Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 wrz 2018, 2:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Mimo mojej wiary, to nie uważam aby kręgi były tworzone przez inteligentne istoty pochodzenia pozaziemskiego.

Bo jaki to by miało sens?

1. nie potrafimy zrozumieć języka przesłania
2. zboże nie jest najlepszą substancją do zapisywania jakichkolwiek wiadomości ze względu na swoją nietrwałość oraz oddalenie od skupisk cywilizacji.

Jeśli ktoś jest w stanie przelecieć X lat świetlnych, to nie będzie marnował czasu na bezsensowne komunikaty

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lip 2013, 14:27 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

To jak według Ciebie mają przesyłać takie informacje? Wysłać pocztówkę? Zboże jest dużo lepszym materiałem na takie rzeczy niż np. piasek, czy trawa. A co do tego zrozumienia przesłania to bym tak do końca nie wierzył, że ludzie nic z tego nie potrafią odczytać. Rządy ukrywają wszystko co się da, więc takie informacje też mogą ukrywać.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Zawsze fascynowały mnie różne informacje o kręgach. I muszę się nie zgodzić, dlaczego nie może to być formą komunikacji? Zgodzę się z Raphaelem, to jak się mają inaczej komunikować? Owszem mogliby skorzystać z kamienia, ale gdzie znajdą tak ogromne kamienie, żeby wszystko zmieścić. I mam wrażenie, że na pewno ktoś coś wyczytał z tych kręgów, tylko nie chcą nas o tym informować.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Piktogram zrobiony w ziemi który ma średnicę 25 kilometrów.

http://tinyurl.com/oeafvmx

Został odkryty w roku 1990.

Jeżeli rząd światowy ma takie technologie to dzięki nim natychmiast można zlikwidować całą biedę na świecie!

Prawdopodobnie zrobiła to cywilizacja pozaziemska. Większość piktogramów robią cywilizacje z 6 gęstości STO, niektóre robią cywilizacje z czwartej gęstości STS. Oznacza to jawne ukrywanie przez rządy obecności cywilizacji pozaziemskich na Ziemi.

W obu wypadkach oznacza to olbrzymią kompromitację rządów wszystkich krajów które to ukrywają!!!!!!

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ale film znalazł się w sieci jak dla mnie bomba :D

Real UFO With Aliens Caught On Camera
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Arriv,
No wow, aż za dobry żeby w niego uwierzyć. Sceptycy chcą dowodów, dostają dobry, to uznają, że jest aż za dobry, że na pewno spreparowany. Ten wygląda aż za dobrze, jeżeli miałaby to być mistyfikacja, to na pewno nie żadnego domorosłego montera filmów, tylko kogoś kto rzeczywiście zna się na rzeczy, choć nie mówię, że to mistyfikacja. Wygląda aż za dobrze, ale nie jestem ekspertem więc się nie będę wypowiadał.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

masz rację - wygląda za dobrze i za prawdziwie.Niedługo nawet autentycznych ,tego typu zjawisk,znalezionych w necie nie będzie nam dane odróżnić od typowego fake.
Technika wizualna wymiata wrażenia pod każdym względem.Co inego samemu nagrać/zobaczyć/zamieścić - i jeszcze mieć to poparte relacjami rzetelnych świadków .
Napęd antygrawitacyjny ma toto niezły :tak: ,wdarcie się z impetem w inny wymiar też widoczne.
Jest to możliwe,nawet pomimo chichów niedowiarków.

Awatar użytkownika

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/2015 ... ie-na-polu

Nettle Hill, Ansty Crop Circle multicopter
phpBB [video]

-=-
#

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Czy ktoś z was próbował nosić takie kręgi na sobie? Zrobić wisior w drewnie, założyć na szyję i zobaczyć jak taki kształt będzie wpływał na człowieka? Słyszałam o paru przypadkach...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dosłowny przekaz [?]:
Obrazek
za:
http://areazone51ufos.blogspot.be/2016/ ... rcles.html
,
14tolistna aureolka,powariowali?-tylko 14 wieków plonów? :shock:

Crop Circles 2016 - Reigate Hill, Reigate, Surrey, UK - 19th July 2016 - UFO 2016 UK
phpBB [video]

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Film ze spodkiem wg mnie to fejk - ciekawi mnie jak żywa istota mogła by wytrzymać takie przeciążenie (kiedy statek gwałtownie się wnosi i w ułamku sekundy jest setki metrów nad ziemią).

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Cyprian: ciekawi mnie jak żywa istota mogła by wytrzymać takie przeciążenie (kiedy statek gwałtownie się wnosi i w ułamku sekundy jest setki metrów nad ziemią

W przypadku napędu elektromagnetycznego- choć nazwy bywają różne- nie będzie żadnych przeciążeń związanych ze zmianą kierunku, przyspieszenia itd, pojazd wytwarza własny ośrodek grawitacji- a wsumie pól elektrycznych. Nie mówiąc już o innych "cudownych" możliwościach typu przenikania przez obiekty, niewidzialność w pewnym zakresie spektrum itd.

skoro jestes zainteresowany jak to działa, to znajdziesz na forum odpowiedzi.

na początek

http://davidicke.pl/forum/teoria-napedu-ufo-david-sereda-nasa-t8189.html

http://davidicke.pl/forum/elektryczna-grawitacja-w-elektrycznym-wszechswiecie-t11822.html

i cały dział elektrycznej

http://davidicke.pl/forum/model-elektrycznego-wszechswiata-f89.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC [letni]