Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 lip 2020, 13:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 12 mar 2012, 16:31 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2011, 10:27
Posty: 201
Szukam tematu i szukam po stronach, pacze- a tu temat na topie :)

Właśnie mówili o dźwiękach z Kostaryki w Polsat News. Podobno w Bytomiu nie można przez nie spać. Słowo powiedział Pan z Nautilusa, puszczono pliki z całego świata, naukowcy z Instytutu Wszystkowiedzącego z zasępieniem słuchali nagrań i mówili dużo okrągłych słów z których wynikało, że nie wiedzą co to jest.

Pan w Polsacie nawiązał do 2012, Trąb Jerychońskich, przebiegunowania, katastroflanych trzęsień ziemi a na koniec rozstrzygająco wzruszył ramionami.

Z Polsatu News
KaliYuga

_________________
Provehito Im Altum
Obrazek

Rozdziobią ich kruki i wronyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 mar 2012, 16:31 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 12 mar 2012, 16:46 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 29 lis 2011, 21:06
Posty: 126
Płeć: kobieta
Przebiegunowanie Ziemii
Aktywność Słońca
21.12. 2012
W wiadomościach prawie publicznej tv to jakiś cud albo kolejne stokrotki na trawniku.
HurrrraaaaaaaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2012, 17:06 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2011, 10:27
Posty: 201
I przyznam, że nie tylko cud ale jeszcze bez "chichów"!

_________________
Provehito Im Altum
Obrazek

Rozdziobią ich kruki i wronyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2012, 19:17 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2012, 9:06
Posty: 137
Płeć: kobieta
To warto było te pół dnia ustawiać talerz polsatu :D
Ja mam w tv Mini-Mini tylko :tak:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 mar 2012, 15:10 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010, 7:40
Posty: 34
Lokalizacja: Bytom
Płeć: kobieta
witam, mieszkamw Bytomiu, słyszę te buczenie od dobrych kilkunastu dni, na poczatkumyslałam że to coś z zakładów przemyslowych, ale w nocy jest cicho i ten dzwięk słychać bardzo wyraźnie, w ciągu dnia też, tylko trzeba przyłożyc ucho do zamkniętego okna, nagralam to także na dyktafon cyfrowy. Słychac wysaźnie jednostajny dzwięk, sprawdziłam to na fortepianie jest to w oktawie subkontra, dzwięk F2. Zaraz sprawdze ile to ma herców. :spoko:
info z wikipedia - dzwiek, muzyka
tak ma ok 20 Hz, to by sie zgadzalo))))))!!!!


żródło- zmiany na ziemi
jeden z fizyków określił te dzwieki jako: niskie częstotliwości akustyczne od 20-100Hz modulowane przez ultra niskie fale infrasoniczne w zakresie od 0,1 do 15 Hz , w geofizyce nazywane falami akustyczno-grawitacyjnymi.


calość tego artykułu:Profesor Elchin Khalilov, geofizyk z Azerbejdżanu, prowadził ostatnio badania w celu ustalenia, czym są dziwne harmoniczne dźwięki słyszalne ostatnio w różnych częściach globu. Khalilov nazywa fenomen "buczeniem nieba". Jako geofizyk poczuł się zaintrygowany sprawą dziwnych dźwięków raportowanych w wielu miejscach świata.Podczas gdy reszta środowiska naukowego miała inklinacje w celu nazwania całej sprawy nonsensem, Khalidov zaczął pracować nad wyjaśnieniem tego fenomenu dźwiękowego. Naukowiec został zapytany o naturę tego zaskakującego zjawiska.

"Analizowaliśmy nagrania tych dźwięków i doszliśmy do wniosku, że ich spektrum znajduje się wewnątrz zakrsu infradźwięków, czyli nie są słyszalne przez ludzi. To, co słyszą ludzie to tylko mały ułamek rzeczywistej mocy tych dźwięków. Są to niskie częstotliwości akustyczne w zakresie od 20 do 100 Hz modulowane przez ultra niskie fale infrasoniczne w zakresie od 0,1 do 15 Hz. W geofizyce są one nazywane falami akustyczno-grawitacyjnymi. Powstają one w górnych warstwach atmosfery a zwłaszcza na granicy atmosfery i jonosfery. Może być wiele przyczyn powstawania takich fal: trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, huragany, burze, tsunami, itp. Jednakże, skala zaobserwowanego szum zarówno pod względem powierzchni pokrycia i jego moc znacznie przekracza te, które mogą być generowane przez wyżej wymienionych zjawisk. "

Dalej naukowiec podaje więcej szczegółów na temat swoich ustaleń.

