Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 lip 2020, 4:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Robert Morning Sky jest pół Apaczem, pół Hopi.

Jako młody indianin miał z grupą rówiesników kontakt z Gwiezdnym Wojownikiem z Pleyad - "Terrra papers" to połączenie wiedzy rdzennych mieszkańców Ameryki i opowieści napotkanego gościa z kosmosu.
Książka jest fascynujacym opisem naszej galaktycznej przeszłości - walki imperium Syriusza z Orionem opisanej w naszej popkulturze przez film "Underworld", sojuszu króla Anu z Orionem i dzieje jego dzieci Enkiego i Enlila na Ziemii.
Ważnym elementem podkreslanym stale przez Roberta jest peshmehten - autostrada galaktyczna przechodząca przez środek imperium Oriona i umożliwiająca przerzuty dużych ładunków z jednego końca galaktyki na drugi:
Obrazek
http://www.goldenmean.info/peshmehten/

Strona poświęcona Robertowi, zwierająca wstępne informacje na temat mitów Indian Hopi/Apaczów, ich filozofii, znaczenia pasji w ich życiu i połączenia z anielską rodziną AKU:
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_autor_morningsky.htm#contents

"Terra papers":
http://www.wrzuc.to/hHxtEbMm1m.wt
http://www.przeklej.pl/plik/the-terra-papers-irm08-pdf-0020jq2peagh

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 wrz 2010, 10:01 
VIP Member
Awatar

Ciekawe jak się to ma do "Księga Urantii (ziemi)".

timewave pisze:
Ciekawe jak się to ma do "Księga Urantii (ziemi)".

"Księga Urantii" to channeling, Robert Morning Sky zapodaje nam galaktyczną historię zweryfikowaną przez wiedzę Indian.

Poza tym wyraźna róznica w objętości książek :D

pozdrawiam

Grand Elect Mason * 14th Degree

no cóż
liczę na naszego Przyjaciela KE140000
warto przetłumaczyć....

Daję 500 PLN za przetłumaczenie Terra Papers i rzucenie polskiego tekstu na DIF
jeśli ktoś się dołoży (mile widziana kooperacja :) ) - może być więcej :spoko:
tym lepiej dla tłumacza
jak się znajdzie jakiś kompetentny "wariat" to proszę o info na pw

Hej. Dorzucę 200 Mruga

Książka zapowiada się bardzo ciekawie.

Mogę czytać po angielsku ale to trwa o wiele dłużej + wiele rzeczy mogę nie zrozumieć albo co gorsza źle Mruga

no to mamy 700
a ja z radości spowodowanej niesamowitym odzewem :język:
dorzucę jeszcze stówaka, czyli mamy
800 PLN

oferta ważna do 30 maja 2011r!!!!

*uprzedzam, że płacę z majątku wspólnego i dalsza licytacja z moim udziałem
może spowodować podjęcie wobec mnie odpowiednich kroków prawnych przez moją żonę
:plask: :hi hi:

Witam
Z przyjemnością przetłumaczę dla was Terra Papers.
Powody są dwa. Oferowane przez was kochane pieniążki , oraz fakt że Terra Papers są naprawdę warte poznania.
Trochę jestem zdziwiony że są jeszcze osoby na tym forum które nie zapoznały się z pracami Roberta.
Myślę również że poznanie naszej historii jest NAJWAŻNIEJSZĄ rzeczą w tej chwili a tematy inne od tych związanych z naszą przeszłością są tylko zbędnym marnowaniem cennego czasu.

2 tygodnie temu rozmawiałem w Warszawie z Stantonem Friedmanem który potwierdził mi autentyczność katastrofy w Corona o której nikt nie mówi a o której wspomina Robert. W opinii Stantona wersja Roberta jest autentyczna.

Jeśli chodzi o mnie - Studiuję nasze dzieje już od długiego czasu i z mojego doświadczenia mogę powiedzieć wiele a myślę że znacznie więcej niż robi to Winter, Morningsky itp.

