Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 cze 2010, 11:23 
Z ostatnich badań wynika, że jądro Ziemi wygląda trochę inaczej, niż dotychczas przypuszczali geolodzy. Najgłębsze wiercenia sięgające najwyżej 12 km czyli 0,2% promienia Ziemi (6370 km), nie są w stanie nic powiedzieć o wnętrzu Ziemi. O tym, co się tam dzieje, możemy wnosić jedynie z danych pośrednich. Podstawowym ich źródłem są informacje o przebiegu fal sejsmicznych
Wywołane przez trzęsienia ziemi lub wybuchy fale sejsmiczne dzielą się na fale podłużne oraz poprzeczne. Fale podłużne mogą rozchodzić się we wszystkich ośrodkach, zarówno stałych, jak i płynnych, natomiast poprzeczne tylko w stałych. Zauważono, że przez bliższą powierzchni część Ziemi przechodzą oba typy fal, natomiast przez środek planety wyłącznie fale podłużne. Stąd wywnioskowano, że górna, część Ziemi, zwana płaszczem, jest zbudowana z materii stałej, natomiast środkowa część, nazwana jądrem, z materii płynnej. Do niedawna sądzono, że jadro składa się z żelaza z niewielką domieszką pierwiastków lżejszych, takich jak siarka, krzem i tlen.
Ale na podstawie zmian prędkości rozchodzenia się fal podłużnych stwierdzono, iż jądro składa się z dwóch części: jądra zewnętrznego, które rzeczywiście jest płynne, i jądra wewnętrznego, które jest ciałem stałym i prawdopodobnie odpowiada za istnienie pola magnetycznego Ziemi.
Od niedawna niektórzy geofizycy m.in. Lars Stixrude wysunęli twierdzenie, ze jadro ziemi stanowi gigantyczny kryształ żelaza o geometrycznych kształtach – tzw. kryształ jadra ziemi, wirujący i poddawany wibracjom wysokiej częstotliwości.
Na przestrzeniu wieków zmienia się prędkość i rodzaj wibracji – a co za tym idzie zmienia się energetyka ziemi, siła pola magnetycznego (wzrasta, spada), zmienia się częstotliwość Szumana, powoduje tez ruchy płyt tektonicznych skorupy ziemskiej oraz raz na jakiś czas takie zjawisko jak odwracanie biegunów.
W tej chwili jesteśmy w okresie spadku siły pola elektromagnetycznego, w ciągu ostatnich 50 lat jego siła spadla o 15%. Jest to bardzo szybki spadek względem czasu geologicznego. W rezultacie czego, ziemia jest narażona na zwiększony poziom energii słonecznej i bombardowanie cząsteczek.
W 2007 r., 5 satelitów NASA THEMIS, które na bieżąco monitorują efekty promieniowania Słońca na Ziemi, wykryty naruszenie magnosfery 10 razy większe niż poprzednio rejestrowano. Ziemskie pole magnetyczne systematycznie maleje, a własne pole magnetyczne słońca rośnie i jest silniejsze o 230 % niż w 1901 roku.

Trochę metafizyki.

Niektórzy twierdzą, że kryształ jądra ziemi jest połączony z Wielką Piramidą i na zasadzie podobnej do funkcjonowania centralnego komputera uruchamia programy naszej rzeczywistości, świadomości tworząc jakby matryce.

Barbara Hand Clowe w programie The Nine Dimensions of Human Consciousness zasugerowała, że kryształ jądra ziemi ma się zsynchronizować z energią która zaczęła do nas napływać z centrum galaktyki, co ma spowodować przeskok na wyższy poziom energetyczny – energią bezwarunkowej miłości.
Wg niej siły które rządzą planeta, ludzie zza kurtyny, robią wszystko aby zaburzyć ten proces, jednym z przykładów jest wyciek ropy w zatoce Meksykańskiej, który jest bardziej negatywny niż może się wydawać.
Szamani różnych szczepów a także potomkowie majów odprawiają teraz różne rytuały aby zniwelować te negatywne skutki – wg Clowe my każdy z nas może też pomóc łącząc się podczas medytacji z kryształem jądra ziemi.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 cze 2010, 11:23 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 04 cze 2010, 11:32 
Genialny artykuł @Bou;) Jak zwykle kawał dobrej roboty;) Jako uzupełnieni proponuję bardzo ciekawy artykuł "Moc Kryształowej Planety"

http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/4200-MOC%20KRYSZTA%C5%81OWEJ%20PLANETY

Pokój;)Na górę
   
 
 
Post: 04 cze 2010, 13:48 
UP!
Temat zmarł, a jest niezwykle istotny dla właściwego rozwoju wypadków!
Zapraszam serdecznie do lektury, poświęćcie kochani 5 min. czasu...