"Naszym zdaniem, źródłem takiej potężnej i ogromnej manifestacji fal akustycznych grawitacji muszą być bardzo duże procesy energetyczne. Procesy te obejmują silne słoneczne rozbłyski i ogromne przepływy energii generowane przez nie, pędzą w kierunku powierzchni Ziemi i destabilizują magnetosferę, jonosferę i górne warstwy atmosfery. Tak, więc skutki silnych rozbłysków słonecznych to wpływ fal uderzeniowych wiatru słonecznego, strumieni cząstek i wybuchów promieniowania elektromagnetycznego i są to główne przyczyny generacji akustycznych fal grawitacyjnych po zwiększonej aktywności słonecznej."

"Biorąc pod uwagę gwałtowny wzrost aktywności słonecznej, która przejawia się w większej liczbie i energii słonecznych rozbłysków od połowy 2011 roku, możemy założyć, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo wpływu znacznego wzrostu aktywności słonecznej na powstawanie niezwykłego buczenia nadchodzącego z nieba."

Profesor Khalilov powiedział też, że przyczyna "buczenia nieba" może tkwić w jądrze Ziemi.

"Jest jeszcze jedna z możliwych przyczyn powstawania tych dźwięków i może leżeć w jądrze Ziemi. Faktem jest przyspieszenie dryfu ziemskiego północnego bieguna magnetycznego, które wzrosło ponad pięciokrotnie w latach 1998 i 2003 i jest to proces w wewnętrznym i zewnętrznym jądrze, który tworzy ziemskie pole magnetyczne. Tymczasem, jak już kilkukrotnie informowano, w dniu 15 listopada 2011 roku wszystkie stacje geofizyczne sieci ATROPATENA, które rejestrują trójwymiarowe wariacje ziemskiego pola grawitacyjnego niemal równocześnie zarejestrowały potężny impuls grawitacyjny. Stacje są rozmieszczone w Stambule, Kijowie, Baku, Islamabadzie i Dżakarcie, a pierwsza i ostatnia są oddalone o około 10 000 km. Takie zjawisko jest możliwe tylko wtedy, gdy źródło tej emanacji jest na poziomie podstawowym. To ogromne uwolnienie energii z jądra Ziemi pod koniec ubiegłego roku było jakimś sygnałem startu wskazującym przejście wewnętrznej energii Ziemi w nową fazę aktywności."

"Intensyfikacja procesów energetycznych w jądra Ziemi może modulować pole magnetyczne, które poprzez łańcuch procesów fizycznych w jonosferze generuje akustyczno-grawitacyjne fale dźwiękowe, które zostały zarejestrowane przez ludzi w formie przerażająco niskich częstotliwości dźwiękowych w różnych częściach naszej planety. "

"W obu rozważanych przypadkach, przyczyny akustyczno-grawitacyjnych fal mają zrozumiała naturę geofizyczną, są one wskaźnikiem oczekiwanego wzrostu znacznej aktywności słonecznej i geodynamicznej działalności we wnętrzu naszej planety. Nie ma wątpliwości, że procesy w jądrze powodują wewnętrzną energię naszej planety, dlatego pod koniec 2012 roku należy się spodziewać gwałtownego wzrostu silnych trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, tsunami i ekstremalnych zjawisk pogodowych a szczytowy poziom tych zjawisk powinien nastąpić w latach 2013- 2014."

