Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sie 2019, 2:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Witam i zachęcam do zapoznania się z treścią :)

Cytuj:
Kostaryka - Seria niezidentyfikowanych dźwięków słyszana w wielu miastach, aż po granicę z Panamą.

W wielu miastach w środkowej części Kostaryki, która jest najgęściej zaludnioną częścią kraju, słyszane były niezidentyfikowane dźwięki.

Wyeliminowane zostały pobliskie wulkany, sprawdzony został także radar w Juan Santamaria, co wyeliminowało samoloty ponaddźwiękowe i poddźwiękowe.

Naukowcy wykluczyli także dziwne zjawiska klimatyczne i warunki pogodowe.

Niestety nikt nie wie skąd te dźwięki wydobywały się i co je generowało.

Dźwięki słyszane były z niedzieli na poniedziałek 30 minut po północy oraz w poniedziałek rano w wielu miastach Kostaryki, aż po granicę z Panamą, która oddalona jest o 140 km.

W poniedziałek rano pojawiły się spekulacje, że dźwięki mogły wywołać fajerwerki na festiwalu w Zaopte, ale hipoteza została szybko odrzucona.

Czas trwania dźwięków, to około 5 minut w obu przypadkach.

Poniżej zamieszczam jedno z lepszych amatorskich nagrań.

phpBB [video]

http://losyziemi.pl/kostaryka-seria-niezidentyfikowanych-dzwiekow-slyszana-w-wielu-miastach-az-po-granice-z-panama/

Dźwięki, które słychać na powyższym nagraniu są podobne do słyszanych już w zeszłym roku na terenach Rosji, USA kilkukrotnie. O dźwiękach podobnych do opisanych w artykule, pisał na innym forum Orion Nebulea, jeśli źródło dźwięków jest to samo, poproszę go o wypowiedź w temacie, może dorzuci parę słów od siebie tutaj :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 sty 2012, 14:38 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

To samo w Kanadzie:

phpBB [video]

Cytuj:
Kolejny przypadek dziwnych odgłosów, tym razem w Kanadzie

Powyższy film pochodzi z okolic miejscowości Conklin w prowincji Alberta. Przedstawia on pracowników w środku lasu wsłuchujących się w odgłosy bardzo przypominające te, jakie słyszano już w wielu miejscach na Ziemi, chociażby te z Kostaryki.

Dźwięk przypomina odgłos, który nasuwa skojarzenia biblijnych trąb jerychońskich. Jest to bardzo głośny dźwięk łoskotu wydobywający się z pod ziemi. Są raporty na temat podobnych zjawisk na Florydzie, w Ontario, Alberta, Kostaryce, Ukrainie i w wielu innych miejscach.

Jedno jest pewne w tym momencie, nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na pytanie, co to za dźwięk. Czy jest to słyszalny dowód zachodzących zmian geologicznych? Może to dowód na to, że teoria powiększającej się Ziemi jest prawdziwa? Zastanawiające jest też to, że naukowcy nie podejmują prób wyjaśnienia tych dźwiękowych fenomenów.

źródło: http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejny-p ... w-kanadzie

Cytuj:
Kanada, Czechy, Kostaryka - Na całym świecie pojawiają się dziwne dźwięki

W wielu miejscach na świecie pojawiają się dziwne dźwięki, które mają podobną czestotliwość i modulację.
(...)

Cote - Kanada 12.01.2012
phpBB [video]

Coklin - Kanada (750 km dalej) 12.01.2012
phpBB [video]

Montreal - Kanada (5800 km dalej) 11.01.2012
phpBB [video]

Czechy - 12.01.2012
phpBB [video]

Jest pewne podobieństwo dźwięków zarejestrowanych na powyższych filmach i poinższego nagrania.

To jest nagranie z sondy Voyager, która przelatywała w pobliżu Jowisza i rejestrowała fale elektromagnetyczne naskich czętotliwośći.

Prawdpodobnie dźwięk ten jest interakcją cząstek naładowanych elektromagnetycznie z wiatru słonecznego i planety oraz odbity od powierzchni Jowisza w postaci fal elektromagnetycznych.

Zmienna częstotliwość i magnituda związana jest głównie z niestablinością pola magnetycznego Jowisza przy takiej odległości.