Pokój.Na górę
   
 
 
Post: 04 cze 2010, 13:58 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1632
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
Z tą siatką energetyczną ziemi to ja już gdzieś czytałem lub/i oglądałem. :)

To niby ten kryształ który jest w środku ziemi, wysyła nam częstotliwość taką którą my odbieramy za świat materialny a niedługo ma zmienić swoją częstotliwość i nas wszystkich na nowszą obowiązującą w galaktyce/wszechświecie. Taka większa aktualizacja matrixa, ciekawe czy jest na linuksie czy windowsie bo jak na windowsie to gorzej. ;)

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 cze 2010, 16:17 
fufek pisze:
Z tą siatką energetyczną ziemi to ja już gdzieś czytałem lub/i oglądałem. :)

To niby ten kryształ który jest w środku ziemi, wysyła nam częstotliwość taką którą my odbieramy za świat materialny a niedługo ma zmienić swoją częstotliwość i nas wszystkich na nowszą obowiązującą w galaktyce/wszechświecie. Taka większa aktualizacja matrixa, ciekawe czy jest na linuksie czy windowsie bo jak na windowsie to gorzej. ;)


Wrzucajcie tu swoje informacje na ten temat, @fufek jeśli masz więcej info, to jesteś proszony do tablicy;)

Pokój;)Na górę
   
 
 
Post: 04 cze 2010, 20:18 
Ja nic z wiadomości naukowych niestety nie dorzucę. Potraktowałam go edukacyjnie. Ciekawa sprawa....tym bardziej, ze już tu-na forum ktoś wspominał(nie pamiętam teraz kto) że właśnie chodzi o obniżenie wibracji Planety.
A ten post jest na to kolejnym dowodem.
Bou, masz wiedzę kobieto, łał :spoko:Na górę
   
 
 
Post: 04 cze 2010, 20:46 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1632
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
http://www.crystalinks.com/grids.html (ang.)
http://www.angelard.ostrowiec.net.pl/energia_sez.php (pol.)

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 cze 2010, 11:45 
Oczywiście, że chodzi o zastraszenie ludzkości sztucznie wywoływanymi akcjami. Depresje, apatia etc.

Każdy powinien znaleźć swój sposób na to, niestety zrobią to nieliczni.

"Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli"... niewielu jak na razie. Często na własne życzenie. :ninja: :wacko:

Dlatego warto dawać przykład choćby sobą, swoją postawą, nastawieniem, przewartościowaniem życia co już się dzieje chociaż jak na razie jeszcze w mikroskali ale kropla drąży skałę. A kilka kamieni może wywołać lawinę.


Kilka lat temu poszło w eter hasło:

"Nie przywiązywać się do rzeczy materialnych".

kto posłuchał będzie mieć łatwiej.Na górę
   
 
 
Post: 07 mar 2013, 18:35 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
odkopuję temat :uśmiech:

odnośnik powyzej uzyty czyli strona [http://www.angelard.ostrowiec.net.pl/siatka_ziemi.php=strona nie istnieje] nie istnieje.

Mam zapis tego co tam było napisane:

"Zjawiska elektromagnetyczne mają znaczny wpływ na strukturę budowy Wszechświata. W poniższym artykule chciałabym przedstawić ogólny zarys jednego z elementów tej wiedzy, a mianowicie pojęcia Siatki energetycznej Ziemi.
W Dziale o energiach nie można pominąć przecież faktu, iż energie nie tyczą się tylko człowieka, ale każdej żywej istoty, a Ziemia przecież składa się z wielu takich istot...
Wiedza o zjawiskach elektromagnetycznych może nam pomóc w lepszym rozumieniu oraz wykorzystywaniu energii, chociażby np. przyrody.