To już kolejny naukowiec wypowiadający się oficjalnie na temat tych fenomenów naukowych. Do teorii odgłosów generowanych przez Pasy Van Allena dochodzi teoria fal akustyczno-grawitacyjnych wywoływanych przez zwiększoną aktywność słoneczną. Azerski geofizyk jest wyraźnie poruszony wydarzeniami z listopada 2011 i sugeruje, że dźwięki to zwiastun nadchodzącego okresu wzmożonej aktywności geofizycznej.Wszyscy, którzy uspokajali swoje sumienie twierdząc, że dżwięki sa oszustwem mają teraz orzech do zgryzienia. Dla niektórych to po prostu za dużo gdy przewidywania na rok 2012 stają się tak namacalnie realne.

Źródło: http://www.datelinezero.com/2012/02/09/ ... -are-real/

teraz zmienila się wysokość dzwięku,słysze teraz w odległości tercji, czyli dwa dzwięki B i D , B w oktawie subkontra i D w oktawie kontra, co oznacza poatrząc dalej na wiki w haśle dzwięk, muzyka, że dzwięk B ma poniżej 16 Hz czyli tak na oko 14 Hz, a dzwięk D ma 17-18 Hz, czyli znowu jestesmy otulani niskimi częstotliwościami. Wyczuwam nawet jak dotykam uchem do szyby delikatne drżenie całości , to ciągle przez nas przechodzi i pewnie działa na nasz organizm. Tylko z jakim skutkiem?????? :bangheadwall: :bangheadwall:


to tak brzmi jak śpiewy mnichów z jakiś starych swiątyń, takie ommmmmm ommmmmmm........Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 mar 2012, 21:08 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2011, 10:27
Posty: 201
Chyląc czoła spytam, żeby mieć pełen obraz : co to jest wibrafon. :)

wiem, wiem gdzie jest wiki... nie lubię. :)

_________________
Provehito Im Altum
Obrazek

Rozdziobią ich kruki i wronyNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 mar 2012, 12:58 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 24 lip 2010, 16:29
Posty: 19
Płeć: mężczyzna
gdzie tam haarp ! :D nie wierzycie w to że Matka Ziemia jest Żywa ? :) Ona zmiecie ze swojej skórki ten syf :) vibracje się podnoszą to pewne :D Pozdrawiam i życzę miłego bycia :bużki:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 mar 2012, 14:38 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
Czas na Wisconsin
Obrazek
http://nowaatlantyda.com/2012/03/21/straszne-dzwieki-w-clintonville-wi/

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 mar 2012, 14:37 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Naukowcom z Los Alamos National Laboratory udalo sie uruchomic bardzo silne pole magnetyczne o indukcji 100T (tesli):
phpBB [video]


Dzwiek jaki sie przy nim wydobywa przypomina bardzo,,dziwne dzwieki'' zarejestrowane w wielu miejscach na swiecie,
poszlaka swiadczy ze to zmiany w magnetosferze Ziemskiej moga byc przyczyna tych ,,dziwnych dzwiekow''Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 mar 2012, 17:25 
Co wracam do tego tematu widzę to samo:
- na poprzednich stronach są filmiki , które dokładnie
demaskują te "rzekome tajemnicze dźwięki"... i dosadnie pokazują, że to po prostu dźwięki
nałożone na wideo w pierwszym lepszym programie muzycznym, sam mogę takie coś z łatwością wykonać.Na górę
   
 
 
Post: 26 mar 2012, 18:20 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 lip 2011, 11:10
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
Demaskują niektóre z nich, nie wszystkie. To chyba istotna różnica? Poza tym jeden z tych demaskatorów stwierdził, że dźwięki z Kostaryki różnią się jednak znacznie od tych fałszywek. Dodajmy do tego setki czy też tysiące zgłoszeń w owym dniu w Kostaryce dotyczących tych dźwięków na policję. Mass fake?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 mar 2012, 18:48 
Słuszniej jest podążać za Gają niż za ''ekspertami w danych dziedzinach''.Na górę
   
 
 
Post: 02 kwie 2012, 13:11 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 3:48
Posty: 596
Lokalizacja: Sercem Wrocław, ciałem OGL
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Geologowie z USGS oświadczyli, że planują umieszczenie w Clintonville sejsmografu. Rozpaczliwie potrzeba jakiegoś wytłumaczenia tego, co dzieje się w Wisconsin. Wygląda na to, że USGS nadal trzyma się hipotezy, że dźwięki powodują roje trzęsień ziemi tak słabych, że aż trudnych do wykrycia i tak głośnych, że przewyższają wszystkie odgłosy trzęsień ziemi na świecie.

phpBB [video]


Przypomnijmy, że Clintonville stało się sławne w USA właśnie z powodu tego głośnego dźwięku. Wcześniej takie problemy mieli mieszkańcy kilku miejscowości w różnych miejscach USA oraz Kanady. Teraz jednak wygląda na to, że sprawy nie da się tak łatwo zamieść pod dywan i wyjaśnianiem fenomenu zajęli się naukowcy, którzy usiłują szukać dowodów potwierdzających ich teorie.