Studiując stare źródła które są dla mnie podstawą do nauki można odnaleźć bardzo wiele wspólnych wątków i pojęć bliźniaczo podobnych dla Słowian Ariów Hindu, Indian Amerykańskich, Egipcjan ,Greków, Nordyków itd....
Werjsa Morningskyy'a ładnie wplata się w mitologię Słowian a także w kalendarz Ariów.

Wszystkie wersje historii kierujące nas w stronę przyjęcia nowej religii INTERWENCJONIZMU który powstaje z naszym udziałem muszą w pewnym momencie być przez nas skonfrontowane z faktami archeologicznymi które w dużym stopniu przeczą tym różnym wersjom, a które były i w dalszym ciągu SĄ UKRYWANE przed nami.
Praca Michela A. Cremo ZAKAZANA ARCHEOLOGIA ( W pełni naukowa wersja ma 1000stron) jest jedną z wielu prac o których Sitchin czy Pye nie chcą nas abyśmy wiedzieli. Istnieje również wiele wykopalisk np.J.B.Witmana które nie są ujęte w pracach Cremo.

Robertowi Morningsky zawdzięczam odkrycie jednego z najważniejszych aspektów naszego matrixa a mianowicie ŚWIATŁA. jako narzędzia do manipulacji nami.

Proszę miłych sponsorów o kontakt ze mną
Pozdrawiam.

Myślę że jesteśmy wstępnie porozumieni co do tłumaczenia Terra Papers.
Książkę postaram się tłumaczyć w wolnych chwilach zamieszczając jej treść sukcesywnie.
Proponuję aby jeden post przeznaczyć tylko na treść samej książki bez wpisów i komentarzy - to dla lepszej przejrzystości, natomiast drugi post na same komentarze i wpisy dotyczące nie tylko Terra Papers lecz ogólnie tematu być może ci nieliczni forumowicze z większą wiedzą jak "Radosław" czy "KE-140000" zechcą wnieść coś ciekawego do tematu.
Otworzę te posty wkrótce jak będę gotowy chyba że zaproponujecie coś innego.

no to działamy!

sadzę, że ten przekaz zdecydowanie przyćmi tzw. lightworkersów :D

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Chciałbym zaproponować, by tekst sukcesywnie publikować w formacie .pdf Podobnie jak to miało miejsce w przypadku tego wątku http://davidicke.pl/forum/anton-parks-wywiad-geneza-anunnaki-i-innych-ras-t1995.html.
Pawle, dzięki za cenną, zwłaszcza że dosłownie ;) inicjatywę.

Hej!

Zająłem się tłumaczeniem Terra Papers, kontynuując pracę fARMERA'a, a będąc blisko ukończenia i chcąc napisać jakąś przedmowę na temat życiorysu Roberta, natrafiłem na .... 2 część Kronik Ziemii i jego następną książkę 'Eden, Atlantis and the UFO Myth".
Z przyjemnością podaję namiary na obie pozycje, dodając że są to rzeczywiście jedne z najlepiej opracowanych i najmniej zmanipulowanych historii Ziemii i naszej galaktyki na jakie natrafiłem w czasie swych wieloletnich poszukiwań naszej prawdziwej tożsamości.

Eden, Atlantis and the UFO Myth:
http://www.wrzuc.to/oaUDrjn0R.wt

The Terra Papers parts 1 and 2:
http://www.przeklej.pl/plik/the-terra-papers-parts-1-and-2-pdf-002bvkcfvbq4

I żeby był komplet - powrót Roberta po jego wypaku samochodowym z 1998r do działalności publicznej w 2010 roku, warte uwagi, polecam pominięcie 1-szej części w której są same reklamy:
phpBB [video]

pozdrawiam, :pisze:

Radku czy można to wrzucić na jakiś bezpłatny serwer ?
Bo przeklej każe sobie bulić za transfer.