Człowiek posiada siatkę linii energetycznych tzw. merydionalnych (37) oraz punktów akupunkturowych (365 - 1000), owe punkty jak wiadomo wykorzystuje skutecznie medycyna chińska. Takie linie energetyczne ma również Ziemia, także czakramy (punkty energetyczne, zbiorniki czystej energii) oraz siatkę linii energetycznych. To wszystko tworzy swoisty szkielet energetycznych naszej Planety. Owe miejsca linii, czy punkty są naturalnymi miejscami ujścia procesów katabolizy energetycznej oraz emanacji (radiacji) energii elektromagnetycznej, o odpowiednim kolorze natężeniu czy wibracji. Proces Katabolizmu jest jedną z przyczyn, dla której Planeta sama wytwarza energię elektromagnetyczną, zjawisko to stanowi element procesu przerabiania materii zgodnie z powszechnie panującym w przyrodzie prawem, które każe wszystkim bioorganizmom z jednej strony odżywiać się, a z drugiej wydalać w ramach właśnie procesu katabolizmu. A już sam proces przemiany materii (metabolizm) Ziemi przejawia się przejawia się jako zjawisko ekspansji (rozszerzania) bądź kurczenia przez nią własnej Aury. Ciekawostką jest fakt, że energia ta ma zasadniczy wpływ na tworzenie się np. specyficznego charakteru danego regionu. W Chinach już od wieków stosuje się współdziałanie energii Ziemi z energią człowieka, przykładem może być chociażby feng-shui. Do dzisiaj stosuje się znajomości "wiatru i wody: przy stawianiu budowli, dróg czy mostów. Także z Chin wywodzi się pojęcie geomancji oraz somamancji czy radiestezja. A wszystkie te praktyki są przecież powiązane z odczytywaniem czy ustalaniem siatki energetycznej Ziemi. Może się wydawać, że znajomość siatki energetycznej była znana już starożytnym cywilizacjom, które np. używały "igieł kamiennych", przykładem może być Stonehenge w Anglii czy staropolskie diabelskie kamienie.

Istnieją nawet opracowane współrzędne siatki energetycznej Ziemi, opracowane przez dwóch Amerykanów: Beth Hagensa oraz William S. Beckera, które zamieszczone są w poniższym linku:


to współrzędne punktów, po których naniesieniu na mapę i połączeniu ich promieniście uzyskamy specyficzną siatkę energetyczną Ziemi.

1. 90,00 N (biegun Płn.)
2. 58,28 N i 148,80 W (zatoka Alaski)
3. 52,62 N i 112,80 W (Alberta)
4. 58,28 N i 76,80 W (Zatoka Hudsona)
5. 52,62 N i 40,80 W (Północny Atlantyk)
6. 58,28 N i 4,80 W (Findhom, Szkocja)
7. 58,28 N i 67,20 E (Rosja centralna)
8. 52,62 N i 31,20 E (Rosja Zachodnia)
9. 52,62 N i 103,20 E (Jezioro Bajkał)
10. 58,28 N i 139,20 E (Morze Ochockie)
11. 52,62 N i 175,2o E (Morze Beringa)
12. 26,57 N i 148,80 W (Hawaje)
13. 31,72 N i 112,80 W (Baja, Kalifornia)
14. 26,57 N i 76,80 W (Wyspy Bahama)
15. 31,72 N i 40,80 W (Pólnocno - środkowy Atlantyk)
16. 26,57 N i 4,80 W (Algieria)
17. 31,72 N i 31,20 E (Egipt)
18. 26,57 N i 67,20 E (Karaczi)
19. 31,72 N i 103,20 E (Himalaje)
20. 26,57 N i 139,20 E (Iwo Jima, Japonia)
21. 31,72 N i 175,20 E (Wyspy Midway)
22. 0 i 166,80 W (Wyspy Feniksa)
23. 10,81 S i 148,80 w (Wyspy Karoliny)
24. 0 i 130,80 W (Środkowo - południowy Pacyfik)
25. 10,81 N i 112,80 W (Wyspy Klippertona)
26. 0 i 94,80 W (Wyspy Galapagos)
27. 10,81 S i 76,80 W (Peru)
28. 0 i 58,80 W (Amazonia)
29. 10,81 N i 40,80 W (Basen Gujany)
30. 0 i 22,80 W ( Szczelina Romanche)
31. 10.81 S i 4,80 W (Wyspa Wniebowstąpienia)
32. 0 i 13,20 E (Gabon)
33. 10,81 N i 31,20 E (Sudan)
34. 0 i 49,20 E (Basen Somalii)
35. 10,81 S i 67,20 E (Archipelag Czagos)
36. 0 i 85,20 E (Basen Cejoński)
37. 10,81 N i 103,20 E (Zatoka Tajlandii)
38. 0 i 121,20 E (Sulawesi)
39. 10,81 S i 139,20 E (Zatoka Carpentaria)
40. 0 i 517,20 E (Wyspy Salomona)
41. 10,81 N i 175,20 E (Wyspy Marszala)
42. 31,72 S i 148,80 W (Południowy Pacyfik)
43. 26,57 S i 112,80 W (Wyspa Wielkanocna)
44. 31,72 S i 76,80 W (Płyta Nazca)
45. 26,57 S i 40,80 W (Rio de Janerio)
46. 31,72 S i 4,80 W (Grzbiet Atlantycki)
47. 26,57 S i 31,20 E (Południowa Afryka)
48. 31,72 S i 67,20 E (Krawędź pod Oceanem Indyjskim)
49. 26,57 S i 103,20 E (Basen Whartona)
50. 31,72 S i 139,20 E (Południowa Australia
51. 26,57 S i 175,20 E (Wyspy lojalności)
52. 52,62 S i 148,80 W (Załamanie Udincewa)
53. 58,28 S i 112,80 W ("Kordyliera Albatrosa")
54. 52,62 S i 76,80 W (Wybrzeże Ameryki Południowej)
55. 58,28 S i 40,80 W (Basen Wschodniej Szkocji)
56. 58,28 S i 31,20 E (Basen Atlantyku i Oceanu Indyjskiego)
57. 52,62 S i 4,80 W (Grzbiet Południowo - Atlantycki)
58. 52,62 S i 67,20 E (Wyspy McDonalda)
59. 58,28 S i 103,20 E (Południowy Basen Oceanu Indyjskiego)
60. 52,62 S i 139,20 E ("Załamanie Kangurze")
61. 58,28 S i 175,20 E (Basen Szmaragdowy)
62. 90 S (Biegun Południowy) "