We wtorek ponad 65 osób zgłaszało dźwięki telefonicznie do biura szeryfa, ale USGS niczego nie zarejestrowało we wtorek. Dlatego właśnie postanowiono o umieszczeniu sejsmografu. Wiadomo tez, że wykluczona jest w tej chwili hipoteza, że dźwięki są dziełem człowieka. Poza teoria rojów mikro trzęsień ziemi USGS nie ma nic na wyjaśnienie tego fenomenu.
Źródło:
http://www.postcrescent.com/article/201 ... lle-boom...


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezidentyfikowane-dzwieki-nadal-nie-opuszczaja-mieszkancow-clintonville

_________________
Fantazjom i innym pseudonaukowym dyrdymałom mówię stanowcze NIE! - tylko twarde fakty...
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=140416
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. IckeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 kwie 2012, 21:40 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 wrz 2011, 18:01
Posty: 94
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]


<--- Przyczyna dziwnych dźwięków na świecie :mrgreen:

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 kwie 2012, 22:17 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 mar 2012, 5:22
Posty: 8
Płeć: kobieta
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2012, 23:03 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 maja 2011, 19:24
Posty: 215
Lokalizacja: H.- Niemcy / k.B-B
Płeć: kobieta
Od września wrócił na antenę program „Nie do wiary” i dzisiaj w drugim odcinku było o tych dziwnych dźwiękach. W niedzielę ten program nadawany jest w telewizji TTV, a we wtorek będzie powtórka na TVNie, gdyby ktoś chciał zobaczyć czy ewentualnie nagrać.
Z tego co sobie przypominam to 12 maja tego roku też słyszałam taki dziwny dźwięk, jakby jakieś trąby………. było to późnym popołudniem, robiliśmy z mężem porządki w ogrodzie i wtedy ten dziwny dźwięk, trwał może 2-3 min. Wtedy wiedziałam już o tych dziwnych dźwiękach na świecie więc baczniej zwróciłam na to uwagę i jakby mi się to zgadzało i mężowi zaczęłam o tym opowiadać, ale nie bardzo się tym przejął………… Dzisiaj jak oglądaliśmy o tych dźwiękach w „Nie do wiary” przypomniało się mu, że też gdzieś coś takiego słyszał, a ja mu wtedy przypomniałam, że słyszeliśmy to razem będąc w ogrodzie.
Między 11-13 maja odbywały się w Hamburgu dni portu (Hafengeburstag) i dlatego nic nie pisałam bo już sama byłam skołowana czy ten dźwięk pochodzi z jakiegoś niewyjaśnionego miejsca, czy z portu, ale my mieszkamy jakieś 15-20 km od portu więc nie sądzę, żeby tam wysyłali jakiś dźwięk z taką siłą, i żeby był słyszany u nas, przecież by ci ludzie tam ogłuchli……..
Może z Haarpa wysyłali jakiś sygnał na tych ludzi licznie świętujących dni portu, taka kontrola dużego skupiska ludzi…………… :cooo?: Mruga
Mój mąż jest raczej na początku sceptyczny na różne informacje o takich dziwnych zjawiskach (Chemtrails, Haarp itp.) dopiero z czasem po moim wałkowaniu tematu przekonuje się, więc jeżeli on dzisiaj przypomniał sobie, że też słyszał już taki dźwięk to coś w tym musi być…………………… :hmmm:

_________________
http://www.youtube.com/user/Atena7777Szczepienia
http://www.youtube.com/user/1Atena7777Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 gru 2012, 12:09 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
phpBB [video]


-- 25 gru 2012, 13:19 --


_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group