Pole magnetyczne Jowisza jest 14 razy silniejsze, niż to nasze na Ziemi

Tak przynajmniej tłumaczy to Nasa

phpBB [video]

http://losyziemi.pl/kanada-czechy-kostaryka-na-calym-swiecie-pojawiaja-sie-dziwne-dzwieki/

Osobiście takie tłumaczenie NASA może, ale nie musi być prawdziwe, w końcu jak działa NASA możemy mieć pojęcie czytając to forum.

Jak wcześniej wspominałem, w zeszłym roku były słyszane podobne dźwięki w różnych częściach świata.

USA
phpBB [video]

Moskwa
phpBB [video]

Kijów
phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Znaki? :cooo?:
Podobieństwo dźwiękowe do Trąb Jerychońskich nasuwa się bezsprzecznie... Ale czy to nie kolejny fake?

Za dużo tego na "fejk", wpisz w youtube "strange noise" zobaczysz ile filmów Ci się pokaże.

crc pisze:
wyeliminowane zostały pobliskie wulkany, sprawdzony został także radar w Juan Santamaria, co wyeliminowało samoloty ponaddźwiękowe i poddźwiękowe.

Naukowcy wykluczyli także dziwne zjawiska klimatyczne i warunki pogodowe.

Niestety nikt nie wie skąd te dźwięki wydobywały się i co je generowało.

Dźwięki słyszane były z niedzieli na poniedziałek 30 minut po północy oraz w poniedziałek rano w wielu miastach Kostaryki, aż po granicę z Panamą, która oddalona jest o 140 km.

W poniedziałek rano pojawiły się spekulacje, że dźwięki mogły wywołać fajerwerki na festiwalu w Zaopte, ale hipoteza została szybko odrzucona.

Czas trwania dźwięków, to około 5 minut w obu przypadkach.

Poniżej zamieszczam jedno z lepszych amatorskich nagrań.

Dźwięki, które słychać na powyższym nagraniu są podobne do słyszanych już w zeszłym roku na terenach Rosji, USA kilkukrotnie. O dźwiękach podobnych do opisanych w artykule, pisał na innym forum Orion Nebulea, jeśli źródło dźwięków jest to samo, poproszę go o wypowiedź w temacie, może dorzuci parę słów od siebie tutaj :)

Te dżwięki nie są podobne do rosyjskich "grzmotów sonorycznych" w czasie prób ustawiania "siatki Woodpeckera" dla rosyjskich broni elektromagnetycznych "powszechnej zagłady" ludzkości.

Ustawianie rosyjskiej siatki namiarowej na wejście wszech-zarazy biologicznej, zbiorowego uwiądu umysłowego ludności na danym terenie lub obłoku plazmy o kilku milionach stopni z dwóch lub trzech rosyjskich "howitzerów" jonosfery, n.p. z Semipałatyńska, Kamczatki i "Sury" pod Niżnim Nowgorodem - powstaje wtedy z"hiperprzestrzeni" kula energetycznej plazmy, przy tworzeniu się której powstaje ów diaboliczny "sonic air-boom".

Próbę taką słyszałem w 1969 roku w czasie prób bron i"post-hitlerowskich' pod nadzorem Manfreda von Ardenne, zaadoptowanych przez Rosjan na terenie byłej NRD.

Głośność 200 dB.
Układ sonoryczny -
dżwięki ze słyszanych przeze mnie prób broni EM - jak z trzewi Diabła Wszechświatowego i wszechpiekieł" , ponadto wibrowanie budynków i powolne przechodzenie do małego sztucznego "ruskiego" lokalnego trzęsienia ziemi... :śpię: :serduszka: :cooo?: :twisted:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jak słucham przychodzą mi na myśl relacje z książek o podziemnych kompleksach, światach gdzie opisywano dźwięki jakby coś pod ziemią przetaczano lub pracowały jakieś maszyny.
No i dźwięki maszyn obcych z ostatnich filmów o inwazjach, to chyba nie ma powiązania? :D