Cytuj:
Bo przeklej każe sobie bulić za transfer.

To Bandyci!

Z jakiegoś powodu nie mogę tego załadować na "wrzuć to", na razie będzie tutaj:

Terra papers 1 i 2:
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=hReWmn6L

http://www.supershare.pl/?d=2BFF27D52

...a jeśli ktoś ma lepszy pomysł zamieniam się w słuch :uczeń:

pozdrawiam

Czyli nie ma jeszcze tłumaczenia?

Przetłumaczona 1 część Kronik Ziemii:
http://www.wrzuc.to/T419pGgJEV.wt

....i może od razu dodam w związku z licznymi łudząco podobnymi fragmentami części "Kronik" z "Zaginioną Księgą Enki" - Morning Sky przedstawił ten domument na uniwersytecie w Arizonie jakieś 10 lat przed publikacją Sitchina :tak:

pozdrawiam i miłej lektury życzę

:okok: :okok: :okok: :okok: :okok: :cmok: :bużki: :tak: :bużki: :onajego: :onajego:
wielkie dzieki
jutro przeczytam jeszcze raz, gdzies mi zadzwonilo, ale nie kojarze w tej chwili. jak zlapie to cos ulotne :bezradny:
promyczki dla tlumaczy

Czy gdzieś w galaktyce są istoty które nie zostały dotknięte manipulacjami w dna?
Dziękuje!

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Jeśli jest taka potrzeba udostepnie bezpłatnie FTP jak co PM me .

phpBB [video]

Niby to wszystko trzyma się kupy, jednak brak tu elementu pozafizycznego. Wszystko jest takie "ludzkie". Nie trafia to do mnie.

Aaa i dzięki za tłumaczenie.

Ehh pisze:
Niby to wszystko trzyma się kupy, jednak brak tu elementu pozafizycznego.

Zgadzam się.
Pracę należy potraktować jako szkic, ogólny zarys.
Sam mam kilka poważnych zastrzeżeń, niemniej cenię Roberta za prostotę, szczerość i wytrwałość - pierwsze sympozjum jakie z nim oglądałem pochodziło z 1991r. i jeśli miałbym je porównywać to do głowy przychodzi mi tylko syn króla zestrzelonego tonażu z II wojny, Phil Schneider :mrgreen:

...A jeśli już mowa o niefizyczności, ta druga książka byłaby chyba odpowiednia - przeczytałem jak narazie tylko mały fragment o telepartcznych techikach stosowanych przez oriońskie Królowe na rasie Syrian, ale to chyba ten kierunek:)

pozdrawiam

Intimate Secretary * 6th Degree

Czytam to i mam wrażenie jakbym miał styczność z prymitywną space operą, w której kosmiczne rasy toczą wojny na poziomie średniowiecza (rabunek, mord i prostacki hedonizm dla zwycięzców) i taką też mentalnością się charakteryzują.

W dodatku cała historia jest wymyślona przez kogoś o ograniczonej wyobraźni - ludzie-owady, ludzie-gady etc... W komiksach można znaleźć rasy i cywilizacje stworzone z większą inwencją i pomyślunkiem.

O niewyobrażalnej złożoności duchowych inteligencji na wyższych płaszczyznach nawet nie ma co wspominać. Ewolucja we Wszechświecie to proces zdecydowanie bardziej złożony od trwającej miliardy lat (sic!) wojny o dominację.

Prymitywna opowiastka według mnie, nic ponadto.

/edit
I chyba nie ma co dodawać, że powstanie i ewolucja wszechświata przedstawione w tej opowiastce to uproszczona kalka najgłupszych materialistycznych koncepcji.

anomandaris pisze:
Czytam to i mam wrażenie jakbym miał styczność z prymitywną space operą, w której kosmiczne rasy toczą wojn mnóstwo odwołańy na poziomie średniowiecza (rabunek, mord i prostacki hedonizm dla zwycięzców) i taką też mentalnością się charakteryzują.

