Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 lip 2020, 3:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
szmyk pisze:
Jedno co mi sie nie podoba i nie pasuje do calosci to to ze w wywiadzie daje wskazowke zeby nie isc do swiatla po smierci..hm..trochę sie to klóci ze światem dusz..
Cel wymazywania pamięci przy inkarnacji jest troszke inny niz on podaje.

Masz rację z tym drugim. Wymazywanie pamięci umożliwia nam "właściwe" przerobienie programu ewolucyjnego w tym cyklu kosmicznym. Bez wymazania pamięci postęp byłby nie możliwy.
Jest to tylko jeden z przykładów na to że "czyniąc żle" , uzyskiwane jest dobro.

Proces umierania został nieco zmieniony po drugim potopie, za czasu hegemonii Marduka, kiedy zakończono 2 wojnę o piramidy na ziemi i nie tylko na ziemi.Tzn. ok.5000lat pne.
O tych zmianach w procesie zarządzania duszami mówią nam stare mitologie.
Dusze inkarnujące zostały pozbawione wolnego wyboru miejsca i czasu reinkarnacji.
Pójście za światłem oznacza inkarnację bez wchodzenia w zaświaty. Pozbawia to nas czerpania doświadczeń z przebywania w tym świecie , i wciąga nasza świadomość w świat materialny jako "ten jedyny prawdziwy"
To też oczywiście ma swój pozytywny aspekt rozwojowy jak wszystko "negatywne i szatańskie" co jest nam serwowane.
Świetlane oszustwo jest najważniejszym aspektem nadchodzących dni,gdyż nie wszystko co się świeci jest prawdziwym światłem.
Przecież Lucyfer jest zwany "Panem Światła" czyż nie tak???

Terra Papers to tylko "drogowskaz" dla tych którzy zechcą dalej porządkować swoją przeszłość.
Etymologiczne znaczenia słów są najcenniejsza informacją tego przekazu gdyż umożliwiają swobodne poruszanie się po innych źródłach wiedzy.
Żadne źródło nie mówi całkowitej prawdy, także i Terra Papers tego nie robi.
Morning sky jest autentyczną pozytywna postacią, sprawdziłem jego wiarygodność na wszystkie możliwe sposoby. Wymieniłem nawet parę maili z jego byłą żoną.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 sie 2011, 16:31 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

bardzo interesując, ciekawym zbiegiem okoliczności natknąłem się na Roberta jakiś tydzień temu i przesłuchałem co się dało :))) ... o białym świetle pisze się również (o ile dobrze pamiętam) w Tybetańskiej Księdze Umierania, gdzie z dwóch świateł, białego i niebieskiego - wybrać zaleca się niebieskie... podobnie Robert Monroe pionier współczesnych wyjść z ciała nie wszedł w światło tylko zaczął eksplorację (chociaż mogę tutaj powielać plotkę, bo nie sprawdziłem tego do końca) tak jak i wszystko to i tą informację wolę traktować z ziarnkiem soli, bo tak na prawdę, to kto zna prawdę ? ; )))

... z drugiej znowu strony białe światło białym światłem, nazwane przez tybetańczyków Rigpa, niepodzielna ekstatyczna miłość z której wszyscy się wywodzimy, którą nieświadomie jesteśmy, i do której wrócimy.. cóż - czasu mamy nieskończenie wiele :)

www.youtube.com/user/SzamanPsychedeliczny

Awatar użytkownika

Ciekawie piszesz fARMERze .... a co myślisz na temat Projektu Cheopsa (prawie ukończonego) ?
Myślałeś może, żeby dać dłuższy wykład na którymś z zlotów np Harmonii Kosmosu ? \

www.youtube.com/user/SzamanPsychedeliczny

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Mnie się spodobała ta opowieść - choć pomimo, że trudno mi zweryfikować autentyczność jakiegokolwiek przekazu (możemy wszystko zanegować) - to jednak na sam koniec padają konkretne pytania:
Cytuj:
UFO ... istnieje lub nie.
Jeśli nie istnieje, to historia, którą właśnie przeczytałeś, opowieści o bogach i światach, rebelie
i “przejęcia”, są tylko bzdurami i bredniami starego gawędziarza.
Jeśli one istnieją, to dlaczego nasz rząd tak gwałtownie zaprzeczenie ich istnieniu?