huuysuy pisze:
Jak słucham przychodzą mi na myśl relacje z książek o podziemnych kompleksach, światach gdzie opisywano dźwięki jakby coś pod ziemią przetaczano lub pracowały jakieś maszyny.
No i dźwięki maszyn obcych z ostatnich filmów o inwazjach, to chyba nie ma powiązania? :D

a sprawa jest prozaicznie prosta.
Rosja szykuje się do odwetu w postaci ataku broniami potencjału kwantowego [quantum potential weapons] lub elektromagnetycznego [electromagnetic weapons] ,
po możliwym ataku atomowym USA i Izraela na IRAN.
dżwięki z Kijowa to typowa próba emisji wojskowego nadajnika fal elektromagnetycznych wielkiej "mega-mocy", radaru sferyczno- kosmicznego EM, działającego jako"howitzer" ["heizer"niem.] jonosfery , wspomagający w Nikołajewie nad Morzem Czarnym, zdolnego do wywoływania trzęsienia 9 w skali Richtera lub puszczenia całej
ludności wybranego, wrażego terenu z naniesioną do mózgów w ułamek sekundy żyjących tam ludzi chorobą umysłową.
:twisted:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Kompilacja z roku 2011, miejsca z całego świata.

phpBB [video]

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Orion Nebulae pisze:
huuysuy pisze:

a sprawa jest prozaicznie prosta.
Rosja szykuje się do odwetu w postaci ataku broniami potencjału kwantowego [quantum potential weapons] lub elektromagnetycznego [electromagnetic weapons] ,
po możliwym ataku atomowym USA i Izraela na IRAN.
dżwięki z Kijowa to typowa próba emisji wojskowego nadajnika fal elektromagnetycznych wielkiej "mega-mocy", radaru sferyczno- kosmicznego EM, działającego jako"howitzer" ["heizer"niem.] jonosfery , wspomagający w Nikołajewie nad Morzem Czarnym, zdolnego do wywoływania trzęsienia 9 w skali Richtera lub puszczenia całej
ludności wybranego, wrażego terenu z naniesioną do mózgów w ułamek sekundy żyjących tam ludzi chorobą umysłową.
:twisted:

można wiedzieć skąd bierzesz te rewelacje?

Awatar użytkownika

Relacje, nie wiem na ile weryfikowalne, pochodzą chyba z początku XX w. ale to tylko luźne skojarzenie.
Nie mam ambicji dodawania do tego powiązań przyczynowo skutkowych czy tworzenia własnych hipotez.
Jak do tej pory widziałem już takie o pochodzeniu naturalnym, sztucznym i raczej nadnaturalnym w kilku wersjach, ich powtarzacze głównie dokładają starań by nie miały żadnych punktów stycznych. :)
Nie ma niczego rozstrzygającego czyli dużo zależy od interpretacji.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Witajcie Mruga

Mnie się nasunęło takie spostrzeżenie, które coprawda nie wyjaśni sprawy, ale jest dość ciekawe. Sami pewnie też to zauważyliście :tak:

Otóż zwierzęta wydają się w ogóle nie reagować na te dźwięki. Jak choćby ptaki w lesie, które dalej odprawiają swoje trele lub też pies, z którym spaceruje kobieta na filmie w Kijowie. Wnioski nasuwają mi się dwa:

- albo dźwięki rzeczywiście są pochodzenia sztucznego i są tak modulowane, aby tylko ludzie je słyszeli (tylko czemu urządzenia to rejestrują?)
- dźwięki są pochodzenia zupełnie naturalnego, dlatego też przyroda na nie nie reaguje. Możnaiść nawet dalej tym tropem, że te dźwięki pomimo swego (dla nas ludzi) "negatywnego" brzmienia, nie są nieprzyjazne ani szkodliwe

CO o tym myślicie?
:hejka:

-

Trudno powiedzieć. Mieszkam na wsi i ze zwierzętami rożnej maści mam styczność na co dzień. Od urodzenia znajdują się w uprzemysłowionym miejscu, dorastają w nim. I nie reagują na rożne dziwne dźwięki. Są one im obojętne. Samochody, samoloty, pociągi, burze. Kolejny dziwny dźwięk do kolekcji? To dla nich chyba nic nadzwyczajnego.

Tak czy siak, ciekawa teoria.