No cóż - nie ja nadawałem charakter owym kosmicznym rasom.
Przyznaję że ich podejście do wielu spraw jest prymitywne i pachnące ignorancją.

Cytuj:
W dodatku cała historia jest wymyślona przez kogoś o ograniczonej wyobraźni - ludzie-owady, ludzie-gady etc... W komiksach można znaleźć rasy i cywilizacje stworzone z większą inwencją i pomyślunkiem.

Jeśli mamy mówić o komiksach i całej pop-kulturze - pełna zgoda, znajdziemy w niej wiele prawdziwych informacji na temat kosmosu, często przedstawionych w ośmieszającej lub wypaczającej prawdziwie znaczenia formie, ale jest ich mnóstwo.

Jeżeli mówimy o ograniczonej wyobraźni - śmiem twierdzić że tak powiedzieć może tylko osoba nie zaznajomiona chociażby wstępnie ze spuścizną pozostawioną przez Starożytnych na całej planecie.

Dla przykładu podaję fragmenty z opowieści Hopi:
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,246.0.html

i może kilka obrazków:

A propos ptaków-ludzi:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...itd, teraz może trochę jaszczurek:

Obrazek

Obrazek

...na wklejanie setek innych grafik przedstawiających "mity" wszystkich kultur na tej planecie szkoda mi czasu,

pozdrawiam

anomandaris pisze:

Dla mnie ten tekst ma formę mitu, w każdym micie jest ziarno prawdy/faktu...

radoslaw pisze:
...na wklejanie setek innych grafik przedstawiających "mity" wszystkich kultur na tej planecie szkoda mi czasu,

Opowiadanie o tym na seminarium ostatnio zajęło mi jakieś 15 godzin przez trzy dni :język: aby ułożyć to w miarę logiczną całość. Tych kronik jeszcze nie studiowałem, napiszę o tym w stosownym czasie.

Dołączę coś z Abydos w Egipcie kiedy to przez "Gwiezdne Wrota" przyszły takie gadoidalne stwory.

Obrazek
Obrazek

Radek pisze:
anomandaris pisze:

Dla mnie ten tekst ma formę mitu, w każdym micie jest ziarno prawdy/faktu...

...i po to tłumaczy się te "mity" aby ziarenko do ziarenka prawdy dodawać bez popadania w skrajności
co my wiemy o tej planecie....?
zostaliśmy odcięci (lub sami się odcięliśmy) od korzeni, od przodków - nie wiemy kim/czym jesteśmy
takie przekazy dają szerszą perspektywę i pomimo dużych możliwości manipulacyjnych
przy zachowaniu spokojnego dystansu dostarczają otwartym umysłom sporo inspiracji
dla dalszych poszukiwań

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

W razie "Wu", zamieszczam alternatywnie na Wrzuć To również:

Kroniki Ziemii - final.pdf

Jeszcze jestem przed przeczytaniem - chętnie poznam jej treść i skonfrontuję z rzeczywistością, której doświadczam.
Dzięki za tłumaczenie chłopaki :spoko: :serduszka: :zęby:

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

jestem w trakcie czytania, też gorąco dziękuję za tłumaczenie :słonko:

w trzepocie motylich skrzydeł można usłyszeć przekaz z samego centrum galaktyki....

Awatar użytkownika

Takze bardzo dziekuje za tlumaczenie. Przeczytalem obie czesci i wysluchalem dluugi wywiad na YT.
Jedno co mi sie nie podoba i nie pasuje do calosci to to ze w wywiadzie daje wskazowke zeby nie isc do swiatla po smierci..hm..troche sie to kloci ze swiatem dusz..
Cel wymazywania pamieci przy inkarnacji jest troszke inny niz on podaje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]