Kluczowe pytanie.
Też bym chciał wiedzieć dlaczego ich struktura umysłowa (polityków) w moim odczuciu wygląda jak papka - którą dalej serwują innym - mam tu na myśli wzięcie pod uwagę działających już programów manipulacyjnych - jednak ciekawi mnie na ile są świadomi ich obecności (tych programów i istot?)

Cytuj:
Jeśli istnieją, dlaczego nie zareagowali na nasze sygnały zapraszające do kontaktu? Dlaczego
nie “usłyszeliśmy” żadnej odpowiedzi? Dlaczego nie odebrano w SETI żadnych sygnałów
radiowych? Czy może istnieć, jak sugeruje autor, elektroniczna zapora, uniemożliwiająca dotarcie
do nas odpowiedzi?
Czy jesteśmy trzymani w ciemności, aby uniknąć paniki na całym świecie? Jeśli kosmici
są życzliwi, nie byłoby paniki, byłaby radość na ulicach, uniesienie, i pozytywne zmiany w
codziennym życiu. Człowiek i Kosmici, działający wspólnie w imię lepszej przyszłości - co
wspanialszego może się zdarzyć?

No właśnie? :lol:

I co ciekawsze dalej:
Cytuj:
Jeśli są życzliwi, dlaczego zajmują się współpracą wyłącznie z rządami na świecie? Czy nie
bardziej skuteczne byłoby ujawnienie swej obecności każdej osobie na Ziemi? Czy są powstrzymywani
poprzez jakąś formę między-galaktycznego prawa o nieingerencji w niższe
formy rozwoju? Jeśli istnieje takie prawo, kto stoi za “channelingami” zalewającymi świat?
Jeśli rzeczywiście są one “channelowane”, jeśli naprawdę są prawdziwe, międzygalaktyczne
prawo zostało już złamane i nic nie stoi na przeszkodzie aby skontaktować się z nami na
masową skalę, na oczach wszystkich ludzi naszej planety.
Pomijając na chwilę “channeling” i zakładając że jednak istnieje prawo o nieingerencji,
czyż uprowadzenia nie są jego pogwałceniem? Jeśli uprowadzenia są życzliwe, dlaczego
mieszkańcy świata nie wychwalają ich cudownych zalet? Dlaczego nie stoimy w kolejkach do
uprowadzeń czekając z utęsknieniem na te wspaniałe przeżycia?
Pomijając uprowadzenia, jeśli istnieje prawo zabraniające życzliwym Kosmitom
ingerencji, czyż prośby milionów ludzi o “boską interwencję” nie wystarcza, by przekonać ich
do nawiązania kontaktu?
Czy też nie chcą nam pomóc, ponieważ nie wypełniliśmy odpowiednich
formularzy lub nie natrafiliśmy na odpowiedni “kanał”?

hm - no wuaśnie (pisząc nowomową) - kto stoi? :cooo?:

i czytamy dalej:
Cytuj:
Jeżeli są naprawdę życzliwi i troszczą się o dobro ludzkości, klauzula o nieingerencji nie
wyjaśnia, dlaczego nie skontaktowali się z nami. W rzeczywistości żaden racjonalny argument
nie jest w stanie tego wyjaśnić.
Czy Autor twierdzi, że UFO i ET są wrogie?
Nie.
Są samolubne. Życzliwość lub zła wola zależy od punktu widzenia.
Jeśli człowiek służy im dobrze, będzie nagrodzony. To jest życzliwość. Jeśli człowiek nie zdecyduje
się służyć, stanie się zbyteczny. Czy to złośliwość? Czy obojętność?
Czy jest tak że większość ludzi służy Bogu, krajowi i ....istotom pozaziemskim?

Tyle pytań . . . :ninja:

Czekam na część kolejną, o której Radosław pisał, skłaniam się do refleksji tej, że tak czy siak - istnieje (według mnie) jeszcze nieskończenie wiele innych cywilizacji, które czekają na nasz odzew lub z uwagi na blokadę nie wiedzą o naszym istnieniu - wobec czego naszym obowiązkiem jako zbiorowej świadomości, w moim mniemaniu i odczuciu doprowadzenie do zbiorowego zrozumienia wspólnych kolektywnych odczuć jako jednego wielkiego organizmu (jak na przykład nasze ciało zarządzane przez mózg) i podjęcie próby połączenia w jeszcze większy kolektywny organizm z innymi cywilizacjami spoza naszego układu postrzegania rzeczywistości - obojętnie czy za pomocą kolektywnej medytacji, czy świętych roślin czy kryształów czy innych metod cz połączenia tych wszystkich w jedną skuteczną formę manifestacji ludzkiej świadomości.
W moim odczuciu obecny fraktal świadomości jako nowe oblicze zrozumienia natury rzeczywistości i postępowania kolektywnego w obszarze nieskończonych wydarzeń - w ramach intensyfikacji wydarzeń i ich obserwacji umożliwia to właśnie w ty momencie, w którym krytyczna masa umysłów wyzwolonych spod presji okupanta gada przeistoczy obraz całego fraktala w nowy wzór, z nowymi możliwościami manifestacji i przebywania w światach dotąd oddziałujących poza naszą percepcją 5 zewnętrznych zmysłów (5 wewnętrznych teraz ma możliwość wyjść na światło dzienne) w oparciu o kreację i zachowanie mądrości obserwatora i kreatora!
:tak:

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Czy można liczyć w przyszłości na tłumaczenie drugiej części?

Czytam i zauważam dużo literówek. Niektóre mało ważne, ale są też takie zmieniające nazwy bogów czy miast. Przydałaby się korekta i wypuszczenie poprawionej wersji.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

O znalazłem wykład na YT 8-)

phpBB [video]

cz 2 http://www.youtube.com/watch?v=WTorHHOZEY0&feature=related
cz 3 http://www.youtube.com/watch?v=J_uz9bwsCxc&NR=1&feature=pinned
cz 4 http://www.youtube.com/watch?v=Rqd3SkMNmpQ&feature=feedu

Witam :uśmiech:
Przeczytałam książkę Roberta Morning Sky „Kroniki Ziemi’’ Chciałabym również dołączyć się do podziękowań dla Panów którzy tę książkę tłumaczyli. Dobra robota :okok:
Książka ta w wielu miejscach podobna jest do ‘’Zaginionej księgi Enki’’ Sitchina. Ma tez w sobie i coś z Parksa. Ale czy ta historia jest prawdziwa to już wielki znak zapytania. Ja osobiście bardziej jestem przekonana do tej wersji , która mówi nam że pierwotny człowiek był doskonały i żył na Ziemi zanim przybyły tu gadoidalne istoty, które zagrabiły planetę i dokonały manipulacji genetycznej na człowieku. No ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam :uśmiech:

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Przeczytałam, dziękuję!

Jednak temu tekstowi przydałaby sie porządna korekta stylistyczna i interpunkcyjna. Może jest tu jakis polonista, który mógłby sie tego podjąć? Jeśli nie, to nawet ja mogłabym to zrobić (zajmuję się pisaniem na co dzień).

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Awatar użytkownika

szmyk pisze:
Takze bardzo dziekuje za tlumaczenie. Przeczytalem obie czesci i wysluchalem dluugi wywiad na YT.
Jedno co mi sie nie podoba i nie pasuje do calosci to to ze w wywiadzie daje wskazowke zeby nie isc do swiatla po smierci..hm..troche sie to kloci ze swiatem dusz..
Cel wymazywania pamieci przy inkarnacji jest troszke inny niz on podaje.

:) Może właśnie kłóci się, ponieważ to czego jesteśmy o nim uczeni nie do końca jest prawdą. Choć przyznam, że pomysł aby NIE iść w stronę światła jest bardzo niepokojący. W końcu, jak nie do światła to gdzie? Nie spotkałem się dotąd z żadną relacją z-drugiej-strony, mówiącej o tym, że był im dany jakiś wybór. :)

PS - PLIK SIĘ NIE ŚCIĄGA ZE STRONY Wrzuć To-- RATUNKU!! :zmęczony:

Rozdziobią ich kruki i wrony

KaliYuga pisze:
... PS - PLIK SIĘ NIE ŚCIĄGA ZE STRONY Wrzuć To-- RATUNKU!! :zmęczony:

Faktycznie, na przeklej:
Cytuj:
Plik został usunięty przez administratora serwisu.
na wrzucie też już nie działa. Pewnie na podst. zapisów ACTA srakta SOPA i pipa. Może radoslaw albo ktokolwiek kto ma reuploaduje. Niedługo bez pozwolenia / regulacji sanepidu nie będzie można używać wc-papieru. :boisie:

Awatar użytkownika

Ale to jest dobro dostępne dla każdego, o ile się nie mylę Morningsky nie sprzedaje tej książki za pieniądze.

Rozdziobią ich kruki i wrony

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]