Awatar użytkownika

jego dzwieki sa krotkie, te na filmikach trwaja duzo dluzej, a po za tym ktos zbadal dB i ponoc dochodzilo do 200dB.. nie wiem jaki dlugi smyczek musialby miec zeby tak dlugo ciagnac.. :wacko:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dźwięki są dziwnie podobne do tych z "Wojny światów" według Spielberga

phpBB [video]

phpBB [video]

Oczywiście nie mozna wykluczać tego, że są to fake. Jednak wyżej wklejony filmik z meczu baseballowego jest chyba najbardziej wiarygodny - rozmowa komentatorów na temat tego dźwięku.

Awatar użytkownika

[Youtube][/Youtube]
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Tak sobie też pomyślałem, że ponieważ te dźwięki są obecnie "na topie" to i może znajdzie się jakiś zdolny monter i zrobi jakiś fake jeszcze dla "podgrzania atmosfery" i będzie się ekscytował komentarzami.

Ale patrząc na większość z tych filmów, ciężko jest się na pierwszy rzut oka i ucha dopatrzyć jakiegoś fake. Co więcej przychodzi mi do głowy koncepcja, o której już napomniałem, a mianowicie użycie różnych technologii wojskowych w połączeniu z blue beam i HAARP-em. Zauważcie, że te dźwięki są obecne na całym świecie, w miejscach gdzie potencjalnie nic nie ma. Muszą one więc faktycznie być zdalnie emitowane. Mnie zastanawia a zarazem bardzo martwi to zjawisko w kontekście EURO 2012 i letnich igrzysk olimpijskich w Londynie (już chyba "lepszej" lokalizacji nie mogli wybrać). Pomyślcie, co się stanie, jeżeli wyemitują coś takiego nad stadionem, gdzie zasiądzie powiedzmy 80 tys. widzów. Pomyślcie jeszcze, co się stanie, jak okraszą to hologramami z blue beamu. Co się stanie? Zbiorowa psychoza, ci co nie zejdą na zawał albo udar, zadeptają siebie nawzajem.

Nie posądzajcie mnie proszę o czarnowidztwo, bo zawsze byłem i nadal jestem bardzo, bardzo daleki o d tego. Jednakże plany Iluminatów co do użycia tych broni i projektów są znane już od dość dawna. Nie potrzeba nawet fizycznie użyć jakichkolwiek obiektów UFO ziemskiego pochodzenia, które by w rzeczywistości pustoszyły miasta itp. Sam hologram okraszony dźwiękami wystarczy.
I znowu USA będą mogły odegrać wielkich bohaterów. Znowu zbawią świat. A zwrócenie się ku kościołowi (czytaj Watykanowi) i ponowne bicie na kolanach czołem w ołtarz zapewni z pewnością ludziom ratunek. Wyświetli się potem Maryję albo i papieża na niebie i ludzie będą uratowani...

Nie znam się na tych technologiach emisji fal przez różne instalacje radarowe, o których tu była mowa, ale wiem też, że pracuje się nad różnymi broniami mającymi niczym trąby jerychońskie burzyć mury miast samym dźwiękiem.

Summa summarum chcą nam zgotować ładna apokalipsę, zarówno holograficzną, jak i rzeczywistą. Myślę, że my tu na ziemi mamy małe szanse temu zapobiec, ale świadomość nadchodzących rzeczy powinna nas ugruntować w spokoju i sile ducha, bo to się przyda nam i innym w tych czasach.

Kolejną rzeczą przygotowującą nas do sfingowanego ataku obcych na Ziemię jest niesamowita ilość coraz bardziej wyrafinowanych technologicznie i efekciarsko filmów, jak choćby i wrzucona powyżej Wojna światów".

