więcej wiesz teraz tym lepiej zagospodarujesz swoje życie w przyszłości.
A życie nie kończy się ze śmiercią ciała ,to co osiągniemy teraz ma wpływ na naszą przyszłość.
Wydaje mi się że wiedza jest kluczem a nie materia a tym bardziej pieniądze, które są tylko "pokusą" i odciąganiem od spraw naprawdę ważnych w naszym świecie - matrixie.

tutaj link do tematu ,który właśnie przeczytałem a ma związek z tym co napisałem
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... a-talerzu/
tak ,uważam ,że my dla siebie samych jesteśmy mesjaszami, nikt nas nie zbawi ,sami to musimy zrobić
a nasz matrix wmawia nam coś zupełnie innego. idź wyspowiadaj się u kapłana a twoje grzechy zostaną ci odpuszczone nakłania tylko do "grzeszenia" . jeśli wierzycie w odpuszczenie grzechów przez "kapłanów" to grzeszcie i spowiadajcie się ...potem grzeszcie i spowiadajcie się i tak w kółko.
brzmi jak bajka dla dzieci.
przez zbawienie należy rozumieć wyrwanie się na stałe z naszego matrixa

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Hej :) Czytam sporo książek i teraz zastanawiam się nad tym, aby kupić sobie tą: http://www.czarymary.pl/p_891344_ukryte_terapie_jerzy_zieba - może znacie? Widziałam recenzje na internecie i przyznam, że jej fabuła jest zadziwiająca i ciekawa. Przedstawia fakty, z którymi medycyna niekoniecznie by się zgodziła. A jednak - może mieć dużo racji. Czy są tutaj osoby, które mogą wymienić się ze mną opiniami na temat tej lektury? :)

,
masz 3strony w temacie [d66]

Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o strawy żydowskie dotyczące Polski, to zastanawiam się między dwiema książkami, którą kupić
Pierwsza to Marian Miszalski - Żydowskie lobby polityczne w Polsce
Obrazek
a druga to Henryk Pająk - Chazarska Dzicz cz.2 zagłada Polski
Obrazek
Ciekaw jestem czy ktoś z forum sprawdził którąś z tych książek, aby ewentualnie podzielić się wrażeniami. Mi się wydaje że Henryk Pająk ma większe rozeznanie w sprawach NWO, i w jego książce będzie więcej ciekawych informacji. Swoją drogą pierwsza część to zagłada Rosji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]