-=-=-=-
i ciąg dalszy - już z innego źródła :

"Energo-siłowy szkielet Ziemi


Znana jest nauce hipoteza dwudziestościennego i dwunastościennego układu budowy Ziemi wysunięta przez Moskwian: N. Gonczarowa, W. Makarowa i W. Morozowa. Zdaniem autorów, nasza planeta stanowi niejako gigantyczny kwazikryształ (ciało stałe, w którym atomy układają się w pozornie regularną, jednak niepowtarzającą się strukturę) zbudowany z wpisanych w siebie nawzajem wielościanów: dwudziestościanu i dwunastościanu. Taki układ krawędzi i wierzchołków nazwano siłowym szkieletem Ziemi. Niewykluczone, że właśnie siatki geobiologiczne są pochodnymi takiego szkieletu siłowego. Badacze rozwijający ten swoisty kierunek geomorfologii sądzą, że Ziemia jest swego rodzaju tworem krystalicznym posiadającym krawędzie, wierzchołki i łączące je linie geoenergetyczne powstające pod wpływem procesów kosmicznych i geofizycznych."

reszta tutaj:
http://www.igya.pl/component/content/ar ... ziemi.html

-=-=-=-
i ojeeej ..tutaj też :shock:

"Główne węzły na siatce energetycznej Ziemi" :

http://radtrap.wordpress.com/2012/11/19 ... t-czesc-4/

[na powyższym blogu jak usiądziesz i prześledzisz tematy ..to tak z parę dni masz wyjętych z życiorysu :uśmiech:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 mar 2013, 15:08 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 29 gru 2010, 10:01
Posty: 118
Płeć: mężczyzna
to oznaczałoby, że zbliżamy się coraz bardziej do możliwości manipulacji grawitacją, a co za tym idzie- niesamowitych możliwości. Wirujący kryształ osadzony w ośrodku napędowym pojazdu nowej generacji teoretycznie mógłby zagiąć czasoprzestrzeń wokół siebie i umożliwić podróże międzygwiezdne. Bob Lazar mówił o tego typu napędzie, w którym rdzeń reaktora stanowił pierwiastek o liczbie atomowej 117 i mechanizm ruchu polegał na ukierunkowaniu fali grawitacyjnej. Ja osobiście zwiedziłbym to i owo ;)

_________________
http://www.e-tekst.pl/profile/998Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group