Kończąc chciałbym podkreślić po raz wtóry, że ciemności zależy na wywołaniu strachu na odpowiednią skalę. To zupełnie wystarczy. Resztę zrobimy za nich sami. Albo i nie zrobimy i ich rozczarujemy :mrgreen: Nie bierzmy nic za pewnik poza jednym - trzeba budować w sobie spokój i wewnętrzną siłę, którą możemy odnaleźć zagłębiając się w głębi swego istnienia, w naszym prawdziwym "Ja", które jest wolne od zewnętrznych kodów i programów matrixu, wolne od chaosu myśli, wolne od STRACHU. Bo czego ono ma się bać, skoro jest NIESKOŃCZONE i DOSKONAŁE? :tak:
:hejka:

Witam :uśmiech:

UlotneMysli1 ,przyznam szczerze iż mam podobne przemyślenia do Twoich na ten temat.
Szykują się ,testują ale ważne ,że nie wszyscy dadzą się na to nabrać :D
Choćby nie wiem co się wyprawiało(czego oczywiście nie chcę :nieee: ) zaufam tylko i wyłącznie "swojemu sercu" :tak: ,a nigdy ich "zwodzącym sztuczkom " :!:

Pozdrawiam :hejka:

Awatar użytkownika

UlotneMysli1 napisałeś to co od dawna chodziło mi po głowie zgadzam się z Tobą w 200%. :spoko: Próby orkiestry też są potrzebne przed głównym spektaklem gorzej jak publika wygwiżdże albo śmiechem rozwali imprezę, sorry KONCERT....... :lol:

Faktycznie dziwne dźwięki, dzisiaj taki mnie obudził w Ostrołęce o 5:45 zastanawiam się czy takie dźwięki są powtarzalne i czy jutro o tej samej godzinie mogę usłyszeć to, dźwięk był jak na tych filmikach powyżej a nawet bardziej przypominał ten sound jupiter z youtuba i pochodził jakby zewsząd że aż ciężko opisać źródło. Jak ktoś mieszka na tej samej lini równoleżnikowej to niech sprawdzi jutro jak mu się będzie chciało czy coś usłyszy między 5-6 rano :)

Pozdr.

EDIT:

Chciałem dodać że jestem trochę w szoku bo byłem przekonany że te filmiki to jakieś mocne fejki a tu taki psikus :) jak się tak wsłuchuję to ten z kanady jest najbardziej podobny do tego co dzisiaj słyszałem, na jutro jestem przygotowany żeby ew nagrać jak będzie - polowanie na dźwięk :lol: trochę głupio się czuje :wacko:

Mieszkasz sam? Jeśli nie to czy wszyscy domownicy go słyszeli? Sąsiedzi?
Jak długo trwał? Był tak "przerażający" jak to wydaje się być na tych filmikach? No i jak oceniłbyś jego głośność?

Ehh pisze:
Mieszkasz sam? Jeśli nie to czy wszyscy domownicy go słyszeli? Sąsiedzi?
Jak długo trwał? Był tak "przerażający" jak to wydaje się być na tych filmikach? No i jak oceniłbyś jego głośność?

Mieszkam z żoną i też to słyszała, mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych na przedmieściu a o tej godzinie powinno ten dźwięk słyszeć wiele osób chociażby Ci co wybierają się do pracy. Ogólnie to sam dźwięk zbudził mnie z samego rana jak napisałem powyżej głośne buczenie i najbardziej przypomina tak jak na filmiku z kanady, trwał ok 15 sec po tym jak wstałem i wyszedłem na taras, uważam że powinien być słyszalny bezproblemowo w całym mieście bez mrugnięcia oka... ale na forach ostrołęckich jest póki co cicho, aż dziwne. 2 godzinki temu rozmawiałem o tym ze znajomymi i mówią mi że to pewnie storaenso lub elektrownia tyle że te dźwięki słyszałem już kilka set razy a ten dzisiejszy pierwszy raz i był przerażający, nie byłem na coś takiego przygotowany, jestem w lekkim szoku bo to co czasem uważam za śmieszne lub uważam za "fake" staje się faktem :bezradny: Pierwsze co zrobiłem z pamięci to wlazłem tutaj i przesłuchałem wszystkie filmiki z tym dźwiękiem i od razu tu napisałem.

phpBB [video]

pierwsze co mi przyszło na myśl to też bardzo podobny dźwięk z wojny światów - normalnie zatkao kakao :mrgreen:
może ktoś sobie robi jaja ale nie wyobrażam sobie jak miałby to zrobić by dźwięk był tak wszechobecny, chyba że technologia głośników - wytwarzania dźwięku na to pozwala :)

Awatar użytkownika

Cytuj:
Monitorpolski's Blog

Blog Marka
Tim Rifat o tajemniczych dźwiękach
218 komentarzy Posted by monitorpolski w dniu 31 Styczeń 2012

Od dłuższego czasu słychać doniesienia o dziwnych dźwiękach pojawiających się w różnych miejscach globu – w USA, Kanadzie, Rosji, Ameryce Południowej. Nagrania tych dźwięków można znaleźć na YouTube, na blogu kilka razy o nich wspomnieliśmy. Trudno je zlokalizować, dochodzą jakby z wszystkich stron. Są tak głośne, że potrafią wzbudzić alarm w samochodach. Jednak, jak się okazuje, można je dość łatwo wytworzyć, jeśli się dysponuje odpowiednią techniką, taką jak HAARP. Poniżej przedstawiam szkicowe tłumaczenie fragmentu wywiadu Jeffa Rense z Timem Rifatem z 25 stycznia. Tim Rifat jest ekspertem od okultyzmu i satanizmu, używa specyficznego języka – pewne jego określenia są trudne do przetłumaczenia.

Jeff Rense: Dzwonimy teraz do Anglii, skąd będzie do nas mówił Straszny Tim (Terribel Tim) (…)
Tim Rifat: A jak ty się miewasz
JR: Bardzo dobrze, przyglądam się tej sprawie sądowej, w której wezwano prezydenta kraju, który był kiedyś Stanami Zjednoczonymi Ameryki…
TR: Teraz bolszewickiej Ameryki…
JR: Tak, prezydent nie mógł się pojawić, to prokuratorzy zawiesili jutrzejsze przesłuchanie w Georgii na temat głosowania. On był wezwany jako świadek, więc prokuratorzy zawiesili jego udział…
TR: Nie mógłbyś też przesłuchać Stalina czy Lenina czy Gorbaczowa – Żyda Rotszyldów, który zniszczył Związek Radziecki, ponieważ niewolnicy nie mają żadnej siły. A USA są nowym Związkiem sowieckim (…)
JR: Chciałbym się ciebie o coś zapytać, gdyż masz szeroką wiedzę na temat technologii, a my nawet nie wiemy jak oni się daleko posunęli w wiedzy i wynalazkach za nasze pieniądze i jakich nowych rzeczy używają. Czy słyszałeś o tych dziwnych dźwiękach, które słychać na całym świecie?
TR: Nie
JR: Tak więc odtworzę ci kilka przykładów (…) Ludzie się patrzą w niebo zastanawiając się skąd one pochodzą. Wiele osób zajmuje się ich analizą.
TR (po wysłuchaniu nagrań dźwięków): To można zrobić całkiem łatwo. Są OS (?) projektory – gigawatowy na Alasce, w Norwegii o mocy pół gigawata, jest też na Cyprze zbudowany przez Brytyjczyków, który zasilany jest z elektrowni jądrowej i dostał właśnie dodatkowe pół gigawata mocy. Oni tylko modulują falą dźwiękową częstotliwość podstawową RF i po prostu to wysyłają. Jak wiadomo częstotliwość 6,6 Hz powoduje, że ludzie popełniają samobójstwa, a cały system transmisji neuronów i cała biochemia organizmu działa z częstotliwościami w paśmie dźwiękowym i można po prostu wyemitować częstotliwości zmian neurologicznych i funkcji organizmu (…)
Wydaje mi się amerykańscy bolszewicy eksperymentują z modulacją przestrzeni psychodynamicznej na całej populacji, po to by wprowadzić warunki do nadchodzącego zdewastowania i całkowitego zniszczenia Iranu (…)
JR: Te dźwięki są głośne, jest powszechnie wiadome, że krótkie fale elektromagnetyczne odbijają się wielokrotnie od jonosfery i mogą powodować powstawanie częstotliwości harmonicznych.
TR: Te gigawatowe fale mogą się też odbijać, a przecież przez ich modulację można przekazać dźwięk jaki się chce. W brytyjskim MI5, jeszcze w latach 50-tyc, używano zmodulowanego promienia mikrofal, który powodował, że ofiara słyszała głosy w głowie. Nazywa się to efektem „frey”. Teraz bolszewicy zachodu używają go nie tylko na pojedynczych ludzi, ale na całe społeczeństwa. Manipulują funkcjami mózgów całych populacji bazując na tych badaniach komputerowych. Jest to już daleko zaawansowane i jak widać stosuje się powszechnie w bolszewickich USA. Chcą pewnie używać tego na całym świecie by ustawić odpowiednio postawę wszystkich ludzi.
JR: Może też to potencjalnie służyć do stworzenia fałszywej inwazji Obcych, jako prekursor dźwiękowy do tego co będzie na wizji. Każdy sobie musi zdać sprawę, że te dźwięki mogą być z łatwością wytworzone przez człowieka, nie muszą być koniecznie dziełem Obcych. Choć nie wyklucza tego. Werner vor Braun powiedział Karolowi Rosenowi, że najważniejszą kartą, która zostanie rozegrana będzie fałszywa inwazja Obcych stworzona przez światowe elity po to by ostatecznie zdeptać społeczeństwo.
TR: Nie zgodzę się z tobą. Uważam, że to Iran jest ostatecznym arbitrem historii świata. Udowodniłem już wiele lat temu, że Iran poprzez wytworzenie dużej ilości kobaltu-60 i umieszczenie w USA, Anglii i bolszewickiej Europie, łatwo zniszczyłby Rotszyldów. Jeśli tego nie uczynił, to w tym roku Iran przestanie po prostu istnieć. Proste. (…)
JR: Takie dźwięki były używane w przynajmniej trzech produkcjach Hollywoodu, które pamiętam. W ekranizacji „Wojny Światów” z 2005 roku, w którymś z filmów opartych na noweli Stephena Kinga i „Clover Field”. Tak więc te zmodulowane dźwięki są doskonale znane w biznesie filmowym, ale także są dostępne w popularnej grze komputerowej. Dokładnie te same dźwięki.
TR: (niezbyt zrozumiałe) Tak ale mogą to być dźwięki okultystyczne z męskim pryncypium… jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, nie mówię tu o zwykłych Żydach, ale o satanistycznych rabinach w Izraelu, którzy są na szczycie piramidy, to razem z pryncypium żeńskim, zablokuje to manifestację rzeczywistości – gdyż światło jest grawitacją w piątym wymiarze, a to co poniżej w piramidzie jest matrixem wytworzonym przez oko, które blokuje rzeczywistość i buduje ją z energii słuchu, ucha. Jest to matrix stworzony przez satanistycznych Żydów.
Tak więc będzie III wojna światowa, która się zacznie anihilacją Iranu. Przyniesie ona totalną światową dominację satanistycznych Żydów Rotszyldów. No i oczywiście muszą oni przeprowadzić rytuał okultystyczny i jest to dokładnie to co dzisiaj słyszeliśmy. Tak więc pomagasz satanistycznym Żydom Rotszyldów.
JR: Radzę więc się trzymać z daleka od kina. Jest to część tego samego matrixa.
TR: Hollywood jest kierowany przez tych satanistycznych Żydów (…) Wszystkie kanały telewizji są też przez nich prowadzone (…) Nie mówimy tu oczywiście o zwykłych Żydach, których możesz spotkać w sklepie, mówimy o naprawdę diabelskich ludziach, którzy stosują okultyzm i rządzą Ziemią, czcząc satanistycznego boga.
JR: Jest to 0.17% populacji naszej planety.

http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/31/tim-rifat-o-tajemniczych-dzwiekach/

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Nadmierne użycie słowa "Żyd" przesłoniło mi sens tekstu.

Powiem tak:

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Rozdziobią ich kruki i wrony

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

http://www.youtube.com/watch?v=ItD6dQa5 ... r_embedded

teraz pytanie planowane czy nieplanowane ?:D

kurde o co w tym wszystkim chodzi :D

Niektóre to fejki (ten sam dźwięk na kilku filmikach):
Sławny już Kijów:
phpBB [video]

I coś "naszego" :) :

phpBB [video]

Nie mniej jednak niektóre wydają się dość wiarygodne (lub bardzo dobrze wykonane), na przykład ten z Czech:

phpBB [video]

oraz:

Koszalin:
phpBB [video]

PS. Tych, którzy tworzą te fejki należy bezwzględnie tępić! Plagę jebaną!

W drodze daleko posuniętego wyjątku i z racji nieopisanego rozczarowania jakie towarzyszy mi ostatnio przy lekturze niektórych wpisów na tym forum muszę jednak dla dobra "sprawy" zabrać głos i nie będę się wyręczał tym razem przyjaciółmi - uczynię to z własnej woli.

Niestety wszystkie filmy są "fake" z bardzo prostej przyczyny. Owe dźwięki słyszane na całym świecie to fragment płyty Tangerine Dream. Jak kogoś to zainteresuje - proszę sobie "wydłubać" z ich przeogromnej dyskografii. Tym sposobem ( jako efekt uboczny ) będzie okazja by posłuchać klasyki z kręgów industrial/ambient/electronica. Dlatego nie powiem, który to album ! Pamiętacie co David Icke mówił ? Sprawdzać, weryfikować ! Nie wierzyć mu na słowo tylko samemu się przekonać. Pech, że trafiły te filmiki na fana muzyki prawie zapomnianej ( to lata 70-te ).

Dźwięk z Koszalina to natomiast... tu poprowadzę krok po kroku: Koszalin - Bałtyk - statek - syrena okrętowa ( zapewne na redzie - nie mylić z Red'em ;) ). Żeby było zabawniej - to jest nakręcone w znanym ośrodku wypoczynkowym nieopodal morza - stąd bliskość dźwięku. Flaszkę temu kto wie który to ośrodek.

Dźwięki nakręcone w Lublinie to inny fragment tej samej płyty Tangerine Dream ! W tle słychać zresztą dorobione rozmowy... po rosyjsku :tak: i pochodzą z tego klipu:

http://www.youtube.com/watch?v=cJdjX9sksaI

Wypada zacytować znane powiedzenie: Nie wszystko złoto co się świeci.

Oczywiście niniejszy post stanowi samobójstwo forumowe, więc jeśli zostanę za to "ukrzyżowany" za "wyłamywanie" się - prośba do Red'a o skasowanie mojego konta. Niech się dzieje co chce. No chyba, że udało mi się wyegzekwować odrobinę rozsądku - wybacz BioSine - nie o twoje doniesienia chodzi - ktokolwiek byłby autorem tego posta napisałbym to samo.

PS. ( OFFTOP ) Indi - serdecznie przepraszam za nieporozumienie jakie zaszło między nami, mam prośbę skontaktuj się ze mną - nie chcę zostawiać naszej przerwanej rozmowy w takiej fazie... Poniekąd zresztą masz odpowiedź. Bywa, że tracę cierpliwość...

Pozdrawiam

Acidizer69 pisze:
Oczywiście niniejszy post stanowi samobójstwo forumowe, więc jeśli zostanę za to "ukrzyżowany" za "wyłamywanie" się - prośba do Red'a o skasowanie mojego konta. Niech się dzieje co chce. No chyba, że udało mi się wyegzekwować odrobinę rozsądku - wybacz BioSine - nie o twoje doniesienia chodzi - ktokolwiek byłby autorem tego posta napisałbym to samo.

Acidizer69: W czym problem? :)
Sprawa po części została rozwikłana i zweryfikowana więc czemu to ma być samobójstwo forumowe?
Przecież bardzo dobrze, że filmiki zostają namierzone jako fejki a nie te prawdziwe... i jesteśmy uświadomieni, dzięki czemu mniej ludzi się na to nabierze.]

Oczywiście może być też tak, że są wymieszane te faktyczne z tymi fałszywymi i to należałoby weryfikować.

Ja przyznam, że na początku też nie myślałem, że większość z nich to fake ale jak natrafiłem
na filmiki z tymi samymi ścieżkami dźwiękowymi to trochę mi się rozjaśniło z czym mamy do czynienia.

mammłotek pisze:
@Biosine z kolei pogmatwany jest jakiś

Czemu się do mnie odniosłeś w ten sposób? Masz jakiś problem?
Czy tu jakieś posty wcześniej były i zostały pokasowane o których nic nie wiem? :cooo?:

Ostatnio zmieniony 08 lut 2012, 15:34 przez BioSine, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]